بهترین مضامین Google AMP Word وردپرس آماده برای بارگذاری سریع سریع سایت ها

رتبه بندی موتورهای جستجو بالاتر و بارهای سریعتر … همان چیزی است که هر صاحب وب سایت می خواهد. اما اگر نمی دانید چه می کنید دستیابی به اینها واقعاً دشوار خواهد بود. اینجاست Google AMP می آید برای نجات این پروژه توسط Google برای کمک به وب سایتها سریعتر بارگذاری می شود. اینجا ریخت و پاش من از خارج وجود دارد.


در حالی که اجرای AMP در وب سایت شما رتبه بالاتر در Google را تضمین نمی کند ، بسیاری از بازاریابان ادعا می کنند که پس از اجرای آن تقریباً دو برابر ترافیک Google را مشاهده کرده اند.

بهترین تم های AMP آماده وردپرس در سال 2020:

 • به طور کلی بهترین: یک موضوع سریع وردپرس با بارگذاری سریع و چند منظوره است که با هر صفحه ساز در آنجا عالی کار می کند ، و موضوع مناسب برای مشاغل کوچک ، وبلاگ ها ، راه اندازی ها و موارد دیگر است. نسخه رایگان و پریمیوم با پشتیبانی AMP بومی ارائه می شود.
 • دویدن ، به طور کلی بهترین: یک بارگذاری سریع ، موضوع دوستانه SEO WordPress است که با تمام سازندگان صفحه سازگار است. این کتابخانه با یک کتابخانه عظیم آماده برای وارد کردن وب سایت ها همراه است. فقط نسخه Pro همراه با پشتیبانی AMP بومی است.

قبل از اینکه پرش کنم بهترین تم های وردپرس AMP بیایید دریابیم که AMP چیست و چرا باید استفاده از آن را در نظر بگیرید.

صفحات موبایل شتاب (AMP) چیست

Google AMP (صفحات موبایل شتاب) یک پروژه منبع باز است که با هدف بارگذاری سریعتر صفحات وب در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود.

چرا?

زیرا بسیاری از افراد ارتباط اینترنتی کم دارند. و بیشتر وب سایتها برای بارگیری بیش از 5 ثانیه زمان دارند. این زمان زیادی است. بیشتر کاربران تلفن همراه به اندازه کافی صبور نیستند که مدت طولانی منتظر بمانند.

هدف Google AMP بارگذاری سریع صفحات وب است. نه فقط سریع بلکه به سرعت فوراً بارگیری کنید.

یکی از دلایلی که Google با AMP روبرو شد این است که بیشتر صاحبان وب سایت منابع (وقت و هزینه) برای بهبود سرعت وب سایت های خود حتی اگر بخواهند ندارند..

AMP فقط چارچوبی برای ساختن صفحات است که سریعتر بارگذاری می شوند. اجرای AMP در وب سایت شما حتی اگر یک توسعه دهنده وب استخدام کنید ، هزینه زیادی ندارد.

اما از آنجا که شما کاربر WordPress هستید ، می توانید با نصب افزونه به صورت رایگان آن را انجام دهید. پس از اجرای AMP در وب سایت خود ، Google به جای صفحات عادی ، بازدید کنندگان تلفن همراه را به نسخه AMP صفحات شما ارسال می کند.

اکنون ، دقیقاً مانند هر فن آوری جدید ، جوانب مثبت و منفی در مورد امکان AMP در وب سایت شما وجود دارد.

جوانب مثبت

وب سایت شما فوراً بارگیری می شود. کاربران روی صفحه شما در نتایج جستجو کلیک کرده و رونق می گیرند ، آنها در صفحه شما قرار دارند.

هنگامی که AMP را فعال می کنید ، Google نشان AMP را در لیست جستجوی شما نشان می دهد. اعتقاد بر این است که CTR موتور جستجو را افزایش می دهد. بنابراین ، اگر بخش اعظمی از ترافیک شما ناشی از جستجوی موبایل باشد ، احتمالاً شاهد افزایش رتبه بندی موتورهای جستجو خواهید بود.

Google عاشق وب سایتهایی است که یک تجربه کاربری عالی را ارائه می دهند. و سرعت وب سایت شما به تجربه خوب کاربر کمک می کند.

بسیاری از کارشناسان SEO در جامعه بازاریابی اینترنتی ادعا می کنند که پس از اجرای AMP در وب سایت های خود ، شاهد افزایش میزان ترافیک موتور جستجوگر خود بوده اند..

