26+ آمار و آمار امنیت سایبر برای سال 2020

30 سال پیش اینترنت جدید و هیجان انگیز بود ، امروز اینترنت می تواند مکانی خطرناک باشد. در اینجا شما باید درباره آخرین اطلاعات بدانید آمار امنیت سایبری برای سال 2020.


جرایم سایبری رو به افزایش است و اگرچه این امر شما را از استفاده از منابع آنلاین باز نمی دارد ، مطمئناً شما را ترغیب می کند تا امنیت IT خود را ارتقا دهید.

آمار و حقایق امنیتی سال 2020

در اینجا مجموعه ای از جدیدترین آمارهای جرایم سایبری و امنیت سایبری برای سال 2020 آورده شده است تا وضعیت فعلی آنچه در دنیای امنیت سایه اتفاق می افتد را به شما ارائه دهیم.

اشتراک گذاری در:

Contents

در سال 2019 دستگاه های IoT (Internet of Things) به اهداف اصلی حمله بدافزار تبدیل خواهند شد

منبع: https://www.beyondtrust.com/blog/entry/beyondtrust-2019-securance-piction

BeyondTrust ، یک شرکت پیشرو در زمینه امنیت سایبری ، این موضوع را پیش بینی می کند دستگاه های Internet of Things (IoT) در سال 2019 به اهداف اصلی هکرها تبدیل خواهند شد. چرا؟ از آنجا که دستگاه های IoT (به عنوان مثال تلویزیون های هوشمند ، اسپیکرهای هوشمند ، اسباب بازی های متصل ، پوشیدنی ، لوازم هوشمند و غیره) با امنیت سایبری در ذهن ساخته نمی شوند و این وسایل هوشمند می توانند مورد سوء استفاده قرار بگیرند.

اسپم ایمیل رایج ترین روش برای مجرمان سایبری برای گسترش بدافزار است

منبع: https://blog.f-secure.com/failed-delivery-spam/

فریب کاربران برای کلیک بر روی لینک های مخرب رایج ترین روش برای گسترش مجرمان سایبری است. اسپم ایمیل رایج ترین روش برای توزیع مجرمان سایبری در سال 2018 است. تقریباً 69 درصد ایمیل های اسپم سعی در ترفند کاربران برای مراجعه به URL مخرب دارند. در 31 درصد باقی مانده از اسپم از پیوستهای مخرب استفاده شد.

شبکه خارجی که به خانه های هوشمند وصل می شود ، ایالات متحده ، ایالات متحده و چین را در معرض حمله قرار می دهد

منبع: https://www.vpngeeks.com/21-terrifying-cyber-crime-statistics-in-2018/

دستگاه های خانگی هوشمند روز به روز رایج تر می شوند. آنها راحت هستند و به ما کمک می کنند تا در زندگی روزمره خود بگردیم. با این وجود ، نباید از این نکته غافل شد که مجرمان از دستگاههای خانگی هوشمند برای سوءاستفاده از افراد با آنها استفاده می کنند. شبکه ای که خانه های هوشمند را در ایالات متحده ، ایالات متحده و چین متصل می کند به یک شبکه خارجی وصل می شود و اگر روتر شما از امنیت مناسبی برخوردار نباشد ، شما به طور عمده در معرض خطر هکر هستید.

تقریباً از 5 پرونده محافظت نشده است

منبع: https://info.varonis.com/hubfs/2018٪20Varonis٪20Global٪20Data٪20Risk٪20Report.pdf

هنگام بررسی 6.2 میلیارد پرونده ، از جمله پرونده هایی که شامل پرونده های بهداشتی و اطلاعات مالی هستند ، در مورد 1 از 5 کاملاً باز بود برای دسترسی جهانی آنچه بدتر می کند این است که شرکت ها نیز این امر را مرتکب می شوند. در حدود 2 در 5 شرکت بیش از 1000 پرونده برای مشاهده هر کسی دارند ، از جمله پرونده هایی با اطلاعات حساس.

