21 بهترین برنامه افزودنی Chrome برای دانش آموزان (و معلمان)

در اینجا مجموعه ای سرآمد از 21 بهترین و رایگان ارائه شده است برنامه های افزودنی Google Chrome برای دانش آموزان به شما کمک می کند تا قدرت مرورگر خود را برای تبدیل شدن به دانش آموز بهتر و کارآمد تر به دست آورید.


بیشتر کارهای دانشجویی مدرن در داخل یک مرورگر وب انجام می شود. اگر در کالج یا دانشگاه هستید ، شانس بیشتر کار شما است و تحصیل نیز در مرورگر انجام می شود.

در این مقاله ، شما را از طریق بعضی از موارد راهنمایی می کنم بهترین برنامه های افزودنی Chrome که هر دانش آموز باید داشته باشد. برخی از اینها به شما کمک می کنند تا بارورتر شوید. برخی به شما کمک می کنند تا از اشتباه در نوشتار خود جلوگیری کنید.

همه این افزونه های Google Chrome قابل نصب نیستند و برنامه ها بسیار آسان برای استفاده هستند.

بهترین برنامه های افزودنی Google Chrome برای دانش آموزان و معلمان

دستور زبان & ابزارهای املایی

دستور زبان

برنامه افزودنی کروم گرامری

دستور زبان یک ابزار بررسی دستور زبان پیشرفته است که نوشتن شما را در برابر صدها اشتباه گرامری آزمایش می کند.

نسخه رایگان از این برنامه به شما کمک خواهد کرد جلوگیری از اشتباهات دستوری در بیشتر نوشته‌های شما بهترین بخش در مورد این پسوند این است که تقریباً در تمام وب سایتها از جمله Gmail ، Google Docs و غیره کار می کند. برخلاف بسیاری از ابزارهای دستور زبان دیگر ، این گزینه را به شما می دهد که انگلیسی را که می نویسید – انگلیسی یا آمریکایی.

نسخه حق بیمه از این برنامه نه تنها به شما در بررسی اشتباهات دستور زبان کمک می کند بلکه به شما کمک می کند متن خود را در مقابل بررسی کنید سرقت ادبی. همچنین به شما در تنظیم لحنی برای نوشتار کمک می کند و بر این اساس اصلاحاتی را پیشنهاد می کند.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarly-for-chrome/kbfnbcaeplbcioakkpcpgfkobkghlhen

LanguageTool

افزونه کروم Languagetool

اگرچه برنامه املایی داخلی Chrome می تواند به شما در رفع برخی از خطاهای املایی کمک کند ، اما برای رفع خطاهای دستوری به شما کمک نمی کند. LanguageTool به شما کمک می کند رفع اشتباهات دستور زبان در بیش از 20 زبان مختلف.

تقریباً در تمام سایتها از جمله رسانه های اجتماعی و صندوق ورودی ایمیل کار می کند. LanguageTool متن مورد نیاز برای تصحیح را تأکید می کند و به شما امکان می دهد اشتباهات گرامری را تنها با یک کلیک برطرف کنید. در متن علامت گذاری شده است هم خطاهای املایی و هم خطاهای دستوری.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spell-checker/oldceeleldhonbafppcapldpdifcinji

GrammarBase

پسوند کروم grammarbasee

GrammarBase یک ابزار کنترل دستور زبان رایگان است که همه چیز را بررسی می کند از نگارشی به سبک. این می تواند به شما کمک کند خطاهای دستوری را برطرف کنید در نوشتار شما فقط با یک کلیک متن شما را نیز بررسی می کند علیه سرقت ادبی.

