7 بهترین گزینه ExpressVPN

ISP شما می تواند ترافیک اینترنت شما را ببیند و احتمالاً سابقه مرور شما را ثبت می کند. به همین دلیل شما به یک سرویس VPN مانند ExpressVPN نیاز دارید تا ترافیک خود را در یک تونل رمزگذاری شده انجام دهید. در اینجا مجموعه من از همین حالا است.


وقتی در Google به چیزی نگاه می کنید ، ISP شما دقیقاً می داند که شما Googled چیست و از چه مکانی است. همیشه یک مرد میانسالی به فعالیتهای اینترنتی شما نگاه می کند. آ شبکه خصوصی مجازی (VPN) ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و هویت آنلاین شما را پنهان و محافظت می کند.

بهترین گزینه های ExpressVPN در سال 2020:

 • به طور کلی بهترین: از هر VPN خوب ، شامل حریم خصوصی ، امنیت ، سرعت و تعداد زیادی مکان و سرور است.
 • دویدن ، به طور کلی بهترین: یک شرکت VPN مستقر در ایالات متحده است که بر سرعت ، امنیت و حفظ حریم خصوصی تأکید می کند – با تعداد زیادی اتصالات با قیمت پایین

ExpressVPN چیست؟

گزینه های Expressvpn

ExpressVPN تقریباً در هر منطقه ارائه می شود. شبکه VPN آنها سریع ، ایمن است و Netflix را مسدود می کند و از torrent پشتیبانی می کند.

ExpressVPN یک سرویس VPN است که به شما امکان می دهد به صورت ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنید. وقتی از VPN استفاده می کنید ، هیچ کس نمی تواند موقعیت مکانی شما یا فعالیت آنلاین شما را ردیابی کند. حتی ارائه دهنده خدمات یا دولت کشور شما هم نیست.

مزایای ExpressVPN

ExpressVPN یک سرویس VPN ساده برای کمک به شما در برقراری امنیت کلیه دستگاههای خود و مرور اینترنت به صورت ناشناس بدون کمک اطلاع کسی فراهم می کند. آنها برنامه هایی را برای همه دستگاه ها و سیستم عامل ها از جمله تلویزیون های هوشمند ، Android ، iOS ، پلی استیشن و حتی دستگاه روتر اینترنت شما ارائه می دهند.

ویژگی های اصلی شامل موارد زیر است:

 • خط مشی دقیق “بدون ورود”.
 • 160 مکان سرور VPN در 94 کشور در سراسر جهان.
 • ویژگی تست سرعت داخلی.
 • رمزگذاری بهترین کلاس 256 بیتی AES.
 • سازگاری سرورهای IP ناشناس ، Kill-Switch ، Netflix و P2P.
 • نقاب آدرس IP.
 • از 3 دستگاه با 1 اشتراک استفاده کنید.

آیا ExpressVPN قابل اعتماد است؟ اگر امنیت یکی از نگرانی های اصلی شماست ، می توانید مطمئن باشید که ExpressVPN امنیت را جدی می گیرد. بیشتر کاربران فقط به “OpenVPN” پیش فرض (و ایمن ترین) نیاز دارند ، ExpressVPN همچنین از پروتکل های SSTP ، L2Tp / IPsec و PPTP پشتیبانی می کند..

هنگامی که از یک سرویس VPN استفاده می کنید ، می توانید به راحتی به وب سایت هایی که در کشور شما یا توسط ISP شما مسدود هستند دسترسی پیدا کنید.

ExpressVPN سرویس VPN فوق العاده است اما باید بدانید که سایتهای رقیبی مانند ExpressVPN در آنجا وجود دارد. در حال حاضر لیستی از بهترین گزینه های ExpressVPN آورده شده است:

1. NordVPN

نوردوپن

 • وب سایت رسمی: www.nordvpn.com
 • بیش از 5000 سرور VPN در سراسر جهان در کشورهای مختلف.
 • ارزان ترین قیمت شما می توانید در اینترنت پیدا کنید.

چرا به جای ExpressVPN از NordVPN استفاده می کنیم

وجود ندارد’بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN در اینترنت که می توانند NordVPN را شکست دهند’قیمت گذاری بیشتر خدمات VPN از جمله ExpressVPN برای برنامه سالانه 100 دلار شارژ می شوند.

