چگونه سرعت وردپرس را سرعت بخشیم؟ (در سایت های Slow Bluehost ، HostGator و GoDaddy)

من و شما هر دو می دانیم که یک وب سایت کند برای رضایت کاربر ، تبدیل و سئو بد است. اگر سایت وردپرس شما در Bluehost ، HostGator یا Godaddy بسیار کند است ، در اینجا قصد دارم به شما نشان دهم .


بنابراین, این با سایت های وردپرس کند در Bluehost ، HostGator و GoDaddy چیست? میزبان وردپرس “خارج از جعبه” تنظیمات و پیکربندی سرور در Bluehost ، HostGator و GoDaddy می توانند آهسته و کند باشند.

یک سایت وردپرس کند در Bluehost ، HostGator و GoDaddy قابل رفع است (تا حدودی).

اما تنها “رفع” تضمین شده و واقعی برای سرعت بخشیدن به سایت وردپرس خود در Bluehost ، HostGator و GoDaddy این است که به یک هاست سریعتر وب مانند SiteGround (بیشتر در مورد دلیل این چیست).

وب سایت خدادادی میزبان کند آهسته را رفع کنید

داشتن یک وب سایت بارگذاری آهسته فاقد ارزش است. این است برای رضایت کاربر بد است (کاربران منتظر خواهند ماند و منتظر خواهند ماند و درنهایت دکمه عقب را فشار داده و هرگز برنخواهند گشت), برای تبدیل ها بد است (شما خرید و فروش کمتری کسب خواهید کرد) برای سئو بد است (رتبه های پایین تری در Google خواهید داشت). طبق گوگل:

 • پینترست افزایش ترافیک موتور جستجو و ثبت نام توسط 15٪ وقتی که زمان انتظار انتظار درک شده را کاهش می دهند 40٪.
 • DoubleClick توسط گوگل یافت 53٪ اگر صفحه‌ای بیش از طول بکشد ، بازدید از سایت موبایل حذف شد 3 ثانیه برای بارگذاری.
 • چه زمانی هر چیزی زمان بارگذاری صفحه را به نصف کاهش دادند ، آنها شاهد افزایش هستند 12-13٪ برای فروش.

عملکرد سرعت در مورد تجربه کاربر ، حفظ کاربر ، بهینه سازی موتور جستجو و بهبود تبدیل است:

تبدیل سریعتر سایت بیشتراگر سرعت سایت فقط افزایش یابد ، گوگل درآمد سالانه 72K $ اضافی را تخمین می زند 1 ثانیه

خوب ، بنابراین ما می توانیم توافق کنیم که سرعت سایت اهمیت دارد …

اکنون می خواهم به شما سرعت بخشیدن به وردپرس را به شما نشان دهم سایتهای وردپرس کند را در Bluehost ، HostGator و GoDaddy رفع کنید.

بیا شروع کنیم…

نحوه سرعت بخشیدن به WordPress (در Bluehost ، HostGator یا GoDaddy)

سرعت وب سایت خود را تست کنید

اولین کاری که باید بکنید این است زمان بارگذاری سایت وردپرس خود را بررسی کنید. برای بررسی سرعت بار / کند بودن آن ، همچنین محک زدن سایت خود برای دریافت نمره قبل از “سرعت بخشیدن به WordPress”.

یک روش آسان برای اطلاع از اینکه سایت شما کند است وجود دارد.

برای تست سرعت به یک ابزار رایگان مانند GTMetrix یا Pingdom بروید و URL را وارد کنید و روی ارسال کلیک کنید. این ابزار چند ثانیه طول می کشد تا سایت شما مورد آزمایش قرار بگیرد سپس تعداد ثانیه ای که برای بارگیری سایت به شما نشان می دهد را به شما نشان می دهد.

گزارش سرعت gtmetrixزمان کامل بارگذاری شده در حدود 1 ثانیه واقعاً خوب است

اگر سایت شما بیش از 3 ثانیه برای بارگیری ، یک سایت کم سرعت اما خوب دارید و باید تنظیم دقیق انجام دهید ، اما اگر بیشتر از آن طول بکشد 5 ثانیه سپس یک سایت بارگیری کند دارید و کارهای زیادی انجام می دهید.

اگر صفحات وردپرس شما در حدود 1 ثانیه بارگیری شوند ، کار خوبی است. در صورت کند بودن سایت سایت Bluehost ، HostGator و GoDaddy ادامه مطلب را بخوانید …

به یک میزبان وب سریعتر تغییر دهید

شرکتی که میزبان سایت شما است بسیار زیاد است! به همین دلیل میزبانی وب عامل اصلی # 1 در راهنمای بهینه سازی رسمی وردپرس است.

