Wix vs Squarespace (مقایسه سر به سر)

این سر به سر همه تفاوتهای اساسی بین دو محبوب ترین سازنده وب سایت موجود در حال حاضر را به شما می دهد.


فکر می کنم وقتی می گویم قبول خواهید کرد:

ساختن یک وب سایت به عنوان یک مبتدی بسیار سخت و دشوار است!

از کجا حتی شروع می کنید؟ آیا به دانش برنامه نویسی نیاز دارید؟ آیا می دانید چگونه میزبان وب ، گواهینامه های SSL یا نصب CMS را نصب کنید؟ هزینه ها چقدر است؟ چقد طول میکشه?

اینها احتمالاً برخی از سؤالات سخت است که شما را از وب سایت رویای خود دور نگه می دارد.

خبر خوب این است که راه حلی وجود دارد.

ساختن وب سایت مناسب برای تجارت شما با سازندگان وب سایت بسیار آسان است مانند Wix و Squarespace.

به عنوان ناآگاه ، سازنده وب سایت ابزاری (برنامه ، نرم افزار و …) است که به شما در ایجاد وب سایت کمک می کند بصری بدون نوشتن کد یا مجبور به بارگیری و نصب هر چیزی هستید.

در این مقایسه Wix vs Squarespace پست ، من دو تا از بهترین سازندگان وب سایت را در برابر یکدیگر گیم می کنم.

ویکسفضای مربع
به راست بکشیدویکسفضای مربع
خلاصهمن شخصاً Squarespace را بیش از Wix توصیه می کنم ، اما شما از هیچ کدام ناامید نخواهید شد – زیرا هر دو سازندگان وب سایت عالی هستند. بزرگترین تفاوت ویرایشگر است و اگر ویرایشگر کشیدن و رها ساختاری را ترجیح می دهید.
ویژگی های اصلیقیمت: 13 – 49 دلار در هر ماه
ویرایشگر: کشیدن و رها کردن بدون ساختار. عناصر را می توان در هر نقطه از صفحه کشیده و رها کرد.
مضامین / قالب ها: 500+
دامنه رایگان & SSL: آره
برنامه رایگان: آره
قیمت: 12 – 46 دلار در هر ماه
ویرایشگر: ساختار کشیدن و رها کردن. عناصر در یک ساختار ثابت در صفحه کشیده شده و رها می شوند.
مضامین / قالب ها: 80+
دامنه رایگان & SSL: آره
برنامه رایگان: خیر (فقط آزمایش رایگان)
راحتی در استفاده⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��
طرح & چیدمان⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��
برنامه ها & مواد افزودنی⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐⭐
سئو & بازار یابی⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐⭐ ��
تجارت الکترونیک⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐⭐ ��
وبلاگ نویسی⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��
ارزش پول⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��

اما قبل از اینکه به مقایسه Wix vs Squarespace بپردازیم ، ابتدا چند واقعیت:

طبق گفته BuiltWith ، Wix محبوب ترین سازنده وب سایت است ، کنترل کننده است 38٪ از سهم بازار.

آمار استفاده از وب سایت سازنده

Squarespace دومین محبوب است, توان 19٪ وب سایتهایی که از یک سازنده وب سایت ساده استفاده می کنند. با هم ، Wix و Squarespace 57 درصد از سهم بازار را در اختیار دارند.

این که آیا داده هایی از BuiltWith ، Statista.com یا هر سایت دیگری پیدا کنید ، Wix همیشه در بالای صفحه ظاهر می شود ، و پس از آن Squarespace با Weebly و سایرین در عقب ظاهر می شوند.

با توجه به Google Trends ، همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود ، علاقه به سازندگان وب سایت از سال 2004 به طور پیوسته افزایش یافته است..

روند مقایسه در مقابل مربع wix

واضح است که سازندگان وب سایت به هیچ کجا نمی روند. در حقیقت ، آنها در حال تبدیل شدن به پایه اصلی مبتدیان و کاربران با تجربه هستند. اما من.

