7 بهترین گزینه LastPass

گذرواژه‌های ضعیف یکی از مهمترین دلایل هک شدن حسابهای آنلاین است. دلیل بعدی در لیست استفاده از همان رمز عبور برای چندین وب سایت یا تمام حساب های شما است. LastPass یک مدیر رمز عبور عالی است اما واقعاً خوب است در آنجا.


اینجاست که مدیران رمزعبور مانند LastPass وارد می شوند. آنها نه تنها به شما در تولید رمزهای عبور قوی تر کمک می کنند بلکه آنها را نیز برای شما به یاد می آورند.

بهترین گزینه های LastPass در سال 2020:

 • به طور کلی بهترین: این مدیر رمزعبور مورد علاقه من به دلیل رابط کاربری ساده ، ایمنی و دارای نظارت رایگان VPN و Dark Web است.
 • دویدن ، به طور کلی بهترین: Runner-up 1Password است که از سهولت استفاده ، ویژگی ها و امنیت بسیار خوبی برخوردار است.
 • بهترین گزینه رایگان برای LastPass: بهترین مدیر رمز عبور رایگان در بازار است ، مملو از ویژگی های آن است اما ساده ترین کاربرد آن نیست و رابط کاربری قدیمی است..

LastPass چیست (و چگونه کار می کند)

بهترین گزینه های دوربرد

LastPass ابزاری ساده است که رمزهای عبور شما را مدیریت می کند و امنیت تمام حساب های آنلاین شما را افزایش می دهد. LastPass کلمه عبور شما را ذخیره می کند در حساب LastPass خود پشت رمز عبور اصلی. با استفاده از یک ابزار مدیریت رمز عبور مانند LastPass می تواند 10 برابر امنیت آنلاین شما باشد. به جای استفاده از همان رمز عبور ضعیف در همه سایتها ، می توانید از LastPass برای تولید و ذخیره کلمه عبورهای قوی برای تمام وب سایتهایی که استفاده می کنید استفاده کنید.

و به این دلیل که LastPass بخش رمزهای عبور را به خاطر می آورد, لازم نیست رمزهای عبور ضعیف یا آسان را به خاطر بسپارید. LastPass چیزی بیش از یک مدیر رمزعبور نیست. این نه تنها می تواند کلمه عبور ، بلکه اطلاعات مهم دیگری مانند جزئیات کارت اعتباری شما ، جزئیات حساب بانکی و حتی جزئیات مدیریت سرور را نیز در خود ذخیره کند (اگر وارد آن نوع موارد هستید).

علاوه بر این ، می تواند اطلاعات شخصی را ذخیره کنید مانند نام ، آدرس ، شماره تلفن و غیره. این اطلاعات به جای وارد کردن همه چیز در خود ، فقط با یک کلیک در مرورگر پر می شوند. می توانید به هر وسیله ای که LastPass را نصب کرده اید ، به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید. LastPass تقریباً برای همه مرورگرها برنامه هایی را برای همه دستگاه ها و برنامه های افزودنی ارائه می دهد.

ویژگی ها و برنامه های LastPass

حتی اگر LastPass ده ها ویژگی امنیتی ارائه می دهد ، رابط کاربری برای مدیریت کلمه عبور و اطلاعات شخصی شما به سادگی امکان پذیر است. جدا از ذخیره و یادآوری تمام گذرواژه‌ها برای شما ، همچنین ویژگیهای امنیتی مانند یک عرف را ارائه می دهد احراز هویت دو عاملی سیستمی که می توانید برای برنامه هایی که ممکن است بخواهید از آن محافظت کنید مانند برنامه های مرتبط با بانکی استفاده کنید.

برنامه های گذشته

هنگامی که شما فعال کنید 2FA (احراز هویت دو عاملی), برنامه ای که آن را فعال کرده اید ، رمز عبور یک بار را می توانید از LastPass بخواهید. اما این آخرین لیست LastPass نیست. همچنین دارای یک ویژگی ساده است که به شما امکان می دهد رمزهای عبور خود را با دیگران به راحتی و با اطمینان به اشتراک بگذارید (اگر و در صورت نیاز). 

جوانب مثبت و منفی LastPass

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید از LastPass برای مدیریت رمزهای عبور خود استفاده کنید. اولین مورد آن سادگی و دسترسی است. یادگیری استفاده از LastPass کمتر از یک یا دو دقیقه طول می کشد.