بهترین بخش در مورد این بررسی گرامر این است که اینگونه است کاملاً رایگان و برای باز کردن ویژگی های بیشتر نیازی به به روزرسانی ندارید. تقریباً در تمام وب سایتهایی از جمله Gmail و Facebook فعالیت می کند.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarbase-web-grammar-c/plklmneddckmpnnkjldofmaegchjmoea

بررسی گرامر من

دستور زبان چک برنامه افزودنی کروم

بررسی گرامر من یک ابزار کنترل دستور زبان رایگان است که می تواند به شما کمک کند خطاهای دستوری اساسی را برطرف کنید. تقریباً در تمام وب سایتها کار می کند و اجازه می دهد اشتباهات گرامر را فقط با یک کلیک یا دو بار برطرف کنید.

همینطور چک کردن املایی اشتباهات و اصلاحاتی را ارائه می دهد که می توانید فقط با یک کلیک اعمال کنید.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/my-grammar-check/ecpbljknammclncihheaiehdahccgmnk

زنجبیل

پسوند زنجبیل زنجبیل

زنجبیل یکی از محبوب ترین ابزارهای بررسی گرامر در اینترنت است. این اجازه می دهد تا شما را به اشتباهات گرامر را فقط با یک کلیک برطرف کنید. همچنین به شما کمک می کند تا دریافت کنید پیشنهادات مربوط به وضوح و تکرار جملات.

همچنین به شما امکان می دهد ترجمه کردن متن فقط با یک کلیک نسخه رایگان زنجبیل به شما امکان می دهد تقریباً همه اشتباهات اساسی دستور زبان در نوشتار خود را بر روی اینترنت برطرف کنید. با Gmail ، Google Docs ، Facebook ، Reddit و تقریباً تمام سایتهای دیگر کار می کند.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spelling-chec/kdfieneakcjfaiglcfcgkidlkmlijjnh

شطرنج طلسم

ProWritingAid

کمک نوشتن برنامه افزودنی کروم

ProWritingAid یک ابزار رایگان است که نوشتن خود را برای دستور زبان بررسی می کند اشتباه کرده و پیشنهادهایی را برای بهبود سبک نوشتاری ارائه می دهد. این می تواند به شما در جلوگیری از اشتباه و قوی تر کردن نوشتار کمک کند. همچنین با یک همراه است جستجوگر سرقت ادبی.

تقریباً در تمام وب سایتهای سراسر اینترنت از جمله صندوق ورودی ایمیل ، توییتر و سایر سایتهای معروف کار می کند. همراه با یک Thesaurus داخلی پیشنهادهایی برای بهبود نوشتن شما ارائه می دهد.

تمام پیشنهادات را می توان تنها با یک کلیک راست از متن استفاده کرد زیرا این برنامه افزودنی به طور خودکار متن را که نیاز به تصحیح یا بهبود دارد برجسته می کند.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/prowritingaid/npnbdojkgkbcdfdjlfdmplppdphlhhcf

پلاگی

پسوند کروم دردناک

پلاگی هست یک دستور زبان گرامر و سرقت ادبی. متن شما را در برابر هزاران صفحه بصورت آنلاین بررسی می کند و گزارش های ادبی را در متن شما گزارش می کند. همچنین پیشنهادهایی برای رفع خطاهای دستور زبان در نوشتار شما ارائه می دهد.

اگرچه چند کار اول رایگان است ، برای دسترسی کامل به ابزار و بررسی سرقت ادبی نامحدود ، باید ماهانه هزینه مقرون به صرفه پرداخت کنید..

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagly-plagiarism-checker/dhkdaobajijkikfmfhnebdocgfimnpag

جستجوگر طاعون

افزونه جستجوگر سرقت ادبی

جستجوگر طاعون یک برنامه افزودنی کروم رایگان است متن ادبی را چک می کند. شما می توانید هر پاراگراف را انتخاب کرده و بر روی انتخاب راست کلیک کنید تا آن را برای سرقت ادبی بررسی کنید.

