نحوه نصب و پیکربندی موشک WP (با تنظیمات توصیه شده)

آیا با کلیک بر روی یک وب سایت ناامید کننده نیستید ، صبر می کنید و منتظر آنچه که مانند eons است ، می ماند و بر روی دکمه برگشت از ناامیدی کلیک می کنید. حقیقت این است که تعداد بسیار کمی وجود دارد که بازدید کنندگان سایت را بیش از یک مورد آزار می دهد وب سایت بارگیری کند و این جایی است موشک WP جلو می آید


یک مطالعه از مشاوره Forrester اظهار داشت که “47٪ از مصرف کنندگان انتظار دارند که یک صفحه وب در دو ثانیه یا کمتر بارگیری شود”.

نکته غم انگیز این است که بسیاری از دارندگان وب سایت متوجه نمی شوند که یک وب سایت بارگذاری کند نه تنها جهنم مردم را ناامید می کند ، بلکه می تواند بر رتبه بندی های گوگل شما نیز تأثیر منفی بگذارد و بر درآمد خط پایین تأثیر بگذارد!

نکته خوب این است که روش هایی برای سرعت بخشیدن به زمان بارگذاری وب سایت وجود دارد ، به خصوص اگر وب سایت از وردپرس پشتیبانی کند. از آنجا که در اینجا قصد دارم شما را با نحوه شروع کار پیاده کنم موشک WP (و بله این افزونه ای است که من برای سرعت بخشیدن به وب سایت خود استفاده می کنم).

نحوه نصب و پیکربندی موشک wp با تنظیمات پیشنهادی

آنچه در این پست یاد خواهید گرفت آورده شده است:

موشک WP چیست؟?

WP Rocket یک افزونه ممتاز ذخیره سازی وردپرس است که در افزایش سرعت بار وب سایت شما بسیار مؤثر است.

پلاگین ذخیره موشک WP

برنامه ها و قیمت های WP Rocket:

 • 49 دلار در سال – 1 سال پشتیبانی و به روز رسانی برای 1 وب سایت.
 • 99 دلار در سال – 1 سال پشتیبانی و به روز رسانی برای 3 وب سایت.
 • 249 دلار در سال – 1 سال پشتیبانی و به روز رسانی برای وب سایت های نامحدود.

برخلاف سایر افزونه های ذخیره سازی وردپرس که به دلیل بسته بندی کامل از گزینه ها و تنظیمات گیج کننده مشهور هستند. در مورد WP Rocket بیشتر بدانید ، و بدانید که برخی از بهترین گزینه های رایگان برای WP Rocket چیست.

1. بارگیری & WP Rocket را نصب کنید

اول ، سر به سمت وب سایت WP Rocket و افزونه WordPress را خریداری کنید.

طرحی را انتخاب کنید که برای شما بهتر باشد و مراحل لازم را برای سفارش خود انجام دهید.

در مرحله بعد از طریق ایمیل wp-rocket.me به شما ایمیل ارسال می شود. بروید و وارد شوید و در “حساب من” لینک بارگیری را پیدا خواهید کرد. فایل zip را در رایانه خود بارگیری و ذخیره کنید.

دانلود موشک wp

بعد ، وارد سایت وردپرس خود شوید و به افزونه بروید -> جدید اضافه کن -> افزونه را بارگذاری کنید.

به سادگی نسخه پرونده zip WP Rocket را بارگذاری و نصب کنید.

موشک wp را نصب کنید

در آخر ، WP Rocket بروید و فعال کنید و افزونه هم اکنون نصب شده است. بله!

2. بهترین موشک WP & تنظیمات پیشنهادی

اکنون زمان آن رسیده است که مطابق تنظیمات پیشنهادی ، WP Rocket را پیکربندی کنید.

ابتدا به تنظیمات بروید -> WP Rocket ، و شما را به صفحه تنظیمات افزونه منتقل خواهید کرد. 10 تب یا بخش وجود دارد که باید تنظیمات را برای پیکربندی و نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیم کنید:

 1. (برگه پیش فرض)
 • جایزه:
 • جایزه:
 • جایزه:
 • جایزه:

حال بیایید پیکربندی تنظیمات توصیه شده برای WP Rocket را برای هر یک از 10 بخش انجام دهیم.

