Shopify Review 2020 بهترین امتیاز دهنده تجارت الکترونیک

خریدن محبوب ترین پلتفرم تجارت الکترونیکی روی کره زمین است. این نرم افزار تجارت الکترونیکی همه در یک قدرت دارد 1 میلیون بازرگان و تولید کرده اند 155 میلیارد دلار فروش. این نقد و بررسی Shopify شامل موارد و مزایده های خارج از کشور است .


Contents

آرم shopifyبررسی فروشگاهی (خلاصه)

در باره

Shopify پیشروترین پلت فرم تجارت الکترونیکی SaaS در جهان است که به شما امکان می دهد فروشگاه آنلاین خود را شروع ، رشد و مدیریت کنید.

هزینه

Shopify سه طرح قیمت گذاری را ارائه می دهد: Basic Shopify 29 دلار در ماه هزینه دارد ، برنامه اصلی 79 دلار در ماه است ، Advanced Shopify 299 دلار در ماه هزینه دارد. همچنین برنامه Shopify Lite وجود دارد که 9 دلار در ماه هزینه دارد. (برنامه ها را در اینجا مقایسه کنید.)

�� جوانب مثبت

سیستم عامل کاملاً میزبانی شده و همه در یک ، به این معنی که لازم نیست نگران مسائل فنی باشید. بازار برنامه های عظیم (رایگان و پولی) و تم های سفارشی. بازیابی سبد خرید رها شده ، دروازه پرداخت 100+ ، استفاده ساده در فروشگاه ، مدیریت SKU و موجودی ، سئو داخلی ، بازاریابی ، تجزیه و تحلیل و گزارشگری ، نرخ حمل و نقل انعطاف پذیر و مالیات خودکار. پشتیبانی عالی از مشتری ، اسناد خودیاری و جامعه. فروش در چند کانال ، محصولات دیجیتالی و فیزیکی (POS یکپارچه). مشاهده همه ویژگی ها.

�� منفی

Shopify ساخته شده در پردازنده پرداخت فقط به شما امکان می دهد از برخی از کشورها بفروشید و اگر از دروازه پرداخت شخص ثالث استفاده می کنید ، باید مبلغ تراکنش را بپردازید. هزینه استفاده از برنامه ها می تواند به سرعت اضافه شود. میزبانی ایمیل شامل نمی شود. طرح Lite دارای ویژگی های محدود است.

حکم

“Shopify بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک کاملاً میزبان امروز در بازار است. این قیمت مناسب است و دارای صدها ویژگی داخلی و هزاران برنامه است. Shopify به شما امکان می دهد تا از طریق فروشگاه اینترنتی ، کانال های اجتماعی یا فروشگاه کالاهای فیزیکی خود از طریق کارت پستال یکپارچه خود ، فروش خود را آغاز کنید. “

بهترین بررسی های Shopify

بررسی خرید

با بهره گیری از بیش از 1 میلیون مشاغل آنلاین ، درآمد سالانه Shopify در سال 2019 1.57 میلیارد دلار صعود کرده است که نسبت به سال 2018 47٪ افزایش یافته است. در این بررسی Shopify, ما به این نتیجه خواهیم رسید که چرا یک بررسی اخیر نشان می دهد که 88 درصد از کاربران آن را توصیه می کنند.

12 درصد افرادی که به سایت وصل نمی شوند چه کسانی هستند؟ چه چیزی باعث می شود این سیستم عامل در حوزه تجارت الکترونیک بسیار مورد استفاده قرار گیرد و به شدت برجسته شود؟ آیا به اندازه کافی برای یک تازه وارد ، طراحی شده برای حرفه ای های با تجربه و فناوری ، قابل دسترسی است یا اینکه در جایی در وسط قرار می گیرد?

در پایان باید بتوانید به تمام آن سؤالات و موارد دیگر پاسخ دهید. از آنجا که هدف من این نیست که فقط یک بررسی عمیق Shopify ارائه دهم: امیدوارم به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا این بستر تجارت الکترونیک مخصوصاً مناسب شماست یا خیر..

دریابید که چرا مشاغل 1M + از سازنده قدرتمند و آسان تجارت الکترونیکی Shopify استفاده می کنند. اکنون آزمایش رایگان خود را شروع کنید!

چرا این نقد خرید?

بررسی خرید

نکته جالب در مورد این بررسی این است که توسط کسی نوشته شده است که چند سال پیش تجارت خود را از ابتدا در Shopify شروع کرده و از آن زمان به یک کاربر مشتاق تبدیل شده است.

با این حال ، من طیف گسترده ای از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی دیگر ، از جمله BigCommerce ، 3Dcart ، Wix ، Squarespace ، WooCommerce و Magento غریب نیستم. بعداً ، ما مقایسه خواهیم کرد که چگونه Shopify در مقایسه با سایر رقبای اصلی ، و همچنین اینکه این داور دقیقاً در آن وب سایت ها چه چیزی را فروخته است ، مقایسه خواهیم کرد.

همیشه این احتمال وجود دارد که شغل شما در یک گزینه مختلف پلت فرم تجارت الکترونیک متناسب باشد. اما شما احتمالاً اینجا هستید زیرا همه چیزهای (احتمالاً عالی) در مورد Shopify را شنیدید ، و وزن دارید که آیا باید آن را امتحان کنید. بنابراین ، بیایید یکی از سؤال های بارز را از بین ببریم:

چه می توانم از Shopify For استفاده کنم?

این یک سیستم عامل تجارت الکترونیک کاملاً میزبان همه است ، بنابراین این سوال باید آشکار باشد ، درست است؟ اما حقیقت این است که شما همیشه می توانید یک فروشگاه Etsy را باز کنید یا هک کنید ، چرا فقط نمی توانید eBay بسازید و کالاهای خود را در آنجا بفروشید؟ از آنجا که شما به دنبال یک سکوی مستحکم هستید که بتوانید کل مشاغل خود را در آن قرار دهید ، و اینجاست که Shopify وارد می شود.

shopify بررسی شد

در حالی که به نقد و بررسی های Shopify می پردازید ، طیف گسترده ای از نظرات معتبر را مشاهده خواهید کرد ، اما آنها فقط از طیف گسترده ای از مردم سرچشمه می گیرند. آنها اهداف مختلف ، سوله ها ، صنایع ، تجربه دارند ، لیست ادامه می یابد. اما اگر از Shopify استفاده می کنید ، یک یا چهار مورد دیگر را انجام می دهید:

شروع یک برند از مربع یک
فروش آنلاین
فروش داخل فروشگاه
نام تجاری خود را بازاریابی کنید

بیایید هر یک از این پنج منطقه را مرور کنیم ، و ببینیم که چگونه پلت فرم Shopify انجام آنها را آسان تر ، بهتر یا حداقل می تواند متفاوت کند.

