7 بهترین گزینه های دستور زبان

دستور زبان یکی از ابزارهای تحلیل گرامر و نوشتن محبوب ترین در اینترنت. این یک نسخه بزرگ از چکرهای املایی است که به Microsoft Word و مرورگرهای وب مانند Google Chrome داخلی نصب شده اند. اما یک دسته از واقعاً خوب در آنجا وجود دارد. در اینجا مجموعه ای از بهترین ها آورده شده است.


گرچه گرامرلی می تواند به شما در رفع خطاهای گرامر و بهبود سبک نوشتار کمک کند ، اما این ممکن است بهترین گزینه برای شما نباشد. ابزارهای دیگری وجود دارد که باید قبل از شروع برنامه Grammarly ، آنها را بررسی کنید.

برای صرفه جویی در ساعت ها در تحقیق ، ما برخی از موارد را گردآوری کرده ایم بهترین گزینه های Grammarly در بازار وجود دارد.

بهترین گزینه های دستور زبان در سال 2020:

 • به طور کلی بهترین: بسیار بیشتر از فقط یک بررسی گرامر است. این یک مربی نویسندگی است که سبک نوشتاری شما را تجزیه و تحلیل می کند و پیشنهادهایی را برای بهبود آن ارائه می دهد.
 • دویدن ، به طور کلی بهترین: یک ابزار همه کاره برای چک کردن دستور زبان ، نگارشی و هجی است که به طور خودکار کلمات سوءاستفاده و اشتباهات گرامر را به طور خودکار تشخیص و تصحیح می کند..
 • بهترین گزینه SEO برای Grammarly: یک دستیار نوشتن برای SEO ، بازاریابان و نویسندگان کپی است. این کارهایی را انجام می دهد که گرامرلی انجام می دهد اما به شما امکان تجزیه و تحلیل متن و بهینه سازی محتوا را نیز می دهد تا بتوانید موضوعات SEO را تشخیص دهید تا بتوانید آنها را برطرف کنید و رتبه های بهتری کسب کنید.

گرامرلی چیست?

بهترین گزینه های دستور زبان

Grammarly یک ابزار رایگان است که نوشتن شما را بررسی می کند اشتباهات دستور زبان ، اشتباه املاو ارائه می دهد پیشنهادات در بهبود سبک نوشتن خود این می تواند به شما کمک کند قبل از زدن دکمه ارسال به ایمیل بعدی خود ، از اشتباه جلوگیری کنید.

قبل از اینکه دکمه ارسال را بزنید ، صد بار دیگر هیچ نامه الکترونیکی تصدیقی ندارید. Grammarly این کار را برای شما انجام می دهد و این کار را خیلی بهتر از پیش نویس های املایی پیش فرض ارائه شده توسط سیستم عامل و مرورگر شما انجام می دهد.

ویژگی های دستور زبان

گرامر برای همه سیستم عامل هایی که می توانید بنویسید در دسترس است. این برنامه به عنوان افزونه برای مرورگرهای وب مانند Google Chrome و Firefox در دسترس است. همچنین به عنوان یک برنامه دسک تاپ مستقل برای مک و ویندوز در دسترس است. نه تنها این ، بلکه برنامه ای برای Android و iOS نیز ارائه شده است که می تواند صفحه کلید پیش فرض شما را با Grammarly جایگزین کند.

برنامه های دستور زبان

دستور زبان بیش از 200 اشتباه گرامری را که ممکن است در متن خود ایجاد کنید بررسی می کند. همچنین پیشنهادهایی در مورد بهبود سبک نوشتن شما متناسب با صدای صوتی که می خواهید منتقل کنید ارائه می دهد.

با نسخه Premium ، شما 250 چک دستور زبان دیگر ، تشخیص سرقت ادبی پیشرفته و پیشنهادات تقویت واژگان دریافت می کنید.

ویژگی های دستور زبان

جوانب مثبت و منفی

دستور زبان در دسترس است رایگان برای همه دستگاههای شما و به راحتی می توانید خطاهای ساده دستور زبان را بدست آورید. اما اگر بهترین چیزی را که این ابزار ارائه داده است می خواهید ، باید کیف پول خود را بیرون بیاورید.

نسخه حرفه ای Grammarly متن شما را در برابر خطاهای دستوری بیشتر آزمایش می کند و حتی متن شما را نیز برای سرقت ادبی بررسی می کند.

اگرچه نسخه Pro می تواند به شما در نوشتن مقاله خود کمک کند ، اما هزینه دارد 139 دلار در سال یا 59 دلار در هر ماه یا می توانید با گرانترین برنامه ها ، برنامه ماهانه ، که هزینه دارد ، بروید 29 دلار در هر ماه.