داشبورد موشک WP

داشبورد موشک wp

داشبورد درباره مجوز خود و زمان انقضا اطلاعاتی به شما می دهد. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که یک آزمایش موشک (برنامه آزمایش بتا) و موشک آنالیز (به WP Rocket اجازه دهید داده ها را ناشناس جمع کند). در اینجا پیوندهایی برای پشتیبانی و سوالات متداول در مورد WP Rocket پیدا می کنید.

در داشبورد می توانید همه پرونده های ذخیره شده را حذف کنید (توصیه می شود وقتی تنظیمات تنظیمات موشک WP را انجام داده اید انجام دهید), از پیش بارگذاری حافظه نهان شروع کنید (یک کش برای صفحه اصلی شما و کلیه پیوندهای داخلی در صفحه اصلی ایجاد می کند) و پاک کننده OPCache محتوا (OPCahce را پاک می کند که هنگام بروزرسانی افزونه WP Rocket از بروز مشکلات جلوگیری می کند).

تنظیمات حافظه نهان WP Rocket

تنظیمات حافظه نهان موشک wp

1. حافظه پنهان را برای دستگاه های تلفن همراه فعال کنید باید فعال شود زیرا امکان ذخیره سازی دستگاه های تلفن همراه را فعال می کند و وب سایت شما را دوستانه تر می کند.

همچنین انتخاب کنید پرونده های حافظه نهان را برای دستگاه های تلفن همراه جدا کنید. از آنجا که حافظه پنهانی موبایل WP Rocket با فعال کردن هر دو گزینه ، ایمن تر عمل می کند. وقتی شک دارید ، هر دو را نگه دارید.

2. ذخیره سازی را برای کاربران وارد شده در وردپرس فعال کنید, این فقط توصیه می شود هنگامی که یک سایت عضویت دارید ، یا مواردی مشابه که کاربران باید برای دیدن محتوا وارد شوند ، فعال شوند.

3. طول عمر کش بطور خودکار روی 10 ساعت تنظیم می شود و این بدان معنی است که پرونده های ذخیره شده پس از 10 ساعت قبل از ایجاد مجدد ، به صورت خودکار حذف می شوند. اگر به ندرت سایت خود را بروزرسانی می کنید یا محتوای استاتیک زیادی دارید ، می توانید این مورد را افزایش دهید.

صرفه جویی و تست کنید ، کاملاً! در صورت مشاهده هر چیزی که در وب سایت شما وجود دارد ، تنظیمات را غیرفعال کنید.

WP Rocket CSS & تنظیمات بهینه سازی فایل های JS

تنظیمات بهینه سازی فایل WP Rocket CSS & JS

کوچک سازی پرونده ها اندازه پرونده ها را کاهش داده و می تواند زمان بارگذاری را بهبود بخشد. Minification باعث حذف فضاها و نظرات از فایلهای استاتیک می شود ، مرورگرها و موتورهای جستجو را قادر می سازد تا سریعتر پرونده های HTML ، CSS و JavaScript را پردازش کنند..

ترکیب پرونده ها به منظور اطمینان از سازگاری موضوع / افزونه و عملکرد بهتر ، پرونده ها را به گروه های کوچکتر وصل می کند. با این وجود مجبور به پیوستن به فقط 1 فایل واحد توصیه نمی شود ، زیرا مرورگرها سریعاً 6 فایل کوچکتر را به طور موازی از 1-2 فایل بزرگ بارگیری می کنند..

ترکیب CSS و JS با تعداد کمتر پرونده بهترین HTTP / 1 در نظر گرفته می شود ، که لزوماً با HTTP / 2 اتفاق نمی افتد. اگر سایت شما با HTTP / 2 کار می کند ، اینجا مواردی است که باید در نظر بگیرید .

1. پرونده های HTML را به حداقل برسانید فضای سفید و نظرات را کاهش می دهد تا اندازه صفحات وب سایت شما کاهش یابد.

2. پرونده های Google Fonts را ترکیب کنید تعداد درخواست های HTTP را کاهش می دهد (به ویژه اگر از چندین فونت استفاده می کنید).

3. رشته های پرس و جو را حذف کنید از منابع استاتیک می توان درجه عملکرد در GT Metrix را بهبود بخشید. این تنظیم رشته کوئری نسخه را از پرونده های استاتیک حذف می کند (به عنوان مثال style.css؟ ver = 1.0) و به جای آن آن را در نام پرونده رمزگذاری می کند (به عنوان مثال style-1-0.css).

