10+ بهترین مضامین وردپرس برای Elementor

Elementor یکی از بهترین افزونه های سازنده drag and drop page برای وردپرس است همین الان. با استفاده از این افزونه می توانید بلافاصله وب سایتهای با پیکسل کامل ، بارگیری سریع و پاسخگو ایجاد کنید.


اما دانستن اینکه کدام مضامین در آنجا به بهترین شکل با Elementor کار می کند ، می تواند مشکل باشد. بنابراین در اینجا لیست من از 100٪ سازگار با این افزونه سازنده صفحه آمده است.

اگر شما می خواهید سایت وردپرس شما مجزا باشد, شما به طرحی نیاز دارید که به شما در ایستادگی کردن کمک کند.

اگرچه داشتن یک طراحی وب متفاوت از سایر وبلاگ های طاقچه شما مهم است, شما به موضوعی احتیاج دارید که بتوانید آن را تنظیم کنید به تنهایی بدون دانش برنامه نویسی .

اما متاسفانه ، مگر اینکه در کد نویسی html / css خوب باشید وردپرس محدود است از نظر شخصی سازی طراحی.

اینجاست که Elementor برای نجات می آید.

زیرا این یک است افزونه سازنده صفحه که ویرایشگر اصلی وردپرس را با یک رابط کشیدن و رها کردن ساده جایگزین می کند و به شما امکان می دهد وب سایت هایی با زیبایی طراحی کنید.

برای صرفه جویی در وقت شما در هدر رفتن ساعات وقت خود در مضامین Elementor ، این لیست را از بهترین تم های Elementor ایجاد کرده ام که در واقع با Elementor کار می کنند.

Contents

10 بهترین تم وردپرس برای Elementor در سال 2020

تم های وردپرس بهترین عنصر

1. مضامین GeneratePress Elementor

مضامین عناصر ایجاد کننده

 • قیمت: نسخه رایگان و نسخه Premium با ویژگی های بیشتر با قیمت 49.95 دلار.
 • سازگار با Elementor: آره

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

GeneratePress چارچوب همه جانبه وردپرس همه جانبه ای است که هر وبلاگ نویسی حرفه ای در اینترنت از گذشته استفاده کرده یا از آن استفاده کرده است..

این هست یک تم سبک وزن که زیر 30 کیلوگرم وزن دارد. این کمتر از بسیاری از مضامین وردپرس در آنجا است. بیشتر مضامین وردپرس دارای محتوای نفخ زیادی است که وب سایت شما را کند می کند.

این موضوع سبک وزن تمام ویژگی هایی را که برای ایجاد هر نوع وب سایتی که می خواهید نیاز دارید ارائه می دهد. می توانید از گزینه های شخصی سازی برای سفارشی کردن صفحات به همان اندازه که می خواهید تغییر دهید ، از جمله تغییر تایپوگرافی یا رنگ بندی استفاده کنید.

اگر می خواهید وب سایت شما سریع بارگیری شود و یکنواخت کار کند ، این موضوع برای شماست. GeneratePress تقریباً با تمام افزونه های سازنده صفحه در خارج از جعبه سازگاری جعبه را ارائه می دهد. و بله ، این شامل Elementor است.

بهترین بخش استفاده از این موضوع این است که با Elementor مانند سایر سازندگان صفحه کار می کند. بنابراین ، اگر تصمیم دارید در آینده به یک افزونه سازنده صفحه جدید تغییر دهید ، می توانید مطمئن باشید که این موضوع با آن کار خواهد کرد.

فواید:

 • یکی از سریعترین تم های وردپرس در بازار. وزن آن کمتر از 30 کیلوگرم است. بیشتر مضامین دارای ده ها و ده ها ویژگی است که می تواند وب سایت شما را کند کند. این یک موضوع سبک وزن است که تنها حداقل مورد نیاز شما را ارائه می دهد.
 • پشتیبانی از تمام افزونه های سازنده صفحه WordPress از جمله Elementor. این موضوع حتی اگر در آینده به سازنده صفحه دیگری تغییر دهید ، کار خواهد کرد.
 • به شما امکان می دهد تقریباً همه جنبه های طراحی از جمله تایپوگرافی ، رنگ ها و غیره را شخصی سازی کنید. می توانید همه چیز را با Customizer Theme WordPress سفارشی سازی کنید.
 • تقریبا با تمام افزونه های وردپرس سازگار است.
 • RTL را پشتیبانی می کند و به 20 زبان مختلف در دسترس است.