میزبانی وب سریع مهمترین چیز برای سرعت بخشیدن به سایت وردپرس شماست.

توییت

اگر می خواهید سایت خود را با بیشترین سرعت ممکن بارگیری کنید, انتقال به یک هاست سریعتر وب برای سایت وردپرس شماست سریعترین و تضمین شده ترین روش برای سرعت بخشیدن به وردپرس.

و, انتقال به هاست جدید آسان است. مخصوصاً سایتهای وردپرس.

بنابراین, چرا SiteGround?

از آنجا که SiteGround نزدیک تضمین شده است تا بتواند بار قابل توجهی در بار شما ایجاد کند.

وقتی سایتم را به SiteGround منتقل کردم زمان بار صفحه اصلی من از 6.9 ثانیه به 1.6 ثانیه کاهش یافت. این 5.3 ثانیه سریعتر!

gtmetrix قبل و بعدبرای تست سرعت بیشتر به بررسی SiteGround من مراجعه کنید

SiteGround نیز هست # 1 شرکت میزبانی وب در بسیاری از نظرسنجی ها و نظرسنجی های فیس بوک:

نظرسنجی های فیس بوکنظرسنجی ها را در فیس بوک بررسی کنید:
https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ https://www.facebook.com/groups/473644732678 permalink / 1638240322885573/ https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1327545844043799/

فناوری سرعت SiteGround چیز اصلی مردم است که بیشتر دوست دارد. آنها همچنین در توییتر نظرات مثبتی دریافت می کنند:

بررسی سایت سایت در توییتر

SiteGround دارای 3 برنامه میزبانی وردپرس است که می تواند موارد زیر را انتخاب کند:

برنامه های وردپرس سایت

GrowBig برنامه 2 برابر منابع سرور بیشتری نسبت به StartUp و میزبانی نیمه اختصاصی به شما می دهد GoGeek برنامه به شما 3 برابر منابع سرور می دهد.

GrowBig و GoGeek با خدمات انتقال حرفه ای سایت ، پشتیبان گیری روزانه ، حافظه پویای پیشرفته مبتنی بر NGINX و حافظه پنهان Memcached ، تنظیمات PHP 7.3 و HTTPS ، Cloudflare CDN رایگان و امکان میزبانی وب سایت های متعدد همراه هستند. در اینجا مقایسه کاملی از برنامه های SiteGround ارائه شده است.

سایتی آهسته در Bluehost ، HostGator یا GoDaddy دارید؟ به خودتان لطف کنید و به میزبانی سایت SiteGround WordPress بروید (P.S. آنها سایت شما را به صورت رایگان مهاجرت می کنند).

خوب ، اما بگویید که شما نمی خواهید میزبان وب را تغییر دهید (فقط هنوز). برای سرعت بخشیدن به یک سایت Bluehost ، HostGator و GoDaddy چه کاری می توانید انجام دهید?

ادامه مطالعه و پیدا کردن چگونه …

از یک موضوع سریعتر وردپرس استفاده کنید

اگر سایت HostGator یا GoDaddy یا Bluehost وردپرس شما کند است ، اما شما نمی خواهید میزبان وب را تغییر دهید ، پس بزرگترین بهبود سرعت شما می توانید تغییر موضوع وردپرس خود باشید.

و از یک تم سریع وردپرس.

تم سریع وردپرسمجموعه من از سریعترین مضامین وردپرس را مشاهده کنید

موضوع وردپرس که سایت شما در حال استفاده از آن است ، تأثیر بسزایی در سرعت سایت شما دارد. چرا?

بسیاری از مضامین وردپرس هستند کدگذاری نشده و بیا پر از ده ها منبع (تصاویر ، CSS و جاوا اسکریپت) که می تواند وب سایت شما را کند کند.

اگر مضمون شما همه ویژگی هایی را در زیر نور خورشید ارائه می دهد ، با اسکریپت ها و منابع متورم شده است و کد بسیار کمی با کیفیت دارد ، سرعت وب سایت شما رنج می برد.

قبل از نصب یک موضوع جدید ، یک کلمه احتیاط است.

مضامین نصب و استفاده آسان است. ولی تغییر یک موضوع فقط موضوع کلیک کردن روی یک دکمه نیست, تقریباً تضعیف ظاهر سایت ، چیدمان و حتی عملکرد آن تضمین شده است.

در واقع تغییر دادن به هاست سریعتر وب و بهره بردن از مزایای این کار نسبت به تغییر موضوع وردپرس آسانتر است.

