سریعترین مضامین وردپرس

ترافیک وب سایت شما به هیچ وجه ارزش ندارد – اگر بیشتر افراد باید سن خود را صبر کنند تا بارگیری شود و بعد از ناامیدی بر روی دکمه عقب کلیک کنید. به همین دلیل باید یک تم وردپرس سبک و سریع داشته باشید. در اینجا مجموعه من از


آنچه در این پست یاد خواهید گرفت آورده شده است:

سریعترین موضوع وردپرس در حال حاضر چیست؟?

 • تولید کنید (رایگان & حق بیمه), آسترا (رایگان & حق بیمه), طرحواره (حق بیمه) و OceanWP (رایگان & حق بیمه) همه تم های سریع وردپرس در حال بارگذاری هستند.
 • براساس تست سرعت که سریعترین موضوع وردپرس را انجام داده ایم تولید کنید.
 • آی تی قطعاً نیست موضوع Avada. Avada بارهای کندی انجام می دهد ، در تست های من Avada 8.6 ثانیه طول کشید.
 • میزبانی وب مورد استفاده شما تأثیر گسترده ای بر عملکرد سریع موضوع وردپرس شما دارد.
تولید کنیددیویآستراطرحوارهOceanWPاستودیوپرس
امتیاز عملکرد سرعت:الف (95٪)ب (85٪)ب (85٪)الف (93٪)الف (91٪)الف (95٪)
زمان کاملاً لود شده:1.3 ثانیه1 ثانیه1 ثانیه1.8 ثانیه1.5 ثانیه0.7 ثانیه
اندازه کل صفحه:696 KB1.13 مگابایت833 KB529 کیلوبایت1.06 مگابایت1.26 مگابایت
تعداد درخواست ها:245152391548
قیمت:49.95 دلار (مضامین رایگان در دسترس است)89- 249 دلار (فقط موضوع پرداخت شده)59 دلار (مضامین رایگان در دسترس است)59 دلار (فقط موضوع پرداخت شده)39 دلار (مضامین رایگان در دسترس است)99.95 دلار (فقط مضامین پرداخت شده)
بیشتر بخوانید:پرش بهپرش بهپرش بهپرش بهپرش بهپرش به

فقط اگر ترافیک شما تبدیل شود از سایت خود درآمد کسب خواهید کرد. در غیر این صورت تمام وقت و هزینه ای که برای ایجاد ترافیک صرف می کنید ، اتلاف است.

تبدیل همیشه به معنای فروش نیست. این ممکن است به معنای عضویت در لیست ایمیل شما یا کلیک کردن روی یک تبلیغ باشد. همه نرخ تبدیل بالایی را می خواهند. اما شوکر اینجاست:

اگر سرعت صفحه وب سایت شما کند است خوب پس بیشتر شما .

و اگر افراد در وب سایت شما نمانند ، هیچ راهی برای تبدیل آنها وجود ندارد. به همین سادگی.

همانطور که در بخش بعدی یاد خواهید گرفت, موضوع سایت وردپرس شما تأثیر بسزایی در سرعت سایت شما دارد. یک موضوع وردپرس آهسته را انتخاب کنید و وب سایت شما به عنوان حلزون کند خواهد بود.

بنابراین ، اگر می خواهید افراد بیشتری در وب سایت شما بمانند و تبدیل شوند (فروش خود را تهیه کنید یا مشترک شوید), به وب سایت سریع تری نیاز خواهید داشت

بیایید توضیح دهیم که چرا داشتن یک موضوع سریع بارگذاری وردپرس بسیار مهم است.

چرا سرعت سایت اهمیت دارد

با توجه به KissMetrics ، اگر وب سایت شما بیش از 3 ثانیه برای بارگذاری, 40٪ بازدید کنندگان خود را ترک خواهند کرد.

چرا سرعت وب سایت اهمیت دارد

وقتی افراد وب سایت شما را ترک می کنند ، شما نه تنها درآمد بالقوه را از دست می دهید بلکه تمام پول و زمانی را که برای ایجاد ترافیک به وب سایت خود صرف کرده اید نیز از دست می دهید.

و اگر می خواهید به صفحه اول گوگل و در آنجا بمان, به وب سایتی نیاز دارید که سریع بارگیری شود.

الگوریتم های Google ترجیح می دهند وب سایتهایی را نشان دهند که تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهند (و سرعت سایت یک عامل بزرگ است). از نظر Google ، وب سایتی که تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهد ، عموماً سرعت گزاف گویی کمتری دارد و سریع بارگیری می شود.

اگر وب سایت شما آهسته باشد ، بیشتر بازدید کنندگان شما به عقب برگشت می خورند که نتیجه آن می شود از دست دادن در رتبه بندی موتورهای جستجو. علاوه بر این ، اگر می خواهید بازدید کنندگان بیشتری را به مشتری یا مشترک تبدیل کنید, وب سایت شما باید سریع بارگیری شود.

طبق گفته وب سایتOptimization.com ، وب سایت کند نه تنها با کیفیت پایین درک نمی شود ، بلکه شاهد کاهش میزان ترافیک تا 20٪.

خط آخر?