همچنین چند داستان ترسناک درباره افرادی که AMP را اجرا می کنند و تمام ترافیک تلفن همراه خود را گم می کنند ، وجود دارد.

منفی

آیا با تبلیغات درآمد کسب می کنید?

سپس خبرهای بالقوه بد وجود دارد. Google AMP از همه شبکه های تبلیغاتی در آنجا پشتیبانی نمی کند.

اگر ناشر Adsense هستید ، تبلیغات همچنان در محتوای شما نمایان می شوند.

اما اگر در برخی از شبکه های تبلیغاتی دیگر قرار دارید ، ممکن است شانس داشته باشید. در اینجا لیستی از شبکه های تبلیغاتی پشتیبانی شده وجود دارد.

بدترین نکته در مورد AMP این است که شما کنترل محتوای خود را از دست می دهید. شما کنترل زیادی در نحوه نمایش چیزها ندارید.

از AMP به عنوان یک نسخه رژیم غذایی HTML معمولی فکر کنید. Google AMP فقط به HTML استاتیک و برخی محدود JavaScript اجازه می دهد. شخص ثالث JS در iframes مجاز است ، نمی تواند مانع از ارائه شود.

بنابراین ، شما نمی توانید از بیشتر ابزارک های مورد علاقه خود استفاده کنید.

منظورم از این چیست?

Google AMP به شما اجازه نمی دهد از ابزارک هایی مانند Facebook مانند Box ، Twitter Feed و غیره استفاده کنید.

هدف اصلی آن بارگیری صفحات وب در یک لحظه است. و جاوا اسکریپت تأثیر زیادی در سرعت وب سایت شما می گذارد.

نه تنها این ، بلکه شما نمی توانید از ابزارک های جاوا اسکریپت مانند پنجره ها و فرم های Opt-in مبتنی بر آژاکس استفاده کنید.

اگر از ابزار Analytics نسبت به Google Analytics استفاده می کنید ، ممکن است نتوانید بازدید کنندگان موبایل را در صفحات AMP خود ردیابی کنید.

Google AMP از 20+ Analytics در آنجا پشتیبانی می کند ، که بسیار عالی است ، اما از هر ابزاری نیست.

آیا AMP با WordPress کار خواهد کرد?

جواب منفی.

بدون افزونه ای مثل پلاگین AMP.

وردپرس به خودی خود پشتیبانی AMP را ارائه نمی دهد.

در منوی تنظیمات داشبورد وردپرس شما نمی توانید گزینه ای برای فعال کردن AMP وجود داشته باشد.

افزونه AMP رایگان توسط Automattic ، افراد جذاب پشت وردپرس ، آسان است و به پیکربندی زیادی احتیاج ندارد. این افزونه تنظیم و فراموش شده است. با این حال ، آن را با downsides می آید ، به عنوان مثال ، فقط از پست های WordPress پشتیبانی می کند ، نه صفحات.

آیا موضوع فعلی من با AMP کار خواهد کرد?

در حالی که بیشتر مضامین وردپرس با AMP خوب کار می کنند ، اگر می خواهید نسخه AMP صفحات خود را شخصی سازی کنید ، به تم های WordPress آماده AMP نیاز دارید..

بیشتر مضامین وردپرس برای AMP آماده نیستند.

برای آماده سازی سایت AMP خود می توانید از یک موضوع دوستانه AMP استفاده کنید ، یا می توانید موضوع فعلی خود را با استفاده از یک افزونه AMP تنظیم کنید..

بهترین افزونه های AMP WordPress

افزونه AMP که در بخش آخر در مورد آن صحبت کردیم تقریباً هیچ گزینه سفارشی سازی برای صفحات AMP تولیدشده ارائه نمی دهد.

تعداد کمی از افزونه های AMP WordPress وجود دارند که در شخصی سازی موضوع فعلی شما بهتر هستند و از هر دو پست ، صفحه ، دسته بندی پشتیبانی می کنند

 • weeblrAMP احتمالاً امیدوار کننده ترین افزونه AMP است که هم اکنون در آنجا وجود دارد. weeblrAMP به شما امکان می دهد نسخه AMP تقریباً کاملی از سایت خود ایجاد کنید ، همانطور که مشخصات AMP کاملاً نمایش داده شده است: پست ها ، صفحات ، دسته ها ، برچسب ها و بایگانی ها.

