بررسی دیوی

در این بررسی دیوی, من به شما نشان خواهم داد که موضوع ElegantThemes Divi و سازنده صفحه برای وردپرس چه پیشنهادی دارد. من ویژگی ها ، جوانب مثبت و منفی را پوشش می دهم و به شما می گویم که آیا دیوی برای شما مناسب است یا خیر.


خلاصه نقد و بررسی Divi (نکات کلیدی)

آیکون اطلاعات در باره
Divi یک قالب وردپرس و سازنده صفحه بصری است برای ایجاد وب سایت های زیبا در عرض چند دقیقه ، بدون هیچ گونه دانش برنامه نویسی. استفاده از این که وب سایت ها را در زمان ضبط شلاق می دهید بسیار آسان است.
نماد دلار هزینه
شما به جای پرداخت به طور جداگانه برای موضوع Divi و سازنده ، می توانید به کل کاتالوگ موضوعات و افزونه های Elegant Themes دسترسی پیدا کنید.. دسترسی به مدت 1 سال 89 دلار است یا دسترسی به طول عمر 249 دلار است.
آیکون مبارک طرفداران
دیوی آسان است بدون نیاز به نوشتن یک خط کد ، آسان برای استفاده و کاملاً قابل تنظیم است. ساختن هر نوع وب سایت و از آن استفاده کنید تعداد نامحدودی از وب سایت ها. دسترسی به 100s از سایت های premade ، طرح بندی & بسته های سازنده تم, به علاوه دسترسی به اضافی ، بلوم ، سلطنت و بیشتر. پشتیبانی شگفت انگیز و بدون ریسک با ضمانت برگشت 30 روزه پول.
نماد sadface منفی
Divi یک موضوع قدرتمند وردپرس و همه چیز است ، به این معنی که به وجود آمده است گزینه ها و ویژگی های بسیاری, تقریبا خیلی زیاد همچنین. استفاده Divi از کد کوتاه سفارشی انتقال نمی یابد به سایر سازندگان صفحه مانند Elementor.
نماد حکم حکم
“دیوی با لیست گسترده ای از ویژگی های درخشان و محصولات اضافی که به ایجاد وب سایت های بسیار جذاب تبدیل می شود ، نسیم می کند. Divi محبوب ترین موضوع وردپرس و سازنده نهایی صفحه بصری است. استفاده از آن بسیار راحت است و برای مبتدیان و کاربران باتجربه نیز کاملاً مناسب است. “

فراخوانی برای اقدام
پرش به: – – – – – – –

به یاد داشته باشید هنگام ایجاد وب سایت ، حفظ تعداد معدودی انتخاب شده بود؟ نینجا های کد آتش نشانی که روی صفحه کلیدها بالا می رود?

مطمئناً به لطف سیستم عامل هایی مانند وردپرس ، طراحی وب بسیار طولانی شده است.

به همین ترتیب ، ما در دوره ای از مضامین وردپرس زندگی می کردیم که تنظیم آن سخت بود.

خیلی زود پس از آن ، ما برای چند مضمون WordPress با 100 نسخه جدید و بیشتر و بعد از آن ، تحت درمان قرار گرفتیم سازندگان صفحه بصری امری عادی شد.

و سپس نیک روچ و شرکت راهی برای ادغام این دو پیدا کردند و بازی را تغییر دادند.

“یک سازنده تمام صفحه جلوی کامل را با یکی از بهترین تم های وردپرس مخلوط کنید؟” “چرا که نه؟”

بنابراین ، دیوی متولد شد.

TL؛ دکتر: با تشکر از یک موضوع وردپرس & سازنده صفحه بصری مانند Divi ، شما می توانید وب سایت های زیبایی را در عرض چند دقیقه و بدون هیچ گونه دانش کدگذاری ایجاد کنید.

که این سؤال را ایجاد می کند ، “دیوی چیست؟”

دریابید که چرا مشتریان 600K از Divi و کشیدن بصری آن استفاده می کنند & قطره ساز 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک.

