بررسی Toptal

توپتال شرکتها را قادر می سازد تا فقط بهترین فریلنسرها را از شبکه جهانی استعدادهای معتبر خود استخدام کنند. این بررسی Toptal نگاهی دقیق تر به آنچه که آنها باید ارائه دهند ، می کند تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا این بازار آزاد تجاری برای استفاده برای تجارت شما است یا خیر..


خلاصه بررسی Toptal (نکات کلیدی)

آیکون اطلاعات در باره
توپتال فقط اجازه می دهد تا بهترین فریلنسرها به سکوی خود بپیوندند ، بنابراین اگر می خواهید استخدام کنید 3٪ برتر از مترجمان آزاد در جهان و سپس این مکان برای استخدام آنها است.
نماد دلار هزینه
هزینه استخدام یک مترجم آزاد از Toptal بستگی به نوع نقش دارد ، اما شما می توانید انتظار پرداخت آن را داشته باشید بین 60 تا 200 دلار در هر ساعت ().
آیکون مبارک طرفداران
Toptal افتخار می کند 95٪ میزان موفقیت آزمایشی به استخدام, با 0 دلار هزینه استخدام برای 3٪ برتر استعدادهای درخشان جهانی. شما دریافت می کنید ظرف 24 ساعت ثبت نام به نامزدها معرفی شد, و 90٪ مشتریان اولین کاندیدایی را معرفی می کنند که Toptal معرفی می کند.
نماد sadface منفی
اگر فقط با یک پروژه کوچکتر به کمک نیاز دارید ، یا در یک پروژه هستید بودجه تنگ و فقط می توانند هزینه کنند فریلنسرهای بی تجربه و ارزان – پس Toptal بازار آزاد برای شما نیست.
نماد حکم حکم
روند غربالگری دقیق Toptal برای استعداد گارانتی هایی که فقط بهترین فریلنسرها را استخدام می کنید معتبر ، قابل اعتماد و متخصص در زمینه طراحی ، توسعه ، امور مالی و مدیریت پروژه و محصول هستند.

فراخوانی برای اقدام
پرش به: – – – – – – – – –

استخدام کارمندان تمام وقت همیشه بهترین راه حل نیست ، به ویژه هنگامی که شما فقط باید کسی را استخدام کنید تا روی یک پروژه کوتاه مدت کار کند. فریلنسرها برای این نوع پروژه ها در جایی که به یک متخصص نیاز دارید ، مناسب هستند اما به استخدام تمام وقت آنها نمی خواهید..

اگرچه وجود دارد صدها بازار آزاد وجود دارد, بسیاری از فروشندگان آزاد در این سیستم عامل ها متخصص نیستند. برای یافتن یک فریلنسر معتبر که می توانید با آن در پروژه های متعدد و پیچیده کار کنید ، باید قبل از پیدا کردن یکی از آنها که متناسب با نیازهای شما باشد ، چند مترجمان استخدام کنید. حتی در این صورت ، اگر تصمیم به افزایش نرخ های خود بگیرید ، از کار خود خارج شوید یا به سادگی از بین برید ، می توانید آنها را از دست بدهید.

اینجاست که توپتال وارد می شود. سکوی آنها به شما کمک می کند استخدام مترجمان آزاد 3٪ برتر در جهان از بیش از 100 کشور ، و بیشتر آنها در آمریکا و اروپا واقع شده اند.

سه درصد بالای استخوان

هنگام کار با Toptal ، می توانید به راحتی یک فریلنسر متخصص پیدا کنید برای اولین بار در مورد پروژه خود مانند همه فریلنسرها تلاش کنید تایید و مصاحبه کرد قبل از اجازه روی سکو. و شما در دستان ایمن هستید زیرا Toptal با شرکتهایی مانند Airbnb ، Hewlett Packard ، Zendesk ، Motorola ، Bridgestone ، Shopify و بسیاری دیگر همکاری می کند.

3٪ برتر فریلنسرها را برای پروژه خود استخدام کنید – هزینه استخدام 0 دلار و 2 هفته محاکمه بدون خطر صفر!

Toptal.com چیست؟?

بررسی دامنه

Toptal یک بازار آزاد است شبیه به امثال کار کردن. آنچه Toptal را از سایر بازارها متمایز می کند این است که به شما دسترسی می دهد بهترین های بهترین فریلنسرها از سرتاسر دنیا. Toptal برخلاف سایر شبکه ها و بازارهای آزاد ، بازار آزاد آزاد و مصاحبه با فریلنسرها و فقط متخصصانی را می پذیرد که بتوانند خودشان را ثابت کنند.

