چگونه یک وب سایت بدون هزینه ایجاد کنیم؟

بنابراین ، شما تصمیم گرفته اید که نیاز به ایجاد یک وب سایت دارید ، اما احتمالاً هنوز بخش کوچکی از شما می پرسند ، “آیا واقعاً به وب سایت احتیاج دارم؟” یا شاید فکر می کنید ساختن یک وب سایت بسیار فنی ، وقت گیر و گران است. در اینجا لیست من از آنها به شما امکان می دهد وب سایت رایگان و بدون هزینه ایجاد کنید.


در مورد راه اندازی و راه اندازی اولین وب سایت خود در اینترنت نیازی به تردید نیست. به خصوص هنگامی که می توانید یک وب سایت رایگان و بدون هزینه ایجاد کنید.

بهترین سازندگان وب سایت برای ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان در سال 2020:

 • به طور کلی: ساده ترین ابزار برای ایجاد یک سایت خیره کننده در اسرع وقت و سایتی که سریع بارگذاری می شود و برای موتورهای جستجو بهینه می شود اما در نقشه های رایگان تبلیغات نمایش داده می شود.
 • دونده بالا: سایتی خیره کننده و حرفه ای ایجاد کنید که نیازی به طراحی و مهارت های برنامه نویسی نداشته باشد ، اما با قابلیت کشیدن و رها کردن همراه نیست.
 • بهترین ارزش: طراحی های اولیه و گزینه های محدود ، اما 100٪ رایگان و ایده آل برای مشاغل کوچک است که به محتوای زیادی در سایت خود احتیاج ندارند.
 • بهترین گزینه پرداخت شده: فضای مربع. غیرقابل انکار بهترین و ساده ترین استفاده از سازنده وب سایت بصری کشیدن و رها کردن. با این حال Squrespace هیچ برنامه رایگان ارائه نمی دهد.

اما چگونه می توانید بدون پرداخت سکه ، یک وب سایت حرفه ای درست کنید؟ با استفاده از یک ابزار سازنده وب سایت رایگان. البته.

ابزارهای سازنده وب سایت امروز هستند بسیار آسان برای استفاده و لازم نیست کدگذاری HTML را بدانید. آنها بسیار کاربر پسند هستند کشیدن و انداختن عملکرد a ویرایش متن WYSIWYG (مانند Microsoft Word).

بنابراین ، چگونگی ایجاد وب سایت بدون هزینه?

 • اولا ، یک سازنده وب سایت رایگان انتخاب کنید.
 • ثانیاً ، یک نام دامنه را وصل کنید یا از یک نام دامنه رایگان استفاده کنید.
 • سوم ، وب سایت خود را تنظیم و تنظیم کنید.

هنگامی که وب سایت رایگان شما آماده است – پس از انتشار سایت خود اقدام کنید!

آنچه در این پست خواهید آموخت:

 • نحوه ایجاد وب سایت به صورت رایگان با استفاده از سازنده وب سایت.
 • دریابید که بهترین سازنده وب سایت رایگان کدام است?
 • لیست سازندگان وب سایت رایگان؛ ویژگی ها ، و جوانب مثبت و منفی.
 • آیا سازندگان وب سایت رایگان رایگان هستند?
 • چرا باید وب سایت داشته باشید.

حال بیایید به بهترین سازندگان وب سایت بپردازیم که به شما امکان می دهد وب سایت رایگان و بدون هزینه ایجاد کنید.

نحوه ایجاد وب سایت بدون هزینه

Contents

بهترین سازندگان وب سایت که به شما امکان می دهد یک وب سایت به صورت رایگان ایجاد کنید

1. ویکس

ویکس

 • سایت اینترنتی: www.wix.com
 • برنامه رایگان: آره
 • طرح پرداخت شده: بله از 5 دلار در هر ماه
 • تجارت الکترونیکی آماده است: بله (فقط با برنامه پرداخت شده)
 • طراحی دوستانه موبایل: آره
 • کشیدن و انداختن: آره

ویکس به راحتی یکی از موارد معروف ترین از همه سازندگان کشیدن و رها کردن وب سایت رایگان و احتمالاً به این دلیل است که آنها از برخی از ستاره های بزرگ فیلم هالیوود استفاده کرده اند تا به شما بگویند چقدر خوب هستند.

در حال حاضر ، Wix دارای حدود 110 میلیون وب سایت و فروشگاه های آنلاین است ، بنابراین به تنهایی باید چیزی برای شما تعریف کند. ثبت نام در Wix نسیم است و شما باید حدود 2 دقیقه از خواب بیدار شوید.

پس از ثبت نام ، چندین قالب خاص برای صنعت به شما ارائه می شود و احتمالاً یکی از بزرگترین نقاط قوت آنها ، ظاهر حرفه ای این قالب هاست. این که آیا شما یک عکاس یا نانوا باشید ، چیزی برای همه مناسب خواهد بود.

در این مرحله ، ذکر این نکته حائز اهمیت است که الگوهای رایگان ممکن است شما را تحت تأثیر قرار ندهد و این جایی است که شما باید یک نسخه ارتقاء یافته را در نظر بگیرید. نکته دیگر که Wix به خوبی انجام می دهد این است که تمام سایت های آنها کاملاً پاسخگو هستند.

