8 بهترین گزینه های Fiverr

اقتصاد آزاد یا اقتصاد کلاهبرداری به سرعت در حال رشد است پنجر به یکی از مهمترین بازارهای آزاد در آنجا تبدیل شده است. اشتباه نکنید ، Fiverr مکان خوبی برای یافتن مترجمان است اما موارد بهتری نیز وجود دارد در آنجا


Fiverr.com یک بازار آزاد است که در آن می توانید خدمات مختلفی از طراحی گرافیک گرفته تا ویرایش موسیقی / فیلم گرفته تا بازاریابی و نوشتن کپی را پیدا کنید. Fiverr مکان خوبی برای شروع زمانی است که به دنبال تلاقی بین کیفیت و قیمت هستید.

بهترین گزینه های Fiverr در سال 2020:

 • به طور کلی بهترین: یکی از بزرگترین بازارهای آنلاین آزاد است و من سادگی Upwork را دوست دارم. شما در مورد پروژه خود به آنها می گویید و آنها شما را با فریلنسرها مطابقت می دهند ، سپس مسابقات را طی کنید و یکی را انتخاب کنید که می خواهید با آن کار کنید.
 • دویدن ، به طور کلی بهترین: تقریباً 30 میلیون مترجم آزاد در بازار خود دارند. من شفافیت آن را دوست دارم وقتی که مناقصه های رایگان را برای پروژه خود دریافت می کنید و فقط هزینه کار را پس از اتمام کار پرداخت می کنید.
 • بهترین گزینه “حق بیمه” برای Fiverr: فقط 3٪ از فریلنسرهایی را که ثبت نام کرده اند و هزینه بیشتری برای شما می پذیرند تأیید می کنند ، بنابراین اگر بیشتر از کیفیت کار نگران بودجه خود هستید ، ممکن است TopTal بهترین بستر برای شما نباشد.

اگرچه برخی از ارائه دهندگان خدمات در Fiverr خدمات استثنایی ارائه می دهند ، اما بسیاری از فروشندگان این سیستم عامل صرفاً ارزش ندارند اگر بخواهند با کیفیت بالا کار هزینه کنند..

Contents

پنجر چیست؟

Fiverr یک سکوی / بازار است برای خرید و فروش خدمات آنلاین بسته بندی شده به عنوان “حفره”.

گزینه های بدتر

این سرویس ها شامل طراحی وب ، طراحی گرافیک ، فیلم ها ، صداگذاری صدا ، نوشتن کپی تا موسیقی / پادکست / ویرایش ویدیو است. اگر یک تجارت آنلاین را اداره می کنید ، سرویس های Fiverr می تواند به حل بیشتر مشکلات شما کمک کند.

دسته های fiverrFiverr دارای بیش از 150 دسته بندی برای انتخاب است

Fiverr به عنوان یک سیستم عامل شروع به کار کرد خدمات 5 دلاری به این ترتیب نام Fiverr. اگرچه به برچسب قیمت 5 دلاری مشهور است ، این پلت فرم از هدف اصلی پیشی گرفته است و هم اکنون انواع خدمات را از 5 تا 1 هزار دلار ارائه می دهد.

مزایای Fiverr

اگر صاحب یک تجارت آنلاین هستید ، می دانید که بیشتر کارهای موجود در لیست شما (مانند نوشتن صفحه درباره سایت خود) ارزش وقت شما را ندارند. بسیاری از این کارها نیازی به انجام کامل ندارند. آنها فقط باید انجام شوند.

این عاقلانه است که این وظایف را به کسی در اینترنت سپردن کنید تا در وقت خود صرفه جویی کرده و آن را از کسی که تمام روز انجام می دهد انجام دهد. اینجاست که Fiverr وارد می شود.

آنها بین کیفیت و قیمت تقاطع ارائه می دهند. اگر می خواهید کار سریع ، ارزان انجام شده است ، Fiverr جایی است که شما باید بروید.

اما اگر صاحب مشاغل جدی با نیازهای جدی هستید که باید از آن مراقبت کنید ، ممکن است Fiverr بهترین سیستم عامل نباشد.

