7 بهترین گزینه Google Drive

سایتهای ذخیره سازی Cloud مانند Google Drive تهیه نسخه پشتیبان و دسترسی به فایلها از هرجای دیگر و ایجاد و مدیریت اسناد ، صفحه گسترده ، ارائه ها ، نظرسنجی ها را آسان می کند.. Google Drive بسیار عالی و رایگان است, اما اگر شما بخواهید همگام سازی بهتر و حفظ حریم خصوصی پس بهتر هست در آنجا.


فضای ذخیره ابری روشهایی را که جهان اطلاعات را ضبط می کند تغییر داده است. این روش به عنوان روش اصلی ذخیره سازی داده ها مورد استفاده قرار گرفته است: اتاق هایی را که با کابینت های پرشده فقط در آنجا نشسته اند ، فراموش کنید و مکان ، وقت و نیروی انسانی را برای خود جلب کنید..

بهترین گزینه های Google Drive در سال 2020:

 • به طور کلی بهترین: این ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابر مورد علاقه من است زیرا Sync.com مقرون به صرفه ، قابل استفاده ، از امنیت و ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است. سیستم عامل و برنامه های ذخیره شده رمزگذاری شده پایان به پایان همگام اطمینان حاصل می کند که فقط شما می توانید به داده های خود را در ابر دسترسی داشته باشید.
 • دویدن ، به طور کلی بهترین: Runner-up به لطف قیمت ارزان قیمت آن ، pCloud است و من هزینه یک بار اشتراک مشترک را دوست دارم. Crypto pCloud رمزگذاری در کنار مشتری را ارائه می دهد ، که پرونده های شما را در هر دستگاه رمزگذاری می کند و آنها را برای دیگران غیرقابل مشاهده می کند.
 • بهترین گزینه جایگزین رایگان برای Google Drive: دارای 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی است و همیشه رایگان است. Dropbox از SSL / TLS برای محافظت از داده ها در هنگام انتقال استفاده می کند. SSL / TSL تونل ایمن ایجاد می کند که با رمزگذاری 128 بیتی یا بالاتر از استاندارد رمزگذاری پیشرفته (AES) محافظت می شود.

Cloud Storage چیست؟?

با ذخیره سازی “در ابر” یا پرونده ها ، اسناد ، تصاویر و غیره که از راه دور روی سرورهای ارائه شده توسط شرکت های ابری ذخیره شده اند ، ذخیره سازی مقادیر عظیمی از اطلاعات دیگر به اندازه انرژی و فضایی که در روزهای قبل از ابر انجام می داد ، نمی گیرد..

ذخیره سازی ابر همچنین نسبت به سایر گزینه های ذخیره سازی اصلی امن تر است. این دسترسی فوری به همه چیزهایی که شما نیاز دارید ، از هر کس دیگری که ممکن است بخواهد انگشتان خود را در داده های شما داشته باشد ایمن است.

بیشتر شرکت ها (و برخی دولت ها) داده های خود را در ابر ذخیره می کنند. سیستم عامل های ابر همچنین فضای ذخیره سازی برای داده های دیگر ، از جمله خاطرات شخصی یا عکس ها هستند.

ناگفته نماند که شما می خواهید بهترین ارائه دهنده ابر ممکن را انتخاب کنید ، و عواملی مانند امنیت و حفظ حریم خصوصی در تعیین کدام یک از بهترین ها مهم هستند.

مزایای ذخیره سازی ابر

ذخیره سازی Cloud ساده است: بارگذاری پرونده ها بسیار آسان است و بارگیری و اشتراک گذاری فایل ها آسان است. تمام آنچه شما نیاز دارید دسترسی به اینترنت است.

بیشتر ارائه دهندگان ابر گزینه ای رایگان با داده گیگابایتی خاص و بدون هزینه ارائه می دهند: نیاز به ذخیره بیشتر به این معنی است که شما باید هزینه آن را بپردازید.

