مرور ابزارهای جستجوگرها Mangools

آیا می خواهید در بازی سئو پیش بروید؟ دریابید که رقبای شما چه کاری انجام می دهند و چه پیوندهایی را کسب می کنند؟ می دانید برای چه کلمات کلیدی رتبه بندی می کنید و برای بهینه سازی آنها استفاده می کنید؟ در اینجا بررسی من درباره: KWFinder، SERPChecker، SERPWatcher، LinkMiner & SiteProfiler


نرم افزار Premium SEO قبلاً برای شرکت های بزرگ و هزاران دلار پس انداز تهیه می شد.

اکثر وبلاگ نویسان حتی نمی توانند فکر کنند 100 دلار بیشتر در ماه برای این ابزار هزینه کنند.

اگرچه ابزارهای گران قیمت عملکردهای زیادی را ارائه می دهند ، آنها نه تنها قابل کنترل نیستند ، اما بیشتر ویژگی های آنها برای وبلاگ نویسان و مشاغل کوچک مناسب نیست.

من از مجموعه مقرون به صرفه ای از ابزارها به نام استفاده کرده ام مانگول بیش از دو سال است که اکنون.

در این بررسی همه چیز ، من خوب و بد را با شما در میان می گذارم جعبه ابزار جستجوگرها 5 در 1 این مانگول است.

مانگول چیست؟

همانطور که گفتم Mangools مجموعه ای از ابزارهای SEO است.

بر خلاف Ahrefs ، Moz و SEMrush ، نرم افزار SEO Mangools SEO برای وبلاگ نویسان و مشاغل کوچک مقرون به صرفه است.

(برنامه های Ahrefs، Moz و SEMrush از 99 دلار در ماه شروع می شود)

ولی برنامه های Mangools تنها با 30 دلار در ماه شروع می شود و بر خلاف دیگر ابزارهای گران قیمت جستجوگر ، شما حتی در ابتدایی ترین برنامه تمام ویژگی های حق بیمه را دریافت می کنید.

بسیاری از ابزارهای گران قیمت SEO تعدادی از ویژگیهای دسترسی به برنامه های اساسی را محدود می کنند. برنامه های اساسی آنها بیشتر شبیه به آزمایش ابزار است.

از طرف دیگر مانگوئل تمام امکانات را حتی در ارزانترین طرح به شما ارائه می دهد.

Mangools یک ابزار سئو نیست بلکه مجموعه ای کامل از پنج ابزار SEO است.

mangools بررسی ابزار جستجو

هنگامی که با بسته ابزار SEO Mangools SEO ثبت نام می کنید ، به 5 ابزار SEO دسترسی پیدا می کنید:

 •  یک ابزار تحقیق برای کلمات کلیدی است که به شما کمک می کند بهترین کلمات کلیدی را برای سایت و محتوای خود پیدا کنید. صدها پیشنهاد با هر جستجوی کلمه کلیدی ارائه می دهد.
 •  یک ابزار تجزیه و تحلیل نتایج موتورهای جستجو (SERP) است که به شما امکان می دهد ببینید چه سایت هایی برای کلمات کلیدی هدف شما در چندین مکان در سراسر جهان رتبه بندی می شوند. همچنین به شما امکان می دهد رتبه بندی های موبایل را بررسی کنید.
 •  یک ابزار ردیابی رتبه کلمات کلیدی است که به شما امکان می دهد در نتایج جستجو در رتبه بندی های خود برای کلمات کلیدی توجه داشته باشید.
 •  یک ابزار تجزیه و تحلیل بک لینک است که به شما امکان می دهد نمایه بک لینک رقبا را تحلیل کنید و فرصت های ایجاد لینک را پیدا کنید.
 •  ابزاری برای تجزیه و تحلیل وب سایت است که به شما کمک می کند تا از وب سایت های رقبای خود چشم پوشی کنید.

Mangools نرم افزاری کلی در SEO است که اگر می خواهید در بازی سئو موفق شوید ، به آن نیاز دارید.

