Trello یک نرم افزار محبوب و آسان برای استفاده از kanban و مدیریت پروژه است. اما اگر شما نیاز به مدیریت پروژه های پیچیده تر با ذینفعان متعدد دارید ، در اینجا چند مورد ذکر شده است در آنجا.


ترلو دارای حدود 50 میلیون کاربر ثبت نام شده و 1.1 میلیون کاربر فعال روزانه است. این امر Trello را به یکی از نرم افزارهای پیشرو در زمینه مدیریت پروژه در خارج تبدیل می کند.

بهترین گزینه های Trello در سال 2020:

  • به طور کلی بهترین: محبوب ترین نرم افزار مدیریت پروژه در آنجا به لطف ویژگیهای آسان ، بصری و قدرتمند آن است که به تیمها کمک می کند تا پروژه های خود را با یکدیگر هماهنگ و مدیریت کنند..
  • دویدن ، به طور کلی بهترین: ابزاری قدرتمند برای مدیریت پروژه است که مشاغل کوچک و بزرگ را قادر می سازد تا برای پروژه های پیچیده ای که چندین ذینفع در آن مشارکت دارند ، برنامه ریزی ، هماهنگی و مدیریت کنند..
  • بهترین جایگزین Trello برای استفاده شخصی: طرح شخصی (100٪ رایگان است) abd بطور خاص برای فریلنسرها ، دانشجویان ، خانواده ها و برای پروژه های شخصی طراحی شده است.

مکان های کاری امروز پر از پروژه هایی است که باید به موقع و به طور موثر تحویل داده شوند. مدیریت پروژه اکنون مهارتی است که به طور فزاینده ای مورد نیاز است کارگران پیچیدگی اکثر پروژه هایی که امروزه توسط کارگران انجام می شود ، به منابع سنتی عظیم مانند دفترچه ها ، کتابچه ها ، برگه های اکسل و غیره نیاز دارد تا به طور مؤثر مدیریت یا پیگیری شود..

خوشبختانه اکنون بسیاری از ردیابی ها و سازماندهی اطلاعات پروژه توسط بسیاری از نرم افزارهای موجود در بازار قابل کنترل است. Trello یکی از نرم افزارهای پیشرو است که ابزاری برای مدیریت پروژه و Kanban در اختیار شما قرار می دهد.

این ابزار برای گزارش ، سازماندهی ، برنامه ریزی و اجرای به موقع پروژه ها فراهم می کند. استفاده از ابزاری مانند ترلو ضروری شده است برای هر کسی که می خواهد پروژه ها را به طور موثر مدیریت و ارائه کند.

Trello با حدود 50 میلیون کاربر ثبت نام شده ، دارای 1.1 میلیون کاربر فعال روزانه است. این امر Trello را به عنوان یکی از نرم افزارهای پیشرو در زمینه مدیریت پروژه در آنجا قرار می دهد. با این حال ، Trello تنها نرم افزار مدیریت پروژه نیست که باید مورد استفاده قرار گیرد. بیش از دهها ابزار دیگر مدیریت پروژه وجود دارد که عملکردهای یکسانی یا بیشتر از Trello را ارائه می دهند.

اگر به دنبال گزینه های Trello هستید ، برای کشف اطلاعات بیشتر بخوانید.

ترلو چیست؟?

سه گانه

ترلو یک برنامه لیست سازی به سبک Kanban است که در سال 2011 توسط نرم افزار Fog Creek ساخته شد و بعداً در ژانویه 2017 به Atlassian فروخته شد.

این یک برنامه مبتنی بر وب است اما دارای نسخه های Android و iOS نیز می باشد. Trello به 21 زبان شامل انگلیسی ، فنلاندی ، فرانسوی ، آلمانی ، لهستانی ، روسی ، ایتالیایی ، ژاپنی و غیره در دسترس است.