اگر می خواهید وب سایت شما سریع بارگذاری شود و اولین امتیاز را در نتایج موتور جستجو کسب کند ، به یک موضوع وردپرس نیاز دارید که برای سرعت بهینه سازی کامل باشد.

موضوع وردپرس مورد استفاده شما خواهد داشت تأثیر عظیم سرعت بارگیری وب سایت شما.

اگر مضمون شما همه ویژگی هایی را در زیر نور خورشید ارائه می دهد ، با اسکریپت ها و منابع متورم شده است و کد بسیار کمی با کیفیت دارد ، سرعت وب سایت شما رنج می برد.

اگر موضوع شما برای سرعت بهینه سازی نشده باشد ، هر کاری برای بهبود سرعت وب سایت خود انجام می دهید بیهوده خواهد بود.

7 تم سریع وردپرس برتر

می دانم عبور از هزاران مضمون رایگان و پرقدرت وردپرس که بصورت آنلاین موجود است و یافتن ایده آل برای سایت شما ، چقدر دشوار است.

سریعترین موضوع وردپرس چیست؟?

بنابراین ، در زیر من لیستی از سریعترین بارگذاری مضامین وردپرس در سال 2020. همه اینها مضامین سبک وردپرس سبک هستند که با کد کیفیت همراه هستند تا بتوانید سایت وردپرس شما را تسریع کنید.

1. ایجاد قالب وردپرس

 • سایت اینترنتی: https://generatepress.com
 • قیمت: 49.95 دلار با 30 روز ضمانت برگشت پول
 • نسخه رایگان در دسترس است: آره
 • امتیاز Google Speed: A (95٪)

GeneratePress - سریعترین موضوع وردپرس

GeneratePress یک تم زیبا و سبک وزن برای وردپرس است. به عنوان هر دو نسخه رایگان و پریمیوم, اما نسخه پرداخت شده دارای بسیاری از ویژگی های مفید دیگر است.

GeneratePress است موضوع چند منظوره و کاملاً قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید از آن برای ایجاد هر نوع وب سایت استفاده کنید. این موضوع به پایان رسیده است 500 رتبه 5 ستاره در دایرکتوری تم وردپرس.

نسخه برتر GeneratePress (49.95 دلار) با یک چارچوب سبک و مدولار ارائه می شود و به شما امکان می دهد ویژگی هایی را که نمی خواهید از آنها استفاده کنید غیرفعال کنید.

وجود دارد 15 ماژول که به شما امکان می دهد از قابلیت تم استفاده کنید و می توانید ماژول هایی را که استفاده نمی کنید فعال یا غیرفعال کنید تا مطمئن شوید که بار اضافی در سایت شما اضافه نمی کنند. این رویکرد مدولار به شما امکان می دهد سرعت سایت خود را به تنهایی بهبود بخشید.

در حالی که نسخه رایگان این موضوع با ده ها ویژگی عالی ارائه می شود ، نسخه برتر این تم تقریباً با همه آنچه در یک موضوع وردپرس می خواستید ارائه می شود..

تولید ویژگی های حق بیمهGeneratePress Premium – 15 ماژول قابل تنظیم

به عنوان مثال ، نسخه پریمیوم با پشتیبانی از WooCommerce ارائه می شود ، بیایید به شما اجازه دهید در تایپوگرافی ، سبک ها و رنگ ها تغییراتی ایجاد کنید و به شما امکان می دهد بخش های دلخواه را در صفحات خود ایجاد کنید. همچنین با قلاب های سفارشی همراه است و عملکردها عناصر خاصی را در صفحات و پست های خاص غیرفعال می کنند. نسخه حق بیمه همراه با طول عمر ، 1 سال بروزرسانی است & اگر خوشحال نیستید ، از پشتیبانی و 30 روز ضمانت پس انداز پول پشتیبانی کنید.

سرعت در مورد چی؟? GeneratePress یکی از سریعترین مضامین وردپرس است ، سایت نسخه ی نمایشی بیش از 1 ثانیه بارگیری می کند! وای!

GeneratePress دست پایین است سریعترین سرعت بارگیری من تا کنون امتحان کرده ام. من به طور جدی فکر کرده ام که در تمام سایت های خود به GeneratePress حرکت کنم (از جمله این یکی).

توییت

اگر می خواهید وب سایت وردپرس شما سریع رعد و برق را بارگیری کند ، GeneratePress موضوعی است که به دنبال آن هستید.

امکانات:

