اگر می خواهید حضور در رسانه های اجتماعی خود را به عنوان یک تجارت یا تأثیرگذار گسترش دهید ، باید محتوای زیادی را ایجاد و ارسال کنید. اینجاست که یک ابزار مدیریت رسانه اجتماعی دوست دارد هوتسوایت وارد می شود. اما عالی هستند در آنجا.


به هر بستر دیگری که می خواهید موارد زیر را افزایش دهید ، مهمترین قسمت ارسال مطالب جدید به طور منظم برای نگه داشتن دنبال کنندگان شما است. اگرچه ایجاد محتوا چیزی است که شما نمی توانید آن را خودکار کنید ، می توانید به راحتی خودکار ارسال آن در رسانه های اجتماعی با ابزاری مانند Hootsuite را خودکار کنید..

بهترین گزینه های Hootsuite در سال 2020:

 • به طور کلی بهترین: به نظر من بهترین ابزار مدیریت همه چیز در رسانه های اجتماعی در خارج از کشور برای برنامه ریزی و مدیریت محتوا برای همه حساب های رسانه های اجتماعی شما.
 • دویدن ، به طور کلی بهترین: با یک برنامه رایگان همراه نیست اما دارای یک برنامه حق بیمه ارزان تر است که به پنج حساب رسانه های اجتماعی وصل می شود. من همچنین توانایی های محتوای محتوای SocialPilot را دوست دارم.
 • بهترین جایگزین رایگان برای Hootsuite: بهترین سایت رایگان مدیریت رسانه های اجتماعی مانند Hootsuite در آنجاست ، برنامه رایگان که به شما اجازه می دهیم به سه یا هر ترکیبی از Facebook ، Instagram ، Twitter و LinkedIn وصل شوید.

Hootsuite چیست?

بهترین گزینه های hootsuite

Hootsuite به شما امکان می دهد تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را مدیریت کنید از یک داشبورد اما این بهترین قسمت نیست. بهترین قسمت در مورد استفاده از Hootsuite این است که به شما امکان می دهد یک تقویم تبلیغ محتوا ایجاد کنید.

به جای ایجاد و ارسال مطالب جدید هر روز ، شما یک تن از مطالب را از قبل ایجاد می کنید و ارسال خودکار با Hootsuite را خودکار کنید.

برنامه ریزی پست های رسانه های اجتماعی تنها بخشی از آنچه هوتسوایت ارائه کرده است. همچنین به شما امکان می دهد ارسال مجدد خودکار برای محتوا. بدون ابزاری مانند Hootsuite ، شما هیچ راهی نمی توانید بدانید که چگونه پست های رسانه های اجتماعی شما انجام می شود.
Hootsuite داشبوردی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید نحوه عملکرد محتوای شما در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند Facebook ، Twitter ، Pinterest و Instagram را بررسی کنید..

ویژگی ها و برنامه های Hootsuite

Hootsuite چیزی بیش از یک ابزار برنامه ریزی ارسال رسانه های اجتماعی است. این اجازه می دهد تا شما را به تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را از یک داشبورد مدیریت کنید و چشم انداز پرندگان را در مورد نحوه فعالیت تجارت شما در رسانه های اجتماعی ارائه می دهد.

برنامه های hootsuite

Hootsuite اجازه می دهد تا مدیریت کنید 35 شبکه اجتماعی از جمله فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر ، یوتیوب ، لینکدین ، ​​پینترست و بسیاری دیگر. این برنامه به شما امکان می دهد تا پست های نامحدود را روی همه این سیستم عامل ها برنامه ریزی کنید. همچنین ابزارهای تصحیح محتوا را ارائه می دهد تا به شما در ایجاد محتوای بیشتر در زمان کمتری کمک کند.

برنامه شروع Hootsuite به شما امکان می دهد تا حداکثر 10 پروفایل رسانه اجتماعی را مدیریت کنید. طرح شروع در ارائه می شود 29 دلار در هر ماه وقتی سالانه پرداخت می شود.