Trello یک نرم افزار بهره وری است که امکان همکاری تیم را در پروژه ها ، مدیریت پروژه ها و مدیریت وظایف فراهم می کند. با استفاده از Trello ، کاربران می توانند با چندین ستون وظایفی ایجاد کنند که شامل موقعیت های کاری مانند To Do ، In Progress و Done است.

Trello برای استفاده شخصی و شغلی مانند مدیریت پروژه نرم افزار ، بولتن مدرسه ، برنامه ریزی درس ، حسابداری ، طراحی وب و غیره ایده آل است. Trello دارای یک API غنی است که ادغام یکپارچه با سیستم های سازمانی و سایر خدمات یکپارچه سازی مبتنی بر ابر مانند IFTTT و Zapier را فراهم می کند..

ویژگی های Trello

Trello برای استفاده شخصی کاملاً رایگان است, با این حال برنامه رایگان همراه با محدودیت است که شامل 10 مگابایت در هر پیوست فایل ، 10 تخته تیم ، 1 قدرت در هر تابلو ، اتوماسیون ساده در کارهای شما ، دستورات محدود به یک کارت ، صفحه و دکمه هستند. شما همچنین می توانید در هر صفحه یک قانون دریافت کنید. شما اما ، تابلوهای شخصی نامحدود ، کارت های نامحدود و لیست های نامحدود دارید.

طرح کلاس تجارت Trello ماهانه 9.99 دلار است. مشترکین در کلاس تجاری خود از تابلوهای شخصی نامحدود ، کارت های نامحدود ، لیست نامحدود ، پیوست پرونده 250 مگابایت ، پشتیبانی از اولویت ، ناظران ، پیش زمینه های سفارشی و برچسب لذت می برند. کاربران برنامه کلاس کسب و کار همچنین دارای ویژگی های تیمی از تابلوهای نامحدود تیم و مجموعه های تخته هستند.

قدرت یو پی اس با زمینه های سفارشی ، لیست ها ، نمای نقشه و یکپارچه سازی 100+ برنامه نامحدود است. باتری اتوماسیون نیز در دسترس است و با بیش از 1000 اجرای فرمان در هر تیم و بیش از 200 در هر کاربر ارائه می شود. ویژگی های سرپرستی و امنیتی شامل تأیید هویت دو عاملی ، مجوزهای پیشرفته سرپرست ، ورود به سیستم برنامه های Google ، دعوت های محدود شده با دامنه و غیره.

برنامه Trello Enterprise هزینه هر کاربر 20.83 دلار در هر ماه است برای 100 کاربر ، با کاهش تعداد کاربران بالاتر از 100 ، قیمت این شرکت کاهش می یابد. برنامه تصدی شامل کلیه ویژگی های کلاس تجاری و موارد دیگر است. این مجوزها دارای مجوزهای گسترده ای در سازمان ، محدودیتهای دلبستگی و مدیریت قدرت هستند.

ترلو جوانب مثبت و منفی

Trello قطعاً از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است. برنامه رایگان آنها برای اجرای پروژه های شخصی و سایر پروژه هایی که خیلی پیچیده نیستند کافی است. به روزرسانی های Trello در زمان واقعی و سریع است. برای هر پروژه یک تابلو وجود دارد و می توانید تمام اطلاعات را در یک صفحه مشاهده کنید و به راحتی می توان موضوعات را ایجاد کرد و آنها را به افراد اختصاص داد.

با این حال ، Trello ممکن است هر آنچه شما نیاز دارید را نداشته باشد. به عنوان مثال ، هیچ نمودار Gantt در Trello موجود نیست. همچنین نمی توانید در مورد تابلوها اسناد یا ویکی بنویسید. و فقط می توانید توضیحات ساده بنویسید. علاوه بر این ، محدودیتی در اندازه تیم وجود دارد که ممکن است برای یک شرکت بزرگتر کار نکند. بنابراین اگر Trello به خوبی کار نمی کند ممکن است بخواهید جایگزین دیگری را در نظر بگیرید.