شروع یک تجارت در Shopify

شما ایده ای برای یک تجارت دارید و به دنبال مکانی برای شروع کار هستید. یا ، شما شلوغی سمت خود را برداشته اید و آن را به سکویی مانند Shopify منتقل می کنید که در آن می تواند رشد کند. اگر اینگونه باشد ، پس Shopify همه چیز برای شما ساخته شده است.

برخلاف سیستم عامل هایی مانند WordPress ، که بسیار پیچیده است و حتی Squarespace که قطعاً قابل دسترسی است اما کاملاً محدود ، Shopify برای خرید ساخته شده است. آیا می توانید از نام بگویید؟ علاوه بر این ، این برای افرادی ساخته شده است که به دنبال ساختن همه چیز از ابتدا نیستند.

این برای شما چه معنی دارد؟ خوب ، اگر شما از قبل وردپرس متخصص هستید ، چرا حتی Shopify را در نظر می گیرید؟ این تخصص را به خوبی استفاده کنید! و در ادامه ، این بررسی Shopify را بررسی خواهیم کرد ، چگونه می توانید آن را با وب سایت موجود خود ادغام کنید.

داشبورد shopify

یک منبع قوی برای راه اندازی ها

در این بررسی Shopify ، ما به تمام دلایلی که به نظر می رسد این سایت دارای همه سایت است ، خواهیم پرداخت. و اگر قبلاً با تعداد بی شماری از ابزارهای بازاریابی در دسترس شما آنلاین آشنا نیستید ، احتمالاً تعداد زیادی راه را کشف خواهید کرد که می توانید برای دستیابی به اهداف تجاری خود و فراتر از آن ، پایین بروید.

Shopify کار بزرگی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید آن را ساده و ساده از آنجا بسازید. شما می توانید چیزی بیش از یک صفحه وب که یک محصول واحد را به فروش می رساند ، نداشته باشید. می توانید سایتی Shopify داشته باشید و سایتی را که می خوانید این شرم آور را قرار می دهد. امکانات بی پایان است زیرا به این ترتیب ساخته شده است.

روندهای Google

ایجاد یک مارک از Scratch در Shopify

با اولین قدمهای شروع تجارت با Shopify بسیار سرگرم کننده خواهید بود. حتی می توانید قبل از اینکه یک اسم بیاورید ، با یک مورد شروع کنید تولیدکننده نام تجاری که آزادانه در دسترس است ، نیازی به افتتاح حساب ندارد. به احتمال زیاد شما چیزی را پیدا نخواهید کرد که به ناخن روی سر برخورد کند ، اما ایده های زیادی خواهید داشت.

آنها همچنین دارای یک ابزار ساخت آرم فوق العاده که می توانید برای ایجاد چیزی از ابتدا استفاده کنید یا از یک الگوی شروع کنید. من شنیده ام که بسیاری از افراد با سکوی ساده طراحی گرافیکی Canva چیزی را تهیه می کنند. اما اگر قصد دارید تجارت خود را به طور کامل در Shopify قرار دهید ، ممکن است در اینجا یک آرم ایجاد کنید.

تنها چیزی که مهمتر از نام و نشان است تصمیم گیری در مورد فروش شماست. و از آنجا که شما نیاز دارید از طریق فروشگاه خود و در کلیه کانالهای تبلیغاتی ، نمای یکپارچه ایجاد کنید, شما می خواهید این کار را انجام دهید.

چگونه Shopify به ایجاد یک حضور آنلاین کمک می کند

هنگامی که تمام اصول اولیه قفل شد ، می خواهید محصول خود را بفروشید. و از آنجا که الگوریتم Google هنوز نمی تواند بلافاصله عظمت شما را تشخیص دهد ، باید نام خود را از آنجا خارج کنید.

Shopify تعداد مسخره ای از برنامه های بازاریابی و ابزارهای داخلی SEO برای کمک به توجه شما به برند شما دارد. من توصیه می کنم با بهترین برنامه های مشهور و معتبر بروید ، اما به راحتی مرور کنید. شما فقط می توانید یک گزینه جدید و آینده را بیابید که شما را به این دلیل پیش می برد ، فقط به این دلیل که کارهای دیگری را انجام نمی دهید.

مستقیماً از طریق حساب Shopify ، می توانید به سرعت و به راحتی:

یک URL اینترنتی سفارشی دریافت کنید یا یکی از آنها را که قبلاً در اختیار دارید وارد کنید.
تصاویر سهام رایگان و پولی را مرور کنید.
یک فروشگاه کاملاً بی نظیر ایجاد کنید.

این را نگاه کن:

راه اندازی یک فروشگاه در Shopify

داشبورد

شما می توانید یک فروشگاه را باز کنید ، چه موجودی از محصولات داشته باشید یا نه. در حقیقت ، مدل کسب و کار dropshipping یکی از راههای پر طرفدار برای دنبال کردن در Shopify است. شما می توانید از طریق مشارکت آنها با شرکت dropshipping Oberlo محصولاتی را که می خواهید بفروشید ، انتخاب کنید.

مشتری قیمت خرده فروشی را به شما پرداخت می کند ، شما آن پول را می گیرید و آن را به صورت عمده فروشی خریداری می کنید ، و dropshipper تمام بسته بندی و حمل را مستقیماً به مشتری انجام می دهد. رونق ، سود.

اما این که آیا شما کالاهای مورد نظر خود را به فروش می رسانید یا از Shopify برای dropshipping استفاده می کنید ، می توانید موضوع فروشگاه خود را بر اساس قالب های مختلف (برخی رایگان ، برخی پرداخت شده) انتخاب کنید. محصولات خود را با محتوای قلب خود ، از جمله اضافه کردن توضیحات ، سفارشی سازی خواهید کرد (Shopify نیز برای آن برنامه دارد). و هر آنچه را که می خواهید ، مانند صفحه “درباره ما” ، سؤالات متداول ، و غیره اضافه کنید.

پس شما خوب هستید همه فکر می کنم ، شما می توانید در کمتر از یک روز یک فروشگاه عملیاتی را راه اندازی کنید ، بدون شوخی!

دریابید که چرا مشاغل 1M + از سازنده قدرتمند و آسان تجارت الکترونیکی Shopify استفاده می کنند. اکنون آزمایش رایگان خود را شروع کنید!

در صورت انجام آزمایش Shopify Free?

من همیشه توصیه می کنم با یک آزمایش رایگان شروع کنید ، حتی اگر می دانید که می خواهید به یک کاربر پولی تبدیل شوید. برای یک چیز ، شما فقط می توانید یک فروشگاه Shopify را در یک زمان داشته باشید ، بنابراین اگر در ابتدا خیلی فاصله بگیرید و تصمیم بگیرید که می خواهید فقط از ابتدا شروع کنید ، همه چیز را پاک کنید و بدون اینکه احساس کنید هزینه‌ای را هدر داده اید شروع به کار کنید..