1. KWFinder (تحقیقات کلمات کلیدی) & ابزار مسابقه)

ابزار تحقیق کلید واژه kwfinder

 • سایت اینترنتی: https://kwfinder.com
 • KWFinder چیست؟: این یک ابزار تحقیق برای کلید واژه SEO است
 • در هر 24 ساعت چند کلمه کلیدی را جستجو می کنید: 100 تا 1200
 • چند پیشنهاد برای کلمات کلیدی: 200 تا 700

KWFinder به شما کمک می کند بهترین کلمات کلیدی ممکن برای وب سایت و محتوای خود را پیدا کنید. این گزینه های بیشتری را نسبت به سایر ابزارهای کلیدی دیگر ارائه می دهد.

اگر هنوز از Google Keyword Planner برای تحقیق در مورد کلید واژه استفاده می کنید ، مانند KWFinder مانند من وقتی اولین بار بود که از آن استفاده کردم ، منفجر می شوید.

KWFinder جزئیات مهم بسیاری را برای هر کلمه کلیدی از جمله ارائه می دهد روندها ، حجم جستجو ، هزینه در هر کلیک و مشکل در کلمات کلیدی.

و برخلاف اکثر ابزارهای تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، سه نوع کلمه کلیدی ، پیشنهادات ، خودکار و سوالات ارائه می دهد:

نوار جستجوی kwfinder

 گزینه پیشنهادات پیشنهادات کلمات کلیدی را مانند سایر ابزارهای پیشنهادی به شما ارائه می دهد. به سادگی یک کلمه کلیدی را وارد کنید و صدها پیشنهاد و کلمه کلیدی در مورد کلمه کلیدی مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد:

پیشنهادات کلمات کلیدی

 گزینه تکمیل خودکار داده های کامل را از جستجوهای Google به شما ارائه می دهد. پیشنهادات تکمیل خودکار Google به شما کمک می کند کلمات کلیدی را که واقعاً هنگام جستجوی چیزی استفاده می کنید ، پیدا کنید:

کامل

 گزینه سوالات سؤالاتی را مطرح می کند که افراد در رابطه با کلید واژه هدف شما می پرسند. این سؤالات می توانند به شما در بهتر کردن مطالب خود کمک کنند و همچنین می توانند در استراتژی محتوا راهنمایی خود را ارائه دهند:

سوالات

به جای نوشتن مقاله و سپس پر کردن کلمات کلیدی در آن ، شما باید با تحقیق در مورد سؤالاتی که افراد از آنها سوال می کنند شروع کنید و سپس محتویات پیرامون آن سؤالات را بنویسید. این یک روش طبیعی تر برای ترکیب کلمات کلیدی با دم بلند در محتوای شماست.

بهترین بخش در مورد KWFinder این است که می توانید جزئیات مهم در مورد کلمه کلیدی هدف ، چه وب سایت هایی را برای کلمه کلیدی رتبه بندی کنید و هر یک از کلمات کلیدی پیشنهادی جداگانه در سمت:

اطلاعات کلمه کلیدی

یکی دیگر از ویژگی هایی که KWFinder را از سایر ابزارهای کلیدی موجود در بازار متمایز می کند ، ویژگی این است فیلتر نتایج:

فیلتر نتایج

این امکان را به شما می دهد تا بر اساس حداقل و حداکثر حجم جستجو ، CPC ، PPC ، تعداد کلمات و غیره ، پیشنهادات کلمات کلیدی را فیلتر کنید ، به طور خلاصه ، به شما کمک می کند تا برندگان را از بازندگان جدا کنید ، بدون آنکه دردناکی در صدها کلمه کلیدی مشابه بگذرد:

فیلتر کلمه کلیدی

KWFinder یک ابزار جدید با استفاده از کلید واژه های رایگان در خارج از کشور است و این بهترین گزینه جایگزین برنامه ریز کلمات کلیدی Google است.