دیوی چیست؟?

ساده و واضح؛ Divi هم یک موضوع WordPress است و هم سازنده صفحه بصری.

به Divi به عنوان دو چیز فکر کنید: یک موضوع Divi و افزونه Divi Builder.

اگر گفتید که Divi یک چارچوب طراحی وب است ، یا همانطور که توسعه دهندگان می گویند ، صحیح است:

Divi چیزی بیش از یک موضوع WordPress نیست ، بلکه یک پلتفرم ساخت وب سایت کاملاً جدید است که جایگزین ویرایشگر پست استاندارد WordPress با یک ویرایشگر دیداری بسیار برتر است. این امر می تواند توسط حرفه ایان طراحی و تازه واردان به طور یکسان لذت ببرد و به شما قدرت ایجاد طرح های دیدنی و جذاب و سهولت و کارآیی را می دهد..
(بصری بسازید – مضامین زیبا)

گذشته از: در حالی که Divi Builder موضوع Divi را به طرز شگفت انگیزی تکمیل می کند ، می توانید از افزونه Divi Builder با هر موضوع WordPress استفاده کنید.

این همان چیزی است که نیکولا از پشتیبانی چند ثانیه قبل به من گفت:

سلام! حتما افزونه Divi builder به گونه ای طراحی شده است که می تواند در کنار هر موضوعی که طبق استاندارد هایی برای کدگذاری خوب کدگذاری شده باشد ، مطابق سازندگان WordPress کار کند..
(مضامین زیبا پشتیبانی از متن چت پشتیبانی)

برگشت به دیوی.

divi برای همه است

دیوی محصول پرچمدار در Elegant Theme ، یکی از خلاقانه ترین فروشگاه های تم وردپرس در اطراف است.

چرا اینو میگم?

من سازنده صفحه تصویری Divi را برای یک بار سوار کرده ام و…

خوب ، بچه ها ، شما نسخه آزمایشی رایگان را پرش خواهید کرد و مستقیماً به “لطفا پول من را بگیرید!”

بله ، خوب است.

این بررسی بیشتر روی افزونه Divi Builder تمرکز خواهد کرد زیرا این معامله واقعی است!

دریابید که چرا مشتریان 600K از Divi و کشیدن بصری آن استفاده می کنند & قطره ساز 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک.

جوانب مثبت دیوی

حالا که ما می دانیم با چه چیزی کار می کنیم ، آیا دیوی همه ادعا می شود؟ اجازه دهید ما بیش از چند جوانب مثبت.

آسان برای استفاده / بصری کشیدن و رها کردن صفحه ساز

Divi بسیار آسان برای استفاده است که شما می توانید وب سایت ها را در زمان ضبط شلاق بزنید.

Divi Builder که به Divi 4.0 اضافه شده است ، به شما امکان می دهد وب سایت خود را در قسمت جلویی به صورت واقعی ایجاد کنید.

به عبارت دیگر ، تغییرات خود را در هنگام ایجاد آنها مشاهده می کنید ، که باعث می شود سفرهای برگشتی و بعدی به عقب برگردد و باعث صرفه جویی در وقت زیادی شود.

همه عناصر صفحه به راحتی قابل تنظیم هستند. همه اینها نقطه و کلیک است. اگر می خواهید عناصر را به اطراف منتقل کنید ، قابلیت کشیدن و رها کردن را در اختیار دارید.

سازنده دیوی

برای استفاده از Divi نیازی به مهارت برنامه نویسی ندارید ، سازنده صفحه بصری کنترل کامل طراحی را روی همه چیز ارائه می دهد.

در همان زمان ، شما یک ویرایشگر کد کاملاً برجسته دریافت می کنید که اضافه کردن سبک ها و کد های CSS سفارشی را بسیار ساده تر و لذت بخش می کند.

40+ عناصر وب سایت

عناصر وب سایت سازنده divi

یک وب سایت کاملاً کاربردی از عناصر مختلفی تشکیل شده است.