 • ساخته شده در پشتیبانی برای طرحواره مارک برای کمک به شما برای دستیابی به رتبه های بهتر و CTR بالاتر در موتورهای جستجو.
 • کتابخانه سایت از سایت های نمایشی آماده برای استفاده وارداتی برای راه اندازی سایت وردپرس خود استفاده کنید
 • کاملاً طراحی تعاملی که در همه دستگاه ها عالی به نظر می رسد
 • موضوع این است ترجمه-آماده, بنابراین به راحتی می توانید آن را به چند زبان ترجمه کنید.
 • آن چارچوب سبک وزن بارگیری وب سایت شما را بسیار سریع می کند.
 • همراه با پشتیبانی کامل برای Customizer Theme WordPress, بنابراین می توانید بدون نوشتن یک خط کد به راحتی تغییراتی در طراحی وب سایت خود ایجاد کنید.
 • سفارشی سازی پیشرفته به شما امکان می دهد عناصر خاص را در صفحات و پست های خاص غیرفعال کنید ، با استفاده از بخش هایی در داخل صفحات خود ، طرح بندی های منحصر به فردی بسازید ، و قلابهایی به شما امکان می دهد تا محتوای دلخواه خود را در مناطق مختلف در آنها اضافه کنید.
 • همراه با پشتیبانی از سازندگان صفحه مانند Elementor و Beaver Builder برای کمک به شما در دستیابی به سطوح بالاتر شخصی سازی.
 • به شما اجازه می دهد به راحتی سفارشی سازی کنید هر صفحه جداگانه در وب سایت شما شما می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید یک نوار کناری را نشان دهید یا خیر ، در کدام طرف است. همچنین می توانید ابزارک های پاورقی را برای هر پست و صفحه شخصی تنظیم کنید.

سرعت:
5/5 قیمت:
رایگان. نسخه پریمیوم 49.95 دلار هزینه دارد (توصیه می شود) نسخه نمایشی زنده:
GeneratePress Live Demo

به روزرسانی های جدید و جالب در GeneratePress Premium

GeneratePress Premium 1.6 بزرگترین بروزرسانی بدون شک انتشار آن است تولید سایتهای پرس. این سایتهای آماده و بارگیری خیره کننده و سریع هستند که می توانید آنها را وارد کنید تا هنگام ساختن یک وب سایت جدید شروع به کار کنند.

سایتهای تولیدکنندهکتابخانه سایت جدید GeneratePress با بیش از 20 سایت نمایشی ارائه می شود که می توانید درست در داشبورد خود وارد کنید

پس از نصب Premium 1.6 ، می توانید سایت های GeneratePress را در ظاهر پیدا کنید > تولید کنید > سایت های. سایت های GeneratePress با تمام گزینه های حق بیمه GeneratePress و محتوای نمایشی ارائه می شوند.

در حال حاضر بیش از 20 سایت GeneratePress وجود دارد که می توانید انتخاب کنید ، اما تعداد بیشتری از آنها آمده و به صورت خودکار به داشبورد شما تحویل داده می شوند. یکی از ویژگی های جالب این است که شما می توانید سایت های GeneratePress خود را بسازید و بفروشید ، زیرا صادرات و بسته بندی آنها بسیار آسان است.

اطلاعات بیشتر در مورد generatepress.com/gp-premium-1-6 بخوانید

2. موضوع Divi WordPress

 • سایت اینترنتی: https://www.elegantthemes.com
 • قیمت: 89 دلار (سالانه) تا 249 دلار (طول عمر) با 30 روز ضمانت برگشت پول
 • نسخه رایگان در دسترس است: نه
 • امتیاز Google Speed: B (85٪)

موضوع وردپرس divi

مضامین Divi by Elegant یکی از قدرتمندترین و در عین حال آسان برای استفاده و سفارشی کردن مضامین وردپرس در آنجاست.

موضوع Divi توسط سازنده صفحه Divi ساخته شده است و آن را به یکی از پیشرفته ترین ویرایشگر جلوی وردپرس و سازنده صفحه بصری تبدیل می کند

دیوی در واقع به دو چیز جداگانه اشاره دارد. موضوع Divi و سازنده صفحه Divi.

موضوع Divi است موضوع وردپرس چند منظوره, به این معنی که می توانید از آن برای ایجاد هر نوع وب سایتی که دوست دارید استفاده کنید.

Divi فقط به عنوان یک موضوع برتر ارائه می شود ، هزینه سالانه (در حال انجام) است 89 دلار در حالی که طول عمر (یک خاموش) است 249 دلار.

ساخت وب سایت ها با Divi یک نسیم است زیرا به هر کسی امکان می دهد بدون نیاز به کد کردن یا نصب افزونه های شخص ثالث ، وب سایت های زیبایی بسازد..

ویرایشگر تصویری divi

سرعت در مورد چی؟? آیا دیوی یک موضوع بارگذاری سریع است? بله ، همینطور است از آنجا که اخیراً (در ژوئن 2019) ElegantThemes کدهای code Divi را بازبینی کرده است که باعث افزایش چشمگیر سرعت بارگذاری صفحه در نصب های استاندارد Divi شده است.

سرعت divi

طبق ElegantThemes “بهینه سازیهای ذخیره سازی جدید Divi با تولید پرونده CSS استاتیک Divi و حافظه نهان گزینه Javascript Visual Builder برای ایجاد بارهای بسیار سریع صفحه ، حتی در صورت استفاده از افزونه حافظه پنهانی ، به طور همزمان کار می کنند.”