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

2. مضامین WP Astra Elementor

تم های عناصر آسترا

 • قیمت: نسخه رایگان و نسخه Pro با ویژگی های بیشتر با قیمت 59 دلار.
 • سازگار با Elementor: آره

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

سازندگان WP Astra آن را به عنوان موضوعی تبلیغ می کنند که برای Elementor ساخته شده است. این موضوع برای Elementor نیز مناسب است برای استفاده با افزونه Elementor ساخته شده است.

این موضوع همراه با ده ها موضوع وب سایت است که می توانید با استفاده از Elementor واردات و اصلاح کنید. با استفاده از این موضوع ، لازم نیست از ابتدا شروع کنید. می توانید یک موضوع را از کتابخانه بزرگ آنها با تم های حرفه ای انتخاب کنید و تمام عناصری را که دوست دارید سفارشی کنید.

ده ها گزینه چیدمان برای انتخاب دارد. می توانید عنوان ، تصویر برجسته یا نوار کناری را در هر صفحه ای که می خواهید غیرفعال کنید.

WP Astra یک است تم سبک ، بدون نفخ که سریع بارگیری می شود و در همه ابزارهای تست سرعت وب سایت از جمله GTMetrix ، Pingdom و Google PageSpeed ​​امتیاز بالایی دارد.

این موضوع کاملاً پاسخگو به موبایل است و با دستگاههایی با اندازه های صفحه نمایش هموار کار می کند. همچنین با ده ها گزینه شخصی سازی برای منوی موبایل همراه است.

با Elementor می توانید این تم را سفارشی کنید تا به روشی که می خواهید بنظر برسید.

فواید:

 • ساخته شده برای سازنده صفحه Elementor ، این موضوع هموار کار می کند و هر نسخه جدید این موضوع با Elementor آزمایش می شود.
 • گزینه های مختلف طرح بندی متنوعی برای انتخاب دارد.
 • ده ها قالب وب سایت نسخه ی نمایشی را که می توانید با آنها استفاده کنید و با Elementor سفارشی سازی می کنید ارائه می دهد.
 • پشتیبانی داخلی برای WooCommerce. می توانید فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید.
 • تم سبک وزن که سایز آن کمتر از 50 کیلوبایت است. در تمام ابزارهای تست سرعت وب سایت امتیاز بالایی دارند.

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

3. مضامین OceanWP Elementor

مضامین عناصر WP اقیانوس

 • قیمت: نسخه رایگان و نسخه Premium با پسوندهای بیشتر از 39 دلار.
 • سازگار با Elementor: آره

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

OceanWP تقریباً از همه سازندگان صفحه پشتیبانی می کند از جمله Elementor ، Thrive Architect ، Beaver Builder و موارد دیگر. این موضوع کاملاً پاسخگو است و با تمام دستگاه های تلفن همراه کار می کند. این برنامه با پشتیبانی داخلی از WooCommerce همراه است ، بنابراین لازم نیست برای راه اندازی سایت تجارت الکترونیکی ده ها پلاگین نصب کنید..

این موضوع همراه با ده ها نسخه ی نمایشی زیبا است که می توانید فقط با آنها وارد کنید با یک کلیک و سفارشی سازی با استفاده از Elementor شروع کنید یا هر سازنده صفحه دیگر شما به راحتی می توانید هر صفحه در وب سایت خود را با این موضوع سفارشی کنید. این ترجمه آماده است و از زبانهای RTL پشتیبانی می کند.

OceanWP یک موضوع چند منظوره است که می توانید برای استفاده در هر طاقچه ای که می خواهید سفارشی کنید. می توانید هر عنصر بصری از جمله تایپوگرافی ، رنگ ها ، فاصله و غیره را سفارشی کنید. می توانید همه چیز را با یک رابط کشیدن و رها کردن تنظیم کنید.

فواید:

 • نه تنها Elementor بلکه تمام افزونه های سازنده صفحه دیگر از جمله Thrive Architect و Beaver Builder را پشتیبانی می کند.
 • یک موضوع چند منظوره که می تواند در هر طاقچه استفاده شود. همراه با ده ها قالب نسخه ی نمایشی قابل تنظیم شما می توانید برای ساخت خود وارد و ویرایش کنید.
 • ساخته شده با سرعت در ذهن ، این موضوع نمرات بالا بر روی تمام ابزار تست سرعت است.
 • پشتیبانی کامل از WooCommerce را ارائه می دهد.
 • بیش از 1500 بررسی در مخزن تم WordPress.org دارد.
 • موضوعی پاسخگو که در همه دستگاه ها خوب به نظر می رسد.