هدف من کمک به شما برای انتخاب سازنده وب سایت مناسب برای وب سایت شماست. چه Wix یا Squarespace را انتخاب کنید ، این کاملاً به عهده شماست.

بدون آزار و اذیت بیشتر ، اجازه دهید شروع کنیم زیرا چیزهای زیادی برای پوشاندن وجود دارد.

Wix و Squarespace چیست؟?

بررسی ویکس در مقابل مربع

Wix و Squarespace دو سازنده محبوب وب سایت هستند که در آنجا هستند. هر دو ابزار به شما کمک می کنند بدون داشتن دانش برنامه نویسی ، یک وب سایت ایجاد کنید.

چگونه?

آنها با کشتی حمل می کنند سازندگان صفحه تصویری کشیدن و رها کردن ساخت وب سایت به آسانی A ، B ، C ایجاد می کند.

علاوه بر این ، سازندگان وب سایت جنبه های فنی ایجاد وب سایت را حذف می کنند. 

به عبارت دیگر ، یک سازنده وب سایت بدون ایجاد نگرانی در مورد چیزهای سخت فناوری ، روشی مناسب برای مبتدیان برای ساخت وب سایت های کارآمد به شما ارائه می دهد..

به عنوان مثال ، اگر می خواهید از WordPress استفاده کنید ، باید میزبانی وب را راه اندازی کنید ، گواهینامه های CMS ، SSL را نصب کنید و از بسیاری از کارهای اداری مراقبت کنید..

همه این کارها چالش برانگیز است ، به خصوص اگر اهل فن آوری نیستید. بچه های Wix و Squarespace از مطالب فنی مراقبت می کنند ، بنابراین می توانید به موارد مهم توجه کنید. تجارت خود را بسازید.

برای یک برنامه پرداخت شده ، یک سازنده وب سایت ، میزبانی وب ، گواهینامه های SSL ، دامنه ها ، پشتیبانی و غیره را در یک بسته دریافت می کنید. به همین ترتیب ، سازندگان وب سایت ها ابزاری مناسب برای استقرار سریع وب سایت ها هستند.

آنها همچنین متنوع هستند ، زیرا می توانید بلافاصله بلاگ ها ، فروشگاه ها و بسیاری از وب سایت های دیگر ایجاد کنید.

اکنون که می دانیم با چه چیزی کار می کنیم ، اجازه دهید به قسمت بعدی برویم.

در بخش های آینده ، Squarespace vs Wix را از لحاظ سهولت استفاده ، گزینه های طراحی ، بازاریابی ، تجارت الکترونیکی ، ادغام های شخص ثالث ، قابلیت های بلاگ نویسی و قیمت گذاری مقایسه می کنم..

راحتی در استفاده

ناگفته نماند که سازنده وب سایت که در نهایت انتخاب می کنید باید استفاده از آن آسان باشد. یک منحنی یادگیری وجود دارد ، مطمئنا ، اما هر دو Wix و Squarespace بسیار آسان برای استفاده شما می توانید به هیچ وجه در حال اجرا و راه اندازی نیستید.

برای مبتدیان ، ثبت نام در هر دو سرویس آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد یک حساب کاربری و شروع به ساختن وب سایت خود است. آنها هر دو بسیار ساده از کلمه بروید.

برای کمک به شما در ایجاد یک وب سایت بدون شکستن عرق ، Wix و Squarespace با سازندگان صفحه بصری کشیدن و رها کردن همراه هستند. بله ، کامل با واگرد دکمه در صورتی که شما اشتباه.

گردش کار شما همه چیز در چیدن ، کشیدن و رها کردن عناصر به جای خود است و شما یک وب سایت دارید. آسانتر از این نمی شود.

تفاوت زیادی بین این دو وجود دارد. ویرایشگرهای صفحه!

بیایید با ویرایشگر Wix شروع کنیم.

ویرایشگر صفحه Wix

Wix بیشتر یک بوم خالی است ، به این معنی که می توانید عناصر را در هر مکانی که می خواهید بکشید و رها کنید. شما در ساخت وب سایت رویاهای خود آزادی کامل طراحی دارید.