این بدان معنی است که وب سایت به طور خودکار با هر دستگاهی که مشاهده می شود تنظیم می شود ، بنابراین می تواند یک تلفن همراه یا رایانه لوحی باشد. این یک ویژگی بسیار قوی است زیرا مورد نیاز گوگل است و سالانه تعداد کاربران موبایل به سرعت در حال افزایش است.

گزینه های پرداخت شده با قیمتی بیش از 10 دلار شروع می شود و می تواند تا حدود 25 دلار در هر ماه افزایش یابد. برنامه های پرداخت شده شامل ، اتصال دامنه سفارشی ، حذف تبلیغات ، افزایش فضای ذخیره سازی ، پشتیبانی VIP و اجرای کمپین های ایمیل می باشد.

جوانب مثبت و منفی استفاده از Wix چیست?

جوانب مثبت

راحتی در استفاده
قالب های حرفه ای
کاملاً پاسخگو
بزرگترین سازنده وب سایت در بازار
رایگان وب سایت کامل کار را ارائه می دهد
بازار برنامه های بزرگ wix
امنیت خوب

Wix Cons

تبلیغات ممکن است مزاحم باشد
الگوهای رایگان کمی به نظر می رسد
برنامه اولیه تبلیغات را حذف نمی کند
داده ها را نمی توان صادر کرد
شما نمی توانید یک فروشگاه آنلاین را با برنامه آزاد راه اندازی کنید

خلاصه

سازنده وب سایت Wix همراه با ویژگی هایی است که به شما در ساخت وب سایت کمک می کند
نسخه رایگان Wix به شما امکان می دهد یک وب سایت خوب و زیبا در زیر دامنه مارک Wix بسازید
فقط از 5 دلار در هر ماه می توانید از تبلیغات خلاص شوید و یک نام دامنه سفارشی دریافت کنید

رایگان

2. Weebly

Weebly

 • سایت اینترنتی: www.weebly.com
 • برنامه رایگان: آره
 • طرح پرداخت شده: بله از 8 دلار در هر ماه
 • تجارت الکترونیکی آماده است: بله (فقط با برنامه پرداخت شده)
 • طراحی دوستانه موبایل: آره
 • کشیدن و انداختن: آره

Weebly مدت زمان طولانی بوده است و در صورتی که فقط بخواهید بدون هیچ گونه قصد استفاده از نسخه های جدید بخواهید یک گزینه بسیار محبوب است. Weebly در حال حاضر میزبان حدود 40 میلیون وب سایت است.

وقتی برای اولین بار با Weebly شروع می کنید ، فوراً متوجه می شوید که همه چیز چقدر آسان است. کشیدن و رها کردن بسیار بصری و کاربر پسند. سازنده وب سایت رایگان Weebly گزینه ای عالی برای مبتدیان مطلق است. ستون ها را می توان به همراه بسیاری از عناصر دیگر جابجا و تغییر اندازه داد.

نکته عالی دیگر که من واقعاً در مورد Weebly دوست دارم این است که وقتی شما در حال ویرایش یک عنصر هستید ، بقیه محو می شوند ، این واقعاً شسته و رفته و یک راه عالی برای محدود کردن حواس پرتی ها است.

طرح قیمت گذاری بسیار ساده است و با گزینه اصلی با 8 دلار ، تبلیغات حذف می شوند. در آزمایش من با Weebly ، وب سایت 100 صفحه ای ایجاد کردم که بسیار خوب با آن مقابله کرد. با استفاده از Wix در ساخت سایتهای بزرگ اطمینان چندانی نخواهم داشت. اگر شما یا شخصی در تیم خود تجربه دارید و کد را می شناسید ، Weebly به راحتی اجازه می دهد تا کدگذاری را ویرایش کنید. این خبر عالی برای کاربران پیشرفته است.

همچنین یک برنامه وجود دارد که حتی می توانید قرارها را در وب سایت خود ادغام کنید. درست مانند Wix ، Weebly طیف بسیار گسترده ای از تم های حرفه ای را ارائه می دهد و احساس می کنم اگر گزینه های ارتقا را انتخاب کنید ، بسته بندی کاملاً کامل و با ارزش خوبی برای پول است.

همانطور که قبلاً ذکر شد طرح اولیه با 8 دلار شروع می شود, حرفه ای با 12 دلار و تجارت با 25 دلار. برای برنامه رایگان ، شما در زیر دامنه Weebly قرار خواهید گرفت و یک تبلیغ کوچک در پاورقی سایت خود خواهید داشت.

جوانب و مزایای استفاده از Weebly چیست?

جوانب مثبت

تبلیغات غیر مزاحم
قیمت گذاری ساده
بسیار مبتدی دوستانه
مضامین حرفه ای
می توان از کدگذاری HTML استفاده کرد
کاملاً پاسخگو
پلت فرم تجارت الکترونیکی خوب

Weebly Cons

نمی توان رنگهای تم را به طور کامل سفارشی کرد
جابجایی سایت شما می تواند دشوار باشد
هیچ سایتی نسخه پشتیبان تهیه نشده است
شما نمی توانید یک فروشگاه آنلاین را با برنامه آزاد راه اندازی کنید

خلاصه

Weebly یکی از ساده ترین استفاده از سازندگان وب سایت است
تا زمانی که می خواهید می توانید حساب رایگان خود را نگه دارید

این 100٪ رایگان است

3. Site123

سایت123

 • سایت اینترنتی: www.site123.com
 • برنامه رایگان: آره
 • طرح پرداخت شده: بله از 9.80 دلار در هر ماه
 • تجارت الکترونیکی آماده است: بله (فقط با برنامه پرداخت شده)
 • طراحی دوستانه موبایل: آره
 • کشیدن و انداختن: نه

سایت123 با هدف کسانی است که می خواهند سریع از خواب بلند شوند و کار کنند و فوق العاده است برای صاحبان مشاغل که می خواهند سایت های تجارت الکترونیکی ، وبلاگ ها و صفحه های راه اندازی کنند..