ابتدا باید آن را امتحان کنید ، اما اگر هنوز هم می خواهید پیش بروید و مضامین را تغییر دهید ، در اینجا آموزش نحوه جابجایی ایمن با تم ها وجود دارد..

از افزونه caching استفاده کنید

ذخیره مکانیسمی است که داده ها را در حافظه موقتی ذخیره می کند که نسخه ای از صفحات وب ثابت را در خود نگه می دارد. از آنجا که سرور هر بار برای هر درخواست پین شده نیست ، حافظه پنهان باعث کاهش بار روی سرور می شود و سرعت های بیشتری را تحویل می دهد.

اگر قبلاً از حافظه پنهان استفاده نمی کنید ، آن را تنظیم کنید caching یک روش تضمین شده برای سرعت بخشیدن به وردپرس است و همچنین افزایش تجربه کاربر. بعلاوه همه ما می دانیم که Google سایتهای سریعتر را دوست دارد ، بنابراین ذخیره سازی باعث بهبود رتبه SEO می شود.

WP Rocket یک افزونه حافظه پنهان وردپرس است که هست تنظیم آسان است و در سرعت بخشیدن به زمان بار بسیار مؤثر است وب سایت شما فقط هزینه دارد 49 دلار در سال و این ابزاری است که من از آن استفاده می کنم و توصیه می کنم.

نظرسنجی در مورد افزونه حافظه پنهانWP Rocket در اکثر نظرسنجی ها hightest پلاگین Caching Plugin است

WP Rocket برای شروع بسیار آسان است و با تمام ویژگی های لازم: Cache Preloading ، ذخیره سازی صفحه ، پیش بارگذاری نقشه سایت ، فشرده سازی GZIP ، حافظه پنهان مرورگر ، بهینه سازی پایگاه داده ، بهینه سازی فونت های Google ، تصاویر Lazyloaded ، Minification / Conetenation HTML ، پرونده های JavaScript و CSS ، به علاوه موارد دیگر.

در اینجا راهنمای من در مورد نحوه پیکربندی WP Rocket با تنظیمات پیشنهادی آورده شده است.

WP Super Cache و WP سریعترین حافظه نهان دو افزونه ذخیره سازی دیگر می توانید استفاده کنید. آن ها هستند هر دو رایگان. در اینجا به مقایسه افزونه های حافظه پنهان می پردازیم.

از یک افزونه بهینه سازی تصویر استفاده کنید

تصاویر بخش مهمی از طراحی وب سایت شما هستند زیرا کاربران هنگام مراجعه به سایت شما کاربران را درگیر خود می کنند و کاربران را حفظ می کنند تا سایت شما را ترک نکنند.

اما اگر تصاویری که استفاده می کنید بهینه نشده اند ، می توانند بیشتر از اینکه به شما کمک کنند صدمه بزنند.

بهینه سازی تصویر وردپرسراهنمای بهینه سازی Google را بررسی کنید

هنگام ذخیره یک تصویر ، باید اطمینان حاصل کنید که خود هستید از قالب مناسب استفاده کنید.

.PNG تصاویر با کیفیت بالاتر و سایز بزرگتر تولید می کند و عمدتاً برای گرافیک ، آرم ، تصاویر ، آیکون ها استفاده می شود ، یا هنگامی که برای شفاف سازی به پس زمینه نیاز دارید ،.

.JPG بیشتر برای عکس ها استفاده می شود و تعادل بهتر کیفیت و اندازه پرونده به طور معمول JPG ها را برای وب مناسب تر می کند.

بعد ، لازم است تصاویر خود را فشرده و تغییر اندازه دهید.

خبر خوب این است که یک دسته از وردپرس واقعاً عالی وجود دارد پلاگین های بهینه سازی همه در یک می توانید برای به صورت خودکار فرآیند بهینه سازی تصویر استفاده کنید.

در اینجا دو افزونه همه در یک ارائه شده است:

پلاگین optimole

Optimole تصاویر شما را می گیرد و آنها را به طور خودکار در ابر برای شما بهینه می کند.

 • از فشرده سازی ضعیف و بی ضرر استفاده می کند.
 • تصاویر را در ابر بهینه می کند ، سپس تصاویر بهینه شده از طریق CDN ارائه می شوند که باعث می شود سریع بارگذاری شود).
 • اندازه تصویر مناسب را برای مرورگر و نمای بازدید کننده بازدید کننده انتخاب می کند.
 • برای بارگذاری تصاویر از بارگذاری تنبل استفاده می کند.