در ضمن نوشتن این بررسی ، Shopify یک آزمایش رایگان 90 روزه را ارائه می داد که باورنکردنی است. اما این به درد همه گیر رمان کوروی ویروس است ، بنابراین مطمئناً موقتی است. با این وجود ، ارزش آن را دارد که از پیشنهادات آزمایشی رایگان استفاده کنید ، حتی اگر فقط استاندارد 14 روزه باشد.

Shopify Capital یک برنامه اعتباری برای مشاغل واجد شرایط است ، که یکی دیگر از راه های بالقوه برای شرکت های نوپا است که به دنبال مقداری پول بذر برای رسیدن به زمین در حال اجرا با تبلیغات و فراتر از آن هستند. این می تواند ارزش جستجو را داشته باشد.

آیا برای شروع یک فروشگاه Shopify باید یک تجارت دارای مجوز باشید?

تنظیمات

از نظر فنی: خیر. برای افتتاح فروشگاه Shopify خود نیازی نیست که مجوز تجاری داشته باشید. شما فقط باید با تشکیل مالیات های خود اشتغالی ، که نیاز به پرداخت های سه ماهه دارند ، مالیات مربوط به هر درآمد را بپردازید.

با این حال ، من اکیداً توصیه می کنم که در اسرع وقت ، ترجیحاً قبل از فروش اولین محصول خود ، یک تجارت مجاز را باز کنید. شما می خواهید از مسئولیت شخصی در امان بمانید و این مزایای مالیاتی آن را دارد ، به ویژه در صورتی که در جای دیگری شاغل هستید و یک فروشگاه Shopify یک دردسر جانبی است..

انواع فروشگاه های آنلاین در Shopify

خرید انواع فروشگاه

نوع فروشگاه اینترنتی شما در فروشگاه Shopify تقریباً تخیل شما محدود است. آیا شما در حال فروش سونا مادون قرمز هستید؟ پس شاید به زودی شما را مرور کنم! آیا چاپ و یا لباس های ساخته شده را به شما سفارش می دهید؟ آیا در حال فروش غذا یا نوشیدنی هستید؟ لوازم جانبی یا صنایع دستی؟ کتاب ، کمیک ، رمان ، جادوگران روشن?

این یک بررسی صادقانه Shopify است, بیایید صادق باشید در اینجا: این یک شرکت سودآور است ، به این معنی که آنها تا آنجا که ممکن است مشتری بیشتری می خواهند. این بدان معناست که پلت فرم آنها به گونه ای طراحی شده است که بتواند هر نوع مشاغل قابل تصور را در خود جای دهد (تا زمانی که می توان به صورت آنلاین انجام داد).

فروش آنلاین با Shopify: یک بررسی

اکنون به شما هشدار می دهم: وقتی شروع به ساخت فروشگاه می کنید ، زمان از بین می رود. آنها سفارشی سازی را به راحتی مسخره می کنند و شما می توانید در پایان دور شوید و متوجه شوید که هشت ساعت گذشته است و تمام کاری که انجام داده اید با رنگ پس زمینه بازی می شود. این چیز بدی نیست ، این در واقع یک شهادت برای دسترسی و سهولت استفاده است.

ضرب و شتم فروشگاه اینترنتی Shopify کار سختی است

تم ها را خریداری کنید

به معنای واقعی کلمه. ایجاد چنین وب سایتی بسیار زیبا – حتی اگر اصلاً ممکن باشد دشوار است. اما اگر دیدگاه خاصی برای فروشگاه خود دارید ، می توانید آنرا از ابتدا بسازید یا یک قالب Shopify را با ویرایش مستقیم در پس زمینه HTML تنظیم کنید. بهترین از هر دو جهان!

هنگامی که تصاویر موجود از محصولات خود دارید ، تمام کاری که باید انجام دهید کشیدن و رها کردن پرونده ها به طور مستقیم روی سایت است. می توانید گالری ، نمایش اسلاید یا تصاویر استاتیک ایجاد کنید. می توانید متن را در هر جایی که می خواهید قرار دهید. می توانید ده ها موضوع را مرور کنید و با آنها بازی کنید.

در حالی که Squarespace و Wix دارای الگوهای بیشتری هستند ، ویژگی های تجارت الکترونیکی Shopify Wix و Squarespace را در کتاب من ضرب و شتم می کنند ، و قالب ها به عنوان یک نقطه فروش کافی برای جبران آن نیستند. (مقایسه مربعات من مقابل مقایسه Wix).

بررسی سبد خرید Shopify

شگفت آور, می توانید بیش از صد شکل پرداخت بپذیرید اگر در ایالات متحده زندگی می کنید از طریق Shopify (من نمی توانم به سایر مکانها گواهی دهم). این شامل کلیه کارتهای اعتباری و کیف پول الکترونیکی و همچنین Cryptocur ارزها و موارد دیگر می باشد.

علاوه بر این ، آنها همه چیز را بر اساس محاسبه می کنند مالیات و ارز محلی از خریدار. بنابراین اگر شما یک فروشنده بین المللی هستید ، می دانید که وجه شما ترجمه می شود تا بتواند در هر کجا که خریدار واقع باشد ، پول محلی آنها را شامل شود.

اگر قبلاً حدس نزده باشید ، می توانید نرخ حمل و نقل خود را از پیش تنظیم کنید یا فروشگاه Shopify را بطور خودکار حمل و نقل را محاسبه کند ، اگرچه این به یک Shopify Advanced نیاز دارد طرح. اگر اقلام متنوعی دارید ، حتی اگر فقط برای محاسبات حمل و نقل خودکار باشد ، ارزش ارتقا دارد. شما نمی خواهید در این مورد کم هزینه شوید!

مناطق حمل و نقل

امنیت سبد خرید

آنها همچنین در بالاترین سطح استاندارد صنعت داده کارت کارت پرداخت (PCI DSS) قرار دارند ، به این معنی که اقدامات امنیتی آنها بیش از اکثر شرکت ها مورد بررسی قرار می گیرد. آنها استفاده می کنند رمزگذاری پیشرفته برای حفظ امنیت و ایمن سازی کلیه اطلاعات. آنها طی سالهای گذشته بیش از 850،000 دلار به هکرهای وایت هات پرداخت کردند زیرا گزارش اشکالاتی را داده اند.

در واقع ، Shopify به اندازه 50،000 دلار برای شناسایی مسائل امنیتی خاص پرداخت می کند و انگیزه ای برای گزارش آسیب پذیری ها با استفاده از آنها را رقابتی می کند..

انطباق pci

با باز کردن فروشگاه در Shopify ، سایت شما خواهد شد رمزگذاری SSL به صورت خودکار 256 بیتی دارد, که اعتماد به نفس کامل به فروشگاه شما برای بازدید کنندگان ایجاد می کند که اطلاعات پرداخت آنها امن است. از آنجا که شواهدی مبنی بر میزبانی سایت شما توسط Shopify وجود نخواهد داشت ، این یک روش عالی برای اطمینان از ایمنی مخصوص برند شماست.