آنچه Site123 را متفاوت می کند این است که آن را تغییر می دهد با کشیدن و رها کردن ساختمان کاملاً از بین می رود که بیشتر سازندگان وب سایت استفاده می کنند. برای برخی ، این یا خارق العاده یا یک قدم عقب خواهد بود.

برای شروع می توانید یک موضوع و چندین گزینه طراحی مختلف را انتخاب کنید. اگرچه مضامین جالب توجه نیستند ، اما گزینه های سفارشی سازی بسیار بیشتری نسبت به دیگر سازندگان وب سایت دریافت می کنید. سپس می توانید محتوا را بارگذاری کنید و سایت برای شما تولید می شود. مانند همه سازندگان وب سایت ، گزینه رایگان محدود است ، به خصوص در مورد تجارت الکترونیکی.

طرح حق بیمه از آغاز می شود 9.80 دلار در هر ماه و به مدت 1 سال با دامنه رایگان ارائه می شود (یا می توانید از دامنه خود استفاده کنید) و مارک SITE123 را حذف می کند. جوانب و مزایای استفاده از Site123 چیست?

Site123 جوانب مثبت

سایت های چند زبانه
سایتهای تجارت الکترونیک به دنبال حرفه ای
سایتهای دوستانه جستجوگرها
پشتیبانی کامل وب سایت
آسان برای استفاده

Site123 منفی

بدون کشیدن و رها کردن
ساختار قیمت گذاری گیج کننده
دسترسی به کد سایت وجود ندارد
شما نمی توانید یک فروشگاه آنلاین را به صورت رایگان منتشر کنید

خلاصه

مبتکر سازنده وب سایت دوستانه
در عوض ، تمام عناصر وب سایت از قبل ساخته شده ندارد
حساب رایگان Site123 بسیار محدود است

این 100٪ رایگان است

4. به طرز چشمگیر

به طرز چشمگیر

 • سایت اینترنتی: www.strikingly.com
 • برنامه رایگان: آره
 • طرح پرداخت شده: بله از 8 دلار در هر ماه
 • تجارت الکترونیکی آماده است: بله (فقط با برنامه پرداخت شده)
 • طراحی دوستانه موبایل: آره
 • کشیدن و انداختن: آره

بر خلاف Wix و Weebly ، شانس هایی که تاکنون از آنها نشنیده اید به طرز چشمگیر. نقطه فروش اصلی قابل توجه است سایتهای پر صفحه جسورانه و زیبا و مدرن. این بدان دلیل است که اصلی ترین نقطه فروش و ویژگی Strikingly ، وب سایتهای یک صفحه ای آن هستند.

یک وب سایت یک صفحه ای است که در آن کاربر به هنگام فرود در صفحه اصلی ، بخش های مختلفی را پیمایش می کند ، نوعی از طراحی که این روزها بسیار محبوب می شود..

از آنجا که ویژگی اصلی سایتهای یک صفحه ای است ، به طرز حیرت انگیزی می تواند بسیاری از ابزارها و دکمه های مورد نیاز سایر سازندگان وب سایت را از بین ببرد. البته این باعث می شود آن بسیار کاربر پسند باشد.

گزینه های خوبی برای قالب وجود دارد ، اگرچه کاملاً مطابق با Wix یا Weebly نیست. آنچه که این کار را برای جبران این امر انجام می دهد ، شما را با قالب هایی ارائه می دهد که کاملاً خوب هستند که مستقیم از دروازه بیرون بروید. اقدامات زیادی لازم نیست انجام شود.

برای ساخت سایت خود به سادگی بخش های مورد نیاز خود را از چپ به راست منتقل خواهید کرد. همچنین می توانید برنامه ها را اضافه کنید ، اگرچه باز هم ارائه در همان سطح سایر سازندگان وب سایت نیست.

نکته قابل توجه در مورد Strikingly این است که گزینه رایگان در کاری که می توانید انجام دهید محدود است. در گفتن آن ، ارتقاء از 8 دلار به 16 دلار ارزش جدی برای پول فراهم کنید. کاربران همچنین می توانند با پیوند دادن یک نمایه LinkedIn و همگام سازی برخی مخاطبین ، به مدت یک سال به صورت رایگان پیش روند. با این کار 16 دلار پس انداز خواهید کرد.

جوانب مثبت و منفی استفاده از Strikingly چیست?

