چگونه می توان سایت وردپرس خود را سرعت بخشید؟

افراد غالباً WordPress را برای پروژه های وب خود انتخاب می کنند زیرا استفاده از آن ساده تر است و در مقایسه با همتایان خود به تخصص فنی کمتری نیاز دارند. یک کاربر با دانش محدود و یا آگاهی از برنامه نویسی نیز می تواند سایتی با استفاده از پلت فرم ، مضامین و افزونه های موجود برای تقریباً هر مکان.


اما اجرای یک سایت موفق به چیزی بیش از مضامین و افزونه ها نیاز ندارد.

اهمیت سرعت وردپرس قابل درک نیست. تصور کنید که از یک سایت بازدید می کنید و بارگیری آن نیم دقیقه طول می کشد. دردسر و سرخوردگی ناشی از آن ، غیرقابل تحمل است. حال اگر سایت وردپرس شما باعث ایجاد همان دردسر و ناامیدی بازدید کنندگان شود ، چه می شود؟?

نحوه سرعت بخشیدن به سایت وردپرس خود

بازدیدکنندگانی که با گذشت زمان و پس از تلاش زیادی در تولید محتوای مناسب و پیروی از بهترین شیوه های بازاریابی ، آنها را توسعه داده اید. این همه از بین می رود زیرا احتمال بسیار نازایی وجود دارد که می توانند دوباره به سایت شما بازگردند.

اگر بدانیم از همه دردسرها و آشفتگیها می توان جلوگیری کرد نحوه بهینه سازی سایت وردپرس ما. بهینه سازی ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد و ممکن است این تصور را به شما بدهد که مجبور خواهید بود کد زیادی بنویسید اما خوشبختانه اینگونه نیست.

در حقیقت ، در این مقاله ، ما فقط آن دسته از روشهایی را ذکر کردیم که نیازی به رمزگذاری یا پیچیدگی در هر مورد ندارند. اینها روشهای ساده اما مؤثر هستند که می توانند سایت وردپرس شما را تسریع کنند.

ما در این مقاله قصد داریم تکنیک های زیر را در مورد چگونگی توانایی شما ارائه دهیم سایت وردپرس را سرعت بخشید.

 • میزبانی وب
 • تم سبک
 • ذخیره
 • فشرده سازی Gzip
 • به حداقل رساندن CSS و JS
 • بهینه سازی پایگاه داده
 • بهینه سازی تصویر
 • شبکه تحویل محتوا (CDN)
 • بهترین روشها

ارائه دهنده میزبانی وب

هنگام تصمیم گیری در مورد کدام شرکت میزبان برای انتخاب میزبان سایت خود ، توجه زیادی لازم است.

میزبانی وب

ارائه دهنده هاستینگ که شما استفاده می کنید تأثیر زیادی در عملکرد کلی وب سایت دارد و در مورد وردپرس تفاوتی ندارد. بسیاری از شرکت های هاستینگ وجود دارند که میزبان بهینه سازی WordPress را ارائه می دهند که از پیش تنظیم شده برای اجرای روان و سریع وردپرس.

ممکن است از ارائه دهنده میزبانی مشترک مشترک فعلی خود ، فضای و پهنای باند نامحدودی بدست آورید ، اما این فقط روی کاغذ است. در واقعیت ، این فضای نامحدود و پهنای باند نیز با صدها سایت مختلف به اشتراک گذاشته می شود که منجر به سایت های کند و آسیب پذیر می شوند.

اگر قصد دارید شغل خود را به صورت طولانی مدت اداره کنید و درنهایت می خواهید از این طریق درآمد کسب کنید ، پس از هزینه کردن در یک هاست خوب وردپرس مانند Cloudways یا Kinsta که یکی از بهترین هاستینگ وردپرس در نظر گرفته می شود ، هزینه کنید..

Cloudways همچنین یک پشته بهینه سازی همراه با لایه های حافظه پنهان مختلف را ارائه می دهد که به بهبود زمان بارگذاری صفحه کمک می کند. تنظیمات فقط برای WordPress با ابزارهای حافظه پنهان عالی بهینه شده است (بعداً در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد).

جنبه دیگری که باید به جستجوی آن بپردازید ، مکان مرکز داده شما است. برای جلوگیری از تأخیر و افزایش سرعت وب سایت توصیه می شود مرکز داده را به بازار هدفمند خود نزدیکتر کنید.