در اینجا هفت ابزار نرم افزاری دیگر ارائه شده است که قابلیت های مشابه Trello را برای مدیریت پروژه و Kanban ارائه می دهند.

1. آسانا

آسانا

Asana گزینه بسیار خوبی برای تنظیم و رسیدن به اهداف شما است. شما به راحتی می توانید مراحل و برنامه هایی را که تیم شما برای رسیدن به مهلت خود لازم دارند برنامه ریزی و سازماندهی کنید. در Asana ، شما می توانید تابلوهای با وظایف و زیرمجموعه های اختصاصی ایجاد کنید. گزینه های زیادی برای مرتب سازی آسان از طریق این کارها وجود دارد ، از جمله در تاریخ های مقرر فرد. به راحتی می توانید موارد را از مرحله قبل برای تکمیل تغییر دهید. و Asana امکان زمینه های سفارشی و تغییر نام گزینه های ستون را فراهم می کند.

وظایف آسانا

یک جدول زمانی وجود دارد که مسئولیت را تعیین می کند و پیگیری می کند ، به شما امکان می دهد برنامه ها را به اشتراک بگذارید و تیم خود را به سرعت بروزرسانی کنید. همچنین می توانید صفحات گسترده را در Asana بارگذاری کنید تا جدول زمانی را ایجاد کنید. آنها یک تقویم قابل تنظیم دارند که به شما امکان می دهد تاریخ موعد و زیرمجازهای یک پروژه را مشاهده و تنظیم کنید. تیم شما می تواند از فرم های درخواست استفاده کرده و اتوماسیون سفارشی ایجاد کند تا روند کار شما ساده شود و از خطاهای اضافی جلوگیری کند.

آسانا بیش از 100 ادغام به شما می دهد و به شما امکان می دهد پروژه ها را در پرتفوی مختلف از هم جدا کنید. به علاوه ، شما می توانید بارهای مختلفی را برای اعضای تیم مشاهده کنید تا مطمئن شوید هیچ کس بیش از حد نیست.

جوانب مثبت و منفی Asana

نکته جالب توجه برای آسانا این است که آنها دارای صفحه گسترده بارگذاری شده و گزینه ای برای تعادل بار کاری تیم شما هستند. نکته منفی برای آسانا این است که اگر می خواهید احساس ارتباط متفاوتی برای تیم خود داشته باشید ، روی سیستم عاملهای جداگانه قرار دارد.

چرا آسانا بهتر از ترلو است

آسانا دارای یک تقویم قابل تنظیم و امکان تنظیم آسان وظایف و پیگیری در مورد انجام آنها است. Trello وظایف گروهی دارد اما تقریبا به اندازه تیم گزینه های زیادی برای برقراری ارتباط ندارد. نرم افزار مدیریت پروژه و کار Trello مبتنی بر کارت است ، Asana کارت را نیز انجام می دهد اما بار دیگر ویژگی های اضافی آن را متنوع تر و قدرتمند تر می کند..

2. Monday.com

دوشنبه

Monday.com چندین گزینه مشاهده را ارائه می دهد. این موارد شامل Kanban ، جدول زمانی ، تقویم ، نقشه و نماهای نمودار است. این شامل حداکثر 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی با بیش از 150 اتوماسیون مختلف برای ساده کردن گردش کار شما است. همراه با گزینه های برنامه و ادغام های ایمیل ، Monday.com شامل اقدامات امنیتی و پشتیبانی زیادی است.

داشبورد این برنامه به شما امکان می دهد انواع مختلف ستون ها را با فرم های تعبیه شده و برچسب های منحصر به فرد انتخاب کنید. می توانید تابلوهای خود را به اشتراک بگذارید یا تنظیمات صفحه خصوصی را داشته باشید. اما یکی از جالب ترین گزینه هایی که Monday.com ارائه می دهد ، ورود به سیستم فعالیت است.

