مرور KeySearch (چرا این یک جایگزین خوب و ارزان برای اهورف است)

این بررسی من درباره KeySearch است ، ابزاری برای SEO که جایگزین بسیار ارزانتری برای نرم افزار Ahrefs و Moz SEO است.


ما به عنوان بازاریاب اینترنتی ، ما همیشه به دنبال آن هستیم که یک ابزار جستجوگرها را که می تواند تغییر ایجاد کند.

این ابزاری که ما را از هم دور کرده و برتری به ما می بخشد.

اهورف یکی از این ابزارهاست این یکی از بهترین ها (اگر نه بهترین) ابزارهای جستجوگرها در آنجا.

در حالی که آن را با ده ها ویژگی از تحقیقات کلمات کلیدی ، تجزیه و تحلیل بک لینک به ردیابی رتبه کلمات کلیدی است.

Ahrefs برای وبلاگ نویسان مثل من و شما مناسب نیست.

چرا?

از آنجا که قیمت گذاری آن به زودی می تواند سود ما را کاهش دهد.

برخلاف آژانس بازاریابی یا یک شرکت بزرگ ، وبلاگ نویسان مثل شما و من لازم نیست هر روز از یک ابزار SEO استفاده کنیم.

درعوض ما باید بر قرار دادن مطالب عالی و ایجاد مخاطب تمرکز کنیم.

اگرچه SEO نقش بزرگی در رشد وبلاگ بازی می کند ، با این حال ، چیزی که شما به عنوان یک وبلاگ نگار (یا سولپرائنور) می توانید در صورتی که تازه شروع کرده اید می تواند زمان زیادی را صرف کند ، نیست..

پرداخت 99 دلار در ماه برای Ahrefs.com فقط ارزش آن را ندارد.

به همین دلیل است که چند ماه پیش برای پیدا کردن آن اقدام کردم جایگزین برای Ahrefs که به خوبی به عنوان (اگر بهتر از) Ahrefs نیست.

برای اینکه من ابزاری را به عنوان جایگزین Ahrefs در نظر بگیرم ، می بایست جایگزین ارزان قیمت Ahrefs با همان ویژگی های بسیاری باشد که (اگر بیشتر از آن نباشد) Ahrefs.

در جستجوی من ، ده ها ابزار و نرم افزار جستجوگرها پیدا کردم. برخی خوب بودند و برخی دیگر حتی ارزش ذکر آن را ندارند.

این زمانی بود که با هم روبرو شدم کلید جستجو

جستجوگر کلیدی گزینه جایگزین ahrefs ارزان را بررسی کنید

KeySearch اکنون ابزاری سئو است که من برای تمام سایت های خود استفاده می کنم.

در اینجا ، من با شما خوب و بد KeySearch و نحوه پیدایش آن در برابر غول های بزرگی مانند Ahrefs (بلکه SEMrush ، Majestic و Moz) را به اشتراک می گذارم..

KeySearch چیست؟?

Keysearch یک ابزار جستجوگرها همه در یک است که همراه با کلمات کلیدی ، تحقیق و تجزیه و تحلیل رقبا ، بررسی رتبه کلمات کلیدی ، تجزیه و تحلیل بک لینک به علاوه بارهای دیگر.

KeySearch به شما کمک می کند از کلمات کلیدی پنهان سنگهای قیمتی پنهان شوید و در عین حال تمام ابزارهای مورد نیاز برای جاسوسی از رقبا را نیز در اختیار شما قرار می دهد و تلاشهای سئوی شما را پیگیری می کند..

قیمت گذاری KeySearch

KeySearch برنامه های بسیار ارزانتری نسبت به Ahref ارائه می دهد. برنامه های آنها از آغاز می شود فقط 17 دلار در ماه در حالی که برنامه های Ahrefs با 99 دلار در ماه شروع می شود.

هم اکنون می توانید از این کد کوپن KeySearch استفاده کرده و 20٪ از خرید Keysearch را دریافت کنید.

KeySearch یک جایگزین بسیار ارزان تر برای Ahref است. فقط از 17 دلار در هر ماه ، 200 اعتبار جستجو و تحلیل روزانه دریافت می کنید.