تنها محدودیت Wix تخیل شماست. چنین آزادی خلاقانه Wix را برای طراحان خلاق کاملاً مناسب ساخته است که می توانند به راحتی بگویند چه اشتباهی مرتکب شده اند.

در عین حال ، می تواند برای گلخانه کاملی که پیش از این هرگز وب سایت ایجاد نکرده باشد ، بسیار نگران کننده باشد.

برای حل مشکل ، Wix ساخته Wix ADI (هوش مصنوعی طراحی) ، ابزاری افسانه ای است که تصمیم گیری های اصلی طراحی را برای شما انجام می دهد.

فقط به چند سوال پاسخ دهید و Wix ADI وب سایتی ایجاد می کند که می توانید پس از آن مطالب خود را پر کنید.

ویرایشگر صفحه مربع

سازنده صفحه مربع

از طرف دیگر Squarespace به شما امکان نمی دهد عناصر را در هر مکانی که می خواهید قرار دهید. شما با طرح بندی های از پیش تعیین شده ای کار می کنید که به شما امکان نمی دهد عناصر را در هر جایی که دوست دارید بکشید و رها کنید. به عبارت دیگر ، یک منطقه ثابت برای هر عنصر وجود دارد.

چنین رویکردی طرح ها و چیدمان ها را کنترل می کند زیرا شما آزادی انجام هرگونه خطای ظالمانه را ندارید. شما یک طرح از پیش ساخته دارید که می توانید محتوای آن را پر کنید ، بدون آنکه طرح کلی را وارد کنید.

به همین دلیل ، Squarespace مناسب برای مبتدی است که می خواهد یک وب سایت حرفه ای به دنبال بدون مشکل در رفع خطاهایی مانند تراز حاشیه ها و غیره باشد.

فقط یک قالب را با محتوای خود سفارشی کنید و خوب است که بروید. این همچنین بدان معنی است که Squarespace یک روش عالی برای طراحی سریع وب سایت شما ارائه می دهد.

برنده است:

فضای مربع

من برای سهولت در استفاده با مربع مربع توصیه می کنم. با این حال اشتباه نکنید ، هر دو استفاده از آنها بسیار آسان است ، اما Squarespace شهودی است و از راه شما خارج است.

از طرف دیگر Wix دارای یک میلیون و یک ویژگی است که برای طراحان خلاق مناسب است ، اما لزوماً برای تازه کارها استقبال نمی شود.

مربع هیچ یک از درهم و برهمی نخواهد داشت. فقط قالب را ویرایش کنید و خوب است که بروید. سازنده صفحه Wix به شما انعطاف پذیری بیشتری در طراحی ارائه می دهد ، اما این بدان معنی نیست که استفاده از آن برای مبتدی ساده تر است.

طرح ، طرح & قالب ها

بدیهی است که شما نمی خواهید وب سایت شما مانند هر وب سایت دیگری در خارج از کشور باشد. شما می خواهید ایستادگی کنید ، و اکنون آن را می خواهید.

من عاشق تنوع هستم ، و همینطور شما را ، که به معنی – برای این بخش – ما در حال انتخاب سازنده وب سایت هستیم که گزینه های طراحی و چیدمان بیشتری را ارائه می دهد.

Wix و Squarespace لیست گسترده ای از گزینه های طراحی و چیدمان را به شما ارائه می دهند. به عبارت دیگر ، شما هرگز از گزینه های مورد نیاز برای ساختن یک وب سایت قابل توجه کوتاه نیستید.

ویکس بیش از 500 قالب آماده و بسیار قابل تنظیم به شما ارائه می دهد که برای هر مشاوری مناسب است. متأسفانه ، همه الگوهای سازگار با تلفن همراه یا پاسخگو نیستند.

قالب های Wix

با این حال ، Wix ویرایشگر جداگانه ای برای ایجاد نسخه موبایل وب سایت شما ارائه می دهد. من در مورد شما نمی دانم ، اما این یک تجارت واقعی برای شماست.