بسته به نیاز خود می توانید دکمه ها ، فرم ها ، تصاویر ، آکاردئون ها ، جستجو ، فروشگاه ، پست های وبلاگ ، فایل های صوتی ، تماس با عمل (CTA) و بسیاری از عناصر دیگر داشته باشید..

برای کمک به شما در ایجاد یک وب سایت حرفه ای و بدون نصب افزونه های اضافی ، Divi دارای بیش از 40 عنصر وب سایت است.

این که آیا به بخش وبلاگ ، نظرات ، رسانه های اجتماعی نیاز دارید ، آیکون ها ، زبانه ها و نوار لغزنده های ویدیویی را از بین سایر عناصر دنبال کنید ، دیوی پشت شما را دارد.

همه عناصر Divi 100٪ پاسخگو هستند ، به این معنی که می توانید به راحتی وب سایت های پاسخگو ایجاد کنید که بسیار عالی به نظر می رسند و در چندین دستگاه عملکرد خوبی دارند.

1000+ طرح های وب سایت از پیش ساخته شده

بسته های طرح divi

با Divi ، می توانید وب سایت خود را از ابتدا بسازید ، یا یکی از طرح های پیش ساخته 1000+ را نصب کنید.

درست است ، دیوی با طرح بندی 1000+ وب سایت به صورت رایگان ارائه می دهد. نگران نباشید ، طرح را از کتابخانه نصب کرده و تا زمان رها کردن آن را شخصی سازی کنید.

طرح های جدید با نام تجاری هفتگی اضافه می شوند ، به این معنی که شما همیشه الهام بخش جدید برای ساخت وب سایت هایی هستید که از این کهکشان خارج هستند.

بهترین قسمت این چیدمان ها با تصاویر تصویر ، نمادها و تصاویر بدون حق امتیاز است که می توانید در حال اجرا بر روی زمین ضربه بزنید.

طرح بندی وب سایت Divi در دسته بندی های زیادی قرار دارد ، به این معنی که چیزی برای همه وجود دارد.

این که آیا شما در حال ساختن یک وب سایت برای رستوران ، آژانس ، دوره آنلاین ، تجارت ، تجارت الکترونیک ، خدمات حرفه ای یا هر چیز دیگری هستید ، Divi فقط طرح شما را دارد.

سفارشی کردن همه چیز ، کنترل کامل طراحی

کنترل کامل طراحی

تعداد گزینه های سفارشی سازی در این مورد Wبیمار فوت کردن، دمیدن. شما ذهن. منظورم این است که شما می توانید همه چیز را با بهترین جزئیات تنظیم کنید.

این که آیا شما می خواهید پس زمینه ها ، فونت ها ، فواصل ، انیمیشن ها ، مرزها ، حالت های شناور ، تقسیم کننده های شکل ، جلوه ها را سفارشی کنید و سبک های CSS سفارشی را از جمله موارد دیگر اضافه کنید ، Divi شما را تحت تأثیر قرار می دهد..

لازم نیست یک عرق را نیز بشکنید ، تا به وب سایت خود سفارشی سازی کنید. Divi با سازنده صفحه تصویری بصری آن را بسیار آسان می کند.

فقط بر روی هر عنصری که می خواهید سفارشی سازی کنید ، گزینه های خود را انتخاب کنید و کار شما انجام می شود.

مضامین های زیبا با ارائه فیلم هایی که دقیقاً نحوه تنظیم و سفارشی سازی هر عنصر در وب سایت خود را به شما نشان می دهد ، مستندات مفصلی را ارائه می دهند.

دسترسی به موارد اضافی ، بلوم & سلطنت

پلاگین های اضافی پادشاه شکوفه

دیوی هدیه ضرب المثلی است که هرگز دست از دادن آن بر نمی دارد. وقتی به مضامین زیبا می پیوندید ، موضوع Divi ، Divi Builder ، 87+ موضوع دیگر از جمله افزونه اضافی ، افزونه انتخاب ایمیل Bloom و افزونه اشتراک گذاری اجتماعی Monarch را دریافت می کنید..