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

4. موضوع Hestia Elementor

تم عنصر عنصر عنصر

 • قیمت: نسخه رایگان و نسخه حرفه ای با 98 دلار.
 • سازگار با Elementor: آره

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

ThemeIsle’s Hestia یک است موضوعی که برای Elementor ساخته شده است. شما می توانید مطمئن باشید که تمام نسخه های جدیدتر این موضوع با Elementor هموار کار می کنند. این برنامه شامل ده ها قالب صفحه است که از آن جمله می توانید الگوهای مربوط به صفحات راه اندازی برنامه تلفن همراه ، صفحات و صفحات قیمت گذاری را انتخاب کنید. شما می توانید هر نوع وب سایت مورد نظر خود را با این موضوع طراحی کنید.

برخلاف اکثر مضامین ، Hestia بوم تمام عرض را ارائه می دهد که می توانید با آن ویرایش کنید تا نوع طراحی مورد نظر خود را ایجاد کنید. نه تنها این ، شما باید انتخاب کنید که چه عناصری را که می خواهید در صفحات جداگانه نشان داده و مخفی کنید. می توانید تنظیمات صفحه جهانی را در هر صفحه جداگانه رد کنید.

این موضوع کاملاً با WooCommerce سازگار است و قالب های آماده ای را ارائه می دهد که می توانید فقط با یک کلیک وارد کنید. شما می توانید بین سبک های مختلفی از طرح بندی های موجود برای فهرست وبلاگ خود و پست های وبلاگ های مختلف را انتخاب کنید. شما می توانید تصمیم بگیرید که نوار کناری را در پست های وبلاگ مخفی کنید جایی که می خواهید یک محیط خواندن بدون حواس پرتی داشته باشید.

فواید:

 • یک کتابخانه بزرگ از قالب های آماده برای انتخاب از جمله قالب های WooCommerce آماده است. می توانید این قالب ها را متناسب با نیازهای طراحی خود تنظیم کنید.
 • گزینه های چند طرح برای انتخاب همه صفحات و پست های وبلاگ خود. به راحتی تنظیمات جهانی را در صفحات جداگانه رد کنید.
 • با این عناوین هموار کار می کند زیرا این موضوع برای این افزونه ساخته شده است.
 • این موضوع برای سرعت بارگذاری بهینه شده و با تمام افزونه های حافظه پنهان مانند W3 Total Cache کار می کند.
 • تمام عناصر طراحی را از قلم تا دکمه رنگ سفارشی کنید.
 • ترجمه آماده و پشتیبانی از زبانهای RTL.

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

5. موضوع عنصر Centaurus

مضمون عنصر سنتور

 • قیمت: 59 دلار.
 • سازگار با Elementor: آره

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

Centaurus یک موضوع چند منظوره برای وردپرس است که طراحی پاک و کمینه ای را ارائه می دهد. اگرچه طراحی حداقل است ، اما به شما در ایستادگی کردن کمک می کند. این موضوع با ده ها قالب انتخاب شده است که می توانید از آنها برای ایجاد هر نوع وب سایت از جمله سایت تجارت الکترونیکی یا یک نمونه کار خلاق استفاده کنید..

شما می توانید تمام جنبه های طراحی این موضوع را با استفاده از Customizer Theme WordPress تنظیم کنید. این موضوع ارائه می شود 500 گزینه مختلف سفارشی سازی که می توانید بدون لمس کردن یک خط کد ، نیشگون گرفتن و کشیدن بگیرید. این موضوع با Elementor و سایر سازندگان صفحه خوب بازی می کند. ارائه می دهد پشتیبانی کامل از تمام ویژگی هایی که Elementor ارائه می دهد باید ارائه دهد.

Centaurus با حق بیمه Revolution Slider عرضه می شود که یکی از بهترین پلاگین های کشویی در بازار است. همچنین پشتیبانی خارج از جعبه WooCommerce را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید به راحتی فروشگاه آنلاین ایجاد کرده و آن را به دلخواه خود سفارشی کنید.