آن را امتحان کنید:

این بررسی KWFinder تقریباً همه چیز را در بر می گیرد ، اما برای اطلاعات بیشتر به https://mangools.com/blog/kwfinder-guide/ بروید

2. SERPChecker (ابزار تجزیه و تحلیل SERP گوگل)

ابزار جستجوگر serpchecker

 • سایت اینترنتی: https://serpchecker.com
 • SERPChecker چیست؟: این یک ابزار تجزیه و تحلیل Google SERP است
 • چند جستجو در SERP در هر 24 ساعت: 100 تا 1200

هنگامی که یک کلمه کلیدی را در Google جستجو می کنید ، نتایج را بر اساس آنچه الگوریتم فکر می کند دوست دارید می بینید. نتایجی که سایر افراد برای یک نتیجه می بینند می تواند کاملاً متفاوت باشد. این برای کلمات کلیدی مورد نظر برای رتبه بندی صادق است.

SERPChecker ابزاری است که به شما کمک می کند آنچه را که بیشتر افراد در جستجوی یک کلمه کلیدی مشاهده می کنند ، مشاهده کند.

قبل از شروع کار برای رتبه بندی برای یک کلمه کلیدی ، باید رقابت را برای کلمه کلیدی بدانید. این ابزار به شما کمک می کند نه تنها ببینید که چند نفر برای کلمه کلیدی هدف شما رتبه بندی می کنند بلکه به شما می گوید رتبه بندی برای آن چقدر دشوار است:

تجزیه و تحلیل گوگل SERP

برای هر کلمه کلیدی که وارد می کنید ، بر اساس معیارهایی مانند میانگین تعداد پیوندها و قدرت دامنه ، نمره دشواری مشاهده خواهید کرد. نه تنها این ، بلکه باید معیارهای SEO را نیز مشاهده کنید دامنه ، صفحه قدرت ، CF ، TF و دامنه های ارجاع برای هر صفحه رتبه بندی برای کلید واژه هدف شما.

این ایده به شما می دهد که چگونه بسیاری از پیوندها برای رتبه بندی برای کلمه کلیدی هدف خود نیاز دارند. من می خواهم به تعداد دامنه های ارجاع شده در 5 نتیجه اول نگاهی بیندازم. من برای رتبه بندی برای کلمه کلیدی حداقل به میانگین آن دامنه های ارجاع شده به سایت خود نیاز دارم.

نکته طرفدار: تعداد دامنه های ارجاع شده به یک صفحه / سایت بسیار بیشتر از تعداد بک لینک است. Google از صفحاتی که پیوندهای زیادی از تعداد زیادی وب سایت مختلف دارند ، دوست دارد.

بهترین قسمت در مورد SERPChecker تعداد جزئیاتی است که برای هر کلمه کلیدی که جستجو می کنید دریافت می کنید. این ابزار به شما می گوید اگر وجود دارد جعبه دانش / قطعه برجسته نمایش داده شده در بالای صفحه نتایج جستجو یا یک جعبه داستان:

google دارای قطعه های برجسته است

همچنین درصد کلیکهایی را که نتایج جستجو می تواند به شما نشان دهد ، نشان می دهد. این به شما می گوید اگر در آن مکان رتبه بندی می کنید ، چند کلیک ممکن است کسب کنید:

برآورد کلیک

با استفاده از SERPChecker ، می توانید ببینید که نتایج جستجو نه تنها در کشور شما بلکه در سایر کشورها به نظر می رسد. همچنین می توانید نتایج جستجو را که در دستگاه های تلفن همراه نمایش داده می شود ، مشاهده کنید:

جستجو کردن

همچنین می توانید یک پیش نمایش از نتایج جستجو را در کشور و نوع دستگاهی که انتخاب کرده اید بررسی کنید:

ابزار پیش نمایش serp

از آنجا که Mangools دارای یک است ، می توانید بک لینک های هر نتیجه جستجو را با چند کلیک به راحتی تجزیه و تحلیل کنید.

و این تنها کاری نیست که می توانید با این ابزار انجام دهید.