4- پرونده های CSS را به حداقل برسانید فضای سفید و نظرات را کاهش می دهد تا اندازه فایل شیوه نامه را کاهش دهد.

5- پرونده های CSS را ترکیب کنید تمام پرونده های شما را فقط در یک پرونده ادغام می کند ، که باعث می شود تعداد درخواست های HTTP کاهش یابد. اگر سایت شما از HTTP / 2 استفاده می کند توصیه نمی شود.

مهم: این می تواند همه چیز را بشکند! اگر بعد از فعال کردن این تنظیم ، در وب سایت خود متوجه خطایی شدید ، دوباره آن را غیرفعال کنید و سایت شما به حالت عادی برگردد.

6. تحویل CSS را بهینه کنید CSS مسدود کننده رندر را در وب سایت خود برای زمان بار سریعتر درک می کند. این بدان معنی است که صفحه شما بدون سبک های CSS شروع به بارگیری می کند و این چیزی است که Google PageSpeed ​​Insights هنگام ثبت سرعت صفحه به آن توجه می کند.

مسیر بحرانی CSS بدان معنی است که صفحه شما بدون تمام سبک های CSS آن بارگیری را شروع می کند. این بدان معناست که در حین بارگیری می تواند برای چند لحظه کمی عجیب به نظر برسد.

به این FOUC (فلاش محتوای غیرقابل استفاده) گفته می شود. برای جلوگیری از این امر ، باید از آنچه Critical Path CSS نامیده می شود استفاده کنید. این بدان معنی است که CSS برای محتوای در بالای صفحه شما باید مستقیماً در HTML قرار داده شود تا از FOUC در حالی که صفحه بارگیری می شود ، از FOUC جلوگیری کنید..

برای تولید مسیر بحرانی CSS می توانید از این ابزار Critical Path CSS Generator استفاده کنید.

7. پرونده های JavaScript را کم کنید فضای سفید و نظرات را حذف کنید تا اندازه پرونده های JS کاهش یابد.

8- فایلهای JavaScript را ترکیب کنید اطلاعات JavaScriptts سایت خود را با تعداد کمتر پرونده ترکیب کرده و درخواست HTTP را کاهش می دهد. اگر سایت شما از HTTP / 2 استفاده می کند توصیه نمی شود.

مهم: این می تواند همه چیز را بشکند! اگر بعد از فعال کردن این تنظیم ، در وب سایت خود متوجه خطایی شدید ، دوباره آن را غیرفعال کنید و سایت شما به حالت عادی برگردد.

9. بارگذاری JavaScript به تعویق افتاد JS- مسدود کننده JS را در سایت شما از بین می برد و می تواند زمان بار را بهبود بخشد. این چیزی است که Google PageSpeed ​​Insights هنگام ‘به ثمر رساندن سرعت صفحه به آن توجه می کند.

10. حالت ایمن برای JQuery با بارگذاری jQuery در بالای سند به عنوان یک اسکریپت رندر مسدودکننده ، از منابع jQuery درون خطی از موضوعات و افزونه ها پشتیبانی می کند..

صرفه جویی و تست کنید ، کاملاً! در صورت مشاهده هر چیزی که در وب سایت شما وجود دارد ، تنظیمات را غیرفعال کنید.

تنظیمات Media Rocket WP

تنظیمات رسانه موشک wp

1. تصاویر بار تنبل این بدان معنی است که تصاویر فقط با وارد کردن تصویر وارد می شوند (یا در حال ورود هستند) و یا این که فقط وقتی کاربر از صفحه پایین می رود ، بارگیری می شود. بارگذاری تنبل تعداد درخواست های HTTP را کاهش می دهد که می تواند بار بار را بهبود بخشد.

(بعضی اوقات بارگذاری تنبل تصاویر را غیرفعال می کنم ، فقط به این دلیل که بارگیری تنبلی فعال باشد ، پیوندهای لنگر با اشاره به موقعیتی در زیر عکس های لود شده تنبل به موقعیت اشتباه صفحه وب می پردازند)

2. iframe ها و فیلم ها بار تنبل این بدان معناست که iframe ها و فیلم ها فقط با وارد کردن نمای ورودی بارگذاری می شوند (یعنی قصد ورود به آن را دارند) ، یعنی فقط وقتی کاربر در صفحه پایین می رود بارگیری می شود. بارگذاری تنبل تعداد درخواست های HTTP را کاهش می دهد که می تواند بار بار را بهبود بخشد.