جوانب مثبت

سایت های حرفه ای به نظر نمی رسد
مضامین بهینه سازی شده تلفن همراه
ارزش بسیار خوبی برای پول
کد صفر یا مهارت های طراحی مورد نیاز
برنامه پاداش سخاوتمندانه

کاملاً مخالف

گزینه رایگان کمی محدود است
تعداد کمی از مضامین شما می توانید استفاده کنید
برنامه های رایگان به شما امکان ایجاد فروشگاه آنلاین نمی دهد

خلاصه

یکی از بهترین سازندگان وب سایت یک صفحه ای
اگر می خواهید یک سبد آنلاین ، کارت ویزیت یا سایت فروشگاهی تک کالایی داشته باشید ، گزینه ایده آل است
شما می توانید برنامه رایگان را برای همیشه نگه دارید

100٪ رایگان

5- جابجایی

Ucraft

 • سایت اینترنتی: www.ucraft.com
 • برنامه رایگان: آره
 • طرح پرداخت شده: بله از 6 دلار در هر ماه
 • تجارت الکترونیکی آماده است: بله (فقط با برنامه پرداخت شده)
 • طراحی دوستانه موبایل: آره
 • کشیدن و انداختن: آره

Ucraft سازنده وب سایت است بر اساس بلوک. شما بلوک های یکدیگر را جمع می کنید و در آخر ، وب سایت کاملی خواهید داشت.

در حالی که فقط 35 بلوک وجود دارد که باعث نمی شود وب سایت شما از هم متمایز شود ، اما کاملاً قابل تنظیم هستند. هر بلوک دارای عناصری است که می توانید اضافه یا حذف کنید ، و در اینجا می توانید خلاقیت کسب کنید. شما حتی می توانید بلوک های خود را از ابتدا ایجاد کنید.

با توجه به تجارت الکترونیک ، این یکی از قویترین ویژگی های Ucraft است زیرا موتور تجارت الکترونیکی خاص خود را دارد. اگرچه اگر به دنبال بلند شدن و دویدن در سریعترین زمان ممکن هستید ممکن است Ucraft برای شما نباشد.

برنامه های حق بیمه Ucraft فقط شروع می شوند 6 دلار در هر ماه علامت Ucraft را حذف می کند. جوانب و مزایای استفاده از Ucraft چیست؟?

جوانب مثبت

سازنده وب سایت بسیار قابل تنظیم
ویژگی های تجارت الکترونیک قوی
پشتیبانی عالی از مشتری از طریق چت زنده

منفی

نسخه پشتیبان سایت نیست
ویرایشهای شما را نمی توان خنثیسازی کرد
این برنامه رایگان به شما امکان ایجاد فروشگاه آنلاین نمی دهد
مناسب سایتهای پیچیده تر نیست

خلاصه

رابط کاربری آسان و ساده
قالب های خوبی طراحی و ساخته شده است
ساخته شده در پلت فرم تجارت الکترونیکی برای شروع فروش آنلاین

با Ucraft یک وب سایت ایجاد کنید
رایگان

6. لندر

لندر

 • سایت اینترنتی: www.landerapp.com
 • برنامه رایگان: بله (اما فقط به مدت 14 روز)
 • طرح پرداخت شده: بله از 16 دلار در هر ماه
 • تجارت الکترونیکی آماده است: بله (فقط با برنامه پرداخت شده)
 • طراحی دوستانه موبایل: آره
 • کشیدن و انداختن: آره

لندر سازنده صفحه کاملاً برجسته است. اگر با مفهوم صفحات فرود آشنایی ندارید یا مطمئن نیستید که به آنها احتیاج دارید ، آنها یک سایت یک صفحه ای بسیار ساده هستند که برای ضبط منجر یا ترغیب بازدید کننده به اقدام انجام می شوند..

صفحات Landing با توجه به ماهیت خود محتوای بسیار کمتری نسبت به یک وب سایت معمولی خواهد داشت که برخی از آنها فقط یک تماس برای اقدام را نشان می دهند.

لندر می کند ساخت صفحات فرود بسیار ساده است با رابط بدون درهم و برهمی می توانید دروازه پرداخت را ادغام کنید و آزمایش تقسیم A / B را انجام دهید ، که این یک ویژگی اساسی برای هر سازنده صفحه فرود است. تجزیه و تحلیل و ردیابی کامل نیز ارائه می شود.

یکی از ویژگی های جالب متن Dynamic Text است. این اجازه می دهد تا جستجوی جستجو کاربر به عنوان بخشی از کمپین پرداخت با هر کلیک به صورت خودکار در صفحه فرود وارد شود.

اگرچه یک آزمایش رایگان 14 روزه وجود دارد ، لندر می تواند بسیار گران تمام شود ، زیرا برنامه ها بر اساس تعداد بازدیدکنندگان از صفحه فرود شما دریافت می شود. لندر طرح اولیه با 16 دلار در هر ماه آغاز می شود. جوانب و مزایای استفاده از لندر چیست?

