7 بهترین گزینه pCloud

pCloud یک سرویس ذخیره سازی ابری امن و با کاربرد آسان است که 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را در اختیار شما قرار می دهد و برنامه هایی با طول عمر مناسب را تا 2 ترابایت ارائه می دهد. اشتباه نکنید این یک سرویس عالی است ، اما موارد خوبی در آنجا وجود دارد.


pCloud یکی از محبوب ترین گزینه های ذخیره سازی ابری در بازار است. در هنگام ثبت نام 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی را به صورت رایگان و یک دسته از دیگر ویژگی های عالی ارائه می دهد.

بهترین گزینه های pCloud در سال 2020:

 • به طور کلی بهترین: ارائه دهنده ذخیره سازی ابری عالی است و شبیه pCloud است ، اما وقتی امنیت برقرار شود ، Sync.com بهتر است زیرا رمزگذاری دانش صفر به صورت رایگان درج شده است ، با pCloud باید هزینه بیشتری را برای آن پرداخت کنید.
 • دویدن ، به طور کلی بهترین: یک انتخاب عالی برای مشاغل و تیمهای مشارکتی است ، زیرا ویژگی های همکاری و امنیتی بسیار بیشتری نسبت به pCloud ارائه می دهد.
 • بهترین گزینه رایگان برای pCloud: بهترین گزینه رایگان است ، و ادغام آن با Google Docs ، Sheets و برنامه های شخص ثالث این گزینه را برای کاربر شخصی یک گزینه عالی می کند.

ابر اصطلاح گسترده ای است که عموماً به دسترسی و استفاده از خدمات رایانه ای از راه دور از طریق اینترنت اشاره دارد. این شامل تعامل با سخت افزار کامپیوتر فیزیکی در مکان های از راه دور از طریق نرم افزار اختصاصی از طریق اینترنت است.

هنگامی که یک پرونده را در یک سرویس ذخیره سازی ابری مانند pCloud یا Sync.com بارگذاری می کنید ، پرونده در یک مکان فیزیکی در یک مرکز داده در مکانی در جهان ذخیره می شود. مکان مرکز داده بی ربط است از آنجا که کلیه مراکز داده به اینترنت متصل هستند و از هر جای دنیا قابل دسترسی هستند.

استفاده از سرویس های ابری ما را از استفاده از حافظه شخصی سنتی ما مانند دیسک های سخت که در آن اطلاعات ما به دلیل سرقت ، تخریب یا نقص عملکرد هارد از بین می رود ، رها می کند..

pCloud چیست?

pCloud یک ارائه دهنده سرویس ذخیره سازی مبتنی بر ابر است که به شما امکان می دهد داده های دیجیتالی خود را در ابر ذخیره کنید.

pcloud

pCloud یک فضای ذخیره سازی شخصی را در اختیار شما قرار می دهد که تمام پرونده ها و پوشه های شما در آن ذخیره شوند. از طریق نرم افزار آنها به صورت برنامه های دسک تاپ و موبایل می توان به خدمات آنها دسترسی پیدا کرد. pCloud در دسترس است iOS ، Android ، Windows ، MacOSX و Linux. فضای ذخیره سازی در همه دستگاه ها قابل دسترسی است ، به این معنی که اگر من یک فایل را با استفاده از رایانه خود بارگذاری کنم ، این فایل در تلفن یا رایانه لوحی من موجود خواهد بود.

pCloud همچنین امنیت فایلهای آپلود شده را فراهم می کند. آنها اطمینان حاصل می کنند که پرونده ها در برابر هکرها و سایر جرایم سایبری ایمن هستند. با آخرین ویژگی امنیتی آنها ، به نام pCloud Crypto, فایل ها روی رایانه شما رمزگذاری می شوند حتی قبل از بارگذاری آنها رمزگذاری با استفاده از یک کلید خصوصی انجام می شود که فقط توسط رایانه شما تولید و شناخته شده است. این بدان معناست که حتی pCloud نمی داند چه نوع پرونده ای را بارگذاری می کنید. رمزگذاری به پایان رسیده است.

ویژگی های pCloud

pCloud با اطمینان از اینکه پرونده ها دست نخورده و ایمن باقی خواهند ماند ، امکان ذخیره سازی فایل های خود را روی cloud را در اختیار کاربران قرار می دهد..