  همچنین ساخته شده است در نظرات ، تجزیه و تحلیل ، تبلیغات ، schema.org ، Yoast و Jetpack. نسخه حق بیمه به طور خودکار فرم های تماس با ما 7 و فرم های جاذبه ، Mailchimp For WP ، WooCommerce یا بارگیری آسان دیجیتال را تبدیل می کند.

 • WP AMP یک افزونه برتر وردپرس است که به پشتیبانی از صفحه های شتاب موبایل (AMP) اضافه می کند. WP AMP به شما امکان می دهد همه انواع محتوا و بایگانی ها را در وب سایت تلفن همراه خود گنجانید.

  می توانید تصاویر ، فیلم ها ، audios و iframes را جاسازی کنید. می توانید طرح استاندارد را سفارشی کنید یا یک طرح کاملاً جدید ایجاد کنید. این امکان را به شما می دهد تا بازدید کنندگان را با Google Analytics ، Google Tag Manager ، Yandex.Metrika و Facebook Pixel پیگیری کنید. با Yoast SEO ، All in One SEO Pack ، چارچوب SEO ، SEO Ultimate کار می کند. می توانید AMP را با WooCommerce ادغام کنید تا از طریق تلفن همراه ، AdSense و تبلیغات DoubleClick به صفحات AMP بفروشید..

 • AMP برای WP بطور خودکار عملکرد صفحات موبایل سریع (پروژه AMP Google) را به سایت وردپرس شما اضافه می کند. این افزونه غنی از ویژگی به شما امکان می دهد تا موضوع فعلی خود را سفارشی کنید تا AMP آماده شوید. مشاهده همه ویژگی ها و ادغام ها.

اگر می خواهید ظاهر (رنگ ها و چیدمان) صفحات AMP خود را سفارشی کنید ، به موضوعی نیاز دارید که با پشتیبانی از AMP همراه است و به شما امکان می دهد خروجی را شخصی سازی کنید..

برای انجام این کار بهترین گزینه شما احتمالاً دریافت یک تم AMP WordPress آماده است.

قالب ها و قالب های بهترین وردپرس آمپر

بهترین مضامین AMP وردپرس

1. نه

موضوع AMP آماده وردپرس را ندارید

Neve by ThemeIsle با صفحات شتاب موبایل (AMP) سازگار است و وب سایت شما را به عنوان AMP بومی معرفی می کند ، که سایت شما فوراً بارگذاری می شود و در عوض به تقویت سئو شما کمک می کند. موضوع در دو نسخه رایگان (اما ویژگیهای محدود) یا نسخه برتر (فقط با 39 دلار – هزینه یک بار) ارائه می شود.

امکانات:

 • 100٪ سازگار با Google AMP
 • 100٪ با گوتنبرگ و المانور سازگار است
 • برای بهینه سازی سرعت ، از وانیلی جاوا اسکریپت برای بهینه سازی عملکرد استفاده می کند
 • کد سبک و سئو دوستانه
 • دموی چندگانه که آماده نصب هستند
 • اختلاف منظر و اثرات بارگذاری تنبل
 • WooCommerce آماده است

قیمت: 39 دلار (نسخه رایگان نیز موجود است)

اطلاعات بیشتر & دموی زنده: اینجا کلیک کنید

2. آسترا

تم آسترا وردپرس

Astra یک تم وردپرس سبک ساز ، سبک و سریع سازنده صفحه است که توسط Brainstorm Force طراحی شده است. Astra دارای پشتیبانی AMP بومی است (اما شما باید این کار را انجام دهید نسخه حرفه ای)

امکانات:

 • 100٪ سازگار با Google AMP (فقط در نسخه Pro)
 • سازگار با سازندگان صفحه مانند BeaverBuilder ، SiteOrigin ، Elementor و Divi + موارد دیگر
 • آسان برای استفاده با رابط کاربری پاک
 • با این حال ساده طرح های زیبا برای هر نوع شغلی که در آن هستید
 • دهها تن از پیش طراحی شده و سایت های مبتدی خیره کننده بدلکاری که می توانید وارد کنید
 • سفارشی سازی آسان بدون اینکه با کد سروکار داشته باشید
 • سئو دوستانه بنیاد و همه علائم لازم Schema.org
 • قابل گسترش با قلاب و فیلترهایی که به شما امکان می دهد هر موضوع Astra را شخصی سازی کنید
 • ادغام WooCommerce برای ساختن فروشگاه های آنلاین

قیمت: 59 دلار

اطلاعات بیشتر & دموی زنده: اینجا کلیک کنید

3. استوک

استوک! - مجله / اخبار و وبلاگ شخصی موضوع وردپرس

استوک یک مجله / اخبار و وبلاگ شخصی با موضوع وردپرس است.