لندر جوانب مثبت

تست تقسیم
الگوهای تبدیل بالا
آسان برای استفاده
ساخته شده در سیستم گزارش دهی
قالب های پاسخگو موبایل
ادغام صفحه طرفداران فیس بوک

Lander Cons

گزینه رایگان فقط 14 روز است
برنامه های گران قیمت
این برنامه رایگان به شما امکان ایجاد فروشگاه آنلاین نمی دهد

خلاصه

100+ قالب صفحه فرود آماده
آسان برای استفاده از ویرایشگر تصویری ، طراحی صفحه فرود را بسیار آسان می کند
ساخته شده در قابلیت آزمایش تقسیم و گزارش سیستم

مجانی امتحان کنید

7. جیمدو

جیمدو

 • سایت اینترنتی: www.jimdo.com
 • برنامه رایگان: آره
 • طرح پرداخت شده: بله از 6 دلار در هر ماه
 • تجارت الکترونیکی آماده است: بله (فقط با برنامه پرداخت شده)
 • طراحی دوستانه موبایل: آره
 • کشیدن و انداختن: آره

جیمدو عمدتا به سمت کسانی است که عمدتاً می خواهند فروشگاه های تجارت الکترونیکی بسازند و ایده اصلی آنها سهولت استفاده در هر مرحله از راه است. در حال حاضر ، حدود 20 میلیون سایت جیمدو وجود دارد که حدود 200،000 از آنها فروشگاه آنلاین هستند.

با جیمدو می توانید باشید ظرف مدت چند دقیقه محصولات را اجرا و اجرا کنید و بفروشید. الگوهای موجود در جایی که می توانند بهبود یابند. اگرچه تعداد زیادی از آنها وجود دارد ، اما انعطاف پذیری بیشتری نسبت به آنها لازم است.

قیمت گذاری دقیقاً مناسب برای سازنده وب سایت تجارت الکترونیک است ، اگرچه می گویم اگر نمی خواهید از ویژگی های تجارت الکترونیکی استفاده کنید ، یک وب سایت سازنده دیگر با برنامه های ارزان تر توصیه می شود. برنامه های قیمت گذاری شروع می شود از رایگان ، به 6 تا 17 دلار. جوانب مثبت و منفی استفاده از جیمدو چیست?

جیمدو جوانب مثبت

سریعترین راه برای راه اندازی و راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیک
قیمت گذاری بسیار مقرون به صرفه
دسترسی به کد
عناصر SEO قوی

جیمو منفی

قالب ها احساس کمی قدمت می کنند
سیستم پرداخت ممکن است بهترین فروشندگان ایالات متحده نباشد
این برنامه رایگان به شما امکان ایجاد فروشگاه آنلاین نمی دهد

خلاصه

وعده می دهد که وب سایت شما در مدت 3 دقیقه فعال و راه اندازی شود
طراحی خود را سفارشی کرده و وب سایت خود را هر زمان ویرایش کنید ، بدون نیاز به کد نویسی

رایگان

8. گربه

کاد

 • سایت اینترنتی: www.carrd.co
 • برنامه رایگان: آره
 • طرح پرداخت شده: بله از 19 دلار در سال
 • تجارت الکترونیکی آماده است: نه
 • طراحی دوستانه موبایل: آره
 • کشیدن و انداختن: آره

کاد یک سازنده وب سایت نسبتاً جدید است که به تازگی در سال 2016 راه اندازی شده است. این نیز یکی دیگر از سازندگان یک صفحه درست مانند Ucraft است و اگر می خواهید ساده ترین ساده ترین سازنده وب سایت, احتمالاً کارد یکی است.

به طور کلی 54 قالب وجود دارد که 14 تای آنها فقط برای کاربران حرفه ای است. قالب ها توسط صنعت طبقه بندی نمی شوند ، بلکه از نظر نوع ، مانند نمونه کارها ، صفحه فرود و مشخصات قرار می گیرند. در کل قالب ها بسیار براق و الهام بخش به نظر می رسند.

شما وب سایت خود را با استفاده از عناصر کنار هم قرار می دهید و همه چیز بسیار طبیعی است. برخی از عناصر شامل تایمر ، فرم ها و گالری ها هستند.
طبق معمول ، گزینه رایگان شما را به یک زیر دامنه محدود می کند ، اما در جایی که کارد واقعاً برجسته است ، ارتقاء های پرداخت شده است ، شما می توانید فقط با 19 دلار در سال طرفدار کنید.

Carrd Pro است فقط 19 دلار در سال و به شما امکان می دهد از یک دامنه سفارشی استفاده کنید و مارک تجاری را حذف می کند. جوانب مثبت و منفی استفاده از Carrd چیست?

جوانب مثبت

بسیار کاربر پسند و ساده برای استفاده
نسخه های بسیار ارزان قیمت
سایتهای حرفه ای
54 قالب پاسخگو را انتخاب کنید

Cons Carr

جدید در بازار
فقط پشتیبانی ایمیل
محدود به سایتهای یک صفحه ای
شما نمی توانید یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید

خلاصه

برای هر چیز تقریباً کافی است سایتهای یک صفحه ای کاملاً پاسخگو ایجاد کنید
100٪ رایگان و برنامه حرفه ای فقط 19 دلار در سال است

همین الان

9. سایت های زهو

سایت های Zoho

 • سایت اینترنتی: www.zoho.com/sites
 • برنامه رایگان: آره
 • طرح پرداخت شده: بله از 5 دلار در هر ماه
 • تجارت الکترونیکی آماده است: نه
 • طراحی دوستانه موبایل: آره
 • کشیدن و انداختن: آره

بله ، این اسم کمی جالب دارد اما به عنوان سازنده وب سایت چیست؟ به طور کلی زهو سازنده وب سایت بسیار شایسته است شروع کار بسیار سریع است و شما با کشیدن معمول و رها کردن عناصر شروع می کنید.