جرم سایبری به سرعت از تجارت غیرقانونی مواد مخدر سودآورتر می شود

منبع: https://cybersecuranceventures.com/hackerpocalypse-cybercrime-report-2016/

جرایم سایبری خسارت بیشتری را نسبت به هر شخصی که بتواند بداند ، ایجاد می کند و به یکی از بزرگترین چالش های بشریت تبدیل می شود. تا سال 2021 ، این می تواند برای ما هزینه کند 6 تریلیون دلار برای مبارزه. وقتی شرکت هایی مانند یاهو یا Equifax هک می شوند ، باعث می شود اندازه ، پختگی و هزینه این جنایات با سرعت نجومی رشد کند.

کاربران در ایالات متحده آمریکا حدود 1 در 3 ایمیل فیشینگ را باز می کنند

منبع: https://enterprise.verizon.com/res منابع/reports/dbir/

در حالی که 1 از 3 ایمیل فیشینگ باز, درصد کمتری دوباره روی پیوندها یا پیوستهای آلوده کلیک می کند. تقریباً 12 درصد قربانی عفونت های واقعی ناشی از فیشینگ هستند.

از دست رفتن اطلاعات 43 درصد هزینه ها در حملات سایبری را شامل می شود

منبع: https://www.accenture.com/us-en/event-cybertech-europe-2017؟src=SOMS

حملات سایبری گران است و گرانترین بخش آن از دست دادن اطلاعات است. از دست دادن داده ها در طول هک ها اتفاق می افتد و اگر اطلاعات متعلق به اشخاص ثالث باشد ، می توان بسیار با ارزش برای تلاش برای بازگرداندن داده های از دست رفته.

تا سال 2020 ، 300 میلیارد کلمه عبور استفاده خواهد شد در سراسر جهان

منبع: https://www.scmagazine.com/home/other/research/video-300-billion-passwords-by-2020-report-predict/

این روزها ، به نظر می رسد یک رمز عبور برای همه چیز وجود دارد. بین انسان و ماشین تقریباً وجود خواهد داشت 300 میلیارد کلمه عبور کلمات عبور برای تضمین امنیت سایبری و کاهش تهدیدات احتمالی مهم هستند.

بیش از نیمی از هزاره ها سال گذشته جرم سایبری را تجربه کردند

منبع: https://www.arabianbusiness.com/2-5m-uae-consumers-said-be-hit-by-cyber-crime-in-past-year-653743.html

هزاره ها تحت تأثیر فضای مجازی تحت تأثیرترین گروه از افراد قرار گرفته اند. این به طور بالقوه به این دلیل است که آنها از نظر فن آوری بسیار باهوش ترین گروه هستند. در هر صورت ، در اطراف 53 درصد هزاره سال گذشته در سال گذشته جرایم سایبری را تجربه کرد.

داده های شخصی را می توان در محدوده 0.20 تا 15.00 دلار خریداری کرد

منبع: https://www.rsa.com/content/dam/premium/en/white-paper/2018-current-state-of-cybercrime.pdf

داده های شخصی خود را چه نوع نرخی قرار می دهید؟ متأسفانه ، دیگران ممکن است آن را به عنوان بالا ارزیابی نکنند. از آنجا که داده های شخصی با این مقدار اندک به فروش می رسند ، می خواهید مراقب باشید. افرادی که در بازار فروش قرار دارند بسیار بیشتر از اینها سعی می کنند تا آنجا که ممکن است داده های بیشتری را برای فروش جمع کنند.

اطلاعات کارت اعتباری در پایان بالاتر از انواع دیگر داده های شخصی فروخته می شود. با توجه به امکان فروش مجدد اطلاعات شما ، هرچه تلاش می کند از هویت شما استفاده کند ، ارزش آن کاهش می یابد..

کمترین جایزه مجازات سایبری به هلند می رسد. بالاترین مربوط به اندونزی است.

منبع: https://www.vpngeeks.com/21-terrifying-cyber-crime-statistics-in-2018/

در حالی که فقط 14 درصد تقریباً جمعیت هلند تحت تأثیر جرم سایبری قرار گرفتند 59 درصد از جمعیت اندونزی بود. اگرچه هدف باید این باشد که کسی تحت تأثیر فضای مجازی قرار نگیرد ، اما بیشتر کشورها در جایی قرار دارند. بخش عمده ای از پایین آمدن این نرخ شامل آموزش افراد به نحوه هوشمند بودن آنلاین و عدم مشارکت در رفتارهای پرخطر است..