اگر تازه کار را شروع کردید یا کم بودجه دارید ، نسخه Grammarly pro بهترین راه حل برای شما نیست.

بهترین گزینه های دستور زبان

ProWritingAid

ProWritingAid

ProWritingAid توسط هزاران نویسنده ، ویراستار و دانشجو در سراسر جهان استفاده می شود. این بسیار بیشتر از فقط یک بررسی گرامر است. آی تی سبک نوشتاری شما را تجزیه و تحلیل می کند و پیشنهادات پیشنهادات برای بهبود آن.

همچنین مانند یک عمل می کند مربی نوشتن در هر بار استفاده از آن ، به شما در بهبود نوشتن کمک می کند. این برنامه در تمام برنامه های نوشتن و وب سایت های مورد علاقه شما از جمله Google Docs ، Microsoft Outlook ، Open Office و غیره کار می کند.

امکانات

 • برنامه ها و برنامه های افزودنی برای همه مرورگرهای شما از جمله Google Chrome و Firefox در دسترس هستند.
 • با برنامه هایی مانند Microsoft Outlook ، Microsoft Word ، Google Docs ، Scrivener و Open Office کار می کند.
 • یک بررسی گرامر ، ویرایشگر سبک و مربی نوشتن در یک ابزار بسته بندی شده است.

چرا به جای Grammarly از ProWritingAid استفاده می کنیم

اگر چیزی بیش از یک بررسی گرامر می خواهید ، باید ProWritingAid را امتحان کنید. این نوشتن شما را تجزیه و تحلیل می کند و پیشنهادهایی را برای بهبود نوشتن خود ارائه می دهد و به عنوان مربی نوشتن عمل می کند تا به شما در بهبود سبک نوشتن کمک کند.

نرم افزار زنجبیل

نرم افزار زنجبیل

نرم افزار زنجبیل یکی از بهترین بررسی گرامر ابزارهای موجود در اینترنت این برنامه برای Chrome ، Firefox و Safari به عنوان پسوند مرورگر در دسترس است. همچنین برای iOS و Android در دسترس است ، بنابراین می توانید بدون خطا در تمام دستگاههای مورد استفاده خود بنویسید.

زنجبیل پسوند مرورگر تقریباً در همه وب سایتها از جمله وب سایتهایی که بیشتر از آنها استفاده می کنید ، مانند توییتر و فیس بوک یا Slack و Zendesk ، در صورت ایجاد شغل کار می کنید

امکانات

 • برنامه های کاربردی برای دستگاه های Android و iOS در دسترس هستند.
 • برنامه های افزودنی مرورگر در تمام وب سایت ها از جمله وب سایت های محبوب مانند Facebook و Twitter کار می کنند.
 • نوشتن شما را تجزیه و تحلیل کرده و پیشنهادهایی را برای بهبود سبک نوشتاری ارائه می دهد.

چرا از زنجبیل به جای گرامرلی استفاده می کنید

زنجبیل در وب سایت های بیشتری نسبت به Grammarly کار می کند. این نرم افزار بسیار خوب با برنامه های تجاری مانند Zendesk ، Slack و دیگران کار می کند.

کپی رایت

کپی رایت

برخلاف سایر ابزارهای موجود در این لیست, کپی رایت برای تنها هدف ایجاد شده است ایجاد محتوای بهینه سازی شده برای سئو. محتوای شما را تجزیه و تحلیل می کند و پیشنهادهایی در مورد بهبود آن هم برای افراد و هم برای موتورهای جستجو ارائه می دهد. متن شما را برای هر دو اشتباه گرامر و اشتباهات املایی بررسی می کند. همچنین پیشنهادهایی را برای بهبود سبک نوشتن شما ارائه می دهد.

این توسط هزاران نفر از نویسندگان نسخه برداری ، بازاریاب ها و ویرایشگرانی که می خواهند بهترین محتوای ممکن را برای مخاطبان خود ایجاد کنند ، استفاده می شود.

بهترین بخش در مورد این ابزار این است که آن را محتوای رقیب خود را تجزیه و تحلیل می کند و پیشنهاداتی را ارائه می دهد در مورد بهتر شدن موتورهای جستجو برای موتورهای جستجو همچنین با ده ها قالب وظیفه داخلی ساخته شده است تا به شما کمک کند تا نویسندگی خود را به راحتی از عهده نویسندگان مستقل برون سپاری کنید. همچنین متن شما را برای سرقت ادبی بررسی می کند.