ذخیره سازی ابر ، ذخیره سازی ساده و ایمن پرونده ها را تضمین می کند (و هر چیز دیگری که می تواند در داده های آنلاین خام قرار گیرد).

به همین سادگی ، به همین دلیل بهتر است فضای ذخیره سازی ابری فراهم شود.

اما آیا ارائه دهنده فعلی cloud شما مناسب برای نیازهای شما است?

Google Drive چیست؟?

Google Drive گزینه ذخیره سازی ابری است که با حساب Google یا Gmail خود جمع می کنید. این برنامه رایگان است مگر اینکه شما یکی از برنامه های پرداخت شده آنها را برای به روزرسانی میزان ذخیره سازی انتخاب کنید.

درایو گوگل

 • اولین ذخیره سازی 15 گیگابایتی کاملاً رایگان است
 • مشاهده و ویرایش آفلاین را با ابزارهای Office Google (اسناد ، برگه ها ، اسلایدها و غیره) ارائه می دهد
 • پشتیبانی بسیار کاربر پسند و متقابل پلت فرم
 • تأیید اعتبار و نسخه نویسی 2 عاملی

از آنجا که همراه با یک حساب Google همراه است ، به گزینه ای بسیار محبوب تبدیل شده است که بسیاری از مردم فقط به این دلیل که در آنجا مناسب است ، ترجیح می دهند..

آیا شما یا شرکت شما از Google Drive استفاده می کنید?

اگر جواب مثبت است ، شاید زمان آن فرا رسد که گزینه های دیگری را در نظر بگیریم. اگرچه Google Drive رایگان ، راحت است و همراه با Google Docs ، Sheets ، Slides و سایر ابزارهای ویرایش مفید ، موارد منفی وجود دارد که باعث می شود افراد سوئیچ را در نظر بگیرند.

چرا از Google Drive تغییر کنید?

نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و غیرممکن بودن “من برای همیشه از حساب Google من قفل شده ام” باعث شده است که بسیاری از افراد به گزینه های ابری مانند Sync.com ، Dropbox یا Box تغییر دهند..

کدام یک بهترین گزینه جایگزین Google Drive است?

Sync.com بسیار عالی است. البته باید خودتان تصمیم بگیرید.

در اینجا به بهترین گزینه های ذخیره سازی ابری برای Google Drive می پردازیم.

1. Sync.com

sync.com

Sync.com چیست؟?

Sync.com یکی از قوی ترین رقبا برای سیستم عامل های ذخیره سازی ابری مانند Google Drive یا Dropbox به شمار می رود. چند سالی است که می گذرد و ثابت شده است که یکی از سریع ترین و امن ترین مکان هایی است که می توانید داده ها را بصورت آنلاین ذخیره کنید: ترکیبی از این ویژگی ها و خدمات عالی مشتری ، Sync.com را به یک منبع قدرت از یک سیستم عامل ذخیره سازی ابری تبدیل کرده است. برای استفاده تجاری یا شخصی.

ویژگی های اصلی

 • مقدار بیشتری از فضای ذخیره سازی نسبت به سایر ارائه دهنده های ابری. برنامه های ارزان قیمت به اندازه 2 ترابایت از کل ذخیره سازی برخوردار هستند ، در حالی که برنامه هایی که با هدف مشاغل ارائه می شود 10 ترابایت ارائه می دهد – و این برای هر کاربر که در ابر اصلی شما ثبت شده است.
 • داده ها از طریق استفاده از یک سرویس دهنده داده قابل بارگیری یا مرورگر بارگیری می شود ، اگرچه سرویس داده برای بارگذاری سریع تر توصیه می شود.
 • گزینه همگام سازی خودکار داده ها برای اطمینان از پشتیبان گیری از دستگاه های شما.
 • سیستم عامل و برنامه های ذخیره شده رمزگذاری شده پایان به پایان همگام اطمینان حاصل می کند که فقط شما می توانید به داده های خود را در ابر دسترسی داشته باشید.