با ورود به حساب pCloud به این پرونده ها می توان از هر نقطه جهان دسترسی داشت. همگام سازی فوری تضمین می کند که پرونده های آپلود شده در یک کامپیوتر بلافاصله در تمام رایانه های دیگر برای استفاده در دسترس هستند.

رابط pcloud

pCloud امکان اشتراک گذاری و همکاری فایل را فراهم می کند. به اشتراک گذاشتن پرونده به طور معمول به سه روش ممکن است انجام شود ، ابتدا با ایجاد لینک و به اشتراک گذاری آن برای هر کسی که می تواند برای بارگیری فایل ها از لینک استفاده کند. راه دیگر برای به اشتراک گذاری پرونده ها دعوت سایر کاربران pCloud به یک پوشه است. کنترل پوشه مشترک به طور انحصاری در دست دعوت کننده است. دعوت شده می تواند دسترسی ویرایش را به شما اجازه دهد تا روی یک سند همکاری کند.

جوانب مثبت و منفی pCloud

بزرگترین مزیت استفاده از pCloud این است که شما دریافت می کنید 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان برای ثبت نام همچنین می توانید با نصب برنامه موبایل و مراجعه به دوستان و خانواده ، فضای ذخیره رایگان خود را افزایش دهید. این یکی از ارزان ترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر است. آن برنامه های حق بیمه در هر ماه از 3.99 دلار شروع می شود با 500 گیگابایت.

pCloud برنامه دسترسی به زندگی را با 175 دلار ارائه می دهد. این برنامه همچنین با Facebook ، Instagram ، OneDrive و سایرین ادغام می کند به گونه ای که پرونده های آپلود شده در آنجا می توانند فوراً از pCloud نسخه پشتیبان تهیه شوند. pCloud نیز ارائه می دهد رمزگذاری درجه نظامی برای امنیت. pCloud همچنین دارای رابط کاربری آسان و شهودی است.

موارد منفی pCloud شامل عدم امکان ویرایش آنلاین مانند Google Docs است. همچنین ، آن است رمزنگاری, ویژگی رمزنگاری برای پایان دادن به پایان ، فقط به عنوان یک در دسترس است افزودنی پرداخت شده. به روزرسانی های مداوم آن ممکن است بیش از حد پرمخاطب و پر مصرف داده باشد. گزینه های عالی برای pCloud در زیر بحث شده است.

1. Sync.com

sync.com

Sync.com یک ارائه دهنده سرویس ذخیره سازی ابری است که امکان ذخیره ، به اشتراک گذاری و دسترسی به پرونده های شما را از هر مکانی آسان می کند. بالاترین ویژگی امنیتی آن رمزگذاری انتهایی تا پایان است که تضمین می کند پرونده های آپلود شده 100٪ ایمن هستند.

اشتراک فایل با sync.com آسان است. کاربران حتی می توانند پرونده هایی با هر اندازه و قالب به اشتراک بگذارند ، حتی اگر گیرنده ها حساب همگام سازی ندارند. کاربران می توانند پوشه ها را به اشتراک بگذارند و از ویژگی های دیگری مانند محافظت از رمز عبور ، اعلان ها ، تاریخ انقضا و مجوزها برای حفظ کنترل پوشه های مشترک استفاده کنند. ویرایش های روی پرونده ها ضبط می شوند و می توانید نسخه اولیه یک سند را بازیابی کنید. پرونده های حذف شده همچنین با کلیک یک دکمه می توانند بازیابی شوند.

برنامه رایگان همگام سازی 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را ارائه می دهد, اگرچه مقدار انتقال داده محدود است. برنامه های پرداخت شده نیز گران نیستند و از 49 دلار در سال شروع می شوند و 500 گیگابایت آن نیز ذخیره می شود. برنامه های حق بیمه انتقال و ذخیره سازی نامحدود داده ها از 2TB را ارائه می دهند که برای استفاده شخصی کافی است. پشتیبانی از اولویت های ایمیل با استفاده از فعالیت های مربوط به برنامه ها در دسترس است.

برنامه های همگام سازی برای سیستم عامل های Windows ، Android ، iOS و Mac در دسترس هستند. همگام سازی برای هر پلتفرمی که استفاده می کنید در دسترس است. همگام سازی همگام سازی فوری پرونده ها را دارد ، بنابراین می توانید پرونده های خود را در هر مکانی که هستید قرار دهید. برنامه های تلفن همراه همگام سازی دارای یک ویژگی قفل از راه دور است که به کاربران امکان می دهد دستگاه خود را از هر دستگاه دیگری که به حساب Sync خود وارد شده اند قفل کنند..