این ابزار با ده ها ویژگی مانند:

 • تحقیقات کلید واژه
 • تجزیه و تحلیل بک لینک
 • کلمه کلیدی & جستجوگر مشکل SERP
 • ردیابی رتبه کلمه کلیدی
 • تحقیقات کلید واژه YouTube
 • تجزیه و تحلیل رقابت
 • لینک دهنده یاب
 • Chrome / Firefox Addon
 • دسترسی به API
 • گزارش برچسب سفید
 • و خیلی بیشتر

ما در بخش های بعدی به هریک از این ویژگی ها خواهیم پرداخت:

تحقیقات کلید واژه

KeySearch واسطهای مبتدی را برای تحقیق در مورد کلید واژه ارائه می دهد. این نه تنها به شما امکان می دهد بهترین هدف های کلیدی را برای هدف گیری پیدا کنید (با ابزار تحقیق برای کلید واژه).

همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند که به سرعت مشکل هر کلمه کلیدی مورد نظر خود را برای هدف گیری (با ابزار سریع دشواری) بررسی کنید:

ابزار تحقیق کلید واژه

ابزار تحقیق کلید واژه KeySearch

تحقیق کلمات کلیدی ابزار ارائه شده توسط KeySearch به شما امکان می دهد مشکل یک کلمه کلیدی را اندازه گیری کنید و ببینید چه کسی در صفحه اول رتبه بندی می کند.

این ابزار به شما امکان می دهد که یک کلمه کلیدی را بر اساس آن هدف قرار دهید یا خیر سطح دشواری. این می تواند در نوشتن محتوا یک مقدار وقت و هزینه برای شما به همراه آورد.

یک مورد که من در مورد این ابزار بسیار دوست دارم این است که نمایش می دهد تمام جزئیات مهم قبل از هدف گیری در یک جعبه ساده ، باید در مورد یک کلمه کلیدی در نظر بگیرید:

مشکل کلید واژه KeySearch

این ابزار صدها مورد نیز ارائه می دهد پیشنهادات کلمات کلیدی برای شما در نظر بگیرید:

پیشنهادات کلمات کلیدی KeySearch

این پیشنهادات کلمات کلیدی با هر دو مورد آنها نمایش داده می شود حجم و دشواری. اگر روی هر یک از کلمات کلیدی نمایش داده شده در پیشنهادات کلیک کنید ، می توانید یک تحلیل کامل از کلمه کلیدی را ببینید.

نکته دیگری که من واقعاً دوست دارم و مفید واقع می شوم این ابزار است جدول نتایج جستجو:

ابزار جستجوگرها KeySearch

جدول به شما نشان می دهد ماتریس شامل همه معیارهای مهم SEO باید در مورد رتبه بندی سایت ها در صفحه اول در نظر بگیرید.

این یک مرور کلی به شما می دهد که چه کسی برای کدام کلمه کلیدی و در چه موقعیتی رتبه بندی می کند.

تنها چیزی که من در مورد این جدول دوست ندارم این است که عنوان را به شما نشان نمی دهد صفحات رتبه بندی برای کلمه کلیدی.

با این حال ، به شما می گوید اگر صفحه ای دارای کلمه کلیدی در عنوان است ، اما به شما نمی گوید عنوان واقعی چیست؟.

برای بررسی عنوان صفحه ، باید یا به جستجوی کلمه کلیدی در Google بپردازید یا از URL صفحه بازدید کنید.

این ابزار همچنین نمایش می دهد پیشنهاد موتور جستجوs که در انتهای صفحات نتیجه جستجو نمایش داده می شوند:

پیشنهادات موتور جستجو کلیدی

این به شما کمک می کند تا شناسایی کنید کلمات کلیدی مردم برای جستجوی موارد مشابه از آنها استفاده می کنند. این پیشنهادات را نادیده نگیرید. این کلمات کلیدی دم بلند است که باید در محتوای خود بگنجانید.

این ابزار همچنین به شما امکان می دهد صادرات CSV یا PDF پرونده حاوی جزئیات مربوط به کلید واژه مانند حجم جستجوی آن ، مشکل و کلیه سایت هایی که در صفحه اول قرار دارند.

این امکان را به شما می دهد تا داده ها و پیشنهادات مربوط به کلمات کلیدی را دریافت کنید برنامه ریز کلمات کلیدی Google Adwords ، YouTube پیشنهاد ، Bing Suggest ، پایگاه داده KeySearch و خیلی های دیگر:

منابع داده KeySearch

ابزار جستجوی سریع مشکل

جستجوگر مشکل KeySearch

این ابزار a صرفه جویی در وقت. به جای چک کردن مشکل و حجم کلمه کلیدی برای یک کلمه کلیدی در یک زمان, شما می توانید با استفاده از این ابزار ، مشکل-حداکثر 50 کلمه کلیدی را بطور همزمان بررسی کنید.