جوانب مثبت و منفی Hootsuite

Hootsuite می تواند به شما کمک کند مدیریت رسانه اجتماعی خود را خودکار کنید و هر ماه ساعتها صرفه جویی می کنید که می توانید صرف تولید محتوای بیشتر شوید. همچنین ارائه می دهد تجزیه و تحلیل برای همه حساب های رسانه های اجتماعی خود که می تواند منظره ای از پرندگان را به شما نشان دهد که چگونه پست های رسانه های اجتماعی شما انجام می شود و جایی که می توانید بهتر انجام دهید.

اگر شغل خود را اداره می کنید ، Hootsuite می تواند دردسرهای زیادی را برای شما ایجاد کند و با اجازه دادن به شما امکان بازاریابی محتوا را برای شما موثرتر کند. برنامه ریزی تبلیغ محتوا خود را.
Hootsuite صدها ویژگی را ارائه می دهد و می تواند یک پیشرفت چشمگیر در نحوه مدیریت حضور در رسانه های اجتماعی شما باشد.

اما در همان زمان ، آن را می تواند کمی گران باشد اگر تازه شروع کردید این کار برای مشاغل ساخته شده است و نه افراد یا تأثیرگذارانی که تازه شروع به کار می کنند.

بهترین گزینه های Hootsuite در سال 2020

دلیل شما هرچه باشد ، در اینجا چند مورد ذکر شده است بهترین گزینه های Hootsuite می توانید در اینترنت پیدا کنید:

1. قابل ارسال

قابل ارسال

 • برنامه هایی از مبلغ 29 دلار در ماه یا 24 دلار در ماه ، هنگام سالانه صورتحساب (30 روز آزمایشی رایگان)
 • وب سایت: https://www.sendible.com/

قابل ارسال ابزاری برای مدیریت رسانه های اجتماعی است که توسط بیش از 10،000 مشاغل در سراسر جهان استفاده می شود. این برنامه از ارسال پیامک برای فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر ، پینترست و بسیاری از سایتهای رسانه های اجتماعی پشتیبانی می کند. همچنین برنامه ای برای ارسال پست ها بر روی سیستم عامل های وبلاگ نویسی از جمله WordPress ، Medium ، Blogger و Tumblr ارائه می دهد.

با Sendible ، به ویژگی هایی از قبیل دسترسی خواهید داشت داخلی تجزیه و تحلیل برای همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی پشتیبانی شده و بازیافت خودکار محتوای همیشه سبز. با Sendible ، شما به راحتی می توانید حضور خود در رسانه های اجتماعی را خودکار کنید.

Sendible به شما امکان ایجاد و مدیریت خود را می دهد تقویم تبلیغ محتوا برای همه رسانه های اجتماعی و سیستم عامل های وبلاگ نویسی در یک مکان. به راحتی می توانید ماه ها را از قبل برنامه ریزی کنید.

برنامه های قابل ارسال:
Sendible یک آزمایش رایگان 30 روزه را ارائه می دهد که بدون وارد کردن جزئیات کارت اعتباری خود می توانید برای آن ثبت نام کنید. در برنامه استارتاپ آنها ، شما فقط برای 12 سرویس (حساب های رسانه های اجتماعی) برنامه ریزی نامحدود می کنید 29 دلار در هر ماه.

چرا Sendible جایگزین خوبی برای Hootsuite است:
Hootsuite فقط به 10 حساب رسانه های اجتماعی در برنامه استارتاپ خود متصل می شود که در هر ماه 29 دلار هزینه دارند. از طرف دیگر Sendible اجازه می دهد تا حداکثر 12 اکانت در رسانه های اجتماعی وجود داشته باشد.

2. AgoraPulse

agorapulse

 • برنامه هایی از 99 دلار / ماه یا 89 دلار در ماه ، هنگام سالانه صورتحساب (28 روز آزمایشی رایگان)
 • وب سایت: https://agorapulse.com/

AgoraPulse توسط بیش از 17000 بازاریاب رسانه اجتماعی در سراسر جهان استفاده می شود. این یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی است که برای صاحبان مشاغل و آژانس های جدی که ده ها مشتری را اداره می کنند ساخته شده است.