و برنامه هایی را برای همه دستگاه ها و سیستم عامل ها از جمله Android ، iOS ، Mac ، پسوند مرورگر و وب ارائه می دهد. هر کجا که بروید ، هر دستگاهی که استفاده کنید ، می توانید به راحتی به کلمه عبور خود دسترسی پیدا کنید فقط با چند کلیک یا ضربه بزنید. یکی دیگر از دلایلی که مردم LastPass را دوست دارند این است که می تواند تمام اعتبار کاربر شما را برای شما تنها با یک کلیک بر روی تمام دستگاه های موجود در آن پر کند..

LastPass به جای اینکه به جستجوی جستجو بپردازید ، هر بار که می خواهید وارد یک وب سایت شوید ، رمز عبور خود را کپی و جایگذاری کنید ، LastPass فقط با یک کلیک یا دو مورد این کار را برای شما انجام می دهد. شما همچنین می توانید فعال کنید پر کردن خودکار یا حتی ورود خودکار ویژگی برای وب سایت های مورد علاقه خود را. اگرچه دلایل زیادی وجود دارد که مردم LastPass را دوست دارند ، چند دلیل وجود دارد که ممکن است سایر برنامه های مدیر رمز عبور را در نظر بگیرید.

یکی از این دلایل این است که برنامه دسک تاپ همانطور که توسط برخی کاربران گزارش شده است کمی حشره انگیز است و فقط برای مک و نه ویندوز در دسترس است. علاوه بر این ، نسخه رایگان همه ویژگی های اشتراک گذاری را ارائه نمی دهد و محدودیت هایی را برای استفاده از Authenticator LastPass ایجاد می کند. حتی اگر فکر می کنید LastPass بهترین گزینه برای شماست ، در اینجا گزینه های دیگری وجود دارد که باید قبل از ورود همه به یک مدیر رمز عبور در نظر بگیرید:

در حال حاضر بهترین گزینه های LastPass

1. داشلین

مدیر رمز عبور dashlane

 • Dashlane بهترین جایگزین برای LastPass است
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از 3.33 دلار در هر ماه
 • وب سایت: https://dashlane.com/

داشلان یکی از محبوب ترین مدیران رمز عبور در بازار است. این یک رابط کاربری ساده و تمیز برای ذخیره و مدیریت کلمه عبور شما ارائه می دهد. این برنامه برای همه دستگاه ها و سیستم عامل ها از جمله Windows ، Mac ، iOS و Android ارائه می دهد.

بهترین بخش در مورد Dashlane این است که برنامه حق بیمه آن است مجهز به رایگان VPN و Dark Web Monitoring. در صورت هک شدن وب سایت ، رمزهای عبور سرقت شده معمولاً در Dark Web فروخته می شوند. Dark Web Monitoring حسابهای کاربری شما را در برابر لیست وب سایتهای هک شده نظارت می کند و در صورت پیدا کردن نام کاربری شما در این لیستها به شما هشدار می دهد. این به شما فرصتی می دهد تا قبل از سوءاستفاده از حساب های خود ، رمزهای عبور را تغییر دهید.

برنامه Dashlane:
اگر چه برنامه رایگان ده ها ویژگی شگفت انگیز ارائه می دهد و برای اکثر کاربران کافی است ، این فقط به شما امکان می دهد 50 کلمه عبور را ذخیره کنید و فقط در یک دستگاه قابل استفاده است. از طرف دیگر نسخه برتر Dashlane امکان رمز عبور و دستگاه های نامحدود را فراهم می کند. همچنین امکان نظارت بر وب تاریک و سرویس رایگان VPN را ارائه می دهد.

چرا Dashlane جایگزین خوبی برای LastPass است:
Dashlane در دستگاه ها و سیستم عامل های بیشتری نسبت به LastPass در دسترس است و طرح حق بیمه با یک سرویس VPN ارائه می شود.

2. 1 کلمه

1 کلمه

 • ساده ترین استفاده از مدیر رمز عبور در بازار
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از $ 2.99 در هر ماه
 • وب سایت: https://1password.com/

1Password توسط ده ها نشریه مانند Fast Company ، The Wirecutter ، Wired و TrustPilot توصیه می شود. این یکی از ساده ترین استفاده از برنامه های مدیریت گذرواژه در بازار. رابط حداقل است و هزاران گزینه شما را تحت الشعاع قرار نمی دهد.

این برنامه ده ها ویژگی را ارائه می دهد تا به شما کمک کند تا تمام حساب های آنلاین خود را ایمن و ایمن نگه دارید مانند نظارت بر ورود به سایت های مصالحه و سایت هایی که از 2FA پشتیبانی می کنند. این برنامه ها برنامه های مستقل را برای Mac ، iOS ، Windows ، Android ، Linux و Chrome OS ارائه می دهند. 