Toptal می تواند شریک زندگی شما باشد که به شما کمک می کند تمام پروژه های خود را تمام کنید. این که آیا شما به شخصی نیاز دارید تا رابط کاربری برنامه جدید آیفون خود را طراحی کنید یا باطن برنامه سرور وب پیچیده شما ، Toptal می تواند به شما کمک می کند تا یک متخصص را پیدا کنید که بتواند کار را انجام دهد. شبکه آنها شامل مدیران پروژه ، مدیران محصول ، کارشناسان امور مالی ، طراحان و توسعه دهندگان است.

استعداد برجستگیاستعدادهای درجه جهانی مانند توسعه دهندگان iOS ، توسعه دهندگان جلویی ، طراحان UX ، طراحان UI ، کارشناسان امور مالی ، مدیران پروژه های دیجیتال ، مدیران محصول را استخدام کنید

3٪ برتر فریلنسرها را برای پروژه خود استخدام کنید – هزینه استخدام 0 دلار و 2 هفته محاکمه بدون خطر صفر!

چگونه Toptal کار می کند

برخلاف سایر بازارهای آزاد, تیم Toptal شخصاً به شما کمک می کند تا بهترین فریلنسر را برای نیازهای تجاری خود پیدا کنید. Toptal فقط به بهترین آزادكاران دنیا اجازه می دهد تا پس از یك فرآیند دقیق مصاحبه كه می تواند هفته ها به طول انجامد ، به سكوی خود بپیوندند. کیفیت استعداد آزاد موجود در این پلتفرم بزرگترین تمایز آنها است.

فرایند استخدام

وقتی ثبت نام کنید ، مجبورید یک بررسی ساده را پر کنید, که کمتر از دو دقیقه طول می کشد. به Toptal کمک می کند تا پروژه شما را بهتر درک کند. وقتی ثبت نام کنید ، خواهید بود اختصاص یک متخصص چه کسی با شما در ارتباط است تا بهتر شود نیازهای پروژه خود را درک کنید. این مرحله به تیم Toptal کمک می کند تا درک کند که پروژه شما چقدر بزرگ و پیچیده خواهد بود.

تیم Toptal سپس یک فریلنسر پیدا می کند که متناسب با نیاز شما باشد. شما دریافت می کنید ظرف 24 ساعت ثبت نام به نامزدها معرفی شد, و 90٪ شرکت ها کاندیدای اول را معرفی می کنند که توپتال به آنها معرفی می کند.

روند غربالگری

آنچه Toptal را از سایر بازارهای آزاد متمایز می کند ، آن است روند غربالگری دقیق که فقط 3٪ از متقاضیان را می پذیرد. دلیل غربالگری و مصاحبه جدی این است که به آزادکارانی که تجربه کافی ندارند ، از بین ببریم.

توپتال روند غربالگری دارای 5 مرحله است و فقط فریلنسرهای مجرب و متخصص که در مورد کارشان جدی هستند ، با موفقیت آن را به اتمام رساندند.

فرآیند غربالگری بدن

گام اول روند کار همه چیز است تست مهارت های ارتباطی و شخصیت. متقاضی باید بسیار خوب بتواند به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کند. آنها همچنین آزمایش می کنند که ببینند آیا متقاضی واقعاً علاقه مند است یا به طور کامل به کارهایی که انجام می دهد مشغول است.

تنها 26.4 درصد متقاضیان این مرحله را پشت سر می گذارند.

مرحله دوم هست یک بررسی مهارتهای عمیق هرکدام از مترجمان آزاد و کم کیفیت را که در کارهایی که هستندثنایی ندارند ، از بین می برد. این مرحله توانایی و عقل حل مسئله متقاضی را آزمایش می کند. متقاضی موظف است تکالیف مختلفی را برای اثبات مهارت های خود انجام دهد.

فقط 7.4 درصد متقاضیان این مرحله را پشت سر می گذارند.

مرحله سوم نمایش زنده در جایی که متقاضی حضور داشته باشد نمایش داده شده توسط یک متخصص. این مرحله بیشتر شبیه مصاحبه یک به یک با یک متخصص در حوزه اصلی تخصص متقاضی است.

فقط 3.6 درصد متقاضیان این مرحله را پشت سر می گذارند.