این نه تنها کار را آسان می کند محتوای برنامه برای سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، اما همچنین به شما کمک می کند مدیریت و پاسخ به نظرات از طریق یک صندوق ورودی ساده که همه هم تیمی های شما می توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

بهترین بخش در مورد AgoraPulse این است که a داخلی CRM برای کمک به شما در مدیریت کلیه مشتریان خود بر روی سیستم عامل های رسانه های اجتماعی. شما می توانید حسابهای Facebook ، Twitter ، Instagram ، YouTube و LinkedIn خود را با AgoraPulse از یک داشبورد متصل و مدیریت کنید.

اگرچه AgoraPulse ده ها ویژگی شگفت انگیز را ارائه می دهد که می تواند شیوه مدیریت رسانه های اجتماعی را تغییر دهد ، اما اگر تازه کار را شروع کرده اید این ابزار را توصیه نمی کنم زیرا می تواند برای مبتدیان کمی پرهزینه باشد.

برنامه های AgoraPulse:
برنامه های AgoraPulse از آغاز می شود 99 دلار در هر ماه و امکان اتصال حداکثر 10 حساب رسانه اجتماعی با حداکثر 2 حساب کاربری (برای مدیریت).

چرا AgoraPulse جایگزین خوبی برای Hootsuite است:
AgoraPulse برای مشاغل با مشتریان زیادی مناسب تر است. این CRM ساده ای را ارائه می دهد که می توانید برای مدیریت و ردیابی مشتریان خود بر روی سیستم عامل های رسانه های اجتماعی پشتیبانی شده ارائه دهید.

3. جوانه زدن اجتماعی

جوانه های اجتماعی

 • برنامه هایی از 99 دلار در ماه (30 روز آزمایشی رایگان)
 • وب سایت: https://sproutsocial.com/

جوانه اجتماعی توسط برخی از بازیکنان بزرگ در بازاریابی آنلاین مانند Glassdoor ، Grubhub و Vice استفاده می شود. این یک روش ساده برای مدیریت حضور رسانه های اجتماعی شما در سیستم عامل ها و برنامه ریزی محتوای منظم ارائه می دهد.

این ابزار به شما امکان می دهد برای ایجاد و مدیریت یک برنامه تبلیغ محتوای رسانه های اجتماعی. با Sprout Social نیز می توانید نظارت بر رسانه های اجتماعی برای کلمات کلیدی ، پروفایل و مکان.

همچنین این توانایی را به شما می دهد مدیریت نظرات از همه نمایه های رسانه های اجتماعی درست از یک صندوق ورودی که تمام تیم شما می توانند به آن دسترسی داشته باشند. این باعث می شود پاسخ دادن به اظهارنظرها بسیار راحت باشد و در مورد آنچه پیروانتان در مورد آن صحبت می کنند ، ماندگار شوید.

درست مانند AgoraPulse ، Sprout Social برای مبتدیان یا مشاغل مناسب فقط با بازاریابی رسانه های اجتماعی مناسب نیست. هزینه طرح شروع اجتماعی Sprout Social 99 دلار در هر ماه در هر کاربر و فقط امکان مدیریت 5 پروفایل را می دهد. اما اگر تعداد زیادی دنبال کننده در رسانه های اجتماعی دارید ، Sprout Social بسیار کمک کننده است.

برنامه های اجتماعی جوانه:
طرح شروع برنامه Sprout Social اجازه می دهد تا حداکثر 5 پروفایل رسانه اجتماعی را مدیریت کنید و 99 دلار در هر کاربر در هر ماه هزینه دارد.

چرا Sprout Social یک گزینه خوب برای Hootsuite است:
Sprout Social برای تیم هایی ساخته شده است که می خواهند هزاران نفر از پیروان را از یک صندوق ورودی مدیریت کنند. Sprout Social عملکرد CRM و مشتری مدیری بسیار بهتری نسبت به Hootsuite ارائه می دهد.