بهترین گزینه های Fiverr

در اینجا لیست من از بهترین گزینه های Fiverr در حال حاضر ، سایت های رقیبی مانند Fiverr که باید در عوض از آنها استفاده کنید.

1. Upwork.com

کار

 • وب سایت رسمی: www.upwork.com
 • Upwork یکی از قدیمی ترین و قابل اعتمادترین سیستم عامل های آزاد است که در اینترنت است.
 • محدوده خدمات از طراحی گرافیک گرفته تا توسعه برنامه و همه چیز در بین آنها است.
 • برخلاف Fiverr ، در Upwork ، شما شغلی را ارسال می کنید و سپس آزادکاران با پیشنهاد برای شما کار ارسال می کنند.

چرا از Upwork به جای Fiverr استفاده می کنیم

اگر می خواهید یک کار را توسط یک متخصص انجام دهید ، Upwork راهی است که باید انجام شود. شما می توانید صدها نفر از متخصصانی را انتخاب کنید که برای ارسال شغل خود اقدام می کنند. اگر می خواهید نتایج با کیفیت داشته باشید ، upwork برای شما کمی بیشتر از Fiverr خواهد بود.

چرا به جای Upwork از Fiverr استفاده می کنیم

اگر می خواهید اولین قسمت پادکست شما ویرایش شود ، منطقی است که آن را ارزان تمام کنید. اگر کار شما فقط باید خوب انجام شود با پنجر بروید.

2. Freelancer.com

فریلنسر

 • وب سایت رسمی: www.freelancer.com
 • Freelancer.com برای مدت زمان طولانی به میلیون ها مشاغل کمک کرده است تا آزادکاران را پیدا کنند.
 • این پلتفرم شبیه به Upwork کار می کند و بیش از 32 میلیون فریلنسر ثبت شده دارد.
 • شما می توانید یک مسابقه طراحی برگزار کنید که همه طراحان این سکو بتوانند در آن رقابت کنند.

چرا به جای Fiverr از Freelancer استفاده می کنیم

اگر می خواهید کارهایی با کیفیت بالا انجام دهید و بودجه خوبی داشته باشید ، باید با Freelancer.com بروید. آنها حتی به مسابقات طراحی اجازه می دهند که در آن جایزه بهترین جایزه را به شما اهدا کنند.

چرا به جای Freelancer از Fiverr استفاده می کنیم

اگرچه Fiverr هزاران مترجم آزاد با استعداد دارد که در انجام کارهایی که دارند ، متخصص هستند ، اگر می خواهید سریع و با قیمت پایین کار را سریع انجام دهید ، Fiverr مناسب ترین است..

3. PeoplePerHour.com

مردمفور

 • وب سایت رسمی: www.peopleperhour.com
 • اگرچه به اندازه برخی از سیستم عامل های دیگر موجود در این لیست محبوب نیست ، اما PeoplePerHour از سال 2007 تا کنون در این مرکز قرار دارد.
 • تمام فریلنسرهای موجود در سیستم عامل ابتدا قبل از اضافه شدن به سیستم عامل ، مصاحبه می شوند.

چرا به جای Fiverr از PeoplePerHour استفاده می کنیم

استخدام یک فریلنسر بازی مهیج و دلپذیری است که در آن بیشتر از آنچه بدست می دهید از دست می دهید. برای یافتن فریلنسرهای عالی ، معمولاً باید قبل از این که بتوانید یک کالای خوب برای کار پیدا کنید ، چند هزار دلار پول پیدا کنید..

با PeoplePerHour ، می توانید اطمینان داشته باشید که هرکسی که استخدام می کنید می داند چه کاری انجام می دهد.

چرا از Fiverr به جای PeoplePerHour استفاده می کنیم

اگر می خواهید فریلنسرهای عالی و بدون حدس و گمان ، با PeoplePerHour همراه شوید. اگر می خواهید فریلنسرهای ارزان تری که بتوانند کار را به دست بیاورند ، بر اساس بررسی ها ، از Fiverr شخصی را استخدام کنید.