طرفداران

 • سرعت بارگذاری هم ثابت و هم سریع است: این یکی از مهمترین عوامل بخصوص برای یک سیستم عامل ابری مبتنی بر مشاغل است.
 • دسترسی به داده ها از هر کجا آسان است ، بدون تأخیر.
 • پشتیبانی مشتری به سؤالات سریع پاسخ می دهد: ذخیره سازی بین المللی داده ها نیاز دارد که پشتیبانی مشتری همیشه در آنجا باشد ، و همیشه در صورت بروز هرگونه مشکل یا سؤال از کاربر ، سریعاً برمی گردند..

منفی

 • کاربرانی که به Dropbox یا Google Drive عادت کرده اند برای اولین بار نیاز به آموزش دارند تا بتوانند برای رابط Sync.com حرکت کنند..
 • هیچ پشتیبانی مشتری قابل بارگیری برای LInux نیست.

چرا از Sync.com به جای Google Drive استفاده می کنید

در حالی که می توان گوگل درایو را پیش فرض نامید ، Sync.com از نظر ظرفیت ذخیره سازی ، کارایی و پشتیبانی از فناوری ، دنیای دیگری با هم دارند. آیا تاکنون سعی کرده اید از بیشتر شرکتهای ابری پاسخ سریع دریافت کنید؟ بیشتر آنها باعث می شوند که منتظر بمانید ، در حالی که Sync.com در یک زمان مناسب و مناسب با مشتریان تعامل می کند – به خصوص اگر مشکلی دارید.

هیچ دلیلی وجود ندارد که بتوانید از قابلیت های محدود ارائه شده توسط Google Drive استفاده کنید ، زیرا می توانید به جای آن از Sync.com بهترین عملکرد و فضای را داشته باشید.

2. Dropbox

رها کردن

Dropbox چیست؟?

Dropbox معمولاً یکی از اولین گزینه هایی است که کاربران می توانند هنگام جستجوی یک ارائه دهنده ابر قدرتمند در نظر بگیرند. مدت هاست که این افراد به سر می برند ، و اکثر مردم از قبل با برنامه ذخیره رایگان “رایگان” خود آشنا هستند: ممکن است برخی به جای آن به یکی از برنامه های پرداخت شده خود مراجعه کنند. Dropbox.com اگر می خواهید به صورت خودکار بارگذاری کنید و همه دستگاه های خود را با هم همگام کنید ، Dropbox.com به خصوص قدرتمند است.

ویژگی های اصلی

 • برنامه های رایگان ، شخصی و تجاری بسته به میزان داده ای که می خواهید ذخیره کنید.
 • بارگیری و دسترسی به داده ها از طریق یک برنامه ، سرویس گیرنده دسک تاپ قابل بارگیری یا مرورگر.
 • ویرایش ساده و ظرفیت مشاهده برای متداول ترین انواع پرونده های اسناد و رسانه ها.

طرفداران

 • سریع کار می کند و به خوبی کار می کند ، خواه از کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود برای انجام بیشتر بارگذاری استفاده می کنید.
 • فقط با چند کلیک ، فایلها به راحتی سازماندهی ، جستجو و حرکت روی ابر می شوند.
 • برنامه رایگان گزینه پیش فرض برای بسیاری از افراد است و به نظر می رسد جایگزین خوبی برای هر کسی است که هنوز داده زیادی برای استفاده از ابر ندارد..

منفی

 • وقتی فقط می خواستید یک فایل را به اشتراک بگذارید ، پیوندهای اشتراک گذاری می توانند کل پوشه ابر شما را در معرض خطر قرار دهند.
 • با هرگونه مشکل اتصال ، بارگیری و بارگیری یکپارچه در ابر را فراموش کنید.
 • برای موارد اضطراری هیچ دسترسی آفلاین به اکثر ابرهای شما وجود ندارد.