Sync.com جوانب مثبت و منفی

از مزایای استفاده از همگام سازی این است که دارای یک سیستم رمزنگاری انتهایی تا پایان است که اطمینان حاصل می کند که داده های کاربران همیشه خصوصی و ایمن نگه داشته می شود. همگام سازی نسخه های قبلی اسناد را نیز حفظ می کند که بازیابی نسخه قبلی یا پرونده های حذف شده را برای کاربران آسان می کند.

نکته منفی استفاده از Sync این است که از pCloud گران تر است. همچنین ، 10 گیگابایت حافظه رایگان در pCloud دریافت می کند ، در حالی که همگام سازی فقط 5 گیگابایت را ارائه می دهد.

چرا همگام سازی بهتر از pCloud است

مهمترین مزیت Sync نسبت به pCloud این است که همگام سازی دارای پایان استاندارد برای پایان دادن به رمزگذاری برای همه کاربران است. همگام سازی همچنین دارای ویژگی خاموش کردن راه دور برای محافظت از حساب کاربری شما است ، در صورت شک به فعالیت غیرمعمول در دستگاه های وارد شده خود. هر دو ویژگی همگام سازی را جایگزین خوبی برای pCloud می کنند.

2. Dropbox

رها کردن

Dropbox همچنین ارائه دهنده خدمات ذخیره سازی ابری است که خدمات خود را گسترش داده است تا شامل همکاری و دسترسی مداوم به مواد ذخیره شده در هر نقطه از جهان شود. این اولین فضای هوشمند کاری جهان است. Dropbox به شما امکان می دهد تا روی چیزهای مهم تمرکز کنید.

Dropbox به گونه ای طراحی شده است که کاربران سازمان یافته بمانند. تغییرات ایجاد شده از یک دستگاه در همه دستگاه ها همگام سازی می شوند و نیاز به حمل دستگاه یا پرونده را در اطراف حذف می کنند.

Dropbox اسناد کاغذی Dropbox را ارائه می دهد که به کاربران امکان ایجاد و ویرایش اسناد را می دهد – Microsoft Office و سایر قالب ها درست در حساب Dropbox خود. این مدت زمانی را که می توانست صرف جستجو یا جابجایی بین برنامه ها در حین کار شود ، کاهش می دهد. این ویژگی همچنین امکان همکاری عالی را فراهم می کند به این معنی که دو یا چند نفر می توانند یک سند را ویرایش کنند.

Dropbox فعالیت های کاربر را برای ایجاد تجربه دسک تاپ هوشمند خود تجزیه و تحلیل می کند ، محتوا را برای شما پیشنهاد می کند ، و به شما کمک می کند تا در تمام مدت سازمان یافته باشید. پیشنهاد هوشمند همچنین به شما امکان می دهد با نگه داشتن همه آنها برای شما ، به پرونده هایی که احتمالاً به آنها احتیاج دارید ، بروید.

برنامه رایگان Dropbox به 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می دهد و فقط می توان در سه دستگاه همگام سازی کرد. برنامه های حرفه ای آن با 10 دلار در ماه با 2 ترابایت فضای ذخیره سازی شروع می شود.

Dropbox جوانب مثبت و منفی

طرفدار عمده استفاده از Dropbox این است که این ویژگی برای ایجاد و ویرایش اسناد وجود دارد که امکان همکاری یکپارچه در اسناد را فراهم می کند. تقویم Dropbox همچنین هوشمندانه مطالب ملاقات با الگوهای یادداشت برداری را نشان می دهد که باعث می شود روند میزبانی یک جلسه به راحتی انجام شود.

نکته منفی استفاده از Dropbox این است که به اندازه pCloud ارزان نیست. همچنین نسبت به pCloud از امنیت کمتری برخوردار است. این تنها 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را ارائه می دهد.

چرا Dropbox از pCloud بهتر است؟

Dropbox یک گزینه عالی برای pCloud است زیرا به کاربران امکان می دهد اسناد را بطور همزمان ایجاد و ویرایش کنند. همچنین ، با وجود ویژگی های بسیار زیادی که دارد ، Dropbox برای استفاده بسیار ساده است ، که برای زبان آموزانی که چیزهای آسان برای یادگیری را ترجیح می دهند بسیار عالی است.