این است کاملاً رایگان و برای دسترسی کامل به شما نیازی نیست که مبلغی را بپردازید. اگرچه ابزاری مناسب برای بررسی سرقت ادبی نیست ، اما کاملاً رایگان است و بررسی سرقت ادبی را ارائه می دهد.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagiarism-checker-for-ch/pkgnahhgdacdodckgdpomajapacjhjbf

ژنراتور استناد

MyBib

پسوند کرومی mybib

MyBib هست یک مولد استناد رایگان برنامه افزودنی برای Google Chrome. این پسوند کروم در مورد اینکه آیا یک منبع معتبر است یا نه ، به شما توصیه می کند. همچنین به شما کمک می کند تا استنادها را بر اساس بیش از 9000 سبک استناد به پشتیبانی از پیش تعریف شده از جمله تولید کنید شیکاگو ، MLA ، APA ، AMA و هاروارد.

شما هم می توانید کتابشناسی خود را در کلیپ بورد کپی کنید یا آن را بارگیری کنید به عنوان یک سند Word. این می تواند کارهایی را انجام دهد که EasyBib و Cite This For Me انجام داده و بهتر انجام دهند. این فرمت را بیش از دو گزینه دیگر توصیه می کنم.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/mybib-free-citation-gener/phidhnmbkbkbkbknhldmpmnacgicphkf

این را برای من ذکر کنید

این مورد را برای من پسوند کروم ذکر کنید

این را برای من ذکر کنید به طور خودکار استنادهای وب سایت را ایجاد می کند و در اسنادی با سبک های مختلف برای ارجاع ، به آنها مراجعه می کند. سبک ها شامل است شیکاگو ، APA ، MLA و هاروارد.

این کار را فقط با یک کلیک یک دکمه انجام می دهد. این امکان را به شما می دهد تا استنادهای زیبایی ایجاد کنید که به نظر خوب می رسد و برای استفاده های علمی قابل قبول است.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/cite-this-for-me-web-cite/nnnmhgkokpalnmbeighfomegjfkklkle

EasyBib

پسوند کروم easybib

EasyBib یک برنامه افزودنی Chrome رایگان است با یک کلیک به وب سایتها استناد می کند و همینطور در مورد اعتبار شما را راهنمایی می کند از وب سایتهایی که به آنها مراجعه می کنید خیلی بهتر است که به EasyBib اعتماد کنید تا حدس بزنید به خودی خود.

این می تواند به شما بگوید کدام استناد معتبر است و قابل استفاده است و مانند طاعون باید از آن جلوگیری کنید.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/easybib-toolbar/hmffdimoneaieldiddcmajhbjijmnggi

فرهنگ لغت & اصطلاحنامه

دیکشنری گوگل

برنامه افزودنی کروم فرهنگ لغت گوگل

دیکشنری گوگل افزونه رسمی Google Chrome است که به شما امکان می دهد تعاریف را مستقیماً از آن ببینید فرهنگ لغت رسمی Google. دیگر کلمات جستجو در Google برای بررسی معنای یا املا بودن آنها وجود ندارد.

می توانید روی نماد پسوند کروم کلیک کرده و کلمه مورد نظر خود را از Google برای تایپ / چسباندن تایپ کنید. یا به سادگی می توانید بر روی یک کلمه در هر نقطه از صفحه کلیک کنید و این پسوند معنی را در یک جعبه پنجره کوچک درون خط نشان می دهد.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/google-dարկման-by-goog/mgijmajocgfcbeboacabfgobmjgjcoja

پایان نامه قدرت

پسوند کروما اصطکاک قدرت

پایان نامه قدرت یک برنامه افزودنی Chrome رایگان است که می تواند شما را نشان دهد مترادف و مترادف بدون ترک صفحه وب ، این کلمه را پیدا کردید. این می تواند به شما کمک کند نوشتن خود را با ساختن آن بسیار آسان انجام دهید کلمات مشابه و قدرتمندتری را پیدا کنید برای جایگزین کردن کلمات ضعیف خود.