بهترین قسمت این موضوع طراحی حداقل و تمیز آن است. برخلاف بیشتر مضامین که با هزار عنصر در هم ریخته است ، این طرح با طراحی جادار و جذاب حداقل آن مشخص شده است.

فواید:

 • گزینه های مختلف طرح بندی مختلفی را برای صفحات و پست های خود انتخاب کنید.
 • ده ها قالب مختلف برای کمک به شما در ایجاد وب سایت کامل. برای ایجاد یک سایت تجارت الکترونیکی ، نمونه کارها یا یک وبلاگ شخصی می توانید از قالب ها استفاده کنید.
 • طراحی حداقل تمیز و جادار برای کمک به شما در ایستادگی است.
 • پشتیبانی کامل از تمام ویژگی های Elementor.
 • با بیش از 500 گزینه مختلف سفارشی سازی ، می توانید تغییر دهید تا طرح را متناسب با سبک یا مارک خود تغییر دهید.
 • پشتیبانی داخلی از WooCommerce به شما امکان می دهد تنها با چند کلیک یک سایت تجارت الکترونیکی راه‌اندازی کنید.

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

6. تم Arteon Elementor

موضوع arteon عنصر

 • قیمت: 59 دلار.
 • سازگار با Elementor: آره

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

Arteon خود را به عنوان موضوع Ultimate WordPress تبلیغ می کند. این شامل چندین قالب صفحه اصلی مختلف است که بسته به شغل خود می توانید انتخاب کنید. این که آیا شما یک فروشگاه اینترنتی کفش یک میلیون دلاری را اجرا می کنید یا یک تجارت ساده با طراح آزاد ، این موضوع یک الگوی مناسب برای شما دارد.

این موضوع همراه با قالب های زیبا و حرفه ای طراحی شده است که می توانید برای ایجاد سایت هایی که از آنها برجسته است استفاده کنید. این یک طراحی کمترین را ارائه می دهد که برای ایجاد یک سایت نمونه کارها مناسب است. شما می توانید از میان چندین نمونه کارها نمونه کارها را انتخاب کنید که به راحتی می توانید متناسب با نیاز خود آن را تنظیم کنید.

این موضوع همچنین قالب های زیبایی برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین ارائه می دهد. این پشتیبانی با پشتیبانی کامل از WooCommerce برای کمک به شما در ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیک با قایق بادبانی همراه است.
Arteon با Elementor سازگار است و به شما امکان می دهد هر نوع صفحه مورد نظر خود را ایجاد کنید.

می توانید برای ایجاد صفحات فرود یا صفحه اصلی در مورد Elementor استفاده کنید. همچنین صدها گزینه شخصی سازی دریافت می کنید که به شما امکان می دهد همه چیز را از تایپوگرافی گرفته تا رنگ دکمه تا عرض طرح تنظیم کنید..

فواید:

 • موضوعی کاملاً پاسخگو که بدون توجه به اندازه صفحه نمایش با همه دستگاه ها کار می کند.
 • با پشتیبانی از WooCommerce همراه می شود و ده ها الگوی زیبا با طراحی زیبا را برای فروشگاه های آنلاین ارائه می دهد.
 • بیش از 500 گزینه سفارشی سازی برای نیشگون گرفتن و کشیدن طراحی موضوع. می توانید از بیش از 600 قلم رایگان از قلم های Google برای استفاده در وب سایت خود انتخاب کنید.
 • با افزونه premium Revolution Slider WordPress همراه است.

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

7. تم عنصر Qudos

تم عنصر qudos

 • قیمت: 59 دلار.
 • سازگار با Elementor: آره

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

Qudos یک موضوع وردپرس چند منظوره است که یک طرح زیبا و یک صفحه ای را ارائه می دهد.

این برنامه با انواع مختلفی از طرح بندی ها شامل 3 طرح بندی وبلاگ و 8 طرح بندی نمونه کارها همراه است. این موضوع برای ایجاد یک سایت نمونه کارها برای خود یا شرکتتان بهترین گزینه است. این شامل بسیاری از قالب های صفحه محتوای زیبا و مختلف از جمله صفحه درباره صفحه ، صفحه ماموریت و صفحه تماس است.

قدوس همراه است پشتیبانی کامل از Elementor به شما امکان می دهد صفحات خود را با یک رابط کشیدن و رها کردن ساده طراحی کنید. با Elementor می توانید با صدها عنصر مختلف که می توانید انتخاب کنید ، هر نوع طراحی مورد نظر خود را ایجاد کنید.