نحوه مدیریت فروشگاه Shopify

من عاشق برنامه موبایل Shopify هستم ، اما در این بررسی به جزئیات بیشتری در مورد بخش های زیر می پردازم. (Spoiler: شما می توانید تقریباً هر کاری را از یک دستگاه تلفن همراه انجام دهید.)

با این حال ، داشبورد قوی, چه دسک تاپ یا نسخه موبایل ، که واقعاً من را خراب می کند. آنها همه پایه های بالقوه را پوشش می دهند ، و این یک ردیاب اعتیاد آور برای رشد ، فروش ، بازدید کنندگان ، ردیابی سفارشات و موارد دیگر است. این یک نمایش داده از بالا به پایین اما بلوری است که نمی توانم به اندازه کافی چیزهای خوب بگویم.

گزارش نویسی

داشبورد Shopify چگونه با رقبای خود مقایسه می کند? هر پلتفرم تجارت الکترونیک دارای یک مؤلفه داشبورد تعاملی است ، اما هیچکدام مانند نسخه Shopify پاک و همه جا نیستند. برای افراد کم سابقه تر ، تقریباً کامل است.

چگونه خاص می توانید موجودی خود را سازماندهی کنید?

Shopify به شما امکان می دهد تا به عنوان تعداد بیشتری از بازده های مورد نیاز محصولات خود اضافه کنید ، اگرچه به احتمال زیاد اگر بیش از یک یا دو مورد داشته باشید مجبور به بارگیری یک برنامه هستید.

به عنوان مثال ، اگر شما یک تی شرت را می فروشید که به رنگ های مختلف و اندازه های مختلف عرضه می شود ، مشتری دارای دو حالت کشویی خواهد بود ، یکی برای رنگ و دیگری برای اندازه ، و تصویر شما حتی می توانید تغییر دهید..

مدیریت موجودی

آیا این منحصر به فرد برای Shopify است؟ نه ، شما می توانید همین کار را انجام دهید (من حدس می زنم) در تمام سیستم عامل های تجارت الکترونیک ، از جمله تمام آنچه که من در آنها تجربه دارم ، از Magento گرفته تا WooCommerce. اما ذکر آن هنوز هم حائز اهمیت است.

همچنین می توانید بسته به صنعت خود ، هر مورد را به طور جداگانه با توجه به رنگ ، طرح ، اندازه و هر آنچه که ممکن است باشد در لیست قرار دهید. این همچنین ممکن است یک استراتژی عالی SEO باشد ، زیرا هر صفحه محصول فرصتی خاص برای شناختن الگوریتم های موتور جستجو است.

خرید اینترنتی به عنوان یک میزبان وب چقدر قدرتمند است?

قابلیت های میزبان وب Shopify کاملاً چشمگیر است. شما دریافت می کنید پهنای باند نامحدود, اگرچه این باید استاندارد باشد زیرا رشد تجارت شما در غیر این صورت دچار حیرت خواهد شد. انها همچنین قابلیت های وب خود را به طور خودکار بروزرسانی کنید, بدون نیاز به پایین بردن سایت خود و مجبور کردن مشتریان برای انتظار بروزرسانی. این یک راه عالی برای از دست دادن آنها است!

اما آنچه ممکن است مؤلفه مورد علاقه من در میزبانی وب آنها باشد ، ارسال نامحدود ایمیل است که می تواند فوق العاده مفید باشد. به این ترتیب ، شما ایمیل های مختلفی را برای بخش های مختلف ایجاد می کنید و ارتباط با مشتری را ساده تر می کنید. به هر حال شما نمی خواهید که درخواست های طراحی سفارشی شما به بخش IT خود بروند.

میزبانی وب قابل اعتماد تجارت الکترونیکی

اگرچه احتمالاً شرکتهای عظیم برای سرمایه گذاری در فضای خاص تر سرور عاقلانه هستند ، اما اکثر فروشگاه ها هرگز هنگام استفاده از Shopify به عنوان میزبان وب خود هرگز مشکلی از پهنای باند نخواهند داشت..

بررسی داده ها از Shopify Sales

من قبلاً در مورد داشبورد Shopify رفته ام ، جایی که می توانید یکباره بیشتر داده های مورد نظر خود را پیدا کنید. اما می توانید با داده های جمع آوری شده از فروش در حال انجام خود ، عمق بیشتری کسب کنید. Shopify به گونه ای طراحی شده است که قوی و یا به همان اندازه ای که شما می خواهید باشد.

واضح ترین نقاط داده ها عبارتند از کدامیک از محصولات در حال حرکت و کدام یک از آنها در “قفسه ها” می مانند. Google Analytics مستقیماً با راه اندازی فروشگاه شما سازگار است ، بنابراین شما می توانید تمام آن بینش ها را در اختیار داشته باشید. شما می توانید تمام گزارش های مراجعه و مراجعه به سایت را به سرعت و به همان اندازه دقیق که می خواهید بکشید و آنها را به انواع فایلها مانند اکسل و PDF صادر کنید..

ممکن است شما به هر نقطه داده نیاز نداشته باشید ، اما اگر یک متخصص استخدام کرده اید ، باید از همه آنها بخواهید تا بهترین فرصت برای تبدیل مشتریان بیشتر را به شما بدهند.

آیا برنامه Shopify بهتر از بقیه است?

فروشگاه برنامه

گفتن درست در مورد خفاش که Shopify برای همه افراد طراحی شده دشوار نیست ، به این معنی که ناوبری بیش از حد و مدیریت بسیار آسان یک نکته مهم فروش است. بنابراین ساختن یک برنامه ساده موبایل که به شما امکان می دهد همه چیز را از تلفن خود انجام دهید فقط با قلمرو آن است.

Shopify بهترین برنامه تلفن همراه فروشگاه تجارت الکترونیک را در بازار ارائه می دهد. دوره ، پایان داستان! آیا همه آنها را امتحان کردم؟ مسلماً نه. اما بسیاری از موارد را امتحان کرده ام و این نرم افزار تجارت الکترونیکی مورد علاقه من از نظر ناوبری ، قابلیت دسترسی و ویژگی هاست.

شما قادر خواهید بود به مشتریان ایمیل بزنید و با آنها تماس بگیرید ، موجودی را مدیریت کنید و داشبورد خود را هنگام حرکت بررسی کنید. این نه تنها بسیار راحت است ، بلکه برای دنیای امروز احساس اساسی دارد.

بخش مورد علاقه Shopify پشتیبانی مشتری است

تیم مراقبت از مشتری در Shopify پرشور و مایل به بالا و فراتر از آن است. برای من ، این یک نقطه فروش بزرگ است من نمی توانم تعداد دفعاتی را که موهایم را با سایر تیم های پشتیبانی مشتری کشیده ام به شما بگویم. و هرکسی که به من چنین احساسی بدهد هرگز اتفاق نمی افتد و ستاره ای طلا پیدا می کند.