امکانات:

 • موضوع وردپرس چند منظوره همه در یک که شامل Divi Builder است.
 • Divi Builder: سازنده صفحه کشیدن و رها کردن قدرتمند که به شما امکان می دهد سایت های وردپرس را بصورت بصری بسازید.
 • بیش از 800 طرح وب سایت از پیش ساخته شده و 100 بسته کامل وب سایت.
 • بدون خرید مجوزهای اضافی ، از تم ها و افزونه ها در وب سایت های نامحدود استفاده کنید.
 • ادغام WooCommerce ، پشتیبانی در سطح جهانی ، 30 روز ضمانت برگشت پول و بارهای بیشتر.
 • هنگامی که برای عضویت در آن عضو می شوید (سالانه 89 دلار یا 249 دلار در طول عمر) می توانید به همه موضوعات Elegant شامل Divi ، Extra ، Bloom ، Monarch ، افزونه Divi Builder ، سایر مضامین وردپرس ، پشتیبانی برتر و به روز رسانی دسترسی پیدا کنید. با استفاده نامحدود!

سرعت:
5/5 قیمت:
نسخه پریمیوم 89 دلار – 249 دلار است نسخه نمایشی زنده:
دیوی دمو

3. موضوع وردپرس Astra

 • سایت اینترنتی: https://wpastra.com
 • قیمت: 59،00 دلار با 14 روز ضمانت برگشت پول
 • نسخه رایگان در دسترس است: آره
 • امتیاز Google Speed: B (85٪)

آسترا یک موضوع سبک وردپرس سازنده سبک ، سریع و سازنده صفحه است که توسط آن طراحی شده است نیروی مغزی. Astra یک مدعی جدی برای GeneratePress است.

تم آسترا وردپرس

Astra موضوعی قابل تنظیم است که بسیار ساده برای استفاده و کارشناسی ارشد است و در هنگام ایجاد وب سایت شما زندگی شما را بسیار ساده تر می کند.

نه تنها که – آسترا همچنین یکی از سریعترین تم های بارگیری در آنجا است.

اوه و من همچنین باید ذکر کنیم که آسترا است 100٪ رایگان برای بارگیری! شروع کار با هر کس رایگان است و هیچ هزینه مقدماتی نیز ندارد. اما می توانید Astra را با آن گسترش دهید افزودنیهای مقرون به صرفه که امکان شخصی سازی را گسترش می دهد.

سرعت صفحه تم Astra

این موضوعی است که هست ساخته شده برای سرعت صفحه. آسترا کمتر از نیم ثانیه بار دارد. همچنین بهینه سازی عملکرد و نور پر است زیرا نیاز دارد کمتر از 50 کیلوبایت منابع برای بارگذاری. استفاده می کند بدون جی کوئری, به جای آن از وانیلی جاوا اسکریپت استفاده می کند.

اگر به دنبال یک موضوع وردپرس هستید که سریع ، ظریف و قابل تنظیم باشد ، پس نمی توانید و نباید از آسترا نگاه کنید..

توییت

موضوع Astra وردپرس رایگان است اما همانطور که اشاره کردم می توانید آن را با افزونه هایی که ویژگی های پیشرفته تری به شما می دهد گسترش دهید.

Astra Pro Addon (59 دلار) افزونه ای است که موضوع Astra را گسترش می دهد و ویژگی های بیشتری را در آن اضافه می کند. بسته آژانس Astra (249 دلار) وب سایت های آماده را ارائه می دهد و شامل تمام افزونه هایی است که برای ساخت آن وب سایت ها استفاده می شود.

astra pro addon تم

به روز رسانی: Astra 2.0 راه اندازی شده است که به شما در ساخت وب سایت های وردپرس سریعتر از گذشته کمک می کند. به روزرسانی Astra 2.0 باعث تغییر ساختار و سرعت شخصی سازی وردپرس شده است و دارای گزینه های جدیدی است که Astra را به یکی از ساده ترین مضامین موجود در روز تبدیل می کند.

امکانات:

 • سازگاری با سازندگان صفحه مانند BeaverBuilder ، SiteOrigin ، Elementor و Divi + موارد دیگر
 • آسان برای استفاده با رابط کاربری پاک
 • با این حال ساده طرح های زیبا برای هر نوع شغلی که در آن هستید
 • دهها تن از پیش طراحی شده و سایت های مبتدی خیره کننده بدلکاری که می توانید وارد کنید
 • سفارشی سازی آسان بدون اینکه با کد سروکار داشته باشید شما می توانید طراحی را از طریق طیف وسیعی از گزینه ها در شخصی سازی بومی وردپرس تغییر دهید
 • سئو دوستانه بنیاد و همه علائم لازم Schema.org
 • قابل گسترش با قلاب و فیلترهایی که به شما امکان می دهد هر موضوع Astra را شخصی سازی کنید
 • بدون درز ادغام WooCommerce برای ساختن فروشگاه های آنلاین
 • سخاوتمندانه 14 روز ضمانت برگشت پول
 • برخی از بهترین تم های وردپرس موجود در بازار!

سرعت:
5/5 قیمت:
رایگان. نسخه حق بیمه 59 دلار قیمت دارد (توصیه می شود) نسخه نمایشی زنده:
Astra Live Demo

4. طرح موضوع وردپرس

 • سایت اینترنتی: https://mythemeshop.com/themes/schema/
 • قیمت: 59.00 دلار با 30 روز ضمانت برگشت پول
 • نسخه رایگان در دسترس است: نه
 • امتیاز Google Speed: A (93٪)

طرحواره توسط MyThemeShop بررسی

Schema از MyThemeShop یکی دیگر از تم های سبک وردپرس است. این یک طراحی پاسخگو را ارائه می دهد و کاملاً قابل تنظیم است. این یک تم عالی برای ایجاد هر نوع وبلاگ است.