این مرحله چهارم متقاضی را با یک پروژه آزمایشی که سناریوهای دنیای واقعی را تقلید می کند و توانایی آنها را برای حل مشکلات دنیای واقعی آزمایش می کند. فقط 3.2٪ متقاضیان این مرحله را پشت سر می گذارند.

مرحله آخر هست یک آزمون مداوم ادامه تعالی. Toptal کاری کم کیفیت و ارتباطات ضعیف را به آرامی انجام نمی دهد. این مرحله تضمین می کند که فقط بهترین بهترین آزادکارها در شبکه باقی می مانند.

فقط 3.0٪ متقاضیان این مرحله را پشت سر می گذارند و مجاز به تبدیل شدن به یک فریلنسر در شبکه Toptal هستیم.

نحوه ثبت نام (به عنوان مشتری / کارفرما)

ثبت نام در Toptal به عنوان مشتری / کارفرما بسیار آسان است. این فقط شامل پاسخ دادن به چند سؤال است تا بتوانید ایده ای در مورد الزامات پروژه خود به تیم Toptal ارائه دهید.

هنگامی که شما ، فرم نظرسنجی را مشاهده خواهید کرد:

فرآیند ثبت نام toptal - 1

اولین سؤالی که باید به آن پاسخ دهید این است که به دنبال استخدام آنها هستید. برای این مثال ، بیایید با طراحان کار کنیم. پس از انتخاب نوع استعدادی که می خواهید استخدام کنید ، روی دکمه Get Started کلیک کنید.

حال باید انتخاب کنید که با چه نوع پروژه ای به کمک نیاز دارید:

روند ثبت نام toptal - 2

در بیشتر موارد ، شما روی یک پروژه جدید کار می کنید ، بنابراین “پروژه جدید” را به عنوان نوع پروژه انتخاب کنید. برای ادامه روی دکمه بزرگ آبی بعدی در پایین سمت راست فرم کلیک کنید.

حال باید انتخاب کنید که مشخصات مشخصی برای پروژه دارید یا خیر. این اساساً به توپتال می گوید که چقدر در روند ایده پردازی آمده اید:

روند ثبت نام toptal - 3

بیشتر پروژه های شما می توانند از ورودی یک طراح یا توسعه دهنده متخصص بهره مند شوند. مگر در مواردی که مشخصات مشخصی را برای پروژه های خود آماده کرده اید ، گزینه “من یک ایده خشن از آنچه می خواهم بسازم” را انتخاب کنید و روی دکمه Next کلیک کنید.

حال باید تصمیم بگیرید که چه مدت به طراح نیاز دارید:

روند ثبت نام toptal - 4

برای بیشتر پروژه ها ، تنها چند هفته خواهد بود ، بنابراین اجازه دهید “1 تا 4 هفته” را انتخاب کنیم. اگر هنوز مطمئن نیستید یا می خواهید آن را برای بحث باز بگذارید ، “بعدا تصمیم می گیرم” را انتخاب کنید.

حال باید انتخاب کنید که تعداد طراحان به چه تعداد نیاز دارید:

فرآیند ثبت نام toptal - 5

برای اکثر پروژه ها ، شما فقط به یک طراح یا یک توسعه دهنده احتیاج دارید. شما به فردی در تیم خود نیاز دارید تا بخش های دیگر پروژه را اداره کند. بنابراین ، بگذارید “تیمی با عملکردی متقابل” را انتخاب کنیم.

اگر هنوز مطمئن نیستید یا می خواهید آن را برای بحث باز بگذارید ، “بعدا تصمیم می گیرم” را انتخاب کنید. برای ادامه بر روی بعدی کلیک کنید.

اکنون ، شما باید سطح تعهد زمانی که پروژه شما به آن نیاز دارد را انتخاب کنید:

روند ثبت نام toptal - 6

برای پروژه های جدی تجاری ، این تمام وقت یا حداقل پاره وقت خواهد بود ، بنابراین اجازه دهید پاره وقت را انتخاب کنیم. اگر هنوز مطمئن نیستید یا می خواهید آن را برای بحث باز بگذارید ، “بعدا تصمیم می گیرم” را انتخاب کنید. برای ادامه بر روی بعدی کلیک کنید.

اکنون مهارت هایی را که نامزد ایده آل شما برای این پروژه خواهد داشت انتخاب کنید:

روند ثبت نام toptal - 7

برای یک پروژه طراحی وب ، به طراحی وب ، طراحی وب پاسخگو و طراحی رابط کاربری نیاز دارید. مهارت های مناسب را انتخاب کرده و روی دکمه Next کلیک کنید.