4- SocialPilot

اجتماعی

 • برنامه های 30 دلار در ماه یا 25 دلار در ماه هنگام صورتحساب سالانه (آزمایش رایگان 14 روزه)
 • وب سایت: https://socialpilot.co/

SocialPilot ابزاری برای مدیریت بازاریابی رسانه های اجتماعی همه در یک است که مورد پسند گورو مارکتینگ نیل پاتل قرار می گیرد. این برنامه به شما امکان می دهد تا پستها را برای کلیه سیستم عاملهای اجتماعی مهم مانند Twitter ، Facebook ، LinkedIn ، Instagram و موارد مشابه برنامه ریزی کنید.

همچنین به شما امکان می دهد با استفاده از نمای تقویم ، پست ها را بصری برنامه ریزی کنید. بر خلاف سایر ابزارهای موجود در این لیست ، SocialPilot برای مشاغل کوچک ، وبلاگ نویسان و کسانی که تازه شروع به کار می کنند ساخته شده است. برنامه استارتاپ آنها ارائه می دهد تا حداکثر 25 پروفایل ، 3 حساب کاربری و برنامه ریزی نامحدود فقط با 30 دلار در ماه برقرار کنید.

برنامه های SocialPilot:
برنامه شروع کننده SocialPilot اجازه می دهد تا مدیریت و زمانبندی پست ها را برای حداکثر 25 پروفایل انجام دهید 30 دلار در هر ماه یا 25 دلار در هر ماه اگر سالانه پرداخت کنید.

چرا SocialPilot جایگزین خوبی برای Hootsuite است:
SocialPilot به اندازه سه برابر ارزانتر از Hootsuite است زیرا امکان اتصال 25 پروفایل رسانه اجتماعی و سه حساب کاربری را فقط با 30 دلار در ماه می دهد در حالی که Hootsuite فقط 10 پروفایل و یک حساب کاربری را با 29 دلار در هر ماه امکان پذیر می کند..

5. eClincher

eClincher

 • برنامه از 59 دلار در ماه و 15٪ تخفیف هنگام سالانه (14 روز آزمایشی رایگان)
 • وب سایت: https://eclincher.com/

eClincher ابزاری قدرتمند برای برنامه ریزی رسانه های اجتماعی است که با فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، لینکدین و سایر بسترهای مهم رسانه های اجتماعی همکاری می کند. این شامل همه چیزهایی است که برای مدیریت و رشد حضور در رسانه های اجتماعی خود نیاز دارید.

شما یک تقویم محتوا برای دریافت می کنید برنامه ریزی پست ها هفته ها یا ماه ها پیش. شما همچنین یک صندوق ورودی اجتماعی برای مدیریت همه نظرات و مکالمات با مشتریان و دنبال کنندگان خود در یک مکان.

یک مورد من در مورد این ابزار را دوست ندارم این است که شما می خواهید اگر می خواهید ویژگی های CRM توییتر را در هر پروفایل 50 دلار در ماه هزینه کنید. برخی دیگر از ابزارهای موجود در این لیست ، آن را به صورت رایگان ارائه می دهند.

برنامه eClincher:
برنامه اساسی eClincher امکان اتصال به حداکثر 10 پروفایل را فراهم می کند و امکان برنامه ریزی پست های نامحدود را برای فقط فراهم می آورد 59 دلار در هر ماه.

چرا eClincher جایگزین خوبی برای Hootsuite است:
eClincher ابزاری پیشرفته برای مدیریت رسانه های اجتماعی است که برای کاربران پیشرفته ایجاد شده است. اگر می خواهید بینش و ویژگی های پیشرفته تری داشته باشید ، eClincher یک انتخاب عالی است.

6. بافر

بافر

 • برنامه رایگان (محدود) و برنامه های حق بیمه از 15 دلار در ماه (محاکمه رایگان 14 روزه)
 • وب سایت: https://buffer.com/

بافر یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین ابزارهای برنامه ریزی رسانه های اجتماعی است. آنها مدت زمان زیادی در این مکان بوده اند و ده ها ویژگی برای ساده کردن ارائه می دهند برنامه ریزی رسانه های اجتماعی و ایجاد محتوا.