3. Box.com

box.com

Box.com یک سرویس مدیریت محتوای ابر و اشتراک گذاری فایل برای مشاغل است. Box یک مکان واحد برای امنیت ، مدیریت و به اشتراک گذاری مطالب ارائه می دهد. این ویژگی برای محافظت از داده های انتهایی ، پایان دادن به 2FA و علامت چاپ سفید برای جلوگیری از نشت اطلاعات است.

باکس همچنین از همکاری پشتیبانی می کند. با استفاده از Box می توانید یک فضای کاری مرکزی ایجاد کنید که پرونده ها در آن ذخیره شوند و تیم ها می توانند به راحتی ویرایش ، اظهار نظر ، به اشتراک گذاری فایل ها و همچنین اختصاص وظایف.

گردش کار باکس به کاربران این امکان را می دهد تا در عرض چند دقیقه کارهای تکراری را به صورت خودکار انجام دهند. این کار کاربر را آزاد می کند تا زمان بیشتری را برای آنچه مهمتر است خرج کند. جعبه همچنین طیف گسترده ای از ادغام را در بیش از 1400 برنامه ارائه می دهد.

برنامه رایگان آن با 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می شود در حالی که برنامه حق بیمه 100 گیگابایت با 10 دلار در هر ماه ارائه می دهد.

Box.com جوانب مثبت و منفی

بزرگترین حرفه ای استفاده از Box ، طیف گسترده ای از ادغام آن است. این بدان معناست که هرچه منبع سند شما باشد ، می توانید یکپارچه آن را در Box ادغام کنید. نکته اصلی استفاده از جعبه این است که از آنجا که برای مشاغل طراحی شده ، گران است.

چرا Box.com بهتر pCloud است

Box.com یک جایگزین عالی برای pCloud است زیرا طیف گسترده ای از ادغام را ارائه می دهد که نمی توان در pCloud یافت. اگر با طیف گسترده ای از اسناد کار می کنید ، جعبه جایی است که باید بروید.

4. Google Drive

درایو گوگل

Google Drive سرویس ذخیره سازی ابری است که توسط Google ارائه شده است. هرکسی که دارای یک حساب Gmail است ، به طور خودکار مالک Google Drive است و دارای 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی است. علاوه بر این ، Google تصاویر شما را به صورت رایگان برای شما ذخیره می کند ، اگرچه کیفیت بهترین نخواهد بود.

Google Drive همچنین از طریق Google Docs برای همکاری مستقیم ویرایش اسناد آنلاین را ارائه می دهد. همچنین این امکان را برای ادغام بدون درز اسناد اداری و گوگل با مایکروسافت آفیس فراهم می کند.

برنامه حق بیمه Google با 1.95 دلار در ماه با ذخیره 100 گیگابایت شروع می شود.

جوانب مثبت و منفی Google Drive

بزرگترین طرفدار استفاده از Google Drive این است که شما 15 گیگابایت فضای ذخیره رایگان دریافت می کنید. Google Drive همچنین امکان دسترسی آفلاین را نیز فراهم می کند. علاوه بر این ، استفاده از Google Drive ابزار اشتراک گذاری و همکاری فوق العاده به شما می دهد.

عمده ترین منافع استفاده از Google Drive محدودیت اندازه پرونده آن است. تصاویر تعبیه شده در اسناد دیگر نباید از 2MB تجاوز کند ، و شخصیت های یک سند متنی محدود به 1،024،000 می شوند.

چرا Google Drive بهتر از pCloud است

Google Drive یک جایگزین عالی برای pCloud است زیرا همکاری بیشتری را از طریق Google Docs نسبت به pCloud فراهم می کند. Google Drive همچنین ارزان تر از pCloud است.

5. مایکروسافت OneDrive

میکروسافت onedrive

OneDrive متعلق به مایکروسافت است. سرویس های ابری آن عالی هستند و حساب رایگان آنها با 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می شود. برنامه های OneDrive Premium نیز به شما کمک می کند تا از دفتر Microsoft استفاده کنید.

OneDrive همچنین ادغام بسیار خوبی را در برنامه های مختلف ارائه می دهد. برنامه های آن در کلیه سیستم عامل ها ، اندروید ، iOS و Mac نیز موجود است. برنامه های حق بیمه آنها با 1.99 دلار در هر ماه با 100 گیگابایت ذخیره سازی رایگان شروع می شود.