این موضوع همراه است پشتیبانی داخلی برای بررسی برای کمک به شما در ایجاد صفحات مرور زیبا. همچنین با کد های داخلی ، قابلیت رأی دهی و تنظیمات عملکرد.

تنظیمات عملکرد برنامه mythemeshop

این موضوع ممکن است به همان سرعت GeneratePress نباشد ، اما دست کم گرفتن آنچه که این موضوع می تواند برای شما انجام دهد یک اشتباه است. این موضوع با همه مواردی که برای اجرای یک وبلاگ نیاز دارید ارائه می شود.

سرعت چطوره؟ آیا Schema یک موضوع سریع بارگذاری وردپرس است؟ بله ، همینطور است.

بررسی طرحواره mythemeshop

امکانات:

 • کاملاً طراحی تعاملی. به راحتی با تمام اندازه های صفحه سازگار است.
 • همراه با مدیریت تبلیغات پانل برای کمک به شما در مدیریت آسان تبلیغات در وب سایت خود.
 • ترجمه-آماده, می توانید از این موضوع برای ایجاد یک وب سایت چند زبانه استفاده کنید.
 • پشتیبانی از فونت های Google به شما امکان می دهد تا از صدها فونت گوگل را که می خواهید در وب سایت خود مشاهده کنید انتخاب کنید.
 • همراه با پشتیبانی داخلی پست های مرتبط. بدون نیاز به نصب افزونه اضافی.
 • ساخته شده در پشتیبانی برای پودرهای سوخاری.
 • همراه با پشتیبانی برای قطعه غنی. در صورتی که پست شما یک بررسی باشد ، Google رتبه بندی ستاره را در قطعه نتیجه موتور جستجو نشان می دهد.

سرعت:
5/5 قیمت:
نسخه پریمیوم 59 دلار قیمت دارد نسخه نمایشی زنده:
نسخه ی نمایشی Schema Live

5. موضوع OceanWP وردپرس

 • سایت اینترنتی: https://oceanwp.org
 • قیمت: 39.00 دلار با 14 روز ضمانت برگشت پول
 • نسخه رایگان در دسترس است: آره
 • امتیاز Google Speed: A (91٪)

موضوع وردپرس OceanWP

OceanWP یک وردپرس 100٪ رایگان با هدف چند منظوره است که به شما امکان می دهد با وردپرس وب سایتهای زیبا و زیبا بسازید. نیکلاس لکوک خالق است و می توانید موضوع را از WordPress.org در اینجا بارگیری کنید.

OceanWP همه چیز در مورد دوستی کاربر است و شما می توانید با استفاده از پسوند واردات رایگان ، آماده استفاده از سایت های نمایشی را با یک کلیک آماده وارد کنید..

نسخه رایگان همراه است 7 پسوند رایگان اما OceanWP نیز همراه است 11 پسوند حق بیمه که به شما امکان می دهد موضوع را بیشتر گسترش دهید. شما می توانید هر یک از آنها را با 9.99 دلار شروع کنید و یا می توانید بصورت جداگانه حق بیمه را با قیمت 39 دلار برای یک سایت مجوز شروع کنید..

افزونه های رایگان و با کیفیت برتر OceanWP

نسخه رایگان OceanWP با این پسوندهای رایگان ارائه می شود:

 1. پنجره معین
 2. پست کشویی
 3. وارد کردن نسخه ی نمایشی
 4. نوار کناری سفارشی
 5. اشتراک محصولات
 6. اشتراک اجتماعی
 7. اقیانوس اضافی

برنامه های الحاقی حق بیمه هر یک از $ 9/99 شروع می شوند یا می توانید یک بسته حق بیمه را با هزینه 39 دلار برای یک سایت مجوز شروع کنید..

 1. ورود به سیستم
 2. اینستاگرام
 3. برچسب سفید
 4. نمونه کارها
 5. وو پنجره
 6. پاورقی
 7. قلاب اقیانوس
 8. ابزارک های عناصر
 9. پنل کناری
 10. هدر استیکر
 11. پاورقی فراخوان

سرعت صفحه چیست؟ آیا OceanWP یکی از سریعترین مضامین وردپرس است؟ بله ، مطمئناً.

بار بار تم OceanWP

امکانات:

 • پاسخگو کاملاً موبایل که به هر اندازه صفحه نمایش تنظیم می شود
 • ساخته شده در جستجوگرها برای فهرست بندی بهتر و فهرست بندی بهتر
 • تجارت الکترونیک WooCommerce آماده است
 • در گزینه های سفارشی سازی WordPress ساخته شده است
 • منوی پیشرفته مگا
 • پشتیبانی از همه سازندگان صفحه محبوب مانند Elementor
 • 1 کلیک رایگان برای استفاده از تم ها رایگان است

سرعت:
5/5 قیمت:
نسخه پریمیوم 39 دلار قیمت دارد نسخه نمایشی زنده:
نسخه نمایشی زنده OceanWP

6. مضامین استودیوپرس

 • سایت اینترنتی: https://www.studiopress.com
 • قیمت: از 99.95 دلار (شامل چارچوب پیدایش)
 • نسخه رایگان در دسترس است: نه
 • امتیاز Google Speed: آ

استودیوپرس؟

استفاده از یک مضمون استودیو پرس به بیش از 200،000 کاربر WordPress بنیادی بارگذاری سریع و سریع برای سایت خود داده است (از جمله این سایت). کلیه مضامین StudioPress دارای قابلیت پاسخگویی به موبایل بوده و دارای کد سبک و تمیز می باشد که از بهینه سازی سایت شما برای سرعت اطمینان می دهد.