استوک یک تم مدرن وردپرس است که برای سایت های مجله و وبلاگ های شخصی ایده آل است. این موضوع به وب سایت شما ظاهری جسورانه و چشم نواز دارد!

موضوع وردپرس استوک بسیار سبک و بارگذاری سریع است. شما به راحتی می توانید تمام جنبه های این موضوع را بدون لمس کردن یک خط کد سفارشی کنید. این موضوع با پشتیبانی از مقالات فوری Google AMP و فیس بوک ارائه می شود.

امکانات:

 • پشتیبانی از Google AMP و پشتیبانی فوری از Facebook.
 • برای سئو و سرعت صفحه بهینه شده است.
 • کاملاً با Native WP Customizer یکپارچه شده است.
 • طرح لیست / کارت های بزرگ / گرید و کشویی خانه / چرخ فلک قابل تنظیم.
 • صدها ترکیب طرح لایه باز را ارائه می دهد.
 • ساخته شده است “احساسات” (سیستم تعامل و بازخورد کاربر).

قیمت: 49 دلار

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

4- ناشر

موضوع ناشر AMP WordPress

ناشر یک موضوع به سبک مجله برای وردپرس است.

این یک طراحی زیبا و پاسخگو را ارائه می دهد. این موضوع برای ایجاد وبلاگ های سبک خبر مناسب است. آن را با 90+ الگوهای صفحه اصلی از پیش ساخته شده را انتخاب کنید می آید.

به راحتی می توانید تمام جنبه های طراحی این موضوع را بدون لمس کردن یک خط کد سفارشی کنید. این موضوع با پشتیبانی کامل از AMP ارائه می شود.

امکانات:

 • بیش از 90 قالب از پیش طراحی شده را انتخاب کنید.
 • طراحی کاملاً پاسخگو که در تمام دستگاه ها بسیار عالی به نظر می رسد.
 • ترجمه آماده است ، بنابراین می توانید آن را به چند زبان ترجمه کنید.
 • سازگار با ویژوال کامپوزر و بیش از 70+ بلوک سازنده صفحه را انتخاب می کند. به راحتی طرح را با سازنده کشیدن و رها کردن تنظیم کنید.
 • 20 ویدجت اختصاصی را که می توانید در ستون های فرعی استفاده کنید ، ارائه می دهد.
 • 13 قالب مختلف پست ارائه می دهد.

قیمت: 39 دلار

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

5. نور

موضوع AMP نور WordPress

نور یک موضوع چند منظوره قدرتمند برای وردپرس است. این کاملاً قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید تقریباً در هر صنعتی ، سفارشی سازی و استفاده از آن را برای ایجاد یک وب سایت کنید. این برنامه با بارهای زیادی از دموی داخلی برای کمک به شما در شروع کار همراه است.

بهتر از همه این با Google AMP سازگار است. تمام آنچه شما نیاز دارید نصب پلاگین AMP پس از نصب است و شما تمام شده اید.

اگر به دنبال یک موضوع وردپرس هستید که به شما امکان می دهد سایت های چند منظوره ای منحصر به فرد و زیبا ایجاد کنید ، نور را در نظر بگیرید. نور با قابلیت کشیدن و رها کردن برای ایجاد صفحه زنده با ویژوال کامپوزر همراه است. همچنین این موضوع از بهترین شیوه های SEO استفاده می کند و سریعاً بارگیری می کند تا یک سایت سریع در اختیار شما قرار دهد.

امکانات:

 • Google AMP سازگار است
 • همچنین با WooCommerce ، EDD ، Buddypress ، bbpress ، The Calendar Calendar Pro و سایر موارد سازگار است
 • ساخته شده برای سئو و همراه با یکپارچه سازی قطعه قطعه و پایه کد مناسب
 • سرعت چشمگیر و عملکرد سریع
 • پشتیبانی از زبانهای RTL.
 • 30+ نسخه های نمایشی از پیش ساخته و منحصر به فرد که واردات آن آسان است
 • طراحی کاملاً پاسخگو و شبکیه چشم آماده است.

