8 بهترین گزینه Dropbox

بیشتر کارهای مدرن ما به صورت آنلاین انجام می شود و ذخیره می شود. ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر مانند Dropbox نه تنها پشتیبان گیری از کار و پرونده های شخصی ، بلکه همچنین همکاری با دیگران را آسان می کند. اشتباه نکنید ، Dropbox خوب است ، بسیار خوب است ، اما موارد بهتری نیز وجود دارد در آنجا.


با بیش از 500 میلیون کاربر در سراسر جهان Dropbox بدون شک یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر است. اما سایت های رقیبی مانند Dropbox در آنجا وجود دارد که امنیت ، ویژگی ها و قیمت مناسب تری را ارائه می دهند.

بهترین گزینه های Dropbox در سال 2020:

 • به طور کلی بهترین: این ارائه دهنده فضای ذخیره سازی رایانه مورد علاقه من است زیرا Sync.com بسیار آسان است ، از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و همگی با قیمتی مقرون به صرفه است.
 • دویدن ، به طور کلی بهترین: Runner-up به دلیل قیمت ارزان ، ویژگی های امنیتی مانند رمزگذاری سمت مشتری و رمزگذاری یک سرویس pCloud است و من عاشق هزینه یک بار برای اشتراک یک عمر هستم.
 • بهترین گزینه جایگزین رایگان برای Dropbox: بهترین گزینه رایگان و ارزش برای پول است ، من ادغام با Google Docs ، Sheets و برنامه های شخص ثالث را دوست دارم ، اما امنیت و همگام سازی می تواند بهتر باشد.

این که آیا شما نیاز به همکاری با ویرایشگر خود بر روی کتابی که می نویسید دارید یا به کسی نیاز دارید که به سرعت یک سند را برای بررسی به رئیس خود ارسال کند ، این ابزارها به شما امکان می دهد این کار را تنها با چند کلیک انجام دهید.

حتی اگر بیشتر کارهای خود را بصورت آفلاین انجام می دهید ، باید همچنان از وب سایت سرویس ذخیره سازی ابری مانند Dropbox نسخه پشتیبان تهیه کنید تا از دست دادن اطلاعات مهم جلوگیری کنید.

Dropbox چیست؟?

بهترین گزینه های Dropbox

Dropbox به عنوان یک بستر برای اجازه دادن به کاربران آغاز شد از فایلهای آنها بصورت آنلاین پشتیبان تهیه کنید و از همه دستگاههای آنها به آنها دسترسی پیدا کنید. اما اکنون خیلی بیشتر از این شده است. این اجازه می دهد تا شما را به با دیگران همکاری کنید و مطمئن شوید کار شما همیشه در دسترس است برای شما مهم نیست که به کجا می روید یا از چه وسیله ای استفاده می کنید.

خدمات آنها توسط تیم ها ، فریلنسرها و مصرف کنندگان در سراسر جهان و به بسیاری از مارک های بزرگ اعتماد دارند. سرویس آنها در کلیه سیستم عامل ها از جمله دسک تاپ و موبایل در دسترس است که به شما امکان می دهد از هر نقطه و هر دستگاه دیگری به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید.

ویژگی ها و برنامه های Dropbox

Dropbox برنامه های مختلفی را برای موارد مختلف استفاده ارائه می دهد. برخی از ویژگی های بیشتری نسبت به سایرین ارائه می دهند. اگر کسی هستید که فقط به مکانی برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های خود نیاز دارید ، آنها یک پیشنهاد را ارائه می دهند برنامه رایگان است که اجازه می دهد تا حداکثر 2 GB در ذخیره سازی و همگام سازی حداکثر 3 دستگاه.

برنامه های dropbox

اگر حرفه ای باشید ، می خواهید با برنامه Plus خود که ارائه می دهد ، بروید حداکثر 2 ترابایت (ترابایت) ذخیره سازی, همگام سازی در دستگاه های نامحدود ، بازیابی پرونده 30 روزه و موارد دیگر فقط با 10 دلار در ماه. آنها همچنین برنامه هایی را برای تیم هایی ارائه می دهند که دارای بسیاری از ویژگی های اضافی مانند ورود به سیستم تک تک ، ابزارهای مدیریت و پشتیبانی چت زنده هستند.