اکنون تعداد کارمندان شاغل در شرکت شما را انتخاب کنید:

روند ثبت نام toptal - 8

بیایید برای این مثال کمتر از 10 انتخاب کنیم. برای ادامه بر روی بعدی کلیک کنید.

اکنون ، برای شروع کار با خود ، انتخاب کنید:

روند ثبت نام toptal - 9

برای اکثر پروژه ها حداقل 1 هفته زمان خواهد بود. اگر هنوز مطمئن نیستید یا می خواهید آن را برای بحث باز بگذارید ، “بعدا تصمیم می گیرم” را انتخاب کنید. برای ادامه روی دکمه Next کلیک کنید.

حال ، شما باید تصمیم بگیرید که آیا شما برای کار با استعداد Remote باز هستید یا خیر:

روند ثبت نام toptal - 10

برای اکثر انواع پروژه ها ، حتی پروژه های پیچیده ، این مهم نخواهد بود ، اما اگر مطمئن نیستید ، “مطمئن نیستم” را انتخاب کنید. برای ادامه روی دکمه Next کلیک کنید.

اکنون بودجه خود را برای این نقش انتخاب کنید:

روند ثبت نام toptal - 11

توصیه می کنم “51 $ – 75 $ / hrr” را انتخاب کنید زیرا اکثر مترجمان آزاد در سیستم عامل حداقل 60 دلار در ساعت شارژ می کنند. برای ادامه بر روی بعدی کلیک کنید.

اکنون ، برای پایان دادن به ثبت نام ، اطلاعات تماس خود را پر کنید:

روند ثبت نام toptal - 13

اکنون ، اطلاعات تماس خود را پر کنید ، تا تیم Toptal بتواند با شما تماس بگیرد تا مراحل را شروع کنید:

این همه شما مراحل ثبت نام را انجام داده اید اکنون ، یک تماس kickstart از Toptal دریافت خواهید کرد که یک متخصص به تمام سوالات شما پاسخ می دهد و جزئیات بیشتری را برای پروژه خود درخواست می کند تا آنها بتوانند شما را با مناسب ترین فریلنسر برای پروژه خود تنظیم کنند..

3٪ برتر فریلنسرها را برای پروژه خود استخدام کنید – هزینه استخدام 0 دلار و 2 هفته محاکمه بدون خطر صفر!

قیمت گذاری Toptal

برای استخدام اولین فریلنسر خود در Toptal ، باید یک بار تهیه کنید, مبلغ واریز 500 دلار. اگر تصمیم دارید در هر مرحله از فرآیند استخدام نشوید ، بازپرداخت دریافت خواهید کرد. در غیر این صورت ، مبلغ 500 دلار بعداً به عنوان اعتبار به حساب شما اضافه می شود و برای پرداخت هزینه های کار آزاد کار می کند که با آنها کار می کنید. این واریز به توپتال می گوید که شما در مورد استخدام یک مترجم آزاد جدی هستید.

برخلاف سیستم عامل هایی مانند Upwork, شما در این پلت فرم هیچ فریلنسر ارزان قیمت پیدا نمی کنید. بهترین های بهترین فریلنسرها با برچسب قیمت گران قیمت همراه هستند. بیشتر فریلنسرها در این شبکه حداقل 60 دلار در ساعت شارژ کنید یا حتی بیشتر بسته به مهارت و سطح تجربه.

چقدر Toptal هزینه دارد?

Toptal بسته به نیاز مشتری و موقعیت جغرافیایی آنها ، قیمت انعطاف پذیر ارائه می دهد. ارقام مربوط به هزینه toptal.com زیر به عنوان یک راهنما قابل استفاده است:

هزینه توسعه دهنده:

 • ساعتی: 60 – 95 دلار + ساعت
 • پاره وقت: 1000 دلار – 1600 دلار + در هفته
 • تمام وقت: 2،000 – 3،200 $ + / هفته

هزینه طراح:

 • ساعتی: 60 – 150 دلار + در هر ساعت
 • پاره وقت: 1200 دلار – 2600 دلار در هفته
 • تمام وقت: 2400 دلار – 5،200 دلار در هفته

هزینه کارشناس مالی:

 • ساعتی: 60 – 200 دلار + در هر ساعت
 • پاره وقت: 2،000 دلار – 3،200 دلار در هفته
 • تمام وقت: 4،000 – 6،400 دلار در هفته