اما با NordVPN می توانید 3 سال خدمات فقط 100 دلار دریافت کنید.

آنها هزاران سرور در سرتاسر جهان دارند و به شما اجازه می دهند از هر کشوری که مایلید از طریق آن متصل شوید ، انتخاب کنید. به نظر من NordVPN بهترین جایگزین برای ExpressVPN است.

چرا به جای NordVPN از ExpressVPN استفاده می کنیم

ExpressVPN مکان های بیشتری برای انتخاب از NordVPN دارد. برنامه های آنها همه دستگاه ها و سیستم عامل های شما از جمله تلویزیون های هوشمند ، پلی استیشن ، اندروید و iOS را پوشش می دهد.

2. BulletVPN

گلوله

 • وب سایت رسمی: www.bulletvpn.com
 • خط مشی ورود به سیستم صفر.
 • شبکه جهانی سرورهای VPN به شما امکان می دهد کشور مورد نظر خود را برای دسترسی به اینترنت انتخاب کنید.

چرا از BulletVPN به جای ExpressVPN استفاده می کنیم

BulletVPN یک خط مشی صفر ورود به سیستم ارائه می دهد. این بدان معنی است که’هر فعالیت خود را روی سرورهای خود وارد کنید. این باعث افزایش حریم خصوصی شما می شود و هیچ اثری از آن باقی نمی ماند.

چرا از ExpressVPN به جای BulletVPN استفاده می کنیم

اگر برای مرور اینترنت از چندین دستگاه استفاده می کنید ، بهترین گزینه ExpressVPN است. آنها برنامه هایی را برای همه دستگاه ها و سیستم عامل ها از جمله PlayStation ، Android ، iOS ، Mac و تلویزیون های هوشمند ارائه می دهند.

3. IPVanish

ipvanish

 • وب سایت رسمی: www.ipvanish.com
 • 40،000+ آدرس IP مشترک در سراسر جهان.
 • صفر ترافیک.

چرا به جای ExpressVPN از IPVanish استفاده می کنیم

IPVanish در بسیاری از سایتهای محبوب مانند CNN ، NBC News ، Mashable ، TechRadar و PCMag.com نمایش داده شده است.

اگر می خواهید یک سرویس VPN باشد که هیچ ترافیکی در هیچ یک از سرورهای آنها باقی نماند ، با IPVanish همراه شوید. با استفاده از خط مشی های Zero Traffic Logs ، می توانید مطمئن باشید که هیچ یک از فعالیت های آنلاین شما وارد نشده است.

چرا به جای IPVanish از ExpressVPN استفاده می کنیم

استفاده از ExpressVPN کمی ساده تر از IPVanish است. اگر از دستگاه های زیادی استفاده می کنید و یک برنامه ساده می خواهید ، پس بهترین راه برای انجام ExpressVPN است.

4. VyprVPN

vyprvpn

 • وب سایت رسمی: www.vyprvpn.com
 • توسط مدیران سیستم Reddit توصیه و استفاده می شود.
 • خط مشی مربوط به سیاههها نیست.

چرا به جای ExpressVPN از VyprVPN استفاده می کنیم

برنامه های VyprVPN تقریبا برای همه سیستم عامل ها و دستگاه ها از جمله Linux ، Windows ، iOS ، Android ، Mac و حتی روترهای شما در دسترس هستند. خط مشی عدم ورود به سیستم به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه ردپایی در اینترنت مرور کنید.

چرا به جای VyprVPN از ExpressVPN استفاده می کنیم

یادگیری ExpressVPN کمی آسانتر است اما هزینه بسیار بیشتری نسبت به VyprVPN دارد. آنها به شما پیشنهاد می دهند به شبکه ای با بیش از 3000 سرور VPN در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید. این بدان معناست که می توانید تقریباً از هر کشوری که می خواهید به اینترنت متصل شوید.

5. CyberGhost

cyberghost vpn

 • وب سایت رسمی: www.cyberghost.com
 • برنده جایزه BestVPN.com.
 • سیاست صفر ورود به سیستم.