با این حال ، پشتیبانی 24-7-365 از طریق چت زنده ، فرم آنلاین ، ایمیل و تلفن برای Shopify بی نظیر نیست و همچنین خدمات مشتری استثنایی نیست. تمام وب سایت های تجارت الکترونیکی که برای کمک به مشاغل کوچک رونق می گیرد ، اطمینان دارند که نمایندگان عالی در هنگام تماس دارند.

با این وجود ، Shopify همه این موارد را با بیشتر ویژگی های دیگر که در رسیدن به ارتفاعات جدید به عنوان کارآفرین به شما کمک می کند ، یک قدم فراتر می گذارد. در بالای مرکز راهنمایی استاندارد سؤالات متداول ، آنها واقعاً مباحث مفید و غالباً جذاب در مورد انجمن دارند که من نکات و دیدگاههای بی شماری را یافته ام.

بررسی مدیریت فروشگاه آجر و ملات با Shopify

Shopify یک پلتفرم تجارت الکترونیکی است که می توانید برای فضای فیزیکی خود نیز از آن استفاده کنید. این یک منبع شگفت انگیز برای مشاغلی است که هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه به فروش می رسند ، زیرا می خواهید یک سیستم مدیریتی کارآمد که تمام فروش و عملیات را در نظر بگیرد.

برخی از محصولات ممکن است در فروشگاه بهتر از آنلاین بفروشند. درآمد کلی شما این است که چگونه بودجه را به درستی تخصیص می دهید. و فروشگاه شما نمی تواند تا بالاترین سطح بهره وری و سازماندهی خود بدون سیستم صحیح نقطه فروش (POS) کار کند.

اما اگر شما یک سیستم POS جداگانه برای فروشگاه خود دارید که نیاز به بارگذاری یا وارد کردن اطلاعات (به مراتب بدتر) به صورت دستی داده ها را دارد ، خطای انسانی اتفاق می افتد. انجام عملیات آنلاین و درون فروشگاهی شما از طریق همان پلتفرم یکسان انجام می شود بسیار سودمند است.

کیفیت سخت افزار Shopify

هرچند ممکن است هارد دیسک Shopify POS براق و زیبا باشد ، آنها بسیار بادوام هستند ، به این معنی که در فروشگاه های مد بوتیک و رستوران های پرمشغله – و هر نوع تجارت خرده فروشی و ارائه دهنده خدمات غذایی – بسیار خوب خواهند بود..

سخت افزار تا حد زیادی به سه دسته گروه بندی می شود ، اگرچه اولین مواردی را که برای راه اندازی سیستم POS درون فروشگاهی لازم دارید ، شامل می شود. Retail Kit دارای جایگاه iPad ، کارت خوان و تمام لوازم جانبی لازم است. هر یک نیز جداگانه فروخته می شود.

همچنین طراحی شده است تا حد ممکن متنوع باشد. کارکنان شما می توانند iPad های اطراف خود را به مشتریان خدمات منتقل کنند و همین مورد برای کارت خوان نیز در نظر گرفته می شود. حتی می توانید سخت افزار POS خود را با خود به خارج از فروشگاه ببرید تا تحویل ، تخمین ، نصب و غیره را انجام دهید.

سیستم POS Shopify یکی از مقاوم ترین بازار است

در حالی که سیستم POS آسان برای یادگیری و استفاده است ، آنها فیلم های آموزشی را ارائه می دهند تا شما و کارمندانتان بتوانید به صورت مشترک تبدیل به متخصصان Shopify POS شوید – و هر کارمند جدیدی می تواند سریع سوار شوید.

علاوه بر این ، بسیاری از برنامه های افزودنی Shopify می توانند ویژگی های بسیار جذاب را برای POS شما نیز تسهیل کنند. ضمن برنامه ریزی و پیگیری حضور ، می توانید جلسات ، کلاسها و سمینارها را رزرو کنید. می توانید براساس محصول ، وزن یا زمان خود بفروشید. می توانید به سرعت قیمت ها را تغییر دهید ، محصولات را در دسترس نباشید و تبلیغات و تخفیف را اجرا کنید. احتمالات واقعا بی نهایت هستند.

بنابراین ، در حالی که می خواهم به سراغ تعدادی از مؤلفه های مورد علاقه خود بروم ، اینها به هیچ وجه لیست کاملی از راه های استفاده از این سیستم POS به شما و مزیت شرکت شما نیستند..

نقطه فروش

انعطاف پذیری پرداخت باور نکردنی

نرخ کارت اعتباری بسیار کم است ، اگرچه بسته های سیستم POS شما بزرگتر می شوند. من آرزو می کنم این یک نرخ پایین استاندارد باشد ، اما هنوز هم بسیار رقابتی است. همچنین برای بازپرداخت و مبادله ، که باید یک استاندارد در سطح صنعت باشد ، هزینه دیگری نیز پرداخت نمی کنید.

همچنین می توانید بیش از یک کارت اعتباری شارژ کرده و پرداخت را تقسیم کنید. مشتری که می خواهد این کار را انجام دهد ، اگر نتوانید آنها را در آنجا جای دهید بسیار دلسرد می شود. این که آیا چهار نفر می خواهند چک را تقسیم کنند یا یک نفر بخواهد بخشی از آن را پرداخت کند و مابقی را به صورت نقدی پرداخت کند ، Shopify انجام این کار را آسان می کند.

در اصل ، شما کنترل پرداختهای خود را کنترل می کنید. اگر افراد با امتیازهای دیجیتال یا بلیط های جشنواره پرداخت می کنند ، شما آن نوع ارز را قبول می کنید و آن را در کارت پستال خود ضبط می کنید که گویی این نوع دیگری از پرداخت است..

دروازه پرداخت

ویژگی های رهگیری و مدیریت بازی تغییر می کند

این چندان فایده ای برای Shopify POS ندارد ، به همین دلیل است که به طور کلی در یک سیستم POS سرمایه گذاری می کنید. هیچ راهی بهتر برای پیگیری همه خریدها و موجودی های شما وجود ندارد. کارکنان می توانند با استفاده از POS به داخل و خارج از ساعت بپردازند. می توانید صندوقدار را از طریق سیستم موجود در پرواز تغییر دهید ، بنابراین همیشه می دانید چه کسی پول نقد را اداره می کند ، چه موقع و چه کشو.

همه داده ها نیز می توانند باشند در QuickBooks خود همگام سازی شد (یا یک سکوی حسابداری دیگر) برای پیگیری همه چیز برای مالیات ، حساب کاربری کنید. و تو می توانی آنچه کارکنان خاص می توانند و نمی توانند انجام دهند را محدود کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است بخواهید که به کارمندان اجازه دهید وسایل را کامپوزیت کرده یا تخفیف خود را اضافه کنند.