Monday.com جوانب مثبت و منفی

نکته مثبت این است که Monday.com فضای ذخیره سازی و راهی برای ردیابی فعالیت و اطلاعات هر یک از اعضای تیم با فرم های تعبیه شده ارائه می دهد. نکته منفی این است که بسیاری از این عملکردها به گرانترین برنامه احتیاج دارند ، بنابراین ممکن است برای به دست آوردن ویژگی های مورد نظر خود نیاز به ارتقاء بیشتری داشته باشید.

چرا Monday.com بهتر از Trello است

برخلاف Trello ، Monday.com به داشبورد خود سفارشی سازی ستون ها و نماها را می دهد. شما می توانید تابلوهای کل را با تیم خود به جای بایگانی کارت آنها به اشتراک بگذارید.

3. خطا

چین و چروک

Wrike یک گزینه عالی برای پروژه هایی است که شامل دارایی های دیجیتال است. ویژگی های افزودنی آنها شامل گزینه هایی برای ردیابی و مدیریت منابع دیجیتال شما است. می توانید آنها را ویرایش ، بررسی و منتشر کنید.

این نرم افزار شامل یک پلتفرم واحد برای کمک به اعضای تیم شما در ارتباط بیشتر است. شما حتی می توانید یک نمایش زنده از نحوه انجام پروژه ها بدست آورید. این می تواند به کاهش ایمیل های غیر ضروری و جلسات کمک کند تا در وقت خود صرفه جویی شود. Wrike دارای مشخصات داشبورد شخصی و امنیت قوی با گزینه های داده رمزگذاری شده است.

داشبورد چروک

آنها ایده های قالب پروژه زیادی دارند و تقویم ، نمودار گانت را ارائه می دهند و گزینه هایی را با تجزیه و تحلیل ارائه می دهند. Wrike می تواند با صدها برنامه ادغام شود. اما هیجان انگیز ترین آنها ردیابی زمان و بودجه آنها است. آنها همچنین به شما اجازه می دهند نسخه های اسنادی را که به اشتراک می گذارید کنترل کنید.

جوانب مثبت و منفی

نکته مثبت این است که Wrike همه یک سیستم عامل را در اختیار دارد ، بنابراین اعضای تیم می توانند با هم ارتباط نزدیک تری داشته باشند و برای کارایی ردیابی زمان و بودجه دارند. نکته منفی این است که ویژگی های مدیریت دارایی دیجیتال به جای اینکه با اشتراک اصلی Wrike شما همراه شوند ، افزودنیهای دیگری هستند.

چرا Wrike بهتر از Trello است

Wrike شامل نمایش زنده پروژه شما است تا مدیریت تیم شما بتواند در زمان واقعی پاسخ ها و به روز رسانی ها را دریافت کند. Trello ، از طرف دیگر ، بیشتر به اشتراک فایل متکی است.

4. Basecamp

پایه بازو

Basecamp همه چیز در مورد بررسی با تیم و مدیریت شما است. این برنامه شامل لیست ها و برنامه های انجام شده است ، به همراه زیر پروژه ها برای اینکه خود را منظم تر نگه دارید. شما می توانید همه چیز را در طول برنامه زمانی پروژه پیگیری کنید و اعضای تیم را به مواردی که باید انجام شود اختصاص دهید.

برای ارتباط برقرار کردن همه ، Basecamp تابلوهای پیام رسانی و ویژگی چت گروهی را ارائه می دهد. این همچنین شامل تنظیم خودکار چک های شخصی با مدیر شما می باشد. به این ترتیب ، شما می توانید در تماس باشید ، در حالی که هنوز احساس می کنید آزادی عملکرد و عملکرد را دارید. Basecamp حتی یک دید جداگانه از دیدگاه های مدیریت در مقابل دیدگاه اعضای تیم دارد.

این نرم افزار شامل قابلیت ذخیره سازی فایل ها است و نمای Hill Chart را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین به شما امکان می دهد تا ساعت های موجود را به راحتی تنظیم کنید ، بنابراین از ساعت خسته نمی شوید.