4. Guru.com

گورو

 • وب سایت رسمی: www.guru.com
 • سکوی گورو به شما امکان دسترسی به بیش از 3 میلیون کارگر آزاد در سراسر جهان را می دهد.
 • این که آیا به یک مقاله نوشتاری نیاز دارید یا به یک آرم جدید که برای تجارت آجر و ملات طراحی شده باشد ، نیاز دارید ، سکوی گورو شما را تحت پوشش قرار داده است.

چرا به جای پنجر از گورو استفاده می کنیم

گورو به شما امکان دسترسی به میلیونها آزادکار با تجربه را می دهد که می توانید استخدام کنید. اگر می خواهید یک فریلنسر با تجربه و با تجربه پیدا کنید می توانید رابطه مداوم برقرار کنید ، با گورو بروید.

چرا به جای گورو از Fiverr استفاده می کنیم

اگر هزینه یک عامل اصلی است ، Fiverr را انتخاب کنید و اگر می خواهید تنها آنچه را که نیاز دارید پرداخت کنید.

5. TopTal.com

محل قرارگیری

 • وب سایت رسمی: www.toptal.com
 • TopTal خود را به عنوان سکویی که افراد به سمت “استخدام استعداد مستقل 3٪ برتر” می روند ، تبلیغ می کنند.
 • مورد اعتماد غول های صنعتی مانند Hewlett Packard و Airbnb است.
 • بررسی دقیق Toptal من را در اینجا بخوانید.

چرا به جای Fiverr از TopTal استفاده می کنیم

TopTal سکویی نیست که شما برای استخدام فریلنسرهای جهان 3 پیشنهاد می کنید که وب سایتهایی با هزینه کمتر از 50 دلار بسازید. اگر می خواهید یکی از استعدادهای برتر 3٪ در جهان را استخدام کنید ، TopTal سکوی شماست.

بر خلاف سایر سیستم عامل های موجود در این لیست مانند Upwork ، TopTal فقط به چند مترجم آزاد به متخصصان آزاد پیشنهاد می کند. هیچ نویسنده یا بازاریابی رسانه های اجتماعی برای استخدام در این سکو وجود ندارد.

چرا به جای TopTal از Fiverr استفاده می کنیم

اگر تازه شروع به نگرانی کرده اید و بیشتر از کیفیت کار نگران بودجه خود هستید ، ممکن است TopTal بهترین بستر برای شما نباشد. قیمت آنها از 60 دلار در ساعت شروع می شود.

6. Codeable.io

کد پذیر

 • وب سایت رسمی: www.codeable.io
 • Codeable.io یک فروشگاه شما برای همه موارد وردپرس است.
 • بر خلاف سایر سیستم عامل ها ، تیم Codeable به جای اینکه خودتان یکی را انتخاب کنید ، شما را با یک فریلنسر مطابقت می دهد.

چرا از Codeable.io به جای پنجر استفاده می کنیم

خواه بخواهید خطایی را در سایت خود برطرف کنید یا به یک افزونه سفارشی توسعه یافته نیاز دارید ، Codeable دارای توسعه دهندگان مستقل است که بتوانند این کار را انجام دهند.

اگر کار را دوست ندارید ، یک سیاست بازپرداخت کامل ارائه می دهند. شما فقط در صورتی پرداخت می کنید که کار برآورده شما باشد. شما همچنین می توانید از طریق ایمیل یا تلفن به یک تیم پشتیبانی مشتری دسترسی داشته باشید.

چرا از Fiverr به جای Codeable.io استفاده می کنیم

اگر می خواهید چیزی را در سایت خود ارزان دریافت کنید ، راه پنجر راهی است. اگر سایت شما در وردپرس اجرا نمی شود ، Codeable.io برای شما فایده ای ندارد.

7. Outsourcely.com

بیرونی

 • وب سایت رسمی: www.outsourcely.com
 • برون سپاری دسترسی آسان به استخر استعدادیابی خود را که بیش از 400 هزار فریلنسر دارد ارائه می دهد.
 • هیچ هزینه علامت گذاری در خدمات ارائه شده توسط مترجمان آزاد در سکو.

چرا به جای پنجر از برون سپاری استفاده می کنیم

اگرچه آنها پلتفرم خود را به عنوان یک بستر استخدام آزاد برای راه اندازیها تبلیغ می کنند ، اما در سکوی Outsourcely ، می توانید انواع کارهایی را انجام دهید حتی اگر از مرحله راه اندازی گذشته باشید.