جوانب مثبت و منفی OneDrive

طرفدار عمده OneDrive ارزان بودن آن است. همچنین ، برنامه های حق بیمه به شما امکان می دهد Microsoft Office را به صورت رایگان اختصاص دهید. نتیجه استفاده از OneDrive این است که رمزنگاری پایان یا پایان را ارائه نمی دهد.

چرا OneDrive بهتر از pCloud است

OneDrive از pCloud بهتر است زیرا ارزان تر است. همچنین ادغام بدون درز با MS Office را ارائه می دهد.

6. مگا

عظیم

سرویس های ابری مگا به پایان رسید تا رمزگذاری را با استفاده از AES 128 برای همه پرونده ها پایان دهند. آنها ذخیره سازی ابری ، سازماندهی محتوا ، همکاری و اشتراک گذاری را ارائه می دهند. برنامه های آنها در سیستم عامل های Android ، iOS ، Windows و Linux موجود است. حساب های رایگان مگا با 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ، اما با سهمیه انتقال محدود در هر ماه همراه هستند.

جوانب مثبت و منفی

مگا رمزگذاری پایان تا پایان را برای انتقال پرونده فراهم می کند. نکته مهم این است که محدودیت نقل و انتقالات در هر ماه وجود دارد.

چرا مگا بهتر از pCloud است

Mega یک جایگزین عالی برای pCloud است زیرا رمزگذاری را برای پایان دادن به پایان ارائه می دهد در حالی که Crypto pCloud فقط به عنوان یک افزودنی پولی در دسترس است.

7. iDrive

من رانندگی می کنم

خدمات ابری iDrive به شرکتها ، متخصصان و مشاغل متمرکز شده است. برنامه رایگان آنها با 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان همراه است در حالی که برنامه های پرداخت شده با 59.12 دلار در سال با 2 ترابایت ذخیره سازی شروع می شوند. آنها ابزارهای مشترک و گزینه های بازیابی برای پرونده های شما را ارائه می دهند. برنامه های آنها در همه سیستم عامل ها موجود است.

جوانب مثبت و منفی iDrive

iDrive با توجه به فضای بزرگ ذخیره 2TB با 59.12 دلار در سال ارزان است. مهمترین اشکال iDrive این است که آنها فضای ذخیره نامحدودی ندارند.

چرا iDrive بهتر از pCloud است

iDrive یک جایگزین عالی برای pCloud است زیرا با توجه به ذخیره سازی بزرگ فضای 2 ترابایت با قیمت 50.12 دلار در دسترس ارزان تر است.

سوالات متداول

pCloud چیست?

pCloud یک ارائه دهنده سرویس ذخیره سازی ابری امن و با کاربرد آسان است که 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری رایگان به شما می دهد و برنامه هایی با طول عمر مناسب تا حداکثر 2 ترابایت را ارائه می دهد.

جوانب مثبت و منفی pCloud چیست?

pCloud یک رابط کاربری آسان ، پشتیبانی 24/7 ، برنامه های دسترسی مقرون به صرفه و مقرون به صرفه از 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را ارائه می دهد. مهمترین نکته pCloud این است که رمزگذاری نهایی به انتها فقط به عنوان افزونه پرداخت می شود.

بهترین گزینه های pCloud کدامند؟?

بهترین گزینه های پرداخت بالاتر برای pCloud ، Sync.com و Box.com هستند. بهترین جایگزین رایگان Google Drive است.

بهترین گزینه های pCloud – خلاصه

بهترین گزینه های pcloud

pCloud.com خدمات ذخیره سازی ابری عالی ارائه می دهد ، با این وجود سایر ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر با آنها رقابت می کنند. اگر به دنبال فضای ذخیره سازی رایگان و ساده هستید ، به دنبال آن بروید درایو گوگل, با 15 گیگابایت ذخیره سازی رایگان آنها.

اگر تازه کار هستید و چیز ساده ای برای استفاده دارید ، دنبال کنید Dropbox با رابط کاربری ساده آنها. برای فضای امن ذخیره سازی ابری رمزگذاری شده پایان کار برای مشاغل و مشاغل ، من Sync.com را به دلیل ویژگی های گسترده و سادگی آن توصیه می کنم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map