غیر از این ، وقتی الگویی را در Wix انتخاب کردید ، با آن گیر می کنید. اگر الگو را تغییر دهید ، مجبور هستید سایت خود را از ابتدا بسازید. چه ضربه گیر.

با این وجود ، Wix یک تن از گزینه های مختلف طراحی و چیدمان را به شما پیشنهاد می دهد. آنها به شما گزینه های متن متن ، هنر بردار ، گالری ، منوها ، تصاویر ، دکمه ها ، شبکه ها ، لیست ها ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر را ارائه می دهند. در واقع گزینه ای برای هر آنچه شما نیاز دارید وجود دارد.

می توانید هر عنصر را به راحتی به وب سایت خود اضافه کنید و آن را به صورت گسترده در ویرایشگر Wix تنظیم کنید. از آنجا که Wix دارای یک ویرایشگر با فرم آزاد است ، می توانید هر عنصر را در هر کجا که می خواهید قرار دهید.

الگوهای مربع

فضای مربع, از طرف دیگر ، طراحی متفاوت است. سازنده وب سایت بیش از 60 قالب و طیف گسترده ای از عناصر معروف به بلوک های محتوا را به شما پیشنهاد می دهد.

تمام قالب ها کاملاً پاسخگو هستند ، به این معنی که شما بعداً نیازی به ایجاد ترفندهایی ندارید. از این گذشته ، بلوک های محتوا متفکرانه و کاملاً برجسته هستند و به شما امکان می دهند وب سایت خود را از طریق بلاک ایجاد کنید.

هر بلوک محتوا تنوع گزینه ای برای رنگ ها ، یک ظاهر طراحی فونت ، چیدمان و موارد دیگر ارائه می دهد. شما می توانید به راحتی هر بلوک محتوا را تغییر دهید تا طرحی کاملاً جدید ایجاد شود.

در حالی که Wix به شما امکان می دهد از یک الگوی استفاده کنید و آن را به طور کامل سفارشی کنید ، Squarespace به شما امکان می دهد تغییرات اساسی مدولار را بر اساس هر عنصر ایجاد کنید..

به عبارت دیگر ، Wix به اندازه کافی انعطاف پذیر است ، که به شما امکان می دهد یک موضوع جدید از ابتدا ایجاد کنید ، کاری که نمی توانید با Squarespace انجام دهید.

در عین حال ، Squarespace به شما امکان می دهد وب سایت خود را با توجه به رویکردی که به سبک چارچوب خود در طراحی وب طراحی می کنید ، در چند کلیک سفارشی کنید..

برنده است:

فضای مربع

Squarespace هنگام انتخاب گزینه های طراحی و چیدمان ، برنده بی نظیر است. Wix ممکن است الگوهای بیشتری داشته باشد اما در یک مورد کلاسیک از کیفیت بیش از کمیت ، Squarespace جایزه جام را می گیرد.

Wix به شما انعطاف پذیری زیادی در طراحی می دهد تا بتوانید هر الگویی را برای سفارشی کردن انتخاب کنید. با این حال ، اگر الگوی خود را تغییر دهید ، باید وب سایت خود را از ابتدا بسازید.

Squarespace به شما قابلیت کشیدن و رها کردن زیادی را ارائه نمی دهد ، اما می توانید به راحتی قالب ها را بدون بازسازی وب سایت خود از روی زمین تغییر دهید. قالب ها کاملاً پاسخگو هستند درست از خفاش ، که یک مورد اضافه شده است.

برنامه های شخص ثالث & مواد افزودنی

یک وب سایت عالی بیش از زیبایی شناسی عالی است. برای اجرای یک وب سایت موفق به تمام ابزارهایی که می توانید پیدا کنید نیاز دارید. بیشتر سازندگان وب سایت به طور پیش فرض عملکردهای اساسی زیادی را به شما ارائه می دهند.