هزینه مدیر پروژه:

 • ساعتی: 60 – 150 دلار + در هر ساعت
 • پاره وقت: 1300 دلار – 2600 دلار در هفته
 • تمام وقت: 2،600 – 5،200 دلار در هفته

هزینه مدیر محصول:

 • ساعتی: 60 – 180 دلار + در هر ساعت
 • پاره وقت: 1500 دلار – 2،800 دلار در هفته
 • تمام وقت: 3،000 – 5،600 دلار در هفته

یاد آوردن. اگر از عملکرد خود در طی دو هفته اول راضی نیستید ، توپتال می خواهد شما واریز و هرگونه هزینه را به شما بازپرداخت می کنید برای کار آزاد.

کد کوپن Toptal

گرفتن یک 150 دلار کارت هدیه آمازون هنگامی که به عنوان کارفرما / مشتری ثبت نام می کنید و استفاده از Toptal را شروع می کنید ، به صورت رایگان ثبت نام کنید.

کد کوپن دنده ای

برای واجد شرایط بودن ، باید از این لینک ثبت نام استفاده کنید و باید از دوره آزمایشی بدون خطر ادامه دهید.

بعد از اینکه اولین اجاره موفق خود را در Toptal انجام دادید ، به ما ایمیل دهید و کارت هدیه آمازون 150 دلاری خود را درخواست کنید.

جوانب مثبت و منفی

بزرگترین فایده استخدام استعداد مستقل از Toptal این است که آنها فرآیند غربالگری دقیق هر کسی که متخصص نیست ، هدر می دهد. وقتی شخصی را از Toptal استخدام می کنید ، می توانید اطمینان داشته باشید که آنها می دانند چگونه مشکل شما را حل کنند یا در پروژه خود به شما کمک کنند..

اما همینطور است یکی از بزرگترین منفی همکاری با توپتال. از آنجا که آنها فقط دسترسی به مترجمان آزاد 3٪ برتر, نرخ می تواند بسیار گران باشد اگر تازه بودجه را شروع کرده اید یا کم هستید.

اگر شما در بودجه کم یا فقط با یک پروژه کوچک به کمک نیاز دارید, بنابراین می توان با یک بازار آزاد مانند Upwork ، رفت و آمد بیشتری پیدا کرد.

اما رفتن با یک بازار آزاد مانند Upwork که به همه افراد امکان می دهد به عنوان یک آزادکار بپیوندند ، با مشکل دقیق شما Toptal به شما کمک می کند تا حل کنید. استخدام فریلنسر عالی بعضی از موارد را می گیرد ازمایش و خطا.

و این ، در بسیاری موارد ، ممکن است معنی داشته باشد از دست دادن پول (و زمان) تا بهترین فریلنسر را برای پروژه خود پیدا کنید.

یکی دیگر مزیت بزرگ کار با توپتال این است که شما به تنهایی نیستید. بر خلاف سایر سیستم عامل ها و بازارهایی که به سادگی لیستی از کارگران آزاد را در اختیار شما قرار می دهند, تیم خبره توپتال با شما کار می کند تا بر اساس نیازهای شما ، استعداد مستقل و بی نقصی را برای پروژه خود پیدا کنید.

3٪ برتر فریلنسرها را برای پروژه خود استخدام کنید – هزینه استخدام 0 دلار و 2 هفته محاکمه بدون خطر صفر!

سؤالات متداول

آیا توپتال مشروع است?

Toptal یک بازار معتبر جهانی استعدادیابی است که با مارک های مشهور مانند Airbnb ، HP ، Zendesk و Motorola کار می کند. در سال 2010 توسط Taso Du Val (مدیرعامل) و Breanden Beneschott تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در Silicon Valley است..

قیمت Toptal چقدر است?

هزینه استخدام یک مترجم آزاد در Toptal بستگی به نوع نقش دارد ، اما انتظار دارید که برای یک مترجم آزاد بین 60 تا 200 دلار در هر ساعت پرداخت کنید. همچنین مبلغ 500 دلار سپرده یکبار و قابل استرداد وجود دارد. اگر تصمیم دارید در هر مرحله از فرآیند استخدام نشوید ، بازپرداخت دریافت خواهید کرد. در غیر این صورت ، 500 دلار بعداً به عنوان اعتبار به حساب شما اضافه می شود.

چه کسی برای Toptal خوب است?