Dropbox همچنین ابزاری از قبیل کاغذ Dropbox را ارائه می دهد تا به شما کمک کند تا با اسناد دیگر به راحتی با افراد دیگر همکاری کنید.

جوانب مثبت و منفی Dropbox

بهترین قسمت در مورد استفاده از Dropbox سادگی است این ذاتی به همه خدمات و ابزارهای آنها است. برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری در بازار ، Dropbox معتقد است ساده نگه داشتن چیزها و دسترسی همه چیز به راحتی. حتی اگر با رایانه ها هم خوب نباشید ، می توانید طی چند ثانیه طناب ها را به راحتی یاد بگیرید. بله ، این آسان است.

Dropbox تقریباً برای همه دستگاه ها از جمله برنامه ارائه می دهد Android ، Windows ، Mac و iOS, که دسترسی و همگام سازی پرونده ها بین همه دستگاه های شما را آسان می کند.

اگرچه Dropbox ویژگی های زیادی را ارائه می دهد ، خدمات آن برای همه موارد استفاده مناسب نیست. مثلا, Dropbox فقط 2 گیگابایت برنامه خود را در برنامه رایگان ارائه می دهد در حالی که برخی دیگر از خدمات موجود در لیست ما به اندازه 15 گیگابایت به صورت رایگان ارائه می دهند. علاوه بر این ، اگرچه آنها همکاری آسان با Dropbox Paper دارند ، اما آنها به اندازه سایر افراد در این لیست برای همکاری با دیگران ندارند..

خواه شما فضای خالی بیشتری داشته باشید یا جریان کار بهتری را برای همکاری طراحی کنید ، در اینجا برخی از بهترین گزینه های Dropbox است که باید امتحان کنید:

بهترین گزینه های Dropbox

1. Sync.com

sync.com

 • گزینه جایگزین ارزان تر و ویژگی های بیشتری نسبت به Dropbox
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از 49 دلار در سال
 • وب سایت: https://www.sync.com/

Sync.com یک سرویس ذخیره سازی ابری مشترک در کانادا است که هدف آن ارزانتر نگه داشتن پرونده های خود برای افراد است. برنامه رایگان آن 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان و گزینه های همکاری اصلی را ارائه می دهد.

ارائه می دهد برنامه های رایگان برای Windows ، Mac ، iOS و Android, بنابراین می توانید فایل های خود را در همه دستگاه های خود همگام سازی کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید. برنامه های تلفن همراه آنها با یک همراه هستند بسته شدن دستگاه از راه دور ویژگی ای که می توانید برای قفل کردن دستگاه خود از دستگاه دیگری که به حساب Sync.com خود وارد شده است ، استفاده کنید. این باعث افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی دستگاه شما می شود.

ویژگی های Sync.com:

 • ارزانتر از Dropbox.
 • 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را در برنامه رایگان خود ارائه می دهد.
 • پشتیبان گیری و همگام سازی در زمان واقعی برای همه دستگاه های شما.
 • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS و Android.
 • قفل دستگاه از راه دور برای افزایش امنیت.

برنامه های Sync.com:
آنها برنامه رایگان 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را ارائه می دهد اما مقدار انتقال داده را محدود می کند. برنامه های پرداخت شده آنها از 49 دلار در سال شروع می شود و 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی و انتقال نامحدود داده ها را از بین سایر ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی ارائه می دهد.

چرا Sync.com یک گزینه خوب برای Dropbox است:
Sync.com یک گزینه بسیار ارزانتر است و بهترین جایگزین تجاری Dropbox است. آنها حتی در برنامه رایگان خود ، بر خلاف Dropbox که تنها 2 گیگابایت ارائه می دهد ، 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می دهند.

2. pCloud

pcloud

 • ارزانترین جایگزین برای Dropbox
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از 3.99 $ در هر ماه
 • وب سایت: https://www.pcloud.com/

pCloud یکی از ارزان ترین گزینه های ذخیره سازی ابری در بازار. در هنگام ثبت نام 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی را به صورت رایگان ارائه می دهد. نه تنها این ، با انجام چند کار ساده مانند نصب برنامه روی تلفن خود و مراجعه به یک دوست ، بلکه می توانید 5 گیگابایت دیگر نیز به کمک هزینه ذخیره سازی خود اضافه کنید.