3. iframe YouTube را با تصویر پیش نمایش جایگزین کنید اگر تعداد زیادی ویدیوی YouTube را در صفحه دارید ، می تواند زمان بارگذاری شما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

Lazyload را می توان در صفحات / پست های مختلف خاموش کرد (این تنظیم را در نوار کناری پست / صفحه مشاهده می کنید)

4- ایموجی را غیرفعال کنید باید غیرفعال شود زیرا به جای بارگیری emoji از WordPress.org باید از ایموجی پیش فرض مرورگر بازدید کنندگان استفاده کرد. غیرفعال کردن حافظه نهان ایموجی ، تعداد درخواست های HTTP را کاهش می دهد که می تواند بار بار را بهبود بخشد.

6. تعبیه وردپرس باید غیرفعال شود زیرا این امر مانع از جاسازی دیگران از سایت شما می شود ، همچنین از جاسازی مطالب در سایتهای دیگر جلوگیری می کند و درخواستهای جاوا اسکریپت مربوط به وردپرس را حذف می کند..

صرفه جویی و تست کنید ، کاملاً! در صورت مشاهده هر چیزی که در وب سایت شما وجود دارد ، تنظیمات را غیرفعال کنید.

تنظیمات پیش بارگذاری موشک WP

تنظیمات پیش بارگذاری موشک wp

1. بارگیری نقشه سایت با استفاده از تمام URL ها در نقشه سایت XML شما برای بارگیری مجدد در طول عمر حافظه پنهان و پاک کردن کل حافظه نهان.

2. نقشه سایت Yoast SEO XML. WP Rocket به صورت خودکار نقشه های XML تولید شده توسط افزونه Yoast SEO را تشخیص می دهد. می توانید گزینه پیش بارگذاری آن را بررسی کنید.

۳- ربات را بارگیری کنید فقط باید روی سرورهای دارای عملکرد خوب فعال و استفاده شود. پس از فعال سازی ، پس از افزودن یا به روزرسانی مطالب در وب سایت ، به صورت خودکار شروع به کار می کند. اگر این باعث استفاده زیاد CPU یا مشکلات عملکرد می شود ، به Manual تغییر دهید.

هنگام نوشتن یا به روزرسانی یک پست یا صفحه جدید ، WP Rocket بطور خودکار حافظه پنهان را برای آن محتوای خاص و سایر مطالب مرتبط با آن پاک می کند. ربات پیش بارگذاری این URL ها را خز می کند تا بلافاصله حافظه پنهان را بازسازی کند.

4- تنظیمات درخواست DNS اجازه می دهد تا وضوح نام دامنه به موازات (به جای سریال با) واکشی محتوای صفحه واقعی رخ دهد.

می توانید میزبان های خارجی (مانند //fonts.googleapis.com) را مشخص کنید & //maxcdn.bootstrapcdn.com) از پیش تنظیم شده به عنوان پیش نمایش DNS می تواند باعث شود سریعتر بارگذاری پرونده های خارجی بخصوص در شبکه های تلفن همراه انجام شود.

متداول ترین URL های پیش نمایش عبارتند از:

 • //maxcdn.bootstrapcdn.com
 • //platform.twitter.com
 • //s3.amazonaws.com
 • //ajax.googleapis.com
 • //cdnjs.cloudflare.com
 • //netdna.bootstrapcdn.com
 • //fonts.googleapis.com
 • //connect.facebook.net
 • //www.google-analytics.com
 • //www.googletagmanager.com
 • //maps.google.com

صرفه جویی و تست کنید ، کاملاً! در صورت مشاهده هر چیزی که در وب سایت شما وجود دارد ، تنظیمات را غیرفعال کنید.

تنظیمات قوانین پیشرفته موشک WP

تنظیمات پرونده های WP Rocket Static

این تنظیمات برای مدیریت پیشرفته حافظه نهان ، معمولاً به استثنای صفحات سبد خرید و پرداخت در سایتهای تجارت الکترونیک است.

1. هرگز URL (های) را ذخیره نکنید به شما امکان می دهد URL صفحات یا پستهایی را که هرگز نباید ذخیره شود ، تعیین کنید.