همچنین می توانید رتبه سایت خود را با سایر سایت هایی که در صفحه نتایج جستجو رتبه بندی می کنند مقایسه کنید:

مقایسه سایت

هنگامی که آدرس سایت خود را در جعبه مقایسه وارد کنید ، می توانید سایت خود را هنگام مقایسه با سایر سایتهای صفحه مشاهده کنید:

رقابت سایت

شما همچنین می توانید ببینید جعبه داستان برتر ، افراد نیز می پرسند جعبه و سایر جزئیات به عنوان نشان داده شده در مکانهای مختلف در سراسر جهان:

جعبه Google Top Stories ، جعبه People Ask Ask

همچنین می توانید معیارهای مورد نظر خود را برای هر نتیجه انتخاب کنید:

تنظیمات اندازه گیری جستجوگرها

ده ها معیار وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

SERPChecker بهترین است! من هرگز سعی نمی کنم قبل از جستجوی این ابزار ، برای یک کلمه کلیدی رتبه بندی کنم.

آن را امتحان کنید:

این بررسی SERPChecker تقریباً همه چیز را در بر می گیرد ، اما برای اطلاعات بیشتر به https://mangools.com/blog/serpchecker-guide/ بروید.

3. SERPWatcher (ابزار ردیابی رتبه بندی با کلید واژه)

serpwatcher ابزار ردیابی رتبه کلمه کلیدی

 • سایت اینترنتی: https://serpwatcher.com
 • SERPWatcher چیست؟: ابزار ردیابی رتبه کلمه کلیدی
 • چند کلمه کلیدی ردیابی شده: 200 تا 1500
 • چند دامنه ردیابی شده: نامحدود
 • چه تعداد به روز رسانی رتبه کلمه کلیدی: روزانه

به عنوان یک سئو ، باید بدانید که برای کلمه کلیدی هدف خود رتبه بالایی را کسب کرده اید. اگر تغییرات را اندازه گیری نکنید ، هرگز متوجه نخواهید شد که برای تغییر یا بهبود در روند خود نیاز دارید.

اگر فقط در رتبه بندی یک کلمه کلیدی متمرکز هستید ، می توانید هر روز به راحتی آن را در مرورگر جستجو کنید. اما چه اتفاقی می افتد که شما در حال تلاش برای رتبه بندی برای ده ها کلمه کلیدی باشید?

چگونه می توانید موقعیت مکانی خود را حفظ کنید و به کجا رسیده اید?

اینجاست SERPWatcher می آید برای نجات.

همانطور که از نام آن پیداست ، این امکان را به شما می دهد تا در مورد نحوه انجام سایت خود برای کلمات کلیدی که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید ، دقت کنید.

در داشبورد ابزار ، می توانید به راحتی یک چشم پرنده را از نحوه انجام سایت های خود بدست آورید:

SERP

اگرچه دانستن اینکه آیا تلاشهای شما تأمین می شود مهم است ، بسیار مهم است که بدانید وقتی سایت شما از رتبه یا دو برای کلمه کلیدی مورد نظر قرار می گیرد ، آگاه باشید. هنگامی که سایت خود را به ردیاب اضافه می کنید ، می توانید ببینید کلمات کلیدی مورد نظر برای رتبه بندی برای کجاست:

داشبورد serpwatcher

این ابزار حتی اگر همه شما بدست بیاورید این لیست از کلمات کلیدی است که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید و در کجای نتایج قرار دارید ارزشمند است..

اما این تنها چیزی نیست که با این ابزار بدست می آورید.

در نوار کناری ، جزئیات کاملاً شگفت انگیزی از نحوه انجام سایت شما به دست می آورید. این چیزی به شما می دهد بیش از یک ایده در مورد نحوه کار سایت شما
نتایج جستجو این دقیقاً به شما می گوید که باید روی آن کار کنید.

به عنوان مثال ، می توانید تغییرات را به مرور زمان در سایت سایت خود مشاهده کنید فهرست سلطه, متریک توسعه یافته توسط Mangools که سهم ترافیک ارگانیک سایت شما را بر اساس کلمات کلیدی فعلی شما رتبه بندی می کند.

شاخص تسلط

همچنین می توانید بزرگترین تغییراتی را که در رتبه بندی موتورهای جستجو رخ داده است مشاهده کنید:

رتبه بندی کلمات کلیدی تغییر می کند

این ایده به شما ایده سریع می دهد که برای چه کلمات کلیدی به دست می آیید و برای چه سریع کلمات کلیدی را بدست می آورید. وقتی کلمات کلیدی را بدست آوردم که برای آنها موقعیت کسب می کنم ، کار را روی آنها سخت تر شروع می کنم. حرکت به من کمک می کند تا خیلی سریعتر به اوج خود برسم.