از یک تم وزن سبک سریع و سریع استفاده کنید

کاربران وردپرس این گزینه را دارند که از هزاران موضوع موجود در اینترنت استفاده کنند. این تم ها ممکن است به نظر مناسب برای تجارت شما باشد اما نصب آنها می تواند وب سایت شما را کند کند. این بدان دلیل است که همه مضامین به خوبی کدگذاری نشده و برای بهترین عملکرد بهینه شده اند.

مضامین کودکانه StudioPress Genesis

تعدادی مضمون سریع وردپرس با بارگذاری سریع ، چه رایگان و چه با پرداخت ، در آنجا وجود دارد.

Astra موضوعی سبک است که هموار اجرا می شود و سریعتر از بسیاری از مضامین موجود در آنجا بارگیری می شود. این یک موضوع چند منظوره است که می تواند توسط وبلاگ نویسان ، آژانس ها و توسعه دهندگان مستقل مورد استفاده قرار گیرد.

ذخیره

Caching نقش مهمی در ارائه سریع سایت وردپرس به بازدید کنندگان شما دارد. این نمای سایت WordPress شما را ذخیره می کند تا از تکرار بارها و بارها برای هر کاربر جلوگیری شود.

ذخیره سازی در هر دو سطح سرور و مشتری انجام می شود. در سطح سرور ما می توانیم استفاده کنیم لاک الکل برای ذخیره پروکسی معکوس HTTP. ابزاری دیگر که در حافظه نهان سرور استفاده می شود NGINX که برای تعادل بار برای مقابله با بارهای سنگین ترافیک استفاده می شود.

یک افزونه ذخیره سازی خوب وردپرس می تواند به شما در اجرای یک مکانیزم حافظه پنهان موثر برای سایت وردپرس کمک کند.

نسیم

Breeze یکی از افزونه های معروف ذخیره سازی وردپرس است که از کلیه مؤلفه های حافظه پنهان پشتیبانی می کند.

افزونه نسیم

این سبک وزن است و از minification ، فشرده سازی GZIP ، حافظه پنهان مرورگر ، پایگاه داده و بهینه سازی و غیره پشتیبانی می کند. این یک افزونه رایگان است که می توانید از WordPress.org بارگیری کنید.

موشک WP

WP Rocket یک افزونه ذخیره سازی گسترده برای وب سایت های وردپرس است.

موشک WP

این افزونه امکاناتی مانند ذخیره صفحه ، فشرده سازی GZIP ، حافظه پنهان مرورگر ، بهینه سازی پایگاه داده و کوچک سازی و غیره را در اختیار شما قرار می دهد. این افزونه را می توان از وب سایت رسمی آن خریداری کرد.

فشرده سازی Gzip

همه ما هنگامی که یک پوشه بزرگ در حال پر شدن است ، کاهش اندازه را تجربه کرده ایم. یک مفهوم مشابه نیز می تواند در اینجا با استفاده از فشرده سازی GZIP در سایت وردپرس شما اعمال شود.

این اندازه پرونده های وب سایت شما را که در انتهای کاربر سریعتر بارگذاری می شود ، کاهش می دهد. گفته می شود این روش سایز محتوای سایت وردپرس شما را 70 درصد کاهش می دهد.

برای اعمال فشرده سازی GZIP در افزونه Breeze ، به افزونه ها بروید گزینه های اساسی کادر مقابل GZIP Compression را بزنید و کلیک کنید ذخیره تغییرات برای اعمال تغییرات.

توجه داشته باشید: فشرده سازی Gzip فقط در صورت پشتیبانی توسط سرور شما قابل اجرا است.

به حداقل رساندن CSS و JS

به طور معمول وردپرس از فایلهای CSS زیادی استفاده می کند. CSS یک برگه یک ظاهر طراحی شده است که به طرح سایت شما شکل و رنگ می بخشد. Minification به معنای کاهش اندازه پرونده با از بین بردن فضا ها و نظرات استفاده شده در زمان توسعه است و اگر در یک نقطه مشخص سایت شما از CSS خاصی استفاده نمی کند ، نباید نامیده شود..

برای استفاده از مینی سازی در نسیم ، به این قسمت بروید گزینه های اساسی و کادرهای HTML ، CSS ، JS ، Inline JS و Inline CSS را بررسی کنید.

علاوه بر کوچک سازی ، از مسدود کردن CSS نیز جلوگیری می شود. مسدود کردن CSS می تواند صفحه نمایش را به درستی از رندر کند کند. برای جلوگیری از این؛ تعداد کمتری از پرونده های CSS استفاده کنید و در صورت امکان چند مورد را در یک ترکیب کنید.