این گزینه های طرح بندی بسیاری را برای ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک ارائه می دهد و پشتیبانی داخلی را برای WooCommerce ارائه می دهد. برای ایجاد فروشگاه آنلاین با این موضوع به هیچ افزونه اضافی احتیاج ندارید.

فواید:

 • ایده آل برای ایجاد یک سایت نمونه کارها یا سایت آژانس یا یک سایت محصول.
 • یک صفحه تمیز و حداقل یک صفحه برای صفحه اصلی ارائه می دهد. طراحی منحصر به فرد است و به شما در ایستادگی کردن کمک می کند.
 • 8 طرح بندی نمونه کارها مختلف را برای انتخاب یک سایت نمونه کارها انتخاب کنید.
 • پشتیبانی کامل از WooCommerce با تعدادی از الگوهای فروشگاه آنلاین برای انتخاب.
 • پشتیبانی از تمام ویژگی های ارائه شده توسط Elementor.

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

8. موضوع عنصر Selfer

مضمون عنصر selfer

 • قیمت: 59 دلار.
 • سازگار با Elementor: آره

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

Selfer تم مناسبی برای ایجاد یک سایت شخصی است. این که آیا شما می خواهید برای کار خود یک وبلاگ شخصی یا یک سایت پرتفوی خلاق ایجاد کنید ، این موضوع تمام ویژگی های مورد نیاز شما را دارد.

طراحی حرفه ای آن به شما کمک می کند تا ایستادگی کنید و گزینه های مختلف چیدمان مختلفی را انتخاب کنید. گزینه های مختلف طرح بندی متنوعی را برای انتخاب و شخصی سازی صفحه اصلی دریافت می کنید. برای شخصی سازی صفحات این موضوع می توانید از سازنده صفحه Elementor یا WordPress Theme Customizer استفاده کنید.

این موضوع با Elementor سازگار است و با بیش از 18 ابزارک مختلف برای Elementor همراه است. این یک طراحی موبایل اول ارائه می دهد که در تمام اندازه صفحه نمایش کار می کند و به نظر عالی می رسد. این موضوع برای سرعت طراحی شده است و به همین ترتیب در تمام ابزارهای تست سرعت بسیار بالاست.

فواید:

 • تم کوچک و حداقل نمونه کارها نمونه کارها است که صدها گزینه مختلف سفارشی سازی را ارائه می دهد.
 • طراحی بخش نمونه کارها زیبا برای به نمایش گذاشتن کار خلاقانه شما.
 • پشتیبانی کامل از Elementor به شما امکان می دهد هر نوع صفحه ای را که می خواهید تنظیم کنید و ایجاد کنید.
 • موضوع آماده GDPR.
 • طراحی اول پاسخگو و همراه اول که در همه دستگاه ها بسیار عالی به نظر می رسد.
 • فقط با چند کلیک موارد را از نمونه کارها اضافه یا حذف کنید.

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

9. موضوع رایگان عنصر Ashe

تم رایگان عنصر Ashe

 • قیمت: رایگان.
 • سازگار با Elementor: آره

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

آش یکی از بسیاری است موضوعات رسمی توسط وب سایت Elementor توصیه می شود. این موضوع پشتیبانی کاملی از Elementor و تمام ویژگی های ارائه شده توسط افزونه ارائه می دهد. این یک طرح ساده وبلاگ را با یک طرح اصلی رنگی که می توانید با Customizer Theme WordPress به صورت دلخواه تنظیم کنید ، ارائه می دهد.

شما به راحتی می توانید رنگ ها و تایپوگرافی این موضوع را با چند کلیک تنظیم کنید. این موضوع به شما امکان می دهد از بین 800+ قلم گوگل را انتخاب کنید. همچنین گزینه های پیشرفته سفارشی سازی برای هر دو پست و صفحه را ارائه می دهد.

این انواع مختلفی از قالبهای پست را پشتیبانی می کند و نوار ناوبری چسبنده اختیاری را ارائه می دهد. Ashe از پشتیبانی کاملی برای WooCommerce برخوردار است و ایجاد یک فروشگاه اینترنتی زیبا را بسیار آسان می کند.