مضامین استودیوپرس, و چارچوب پیدایش ساخته شده است ، سرعت را تحویل می دهد و بلافاصله هنگام استفاده از آن متوجه این موضوع می شوید. در اینجا تست سرعت یکی از تم های پرطرفدار در استودیوپرس ارائه شده است, کمتر از 1 ثانیه بارگیری می کند! وای!

سرعت استودیوپرس

امکانات:

 • زمان بارگذاری سریع وب سایت و تأکید جدی بر امنیت
 • طراحی شبکیه چشم آماده و کاملاً پاسخگو HTML5 برای کاربران تلفن همراه
 • هیچ نفخ از ویژگی های داخلی بیش از حد و کد تمیز که برای توسعه دهندگان جذاب خواهد بود
 • طراحی شده توسط موتور جستجو کد بهینه سازی Genesis Framework
 • به روز رسانی آسان زیرا به روزرسانی های جدید می توانند به صورت خودکار بارگیری و نصب شوند
 • پشتیبانی نامحدود ، پشتیبانی مادام العمر و دسترسی به تیم متخصصان جنسیس و جامعه بزرگی

سرعت:
5/5 قیمت:
از 99.95 دلار (که شامل چهارچوب پیدایش والدین) نسخه نمایشی زنده:
نسخه ی نمایشی StudioPress

و سرانجام در اینجا چند مورد وجود دارد مضامین 100٪ رایگان سریع وردپرس برای استفاده شما:

7. پوست تم وردپرس

 • سایت اینترنتی: https://wordpress.org/themes/skin
 • قیمت: رایگان
 • نسخه رایگان در دسترس است: آره
 • امتیاز Google Speed: آ

بررسی موضوع پوست

برخلاف سایر مضامین موجود در این مقاله ، پوست کاملاً کامل است موضوع وردپرس رایگان (و بارگیری سریع).

اگرچه ممکن است به اندازه دو موضوع دیگر ویژگی های زیادی را ارائه ندهد ، اما با ده ها ویژگی همراه است. کاملاً پاسخگو است ، بنابراین در تمام دستگاه ها بسیار عالی به نظر می رسد.

همراه است 3 طرح بندی محتوای مختلف و 2 لغزنده برجسته انتخاب کنید این موضوع با WooCommerce نیز سازگار است ، بنابراین می توانید از آن برای راه اندازی سایت تجارت الکترونیک استفاده کنید.

امکانات:

 • همراه با 3 محتوای مختلف گزینه های طرح انتخاب کنید.
 • پشتیبانی کامل از WooCommerce برای کمک به شما در ایجاد فروشگاه های آنلاین خیره کننده.
 • پشتیبانی کامل از وردپرس تنظیم کننده تم. همچنین ، به شما امکان می دهد تا فونت های Google را که می خواهید در وب سایت خود استفاده کنید ، انتخاب کنید.
 • همراه با 4 متفاوت است سبک هدر انتخاب کنید.
 • پشتیبانی از چندتایی.
 • پشتیبانی داخلی برای نمایش پست های مرتبط.

سرعت:
4/5 قیمت:
رایگان نسخه نمایشی زنده:
از موضوع پوست بازدید کنید

8. عنصر سلام موضوع

 • سایت اینترنتی: https://wordpress.org/themes/hello-elementor/
 • قیمت: رایگان
 • نسخه رایگان در دسترس است: آره
 • امتیاز Google Speed: آ

عنصر سلام سلام

اگر از طرفداران Elementor ، افزونه سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای وردپرس هستید ، پس از یک سبک سبک و تمیز ، بعد از موضوع Elementor سلام برای شما مناسب است..

این یک طرح شروع که اصلاً بدون یک ظاهر طراحی شده ارائه می شود ، به غیر از یک ظاهر طراحی اولیه سازگاری مرورگر. با این حال ، با قدرت Elementor ، جادو اتفاق می افتد و می توانید یک وب سایت زیبا وردپرس را با ساده ترین و سریع ترین راه ممکن ایجاد کنید.

این موضوع طراحی شده است فقط با استفاده از سازنده صفحه مانند Elementor استفاده می شود. بنابراین ، اگر Elementor (یا Elementor Pro) ندارید ، باید اول آن را بدست آورید. اگر شما استفاده نمی کنید ، یا قصد استفاده از سازنده صفحه Elementor را ندارید ، این موضوع برای شما مناسب نیست.

Elementor ادعا می کند که این “سریعترین موضوع وردپرس است که تاکنون ایجاد شده است” ، اما مقایسه ای که آنها انجام داده اند هیچ مضمون دیگری را که برای عملکرد سرعت شناخته شده است ، در بر ندارد.