ویژگی های pCloud:

 • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، Linux ، iOS ، Android و Adobe Lightroom.
 • pCloud با ده ها ویژگی همراه است تا همکاری آسان شود.
 • فضای دیسک 10 گیگابایتی را به صورت رایگان ارائه می دهد.
 • بسیار ارزانتر از اکثر سرویس های ذخیره سازی ابری.

برنامه های pCloud:
برنامه رایگان فضای ذخیره سازی 10 گیگابایتی را ارائه می دهد. برنامه های حق بیمه آنها از 3.99 دلار در هر ماه شروع می شود. 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد و 500 گیگابایت پهنای باند انتقال داده را برای اشتراک گذاری امکان پذیر می کند. بر خلاف بسیاری دیگر از سرویس های ذخیره سازی ابری ، pCloud همچنین a برنامه طول عمر فقط 175 دلار. این یک بار هزینه است و برای کل عمر شما 500 گیگابایت دریافت می کنید.

چرا pCloud جایگزین خوبی برای Dropbox است:
اگر به دنبال سرویس ابری برای تهیه نسخه پشتیبان از تمام پرونده های خود هستید ، pCloud.com یکی از بهترین گزینه ها است. بسیار ارزان تر و ایمن تر از Dropbox است و کاربرد آن ساده است.

3. Google Drive

درایو گوگل

 • بهترین گزینه جایگزین رایگان برای Dropbox
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از 1.99 دلار در هر ماه
 • وب سایت: https://www.google.com/drive/

درایو گوگل یک سرویس ذخیره سازی ابری رایگان است که جزئی از مجموعه برنامه های Google است. این دستگاه با 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می شود و به شما امکان می دهد از همه تصاویر خود با کیفیت پایین تر به صورت رایگان و بدون حساب کردن در برابر 15 گیگابایت رایگان خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. Google Drive یکی از این موارد است بهترین گزینه برای اکثر کاربرانی که فقط می خواهند از پرونده های شخصی خود نسخه پشتیبان تهیه کنند.

ویژگی های Google Drive:

 • دهها ابزار و ویژگی همکاری.
 • 15 گیگابایت در فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می دهد.
 • از تمام تصاویر خود به صورت رایگان نسخه پشتیبان تهیه کنید.
 • برنامه هایی برای همه دستگاه های شما از جمله Android ، iOS ، Mac و سایر موارد.

برنامه های Google Drive:
برنامه ای رایگان که شروع می کنید 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان. علاوه بر این ، اگر نسخه ای با کیفیت پایین تهیه کنید ، آنها را در برابر فضای ذخیره شما نمی شمرد. طرح حق بیمه از آغاز می شود 1.99 دلار در هر ماه و 100 گیگابایت ارائه می دهد در انبار.

چرا Google Drive جایگزین خوبی برای Dropbox است:
Google Drive گزینه جایگزین خوبی است که ابزارهای همکاری عالی را ارائه می دهد و دسترسی رایگان به مجموعه برنامه های اداری مانند Google Docs ، برگه ها و غیره دارد..

4. مایکروسافت OneDrive

میکروسافت onedrive

 • جایگزین عالی عالی برای Dropbox و Microsoft Office رایگان
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از 69.99 دلار در سال
 • وب سایت: https://onedrive.live.com/

یک درایو سرویس ذخیره سازی ابری است که توسط مایکروسافت ارائه شده است. برنامه رایگان آن دارای 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی است. بهترین بخش در مورد OneDrive این است که اگر از Microsoft Office استفاده می کنید ، می توانید 1 ترابایت فضای ذخیره سازی و a را بدست آورید اشتراک رایگان در Microsoft Office فقط با 69.99 دلار در سال.

ویژگی های OneDrive:

 • 5 گیگابایت در فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می دهد.
 • درمورد برنامه های حق بیمه ، یک اشتراک رایگان از Microsoft Office دریافت کنید.
 • برنامه ها برای همه دستگاه های شما.

برنامه های OneDrive:
حق بیمه OneDrive برنامه ها با 1.99 دلار در ماه شروع می شوند. 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد. برنامه های حرفه ای آنها اشتراک رایگان را در Microsoft Office ارائه می دهند.