وقتی اساسی را خسته کرده اید و به نیروی بیشتری احتیاج دارید ، به برنامه های شخص ثالث روی می دهید.

بازار برنامه Wixبازار برنامه Wix

حالا ، من دروغ نخواهم گفت Wix دارای بازار برنامه های بزرگتری نسبت به Squarespace است. مثل 17 برابر بزرگتر.

شما برای گسترش وب سایت Wix خود از بسیاری جهات ، همه نوع برنامه های رایگان و حق بیمه را دریافت می کنید. به عنوان مثال ، می توانید به راحتی چت فیس بوک را اضافه کنید ، ترافیک را افزایش دهید ، رویدادهایی ایجاد کنید ، ایمیل ارسال کنید و موارد دیگر.

درست است ، بازار برنامه Wix بیش از 235 برنامه را به شما ارائه می دهد.

از سوی دیگر ، بازار Squarespace به خوبی ده هزار برنامه افزودنی را در زمان نوشتن ارائه می دهد.

بازار برنامه مربع

شما دو برنامه برای حمل و نقل ، مالیات ، چاپ بر روی تقاضا ، مدیریت موجودی و ردیابی سفارش از جمله موارد دیگر دارید.

اگر به افزونه های Squarespace بیشتری احتیاج دارید ، جستجوی سریع در Google کافی است. همیشه از برنامه نویسان معتبر به برنامه بروید.

Squarespace اما گزینه های داخلی بسیار خوبی دارد که کمبود برنامه های شخص ثالث را تشکیل می دهد. به عنوان مثال ، Squarespace دارای گالری های اینستاگرام است که به Wix نیاز دارد.

سایر ادغام های داخلی شامل تعبیه های صوتی / تصویری ، نقشه ها ، Google AMP ، نظرات Disqus و فونت های Google در بین دیگران است.

برنده است:

ویکس

Wix فضای مربعی را در بخش افزودنیها قرار داده است ، چه با یک لیست عظیم از برنامه ها. به طور کلی ، افزودنیها و برنامه های شخص ثالثی که در پایان از آنها استفاده می کنید کاملاً به نیازها و ترجیحات شما بستگی دارد.

Wix برنامه های بیشتری را نسبت به Squarespace به شما ارائه می دهد ، اما دومی دارای یکپارچه سازی داخلی است که تقریباً کمبود برنامه های شخص ثالث را تشکیل می دهد.

سئو & بازار یابی

صاحبان وب سایت و بازاریان وب سایت وقت و هزینه زیادی را صرف ایجاد ترافیک مربوط می کنند زیرا این منبع خون هر وب سایت است. بدون ترافیک ، وب سایت شما به خوبی مرده است.

گفته می شود ، Wix و Squarespace از نظر سئو و بازاریابی چه پیشنهادی دارند؟ خوب ، هر دو سازنده وب سایت تمام ابزارهای اساسی بازاریابی مورد نیاز خود را به شما ارائه می دهند.

چه Wix یا Squarespace را انتخاب کنید ، بازاریابی ایمیل ، Google Ads ، Google Analytics ، ادغام MailChimp ، سازنده آرم ، تبلیغات فیس بوک و اشتراک گذاری اجتماعی را از جعبه دریافت می کنید..

علاوه بر این ، شما بسیاری از برنامه های بازاریابی شخص ثالث را در اختیار خود دارید. به عنوان مثال ، هر سازنده وب سایت به شما امکان می دهد تا با ارائه دهندگان بازاریابی ایمیل مانند MailChimp در میان دیگران ادغام شوید.

از این گذشته ، هر پلتفرم برای بهینه سازی وب سایت خود برای موتورهای جستجو گزینه های مناسب SEO را ارائه می دهد. می توانید توضیحات متا ، عناوین سئو و غیره را اضافه کنید.

از نظر سئو و بازاریابی ، شما گزینه های کافی برای نگه داشتن مشاغل خود دارید. هر دو سازنده وب سایت سازگار با سئو هستند و به شما امکان می دهند ترافیک ارگانیک بیشتری به وب سایت خود بزنید.