جوانب مثبت و منفی

از مزایای استفاده از Basecamp این است که مدیریت می تواند راحت تر وظایف خود را انجام دهد و چک را به طور مداوم و خودکار با اعضای تیم انجام دهد. نکته منفی Basecamp این است که آنها مانند بسیاری از برنامه های دیگر ویژگی های قابل تنظیم ندارند.

چرا Basecamp بهتر از Trello است

Basecamp به جای نمودار گانت شامل نمودار هیل است. Basecamp ادعا می کند که نمای نمودار هیل در واقع بهتر است زیرا این تصویر واضح تر از پیشرفت پروژه شما است. به جای دیدن تعدادی از کارهای باقیمانده ، می توانید بفهمید که ممکن است اوضاع برای شما تنگناها باشد.

5. ZenHub

zenhub

اگر از طرفداران GitHub هستید ، پس قصد عاشق ZenHub را دارید. این ویژگی همکاری زیادی با GitHub دارد. شما می توانید برای پروژه های خود نقشه راه بسازید ، که در واقع جدول زمانی هستند که همه افراد در تیم شما می توانند آن را مشاهده کنند. در این نماها ، می توانید وظایف را مطابق با اولویت های خود ، به همراه گزینه های برچسب و توانایی های فیلتر تنظیم کنید. همچنین می توانید نقاط عطفی را برای ردیابی پیشرفت پروژه خود تنظیم کنید.

ZenHub یک فضای کاری مجازی متصل تر را فراهم می کند که می توانید اعضای تیم های مختلف را به وظایف خود اختصاص دهید. اگر می توانید محصولات و موجودی را مدیریت کنید ، این برنامه گزینه بسیار خوبی است. ZenHub پروژه های شما را پیگیری می کند و به شما کمک می کند تا مراقب عقبگردها باشید و مشکلات را قبل از وقوع آنها به وجود آورید. شما همچنین می توانید از نزدیک هر روند یا مسائل پیگیری را برای انتشار محصولات خود پیگیری کنید.

جوانب مثبت و منفی ZenHub

نکته مثبت ZenHub این است که به شما امکان می دهد مدیریت بیشتری برای انتشار محصول داشته باشید و به شما در افزایش بهره وری و جلوگیری از خطا کمک می کند. نکته منفی ZenHub این است که آنها ویژگی های اضافی برای برنامه ریزی مانند نمایش تقویم یا گزارش تجزیه و تحلیل ندارند.

چرا ZenHub از Trello بهتر است

در حالی که Trello از کارتهایی برای ردیابی یادداشت ها و وظایف استفاده می کند ، ZenHub نقشه های راه کاملی را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید جدول زمانی محصولات خود را ببینید و اهداف خود را برآورده کنید.

6. MeisterTask

MeisterTask

MeisterTask احتمالاً یکی از گزینه های قابل تنظیم برای کمک به تیم شما برای لذت بردن از زمان کار و افزایش کارایی آنها است. این شامل آیکون های سفارشی و زمینه برای فضای کاری مجازی شما است.

این برنامه گزینه های اتوماسیون زیادی دارد و به شما امکان می دهد تا کارهای مختلفی را به یکدیگر متصل کنید ، بنابراین می توانید به راحتی مشاهده کنید که چگونه آنها بر یکدیگر تأثیر می گذارند. شما می توانید تعداد نامحدودی از کارها و زیرمجموعه ها را ایجاد کنید و MeisterTask به شما امکان می دهد تا زمانی را که برای آنها صرف کرده اید ، ردیابی کنید. اگر کارهایی دارید که بارها و بارها انجام می دهید ، این برنامه به شما امکان می دهد تا کارهای تکراری را با زمینه های دلخواه ایجاد کنید. این می تواند به شما در جلوگیری از خطاها کمک کند و کار خود را در صفحه سریع تری انجام دهید.