همچنین می توانید بر اساس موقعیت های رتبه بندی خود برای کلمات کلیدی مورد نظر خود ، چقدر کلیک کنید:

بازدیدهای سایت تخمینی

این ابزار همچنین یک مرور کلی در مورد کلمات کلیدی شما به شما می دهد:

جریان موقعیت کلمه کلیدی

این ابزار همچنین نمودار توزیع موقعیت کلمه کلیدی را به شما نشان می دهد:

توزیع موقعیت کلمه کلیدی

این نمودار یک روش عالی برای شماست که بدانید وب سایت شما از نظر موتورهای جستجو چقدر قدرتمند است. نمودار شما سبزتر به نظر می رسد.

SERPWatcher ابزار من برای ردیابی رتبه کلمات کلیدی است که مهمترین داده را در همه صفحه ها در اختیار من قرار می دهد

این بررسی SERPWatcher تقریباً همه چیز را در بر می گیرد ، اما برای اطلاعات بیشتر به https://mangools.com/blog/serpwatcher-guide/ بروید

4. LinkMiner (ابزار تجزیه و تحلیل بک لینک)

ابزار تجزیه و تحلیل backlink linkminer

 • سایت اینترنتی: https://linkminer.com
 • LinkMiner چیست؟: این یک ابزار تجزیه و تحلیل بک لینک است
 • چند بک لینک در هر 24 ساعت: 2000 تا 15000

مهندسی معکوس بک لینک های رقبا ، استراتژی SEO مورد علاقه من است. این یک نقشه راه ساده به من می دهد تا بتوانم ترافیک موتور جستجوی بالاتر را دنبال کنم.

با LinkMiner, نه تنها صفحاتی که به رقبای خود پیوند می دهند بلکه می توانید پیوندهایی را که از دست داده اید نیز پیدا کنید.

وقتی URL را در LinkMiner قرار می دهید ، می توانید تمام پیوندهایی را که از صفحه وب گرفته شده است مشاهده کنید:

جستجوی بک لینک

همچنین می توانید با کلیک کردن روی پیوند Change To Root در گوشه بالا سمت راست ، همه بک لینک های موجود در دامنه root را مشاهده کنید:

دامنه root

برای هر دامنه و صفحه ای که تجزیه و تحلیل می کنید ، می توانید تمام معیارهای کلیدی مانند آن را مشاهده کنید Trust Flow ، استناد به جریان و مراجعه به دامنه ها همه در یک مکان:

معیارهای backlink

بهترین بخش در مورد Link Miner این است که می توانید لینک ها را بر اساس انواع پیوندهایی مانند Blog، Q فیلتر کنید&A و Forum:

فیلتر بک لینک

این ابزار همچنین به شما امکان می دهد لینک های برگشتی را بر اساس معیارهایی مانند Strength Link ، Citation Flow ، Rank Alexa و… فیلتر کنید.

فیلتر پیوند دهنده

نکته طرفدار: بیشتر پیوندهای رقبای شما از نظر موتورهای جستجو ارزش چندانی ندارند. با استفاده از فیلتر ، می توانید بک لینک ها را بر اساس جریان Link Strength یا جریان استناد فیلتر کنید ، که معیارهایی هستند که به صفحه صحیح صفحه می گویند.

همچنین می توانید صفحات ارائه شده در نوار کناری را مشاهده کنید ، و در صورت کلیک روی پیوند ، صفحه در آن واقع شده است:

پیش نمایش صفحه

همچنین می توانید پیوندهایی را که رقبا از دست داده اید ببینید. این امکان را به شما می دهد تا به صاحبان وب سایت لینک های گمشده دسترسی پیدا کرده و از سایت خود پیوندی بخواهید.