در حالی که از کشیدن و رها کردن به همراه سفارشی سازی سایت استفاده می کنید ، کل تجربه به اندازه سایر سازندگان وب سایت جلا احساس نمی شود.
انتخاب بزرگی از موضوعات وجود دارد که برخی از آنها بسیار حرفه ای به نظر می رسند ، در حالی که برخی دیگر مانند دهه 1980 هستند. اگرچه آنها 97 قالب ارائه می دهند ، اما همه آنها پاسخگو نیستند.

با توجه به اینکه Zoho یک شرکت نرم افزاری نسبتاً بزرگ است که SaaS و CRM را ارائه می دهد ، برخی از ویژگی های سایت مانند سازنده فرم برجسته هستند. قیمت گذاری برای ZoHo شروع می شود از ماهانه رایگان ، به 5 ، 10 دلار و 15 دلار. برنامه ماهانه برنامه تجارت الکترونیک را ارائه می دهد ، با این حال بسیار محدود است زیرا فقط می توانید 25 محصول را برای فروش ارائه دهید.

جوانب مثبت و منفی استفاده از سایت های Zoho چیست?

مزایای سایتهای Zoho

مجموعه ویژگی های چشمگیر
دسترسی به HTML و CSS
ساخته شده در ابزارهای جستجوگرها و آمار ترافیک

سایتهای Zoho Cons

همه تم ها کاملاً پاسخگو نیستند
برخی از مضامین منسوخ شده اند
ویرایشگر می تواند کمی احساس ناخوشایند کند
شما نمی توانید یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید

خلاصه

ابزار اولیه ساخت وب سایت رایگان با میزبانی رایگان که کار را انجام می دهد
هر زمان که بخواهید بدون از دست دادن محتوای خود ، بین قالب ها جابجا شوید

بیشتر بدانید

10. Google My Business

Google My Business - سازنده وب سایت رایگان

 • سایت اینترنتی: www.google.com/business/how-it-works/website/
 • برنامه رایگان: آره
 • طرح پرداخت شده: نه
 • تجارت الکترونیکی آماده است: نه
 • طراحی دوستانه موبایل: آره
 • کشیدن و انداختن: آره

چگونه می توانم وب سایت خودم را به صورت رایگان در Google درست کنم؟ Google My Business پاسخ است.

Google برای کسب و کار من یک سازنده وب سایت رایگان است که به شما امکان می دهد تا چند دقیقه وب سایت ساده ایجاد کنید. سازنده وب سایت گوگل کاملاً رایگان است و سایتی که می سازید آسان است از طریق رایانه رومیزی و تلفن همراه تهیه و ویرایش شود.

برای ایجاد سایت خود با Google My Business ، لازم نیست یک فروشگاه فیزیکی داشته باشید ، اگر مشاغل منطقه خدماتی یا مشاغل مستقر در خانه با یا بدون آدرس دارید می توانید جزئیات خود را برای نمایش در Google لیست کنید..

چه مزایا و مزایای استفاده از سازنده وب سایت Google برای کسب و کار من برای ایجاد یک وب سایت به صورت رایگان در Google وجود دارد?

Google مزایای تجاری من

میزبانی رایگان و شما می توانید نام دامنه خود را وصل کنید
عاری از تبلیغات یا مارک تجاری
الگوهای پاسخگو
AdWords Express آماده رانندگی ترافیک است

منفی Google Business

گزینه های محدود ، ایده آل برای سایت های بزرگتر یا پیچیده نیست
قالب ها و طرح های اساسی
شما نمی توانید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید

خلاصه

ایده آل برای مشاغل کوچک که نیازی به محتوای زیادی در وب سایت خود ندارند
عاری از تبلیغات یا مارک تجاری است و می توانید از نام دامنه خود استفاده کنید
یک سازنده 100٪ وب سایت رایگان از Google My Business است

این کاملا رایگان است!

11. SiteW

سایت سازنده وب سایت SiteW

SiteW یک سازنده وب سایت است که احتمالاً درباره آن چیزی نشنیده اید. این بدان معنا نیست که باید آن را نادیده بگیرید. اگرچه در ایالات متحده نسبتاً ناشناخته است ، اما در اروپا بسیار محبوب است ، زیرا بیش از یک میلیون وب سایت از SiteW استفاده می کنند.

این یک بسیار آسان برای استفاده و کشیدن و رها کردن قدرتمند سازنده با الگوهای بهینه سازی شده تلفن همراه ساخته شده در HTML5. SiteW ویژگی های عالی چند زبانه را ارائه می دهد ، به عنوان گزینه های زبان (و پشتیبانی) برای فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی و انگلیسی ارائه می شود.

برنامه های حق بیمه از 9.33 دلار تا 26.66 دلار در هر ماه, و به روزرسانی ، تبلیغات SiteW را حذف می کند ، به شما امکان ذخیره بیشتر و صفحات نامحدود ، SEO و آنالیز را می دهد و می توانید از یک نام دامنه سفارشی استفاده کنید. جوانب و مزایای استفاده از SiteW چیست?