برنده است:

گره خورده است

با توجه به موفقیت SEO و مبارزات بازاریابی شما مستقیماً متناسب با کاری که در آن قرار داده اید ، تصمیم گیری در مورد برنده سخت است. علاوه بر این ، هر دو Wix و Squarespace تمام ابزارهای مورد نیاز برای راه اندازی کمپین های بازاریابی موفق را به شما ارائه می دهند.

اگر با تعداد کاملی از برنامه های بازاریابی موجود در هر ابزار برویم ، Wix روز را حمل می کند. Squarespace از نظر کمیت هیچ چیز در Wix ندارد. با این وجود ، بازاریابی در مورد ابزارهایی که در اختیار شما قرار می گیرد ، نیست بلکه نحوه استفاده از ابزارهای موجود برای شماست.

موافق نیستی?

ویژگی های تجارت الکترونیکی

اگر نمی دانید که می توانید در Wix یا Squarespace بفروشید ، این بخش را دوست خواهید داشت. درست از این جعبه ، هر سازنده وب سایت ویژگی های تجارت الکترونیکی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

خواه با Wix یا Squarespace بروید ، تمام گزینه های ساخت همه نوع فروشگاه های اینترنتی را دارید – کوچک و بزرگ.

هردو گزینه های تجارت الکترونیکی قوی مانند دروازه پرداخت های متعدد ، مالیات اتوماتیک ، لیست های پستی ، فروش دیجیتال را به شما پیشنهاد می دهند & کالاهای فیزیکی ، حمل و نقل ، مدیریت موجودی و اشتراک در میان دیگران.

علاوه بر این ، شما بسیاری از برنامه های شخص ثالث دارید تا فروشگاه آنلاین خود را به روشهای منحصر به فردی گسترش دهید. به عنوان مثال ، شما می توانید در رسانه های اجتماعی بفروشید و چرخ های رها شده مانند یک رئیس را بازیابی کنید.

راه اندازی فروشگاه آنلاین خود با استفاده از Wix یا Squarespace چیزهای کلاس های چهارم است. شما به هیچ وجه به مهارت برنامه نویسی احتیاج ندارید. یک طرح انتخاب کنید ، سبک های خود را سفارشی کنید و محصولات خود را وارد کنید.
توجه داشته باشید ، با این حال ، شما باید یک برنامه تجاری برای فروش با Wix و Squarespace داشته باشید.

برنده است:

گره خورده است

از لحاظ ویژگی های تجارت الکترونیک ، کراوات داریم. هر دو سازنده وب سایت تمام ویژگی های مورد نیاز برای اجرای یک وب سایت تجارت الکترونیکی مانند یک حرفه ای را به شما ارائه می دهند. شما باید تمام گزینه ها را برای ارائه یک تجربه خرید ساده از سفارش به حمل و نقل و فراتر از آن ارائه دهید.

قابلیت های وبلاگ نویسی

من وبلاگ نویسی را خیلی دوست دارم ، بنابراین من دائماً در جستجوی ابزارهایی هستم که انتشار و مدیریت محتوا را آسان می کنند. اگر ابزاری اجرای وبلاگ را سخت تر می کند ، من با قطب 10 پا آن را لمس نمی کنم.

برای سازندگان محتوا ، این واقعیت را دوست دارید که Wix و Squarespace با قابلیت های وبلاگ نویسی درخشان ارسال می کنند.

ایجاد پست در Wix و Squarespace ساده است ، انتظار ندارم مشکلی پیش بیاید. هر دو سازنده وب سایت دارای ویرایشگرهای پست بصری هستند که دارای گزینه های معمولی هستند.

شما به راحتی می توانید پیش نویس ها را ذخیره کنید ، برنامه ها را تنظیم کنید ، دسته بندی اضافه کنید ، به نویسنده های مختلف اختصاص دهید ، تصاویر را درج کنید و به طور کلی پست های خود را پخش کنید.