می توانید با انتخاب یک کلمه و با کلیک راست بر روی گزینه ، Thesaurus را با استفاده از این برنامه افزودنی بررسی کنید. یا می توانید بر روی نماد برنامه افزودنی در نوار منو کلیک کنید تا کلمه دستی را تایپ کرده و Thesaurus را جستجو کنید.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/power-thesaurus/hhnjkanigjoiglnlopahbbbjdbfhkndjk

Quillbot

پسوند کرومی quillbot

Quillbot یک برنامه افزودنی کروم رایگان است که به شما کمک می کند کلمات را جایگزین جایگزین های خود کنید از Thesaurus فقط با یک کلیک. به جای یافتن گزینه های جایگزین برای هر کلمه خاص ، می توانید به سادگی یک پاراگراف یا جمله را در این ابزار قرار داده و بر روی دکمه Quill it کلیک کنید تا یک پاراگراف جدید با کلمات جایگزین تولید شود.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/quillbot/iidnbdjijdkbmajdffnidomddglmieko

ابزارهای بهره وری

متمرکز بمان

تمرکز فرمت کروم

اگر بعد از احساس گناه متنفر هستید ساعت ها در رسانه های اجتماعی یا YouTube هدر می دهید, سپس متمرکز بمان فرمت مورد نظر شما به دنبال آن است. این کار به حداقل رساندن چک های رسانه ای 5 دقیقه ای در رسانه های اجتماعی که با مسدود کردن وب سایت های منحرف ، به ساعت تبدیل می شوند کمک می کند.

این پسوند به شما امکان می دهد محدودیت کمک هزینه روزانه را برای “رسانه های اجتماعی و وب سایت های پریشان” تنظیم کنید. فقط 10 دقیقه پیش فرض است. کمک هزینه روزانه شما تعداد دقایقی است که به شما اجازه می دهید سایتهای موجود در لیست انحرافی خود را مرور کنید.

اگر شما یک حرفهای سازنده سخت افزاری هستید ، می توانید گزینه هسته ای را از تنظیماتی که تمام وب سایت ها را کاملاً مسدود می کند ، فعال کنید. گزینه هسته ای می تواند همه وب سایت ها را مسدود کند اگر نمی خواهید وقت خود را صرف کار کردن در موارد دشوار کنید وقتی که نمی توانید حواس پرتی را بپردازید.

اگر می خواهید اینترنت را در آخر هفته یا بعد از کار آزادانه مرور کنید ، می توانید گزینه های ساعتهای فعال و روزهای فعال را شخصی سازی کنید. شما می توانید از منوی گزینه ها تمام سایتهای مورد نظر خود را برای مسدود کردن در لیست حواس پرتی وارد کنید یا می توانید روی نماد برنامه افزودنی در نوار منو کلیک کرده و سایت فعلی را از آنجا اضافه کنید..

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/stayfocusd/laankejkbhbdhmipfmgcngdelahlfoji

کلیپ وب Evernote

پسوند evernote کروم

Evernote بیشترین است برنامه یادداشت برداری محبوب که توسط میلیون ها نفر استفاده می شود سراسر دنیا. این نه تنها می تواند شما را تولید کند بلکه می تواند به شما کمک کند هر آنچه را یاد می گیرید به خاطر بسپارید. بهترین قسمت در مورد استفاده از Evernote است توانایی ضبط یادداشت از محتوای آنلاین مانند صفحات وب ، ایمیل و سایر مطالب فقط با یک کلیک.

روند یادداشت برداری Evernote می تواند جریان کار شما را سرعت ببخشد و راهی آسان برای ذخیره هر آنچه یاد می گیرید ارائه دهد.
Evernote Web Clipper به شما امکان می دهد تقریباً همه چیز را در اینترنت ضبط کنید. از مطالب تحقیق گرفته تا پستانداران ، می توانید sهمه چیز را به حساب Evernote خود اختصاص دهید فقط با چند کلیک.

این پسوند همچنین به شما امکان می دهد عکس بگیرید. بهترین بخش در مورد این پسوند این است که به شما امکان می دهد فقط بخش هایی از یک صفحه را ضبط کنید. علاوه بر این ، می تواند به راحتی محتوای صفحات وب مانند Reddit Posts ، توئیت ها ، پست های وبلاگ و غیره را انتخاب کند.