چرا از Dropbox به جای Google Drive استفاده می کنیم

اگر به Google Drive عادت کرده اید ، Dropbox مانند یک رویا برای بیشتر کاربران تحقق می یابد. عملکرد بهتر است ، و گرچه Dropbox فاقد ویرایشگر جالب “Google Docs” است که با Drive پیدا خواهید کرد ، اما توانایی آن در مشاهده پرونده های موجود در مرورگر ، برنامه یا سرویس گیرنده دسک تاپ از این نوع است..

3. pCloud

pcloud

pCloud چیست?

pCloud یکی از ارائه دهندگان جدید جدید ابر است که فقط در 10 سال گذشته وارد بازار شده است. رشد بی نظیر کاربران pCloud باید یک نشانه واضح باشد که به نظر می رسد عملکرد با pCloud بهتر باشد – و هرکسی که آن را بررسی کند باید تحت تأثیر رابط کاربری آسان قرار گیرد..

ویژگی های اصلی

 • دستگاه های پخش کننده رسانه ای و بیننده های اسناد به شما امکان می دهند بدون توجه به جایی که در آن هستید ، پرونده ها را مستقیماً از ابر خود باز کرده ، مشاهده و پخش کنید: برای افرادی که فیلم ها و خاطرات مورد علاقه خود را می خواهند درست در نوک انگشتان خود قرار دهند ، این عالی است.
 • بارگذاری خودکار برای پرونده ها بین دستگاه ها و مستقیماً روی ابر.
 • همگام سازی انتخابی به شما امکان می دهد یک پوشه رایانه شخصی خاص را انتخاب کنید و فقط هماهنگی را در آنجا همگام کنید: عالی برای هر کسی که نمی خواهد تمام اطلاعات خود را روی ابر بطور خودکار بخواهد.
 • pCloud با رمزگذاری pCloud خود امنیت را به سطح بالاتری می برد. این امکان را برای شما فراهم می کند که قبل از ارسال فایل برای ذخیره ، پرونده خود را روی رایانه یا موبایل خود رمزگذاری کنید. برای باز کردن قفل آن ، باید از کلید تولید شده به نام CryptoPass استفاده کنید.

طرفداران

 • برنامه رایگان آنها 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد ، با برنامه های سنگین تر برای هر کسی که نیاز بیشتری به خارج از آن داشته باشد.
 • آنها برنامه Lifetime را ارائه می دهند ، که یک بار پرداخت و دسترسی به یک ابر جامع را برای بقیه عمر شما ارائه می دهد.
 • بارگیری و همگام سازی خودکار یک فرآیند بسیار ساده برای هر کسی است که دوست دارد کنترل کامل (و دسترسی سریع) به موارد آنلاین خود را انجام دهد.

منفی

 • گزینه های ذخیره سازی cloud pCloud برای تجارت های بزرگ فاقد آن است: بسیاری از آنها به مراتب بیشتر از 2 ترابایت نیاز دارند ، بیشترین مقدار ارائه شده آنها.
 • اگر شما برنامه های Lifetime را انتخاب نکنید ، اگر فقط کاربر شخصی باشید ، می تواند قیمت ارزانی داشته باشد..

چرا به جای Google Drive از pCloud استفاده می کنیم?

گوگل درایو تاکنون آتش زیادی را برای فضای ذخیره سازی ابر آنها در معرض خطر قرار داده است. نگرانی های مربوط به امنیت و حفظ حریم خصوصی از جمله شکایات اصلی است: سایر موارد شامل عدم پشتیبانی مشتری ، احتمال قفل شدن خود از درایو در صورت عدم دسترسی به دستگاه های خود و نبود فضای ذخیره سازی واقعی حتی با برنامه های پرداخت شده آنها است. pCloud بیشتر مواردی را در اختیار کاربران قرار می دهد که در مورد Google Drive است و بستر بهتری را برای استفاده راحت تر فراهم می کند.

4. جعبه

box.com

جعبه چیست?