هر دو ابزار به شما کمک می کنند ضمن داشتن نگاهی خوب به نحوه نمایش پست برای خوانندگان ، پست های خود را ایجاد و ویرایش کنید. اگر چیزی برای گفتن دارید ، Wix و Squarespace اطمینان می دهند که صدای شما شنیده می شود.

برنده است:

فضای مربع

Squarespace قابلیت وبلاگ نویسی بهتری را در مقایسه با Wix ارائه می دهد. در حالی که هر دو از سیستم های بلاگ نویسی عالی برخوردار هستند ، Squarespace ویژگی های پیشرفته تری را نسبت به Wix ارائه می دهد.

علاوه بر این ، ویژگی های وبلاگ نویسی Squarespace ساخته شده است ، اما وبلاگ Wix بستگی به برنامه ای برای ویژگی های وبلاگ بسیار قدرتمند دارد.

برنامه ها & قیمت گذاری

با وجود تمام ویژگی های موجود ، احتمالاً تعجب می کنید که هزینه ساخت یک وب سایت با استفاده از Wix یا Squarespace چقدر خواهد بود. هر ابزار بسته های قیمت گذاری متفاوتی را برای بودجه و نیازهای مختلف ارائه می دهد.

برای مبتدیان ، Wix برنامه ای رایگان را به شما پیشنهاد می دهد که به شما امکان می دهد آب ها را آزمایش کنید. از طرف دیگر Squarespace یک آزمایشی رایگان دارد که طی دو هفته منقضی می شود.

برای فروش در وب سایت خود ، به برنامه حق بیمه نیاز دارید ، خواه با Wix یا Squarespace بروید.

ویکس چهار برنامه شخصی مناسب برای پرتفوی و سایر وب سایتهای ساده ارائه می دهد.

قیمت گذاری wix

 نامحدود برنامه ای که با هزینه 12.50 دلار در ماه مناسب ترین بسته برای کارگران آزاد و کارآفرینان است. شما می توانید فقط با 4.50 دلار در ماه از درب آن استفاده کنید ، اما ویژگی های اصلی و تبلیغات Wix را برای تلاش های خود دریافت می کنید.

اگر به یک سایت تجارت الکترونیک کاملاً قدرت نیاز دارید ، Wix به شما سه برنامه تجاری ارائه می دهد.

وب سایت تجاری wix قیمت گذاری

برنامه ای که در اینجا انتخاب می کنید کاملاً به بودجه و نیاز شما بستگی دارد. من همیشه توصیه می کنم طرحی را انتخاب کنید که برای نیازهای تجاری شما مناسب باشد.

اگر انتخاب سختی دارید ، می توانید برای بهار آماده شوید تجارت نامحدود, محبوب ترین طرح از این سه ، فقط با 25 دلار در ماه.

فضای مربع, از طرف دیگر ، چهار طرح قیمت گذاری را به شما ارائه می دهد ، همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید.

16 دلار در ماه دارید شخصی برنامه ریزی کنید که برای وب سایت های ساده مناسب باشد. برای راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیکی و پذیرش پرداخت ، به یکی از سه برنامه دیگر نیاز دارید.

شما می توانید انتخاب کنید کسب و کار برنامه ای که شما را در هر ماه 26 دلار پس می دهد, تجارت اساسی برنامه در 30 دلار در ماه ، یا تجارت پیشرفته, که هزینه 46 دلار در ماه باز هم به دنبال طرحی بروید که متناسب با بودجه و نیازهای تجاری شما باشد.

بهترین ارزش برای پول است:

فضای مربع

مربع مربع به لطف یک ساختار قیمت گذاری ساده تر و مناسب برای هر بودجه ، برنده می شود. Wix ، از طرف دیگر ، هفت برنامه قیمت گذاری را به شما پیشنهاد می دهد ، که پیچیده است ، به خصوص که کاربران Wix باید بیشتر از Squarespace به روز کنند..