بهترین قسمت در مورد صرفه جویی در مطالب با کلیپ وب این است که حتی اگر / بعد از اینکه صفحه وب آفلاین نیست ، یک نسخه ذخیره شده در Evernote خود داشته باشید.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/evernote-web-clipper/pioclpoplcdbaefihamjohnefbikjilc

تادوئیست

پسوند کروم تاودیست

تادوئیست یکی از بیشترین برنامه لیست محبوب todo. این برنامه ها را برای همه دستگاه ها از جمله Android ، iOS و غیره ارائه می دهد. نگه داشتن یک لیست TODO در سر شما فقط باعث می شود بهره وری شما را ویران کند. برنامه افزودنی Todoist Chrome به شما امکان می دهد تا کل روز را بسازید و هیچ فراموشی را فراموش نکنید. رابط کاربری تمیز باعث می شود که در تمام روز وظایف خود را در نظر داشته باشید.

Todoist با همکاری در ذهن ساخته شده است. به راحتی می توانید با افراد دیگر همکاری کنید کسانی که از Todoist در وظایف و پروژه ها استفاده می کنند. می توانید در مورد وظایف برای همکلاسی های خود نظر دهید.

آنچه من در مورد Todoist بیشتر از همه دوست دارم این است که به طور خودکار زمان و تاریخ انجام وظایف را به شما پیشنهاد می کند بر اساس برنامه شما هنگامی که شما یک کار را ایجاد می کنید ، اگر روی نماد تقویم در کنار نام کار کلیک کنید ، تاریخ را پیشنهاد می کند.

برای بهبود گردش کار ، Todoist به شما امکان می دهد تا وظایف خود را با پروژه ها و برچسب ها تقسیم کنید. همچنین می توانید فیلترها را ایجاد کنید وظایف را بر اساس اولویت ها فیلتر کنید, پروژه ها ، و چه کسی به آنها واگذار شده است. Todoist می تواند یک لیست کوچک یا یک ماشین تولید تمام عیار با ده ها ویژگی از جمله باشد یادآوری ، کارها تکرار ، فیلترها ، برچسب ها, و خیلی بیشتر.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/todoist-to-do-list-and-ta/jldhpllghnbhlbpcmnajkpdmadaolakh

بی صدا

فرمت کرومی بدون دردسر

بی صدا به شما کمک می کند با دو پنجره باز کنار هم کار کنید. کار روی فقط یک مانیتور به دلیل تعویض بین چندین ویندوز می تواند خسته کننده باشد. اگر نمی توانید دو مانیتور را تحمل کنید ، می توانید از Dualless استفاده کنید تا دو ویندوز را در کنار هم با چند کلیک ترتیب دهید.

تو می توانی ویندوز را کنار هم بکشید و رها کنید خودتان اما این پسوند به شما کمک می کند تا فقط با چند کلیک این کار را انجام دهید. Dualless تغییرات زیادی در چیدمان مختلف ارائه می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دو برگه ای را که می خواهید تقسیم کنید انتخاب کنید و روی نماد برنامه افزودنی کلیک کنید تا طرح تقسیم پنجره را انتخاب کنید.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/dualless/bgdpkilkheacbboffppjgceiplijhfpd

برجسته خودکار

خودکار برجسته سازی پسوند کروم

برجسته خودکار به شما کمک می کند تا مطالب آنلاین را خیلی سریعتر بخوانید به طور خودکار مهمترین قسمت های صفحه را برجسته می کند. بیشتر اوقات با نکات برجسته کاملاً مسخره است. این می تواند به شما کمک کند زمان خواندن خود را به نصف کاهش دهید.