همچنین می توانید از این ابزار برای یافتن پیوندهایی که گم کرده اید استفاده کنید:

بک لینک های گمشده و به دست آورد

اگر می خواهید پیوندها را بیشتر تجزیه و تحلیل کنید ، می توانید لینک ها را به CSV صادر کنید تا در Excel یا Google Sheets مشاهده کنید:

صادرات لینک به csv xls

با LinkMiner تنها کاری که باید انجام دهم این است که پیوندهای پشتیبان رقبای خود را پیدا کنم و سپس به وب سایت لینک دهنده دسترسی پیدا کنید تا یکی به سایت من برسد.

آن را امتحان کنید:

این بررسی LinkMiner اصول را توضیح می دهد و برای اطلاعات بیشتر به https://mangools.com/blog/linkminer-guide/ بروید.

5. SiteProfiler (ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت)

ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت siteprofiler

 • سایت اینترنتی: https://siteprofiler.com
 • SiteProfiler چیست؟: این یک ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت است
 • چند بار در هر 24 ساعت سایت جستجو می کند: 20 تا 150

با SiteProfiler, می توانید نمایه ای سریع در سایت های رقبا و البته سایتهای شخصی خود داشته باشید.

شما می توانید تمام معیارهای مهم اقتدار دامنه مانند Domain Authority ، صفحه صفحه ، Citation Flow و Trust Flow را در یک مکان مشاهده کنید:

ابزار تحلیل وب سایت

شما همچنین می توانید نمودارهای مفصلی را در رتبه بندی الکسا ، IP های ارجاع داده شده و سهام Facebook دریافت کنید:

بینش وب سایت

این ابزار همچنین نمودار کلی Backlinks را به شما نشان می دهد:

نمودار backlinks
نمودار بک لینک جدید و حذف شده

بهترین قسمت این ابزار جعبه Anchor Texts است. این دقیقاً به شما نشان می دهد که متن لنگرانی که رقبایتان استفاده می کنند ، است. این به شما امکان می دهد متن لنگر خود را استراتژیک کنید.

اگر می خواهید از یک رقیب بالاتر باشید ، نه تنها به عنوان بسیاری از بک لینک به عنوان رقیب خود نیاز دارید بلکه به متون لنگر مشابهی نیز نیاز دارید:

تجزیه و تحلیل متن لنگر بک لینک

با استفاده از این ابزار می توانید بدانید که چه نوع متن لنگرگاهی در طاقچه شما متداول است:

توزیع متن لنگر

بسیار مهم است بدانید که از چه نوع متنی لنگر شما استفاده می کنند و این ابزار پیدا کردن بهترین متن لنگر برای سایت شما را بسیار آسان می کند.

همچنین می توانید یک نمای سریع از محتوای برتر رقبای خود را که بر اساس سهام فیس بوک و دامنه های ارجاع شده مرتب شده اند مشاهده کنید:

تحلیل محتوای برتر

همچنین می توانید جزئیات دیگری در مورد رقبای خود مانند توزیع نوع لینک ، توزیع لینک های Dofollow و نسبت لینکهای فعال دریافت کنید:

توزیع نوع بک لینک

SiteProfiler تمام معیارها و بینشهای مهم سئو را در مورد یک وب سایت در یک صفحه به من می دهد.

برای اطلاعات بیشتر درباره SiteProfiler به https://mangools.com/blog/siteprofiler-guide/ بروید

جایزه: برنامه افزودنی SEO مرورگر Chrome / Firefox رایگان

برنامه افزودنی جستجوگر مرورگر کروم و فایرفاکس رایگان

مانگولز ارائه می دهد برنامه افزودنی مرورگر رایگان برای Google Chrome و Firefox. برنامه افزودنی تقریباً تمام جزئیاتی را که درباره یک صفحه / وب سایت در ابزارها به دست می آورید به شما نشان می دهد.

پس از نصب برنامه افزودنی ، دیگر لازم نیست سایت Mangools را دوباره و دوباره باز کنید تا در مورد رقبای خود تحقیق کنید. با کلیک روی دکمه پسوند در مرورگر خود می توانید آن را درست در صفحه انجام دهید.

بهترین قسمت از این پسوند منوی زمینه ای است که هنگام کلیک راست می کنید.