باز هم ، هر سطح کنترل یا قدرت ردیابی که می خواهید در تجارت خود داشته باشید ، Shopify POS (و صادقانه بگویم ، تمام سیستم های POS با ارزش نمک آنها) می توانند این کار را انجام دهند..

گزارش نویسی

ابزاری برای ایجاد روابط با مشتری

ابزارهای روبرو Shopify POS چیزهای بسیار مهیج را ارائه می دهند. به نظر می رسد مشاغل بیشتر و بیشتری به مشتریان خود امکان سفارش مستقیم از صفحه را می دهند. اما می توانید با استفاده از آی پد آی پد ، بدون کاغذ بروید و هنوز هم نکاتی را می پذیرید تا پس از گرفتن سفارش خود ، با مشتری روبرو شوید.

آنها می توانند رسیدهای خود را مستقیماً به ایمیل خود ارسال کنند و با ارائه اطلاعات تماس خود می توانند برای دریافت پاداش ثبت نام کنند.

از طرف شما ، شما به راحتی می توانید محصولات را جستجو کنید و ببینید آیا چیزی موجود نیست یا موجودی آن نیست. شما می توانید پروفایل های مشتری ایجاد کنید ، که می تواند اطلاعاتی فوق العاده مفید و اطلاعات دستیابی به دست آورد. شما حتی می توانید برنامه پاداش وفاداری خود را مستقیماً از طریق Shopify POS ادغام کنید ، بدون نیاز به مراجعه به شخص ثالث.

ترکیب فروشگاه اینترنتی Shopify با یک فروشگاه خرده فروشی

وقتی به صورت حضوری و آنلاین سروکار دارید ، به همه چیزهایی که در یک پلتفرم متصل هستند نیاز دارید. من به شما قول می دهم که مزایا از هر هزینه اضافی بیشتر است. افزایش بهره وری – و اتصال بی سیم که آرامش بی نظیر را به شما منتقل می کند – عملاً بی ارزش است. شما قادر خواهید بود به کل مشاغل و تمام جنبه های آن نگاه کنید ، نه مانند دو شرکت جداگانه رفتار کنید.

یکی از جاه طلب ترین راه ها برای دیدن Shopify POS در ترکیب با فروش آنلاین ، به طور بالقوه از بین بردن یک فروشگاه یا باز کردن مکان دیگری است. با در نظر گرفتن کتابهای خود به صورت جداگانه و نه یک قدم عقب و نگاهش به همه در زمان واقعی می تواند به شما در بهینه سازی و ارزیابی مجدد آینده شغلی شما کمک کند. بسیار با ارزش.

نحوه فروش محصولات دیجیتال در Shopify

شما نمی خواهید یک فروشگاه فروشگاهی برای محصولات دیجیتالی خود داشته باشید ، اما نمی خواهید یک موجودی محدود را نیز مدیریت کنید. پس چرا در Shopify بفروشید?

خوب ، زیرا بسیار مقیاس پذیر و دارای ویژگی های بسیار غنی است. اگر محصولات دیجیتالی را با سرعتی حرکت می دهید که به شما نیاز دارد بجای وب سایت های فروش شخص ثالث مانند Etsy و Amazon ، مستقیماً از سایت خود بفروشید ، پس Shopify گزینه ای عالی است.

با این وجود ، اگر صرفاً بخشی از هر فروش را به جای پرداخت هزینه ماهانه Shopify ، صرفاً بخشی از هر فروش را به یک شخص ثالث پرداخت کنید ، این مسأله اقتصادی بیشتر خواهد بود ، این مسیر بهتر است.

به عبارت ساده: شما می توانید محصولات دیجیتالی را مانند فروشگاه کالاهای فیزیکی در Shopify بفروشید. اما من تعجب خواهم کرد اگر این محصولات یا خدمات بدنی را نیز به فروش نرسانید ، این همه حس را حس می کرد.

بازاریابی از طریق Shopify

ابزار بازاریابی

بهینه سازی استراتژی بازاریابی با کشیدن داده از چندین منبع مختلف می تواند گیج کننده باشد و سردرگمی منجر به نظارت می شود. چیز خوب Shopify به شما امکان می دهد همه کارها را در یک مکان انجام دهید.

فروشگاه Shopify شما جایی است که می توانید به طور مداوم روی نام تجاری خود بسازید. این یعنی نوشتن و ارسال مقالات وبلاگ که به مخاطبان شما کمک می کند و رتبه جستجوی Google شما را بهبود می بخشد. این به معنای ادغام کامل با بازاریابی رسانه های اجتماعی است ، که در آن می توانید مشتری را بدون کلیک مجدد از فیس بوک یا اینستاگرام از کلیک روی تبلیغ خود به سمت خرید محصول سوق دهید..

این بدان معناست که مخاطبان فعلی شما در کجا واقع شده اند ، به طور مداوم مشتری های جدید را جذب می کنند و به طور فعال در حال ارائه پیشنهادات جدید برای گسترش استخر مشتری احتمالی خود.

Shopify در تمام جبهه ها را پوشانده است.

این ویدیو را برای نکات بازاریابی با استفاده از Shopify تماشا کنید:

وبلاگ و ابزارهای جستجوگرها

خرید اینترنتی جستجوگرها و وبلاگ نویسی

شما می توانید بلاگ را مستقیماً در فروشگاه Shopify خود بسازید ، به این ترتیب مشتریان می توانند بین همه محصولات شما ، همه در یک مکان ، بینش شما را داشته باشند..

توصیه می کنم یک وبلاگ نویس را در طاقچه خود استخدام کنید تا مطالب را فریب دهد. ارزش این سرمایه گذاری را دارد که ابتدا یک وبلاگ مستحکم داشته باشید ، و سپس هر هفته چیز جدیدی را ارسال کنید – ضمن تبلیغ محتوای موجود در کانالهای رسانه های اجتماعی خود.

می توانید از ابزارهای Shopify SEO استفاده کنید تا بهترین استراتژی ها را کشف کنید ، اما احتمالاً می خواهید برخی از مطالب نوشتاری را برون سپارید. این می تواند یک تخلیه انرژی بزرگ باشد ، و شما شغل دیگری دارید که بتوانید آن را اجرا کنید.

فراموش نکنید که می توانید از ابزارهای SEO Shopify نیز برای بهینه سازی هر قسمت از وب سایت خود ، از صفحه اصلی گرفته تا دسته بندی محصولات تا هر صفحه محصول ، استفاده کنید. و هرچه موتورهای جستجو را بهینه تر کنید ، ترافیک ارگانیک بیشتری نیز دریافت خواهید کرد که باعث می شود SEO بیشتر بهبود یابد.

فروشگاه برنامه seo

باید به یک کمپین خرید هوشمند Google اعتماد کنید?

ادغام Shopify با Google Smart Shopping بسیار جذاب است اگر می خواهید به عقب بنشینید و مشتریان بالقوه رو به رو شوید. برای کسانی که با Google Ads آشنا نیستند و فقط می خواهند فوراً چرخش کنند ، می گویم این کار را انجام دهید. اما این نباید استراتژی بازاریابی دیجیتال بلند مدت شما باشد.