فوق العاده یک موضوع زیبا و قدرتمند مجله وردپرس است. این موضوع مناسب مجلات آنلاین ، سایتهای خبری ، وبلاگها و سایر نشریات وب است.

Bloom یک افزونه پیشرفته برای ایمیل است که به شما در ساخت سریع لیست های ایمیل کمک می کند. این افزونه با ابزارهای زیادی از جمله ادغام یکپارچه با بسیاری از ارائه دهندگان ایمیل ، برنامه های پاپ آپ ، پرواز و فرم های درون خطی در بین دیگر همراه است..

Monarch یک افزونه قدرتمند برای به اشتراک گذاری اجتماعی است که به شما کمک می کند تا به اشتراک گذاری اجتماعی در سایت خود بپردازید و به دنبال سهولت در پیشرفت اجتماعی خود اقدام کنید. شما 20+ سایت اشتراک گذاری اجتماعی و گزینه های زیادی در اختیار دارید.

ساخته شده در تولید سرب و بازاریابی ایمیل

ابزارهای تولید سرب

دیوی گزینه های زیادی را برای بهینه سازی ترافیک و تولید آگهی های خودکار در اختیار شما قرار می دهد. هنگام خرید Divi ، مجموعه افزونه قدرتمند Elegant Themes را دریافت می کنید.

با تشکر از افزونه انتخاب ایمیل ایمیل Bloom ، می توانید لیست های ایمیل را با زحمت بسازید. برای جمع آوری داده های کاربر در وب سایت خود نیازی به شخص ثالث ندارید.

از این گذشته ، شما می توانید قدرت Divi Lead ها را برای آزمایش صفحات خود به دست آورید ، بینش های ارزشمندی کسب کنید و نرخ تبدیل را بدون تلاش زیاد از طرف خود افزایش دهید.

ادغام یکپارچه با WooCommerce

ادغام divi woocommerce

شخصی سازی WooCommerce چالش برانگیز است ، به خصوص هنگامی که با موضوعی کار می کنید که تلفیق آن با پلت فرم تجارت الکترونیک دشوار است. در بیشتر موارد ، فروشگاه آنلاین شما به نظر می رسد بی ادب و غیر حرفه ای است.

در مورد دیوی اینگونه نیست. Divi یکپارچه با WooCommerce ادغام می شود و به شما امکان می دهد قدرت Divi Builder را در فروشگاه ، محصولات و صفحات دیگر خود اعمال کنید. با تشکر از ماژول های WooCommerce Divi.

غیر از این ، شما می توانید صفحات فرود زیبایی برای محصولات WooCommerce خود ایجاد کنید ، به شما این امکان را می دهد که نرخ تبدیل خود را بطور بی حد و حصر افزایش دهید.

اضافه کردن کد کوتاه و ابزارک WooCommerce با استفاده از Divi به وب سایت شما با استفاده از Divi چیزهای کلاس چهارم است. خیلی راحت است که انتظار ندارم مشکلی پیش بیاید.

در اینجا نسخه ی نمایشی فروشگاه WooCommerce است که با استفاده از Divi ساخته شده است. اکنون ، شما می توانید فروشگاه رویاهای خود را بدون نوشتن یک خط کد بسازید.

ارزش پول

ارزش پول

دیوی هیولا از یک موضوع است. با تمام ویژگی هایی که برای ساختن وب سایت ها مانند یک حرفه ای لازم دارید ، در آستانه بسته بندی قرار گرفته است.

Divi Builder قابلیت های زیادی را به موضوع Divi اضافه می کند و این امکان را که قبلاً غیرممکن به نظر می رسید ممکن می کند.

تقریباً می توانید هر وب سایتی را در زیر آفتاب بسازید. تنها محدودیت تخیل شما است.