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، من به شدت توصیه می کنم با Buffer همراه باشید برنامه ها بسیار مقرون به صرفه هستند و ابزار یکی از ساده ترین یادگیری / استفاده است.

به غیر از برنامه ریزی رسانه های اجتماعی ، به بافر نیز دسترسی دارید پسوند مرورگر این امکان را به شما می دهد تا بدون گذاشتن صفحه ای که می خوانید ، پستی را در رسانه های اجتماعی برنامه ریزی کنید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید مقاله جالبی را که می خوانید صدای جیر جیر کنید ، می توانید فقط با یک کلیک روی نماد برنامه افزودنی مرورگر Buffer یک توییت برنامه ریزی کنید.

یک مورد که من در مورد بافر دوست ندارم این است که فقط اجازه می دهد تا برنامه زمانبندی 100 پست را بطور همزمان تنظیم کنید. بیشتر ابزارهای دیگر در این لیست امکان برنامه ریزی تعداد نامحدودی از پستها را در هر زمان دارند.

برنامه های بافر:
برنامه شروع کننده بافر امکان برنامه ریزی 100 پست را در هر زمان و حداکثر 8 پروفایل رسانه های اجتماعی را برای فقط فراهم می کند 15 دلار در ماه.

چرا بافر گزینه خوبی برای Hootsuite است:
اگر تازه کار را شروع کرده اید ، بافر گزینه جایگزین بسیار بهتری برای Hootsuite است زیرا با 15 دلار در ماه می توانید حداکثر 100 پست را برای 8 پروفایل رسانه اجتماعی برنامه ریزی کنید.

7. گزارش اجتماعی

گزارش اجتماعی

 • برنامه هایی از 49 دلار در ماه (30 روز آزمایشی رایگان)
 • وب سایت: https://www.socialreport.com/

گزارش اجتماعی یک ابزار ساده مدیریت رسانه ای اجتماعی و اجتماعی است که هزاران مشاغل در سراسر جهان است. این برنامه به شما امکان می دهد تا پستها را برای همه سیستم عاملهای مهم رسانه های اجتماعی از جمله فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، یوتیوب و لینکدین برنامه ریزی کنید.

گزارش اجتماعی همچنین به شما و تیم شما امکان می دهد تمام مکالمات (نظرات و پیام های) خود را با دنبال کنندگان خود در یک مکان مدیریت کنید. همچنین ده ها ویژگی معیار و تحلیل را ارائه می دهد تا به شما ایده ای درباره نحوه عملکرد محتوای شما در سایت های رسانه های اجتماعی ارائه دهد.

برنامه های گزارش اجتماعی:
هزینه های شروع برنامه گزارش اجتماعی 49 دلار در هر ماه و امکان برنامه ریزی پست های نامحدود را برای حداکثر 25 پروفایل فراهم می کند.

چرا گزارش اجتماعی جایگزین خوبی برای Hootsuite است:
گزارش اجتماعی بسیاری از ویژگیهای پیشرفته تحلیلی و مدیریتی را دارد که Hootsuite فاقد آن است. همچنین این امکان را به شما می دهد که پروفایل های خود را بر اساس نام های پروژه جدا کنید.

گزینه های Hootsuite: خلاصه

بنابراین بهترین سایت های رقیب مانند Hootsuite کدامند؟?

اگر تازه کار را شروع کرده اید و می خواهید پس انداز کنید ، توصیه می کنم با آن کار کنید بافر یا SocialPilot. بافر امکان برنامه ریزی 100 پست برای 8 پروفایل را فقط با 15 دلار در ماه می دهد.

از طرف دیگر ، SocialPilot هزینه 30 دلار در ماه دارد و به شما امکان مدیریت 25 پروفایل را می دهد و به شما امکان می دهد تا پست های نامحدودی را برنامه ریزی کنید. اگر برای پول نقد بند هستید ، بهترین گزینه گزینه Buffer است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me