2. هرگز کوکی ها را ذخیره نکنید به شما امکان می دهد شناسه کوکی ها را مشخص کنید که وقتی در مرورگر بازدید کننده قرار دارند ، باید از دسترسی به صفحه جلوگیری شود.

3. هرگز عاملهای کاربر را ذخیره نکنید به شما امکان می دهد رشته های نماینده کاربر را مشخص کنید که هرگز نباید صفحات ذخیره شده را ببینید.

4. همیشه URL (ها) را پاک کنید به شما امکان می دهد URL هایی را که همیشه می خواهید از حافظه نهان پاک شود ، در هر زمان و هر صفحه یا صفحه به اشتراک بگذارید ، مشخص کنید.

5- رشته های پرس و جو حافظه پنهان به شما امکان می دهد رشته های پرس و جو را برای ذخیره سازی مشخص کنید.

صرفه جویی و تست کنید ، کاملاً! در صورت مشاهده هر چیزی که در وب سایت شما وجود دارد ، تنظیمات را غیرفعال کنید.

تنظیمات پایگاه داده موشک WP

تنظیمات پایگاه داده موشک WP

در این بخش مجموعه ای از تنظیمات برای پاکسازی و بهینه سازی وردپرس ارائه شده است.

1. ارسال پاکسازی ویرایش ها ، پیش نویس های خودکار و پست ها و صفحات حذف شده را حذف می کند. این موارد را حذف کنید مگر اینکه نسخه های قدیمی ارسال (یا پست های حذف شده) را داشته باشید.

2. پاکسازی نظرات حذف اسپم و حذف شده نظرات.

3. پاکسازی گذرا داده های ذخیره شده مانند شمارش اجتماعی را حذف می کند ، اما بعضی اوقات با گذشت زمان از بین رفتن آنها در پایگاه داده می ماند و می توان با خیال راحت حذف شد..

4. پاکسازی بانک اطلاعاتی جداول در پایگاه داده WordPress خود را بهینه می کند.

5- پاکسازی خودکار. من معمولاً پاکسازی ها را بصورت اختصاصی انجام می دهم اما می توانید WP Rocket را نیز برای اجرای پاک کننده های خودکار از پایگاه داده خود برنامه ریزی کنید.

در حالت ایده آل باید قبل از پاک سازی از بانک اطلاعاتی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، زیرا پس از انجام بهینه سازی پایگاه داده ، امکان خنثیسازی آن وجود ندارد.

تنظیمات WP Rocket CDN

تنظیمات WP Rocket CDN

استفاده از شبکه تحویل محتوا (CDN) بدین معنی است که تمام URL های پرونده های استاتیک (CSS ، JS ، تصاویر) به CNAME (های) ارائه شده شما بازنویسی می شوند..

1. CDN را فعال کنید. اگر از شبکه تحویل محتوا استفاده می کنید ، این را فعال کنید. WP Rocket با اکثر CDN ها مانند Amazon Cloudfront ، MaxCDN ، KeyCDN (که من استفاده می کنم) و دیگران سازگار است. درباره نحوه استفاده از WP Rocket با CDN اطلاعات بیشتری کسب کنید

2. CDN CNAME (بازدید کنندگان). CNAME (دامنه) که توسط ارائه دهنده CDN به شما داده است را کپی کنید و آن را وارد CDN CNAME کنید. با بازنویسی تمام URL ها برای دارایی های شما (پرونده های استاتیک).

3. پرونده ها را حذف کنید به شما امکان می دهد URL (های) پرونده هایی را که نباید از طریق CDN استفاده شوند ، مشخص کنید.

صرفه جویی و تست کنید ، کاملاً! در صورت مشاهده هر چیزی که در وب سایت شما وجود دارد ، تنظیمات را غیرفعال کنید.

افزودنیهای موشک WP (Cloudflare)

افزودنیهای موشک WP (Cloudflare)

WP Rocket به شما امکان می دهد تا حساب Cloudflare خود را با عملکرد اضافی آنها ادغام کنید.

1. کلید جهانی API. کلید API را در سمت راست بالای حساب Cloudflare خود پیدا خواهید کرد. به سادگی به نمایه خود بروید و به پایین بروید و کلید جهانی API خود را مشاهده خواهید کرد. شما فقط باید این موارد را در WP Rocket کپی و چسب بزنید.

2. ایمیل حساب. این آدرس ایمیلی است که برای حساب Cloudflare خود استفاده می کنید.

3. دامنه. این نام دامنه شما است ، به عنوان مثال webhostingrating.com.