Toptal مناسب برای مشاغلی است که به دنبال شریک کلیدی هستند و می توانند استعداد متخصص برتر و حرفه ای را تضمین کنند ، بدون آنکه نیازی به استخدام کسی تمام وقت یا منازل برای طراحی ، توسعه و پروژه های خدمات مالی پیچیده باشد..

Toptal vs Upwork

بسیاری از رقبای Toptal در آنجا حضور دارند و Upwork اصلی ترین آنها است. تفاوت های اصلی Toptal vs Upwork روند غربالگری و کیفیت کارگران آزاد است. اگر می خواهید بهترین فریلنسرهایی را که تخصص آنها در یک بازه زمانی کوتاه بررسی شده است استخدام کنید ، گزینه Toptal را انتخاب کنید. اگر وقت دارید که برای یافتن فریلنسرهای خوب خودتان ، به پروسه بررسی و استخدام بپردازید ، Upwork را انتخاب کرده اید.

Toptal چه روشهای پرداختی را می پذیرد?

Toptal پرداختهای مربوط به کلیه کارتهای اعتباری اصلی (ویزا ، مستر کارت ، امکس) ، انتقال سیم بانکی و پی پال را می پذیرد..

دوره آزمایشی و ضمانت پس انداز پول Toptal چیست؟?

Toptal به مشتریان خود 14 روز فرصت می دهد تا یک فریلنسر را امتحان کنند ، کاملا رایگان و بدون هزینه. فقط وقتی 100٪ از فریلنسر راضی هستید ، فقط در این صورت تعامل با Toptal آغاز می شود. اگر 100٪ از آزادکارانی که به شما معرفی شده اند راضی نیستید ، به شما مجاز است که روند آزمایشی را تا 5 فریلنسر دیگر تکرار کنید.

چه کسی مالکیت معنوی اثری است که توسط مترجمان آزاد ایجاد شده است?

مشتری انجام می دهد. تنها نقش Toptal اتصال متخصصان آزاد با مشتری است. در کلیه قراردادها آمده است که کلیه کارهایی که توسط یک Freelancer Toptal ایجاد شده ، متعلق به مشتری است ، نه Toptal – نه Freelancer.

ردیاب Toptal چیست؟?

ردیاب Toptal (TopTracker) یک نرم افزار ردیابی زمان آزاد است. می توان از آن برای ردیابی زحمت پیشرفت و گزارش ها استفاده کرد. مشتریان / کارمندان می توانند از آن استفاده کنند تا به راحتی بتوانند پیشرفت را از هر دستگاه از جمله برنامه های دسک تاپ برای ویندوز و مک ردیابی کنند.

ویژگی های ردیاب Toptal شامل موارد زیر است:

 • عکسهای به موقع.
 • ردیابی سطح فعالیت – از ورودی صفحه کلید و حرکات ماوس.
 • ایجاد پروژه و توزیع کارمندان بر اساس هر پروژه.
 • کنترل حریم خصوصی برای بررسی و رد تصاویر از کارکنان.
 • گزارش های بهره وری دقیق با قابلیت صادرات (CSV و PDF).
 • ورودی های دستی و خودکار.

بررسی Toptal: خلاصه

بررسی toptal.com

Toptal یک بازار استعداد آزاد و خارق العاده است اگر می خواهید بهترین استعداد آزاد را در اینترنت استخدام کنید. فرایند غربالگری مصاحبه دقیق آنها فقط به 3٪ متقاضیان اجازه می دهد تا از متقاضیان کم کیفیت استفاده کنند و از بین بروند.

این امر بیش از دو برابر شانس پیدا کردن استعداد متخصص و کارآمد ایده آل برای پروژه های خود را از محل کار دریافت می کند. برخلاف سایر بازارهای آزاد مانند Upwork ، نیازی نیست که به استفاده از سکوی آنها به آزمایش و خطا بستگی داشته باشید.

اگرچه Toptal باعث می شود تا یک مترجمان آزاد در پارک پیاده روی کنند ، اما مترجمان آزاد روی این سکو هزینه بسیار بیشتری نسبت به کار شما در زمینه کارخانه آزاد کارگران ارزان قیمت دارند. اگر تازه کار را شروع کرده اید یا کمبود بودجه دارید ، بنابراین استفاده از Toptal را توصیه نمی کنم.

3٪ برتر فریلنسرها را برای پروژه خود استخدام کنید – هزینه استخدام 0 دلار و 2 هفته محاکمه بدون خطر صفر!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map