خرید هوشمند گوگل

این ممکن است تنها شکایت بزرگ من درباره Shopify باشد: آنها Google Smart Shopping را صدا می زنند یا استاندارد یا فاقد فکر. نکته اینجاست: این بسیار محدود است ، به این معنی که شما نمی خواهید به نوعی کنترل داشته باشید که یک متخصص PPC و یک مدیر تبلیغات دیجیتال نیاز به انجام وظایف خود به درستی داشته باشند.

این چیزی است که شما می توانید نه اگر به جای مدیریت تبلیغات تبلیغات Google خود از Google Smart Shopping استفاده می کنید ، استفاده کنید:

 • اصطلاحات خاص جستجو را با استفاده از کلیدهای منفی رد کنید.
 • شبکه های تبلیغاتی خاصی را حذف نکنید.
 • دستگاه های خاص را حذف نکنید.
 • کنترل موقعیت مکانی فراتر از تعیین کشور. اگر یک فروشگاه محلی را اداره کنید ، این یک معامله کننده است.
 • تنظیمات پیشنهادات منظم را انجام دهید.
 • بدتر از همه: شما گزارش گرانولی نخواهید داشت ، به این معنی که نمی دانید آیا ترافیک شما بیشتر از یک منبع خاص مانند تبلیغات YouTube یا Gmail صورت می گیرد یا خیر..


با این حال ، برخی از محدودیت ها همان چیزی است که افرادی که از Google Smart Shopping استفاده می کنند به نظر می رسند. تبلیغات بطور خودکار بر اساس برنامه ریزی می شوند ، و هدف گیری مخاطبان شما نیز به صورت خودکار صورت می گیرد. این بدان معناست که می توانید به عقب بنشینید و به Google اعتماد کنید تا مخاطبان مناسبی را برای شما ایجاد کند.

Shopify به 100 دلار برای اولین بار به کاربران تبلیغات Google اعطا می کند

شرط این است که شما باید حداقل 25 دلار برای یک حساب جدید هزینه کنید. همچنین ، اعتبار 100 دلاری فقط برای کمپین های خرید Google اعمال خواهد شد. با این وجود ، این بسته به سطح رقابت طاقچه شما ، می تواند در هزینه های تبلیغی زیادی ترجمه شود. اگر هنوز یک حساب Google Ads ندارید ، هیچ دلیلی برای این وجود ندارد بهره بردن.

تبلیغات گوگل 100 دلار اعتبار

کیت چیست؟ نمای کلی از دستیار مجازی Shopify

چیزی که بیش از همه مرا تحت تأثیر قرار داده است در مورد کیت این است که چقدر در طول زمان بهبود یافته است. اما حتی در اوایل ، کیت یک برنامه بسیار مفید (و رایگان!) است که من اغلب از آن استفاده می کنم. این “دستیار مجازی” در واقع می تواند تبلیغات رسانه های اجتماعی را برای شما بنویسد. من همیشه دوست دارم وارد شوم و آنها را لمس کنم ، حتی گاهی آنها را به طور کامل بازنویسی می کنم ، اما بسیار مفید است.

کیت همچنین یک برنامه یادآوری عالی برای پیگیری های ایمیل است ، زیرا در صورت عدم خودکار بودن ، لیست کارهای انجام شده می تواند به سرعت در هم ریخته شود. هنگامی که ایمیلهای سفارشی اولیه را لمس می کنید ، می تواند انواع پیام های هوشمندانه هوشمند را برای حفظ تعامل مشتری ارسال کند. عاشقشم.

این چیزی است که به نظر میرسد

crm و دستیار فروشگاه

همچنین می توانید از کیت برای انجام خودکار کارها در سایر برنامه ها ، به ویژه در طاقچه بازاریابی استفاده کنید. من همچنین از کیت برای حسابداری و جمع آوری ایده در مورد راه های بالقوه محصول جدید استفاده می کنم. آیا به آن احتیاج دارید؟ خیر آیا داشتن و آزاد بودن بسیار عالی است؟ بله و بله.

نحوه فروش خدمات در Shopify

اگرچه Shopify به طور بالقوه گزینه مناسبی برای فروش محصولات دیجیتال است ، اما برای فروش خدمات واقعاً ساخته نشده است. اگر در حال فروش مبلمان سفارشی ساخته شده به سفارش و یا چیز دیگری از این نظر هستید ، بازهم کالایی را می فروشید. توسط خدمات ، ما در مورد طراحی گرافیک ، برنامه نویسی ، حسابداری ، نوشتن و موارد دیگر صحبت می کنیم. سیستم عامل هایی وجود دارد که برای ارائه دهنده خدمات بسیار مفیدتر هستند.

با این حال ، Shopify برنامه هایی را دارد که برای فروش خدمات طراحی شده اند ، فقط با فروش محصولات شما هماهنگ است. همچنین ، این فقط نظر شخصی من است – اما از آنجایی که آنها برای تهیه سرویس های وب پیمانکار کمی تلاش نمی کنند ، اگر آنها با من موافقت کنند تعجب نخواهم کرد.

آیا برنامه های Shopify Free مفید هستند?

از یک چیز ، کیت دستیار مجازی رایگان است ، بنابراین بله ، برنامه های رایگان مفید هستند. من می دانم که 3600 نفر از آنها وجود دارد ، و من انتظار ندارم که همه شما را پشت سر بگذارید. اما من به شدت توصیه می کنم با نوار جستجو بازی کنید و فقط آنچه را که ارائه می دهند را ببینید. با انتخاب بیش از هزار برنامه رایگان ، من شرط می بندم که شما با برخی از ابزارهایی که بصورت رایگان در دسترس شما قرار دارند شگفت زده خواهید شد.

من اکیداً توصیه می کنم به طور مرتب از صفحه اصلی فروشگاه برنامه Shopify دیدن کنید. در بخش Staff Picks and Trending می توانید چیزهای جالب و منحصر به فردی را که احتمالاً در نظر نگرفته اید کشف کنید. همچنین می توانید چیزهایی را با اهداف خود ترتیب دهید ، مانند فروش محصولات.

فروشگاه برنامه فروشگاهی

آیا برنامه های پرداخت شده است که ارزش آن را دارند?

این سوال را نادیده نگیرید ، اما اگر چیزی ارزش آن را داشته باشد ، ارزش آن را دارد. من مطمئناً بررسی را بررسی می کنم ، اما بسیاری از برنامه های موجود در فروشگاه Shopify به شما امکان می دهند تا آنها را با یک آزمایش رایگان امتحان کنید. سپس می توانید از خود بپرسید ، “آیا مبلغی را برای این کار پرداخت می کنم؟” اگر جواب مثبت است ، پس ارزش آن را دارد.