چرا به جای ExpressVPN از CyberGhost استفاده می کنیم

CyberGhost یک رابط کاربری بسیار ساده و آسان برای استفاده ارائه می دهد و استفاده از این سرویس را حتی برای مبتدیان نیز آسان می کند. آنها برنامه هایی را برای همه دستگاه های شما از جمله Android ، iPhone ، Windows و Mac ارائه می دهند. میانگین امتیاز خدمات آنها در TrustPilot 9.4 است.

چرا به جای CyberGhost از ExpressVPN استفاده می کنیم

ExpressVPN برنامه هایی را ارائه می دهد که می توانند حریم خصوصی شما را در تمام دستگاههای مورد استفاده شما پوشش دهند. آنها برنامه هایی را برای بیش از ده ها سیستم عامل مختلف و دستگاه های مختلف از جمله Android ، iOS ، Mac ، Windows ، Chromebook ، Kindle Fire ، Xbox ، Playstation ، Apple TV و سایر دستگاه های دیگر ارائه می دهند.

6. مولود

مولود

 • وب سایت رسمی: www.mullvad.net
 • سرویس VPN که برای توسعه دهندگان و افراد نرم افزاری ساخته شده است.
 • هیچ فعالیتی به هیچ وجه ثبت نمی شود.

چرا از مولود به جای ExpressVPN استفاده می کنیم

مولود یک سرویس پیشرفته VPN برای افرادی است که می دانند چه کاری انجام می دهند و می خواهند یک شبح در اینترنت باشند. مولود نمی کند’ایمیل و اطلاعات شخصی خود را از شما بخواهید.

در عوض ، شما یک شماره حساب دریافت می کنید و سپس از آن شماره حساب استفاده می کنید تا به مولود وصل شوید و هزینه این سرویس را بپردازید. آنها پرداخت شخصی را به صورت نقدی یا بیت کوین تشویق می کنند تا هویت شما را حفظ کنند.

چرا از ExpressVPN به جای مولود استفاده می کنیم

اگر شما نیستید’یک کاربر پیشرفته ، سپس از مولود دور شوید. آی تی’ساخته شده برای کاربرانی که می دانند چه کاری انجام می دهند. اگر می خواهید راه اندازی یک کلیک برای همه دستگاه های خود داشته باشید ، ExpressVPN انتخاب بسیار بهتری است.

7. دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

privateinternetaccess (پیا)

 • وب سایت رسمی: www.privateinternetaccess.com
 • یکی از قدیمی ترین و مطمئن ترین خدمات VPN.
 • مورد اعتماد مارک های بزرگی مانند MSN Money ، Wired ، Gizmodo و Yahoo است!.

چرا به جای ExpressVPN از دسترسی به اینترنت خصوصی استفاده می کنید

دسترسی به اینترنت خصوصی در مجلات آنلاین مانند PCMag ، Tom نشان داده شده است’راهنمای ، و Cnet. آنها به شما امکان می دهند از 10 سرویس به طور همزمان از سرویس VPN استفاده کنید. آنها همچنین به شما امکان می دهند چندین دروازه VPN را انتخاب کنید.

چرا از ExpressVPN به جای دسترسی به اینترنت خصوصی استفاده می کنید

ExpressVPN برخلاف دسترسی به اینترنت خصوصی ، شرکتی است که در جزایر ویرجین انگلیس مستقر است. این بدان معنی است که’مقررات ذخیره سازی داده ها را باید رعایت کنید.

بهترین گزینه های ExpressVPN: خلاصه

اگر جایگزین ارزان تری برای ExpressVPN می خواهید ، پس از آن با NordVPN بروید. این بهترین گزینه برای ExpressVPN در بازار است. برنامه 3 ساله آنها هزینه کمتری نسبت به ExpressVPN دارد’برنامه 1 ساله.

اگر می خواهید حریم شخصی کامل باشد ، پس با آن همراه شوید ملواد. مراقب باشید ، آن را’یک سکوی پیشرفته است و برای مبتدیان مناسب نیست بنابراین نپردازید’ثبت نام کنید مگر اینکه با رایانه ها خوب باشید.

آنها نمی دانند’از هرگونه اطلاعات شخصی بخواهید تا شما را کاملاً ناشناس بصورت آنلاین نگه دارد و اجازه پرداخت در قالب بیت کوین را بدهد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map