شاید بسیاری از کاربران قبلاً از Box.com نشنیده باشند ، اما این یک گزینه عالی برای ذخیره سازی ابری برای هر کاربر شخصی است که می توانند از فضای آنلاین ایمن استفاده کنند. آنها برنامه های رایگان و گزینه های پرداختی را ارائه می دهند ، هر دو به اندازه کافی قدرتمند هستند تا اطلاعات تجاری یا شخص را ایمن نگه دارند – و یک راه آسان و کافی برای بارگذاری و دسترسی به این اطلاعات.

ویژگی های اصلی

 • برنامه های رایگان که به شما چندین گیگابایت حافظه آنلاین و برنامه های پرداخت شده را می دهند که این نرخ را به اندازه کافی برای یک تجارت کوچکتر افزایش می دهد.
 • امکان بارگیری و بارگیری فایل ها با کلیک از ابر درون مرورگر.
 • تنظیمات دسترسی محدود به پرونده اجازه می دهد تا افرادی که می توانند فایل های خاصی را ببینند و چه موقع هستند.

طرفداران

 • Box.com ابر ایمنی را ارائه می دهد که دارای ضمانت مقاوم در برابر هکر است و یکی از معدود ابرهایی که انجام می دهد.
 • بارگذاری سریع از اکثر نقاط جهان.
 • امکان محدود کردن نحوه مشاهده افراد پرونده ها.
 • هر پرونده با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی در مکانهای متنوع رمزگذاری می شود.

منفی

 • هیچ ابزار ویرایش هوشمندانه یا عملکرد پیش نمایش پرونده وجود ندارد. فقط نام فایل ها و امکان کلیک بر روی آنها برای بارگیری وجود دارد: این برای هیچ ارائه دهنده ابری هوشمندانه نیست.
 • در صورتی که در یکی از برنامه های رایگان قرار دارید ، یک آپلود خودکار در بارگذاری پرونده های بزرگتر از 250 مگابایت وجود دارد. نکته این چیست?
 • جعبه احساس بسیار پیشرفته تر از آنچه نیاز دارد ، حتی به کاربرانی که خود را پیشرفته می نامند وجود دارد.

چرا از Box به جای Google Drive استفاده می کنیم?

اگر از Google Drive ناامید شدید و تمام آنچه را که به دنبال آن هستید ، ابر یا فضای شخصی برای به اشتراک گذاشتن برخی از عکس ها و فیلم ها با اعضای خانواده است ، جعبه گزینه ای عالی برای نگاه کردن است – اگرچه هنوز موارد بهتری نیز وجود دارد (مانند Sync.com ) که می تواند به شما پیشنهاد بیشتری دهد.

مشکلات عملکردی مربوط به Box (مانند عدم پیش نمایش پرونده) بدین معنی است که دلایل خوبی برای نگاه به Sync.com به جای وجود دارد.

5. بک لایت

خاموش کردن

Backblaze چیست؟?

Backblaze یکی دیگر از ارائه دهندگان جدید جدید ابر است که تنها در حدود ده سال گذشته وجود داشته است. آنها موفق شده اند به عنوان یکی از قوی ترین رقبای Google Drive فقط به خاطر میزان ذخیره ای که ارائه می دهند بایستند (و نرخ مقایسه ای آنها-در هر گیگابایت اگر بخواهید ماشین حساب خود را بگیرید و بفهمید که چه کسی به شما ارزش بیشتری می دهد).

ویژگی های اصلی

 • بارگیری فوری از تلفن همراه ، مرورگر یا برنامه قابل بارگیری آنها.
 • گزینه های چند برنامه ، با برنامه های پرداخت شده به چند سل ذخیره سازی موجود (و بیش از سایر ارائه دهندگان ابر برای قیمت). فضای ذخیره سازی نامحدود برای کسانی که مطمئن نیستند که چه مقدار داده نیاز به پرتوهای دارند ، در دسترس است.
 • گزینه بازگردانی پرونده برای مواردی که ممکن است به طور اتفاقی آنها را حذف کرده و در مرحله بعد دوباره به ابر برگردید.