طرفداران & منفی

من تقریباً همه چیز را در پست مقایسه Wix vs Squarespace پوشش داده ام. حال ، بگذارید جوانب مثبت و منفی هر پلتفرم را پوشش دهیم ، بنابراین در نهایت می توانید تصمیم بگیرید که کدام یک وب سایت را ایجاد کنید.

جوانب مثبت

 • سازنده صفحه بصری با فرم آزاد که کنترل کامل طراحی را به شما ارائه می دهد
 • شما یک برنامه رایگان دارید که برای آزمایش آب مناسب است
 • بازار برنامه های بزرگ
 • بسیاری از گزینه های طراحی
 • Wix را به صورت رایگان امتحان کنید

Wix Cons

 • ساختار قیمت گذاری پیچیده
 • طرح اولیه حق بیمه همراه با آگهی است
 • گزینه های طراحی بیش از حد بسیاری می تواند برای مبتدیان بسیار زیاد باشد
 • یک منحنی یادگیری برای آویزان کردن چیزها وجود دارد
 • تغییر یک الگو به معنای بازسازی وب سایت شما از ابتدا است

جوانب مربع

 • روش فریم ورک به طراحی باعث می شود استفاده از آن آسان شود
 • ساختار قیمت گذاری ساده
 • طرح بندی های از پیش طراحی شده مناسب برای مبتدیانی که به دنبال راه اندازی یک وب سایت در یک کلیک هستند
 • قابلیت های عالی وبلاگ نویسی
 • هیچ تبلیغی در هیچ برنامه حق بیمه وجود ندارد
 • مربع را به صورت رایگان امتحان کنید

فضای مربع منفی

 • تعداد محدودی از قالب ها
 • تعداد کمی از برنامه های شخص ثالث
 • برای انتشار وب سایت خود باید هزینه بپردازید

سوالات متداول

Wix و Squarespace چیست؟?

Wix و Squarespace ابزاری برای ساخت وب سایت مبتنی بر ابر هستند که برای افرادی طراحی شده اند که می خواهند وب سایت را بصورت بصری با استفاده از کشیدن و رها کردن بدون نوشتن کد ایجاد کنند..

که بهتر است ، Wix یا Squarespace?

Squarespace بهتر از Wix است ، اما شما از هیچ کدام ناامید نخواهید شد زیرا هر دو سازندگان وب سایت عالی هستند. بزرگترین تفاوت ویرایشگر است ، و اگر ترجیح می دهید ویرایشگر کشیدن و رها ساختاری (محدود) یا بدون ساختار (بوم خالی).

آیا Wix و Squarespace با یک برنامه رایگان همراه هستند?

Wix یک طرح رایگان ارائه می دهد اما همراه با محدودیت و تبلیغات است. برنامه های پرداخت شده Wix فقط با 13 دلار در ماه شروع می شوند. Squarespace فقط یک آزمایش آزمایشی دو هفته ای رایگان ارائه نمی دهد. برنامه های مربع فقط با 12 دلار در ماه شروع می شوند.

Wix vs Squarespace: خلاصه

wix vs مربع

من مربع را بیش از Wix توصیه می کنم اما نمی توانید با هیچ یک از سایت های سازنده اشتباه کنید. هر دو سازنده سایت با کمی منحنی یادگیری و در نهایت تفاوت بین این دو درباره اولویت شخصی است با استفاده از کدام ویرایشگر احساس راحتی می کنید.

Wix دارای گزینه های سفارشی سازی زیادی استکنترل و درجه بالایی از کنترل ، تقریباً تا حدی که حتی می توانید موضوع بسیار شخصی خود را از ابتدا طراحی کنید.

فضای مربع, از طرف دیگر ، بسیار است بیشتر از یک درجه کنترل (و انتخاب کمتری) آنها پیش فرض های موقت و طراحی شده ای را ارائه می دهند که شما با اطمینان می توانید از آنها استفاده کنید بدون اینکه تغییری ایجاد کند.

آزمایش های رایگان هم برای Wix و هم برای Squarespace در دسترس است. Wix را به صورت رایگان امتحان کنید و Squarespace را به صورت رایگان امتحان کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map