همچنین به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را به همراه حجم جستجوی آنها و سایر جزئیات را به یک پرونده CSV صادر کنید.

تجزیه و تحلیل پیوند

تجزیه و تحلیل backlink KeySearch

ابزار جستجوگر backlink یکی از این موارد است مهمترین قسمت های هر ابزار جستجوگرها. ابزار تجزیه و تحلیل بک لینک KeySearch دارای بسیاری از ویژگیهای عالی است.

این به شما اجازه می دهد پیوندها را بررسی کنید به کل دامنه یا فقط یک صفحه خاص.

این ابزار متریک به نام ارائه می دهد قدرت دامنه این به شما کمک می کند تا درباره کیفیت وب سایت قضاوت کنید. این یک معیار خوب است که می توانید هنگام جستجوی وب سایت های با کیفیت برای ارسال مهمان در وب یا پیوندی از آن استفاده کنید:
جستجوگر قدرت دامنه KeySearch

همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند تا یک نمای کلی از روند ایجاد لینک برای 12 ماه گذشته را برای دامنه یا صفحه مورد نظر خود مشاهده کنید. این کمک می کند تا مشخص شود که دور زدن یک دامنه یا یک صفحه چقدر دشوار خواهد بود.

تو می توانی بک لینک ها را به راحتی فیلتر کنید بر اساس معیارهای مختلفی از قبیل تعداد پیوندها ، قدرت دامنه ، منبع لینک و نوع پیوند (dofollow یا nofollow):

فیلتر بک لینک KeySearch

این ابزار به شما امکان می دهد 50 ، 100 ، 250 ، 1000 یا کلیه بک لینک ها را به طور همزمان مشاهده کنید. همچنین به شما امکان می دهد بک لینک را صادر کنید از هر وب سایت یا صفحه ای داده شده است.

یک مورد که من در مورد این قابلیت صادراتی را دوست ندارم این است که اگر شما می خواهید تمام لینکهای پشتی را در مرورگر خود نمایش دهید ، تمام لینکهای پشتیبان صادر می کند.

این نه تنها حافظه فشرده است بلکه باعث می شود مرورگر شما نیز متوقف شود.

بک لینک های مربوط به هر صفحه یا وب سایت خاصی در جدول به همراه معیارها و جزئیاتی از قبیل نمایش داده می شوند متن لنگر ، قدرت دامنه (متریک سفارشی KeySearch) ، تعداد پیوندهای ورودی و اینکه آیا لینک dof دنبال شده است یا نه:

ابزار Backlinks KeySearch

تحقیقات یوتیوب

تحقیقات YouTube KeySearch

اگر YouTuber باشید ، این ابزار را دوست خواهید داشت. این اجازه می دهد تا شما را به بهترین کلمات کلیدی برای هدف را پیدا کنید و میزان رقابت برای هر کلمه کلیدی داده شده.

این ابزار دقیقاً مانند ابزار تجزیه و تحلیل کلید واژه به نظر می رسد. این یک جدول دقیقاً مانند جدول ارائه شده توسط آن ارائه می شود ابزار تجزیه و تحلیل کلید واژه.

در این جدول URL های فیلم ها به همراه معیارهای مهمی از قبیل نمایش داده می شود سن فیلم ، نمایش ، لایک ، دوست نداشتن ، نظرات و اینکه آیا این کلمه کلیدی در عنوان و توضیحات وجود دارد یا خیر.

دقیقاً مانند ابزار تجزیه و تحلیل کلید واژه ، تنها چیزی که دوست ندارم اینست که جدول عنوان صفحه را در کنار URL نشان نمی دهد.

شما باید یا به طور دستی کلمه کلیدی را در Google جستجو کنید یا در این حالت هر فیلم را باز کنید تا عنوان آنها را بررسی کنید.

این ابزار a پیشنهاد کلمه کلیدی جعبه ای مشابه با ابزار تحلیل کلید واژه در سمت راست با چندین کلید واژه که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید.