قیمت: 59 دلار

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

6. ساده

موضوع ساده وردپرس AMP

ساده یک موضوع تجاری برای وردپرس است. این برنامه همه چیز را برای ایجاد و اداره سایت تجاری به شما ارائه می دهد.

این که آیا شما برای ایجاد یک وب سایت برای یک استارتاپ یا یک شرکت کار می کنید ، می توانید به راحتی این موضوع را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

امکانات:.

 • همراه با یک جادوگر راه اندازی ساده ، بنابراین شما می توانید موضوع را در عرض چند ثانیه تنظیم کنید.
 • کاملاً با WooCommerce سازگار است و 4 موضوع تم سبک مختلف فروشگاه را انتخاب می کند.
 • این موضوع آماده ترجمه است ، بنابراین می توانید به راحتی آن را به چند زبان ترجمه کنید.
 • به راحتی این موضوع را با شخصی سازی زنده آن تنظیم کنید.
 • به شما امکان می دهد قلم های Google مورد نظر خود را انتخاب کنید.

قیمت: 39 دلار

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

7. Onefleek

قالب وردپرس OneFleek AMP

Onefleek یک موضوع مجله برای وردپرس است. برای ایجاد سایت های خبری مناسب است.

با ده ها طرح بندی صفحه اصلی متفاوت برای انتخاب وجود دارد. همه این چیدمان ها به سایت شما یک ظاهر و مجله برتر اینترنتی آنلاین می دهد.

امکانات:

 • کاملاً پاسخگو است و از نظر همه دستگاه ها عالی به نظر می رسد.
 • 4 طرح مختلف برای مقالات مبتنی بر لیست ارائه می دهد.
 • به راحتی صفحات نقد ایجاد کنید و محصولات را بر اساس درصد ، ستاره یا امتیاز بررسی کنید.
 • پنج منطقه مختلف برای نمایش تبلیغات ارائه می دهد.
 • همراه با پشتیبانی برای ارسال خودکار در رسانه های اجتماعی.
 • به راحتی تمام جنبه های طراحی را با استفاده از Live Customizer سفارشی کنید
 • چند طرح برای انتخاب هر دو پست و صفحه.

قیمت: 59 دلار

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

8. فولی

موضوع وردپرس Folie AMP

Folie یک موضوع وردپرس چند منظوره است. این برنامه از سازنده کشیدن و رها کردن استفاده می کند ، بنابراین می توانید از آن برای ایجاد هر نوع وب سایت سفارشی سازی و استفاده کنید.

امکانات:

 • همراه با Codeless Builder ، ویژوال کامپوزر و دو پلاگین کشویی حق بیمه همراه است.
 • بیش از 25 قالب طراحی مختلف را انتخاب کنید.
 • به راحتی با سازنده کشیدن و رها کردن ، به راحتی در طراحی تغییر ایجاد کنید.
 • با پشتیبانی کامل از WooCommerce همراه است ، بنابراین شما بدون دردسر می توانید فروشگاه های آنلاین کاملاً برجسته ایجاد کنید.
 • طراحی کاملاً پاسخگو که به راحتی با تمام اندازه صفحه نمایش سازگار است.
 • پشتیبانی از بخش های پیمایش اختلاف منظر.
 • این موضوع ترجمه آماده است. برای ایجاد یک وب سایت چند زبانه می توانید به راحتی آن را به چندین زبان ترجمه کنید.

قیمت: 59 دلار

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

9. اوکاب

تم وردپرس Okab AMP

Okab یک تم چند منظوره زیبا برای وردپرس است.

این کاملاً قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید برای ایجاد وب سایت در هر صنعتی ، آن را شخصی سازی و استفاده کنید. این برنامه با یک سازنده صفحه بصری (Drag-Drop) ساخته شده است تا به شما کمک کند طرح را طی چند ثانیه سفارشی کنید.

این موضوع بیش از 70 تنوع طرح بندی مختلف را انتخاب کرده است. همچنین با پشتیبانی کامل از WooCommerce همراه است ، بنابراین می توانید به راحتی فروش محصولات خود را بصورت آنلاین آغاز کنید.