به جای کپی کردن یک کلمه کلیدی و سپس باز کردن Mangools KWFinder ، می توانید به سادگی کلمه کلیدی را در صفحه انتخاب کرده ، کلیک راست کرده و روی پیوند KWFinder کلیک کنید:

برنامه افزودنی جستجوگر وب

همچنین می توانید روی یک پیوند کلیک راست کرده و پیوندهایی را برای تجزیه و تحلیل آن در Mangools مشاهده کنید:

کلیک راست

برای اطلاعات بیشتر و بارگیری برنامه افزودنی مرورگر SEO رایگان به https://mangools.com/seo-extension بروید

برنامه های مانگول & قیمت گذاری

Mangools سه برنامه اشتراک را ارائه می دهد:

برنامه ها و قیمت های مانگول

طرح اولیه برای مبتدیانی که تازه شروع به کار می کنند عالی است. من شخصاً از آن استفاده می کنم و توصیه می کنم طرح حق بیمه زیرا فقط کمی بیشتر هزینه دارد و اعتبار استفاده بیشتری برای ابزارها به همراه دارد.

آنچه من در مورد قیمت گذاری مانگوول دوست دارم این است که چنین است بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با سایر ابزارهای جستجوگرها بیشتر ابزارهای جستجوگرها در مقایسه با Mangools هیچ برنامه ای را در برنامه اصلی خود ارائه نمی دهند.

مانگول برخلاف سایر ابزارهای جستجوگر ، دسترسی شما به ابزارهای آنها را محدود نمی کند. بیشتر ابزارهای SEO در برنامه های اساسی عملکرد محدودی دارند. برنامه های اساسی آنها در مقایسه با مانگول ها مانند یک دادگاه است.

فقط 30 دلار در هر ماه, شما 5 ابزار سئو دریافت می کنید که می توانند به شما در تسلط بر طاقچه خود کمک کنند. حتی در یک برنامه اصلی ، به همه ابزارها دسترسی پیدا می کنید و ویژگی های ارائه شده توسط Mangools بیشتر از آنچه که شما بعنوان یک تجارت کوچک یا یک وبلاگ نویس به آن احتیاج دارید ، می باشد..

تفاوت بین سه برنامه Mangools در ارائه است تعداد اعتبارات شما برای استفاده از هر ابزار برای جستجوی کلمات کلیدی ، جستجوی SERP ها ، تجزیه و تحلیل سایتها و غیره به اعتبارات لازم برای این ابزارها نیاز دارید. این اعتبارها هر 24 ساعت دوباره تنظیم می شوند.

اگر تازه کار را شروع کرده باشید ، حتی بیشتر در برنامه اولیه اعتبار بیشتری دریافت خواهید کرد.

اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که برای چه برنامه ای بروید ، در اینجا چند توصیه است:

 • مبتدی یا سایت کوچک؟ برو با طرح اولیه. حداقل ارائه می دهد 100 اعتبار روزانه برای بیشتر ابزارهایی که بیش از آنچه شما برای یک سایت کوچک نیاز دارید وجود دارد.
 • وبلاگ نویسی حرفه ای یا بازاریاب وابسته؟ اگر یک بازاریاب وابسته یا وبلاگ نویسی هستید که برای ترافیک به SEO (SEO) اعتماد می کنید ، باید با این کار شروع کنید طرح حق بیمه.
 • SEO یا آژانس مستقل: دریافت کنید برنامه آژانس. این به شما کمک می کند تا کلیه مشتریان و رقبا را تحلیل کنید.

برای هر ابزار سئو دیگر ، من می گویم 30 دلار برای مبتدیان کمی گران است اما وقتی 5 ابزار سئو را دریافت می کنید به قیمت کسی که می تواند آن را گران بنامد.

جوانب مثبت & منفی

برخلاف اکثر ابزارهای جستجوگرها ، Mangools مجموعه ای از ابزارها است. شما می توانید 5 ابزار جستجوگرها برای قیمت یک دریافت کنید.