درست مانند ابزار تحقیق در مورد کلید واژه ها ، سریع وجود دارد چکر سخت برای YouTube نیز موجود است. این امکان را به شما می دهد تا مشکل و معیارهای دیگر تا 50 کلمه کلیدی را به طور همزمان بررسی کنید:

جستجوگر مشکل YouTube KeySearch

ابزار ردیاب کلید واژه رتبه بندی

مانیتور رتبه کلمه کلیدی KeySearch

ردیابی رتبه کلمات کلیدی ابزاری شگفت انگیز از KeySearch است که به شما کمک می کند تا بررسی کنید که آیا تلاشهای SEO شما کار می کنند یا خیر. این امکان را به شما می دهد تا موقعیتی را که وب سایت شما برای یک کلمه کلیدی رتبه بندی می کند ، ردیابی کنید.

این کار واقعاً زمانی مفید است که یک کمپین ایجاد لینک جدید را امتحان کنید. با استفاده از این ابزار ، می توانید به راحتی کدام روشهای SEO را شناسایی کنید و برای وب سایت و صنعت خود کار نکنید.

می توانید تنظیم کنید اعلان های ایمیل به این ترتیب که به محض ایجاد تغییر در رتبه بندی موتور جستجوی خود برای یک کلمه کلیدی خاص ، از طریق ایمیل ایمیلی دریافت می کنید.

هنگامی که یک کلمه کلیدی را به ابزار اضافه می کنید ، از روزی که کلمه کلیدی را اضافه کردید ، نمودار کلیه موقعیت های رتبه بندی قبلی را ایجاد می کند:

رتبه بندی کلمات کلیدی KeySearch

اگر کار SEO را انجام دهید این ابزار عالی است. شما می توانید به راحتی گزارش های مشتریان خود را در مورد کار یا عدم تلاش SEO خود ارسال کنید.

بر خلاف سایر ابزار ردیابی رتبه ای که در گذشته از آنها استفاده کردم ، رابط کاربری این ابزار کمی متفاوت و درک کمی پیچیده است. پس از فهمیدن چگونگی عملکرد ، مشکلی در استفاده از آن نخواهید داشت.

افزونه مرورگر

افزونه مرورگر به شما امکان می دهد تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی مشکل از مرورگر شما.

پس از نصب پسوند مرورگر, می توانید مشکل کلمات کلیدی و جدول نتایج نتایج جستجو را با تمام معیارهای مهم در مورد صفحات نشان داده شده در نتایج جستجو مشاهده کنید.

این می تواند در زمان زیادی صرفه جویی کند. مواقعی وجود دارد که شما از طریق Google بر کلمات کلیدی موجود در طاقچه خود می ایستید.

به جای ورود به حساب KeySearch ، می توانید بدون ترک صفحه ، مشکل کلید واژه و معیارهای مهم در مورد نتایج جستجو را مشاهده کنید.

یک مورد که فکر می کنم مفید باشد این است که اگر پسوند حجم جستجوی کلمه کلیدی را نیز نمایش دهد.

بررسی KeySearch: حکم

کلید جستجو ایده آل برای کسانی مثل من که به دنبال جایگزین ارزان تر Ahrefs هستند.

با ده ها ویژگی همراه است. اگرچه ممکن است به عنوان بسیاری از ویژگی های Ahref ارائه ندهد ، ابزاری نیست که باید از آن غافل شوید.

این که آیا تازه کار را شروع کرده اید یا کل آژانس بازاریابی را اداره می کنید ، این ابزار به شما در دستیابی به نتایج عالی کمک می کند.

اگر آژانس یا شرکتی نیستید ، ابزاری مانند Ahrefs این لایحه را جاسازی نمی کنند. اگر تازه کار را شروع کرده باشید ، احتمالاً هیچ وقت فرصت امتحان کردن بیشتر ویژگی های ارائه شده توسط Ahref را نخواهید داشت.

در بیشتر موارد ، استفاده از یک نرم افزار سئو که حتی از آن استفاده نمی کنید ، صرفه جویی در هزینه است.

KeySearch فقط یک نسخه ارزان تر از Ahrefs نیست ، بلکه همه چیزهایی را که شما در سفر به وبلاگ نویسی به آن نیاز دارید ارائه می دهد. این به شما در تحلیل رقابت کمک می کند و کلمات کلیدی را پیدا می کنید که به راحتی رتبه بندی می شوند.

اگرچه من نمی گویم KeySearch جایگزین بهتری برای Ahref است ، با این حال جایگزینی است که به شما در دستیابی به نتایج عالی با SEO برای کسب و کارتان کمک می کند.

آیا من یک ویژگی در این بررسی KeySearch را از دست داده ام؟ آیا با استفاده از KeySearch تجربه خوبی (یا بد) داشته اید?

اگر اینگونه است ، در نظرات زیر به من اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map