طرفداران

 • گزینه ذخیره نامحدود پرونده برای کاربران نیازمند آن.
 • فرایند بارگذاری سریع و آسان با یک رابط کاربری آسان برای حرکت.
 • امنیت: آنها تضمین می كنند كه داده های شما توسط هر كس كه از طرف صاحب ابر مجاز به انجام این كار نباشد ، دزدیده و فروخته نمی شوند..

منفی

 • بازیابی فایل می تواند مدتی طول بکشد.
 • عملکرد خودکار .zip file برای فشرده سازی داده ها بدین معنی است که ممکن است کیفیت فایل را با فایل های صوتی تجربه کنید.
 • برای کاربرانی که تجربه PC کمی بیشتر ندارند ، امکان حرکت آسانتر است.

چرا به جای Google Drive از Backblaze استفاده می کنیم?

با افزودن فضای نامحدود ، هرکسی که نیاز به ذخیره مقادیر عظیمی از داده داشته باشد ، Backblaze را به Google Drive معمول ترجیح می دهد – به خصوص اگر شما از ظرفیت آنچه در Google ارائه داده است فراتر رفته اما فایل های بیشتری برای بلند شدن خواهید داشت. به ابرت.

6. SpiderOak

عنکبوت

SpiderOak چیست؟?

SpiderOak یک ارائه دهنده ابر کمتر شناخته شده است ، اما این بدان معنا نیست که آنها با سرعت ، فضا یا امنیت سازش می کنند – و ممکن است یک جایگزین عالی برای هرکسی باشد که بخواهد از Google Drive پیاده شود به یک فضای امن تر تبدیل شود..

ویژگی های اصلی

 • یک برنامه رایگان با حداکثر 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی.
 • پشتیبانی مستقیم لینوکس را برای مشتری دسک تاپ خود و گزینه های دیگر برای کاربران ویندوز یا مک.
 • بارگیری مستقیم از طریق یک برنامه ، با امکان پیش نمایش پرونده ها.

طرفداران

 • پیوسته سرعت در هنگام آپلود یا دسترسی به کتابخانه آنلاین شما سرعت دارد.
 • استفاده آسان ، حتی برای هر کسی که به سیستم عامل های بارگذاری ابر استفاده نمی شود.
 • چندین سیستم عامل بارگذاری ، دوستانه برای مک ، رایانه شخصی ، لینوکس یا تلفن همراه.

منفی

 • آنچه در فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می دهد به طور جدی فاقد آن است.
 • گزینه های پرداخت شده از قیمت مورد نیازشان گران تر است: سایر ارائه دهندگان مانند Sync.com یک مقایسه مقایسه بهتری ارائه می دهند.

چرا به جای Google Drive از SpiderOak استفاده می کنیم?

اگر ناامیدی های شما با Google Drive شامل عدم پشتیبانی مشتری و بارگیری یا بارگیری در بارگیری باشد ، SpiderOak می تواند یک انتخاب عالی باشد – اما تنها به این شرط که داده های زیادی برای ذخیره ندارید و از کمبود آن غافل نشوید. افزودنیهای “مشاهده” مناسب در برنامه آنها. اضافه کردن گزینه بازیابی آن را ایجاد می کند.

7. مایکروسافت OneDrive

میکروسافت onedrive

مایکروسافت OneDrive چیست؟?

اگر از رایانه شخصی که ویندوز استفاده می کند استفاده کرده اید ، قبلاً گزینه OneDrive را در جایی روی رایانه خود مشاهده کرده اید. شاید حتی شنیده باشید که از نسخه های پشتیبان تهیه شده از OneDrive نسخه پشتیبان تهیه کرده است و با تعجب از اینکه چرا این راه را برای ابر پیدا کرده اید ، پیدا کرده اید.

OneDrive پاسخ مایکروسافت به ابر است و به نظر می رسد ابزاری بسیار قدرتمند هم برای مشاغل و هم برای کاربران شخصی باشد.