4. حالت توسعه. به طور موقت حالت توسعه را در وب سایت خود فعال کنید. این تنظیم بعد از 3 ساعت به طور خودکار خاموش می شود. این خوب است وقتی که تغییرات زیادی در سایت خود ایجاد می کنید.

5. تنظیمات بهینه. به طور خودکار پیکربندی Cloudflare را برای سرعت ، درجه عملکرد و سازگاری افزایش می دهد. این گزینه تنظیمات بهینه Cloudflare را فعال می کند.

6. پروتکل نسبی. فقط باید از ویژگی SSL قابل انعطاف Cloudflare استفاده کرد. URL های پرونده های استاتیک (CSS ، JS ، تصاویر) بازنویسی می شوند تا // به جای http: // یا https: // از آنها استفاده کنند..

ابزار موشک WP

ابزار موشک WP

1. تنظیمات صادرات به شما امکان می دهد تنظیمات WP Rocket خود را برای استفاده در سایت دیگری صادر کنید.

2. تنظیمات واردات به شما امکان می دهد تنظیمات WP Rocket از پیش تنظیم شده خود را وارد کنید.

3. برگشت اگر نسخه جدید WP Rocket باعث ایجاد هرگونه مشکل برای شما شود ، به شما امکان می دهد به نسخه قبلی برگردید.

پیکربندی WP Rocket برای HTTP / 2

HTTP / 2 به روزرسانی به HTTP است که از سال 1999 برای مدیریت ارتباط بین سرورهای وب و مرورگرها وجود دارد. HTTP / 2 راه را برای بارگذاری سریعتر صفحه از طریق فشرده سازی بهتر داده ها ، چند برابر سازی درخواست ها و سایر پیشرفت های سرعت فراهم می کند.

بسیاری از سرورها و مرورگرها از HTTP / 2 پشتیبانی می کنند و بیشتر میزبان وب مانند SiteGround اکنون از HTTP / 2 پشتیبانی می کنند. این جستجوگر HTTP / 2 به شما می گوید آیا سایت شما قادر به استفاده از HTTP / 2 است.

اگر سایت شما قادر به استفاده از HTTP / 2 است در اینجا می توانید نحوه WP Rocket را برای آن پیکربندی کنید.

بهم پیوستن (ترکیب) کلیه فایلهای CSS و JS در کمترین زمان ممکن بهترین روش برای HTTP / 2 نیست و WP Rocket شما را توصیه می کند جمع بندی پرونده را فعال نکنید در .

پیکربندی WP Rocket برای HTTP / 2

WP Rocket به شما توصیه می کند این دو جعبه را علامت بزنید. برای اطلاعات بیشتر به این مقاله در مورد WP Rocket مراجعه کنید.

نحوه استفاده از WP Rocket با KeyCDN

راه اندازی WP Rocket با KeyCDN بسیار ساده است. (FYI KeyCDN شبکه تحویل محتوا است که من از آن استفاده می کنم و توصیه می کنم)

ابتدا یک منطقه کشش در KeyCDN ایجاد کنید. سپس به گزینه Enable Content Delivery Network بروید و بررسی کنید.

نحوه نصب راکت wp با keycdn

اکنون ، نام میزبان سایت را جایگزین کنید با “:” زمینه را با URL که از داشبورد KeyCDN دریافت می کنید (در زیر مناطق > URL منطقه برای منطقه کشش که ایجاد کردید. URL شبیه به مواردی مانند: lorem-1c6b.kxcdn.com)

روش دیگر و گزینه پیشنهادی ، از CNAME از آدرس URL انتخابی خود استفاده کنید (به عنوان مثال https://static.websitehostingrating.com)

کدام میزبان وب با WP Rocket کار می کند?

WP Rocket تقریباً با تمام میزبان وب سازگار است. با این وجود برخی ، به خصوص میزبان های مدیریت شده WordPress ، ممکن است با WP Rocket کار نکنند. اگر ارائه دهنده هاستینگ شما در زیر ذکر نشده است ، این بدان معنا نیست که با WP Rocket سازگار نیست. بهترین راه برای اطمینان 100٪ تماس با میزبان وب و سؤال شماست.