در بعضی موارد, ممکن است نیاز به سرمایه گذاری در برنامه های پولی داشته باشید تا فروشگاه آنلاین شما به درستی کار کند. به همین دلیل است که تجربه شخصی شما مهمترین بررسی مورد نظر شما خواهد بود. اگر راه اندازی تجارت خود را با تمام توان خود ، حتی در ابتدا ، به همان اندازه مقرون به صرفه نباشد ، ممکن است بخواهید با یک پلتفرم تجارت الکترونیکی جایگزین در نظر بگیرید.

با این حال ، قبل از انجام این کار ، به پشتیبانی از Shopify مراجعه کنید تا ببینید که آیا آنها برخی از قیمت ها را برای شما جای می دهند. نمی توان صدمه دید! شما همچنین باید بررسی های Shopify App را با دقت بخوانید زیرا بسیاری از آنها به نقص ها اشاره می کنند و در تلاش برای صرفه جویی در وقت خود را صرفه جویی می کنید! 

خرید برنامه های پرداخت شده

خرید شرکاء و توسعه دهندگان برنامه

Shopify فراتر از اینکه سکویی برای فروشگاه های آنلاین باشد ، طیف گسترده ای از فرصتهای دیگر را ارائه می دهد. همچنین می توانید یک شریک Shopify شوید ، که شامل افرادی است که برای افراد دیگر فروشگاه می کنند ، خدمات خود را به مشاغل نیازمند ارائه می دهند و برنامه های Shopify را توسعه می دهید. این می تواند یک منبع عالی اضافی برای درآمد باشد – یا یک شغل تمام وقت.

خرید شرکاء و توسعه دهندگان برنامه

نقد و بررسی آکادمی

خرید آکادمی

اول از همه ، دوره های آکادمی Shopify رایگان است. این یک منطقه رونق نیست ، این مکانی است که به واقع منبع رایگان اطلاعات فوق العاده با ارزش است.

بیایید واقعی باشیم: Shopify از شما می خواهد که هزینه اشتراک و هزینه برنامه خود را ادامه دهید ، و هرچه مشتریانی محصولات شما را خریداری کنند ، بیشتر هزینه های پردازش (کوچک و معقول اما هنوز هم وجود دارد) پرداخت می شود.

این یک شلیک در تیم آنها نیست – آنها باید مانند بقیه ما پول بدست آورند. این بیشتر به خانه رانده می شود که Shopify Academy مکان جالبی برای کسب اطلاعات از کارآفرینان دیگر در مورد راهکارهایی است که برای آنها کار کرده است. اگر قبلاً به همه پادکست های مشاغل گوش می دهید و تمام کتاب های موفقیتی را که می توانید از آنها استفاده کنید ، می خوانید ، ممکن است دوره های آکادمی Shopify را نیز به مجموعه خود اضافه کنید.

آیا می توانید Shopify را به سایت های موجود اضافه کنید?

کاملاً می توانید. شما می توانید از حساب Shopify (از جمله Shopify Lite) برای فروش محصولات در وب سایت خود بدون انتقال کلیه مطالب خود به یک فروشگاه جداگانه Shopify استفاده کنید. Shopify آسان کردن دکمه “خرید کن” را به سایت موجود خود آسان کرده و شروع به فروش هرچه می خواهید می کنید.

شما باید یک حساب Shopify را باز کنید ، اما به نظر نمی رسد که شما را به یک صفحه Shopify مجزا برساند – کل مراحل به طور مستقیم در وب سایت شما انجام می شود ، اگر از من بخواهید بسیار جذاب است.

دکمه خرید را در وب سایت موجود بخرید

اگر شما یک متخصص Shopify استخدام کنید?

“Shopify Expert” لزوماً به معنای کسی نیست که یک فوق العاده سازنده فروشگاه تجارت الکترونیک باشد. این عنوان شامل طیف گسترده ای از متخصصان در تعداد زیادی از تخصص ها است.

شما می توانید با یک متخصص فصلی با تجربه و یا یک فرد تازه وارد که خدمات خود را با کاهش قیمت ارائه می دهد ، بروید. احساس رایگان برای خرید در اطراف – بازار سرشار از استعداد شگفت انگیز است که می تواند کار شما را آسان تر کند.

مجدداً ، کارشناسانی وجود دارند که می توانند تمام فروشگاه شما را از ابتدا برای شما ایجاد کنند ، و همه شما را برای فروش محصولات تنظیم کند ، هزینه اولیه را پس انداز کند و یک تجارت جدید سودآور را شروع کند. بخشی از مشکل آنها باید این باشد که در دراز مدت برای خودشان هزینه می کنند.

خرید کارشناسان

Shopify چیست?

Shopify پیشروترین پلت فرم تجارت الکترونیکی SaaS در جهان است که به شما امکان می دهد فروشگاه اینترنتی خود را با استفاده از صدها ویژگی داخلی و هزاران برنامه شروع ، رشد و مدیریت کنید. Shopify به شما امکان می دهد تا از طریق فروشگاه اینترنتی ، کانال های اجتماعی یا فروشگاه فیزیکی خود از طریق کارت پستال یکپارچه ، فروش خود را شروع کنید.

مزایای Shopify چیست?

Shopify یک سیستم عامل تجارت الکترونیک کاملاً میزبان و همه در یک است که نیازی به نگرانی در مورد مسائل فنی نیست. این بازار بزرگ برنامه (رایگان و پرداخت) و تم های سفارشی دارد. بازیابی سبد خرید رها شده ، دروازه پرداخت 100+ ، استفاده ساده در فروشگاه ، مدیریت SKU و موجودی ، سئو داخلی ، بازاریابی ، تجزیه و تحلیل و گزارشگری ، نرخ حمل و نقل انعطاف پذیر و مالیات خودکار. پشتیبانی عالی از مشتری ، اسناد خودیاری و جامعه. فروش در چند کانال ، محصولات دیجیتالی و فیزیکی (POS یکپارچه).

منفی از Shopify چیست?

پردازنده پرداخت داخلی Shopify فقط به شما امکان می دهد از برخی کشورها بفروشید ، و اگر از دروازه پرداخت شخص ثالث استفاده می کنید ، باید مبلغ تراکنش را بپردازید. هزینه استفاده از برنامه ها می تواند به سرعت اضافه شود. میزبانی ایمیل شامل نمی شود. طرح Lite دارای ویژگی های محدود است.

امیدوارم که این بررسی Shopify مفید واقع شود!

در حالی که این بستر سبد خرید تجارت الکترونیکی برای هر نوع کارآفرینی قابل تصور نیست ، تصور کردن کاندیدای بهتری برای دستیابی به اهداف تجارت الکترونیکی شما دشوار است. فروش خوبی داشته باشید!

دریابید که چرا مشاغل 1M + از سازنده قدرتمند و آسان تجارت الکترونیکی Shopify استفاده می کنند. اکنون آزمایش رایگان خود را شروع کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map