ویژگی های اصلی

 • یکپارچه و سریع بارگذاری پرونده از برنامه ، مشتری یا به طور مستقیم از مرورگر شما.
 • حفاظت از ویروس خودکار و بررسی نرم افزارهای جاسوسی برای کلیه فایلهای آپلود شده و به اشتراک گذاشته شده.
 • برنامه های رایگان و پولی که 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری احتمالی را به کاربران ارائه می دهد.

طرفداران

 • سرعت بارگیری و بارگیری با OneDrive بیش از حد مناسب برای شخصی و تجاری است.
 • همگام سازی خودکار پرونده های شما (یا فقط پوشه های خاص) این یک نسیم را ایجاد می کند.
 • OneDrive نوید امنیت شایسته ای را می دهد و این همان چیزی است که شما بدست می آورید.

منفی

 • ساخته شده توسط مایکروسافت ، OneDrive کاملاً از هر نوع پشتیبانی از لینوکس جدا شده است.
 • گزینه های رایگان بسیار محدود هستند ، و کاربران و مشاغل پیشرفته ممکن است OneDrive جایگزین کافی را نیز پیدا نکنند.
 • برای کاربران جدید ناامید کننده است ، و بیشتر مردم تا زمانی که این موضوع را بفهمند تسلیم می شوند.

چرا از OneDrive به جای Google Drive استفاده می کنیم?

OneDrive در هر روز انتخابی یک جایگزین قدرتمند و عالی برای Google Drive ایجاد می کند. استفاده از آن آسان ، ایمن و سریع است – و این مواردی است که Google Drive از حدود ده سال پیش متوقف شده است. حتی کاربران Dropbox ممکن است در عوض OneDrive را در نظر بگیرند – اما از نظر عملکرد بهترین ، Sync.com هنوز هم به نظر می رسد پیروز شود.

سوالات متداول

مزایای Google Drive چیست?

Google Drive رایگان است ، هماهنگ سازی ، اشتراک گذاری و همکاری آسان برای استفاده است و همراه با Google Docs ، برگه ها ، اسلایدها ، نقشه ها ، نظرسنجی ها ، فرم ها و موارد دیگر.

منافع Google Drive چیست؟?

همگام سازی آهسته و سرعت بارگیری و بارگیری را کند کنید. حفظ حریم خصوصی یک نگرانی است ، زیرا Google Drive به پروژه PRISM آژانس امنیت ملی ایالات متحده متصل شده است.

بهترین گزینه های Google Drive کدامند?

بهترین گزینه های پرداخت بالاتر برای Google Drive Sync.com و pCloud.com هستند. بهترین گزینه جایگزین Dropbox است.

بهترین گزینه های Google Drive: خلاصه: بنابراین ، بهترین چیست?

بهترین گزینه های درایو گوگل

به جرات می توان گفت که گزینه های كافی برای ارائه دهنده ابر وجود دارد كه می تواند باعث شود چرخش سر شما در زمان رسیدن انتخاب زمان برای شما یا شركت شما باشد.. فضای ذخیره سازی ابر ارزان تر ، سریعتر و بهتر شده است – و اکنون ، بیش از سه مگالیتور ابری که قبلاً برای تسلط بر این صنعت استفاده می کردند ، شرکت های بیشتری وجود دارند.

از بین سایر ارائه دهندگان cloud که مورد بررسی قرار گرفته اند ، Sync.com نیز یکی از امن ترین است: تا کنون ، آنها هرگز هک نشده اند یا داده های کاربر خود را به خطر انداخته اند – و این چیزی است که بسیاری از ارائه دهندگان cloud دیگر (حتی بزرگترین آنها) نمی توانم ادعا کنم.

Sync.com همچنین از نظر قابلیت های ، سرعت و سهولت استفاده برای کاربران پیشرفته و تازه کار بالاترین رتبه را داشته است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map