جوانب سایت

رایگان برای استفاده از سازنده وب سایت
گزینه های چند زبانه (فرانسوی ، اسپانیایی ، آلمانی)
سازنده وب سایت بسیار کاربر پسند

منافع سایت

برنامه رایگان برای ساخت وب سایت های کوچکتر و ثابت بهتر است
ویژگی های قدرتمند ، مانند وبلاگ نویسی و تجارت الکترونیک ، فقط با برنامه های حق بیمه همراه هستند

خلاصه

آسان برای استفاده و ایجاد وب سایت که ایجاد یک وب سایت خیره کننده را آسان می کند
ثبت نام آسان است و فقط یادگیری نحوه استفاده از SiteW برای شما چند دقیقه طول می کشد

بله رایگان است

آیا این سازندگان وب سایت واقعاً رایگان هستند?

به یکی از نکات اصلی پست وبلاگ بروید. آیا واقعاً می توانم به صورت رایگان وب سایت بسازم? خب بله. اینجوری کار میکنه از نظر فنی بله ، می توانید یک وب سایت به صورت رایگان ایجاد کنید اما محدودیت هایی در وب سایت وجود دارد.

در صورت انتخاب تنها گزینه رایگان ، برخی از محدودیتهای وب سایت که ممکن است با آنها روبرو شوید, در سایت شما تبلیغات یا مارک تجاری وجود خواهد داشت. برای اینکه وب سایت شما حرفه ای تر به نظر برسد ، برای حذف تبلیغات یا مارک تجاری ، معمولاً باید هزینه های برخی از نسخه های پرداخت را بپردازید.

wix تبلیغات و مارک تجارینمونه ای از تبلیغات و برندسازی در Wix

همچنین ، برای گزینه رایگان ، معمولاً برخلاف یک نام دامنه سفارشی ، باید از یک زیر دامنه استفاده کنید. به عنوان مثال ، در وب سایت Weebly دامنه وب سایت رایگان شما چیزی خواهد بود weebly.com/MikesGarage به جای استفاده از دامنه خود مانند MikesGarage.com. به عبارت دیگر ، شما باید یک برنامه حق بیمه دریافت کنید تا بتوانید از نام دامنه خود استفاده کنید.

 • نام دامنه شما در یک برنامه رایگان: https://mikesgarage.jimdo.com یا https://www.jimdo.com/mikesgarage
 • نام دامنه شما در یک طرح حق بیمه: https://www.mikesgarage.com

همچنین ، شما معمولاً از نظر ضریب محدود خواهید بود تعدادی از صفحات که می توانید به سایت خود اضافه کنید و همچنین گزینه های ایجاد کننده تجارت الکترونیک اساسی خواهد بود.

به طور خلاصه ، “شما آنچه را برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید” در اینجا صادق است و اگر در مورد سایت و تجارت خود جدی هستید ، ممکن است برخی از نسخه های برتر با ارزش اضافی روبرو شوند. مشاغل زیادی وجود ندارد که بتوانند با مبلغی معادل چند دلار در ماه راه اندازی شوند.

از طرف دیگر ، استفاده از یک سازنده وب سایت رایگان یک راه عالی برای آزمایش درایو سازنده وب سایت و احساس چگونگی عملکرد همه اینها قبل از تصمیم گیری در مورد شخصی است که برای شما مناسب است..

دلایل داشتن وب سایت

دلایل زیادی برای ایجاد وب سایت وجود دارد ، خواه برای استفاده شخصی باشد یا برای کسب و کار کوچک شما. بیایید کمی با جزئیات بیشتر به برخی از این دلایل نگاه کنیم؛

1. اعتبار

این احتمالاً تنها دلیل اصلی شروع یک وب سایت جدید است. صرف نظر از اعتبار واقعی شما ، هنگامی که یک وب سایت جلا زده به شما ارائه دهد ، شما را به عنوان یک متخصص مشاهده می کنند.

وقتی اولین شغل آنلاین خود را داشتم همیشه از مشتری می خواستم که چرا مرا انتخاب کردند. جواب همیشه یکسان بود ، “زیرا وب سایت داشتید”.

2. نمایش استعدادهای خود (یا خدمات)

شما مشاغل كوچك یا بزرگ داشته باشید یا حتی اگر باند یك نفر باشید ، یك وب سایت به شما پنجره فروشگاه می دهد. مشتریان یا کارفرمایان بالقوه می توانند فوراً آنچه را برای ارائه ارائه می دهند را مشاهده کنند.

جف بزوس از آمازون و شان پاركر در Spotify از بزرگترین بازرگانان زمان ما برخوردار بودند.

3. مانع کم برای ورود

شما به معنای واقعی کلمه می توانید در اتاق خواب خود یک تجارت ایجاد کنید و در طی چند دقیقه حتی با بودجه اندک ، مشتری را جذب کنید. این یک سطح بازی برای همه است ، بدون توجه به وضعیت رسانه های اجتماعی و تحصیلات شما.

به یاد داشته باشید که مارک زاکربرگ فیسبوک ، کلاهبردار رسانه های اجتماعی را در اتاق خوابگاه خود شروع کرد.

فقط در صورت نیاز به قانع کننده تر ، اجازه دهید برخی از حقایق اینترنتی (از این پست) را مرور کنیم. در آمریکای شمالی در سال 2018 ، 88.1 درصد از مردم از اینترنت استفاده کرده اند و در اروپا 80.23 درصد دنبال می شوند. آیا می دانید Google هر ثانیه بیش از 40،000 سؤال جستجو را پردازش می کند؟ این افراد زیادی هستند که به طور بالقوه به دنبال وب سایت شما هستند.

سازنده وب سایت چیست و چرا از یک استفاده می کنید?