امکانات:

 • این 100٪ رایگان و یکی از سریعترین مضامین وردپرس است
 • بدون کد و کد اضافی (همراه با ماژول ها ، عناصر یا موضوعات خاص مورد نیاز شما نیست
 • می توانید موضوع را با استفاده از قلاب ها گسترش دهید
 • موضوع کودک در GitHub موجود است
 • فقط برای Elementor و Elementor Pro قابل استفاده است

Theme Elementor Hello در اصل یک مضمون استارت سبک است که 100٪ سازگاری با Elementor را ارائه می دهد.

سرعت:
5/5 قیمت:
رایگان نسخه نمایشی زنده:
از موضوع Elementor سلام بازدید کنید

چرا اکثر مضامین وردپرس برای سرعت بهینه نمی شوند

هنگامی که مضامین WordPress را در Google جستجو می کنید ، به ده ها موضوع با حرفه ای برخورد خواهید کرد و طراحی بسیار خوبی را ارائه می دهند.

آنچه می بینید این است که موضوع تا چه اندازه پاسخگو است یا چقدر جالب طراحی به نظر می رسد ، اما آنچه نمی توانید ببینید کد رمزگذاری موضوع است.

اکثر مضامین وردپرس هستند کدگذاری نشده و بیا نفخ با ده ها منبع (تصاویر CSS و جاوا اسکریپت) که می تواند وب سایت شما را کند کند.

بیشتر توسعه دهندگان قالب وردپرس از پشت بام های خود فریاد می زنند که تمام تم های آنها برای سرعت بهینه شده است.

اما در اینجا حقیقت صادقانه وجود دارد: اکثر مضامین وردپرس برای سرعت بهینه نیستند.

در حقیقت ، بیشتر مضامین WordPress حتی از استانداردهای کدگذاری انجمن WordPress پیروی نمی کنند. هر موضوعی که این استانداردها را رعایت نکند می تواند و با گذشت زمان در برابر هکرها آسیب پذیر شود.

این استانداردهای کدگذاری وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که مضامین کدگذاری شده اند تا بتوانند کارآمد باشند و در مقابل هکرها آسیب پذیر نباشند.

نحوه تست زمان بار تم وردپرس?

اگر موضوع را قبلاً خریداری نکرده اید و یا توسعه دهنده این موضوع نیستید ، پس از آن تنها راه برای یافتن اینکه آیا یک موضوع برای سرعت بهینه شده است یا خیر – به سرعت بارگذاری سایت نسخه ی نمایشی وردپرس را امتحان کنید.

از gtmetrix برای تست سرعت موضوع وردپرس استفاده کنید

برای تست سرعت یک سایت نمایشی با موضوع WordPress ، آدرس URL نسخه آزمایشی موضوع را وارد کنید و روی ارسال کلیک کنید.

این ابزار چند ثانیه طول می کشد تا وب سایت را آزمایش کند و سپس تعداد ثانیه ای را که برای بارگیری سایت در نظر گرفته شده به شما نشان می دهد.

یکی دیگر از ابزارهای خوب برای چک کردن بسیاری از صفحات به طور همزمان BatchSpeed ​​است ، این ابزار رایگان به شما امکان می دهد URL های متعدد را با استفاده از تستگر سرعت صفحه گوگل تست کنید.

اگر سایت نسخه ی نمایشی بارگیری بیش از 5 ثانیه طول می کشد, سپس این مدت زمانی است که سایت شما با استفاده از آن الگوی WordPress بارگیری می کند.

برخی از مطالعات نشان می دهد که شما ممکن است فقط چهار ثانیه قبل از حرکت یک کاربر وب ، یعنی شما زمان بسیار کمی برای ایجاد یک برداشت خوب خوب دارید.

چگونه بطور دقیق تر زمان بارگذاری یک موضوع وردپرس را پیش بینی کنیم?

استفاده از 5 ثانیه یا کمتر یک معیار خوب است ، اما تنها با نگاهی به زمان واقعی بارگیری نسخه ی نمایشی ، دقیق ترین روش برای بررسی سرعت سرعتی موضوع نیست. چرا?

زیرا در جایی که موضوع نسخه ی نمایشی میزبان است و عملکرد سرورهای میزبان وب اهمیت زیادی دارد ، و شما به احتمال زیاد از هاست های مختلف وب نسبت به آنچه سازنده تم وردپرس استفاده می کند استفاده خواهید کرد.

یک روش بهتر برای تعیین سرعت یک موضوع ، بررسی کلی است اندازه صفحه و تعداد درخواست ها بارگیری این صفحه طول می کشد.

این معیارها صرف نظر از ارائه دهنده میزبانی وب که صاحب موضوع است ، استفاده می کند. به دلیل درخواست های کمتری برای منابع (JavaScript ، پرونده های CSS ، HTML ، تصاویر و غیره) اندازه کل صفحه کوچکتر و در نتیجه زمان بارگذاری صفحه سریعتر است.