برنامه های 1Password:
نسخه رایگان کاربران را تنها به یک دستگاه محدود می کند. اما نسخه پریمیوم به شما امکان می دهد رمزهای عبور و موارد نامحدودی را ذخیره کنید. همچنین حداکثر 1 گیگابایت در ذخیره اسناد ارائه می دهد.

چرا 1Password جایگزین خوبی برای LastPass است:
1Password رابط کاربری ساده تری نسبت به سایر برنامه های مدیر رمز عبور ارائه می دهد.

3. رمز عبور مهم

StickyPassword

 • بهترین مدیر رمز عبور برای همیشه رایگان
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از 29.99 دلار در سال
 • وب سایت: https://www.stickypassword.com/

رمز عبور مهم یکی از بهترین مدیران رمز عبور رایگان در بازار. نسخه رایگان به شما امکان می دهد تا کلمه عبور و اسناد را به عنوان دلخواه خود در تمام دستگاه های خود ذخیره کنید. این برنامه دارای برنامه هایی برای همه دستگاه ها و سیستم عامل ها از جمله ، Mac ، iOS ، Android و Windows است. این امکان را به شما می دهد تا رمزهای عبور ، یادداشت ها و اسناد نامحدود را ذخیره کنید. همچنین دارای تأیید هویت 2 فاکتور است.

نسخه رایگان Sticky Password بیشتر شبیه به یک برنامه مدیریت محلی رمز عبور است که رمزهای عبور را در دستگاههای شما ذخیره می کند. بر خلاف دیگر مدیران رمز عبور در این مورد ، نسخه رایگان Sticky رمز عبور بین همه دستگاه های شما همگام سازی نمی کند. شما کلمه عبور فقط در دستگاههایی که آنها را ایجاد می کنید ذخیره می شود. بهترین قسمت در مورد استفاده از نسخه برتر این برنامه این است که آنها بخشی از پرداخت شما را برای صرفه جویی در manatees در معرض خطر اهدا می کنند (بله ، Manatees!).

برنامه های رمز عبور مهم:
اگر چه نسخه رایگان نسخه رایگان به هیچ وجه ویژگیهای امنیتی ارائه نمی دهد ، نسخه رایگان همگام سازی ابری را ارائه نمی دهد و به همین ترتیب گذرواژه های شما بین همه دستگاه های شما همگام نمی شوند. طرح حق بیمه همه رمزهای عبور و اسناد شما را در تمام دستگاههای شما همگام سازی می کند و از آنها در ابر پشتیبانی می کند.

چرا Sticky Password جایگزین خوبی برای LastPass است:
بر خلاف LastPass ، استفاده از تأیید اعتبار دو رمز عبور حتی در برنامه رایگان شما را محدود نمی کند.

4. پیگیری

پیگیری

 • بهترین مدیر رمز عبور آفلاین
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از 11.99 $ (هزینه یک بار)
 • وب سایت: https://enpass.io/

پیگیری طراحی رابط کاربری زیبایی حداقل ارائه می دهد که مدیریت کلمه عبور های شما را آسان می کند. برنامه های آن در Android ، iOS ، Mac ، Linux و Windows موجود است. نسخه رایگان تقریباً به همان اندازه نسخه های برتر این برنامه ویژگی های زیادی را ارائه می دهد.

تنها محدودیت ها این است که می توانید فقط 20 رمز عبور را در نسخه رایگان ذخیره کنید و نمی توان چندین خرک را برای تفکیک داده ها ایجاد کرد. از نسخه های برتر این برنامه امکان ذخیره رمزهای عبور نامحدود استفاده شده و امکان ایجاد خزه های مختلف بر اساس موارد استفاده مانند کار ، خانواده و غیره فراهم می شود..

پیگیری برنامه ها:
نسخه رایگان این برنامه فقط امکان ذخیره 20 گذرواژه را فراهم می کند. بهترین قسمت در مورد این برنامه این است که نسخه های حق بیمه با هزینه یک بار در دسترس هستند. اگرچه مجبورید برای هر پلتفرمی که می خواهید از آن استفاده کنید ، برنامه را خریداری کنید ، اما باید آن را برای تمام عمر تنها با 11.99 دلار در هر پلتفرم حفظ کنید..

چرا Enpass جایگزین خوبی برای LastPass است:
Enpass بسیار ارزان تر از LastPass است. برای قیمت اشتراک سالانه LastPass ، می توانید برای یک عمر Enpass دریافت کنید.