اگر آنها نقض داده ها داشته باشند ، معمولاً شرکت ها بیش از 6 ماه متوجه آن می شوند. 

منبع: https://www.zdnet.com/article/businesses-take-over-six-months-to-detect-data-breaches/

حتی بعد از یاهو و Equifax ، شرکت ها آنطور که ممکن است نیستند. این واقعیت که شرکت ها بیش از 6 ماه طول می کشد تا متوجه شوند که آنها نقض داده ها را دارند به این معنی است که شما بیشتر و بیشتر مستعد ابتلا به سرقت اطلاعات خود هستید.

آسیب پذیر بودن در برابر حملات بدان معنی است که شما به کدام شرکت ها اعتماد می کنید و اطلاعات خود را به آنها می دهید. حملات اتفاق می افتد ، اما زمانی که شرکت ها توجه می کنند باعث می شوند که یک مقدار غیرقابل قبول اطلاعات توسط مجرمان سایبری حاصل شود ، نتیجه می گیرد..

پیش بینی می شود حدود 95 درصد از خرابی های امنیتی ابر تقصیر مشتری باشد

منبع: https://www.gartner.com/smarterwithgartner/is-the-cloud-secure/

در حالی که شرکت های بزرگ کسانی هستند که غالباً در رسانه ها هدف قرار می گیرند که نقض امنیت می کنند ، اما مصرف کنندگان کاملاً از این مسئله خبری نیستند. به نظر می رسد که در اطراف 95 درصد خرابی های امنیتی ابر به تقصیر مشتری منجر می شود.

استفاده پیچیده ابر همیشه آنرا کاربر پسند نمی کند اما روشی که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد انواع مختلفی از نقض داده ها را امکان پذیر می کند. با پیشبرد این مسئله می توان با پیاده سازی و اجرای سیاست های مربوط به مالکیت ابری ، مسئولیت پذیری و پذیرش ریسک مبارزه کرد.

Word ، PowerPoint و Excel (قالب های Microsoft Office) شایع ترین گروه پسوند فایلهای مخرب را تشکیل می دهند.

منبع: https://www.cisco.com/c/dam/m/digital/elq-cmcglobal/witb/acr2018/acr2018final.pdf

تقریباً وارد 38 درصد, قالب های پرونده Microsoft Office. اگرچه این ممکن است مبهم به نظر برسد ، اما ممکن است هر روز شما را تحت تأثیر قرار دهد. این قالب های پرونده مایکروسافت معمولاً به عنوان پسوند یا پیوست در ایمیل ارسال می شوند. این پیوست های پرونده ve بردارهای تهدید مشترک برای بدافزارها for برای امنیت سایبر مشکل دارند زیرا بسیاری از افراد از آنها استفاده می کنند.

WordPress محبوب ترین نرم افزار ایجاد وب سایت است که در حال حاضر بیش از 30٪ از کل وب سایت های اینترنتی را تأمین می کند. اما 73.2٪ از کل نصب های وردپرس در معرض آسیب پذیری هستند.

نرخ بیکاری امنیت سایبری نزدیک به 0 درصد است.

منبع: https://www.gomindsight.com/blog/cybersecurance-statistics/

تا سال 2021 – در همان سالی که امنیت سایبری 6 تریلیون دلار برای ما هزینه خواهد کرد pred پیش بینی می شود مشاغل نیز در این منطقه زیاد شود 3.5 میلیون. مهارت های امنیت سایبر مورد نیاز هستند ، و اکنون به آنها احتیاج دارند. هرچه کارکنان امنیت سایبری بیشتر بتوانند از آنها برای مقابله با چالش های امنیتی که در حال حاضر با آن روبرو هستیم ، بهتر استفاده کنند.

از آنجا که امنیت سایبری تهدیدکننده مشاغل است ، همه به دنبال این هستند که شخصی را (حتی به عنوان یک مشاور) به خدمت بگیرند تا به آنها در بسته کردن هرگونه خطرات احتمالی کمک کند..