نه تنها این ، بلکه محتوای شما را برای تراکم کلمات کلیدی تجزیه و تحلیل می کند تا به شما کمک کند از مجازات های الگوریتمی از Google خودداری کنید. این امکان را به شما می دهد تا چاشنی کلمات کلیدی را تشخیص داده و نسبت های هدفمندی کلمه کلیدی خود را بهبود ببخشید. همچنین به محتوای شما نمره خوانایی می دهد و پیشنهادهایی برای بهبود آن ارائه می دهد.

امکانات

 • این کمک می کند تا محتوا ایجاد کنید که مورد علاقه مردم و موتورهای جستجو باشد.
 • یکی از ساده ترین راه ها برای بهینه سازی محتوای شما برای موتورهای جستجو بدون از دست دادن کیفیت.
 • این پیشنهادات را برای رفع اشتباهات دستور زبان و هجی ارائه می دهد. همچنین پیشنهادهایی را برای بهبود سبک نوشتن شما ارائه می دهد.

چرا به جای Grammarly از Copywritely استفاده کنید

Copywritely برای SEO و بازاریابان محتوا ساخته شده است که می خواهند با کیفیت ترین مطالب تولید کنند که بتوانند در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشند و مورد علاقه خوانندگان قرار بگیرند.

ویرایشگر همینگوی (برنامه دسک تاپ)

ویرایشگر همینگوی

ویرایشگر همینگوی, برخلاف سایر ابزارهای موجود در این لیست ، ابزار تحلیلی برای نوشتن است کمک می کند تا نوشتن خود را بهبود ببخشید. گرچه این کار بررسی گرامر را ارائه نمی دهد ، متن شما را تحلیل می کند و صدها پیشنهاد برای بهبود آن ارائه می دهد.

همینگوی ویرایشگر یک برنامه دسک تاپ برای ویندوز و Mac OSX است و قیمت آن 19.99 دلار است.

نوشتن در همینگوی تنها نخواهد بود نوشتن خود را بیشتر بخوانید بلکه خواهد شد سبک نوشتاری خود را بهبود بخشید هر بار که از آن استفاده می کنید این به شما می گوید که خواندن نوشتن شما دشوار است یا چه زمانی باید کلمات را جایگزین بهتر کنید. بهترین بخش در مورد این ابزار این است که به محتوای شما امتیاز خوانایی می دهد.

امکانات

 • یک ابزار نوشتن توسط بسیاری از وبلاگ نویسان و نویسندگان حرفه ای استفاده می شود.
 • این به شما کمک می کند تا نوشتار خود را تجزیه و تحلیل کنید و پیشنهادهایی در مورد خواندن مطالب ارائه دهید.
 • از این ابزار به همراه سایر ابزارهای بررسی گرامر مانند Grammarly استفاده کنید تا از این مزیت نهایت استفاده را ببرید.

چرا به جای گرامرلی از ویرایشگر همینگوی استفاده می کنیم

همینگوی ویرایشگر گرامر چک یا بررسی املا نیست. این یک ابزار نوشتن است که به شما در بهبود سبک نوشتن کمک می کند و آن را برای همه قابل خواندن و در دسترس تر می کند. هنگامی که به همراه Grammarly یا برخی از ابزارهای دیگر چک کردن دستور زبان استفاده می شود ، می تواند به شما در بهبود سبک نوشتاری و خواندن آن کمک کند..

دود سفید

دود سفید

دود سفید یکی از قدیمی ترین و قدیمی ترین است بررسی دستور زبان محبوب ابزارهای موجود در اینترنت WhiteSmoke چیزی بیش از یک جستجوگر املا نیست. این هست یک تصحیح کننده که به شما کمک می کند همه چیز را از اشتباهات ساده دستوری گرفته تا اشتباهات سبک برطرف کنید. WhiteSmoke توسط مارک های معروف مانند Dictionary.com ، پیرسون ، مک گیل و دانشگاه تورنتو استفاده می شود.

امکانات

 • یکی از قدیمی ترین و معتبرترین چک گرامرها در اینترنت.
 • این به شما کمک می کند تا خطاهای دستور زبان را برطرف کنید و پیشنهادهایی را برای بهبود سبک نوشتن ارائه می دهید.
 • هم برای دستگاه های رومیزی و هم برای موبایل در دسترس است ، بنابراین می توانید بدون خطا در تمام دستگاه های خود بنویسید.