برای استفاده از گروه بندی در Breeze ، به گزینه های پیشرفته و هر دو جعبه را در مقابل پرونده های Group بررسی کنید تا گروه بندی پرونده های CSS و JS فعال شود.

بهینه سازی پایگاه داده

با گذشت زمان ، پایگاه داده با جداول و داده های غیرضروری از افزونه های مختلف مسدود می شود. این آشفتگی می تواند زمان پاسخگویی سرور شما را کند کند. پاکسازی منظم پایگاه داده می تواند باعث افزایش سرعت سایت وردپرس شما شود ، زیرا تعداد نمایش داده شدگان کمتر خواهد بود و یک بانک اطلاعاتی شلوغ تر خواهد بود.

اگر از Breeze به عنوان افزونه caching خود استفاده می کنید ، می توانید تعدادی گزینه برای بهینه سازی بانک اطلاعاتی خود در داخل پیدا کنید بانک اطلاعات برگه پلاگین. شما می توانید با انتخاب کادر در مقابل آن ، تمام گزینه ها را انتخاب کرده یا فقط گزینه های انتخاب شده را انتخاب کنید.

بهینه سازی تصویر

یک وب سایت با تصاویر ناقص است. برخی از آنها با توجه به نوع وب سایت از تعداد کمتری استفاده می کنند در حالیکه برخی دیگر از تصاویر زیادی استفاده می کنند. تصاویر می توانند وب سایت های وردپرس را کند کنند زیرا زمان بارگیری و ارائه آنها زمان می برد. برای پرداختن به این مشکلات ، افزونه های عالی در دسترس داریم که با کاهش اندازه و حفظ کیفیت بالا ، تصاویر را بهینه می کنند.

فشرده سازی تصویر Smush

قبلاً با عنوان Smush شناخته می شد ، یک افزونه فشرده سازی تصویر است.

پلاگین smush

پس از نصب ، افزونه اسکن خودکار را انجام می دهد و فشرده سازی تصاویر موجود را که در سایت شما استفاده می شود ، شروع می کند. این تصاویر به صورت فله و به صورت خودکار ، تصاویر جدیدی را که در سایت وردپرس بارگذاری می شوند ، فشرده سازی می کنند.

فشرده سازی WP

WP Compress افزونه عالی دیگری برای بهینه سازی تصویر است.

افزونه wp compress

مکانیزم فشرده سازی پیشرفته آنها دارای سه سطح بهینه سازی است که در حقیقت شما را در هر لحظه کمی ذخیره می کند. این افزونه بسیار آسان است و همچنین گزینه های تغییر اندازه دارد.

شبکه تحویل محتوا (CDN)

ابزاری ضروری است مخصوصاً برای سایتهای وردپرس که مخاطبان جهانی دارند. CDN مانند ذخیره سازی کار می کند و نسخه ای از سایت شما را در شبکه خود در سراسر جهان پخش می کند. این تضمین می کند تحویل سریع هر دو محتوای استاتیک و پویا وب سایت شما حتی به افرادی که از مکان سرور میزبان شما دور هستند.

CDN فواید زیادی دارد و انتخاب CDN مناسب کار ساده ای نیست. برای انتخاب CDN مناسب توصیه می شود عملکرد آن در سناریوهای واقعی کار بررسی شود و محک CDN بهترین راه برای بررسی این مورد است.

سایر بهترین روشها

این یک کار خوب است که با استفاده از هر افزونه امنیتی خوبی مانند Sucuri یا MalCare ، اسکن کامل سایت وردپرس خود را اجرا کنید..

این باعث حذف بدافزارها و اسکریپت های بد می شود که می تواند باعث ایجاد مشکلات عملکرد در سایت وردپرس شما شود. همچنین هنگام نصب هر افزونه جدید ، حتماً سازگاری و آخرین بروزرسانی آن را بررسی کنید. اگر مرتبا توسط برنامه نویسان آن به روز نمی شود ، سعی کنید گزینه های آن را جستجو کنید.

تنظیم فعلی WordPress خود را برای افزونه های قدیمی و مضامین حسابرسی کنید زیرا این امر می تواند باعث مشکلات و مشکلات امنیتی و امنیتی شود. اطمینان حاصل کنید که مرتباً به روزرسانی شده و قبل از هر نسخه اصلی از نسخه پشتیبان کامل استفاده کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map