اگر دسترسی آسان و سریع به مترجمان آزاد و با تجربه را می خواهید ، برون سپاری بسیار بهتر از Fiverr است.

چرا از Fiverr به جای Outsourcely استفاده می کنیم

Fiverr به دلیل قیمت 5 دلاری شناخته شده است و به همین دلیل سکویی متمرکز بر ارائه خدمات ارزان تر از ارائه خدمات با بالاترین کیفیت است. اگر بودجه تان کم است و تازه کار را شروع می کنید ، با Fiverr بروید.

8. Truelancer.com

truelancer

 • وب سایت رسمی: www.truelancer.com
 • اگرچه نسبتاً تازه وارد است ، Truelancer با ارائه كاری با كیفیت برای قیمت های ارزان قیمت نام خود را رقم زده است.
 • اکثراً از کشورهای جهان 3 مانند هند ، پاکستان و امثال اینها به آزادکاران پیشنهاد می کنند.

چرا به جای پنجر از Truelancer استفاده می کنیم

اگر می خواهید کارها را به سرعت انجام دهید و به کیفیت اهمیت زیادی ندهید ، ممکن است این بستر گزینه خوبی باشد. Truelancer یک سکوی بهتر از Fiverr برای کارهای سفارشی است.

چرا از Fiverr به جای Truelancer استفاده می کنیم

اگر شغلی در ذهن دارید که به کارهای سفارشی زیادی احتیاج ندارد و باید آنرا ارزان کنید ، پس با پنجر بروید.

سوالات متداول

جوانب مثبت Fiverr چیست؟?

Fiverr یک بازار پیشرو است که فروشندگان آزاد (فروشندگان) را با مشتریان (خریداران) متصل می کند. این ارزان است ، شما می توانید مترجمان آزاد از همان 5 دلار پیدا کنید. تقریباً در هر دسته بندی که می توانید به آن فکر کنید ، طیف عظیمی از آزادکاران در دسترس هستند که برای مفرغات (مشاغل) در دسترس هستند. پشتیبانی مفید که همیشه طرف خریدار را به خود جلب می کند.

منفی های Fiverr چیست؟?

بعضی اوقات آنچه را برای شما پرداخت می کنید ، انتظار ندارید کیفیت کار برای چیزی که 5 دلار برای آن پرداخت کرده اید برجسته باشد (مخصوصاً برای مشاغل پیچیده و چالش برانگیز). برخی از فروشندگان مهلت غیر معقولی تعیین می کنند و شما باید مبلغ بیشتری را پرداخت کنید تا کار سریعتر انجام شود.

بهترین گزینه ها برای Fiverr چیست؟?

اگر می خواهید کار سریع و ارزان انجام شود ، Fiverr جایی است که باید بروید. اما اگر می خواهید کار متخصصی را انجام دهید ، بازارهای آزاد مانند Upwork و Toptal گزینه های بهتری برای Fiverr.com هستند.

بهترین گزینه های Fiverr – خلاصه

آیا Fiverr برای فریلنسرها خوب است?

بله Fiverr هدف خود را به عنوان محلی برای یافتن مترجمان ارزان قیمت در خدمت می کند.

اما تعداد زیادی سایت خوب مانند Fiverr در آنجا وجود دارد.

اگر می خواهید کار ارزان قیمت به سرعت انجام شود ، باید با سکویی مانند Truelancer بروید. استعداد استعدادی آنها بیشتر از فریلنسرهای کشورهای جهان سوم تشکیل شده است.

اگر می خواهید کار خود را با بودجه انجام دهید بدون اینکه کیفیت را به خطر بیاندازد ، باید به سایتی مانند Upwork یا Freelancer.com بروید. هر دو دسترسی به میلیون ها مترجم آزاد با طیف گسترده ای از مجموعه های مهارت را دارند و بهترین رقبای Fiverr در آنجا هستند.

و اگر پول برای شما مسئله مهمی نیست ، با Toptal همراه شوید. آنها خود را به عنوان سکویی تبلیغ می کنند که به شما در استخدام استعداد 3٪ برتر در اینترنت کمک می کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map