چرا به جای گرامرلی از WhiteSmoke استفاده می کنیم

WhiteSmoke یک ابزار تصحیح حق بیمه است که از جدیدترین فناوریهای زبان طبیعی برای کمک به شما در بهتر نوشتن و حتی بهتر نوشتن خود استفاده می کند.

PaperRater

PaperRater

PaperRater ابزاری آنلاین است که نوشتار شما را بررسی می کند اشتباهات دستور زبان و هجی, و سرقت ادبی این فقط به عنوان یک ابزار آنلاین در دسترس است ، بنابراین نیازی به بارگیری یک برنامه دسک تاپ یا نصب برنامه افزودنی مرورگر نیست. نسخه رایگان برنامه امکان چک کردن حداکثر 5 صفحه در هر ارسال را می دهد.

با این حال اشتراک حق بیمه امکان بررسی 20 صفحه در هر ارسال را می دهد.

امکانات

 • ابزاری رایگان که نوشتن شما را به دلیل اشتباهات گرامر و اشتباهات املایی بررسی می کند.
 • به بررسی متن سرقت اداری اجازه می دهد.
 • این پیشنهادات را برای کمک به شما در بهبود نوشتن ارائه می دهد و به نوشتن نمره شما می دهد.

چرا از PaperRater به جای Grammarly استفاده می کنیم

PaperRater حداکثر تا 50 ارسال در هر ماه رایگان است. این نوشتن شما را تجزیه و تحلیل می کند و به آن نمره می دهد. همچنین این پیشنهادات را برای کمک به شما در بهبود سبک نوشتن ارائه می دهد.

LanguageTool

LanguageTool

LanguageTool یک نرم افزار تصحیح است که برای رفع خطاهای دستوری و اشتباهات املایی در متن شما پیشنهاداتی را ارائه می دهد. این برنامه به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر برای Google Chrome و Firefox در دسترس است.

این یکی از بهترین ابزار وقتی نوبت خوانی می آید. این می تواند به شما در رفع اشتباهات گرامری و بهبود سبک نوشتار کمک کند. نسخه برتر این ابزار متن شما را در برابر 2500 خطای مختلف بررسی می کند و پیشنهادهایی را برای بهبود نوشتن شما ارائه می دهد.

بهترین قسمت در مورد این ابزار این است که با آن کار می کند زبانهای مختلف از جمله انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، هلندی ، و غیره. نوشتن شما را برای خطا در تمام زبانهای پشتیبانی شده بررسی می کند.

امکانات

 • با بسیاری از زبانهای دیگر غیر از انگلیسی کار می کند.
 • متن شما را برای بیش از 2500 خطا بررسی می کند.
 • این به شما کمک می کند اشتباهات دستور زبان و هجی را برطرف کنید بلکه به شما در بهبود سبک نوشتاری کمک می کند.

چرا از LanguageTool به جای Grammarly استفاده می کنیم

گرامرلی فقط از انگلیسی پشتیبانی می کند. LanguageTool با پشتیبانی از زبانهای زیادی به غیر از انگلیسی از جمله آلمانی ، فرانسوی ، رومانیایی و هلندی پشتیبانی می شود.

نتیجه

بنابراین ، آیا گرامرلی خوب است؟ شما بتا Grammarl y یکی از بهترین دستیارهای نوشتن پیشرفته و آسان برای از بین بردن اشتباهات دستور زبان ، هجی و نگارشی است..

تمام ابزارهای موجود در این لیست یک نسخه رایگان ارائه دهید برای تست خود قبل از خرید توصیه می کنم قبل از حل کردن برای یکی از مواردی که دوست دارید حداقل یک یا دو گزینه دیگر را در این لیست آزمایش کنید. بسیاری از این ابزارها به شما کمک می کنند تا سبک نوشتن خود را بهبود بخشید.

اگر تمرکز شما در حال بهبود سبک نوشتاری است ، بنابراین توصیه می کنم این کار را ادامه دهید ویرایشگر همینگوی. این برای هر دو شبکه و به عنوان یک برنامه دسک تاپ مستقل در دسترس است. این کار بررسی گرامر را ارائه نمی دهد ، بنابراین توصیه می کنیم از آن به همراه یک ابزار بررسی دستور زبان مانند Grammarly یا زنجبیل استفاده کنید..

اگر می خواهید ابزاری باشد که بتواند به شما در بهبود سبک نوشتن کمک کند و متن خود را برای خطاها نیز بررسی کنید ، توصیه می کنم با آن همراه باشید ProWritingAid. این به شما کمک می کند نوشتن خود را بهبود ببخشید و نوشتن خود را برای خطاها نیز بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map