فواید:

 • نسخه رایگان این موضوع در دسترس است که ویژگی های کمتری نسبت به نسخه حق بیمه ارائه می دهد.
 • پشتیبانی کامل از Elementor و بسیاری از ویژگیهای مختلف سفارشی سازی شده توسط افزونه.
 • ترجمه آماده و پشتیبانی RTL در دسترس است.
 • 14 قالب داخلی که می توانید با Customizer Theme WordPress سفارشی سازی کنید.
 • به شما امکان می دهد سبک های تایپوگرافی را سفارشی کنید و از بین بیش از 800 فونت Google رایگان انتخاب کنید.
 • گزینه های مختلف طرح های مختلف.
 • پشتیبانی کامل از WooCommerce و الگوهای برای انتخاب.
 • پیمایش چسبنده ای که با کاربر پیمایش می کند که می توانید از Customizer Theme WordPress غیرفعال کنید.
 • به طور رسمی توسط وب سایت افزونه سازنده صفحه Elementor توصیه می شود.

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

10. موضوع رایگان عنصر زكرا

موضوع عنصر رایگان zakra

 • قیمت: رایگان.
 • سازگار با Elementor: آره

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

Zakra یک موضوع چند منظوره است که توسط ThemeGrill ارائه شده است. این برنامه با بیش از 10 قالب مختلف برای انتخاب وب سایت شما همراه است. ارائه می دهد پشتیبانی کامل از سازندگان صفحه Elementor و Gutenberg. برای سفارشی کردن طراحی پست ها و صفحات می توانید بین این دو تغییر دهید. این موضوع سازگار با GDPR است زیرا هیچ اطلاعات کاربر را ذخیره نمی کند.

Zakra گزینه های مختلف سفارشی سازی مختلفی را ارائه می دهد که می توانید با استفاده از Customizer Theme WordPress ، آنها را تغییر دهید. شما می توانید همه چیز را از طرح رنگ و سبک هدر تنظیم کنید. همچنین می توانید سبک های تایپوگرافی از جمله اندازه قلم ، ارتفاع خط و گزینه های دیگر را سفارشی کنید.

بیش از 7 منطقه مختلف ویجت را انتخاب کنید. شما می توانید از گزینه های مختلف طرح بندی مختلف از جمله پهنای کامل ، نوار کناری راست و بدون نوار کناری استفاده کنید.

فواید:

 • تقریباً می توانید تمام جنبه های طراحی این موضوع را به صورت دلخواه تنظیم کنید.
 • با پشتیبانی کامل از سازنده صفحه Elementor همراه است و به طور رسمی توسط وب سایت افزونه توصیه می شود.
 • گزینه های مختلف طرح بندی مختلفی را برای انتخاب از جمله طرح های تمام عرض و بدون طرح های ستون کناری ارائه می دهد. همچنین 7 منطقه ویجت را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید ویجت ها را در آن قرار دهید.
 • ترجمه آماده است و با پشتیبانی از زبانهای RTL ارائه می شود.
 • با استفاده از Customizer Theme WordPress می توانید تایپوگرافی و طرح های رنگی را به راحتی تنظیم کنید.
 • سازگار با GDPR به عنوان موضوع به خودی خود هیچ گونه اطلاعات کاربر را ذخیره نمی کند.

اطلاعات بیشتر / بارگیری نسخه ی نمایشی زنده

Elementor چیست؟

Elementor دهمین افزونه وردپرس پرکاربرد در اینترنت است. این توسط کمتر از 1 میلیون وب سایت استفاده می شود. که احتمالاً شامل رقبای شما نیز می شود.

این افزونه ساده و در عین حال قدرتمند سازنده صفحه است که به شما کمک می کند نه تنها صفحات وب سایت خود را سفارشی کنید بلکه به هر صورت که می خواهید آنها را طراحی کنید.

عنصر چیست

با Elementor می توانید هر نوع طراحی صفحه مورد نظر خود را ایجاد کنید.

بهترین قسمت?

شما این کار را با استفاده از یک رابط کشیدن و رها کردن انجام می دهید.

برای طراحی صفحه ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که عناصر را بکشید و آنها را در صفحه رها کنید.

این که آیا شما می خواهید برای به دست آوردن مشترکان بیشتر ، یک صفحه درباره زیبا یا یک صفحه پیشرفته از جنس سرب ، طراحی کنید ، Elementor تمام ابزارهای مورد نیاز شما را ارائه می دهد.

بر خلاف بسیاری از سازندگان صفحه دیگر در بازار ، Elementor ارائه می دهد پلت فرم همه در یک برای مدیریت صفحات وب سایت شما.