MeisterTask گزینه های عالی اشتراک گذاری بین گروه ها یا پروژه ها را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین به شما امکان می دهد چندین مدیر برای تیم و گروه های خود داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی های خوب این است که گزارش های زیادی را برای شما برای تجزیه و تحلیل و ردیابی شامل می کند. اینها شامل آمار مربوط به پروژه شما و گزارشهای مربوط به انطباق است. همچنین می توانید داده ها را صادر کنید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این است که MeisterTask راه حل هایی برای ادغام با سایر نرم افزارهای مدیریتی از جمله Trello دارد.

MeisterTask جوانب مثبت و منفی

مزایای MeisterTask این است که به شما گزینه های ردیابی زمان و اتوماسیون را برای بهره وری می دهد. نکته منفی MeisterTask این است که بسیاری از ویژگی های سفارشی سازی آنها بیشتر به دنبال راه حل های کار هستند.

چرا MeisterTask بهتر از Trello است

MeisterTask در واقع می تواند با Trello ادغام شود ، به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات خود را از روی پلتفرم آنها بکشید تا بتوانید از تمام ویژگی های اضافی این نرم افزار استفاده کنید.

7. ClickUp

کلیک کنید

قرعه کشی کلیدی ClickUp گزینه های مدیریتی تیم شما است. آنها چندین نمایش مختلف را برای انتخاب شما ایجاد می کنند تا فضای کاری مجازی شما برای شما کار کند. می توانید لیست ، کادر ، تخته ، تقویم ، پرونده یا نمای فرم را مشاهده کنید. همچنین می توانید نمای گانت را انتخاب کنید.

بسته به اهداف تیم شما ، می توانید پیچیدگی دید خود را به همراه گزینه های فیلتر نیز انتخاب کنید. همانطور که تیم خود را مدیریت می کنید ، به شما امکان می دهد پروفایل های مختلفی را مشاهده کنید و به راحتی وظایف را برای آنها ایجاد و ویرایش کنید. سپس این کارها در سینی کارشان ظاهر می شود و باعث می شود که سریع و سریع بین آنها جابجا شود.

ClickUp شامل یک ویژگی دفترچه یادداشت و فضای ذخیره سازی ابری است. هنگامی که نظرات خود را در مورد اسناد تیم می گذارید ، در واقع می توانید اقدامات یا نقش هایی را در نظر خود اختصاص دهید ، و گزینه چت زنده نیز وجود دارد.

ClickUp جوانب مثبت و منفی

نکته مثبت ClickUp این است که می توانید اهداف خود را تنظیم کنید ، از جمله ویرایش پروژه ها و جابجایی بین کارها. موارد منفی ClickUp این است که ممکن است دشوار نبودن در انجام وظایف باشد ، زیرا می توانید آنها را در مکانهای مختلف اختصاص دهید.

چرا ClickUp بهتر از Trello است

ClickUp گزینه های سازمانی بیشتری نسبت به Trello دارد ، به ویژه در مورد لیست ها و دیدگاه های آنها. آنها گزینه های سفارشی بیشتری دارند ، همراه با ویژگی های گزارش بهتر مانند صفحه گسترده ، پرونده ها و ردیابی زمان.

بهترین گزینه های Trello: خلاصه

گزینه های trello

اگر به دنبال یک نرم افزار مدیریت ساده ، بصری و آسان برای استفاده در پروژه هستید ، Trello گزینه خوبی است ، اما اگر می خواهید یک گزینه جایگزین قدرتمند تر از Trello باشید ، Asana گزینه ای بدون فکر نیست..

در حالی که Trello ابزاری آسان و بصری Kanban است و برای تیم های کوچکتر ایده آل است ، اما برای پروژه های پیچیده تری که ذینفعان بیشتری در آن دخیل هستند ، به خصوص در مورد واگذاری وظایف و مدیریت چندین پروژه ، پس از آنsana و نرم افزار پیشرفته و قدرتمند آن انتخاب واضحی است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me