عضویت Divi به شما امکان دسترسی به موضوعات 89+ و دسته افزونه ها را می دهد. اگر اشتراک را دوست ندارید ، یک بار پرداخت نیز وجود دارد.

این بسته نرم افزاری یک سرمایه گذاری عالی برای هر کاربر وردپرس است. این ارزش واقعی برای پول شما است.

دریابید که چرا مشتریان 600K از Divi و کشیدن بصری آن استفاده می کنند & قطره ساز 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک.

منفی دیوی

آنها می گویند هر آنچه که دارای جوانب مثبت است باید منفی داشته باشد. آیا با تمام مزایای شیرین ، آیا دیوی منفی دارد؟ بگذارید دریابیم.

گزینه های بسیار زیادی

گزینه های بسیار زیادی

Divi یک موضوع قدرتمند وردپرس است و همه چیز ، به این معنی که با گزینه ها و قابلیت های بسیار زیاد ، تقریباً بسیار زیاد همراه است.

در بعضی مواقع ، شاید پیدا کردن گزینه ای از بین میلیون ها گزینه ، کار سختی داشته باشید. اما شما می دانید چه می گویند: شما بهتر از یک ویژگی برخوردار هستید و به آن احتیاج ندارید.

هنوز هم ، وقتی با تنظیمات آشنا شدید ، قایقرانی صاف را از آنجا انجام می دهید.

منحنی یادگیری

منحنی یادگیری

با گزینه های بسیاری یک منحنی یادگیری ارائه می شود. برای استفاده از دیوی در حد کامل ، باید مستندات را بررسی کرده و چند فیلم تماشا کنید.

این مبتدی دوستانه است ، اما از آنجا که گزینه های زیادی در اختیار شماست ، باید کمی وقت بگذارید تا یاد بگیرید که چگونه همه چیز کار می کند.

هرچند هرگز نگران نباشید ، دیوی یادگیری و استفاده سرگرم کننده است. شما باید در هر زمان و بیدار شوید.

شما با Divi گره خورده اید

مبحث صفحه بصری موضوع divi

وقتی دیوی بروید ، دیگر برگشتی نخواهد بود. متأسفانه ، کد کوتاه های سفارشی Divi به سایر سازندگان صفحه مانند Elementor ، BeaverBuilder ، سازنده صفحه WPBakery و غیره انتقال نمی یابد.

به عبارت دیگر ، این یک درد است که از Divi به یک صفحه ساز دیگر تغییر می کند. اگر قصد دارید فقط از Divi استفاده کنید ، این مشکلی نیست. با این حال ، اگر می خواهید به یک صفحه ساز دیگر تغییر دهید ، بهتر است وب سایت را از ابتدا بسازید.

دیوی چقدر هزینه دارد?

قیمت گذاری divi

با تمام ویژگی های شیرین ، سوت و زنگ ها ، دیوی چقدر هزینه دارد؟ تم های زیبا دو بسته بندی قیمت را به شما ارائه می دهد.

می توانید با بسته 89 دلار در هر سال بهار شوید یا با پرداخت یک بار 249 دلار بروید. همه بسته ها با Divi ، Extra ، Bloom ، Monarch ، به روزرسانی محصول ، پشتیبانی ستاره ای ، صدها بسته وب سایت و استفاده نامحدود از وب سایت همراه هستند.

دریابید که چرا مشتریان 600K از Divi و کشیدن بصری آن استفاده می کنند & قطره ساز 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک.

نمونه های وب سایت Divi

نمونه وب سایت divi

بیش از 1.2M وب سایت از Divi استفاده می کند. در زیر ، چند نمونه عالی برای الهام بخش پیدا کنید.

 • Kissmetrics
 • مری و نقطه
 • شراب کبیسه آدم
 • RadspeicheR
 • 100 نمایشگاه

نمونه های بیشتری را می توانید در ویترین مشتری دیوی یا وب سایت BuiltWith مشاهده کنید.