حدود 70 درصد سازمان ها می گویند خطر امنیت سایبری آنها در سال 2017 به میزان قابل توجهی افزایش یافته است

منبع: https://www-01.ibm.com/common/ssi/cgi-bin/ssialias؟htmlfid=SEL03130WWEN&

فقط در چند سال گذشته ما در مورد نقض داده ها و شرکت های بزرگ که به دلیل هک داده های خود هک شده اند ، شنیدیم. اگرچه این مسئله در چند سال گذشته وجود نداشته است ، مطمئناً خطر افزایش یافته است. چرا؟ زیرا پول در حال حاضر یک عامل عظیم است. هکرها می توانند با بدست آوردن اطلاعات با ارزش از شرکتها ، سرقت داده های کارت اعتباری از مشتریان یا باج گیری از شرکت ها با تهدید به اخلال در فعالیت های تجاری خود ، سرمایه های کلانی کسب کنند..

شرکت ها از این تهدید امنیتی سایبری بالقوه وحشت دارند زیرا 71 درصد از مشتریان می گویند که پس از نقض داده ها ، سازمان را ترک می کنند.

منبع: https://www.agcs.allianz.com/insights/expert-risk-articles/risk-future-cyber/

شاید تعجب کنید که چرا شرکتی به ارزش میلیون ها دلار ممکن است به یک هکر داده شود. این به خاطر مشتریان آنها است و در صورت ترک آنها چقدر در معرض خطر است. اگر 7 از 10 مشتری اگر یک شرکت این مسئله را تجربه کند ، “من خارج نیستم” بماند ، بهتر است این مسئله را تجربه نکنند.

اگر مردم به قول خود درست عمل کنند ، آن وقت شرکت در هر زمان شکم خود را بالا می برد. اجتناب از خطرات امنیت سایه به طور کلی یا پرداخت هکر به ارزش آن برای شرکتهایی که نمی خواهند کل مشتری خود را از دست بدهند.

سالانه بیش از 130 نقض داده های هدفمند در ایالات متحده وجود دارد.

منبع: https://www.accenture.com/us-en/event-cybertech-europe-2017؟src=SOMS#block-insights-and-innovation

در حالی که ایالات متحده شروع به صحبت بیشتر و بیشتر در مورد نقض داده های رخ می دهد ، تعداد حملات به طور مداوم در حال افزایش است. وجود دارد 130 در مقیاس بزرگ هر سال حملات رخ می دهد و تعداد آنها در حال افزایش است 27 درصد. ما به سرعت در حال پیشرفت به سمت یک بحران امنیت سایبری هستیم و هیچ پیشرفتی ندارد.

سیستم عامل های اندرویدی در برابر حملات امنیتی سایبری بسیار مستعد هستند

منبع: https://www.agcs.allianz.com/insights/expert-risk-articles/risk-future-cyber/

مقدار بدافزار (نرم افزار مخرب) نصب شده بر روی سیستم عامل های اندرویدی دارد 400 درصد افزایش یافته است. بخشی از مشکل این واقعیت است که افراد هنگام صحبت از تلفن های هوشمند خود بسیار راحت تر از رایانه های خود هستند. در حالی که 72 درصد کاربران فقط در رایانه لپ تاپ خود دارای نرم افزار ضد ویروس رایگان هستند 50 درصد هر نوع محافظت در تلفن خود داشته باشید.

در نظر داشته باشید ، این خطرناک است زیرا دستگاه های تلفن همراه اکنون دستیاران شخصی دستی هستند. آنها عادت داشتند همه چیز را از اطلاعات مربوط به کار گرفته تا خانواده و دوستان گرفته تا اطلاعات بهداشتی گرفته تا امور مالی ردیابی کنند. آنها یک ابزار کوچک با اندازه هستند و اگر هر تلفنی قربانی جرایم سایبری شود ، تمام این داده ها در دسترس هکر قرار می گیرند.

چین کشوری است که بیشترین بدافزار را در جهان دارد

منبع: https://www.pandasecurance.com/mediacenter/press-releases/all-recorded-malware-appeared-in-2015/

خوب نیمی از رایانه های چین آلوده هستند با نرم افزارهای مخرب حتی با افزایش آگاهی ، هکرها به اوج خود می رسند. هکرها می توانند به محض فتح یک دستگاه ، به اطلاعات شخصی ، گذرواژه‌ها و دستگاههای دیگر در همان شبکه آلوده کنند. این بدان معنی است که تضمین امنیت شبکه ها بسیار مهم است به گونه ای که به سرعت در چین گسترش نمی یابد.