5. RoboForm

RoboForm

 • بهترین مدیر رمز عبور freemium
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از 1.99 دلار در هر ماه
 • وب سایت: https://roboform.com/

RoboForm یک مدیر رمز عبور رایگان برای همه دستگاه ها و سیستم عامل ها از جمله iOS ، Android ، Mac و Windows در دسترس است. همچنین به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر برای کلیه مرورگرها از جمله Firefox ، Chrome ، Opera و Safari در دسترس است. کاربر رابط کاربری مشابه LastPass است و آسان برای استفاده.

برنامه RoboForm:
نسخه رایگان از این برنامه به شما امکان می دهد رمزهای عبور نامحدود را در تمام دستگاه های خود ذخیره کنید ، اما نسخه پشتیبان ابری یا همگام سازی ابری را بین دستگاه های خود ارائه نمی دهد. نسخه برتر این همه ویژگی های مشترک و ایمن را ارائه می دهد.

چرا RoboForm جایگزین خوبی برای LastPass است:
RoboForm برای سیستم عامل ها و دستگاه های بیشتری نسبت به LastPass در دسترس است.

6. نگهدار

امنیت نگهبان

 • مدیر رمز عبور بهترین متنی امنیت در کلاس
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از 2.49 دلار در هر ماه
 • وب سایت: https://keepersecurance.com/

نگهدار یک مدیر رمز عبور ایمن است به سمت مشاغل بازاریابی شد. برخلاف سایر برنامه های موجود در این لیست ، Keeper برای مشاغل و تیم ها طراحی شده است و به همین ترتیب ده ها ویژگی و مزیت امنیتی ارائه می دهد. این برنامه تقریباً در همه سیستم عامل ها از جمله Google Play ، G2Crowd ، Apple Store ، GetApp و Trustpilot یکی از بالاترین امتیاز برنامه های مدیر رمز عبور است. این برنامه با همه برنامه ها شامل Android ، iOS ، Mac و Windows همراه است.

برنامه های دروازه بان:
نسخه رایگان فقط در یک دستگاه قابل استفاده است. نسخه برتر این امکان را می دهد تا بین دستگاه های نامحدود همگام سازی شده و ده ها ویژگی امنیتی ارائه دهد.

چرا Keeper جایگزین خوبی برای LastPass است:
Keeper برای مشاغل و تیم هایی که می خواهند داده های خود را تا حد امکان ایمن نگه دارند ، طراحی شده اند. Keeper امنیت بهتری نسبت به LastPass ارائه می دهد و برای تیم ها ساخته شده است.

7. Bitwarden

بیتواردن

 • بهترین مدیر رمز عبور منبع باز و رایگان
 • برنامه رایگان و برنامه های حق بیمه از 1 دلار در هر ماه
 • وب سایت: https://bitwarden.com/

بیتواردن رایگان است مدیر رمز عبور منبع باز. این برنامه برای همه سیستم عامل ها از جمله Windows ، Mac ، Linux ، Android و iOS ارائه می دهد. همچنین با افزونه های مرورگر برای همه مرورگرهای مدرن همراه است. علاوه بر این ، اگر اهل فن یا توسعه دهنده وب هستید ، حتی می توانید از Bitwarden به a دسترسی پیدا کنید رابط خط فرمان. بهترین قسمت در مورد Bitwarden این است که در صورت تمایل می توانید آن را به صورت رایگان در سرور شخصی خود تنظیم کنید.

برنامه های Bitwarden:
Bitwarden است کاملاً رایگان و تمام ویژگی های مورد نیاز خود را ارائه می دهد. نسخه رایگان به شما امکان می دهد کلمه عبور نامحدود را در دستگاههای نامحدود ذخیره و همگام سازی کنید. همچنین دارای تأیید هویت 2-فاکتور است. نسخه برتر این برنامه چند ویژگی امنیتی پیشرفته اضافی و 1 گیگابایت در ذخیره سازی فایل رمزگذاری شده را ارائه می دهد.

چرا Bitwarden جایگزین خوبی برای LastPass است:
Bitwarden تمام ویژگی هایی را که LastPass برای آنها شارژ می کند به صورت رایگان ارائه می دهد.

گزینه های LastPass: خلاصه

اگرچه LastPass عالی است و صدها ویژگی امنیتی ارائه می دهد ، اما برای همه بهتر نیست.

اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام یک از گزینه های LastPass با آنها کنار بیاید ، من توصیه می کنم با Dashlane بروید. این نرم افزار با تمام ویژگی هایی که شما همیشه به آن احتیاج دارید و استفاده از آن کمی ساده تر از LastPass است.

بهترین بخش در مورد Dashlane این است که نسخه برتر آن سرویس VPN تعارفی را ارائه می دهد تا بتواند تجربه مرور شما را تضمین کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map