چرا OneDrive جایگزین خوبی برای Dropbox است:
OneDrive برخلاف تنها 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان Dropbox ، 5 گیگابایت در فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می دهد. برنامه های حق بیمه به علاوه با اشتراک رایگان در Microsoft Office (Word ، Excel ، PowerPoint ، Outlook و غیره) همراه هستند.

5. Tresorit

ترسوریت

 • بهترین گزینه امنیتی و حفظ حریم خصوصی برای Dropbox
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از 10.42 دلار در هر ماه
 • وب سایت: https://tresorit.com/

ترسوریت خدمات خود را به عنوان یک بازار عرضه کنید “فوق العاده امن” محل ذخیره پرونده های خود را بصورت آنلاین. مشتریان هدف آنها مشاغل و تیمهای مشترک هستند. خدمات آنها توسط SAP ، Canon ، امارات, و برخی مارک های بزرگ دیگر در سراسر جهان.

ویژگی های Tresorit:

 • به عنوان یک شرکت سوئیسی ، این سرویس سوئیس حریم خصوصی را ارائه می دهد.
 • برنامه هایی برای Linux ، Microsoft ، Mac ، iOS و Android.
 • سازگار با GDPR.
 • یکی از امن ترین سرویس ذخیره سازی ابری.

برنامه Tresorit:
این برنامه رایگان به شما امکان می دهد تا پرونده های بزرگ تا 5 گیگابایت را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید. برنامه های حق بیمه آنها از آغاز می شود 10.42 دلار در هر ماه و 200 گیگابایت را پیشنهاد دهید ذخیره سازی.

چرا Tresorit جایگزین خوبی برای تجارت Dropbox است:
Tresorit بهترین گزینه برای افراد نیست. اگر فقط می خواهید چند فایل را ذخیره کنید یا از عکس های خانوادگی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، Dropbox ممکن است گزینه بهتری باشد. اما اگر می خواهید بهترین امنیت و امنیت را کسب کنید ، Tresorit بهترین گزینه است.

6. جعبه

box.com

 • بهترین ارائه دهنده ذخیره سازی ابری برای همکاری و تیم ها
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از 10 دلار در هر ماه
 • وب سایت: https://www.box.com/

جعبه سرویس ذخیره سازی ابری است که برای مشاغل و تیم های مشترک طراحی شده است. ده ها ابزار و ویژگی را در اختیار شما قرار می دهد گردش کار خود را بهبود ببخشید و به راحتی همکاری کنید با دیگران در تیم خود برای همکاری ساخته شده است.

ویژگی های جعبه:

 • فضای ذخیره سازی 10 گیگابایتی را به صورت رایگان ارائه می دهد.
 • برنامه ها برای همه دستگاه های شما.
 • ادغام مایکروسافت آفیس 365.
 • ابزارهای مدیریت کاربر.

برنامه های جعبه:
برنامه رایگان 10 گیگابایت ارائه می دهد فضای ذخیره سازی. جعبه تنها یک برنامه حق بیمه را برای افراد ارائه می دهد ، که ارائه می دهد 100 گیگابایت با هزینه 10 دلار در هر ماه. برنامه کسب و کار مبتدی آنها حداقل به 3 کاربر نیاز دارد.

چرا Box گزینه جایگزین خوبی برای Dropbox است:
Box.com یکی از بهترین گزینه های ذخیره سازی ابری برای مشاغل و تیمهای مشترک است. آنها ویژگی های امنیتی و امنیتی بسیار بیشتری نسبت به Dropbox ارائه می دهند.

7. SpiderOak

عنکبوت

 • محاکمه آزادانه 21 روزه اما بدون برنامه رایگان
 • برنامه های حق بیمه از 6 دلار در هر ماه
 • وب سایت: https://spideroak.com/

SpiderOak مجموعه ای از برنامه های ذخیره سازی ابری برای مشاغل است. اگرچه خدمات آنها برای مشاغل ساخته شده است ، اما آنها یک سرویس پشتیبان ذخیره سازی ابری به نام SpiderOak One را ارائه می دهند. بهترین قسمت در مورد SpiderOak این است که برنامه های آنها وجود دارد ساخته شده با حریم خصوصی و امنیت در فکر.

ویژگی های SpiderOak:

 • ساخته شده با حریم خصوصی در ذهن.
 • برنامه هایی برای Linux ، Mac ، Windows ، Android و iOS.
 • دهها ابزار همکاری.
 • محاکمه رایگان 21 روزه.