اگر گرفتار هک شدن هستید ، خود را در لیست مورد نظر FBI بیابید.

منبع: https://us.norton.com/internetsecurance-emerging-threats-10-facts-about-todays-cybersecurance-landscape-that-you-should-ogn.html

درست است ، هیچ فایده ای با این جنایت وجود ندارد. یک … وجود دارد FBI Cyber ​​لیست های مورد نظر و اگر شما هک شده اید ، دقیقاً همان جایی است که می روید. از سال 2018 ، این لیست بالغ بر 40 نفر بود. برنامه نویس کامپیوتر پارک جین هایوک شماره یک در این فهرست است. وی مسئول برخی از گرانترین نفوذهای رایانه ای در تاریخ است.

حملات وی سعی در سرقت بیشتر از آن داشت 1 میلیارد دلار و این سلسله حملات ده ها هزار کامپیوتر را تحت تأثیر قرار داد. نیازی به گفتن نیست که FBI در حال آشفتگی نیست. این نوع جرائم به دلیل تعداد افرادی که در آنها تأثیر می گذارد جدی است و همچنین مبلغ پولی که در نهایت هزینه همه افراد را در بر می گیرد.

حدود 60 میلیون آمریکایی تحت تأثیر سرقت هویت قرار گرفته اند

منبع: https://us.norton.com/internetsecurance-emerging-threats-10-facts-about-todays-cybersecurance-landscape-that-you-should-ogn.html

و این فقط تعداد آمریکایی هایی است که در گذشته بوده اند! با وجود این تعداد بالا ، چه کسی می داند که در آینده تعداد بسیاری از آنها همچنان تحت تأثیر قرار می گیرند؟ هر بار که افراد به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا می کنند ، شما در معرض خطر سرقت هویت هستید. بنابراین ، شما می خواهید مطمئن شوید که همیشه با اطلاعات خود هوشمند هستید و از هکرهای احتمالی در آنجا محافظت می کنید. شما می خواهید هر موقعیتی را که ممکن است شما و اطلاعات شخصی شما را در معرض دید شما قرار دهد ، کاهش دهید.

هدف شماره یک حملات هدفمند ایالات متحده است.

منبع: https://us.norton.com/internetsecurance-emerging-threats-10-facts-about-todays-cybersecurance-landscape-that-you-should-ogn.html

در حالی که چین ممکن است دولتی با بیشترین بدافزار و اندونزی ممکن است بالاترین میزان جرم را داشته باشد, ایالات متحده در واقع در صدر لیست حملات هدفمند قرار دارد. حملات هدفمند چیست؟ حملات هدفمند می توانند توسط گروه های خصوصی حمایت مالی شوند و یا از آنها حمایت مالی شوند ، اما این موارد بیشتر اوقات هستند.

ایالات متحده آمریکا در حال حاضر هدفی برای سایر کشورها برای ایجاد اختلال ، دزدی ، خرابکاری یا جاسوسی از طریق وسایل سایبری آنها است. درست پشت ایالات متحده آمریکا در نقاط شماره 2 و 3 به ترتیب هند و ژاپن قرار دارند.

متوسط ​​هزینه نقض داده برای یک شرکت 3.86 میلیون دلار است.

منبع: https://securityintelligence.com/series/ponemon-institute-cost-of-a-data-breach-2018/

اگر شرکت شما داده های خود را نقض کرده است ، آماده شوید تا تقریباً فلاش بزنید 4 میلیون دلار تخلیه. این شرکت در سطح جهانی از هر کشور خاصی را برای رسیدگی به مسائل موجود به عهده خواهد گرفت ، و به یاد داشته باشید ، بیشتر این موارد برای از دست دادن اطلاعات خواهند بود.

حال اگر شرکتی در ایالات متحده هستید ، هزینه آن را دو برابر می کند 7.91 میلیون دلار. با توجه به این ، و این واقعیت که 6 ماه به شما زمان می رساند تا نقض آن را تشخیص دهید ، ممکن است اقدامات پیشگیرانه ای قوی تر انجام شود.