چرا Avada یک موضوع سریع وردپرس نیست

در اینجا نمونه ای از آنچه در ظاهر با استفاده از این مثال آمده است: موضوع آوادا به عنوان نمونه (موضوع شماره 1 فروش در Themeforest است – اما به هیچ وجه سریعترین نیست). سایت آزمایشی Avada بسیار کند است:

تم آوادا بارگیری کند زمان بار آوادا 8.6 ثانیه است. خوب نیست!

تقریباً 9 ثانیه برای بارگیری کامل!
اندازه تقریباً 3 مگابایت است!
و 116 درخواست HTTP اتفاق می افتد!

از نو. اگر GTMetrix نشان دهد که نمایش نمایشی بیش از 5 ثانیه طول می کشد ، موضوع احتمالاً وب سایت شما را کند می کند و احتمالاً بهترین انتخاب برای شما نیست.

یک مورد دیگر که برای یک سایت سریع بارگیری نیاز دارید

موضوعی که در سایت وردپرس استفاده می کنید تأثیر بزرگی بر سرعت سایت شما خواهد گذاشت. اما میزبانی وب خدماتی که شما استفاده می کنید تأثیر بزرگی از موضوع سایت شما خواهد داشت.

به همین دلیل است میزبانی وب عامل اصلی عملکرد شماره 1 است در راهنمای بهینه سازی رسمی وردپرس.

اگر وب سایت خود را در یک سرویس میزبانی وب شفاف میزبانی کنید ، از نظر سرعت سایت نتایج ناخوشایندی کسب خواهید کرد. بیشتر ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب برنامه های ارزان قیمت ارائه می دهند.

اما این وب میزبان حساب های زیادی در یک سرور با کیفیت پایین دارد. این نتیجه یک تجربه آهسته برای همه وب سایت ها است. و اگر یکی از سایت های همسایه شما شروع به استفاده از منابع سرور زیادی کند ، ممکن است کل سرور پایین بیاید که منجر به پایین رفتن سایت شما با آن شود.

اگر می خواهید وب سایت شما سریع بارگیری شود و همیشه فعال باشد, شما باید با SiteGround بروید. این انتخاب شماره 1 من در مورد خدمات میزبانی وردپرس است.

میزبانی وب وردپرس سایت

SiteGround یک سرویس مهاجرت رایگان ارائه می دهد و پشتیبانی مفید و ماهر آنها به سؤالات شما در عرض چند ثانیه پاسخ می دهد. سایر ویژگی های میزبانی که ارزش ذکر آن را دارند:

 • پشتیبان گیری روزانه رایگان وب سایت
 • توصیه شده توسط وردپرس
 • 1-کلیک بر روی دکمه نصب وردپرس
 • میزبانی WordPress در تمام برنامه ها
 • ساخته شده در راه حل ذخیره سازی SuperCacher
 • فن آوری های نوآورانه با سرعت مانند SSD ، HTTP / 2 ، PHP7 ، NGINX
 • Staging و GIT (فقط در برنامه GoGeek)
 • گواهی SSL رایگان & CloudFlare CDN
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • قیمت ها فقط از 3.95 دلار در ماه شروع می شوند

بررسی SiteGround صادقانه و bs رایگان من را بررسی کنید تا دریابید که چرا من SiteGround را دوست دارم و به آن اعتماد دارم یا اینکه شما یک میزبان دوستانه مبتدی مانند میزبانی وب Bluehost را ترجیح می دهید. اگر شما یک میزبان کاملاً مدیریت شده WordPress را ترجیح می دهید ، من میزبان وردپرس Kinsta را توصیه می کنم.

سوالات متداول

سریعترین موضوع وردپرس چیست؟?

تولید (فشار) & حق بیمه) ، Astra (رایگان & حق بیمه) ، طرحواره (فقط حق بیمه) و OceanWP (رایگان & حق بیمه) همه تم های سریع وردپرس در حال بارگذاری هستند.

نحوه تست زمان بار تم وردپرس?

اگر تاکنون موضوع را خریداری نکرده اید و یا شما توسعه دهنده این موضوع نیستید ، تنها راه برای فهمیدن اینکه آیا یک موضوع برای سرعت بهینه شده است ، تست سرعت بارگذاری با استفاده از ابزاری مانند GTmetrix یا Pingdom است.

مهمترین چیز برای بار بار چیست?

میزبانی وب که استفاده می کنید تأثیر گسترده ای دارد و مهمترین عامل عملکرد سرعت موضوع وردپرس شما است.

کلمات نهایی

امیدوارم این پست وبلاگ به شما کمک کند تا درک کنید تا چه اندازه تأثیرگذاری موضوعی که می توانید بر سرعت سایت وردپرس خود داشته باشید.

سریعترین مضامین وردپرس که در اینجا پوشش داده ام پاسخگو بوده و ده ها گزینه سفارشی سازی را برای کمک به شما در بهبود زمان بار ارائه می دهد.

الگوی مورد علاقه من و سریعترین وردپرس GeneratePress است. دست به پایین است یکی از سریعترین مضامین وردپرس با بسیاری از ویژگی های من تا کنون امتحان کرده ام.

اگر می خواهید این سؤال را از من بپرسید “سریعترین موضوع وردپرس چیست؟” من می خواهم بگویم تولید کنید بدون شک.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید ، لطفاً در نظرات موجود در زیر به من اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map