سؤالات متداول دیوی

در اینجا اگر سوالی مشابه دارید ، چند سؤال متداول در اینجا مطرح می شود.

آیا موضوع Divi رایگان است?

شماره دیوی یک موضوع وردپرس رایگان نیست. برای استفاده از Divi باید مجوز معتبری را از موضوعات Elegant خریداری کنید. دسترسی نامحدود به مدت 1 سال 89 دلار یا دسترسی به طول عمر 249 دلار است.

آیا می توانم از Divi در چندین سایت استفاده کنم?

بله ، می توانید از Divi در چندین سایت استفاده کنید. هر مجوز Divi استفاده نامحدود از وب سایت را به شما پیشنهاد می دهد.

تفاوت تم Divi و سازنده Divi چیست?

موضوع Divi دقیقاً همین موضوع است ، وردپرس. از طرف دیگر ، Divi Builder یک افزونه ساخت صفحه بصری است که می توانید با هر تم وردپرس دیگری از آن استفاده کنید.

Divi 4.0 این دو را به هم متصل می کند ، و یک قالب و افزونه بصری را در یک چارچوب به شما پیشنهاد می دهد.

آیا Divi برای SEO مفید است?

Divi برای بهینه سازی موتور جستجو در اولویت قرار دارد. این کد به بهترین استانداردهای سئو و وردپرس کدگذاری شده است.

مهمتر از آن ، در صورت عدم استفاده از افزونه SEO شخص ثالث مانند Yoast ، دارای ویژگی های داخلی SEO است..

در عین حال ، Divi یکپارچه با تمام افزونه های SEO ادغام می شود.

سریع Divi بارگیری می شود?

Divi برای بارگیری سریع صفحات بهینه شده است. با تشکر از آخرین تکنیک های طراحی ، Divi وب سایت های وردپرس آماده موبایل و سریع بارگیری را تضمین می کند. در ماه ژوئن سال 2019 ElegantThemes کدهای رمزگذاری Divi را بازبینی کرد که سرعت بارگذاری صفحه را به طور قابل توجهی در نصب های استاندارد Divi بهبود بخشیده است.

بهترین گزینه های دیوی چیست؟?

در حالی که این محبوب ترین افزونه وردپرس و افزونه سازنده صفحه در آنجاست ، چند گزینه خوب Divi وجود دارد که باید در نظر بگیرید. Elementor یک افزونه سازنده صفحه وردپرس واقعاً خوب است که سریع ، قابل استفاده است و دارای تعداد زیادی ماژول / قالب است. Beaver Builder آسانسور سازنده صفحه WordPress است که همراه با قالب های از پیش ساخته برای کمک به شما در ایجاد وب سایت است.

چه پشتیبانی و کمک می کنم?

همه مضامین Elegant 365 روز در سال از طریق پشتیبانی و پشتیبانی از 24/7 روزه دریافت می کنند. پشتیبانی مشتری آنها سریع و کاملاً مفید است. من در کمتر از یک دقیقه به سؤالاتم پاسخ دادم.

غیر از این ، می توانید مستندات را بررسی کنید. علاوه بر این ، می توانید وبلاگ موضوعات زیبا را کشف کنید ، یا به گروه Facebook Divi بپیوندید.

بررسی دیوی: خلاصه

بررسی divi

آیا دیوی را به دوستانم توصیه می کنم؟ قطعاً بله! کشتی های دیوی با لیست گسترده ای از ویژگی های درخشان ، ایجاد یک وب سایت جذاب را به نسیم تبدیل می کنند.

Divi محبوب ترین موضوع وردپرس و سازنده نهایی صفحه بصری است. استفاده از آن بسیار مناسب است و این کار را برای مبتدیان و کاربران با تجربه به طور یکسان کامل می کند.

برای شروع سفر به طراحی وب بهتر و بدون دردسر ، نسخه دیوی خود را امروز بگیرید.

دریابید که چرا مشتریان 600K از Divi و کشیدن بصری آن استفاده می کنند & قطره ساز 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map