برنامه SpiderOak:
بر خلاف سایر خدمات موجود در این لیست ، SpiderOak برنامه رایگان ارائه نمی دهد. اما آنها ارائه می دهند محاکمه رایگان 21 روزه. طرح استارت آنها ارائه می دهد فضای ذخیره سازی 150 گیگابایتی با قیمت 6 دلار هر ماه.

چرا SpiderOak جایگزین خوبی برای Dropbox است:
SpiderOak.com ویژگی های پیشرفته و مزایای امنیتی زیادی را که Dropbox فاقد آن است ، ارائه می دهد.

8. شناسه

من رانندگی می کنم

 • بهترین ارائه دهنده ذخیره ابری برای کارفرمایان
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از 59.12 دلار در سال
 • وب سایت: https://www.idrive.com/

من رانندگی می کنم ده ها راه حل ذخیره سازی ابر را برای ارائه خدمات ارائه می دهد نیازهای کارفرمایان ، فروشندگان ، متخصصان و مشاغل. برنامه رایگان آنها همراه است فضای ذخیره سازی رایگان 5 گیگابایتی.

ویژگی های IDrive:

 • برنامه هایی برای iOS ، Mac ، Android و Windows.
 • ابزارها و ویژگیهای همکاری.
 • پشتیبان تهیه کنید یا کلیه داده های خود را هر سال یک بار به صورت فیزیکی بازیابی کنید.
 • ده ها ویژگی های امنیتی و امنیتی.

برنامه های IDrive:
این برنامه رایگان 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را ارائه می دهد. برنامه های حق بیمه آنها از آغاز می شود 59.12 دلار در سال برای سال اول. ارائه می دهد فضای ذخیره سازی 2 ترابایت و تقریباً نیمی از آنچه Dropbox انجام می دهد هزینه دارد.

چرا IDrive جایگزین خوبی برای Dropbox است:
برنامه های رایگان IDrive.com 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی را ارائه می دهند و برنامه حق بیمه آنها ذخیره 2TB را فقط با 59.12 دلار دلار برای سال اول ارائه می دهد.

سوالات متداول

جوانب Dropbox چیست؟?

سهولت استفاده و امکان دسترسی به پرونده ها در هر زمان و هر مکان. با Microsoft Office Online یکپارچه می شوید. همگام سازی سریع و هوشمند فایل ویژگی تاریخچه امکان دسترسی به نسخه های قبلی فایل ها را می دهد.

منفی Dropbox چیست؟?

نسخه حرفه ای گران است. این می تواند بیشتر به حریم خصوصی متمرکز شود. نسخه رایگان محدود است (فقط حافظه 2 گیگابایتی). آپلود پوشه و همکاری وجود ندارد.

بهترین گزینه های Dropbox چیست؟?

بهترین گزینه های پرداخت بالاتر برای Dropbox Sync.com و pCloud.com هستند. بهترین جایگزین رایگان Google Drive است.

گزینه های Dropbox: خلاصه

اگر به دنبال تهیه فضای خالی برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های شخصی خود هستید ، توصیه می کنم درایو گوگل. این دستگاه با 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می شود و به شما امکان می دهد نسخه های با کیفیت پایین تصاویر خود را به صورت رایگان پشتیبان تهیه کنید ، بدون آنکه به سهمیه ذخیره خود حساب شود..

برای مشاغل و پرونده های کار ، و اگر می خواهید برای کل تیم خود همکاری داشته باشید ، بنابراین توصیه می کنم با Sync.com همراه باشید زیرا سرویس آنها برای کار گروهی مشترک ساخته شده است. این بهترین گزینه Dropbox Business در خارج از کشور است.

اگر بهترین امنیتی که بازار ارائه می دهد ، با ما همراه باشید ترسوریت. این شرکت سوئیسی است و حریم خصوصی سوئیس را که به این کشور مشهور است ارائه می دهد.

همه این رقبای Dropbox تقریباً برای همه دستگاه ها و سیستم عامل ها از جمله Windows ، Mac ، iOS و Android دارای برنامه هایی هستند ، بنابراین می توانید به راحتی از هر مکانی که در اختیار دارید ، فایل های خود را همگام سازی و دسترسی داشته باشید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map