امکانات:

 • بیش از 70 طرح بندی را انتخاب کنید.
 • یک طراحی پاسخگو تمیز. این موضوع در تمام اندازه های صفحه عالی به نظر می رسد.
 • پشتیبانی از WooCommerce به شما امکان می دهد تا در عرض چند دقیقه فروش آنلاین را شروع کنید.
 • به راحتی می توانید این موضوع را به چندین زبان ترجمه کنید تا یک وب سایت چند زبانه ایجاد کنید.
 • پشتیبانی از زبانهای RTL.
 • با یک سازنده صفحه بصری بصری و کشویی همراه است.
 • 260+ عناصر وب برای ایجاد یک طراحی مناسب برای صفحات خود به راحتی.

قیمت: 59 دلار

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

10. فونا

Fona - تم پاسخگو Google AMP WooCommerce

Fona تمیز و حداقل است موضوع WooCommerce آماده Google AMP این مناسب برای فروشگاه های آنلاین و سایت های خرید است.

موضوع Fona WooCommerce همه چیزهایی را که برای شروع فروش آنلاین می خواهید به شما می دهد. این بسته بندی شده دارای گزینه های سفارشی سازی است ، بنابراین می توانید به راحتی طراحی و عملکرد فروشگاه آنلاین خود را سفارشی کنید.

امکانات:

 • پشتیبانی کامل از Google AMP.
 • WooCommerce سازگار است.
 • وزن سبک و طراحی بهینه شده موبایل.
 • سازنده صفحه قدرتمند و کشیدن & کشویی سازنده سازنده.
 • همراه با CleverMegaMenus ، آسان برای استفاده از افزونه Mega Menu برای ویژوال آهنگساز.
 • گزینه های نامحدود؛ سبک هدر نامحدود ، طرح بندی دسته نامحدود ، طرح بندی صفحه نامحدود محصول.

قیمت: 39 دلار

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

11. نوجوان

تم AMP وردپرس

Teem یک تم وبلاگ نویسی تمیز و حداقل برای وردپرس است. این یک طراحی پاسخگو را ارائه می دهد و از AMP پشتیبانی کاملی دارد.

این برنامه با ده ها گزینه شخصی سازی همراه است ، بنابراین می توانید به راحتی طرح را سفارشی کنید.

امکانات:

 • پشتیبانی کامل از AMP.
 • طراحی کاملاً پاسخگو که به راحتی با تمام اندازه صفحه نمایش سازگار است.
 • پشتیبانی از هر دو زبان RTL و LTR.
 • برای انتخاب از طرح بندی های مختلف وبلاگ همراه است.
 • منوهای آکاردئونی و کشویی را ارائه می دهد.
 • مناطق مختلفی برای قرار دادن تبلیغات شما.

قیمت: 15 دلار

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

12. MobNews

تم وردپرس MobNews AMP

همانطور که از نام آن پیداست ، MobNews موضوعی است که برای وب سایت های خبری ساخته شده است. طراحی زیبایی ارائه می دهد که کاملاً پاسخگو است.

این ده ها گزینه سفارشی سازی ارائه می شود ، بنابراین می توانید بدون لمس کردن یک خط کد ، ظاهر و ظاهر طراحی وب سایت خود را به طور کامل سفارشی کنید.

امکانات:

 • چندین منطقه برای قرار دادن تبلیغات.
 • پشتیبانی از آکاردئون و چرخ فلک.
 • طراحی کاملاً پاسخگو که در تمام دستگاه ها بسیار عالی به نظر می رسد.
 • نوار کناری تلفن همراه زیبا را ارائه می دهد.
 • پشتیبانی از هر دو زبان RTL و LTR.
 • چند طرح بندی وبلاگ را انتخاب کنید.
 • پشتیبانی از نمادهای عالی قلم.

قیمت: 15 دلار

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

13. روزنامه

روزنامه تم وردپرس AMP

روزنامه موضوعی خیره کننده وردپرس است که برای سایتهای خبری ایجاد شده است. این به یک طرح مبتنی بر شبکه می آید تا به وب سایت شما ظاهر و یک سایت خبری پریمیوم بدهد.

کاملاً قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید تمام جنبه های طراحی این موضوع را بدون نوشتن یک خط کد به صورت شخصی تنظیم کنید.

امکانات:

 • دسته بندی های کدگذاری شده با نامحدود شما می توانید رنگ را برای همه دسته ها در وب سایت خود انتخاب کنید.
 • AMP Page Builder برای کمک به شما در تنظیم صفحات خود با یک رابط کشیدن و رها کردن ساده.
 • پشتیبانی از نمایش Breadcrumbs در بالای پستها.
 • طراحی کاملاً پاسخگو که در تمام دستگاه ها بسیار عالی به نظر می رسد.