به جای خواندن کل مقاله ، می توانید بعد از نصب برنامه افزودنی ، روی نماد Auto Highlight در نوار منو کلیک کنید بخش هایی از مطالب مهم را برجسته کنید. پسوند معابر با پس زمینه زرد را برجسته می کند. می توانید طرح رنگ متن برجسته شده را از صفحه گزینه های افزودنی ویرایش کنید.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/auto-highlight/dnkdpcbijfnmekbkchfjapfneigjomhh

پسوند کامی

فرمت کامی کامی

کامی یک برنامه افزودنی رایگان است که به شما امکان می دهد اسناد PDF را درست در مرورگر خود ویرایش و حاشیه نویسی کنید. این امکان را به شما می دهد که متن را به اسناد اضافه کنید یا حتی روی آنها نقاشی کنید. به صورت آفلاین کار می کند و با ده ها ویژگی به صورت رایگان ارائه می شود.

می توانید اسناد را از Google Drive یا Google Classroom ویرایش کنید. کامی ساخته شده است تا به طور مشترک بین دانش آموزان و معلمان مورد استفاده قرار گیرد. این به شما کمک می کند تا به راحتی با معلمان و سایر دانش آموزان همکاری کنید.

این که آیا می خواهید یادداشت های خود را یادداشت کنید تا آنها را بیشتر بخوانید یا می خواهید بررسی معلم خود را بر روی یک تکالیف قرار دهید ، کامی می تواند در انجام آن به شما کمک کند. این یک گردش کار صاف برای هر دو ارائه می دهد یادداشت کردن اسناد PDF و همکاری بر سر آنها.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/kami-extension-pdf-and-do/ecnphlgnajanjnkcmbpancdjoidceilk

نیمبوس

پسوند کروم nimbus

نیمبوس به شما کمک می کند ضبط تصاویر و ضبط تصاویر از مرورگر شما این اجازه می دهد تا شما را به عکس گرفتن از صفحه کامل و همچنین گرفتن مناطق فقط انتخاب شده از صفحه همچنین به شما امکان می دهد عکسهای صفحه نمایش خود را درست در مرورگر خود حاشیه نویسی و ویرایش کنید. همچنین می توانید با چند کلیک نام تجاری علامت تجاری خود را به همه عکسهای صفحه اضافه کنید.

این می تواند به شما کمک کند عکسهایتان را ویرایش کنید بدون اینکه مرورگر خود را ترک کنید. این اجازه می دهد تا شما را به علامت های درج ، متن و تصاویر را در بالای عکسهای خود اضافه کنید. همچنین می توانید با چند کلیک قسمت هایی از تصاویر را تاری کنید. Nimbus می تواند به شما در گرفتن اطلاعات مهم فقط به روشی که در صفحه نمایش داده می شود کمک کند.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/nimbus-screenshot-screen/bpconcjcammlapcogcnnelfmaeghhagj

LastPass

پسوند کروم lastpass

LastPass یکی از موارد زیر است بهترین مدیران رمز عبور رمزهای عبور شما را به طور ایمن در ابر ذخیره می کند و از هر رایانه و دستگاه تلفن همراه به شما امکان دسترسی ایمن به هر وب سایتی را که به آن وارد شوید ، می دهد.

LastPass تمام رمزهای عبور خود را برای شما به یاد می آورد, بنابراین لازم نیست رمزهای عبور ضعیف یا آسان را به خاطر بسپارید. این چیزی بیش از یک مدیر رمز عبور است. این نه تنها می تواند کلمه عبور بلکه اطلاعات مهم دیگری مانند جزئیات کارت اعتباری شما ، جزئیات حساب بانکی شما را نیز ذخیره کند.

LastPass با یک برنامه رایگان ارائه می شود یا می توانید با شروع فقط 3 دلار در هر ماه به برنامه های حق بیمه ارتقا دهید.

ارتباط دادن: https://chrome.google.com/webstore/detail/lastpass-free-password-ma/hdokiejnpimakedhajhdlcegeplioahd

در اینجا می توانید برنامه های بیشتری را برای دانش آموزان و معلمان از جمله بازی های آموزشی ، برنامه های یادگیری زبان خارجی ، ماشین حساب ها و بارهای دیگر مرور کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map