یک سازنده وب سایت احتمالاً ساده ترین و سریع ترین راه برای خارج کردن وب سایت در عرض چند دقیقه است. به زبان ساده ، این یک نرم افزار است که به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه برنامه نویسی ، یک وب سایت یا وبلاگ بسازید. از آنجا که هیچ کدگذاری وجود ندارد ، شما به سادگی از عناصر کشیدن و رها کردن ، همراه با برخی الگوهای استفاده خواهید کرد.

استفاده دیگر از گزینه جایگزین رایگان (سابق) برای ساختن وب سایت است وردپرس. این یک سیستم مدیریت محتوای بسیار انعطاف پذیر (CMS) است اما نسبت به سازندگان وب سایت دارای یک منحنی یادگیری تندتر است.

سازنده وب سایت در مقابل وردپرسجوانب مثبت & منافع استفاده از یک وب سایت سازنده در مقابل وردپرس

در حالی که وردپرس خود منبع باز و رایگان است ، همراه با هزاران افزونه و مضمون ، وردپرس از شما می خواهد که میزبانی وب را بگیرید که رایگان نیست.

سازندگان وب سایت معمولاً به دو صورت آنلاین و آفلاین می آیند. اگرچه ما فقط به یک نوع آنلاین متمرکز خواهیم شد ، اما فکر می کنم ذکر این نکته مهم است.

1. سازنده وب سایت آفلاین

سازندگان وب سایت “آفلاین” به صورت نرم افزار آمده است. Rapidweaver for Mac نوعی سازنده وب سایت آفلاین است. شما معمولاً نرم افزار را در رایانه شخصی خود بارگیری می کنید و شروع به کار در وب سایت خود می کنید.

یکی از مزیت های نرم افزار آفلاین این است که شما می توانید در هر مکانی در سایت خود کار کنید ، زیرا اتصال به اینترنت لازم نیست.

بزرگترین نقطه ضعف این است که شما مجبورید کل سایت را در هاستینگ بارگذاری کنید ، که می تواند از نظر فنی چالش برانگیز باشد. من قبلاً از سازنده وب سایت آفلاین Serif استفاده کردم که اکنون به پایان رسیده است ، و فکر می کنم روند بارگذاری به همین دلیل است که از سازنده وب سایت آفلاین استفاده نمی کنم.

2. سازنده وب سایت آنلاین

با یک سازنده وب سایت آنلاین (آنهایی که من در اینجا در بالا توضیح داده ام) ، سازنده وب سایت رایگان که با آن می روید ، همه چیز را بصورت آنلاین در فضای ابری میزبان خواهد بود. اگر نیاز به کار کردن یک رایانه شخصی دیگر دارید ، فقط باید با اطلاعات حساب خود وارد شوید و خوب است که بروید.

شما همه چیز مورد نیاز خود را بدست می آورید ، و نیازی به بارگذاری هر چیزی در هر مکانی یا راه اندازی هاست نیست ، این ساده ترین راه حل همه جانبه است. تنها چیزی که شما واقعاً به آن احتیاج دارید یک مرورگر وب مانند Google Chrome ، اتصال اینترنتی و کمی تخیل و وقت آزاد برای راه اندازی وب سایت رایگان یا فروشگاه آنلاین است..

سوالات متداول

نحوه ایجاد وب سایت بدون هزینه?

با یک سازنده وب سایت رایگان ثبت نام کنید ، قالب را شخصی سازی کنید ، صفحات خود را ایجاد کنید ، وب سایت خود را منتشر کنید و به صورت زنده بروید.

آیا سازندگان وب سایت هایی مانند Wix ، Weebly ، Site123 و غیره واقعاً رایگان هستند?

بله ، آنها واقعاً رایگان هستند اما برای باز کردن قفل همه ویژگی ها ، باید یک برنامه پرداخت هزینه ثبت نام کنید و بتوانید مارک تجاری و تبلیغات را حذف کنید.

آیا می توانم از دامنه خودم با یک سازنده وب سایت رایگان استفاده کنم?

در یک برنامه رایگان که معمولاً مجبور هستید از یک زیر دامنه استفاده کنید ، برای استفاده از یک نام دامنه سفارشی باید برای یک برنامه پرداخت شده ثبت نام کنید

نتیجه

کار خوب ، شما آن را از طریق این راهنما در مورد نحوه ایجاد یک وب سایت بدون هزینه در سال 2020 انجام داده اید.

من برای ایجاد یک وب سایت 100٪ به صورت رایگان در حال حاضر بهترین سازندگان وب سایت رایگان در خارج از کشور را محدود کرده ام. همانطور که خواهید دید انتخاب های زیادی وجود دارد ، با این وجود ، هر کدام را که تصمیم می گیرید به آنچه برای شما مهمتر است ، می آید.

آیا می خواهید یک فروشگاه تجارت الکترونیک کامل داشته باشید یا اولویت شما برای ایجاد یک وب سایت در عرض چند دقیقه برای نشان دادن مشتری بالقوه است؟ شاید قیمت یک درایور اصلی باشد ، یا شما فقط به یک سایت ساده یک صفحه ای نیاز دارید که یک تصویر حرفه ای را ارائه می دهد. در هر صورت ، من مطمئن هستم که یک بالا وجود دارد که درست برای شما مناسب است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map