حمله هکرها هر 39 ثانیه انجام می شود

منبع: https://www.securitymagazine.com/articles/87787-hackers-attack-every-39-seconds

شما فقط نمی توانید از آن دور شوید. هر دقیقه یک بار ، هکر به هر رایانه ای با دسترسی به اینترنت حمله می کند. این حملات تأثیر می گذارد 30 درصد آمریکایی ها هر ساله.

تخمین زده می شود که در سال 2020 200 میلیارد دستگاه متصل وجود داشته باشد

منبع: https://www.symantec.com/securance-center/threat-report

اتصال دستگاهها راحت است ، اما به هکرها نیز این امکان را می دهد که به محض نقض یک دستگاه در یک شبکه ، به اطلاعات بیشتری دسترسی پیدا کنند. چندی پیش هکرها با چند کلیک کلید ، دسترسی آسانتر و آسان تری به همه اطلاعات ما خواهند داشت.

شرکت ها آماده نیستند – و فقط حدود 38 درصد از شرکت های جهانی فکر می کنند در صورت وقوع این حمله می توانند حمله سایبری بزرگی را انجام دهند.

منبع: https://www.cybintsolutions.com/cyber-securance-facts-stats/

دور و بر 38 درصد سازمان های جهانی می گویند که آنها می توانند یک “حمله سایبری پیشرفته” را انجام دهند. این کجای شخص دیگری باقی می ماند؟ این یعنی 62 درصد آماده نشده اند, که وقتی در سال گذشته بیش از نیمی از شرکت ها نوعی حمله را تجربه کرده اند ، شگفت آور هستند.

میانگین باج افزار بیش از 1000 دلار است

منبع: https://www.symantec.com/securance-center/threat-report

اگر از باج افزار نشنیده اید ، این نوعی نرم افزار مخرب است که اطلاعات شخصی عمومی را تهدید می کند یا دسترسی برای همیشه را مسدود می کند مگر اینکه مبلغی پرداخت شود. در حالی که مجبور نیستید باج افزار را بپردازید ، متداول است که قربانیان این نوع حمله سایبری هزینه می کنند تا اطلاعات خود را ایمن نگه دارند.

علاوه بر این ، آنچه در مورد باج افزار بسیار خطرناک است این واقعیت است که اینترنت به ما اجازه می دهد تا زندگی خود را از بسیاری جهات به هم متصل کنیم. با وجود خانواده ، دوستان ، مدرسه ، محل کار و غیره ، داشتن هرگونه انسداد در این دسترسی ، برای اکثر افراد غیرقابل تحمل به نظر می رسد. بنابراین ، یک باج هزینه کمی برای پرداخت این دسترسی برای همیشه در نظر گرفته شده است.

حملات باج‌افزار روی افراد بسیار بیشتر از مشاغل اتفاق می‌افتد

منبع: https://cybersecuranceventures.com/global-ransomware-damage-costs-predected-to-exuccess-8-billion-in-2018/

در سال 2020 ، تخمین زده می شود که مشاغل تحت فشار قرار گیرند ransomware هر 14 ثانیه حمله می کند (بله – 4 بار در دقیقه!). با این حال ، این موارد کمتر از آنجایی که افراد این درخواست ها را دریافت کنند ، کمتر است. در نتیجه ، باج افزار مبلغ انبوهی از هزینه های خسارت جهانی حملات به امنیت سایبری را به خود اختصاص می دهد.

آمار امنیت سایبر: راههای پیشگیری کلیدی

به طور کلی, امنیت سایبری یک مسئله بزرگ است و فقط بزرگتر می شود. با تلاش های فیشینگ ، بدافزارها ، سرقت هویت و نقض عظیم داده ها روزانه افزایش می یابد ، جهان به دنبال همه گیری است که فقط با اقدام در سراسر جهان حل خواهد شد.

درک مسئله و آموزش توده ها در مورد چگونگی رسیدگی به ناامنی های گسترده در سیستم ، اولین قدم برای اطمینان از عدم وجود هکرها در سرقت اطلاعات و هویت شما (در خانه یا محل کار) است..

اشتراک گذاری در:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map