برای ایجاد صفحه تماس یا صفحه فرود نیازی به افزونه جداگانه ندارید. می توانید همه کارها را با Elementor انجام دهید.

بهترین چیزی که من در مورد Elementor دوست دارم این است که نیازی به دانش برنامه نویسی ندارد. شما می توانید صفحات زیبایی را به تنهایی و بدون نوشتن یک خط کد ایجاد کنید.

و اگر شما می دانید که چگونه نوشتن کد را بدانید ، می توانید از دانش خود برای ایجاد صفحات تا حد امکان استفاده کنید.

چرا شما نیاز به یک عنصر دارید

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، به دست آوردن جای پایی بسیار دشوار است. همه بازارها و سوله های موجود در اینترنت روز به روز اشباع تر می شوند.

همه در حال انتشار همان نکات و توصیه های قدیمی هستند. اگر می خواهید وبلاگ شما برجسته باشد ، به طرحی نیاز دارید که بهتر از دیگران در طاقچه شما باشد.

برای ایجاد یک طراحی حرفه ای نیازی به طراح برنده جایزه ندارید. شما فقط به ابزارهای مناسب احتیاج دارید.

وارد Elementor شوید.

آن است افزونه سازنده صفحه وردپرس رویاهای شما. این کمک می کند تا انواع صفحه را در وب سایت خود ایجاد کنید. این که آیا شما فقط می خواهید یک صفحه تماس برقرار کنید یا می خواهید یک صفحه فروش پیشرفته ایجاد کنید ، Elementor تحت پوشش شما قرار گرفته است.

با وجود Elementor ، ایجاد یک صفحه زیبا به معنای واقعی کلمه به راحتی کشیدن عناصر و رها کردن آنها به صفحه است. بهترین قسمت این است که می توانید صفحات حرفه ای و بدون نوشتن یک خط کد ایجاد کنید.

چرا یک موضوع وردپرس را انتخاب کنید که با Elementor سازگار باشد?

Elementor با تمام مضامین وردپرس کار می کند.

ولی..

..اگر می خواهید Elementor یکنواخت کار کند ، به موضوعی نیاز دارید که با Elementor سازگار باشد.

پس از همه ، شما نمی خواهید که صفحه فروش شما متوقف شود کار در روز پرتاب ، درست است?

بیشتر مضامین موجود در آنجا تبلیغ می کنند که با Elementor سازگار هستند.

که تم ها با عناصر سازنده بهتر کار می کنندhttps://docs.elementor.com/article/78-themes

اما حقیقت این است که اکثر آنها چنین نیستند. اکثر نویسندگان مضامین فقط چند دقیقه با Elementor مضامین خود را تست می کنند و مضامین آنها را با عنوان “Elementor Compatible” نشان می کنند

اما این نمی تواند به دور از حقیقت باشد.

بیشتر مضامین با Elementor از کادر خارج نمی شوند.

نتیجه

تمام مضامین موجود در این لیست پشتیبانی از کادر Elementor را ارائه نمی دهد.

چه بخواهید برای کارهای خلاقانه خود یک وب سایت برای کافی شاپ محلی و یا یک سایت نمونه کارها بسازید ، موضوع مناسبی را در این مجموعه پیدا خواهید کرد.

اگر به دنبال یک موضوع حرفه ای برای شروع یک سایت نمونه کارها هستید ، توصیه می کنم با آن کار کنید خودخواه یا کدوها. هر دو طرح زیبایی را برای ایجاد یک نمونه کارها ارائه می دهند که از هم متمایز است و هر دو یک طراحی پاسخگو را ارائه می دهند که روی همه دستگاه ها کار خواهد کرد.

اگر می خواهید یک محصول را بصورت آنلاین بفروشید ، با هر یک از آنها همراه شوید تولید کنید یا OceanWP. هر دوی آنها گزینه های مختلف طرح بندی و الگوهای صفحه را برای انتخاب دارند. همچنین صدها گزینه سفارشی سازی مختلف را می توانید برای سفارشی کردن طرح بدون دست زدن به یک خط کد دریافت کنید.

به هر نوع وب سایتی که می خواهید بسازید ، همه این مضامین Elementor WordPress برای شما کار خواهند کرد. همه آنها صدها قالب ارائه می دهند که به راحتی می توانید متناسب با نیاز خود آنها را تنظیم کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map