 • گزینه های تحقیق کلمه کلیدی بیشتری نسبت به سایر ابزارها ارائه می دهد. KWFinder یک بروزرسانی بزرگ از Google Keyword Planner است.
 • SiteProfiler نمایه مفصلی را در سایت های رقبا ارائه می دهد.
 • قیمت بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با سایر ابزارهای جستجوگرها مانند Ahrefs و SEMRush.
 • ردیاب رتبه ای را برای کمک به شما در ردیابی کلمات کلیدی هدف وب سایت خود به طور خودکار ارائه می دهد. نیازی نیست کلمات کلیدی هدف خود را یک به یک اضافه کنید.

اگرچه Mangools همه چیزهایی را که شما برای تسلط بر یک طاقچه نیاز دارید ارائه می دهد ، مواردی وجود دارد که غول های بزرگتر SEO ممکن است ارائه دهند.

 • Mangools برنامه آژانس ارائه می دهد ، اما مانند سایر ابزارهای جستجوگر ، داشبورد را برای مشتریان خود ارائه نمی دهد. اگر اداره نمایندگی را اداره نمی کنید ، لازم نیست نگران این موضوع باشید.
 • Mangools یک بازیکن نسبتاً جدید در بازار است. بانک اطلاعاتی آنها برای پیوندها به بزرگی Ahref و Majestic نیست.

سؤالات متداول

مانگول چیست؟?
Mangools یک نرم افزار SEO است که با پنج ابزار SEO قدرتمند و کاربر پسند همراه است: KWFinder (ابزار تحقیق در مورد کلمات کلیدی) ، SERPChecker (ابزار تجزیه و تحلیل SERP) ، SERPWatcher (ابزار ردیابی رتبه کلمه کلیدی) ، LinkMiner (ابزار تجزیه و تحلیل بک لینک) و SiteProfiler (SEO) ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت).

KWFinder چیست؟?
KWFinder یکی از محبوب ترین ابزارهای جستجوگرها در Mangools است. KWFinder یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی قدرتمند است که جزئیات مهم بسیاری را برای هر کلمه کلیدی که جستجو می کنید ، از جمله Google Trends ، Google Search Volume ، هزینه Google AdWords برای هر کلیک و مشکل در کلمات کلیدی به شما می دهد. برخلاف اکثر ابزارهای دیگر برای جستجوی کلید واژه ها ، سه نوع جستجوی جستجو ارائه می دهد: جستجو بر اساس کلمه کلیدی ، جستجو بر اساس دامنه و جستجو توسط خودکار یا سؤالات.

آیا مانگول رایگان است?
بدون Mangools رایگان نیست اما یک آزمایش 10 روزه رایگان است. برنامه اساسی مانگوولس از 29.90 دلار در هر ماه وقتی که سالانه به صورت پیش پرداخت پرداخت می شود ، شروع می شود. نرم افزار SEO Mangools 5-in-1 SEO بسیار ارزان تر از Ahrefs ، SEMrush ، Moz و Majestic است.

مانگول در مقابل اهرف?
Ahrefs یک ابزار عالی است ، اشتباه نکنید ، اما ارزان نیست. با Mangools کمتر از نیمی از قیمت را در مقایسه با Ahrefs پرداخت می کنید و تقریباً تمام ویژگی های Ahrefs را دریافت می کنید.

نقد و بررسی Mangools SEO: خلاصه

اگر شما یک متعصب SEO نیستید که Google را پرستش می کند و نسبت های متن لنگر را جلب می کند ، این ابزار با همه آنچه شما نیاز دارید ارائه می شود.

ابزارهای جستجوگرها Mangools برای وبلاگ نویسان و مشاغل کوچک عالی هستند. این داشبورد بسیار ساده و یک رابط کاربری تمیز را ارائه می دهد که استفاده از آن را آسان می کند. حتی اگر قبلاً از ابزار سئو استفاده نکرده باشید ، تنها در چند دقیقه قادر خواهید بود مانند سئوی حرفه ای از آن استفاده کنید.

این که آیا شما یک متخصص SEO یا تازه کار هستید ، در صورت تمایل بر تسلط خود در موتورهای جستجو با وب سایت خود به این ابزار احتیاج دارید.

مهمتر از همه ، Mangools به طور قابل توجهی ارزان تر از سایر نرم افزارهای SEO موجود در بازار مانند Ahrefs ، Moz ، SEMrush و Majestic است..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map