قیمت: 49 دلار

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

14. کشو AMP

قالب وردپرس کشو AMP

کشو AMP یک موضوع چند منظوره برای وردپرس است. کاملاً پاسخگو بوده و به راحتی با تمام اندازه های صفحه سازگار است. این ده ها قالب طراحی برای انتخاب وجود دارد.

امکانات:

 • پشتیبانی از PhoneGap و Cordova ، بنابراین به راحتی می توانید سایت خود را به یک برنامه موبایل تبدیل کنید.
 • پشتیبانی از بارگیری تصاویر Lazy برای بهبود سرعت وب سایت.
 • با بیش از 400 نماد عالی قلم همراه است.
 • همراه با بیش از 50 قالب برای انتخاب.

قیمت: 17 دلار

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

15. اخبار AMP موبایل

تم موبایل وردپرس AMP News

AMP News Mobile موضوعی است که برای سایت های خبری طراحی شده است. این برنامه همه چیز را برای اجرای یک سایت خبری به شما نیاز دارد.

با پشتیبانی کامل از AMP ارائه می شود و 40+ الگوهای AMP معتبر را برای انتخاب ارائه می دهد. همچنین با یک فرم تماس با معتبر AMP همراه است ، بنابراین حتی وقتی کاربر از یک صفحه AMP از طریق Google بازدید می کند ، کار خواهد کرد.

امکانات:

 • طرحی پاسخگو که به راحتی با تمام اندازه های صفحه سازگار است.
 • بیش از 40 قالب معتبر AMP را انتخاب کنید.
 • همراه با پشتیبانی از PhoneGap به شما امکان می دهد سایت خود را به راحتی به یک برنامه تلفن همراه بومی تبدیل کنید.
 • پشتیبانی از 400+ نمادهای قلم جالب.

قیمت: 16 دلار

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

16. BlogStart Pro

قالب وردپرس BlogStart Pro AMP

BlogStart Pro یک تم اساسی است و فاقد آنچه در زمینه های برتر حق بیمه ارائه می شود ، اما یک تم AMP وردپرس مبتدی خوب است که رایگان است.

BlogStart Pro با استفاده از چارچوب Bootstrap 3 توییتر برای طرح پاسخگو از موضوع شروعگر Underscores و برخی عناصر موضوع استفاده می کند.

امکانات:

 • 100٪ AMP HTML
 • همه AMP معتبر
 • نسخه HTML معمولی وجود ندارد
 • Google / SEO-دوستانه
 • موضوع AMP وردپرس رایگان

قیمت: رایگان

اطلاعات بیشتر & نسخه نمایشی زنده: اینجا کلیک کنید

سوالات متداول

Google AMP چیست؟?

صفحات موبایل Google Accelerated (AMP) یک پروژه منبع باز است که باعث می شود صفحات وب سریعتر در دستگاه های تلفن همراه بارگذاری شوند. AMP از مجموعه محدود HTML ، JavaScript و CSS برای بارگذاری صفحات استفاده می کند.

آیا Google AMP در سایت وردپرس من کار خواهد کرد?

بله اما AMP “خارج از جعبه” کار نخواهد کرد. برای استفاده از AMP در سایت وردپرسی خود به افزونه AMP WordPress یا یک موضوع آماده وردپرس AMP نیاز دارید.

مزایای استفاده از یک موضوع وردپرس Google AMP چیست؟?

استفاده از قالب وردپرس سازگار با AMP ساده ترین راه برای بدست آوردن سریع سایت بارگیری بدون نیاز به نصب و پیکربندی افزونه ها است.

نتیجه

امیدوارم این لیست به شما کمک کند تا ایده ای مناسب برای وب سایت خود پیدا کنید. همه این مضامین پشتیبانی کاملی از AMP دارند.

اکنون تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که یک شرکت میزبان وردپرس خوب مانند Kinsta یا WP Engine بدست آورید و هرکدام از این قالب ها را انتخاب کنید و با سایت خود شروع به کار کنید.

آیا من یکی از مضامین مورد علاقه شما AMP WordPress را از دست داده ام؟ آیا اجرای AMP در وب سایت شما تاثیری داشته است؟ اگر چنین است ، پس در نظرات زیر به من اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map