 • کینستا: Kinsta فقط از WP Rocket نسخه 3.0 و بالاتر پشتیبانی می کند. حافظه پنهان صفحه WP Rocket بطور خودکار غیرفعال می شود تا از درگیری با ذخیره داخلی Kinsta جلوگیری شود. Kinsta یک شریک رسمی WP Rocket است.
 • موتور WP: WP Rocket تنها افزونه ذخیره سازی است که در WP Engine مجاز است. WP Engine یک شریک رسمی WP Rocket است.
 • SiteGround: WP Rocket با ذخیره سازی استاتیک ، پویا و ممتاز شده SiteGround سازگار است. SiteGround یک شریک رسمی WP Rocket است.
 • میزبانی A2: WP Rocket کاملاً با A2 Hosting سازگار است. اما قبل از نصب افزونه WP Rocket باید وردپرس را در سایت خود نصب کنید. A2 Hosting یک شریک رسمی WP Rocket است.
 • WebHostFace: WebHostFace از WP Rocket پشتیبانی می کند (و یک شریک رسمی آن است).
 • ساویوی: Savvii WP Rocket را پشتیبانی می کند (و یک شریک رسمی وی است).
 • FastComet: یک بسته بهینه سازی شده ویژه وردپرس و WP Rocket را ارائه می دهد. FastComet یک شریک رسمی WP Rocket است.
 • برنامه Bluehost Managed WordPress: Bluehost Managed WordPress برنامه هایی را با پیکربندی لاک باعث می شود خرد شدن WP Rocket را خراب کند ، بنابراین باید یا لاک Bluehost را خاموش کنید ، یا کوچک سازی WP Rocket را خاموش کنید.
 • Cloudways هاستینگ وردپرس: هنگام استفاده از مینی سازی WP Rocket با لاک Cloudways ‘، شما باید یک قانون محرومیت را برای Varnish در تنظیمات برنامه Cloudways ایجاد کنید.
 • پرنده: شما باید با پشتیبانی Flywheel تماس بگیرید و از آنها بخواهید WP Rocket را فعال کنند.
 • HostGator مدیریت وردپرس را برنامه ریزی می کند: WP Rocket در میزبانی وردپرس تحت کنترل HostGator مجاز نیست.
 • سنتز: W3 Total Cache از پیش نصب شده روی Syntesis می باشد اما می تواند حذف شود و با WP Rocket جایگزین شود.
 • WebSavers.ca: WebSavers.ca یک شریک رسمی WP Rocket است.

درباره میزبان وب سازگار با WP Rocket بیشتر بخوانید در https://docs.wp-rocket.me/article/670-hosting-compatibility.

فایل پیکربندی WP Rocket من را بارگیری کنید

من افزودن همان پیکربندی WP Rocket که در اینجا در سایت خود استفاده می کنم ، بسیار آسان کردم. به سادگی این پرونده پیکربندی WP Rocket را بارگیری کنید و سپس آن را در بخش Tools مدیر WP Rocket وارد کنید.

دانلود رایگان فایل پیکربندی موشک wp

نسخه ای از WP Rocket را خریداری کنید و سپس بروید و فایل پیکربندی WP Rocket من را بارگیری کنید و تنظیمات دقیقی را که توصیه می کنم و در این سایت استفاده می کنید وارد کنید.

3. راهنما موشک WP & مستندات رسمی

اگر به یک دلیل یا مشکل دیگری با WP Rocket مواجه شوید ، اطلاعات مفیدی در وب سایت WP Rocket موجود است. به یاد داشته باشید که شما همچنین با خرید خود 1 سال پشتیبانی دریافت خواهید کرد.

کمک موشک wp

در اینجا لیستی از آموزش های WP Rocket که به نظرم بسیار مفید است:

 • شروع شدن
 • سازگاری میزبان
 • چگونه بررسی کنیم که WP Rocket در حال ذخیره صفحات است یا خیر
 • SSL با موشک WP
 • موشک WP با CDN
 • موشک WP با Cloudflare
 • رفع 500 خطای داخلی سرور
 • حل مسائل با حداقل سازی
 • پیکربندی NGINX برای موشک WP

تجربه شما در استفاده از افزونه حافظه پنهان WP Rocket برای وردپرس چیست؟ آیا من اطلاعات مهمی را کنار گذاشته ام؟ دوست دارم در کامنت های زیر همه چیز را بشنوم!

اگر این آموزش راه اندازی WP Rocket را مفید بدانید ، از اشتراک آن در اجتماعی همیشه قدردانی می شود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map