افزونه shortpixel

ShortPixel به طور خودکار تصاویر شما را در ابر بهینه می کند.

 • از فشرده سازی ضعیف ، براق و بدون ضرر استفاده می کند.
 • تصاویر را در ابر بهینه می کند ، سپس تصاویر بهینه شده از طریق CDN ارائه می شوند که باعث می شود سریع بارگذاری شود).
 • به شما امکان می دهد PNG را به صورت خودکار به JPG تبدیل کنید.
 • می توانید نسخه های WebP از تصاویر خود را ایجاد کنید.

مهمترین چیز هنگام انتخاب یک افزونه بهینه سازی تصویر ، انتخاب گزینه ای است که تصاویر را در ابر بهینه و فشرده می کند. زیرا این امر باعث کاهش بار سایت شما می شود.

استفاده از شبکه تحویل محتوا (CDN)

آ شبکه تحویل محتوا (CDN) تمام دارایی های استاتیک وب سایت شما (تصاویر ، CSS ، JavaScript) را در اختیار شما قرار می دهد و آنها را روی سروری قرار می دهد که از لحاظ جغرافیایی به جایی که بازدید کننده به سایت شما دسترسی پیدا می کند نزدیکتر است. این بار بار را کاهش می دهد.

cdn چیست

با ذخیره دارایی های استاتیک خود در شبکه های توزیع شده جغرافیایی از سرورهای بهینه شده ، می توانید بار و زمان تاخیر در صفحه را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

Cloudflare محبوب ترین و همچنین آسان ترین CDN موجود در آن است.

تمام برنامه های SiteGround همراه هستند Cloudflare CDN رایگان و دسترسی آسان به سایر ویژگی های سرعت و امنیت ارائه شده توسط Cloudflare. Bluehost و HostGator, اما GoDaddy نیست, همچنین با Cloudflare همراه شوید به طور مستقیم به حساب میزبان شما ساخته شده است.

از آخرین نسخه PHP 7 استفاده کنید

باطن WordPress ساخته شده است MySQL و PHP. MySQL سیستم مدیریت پایگاه داده است و PHP زبان برنامه نویسی سمت سرور است. PHP برای وردپرس بسیار مهم است ، از آن در هسته / باطن و در افزونه ها و مضامین استفاده می شود.

PHP 7 آخرین نسخه است و از لحاظ سرعت ، کارایی و امنیت پیشرفت های چشمگیری دارد. PHP 7.2 رسما به عنوان یک مورد توصیه شده برای اجرای وردپرس ذکر شده است ، و میزبان وردپرس شما باید حداقل از PHP 7 یا بالاتر استفاده کنید, از آنجا که با سرعت ، کارایی و مزایای امنیتی همراه است.

نسخه php وردپرسPHP 7.3 می تواند 3x / بسیاری از درخواست ها / ثانیه از PHP 5.6 (منبع: kinsta.com) را کنترل کند

اگر ارائه دهنده هاست شما PHP 7 را ارائه نمی دهد ، وقت آن است که به تغییر میزبان وب فکر کنید. نکته خوب این است که شما می توانید نسخه های PHP را با یک کلیک تغییر دهید (و هیچ پیکربندی دیگری لازم نیست و یک فوریت فوری را مشاهده خواهید کرد).

در اینجا نحوه تغییر نسخه PHP در Bluehost ، HostGator و GoDaddy آورده شده است.

 • https://my.bluehost.com/hosting/help/php-version-selection-php-config
 • https://www.hostgator.com/help/article/php-configuration-plugin
 • https://www.godaddy.com/help/view-or-change-your-php-version-in-web-and-classic-hosting-3937

تنظیمات WordPress را پیکربندی کنید

من وردپرس را دوست دارم زیرا استفاده بسیار قدرتمند و ساده است. اما اتفاقات زیادی در پشت صحنه اتفاق می افتد و وردپرس دارای تعداد زیادی تنظیمات ، اسکریپت ها و عملکردهایی است که باعث ایجاد درخواست های HTTP می شود و منابع مورد نیاز شما را جذب می کند. اینها عملکردها و فرآیندهای در حال اجرا می توانند کند شوند سایت شما.

به عنوان مثال ، خارج از جعبه ، WordPress در هر صفحه از سایت شما emojis را بارگذاری می کند. با غیرفعال کردن ایموجی ، این اسکریپت دیگر بارگیری نمی شود و در نتیجه ، این باعث می شود تعداد کلی درخواست های HTTP و اندازه صفحه شما کاهش یابد..

بهینه سازی عملکرد وردپرس

غیرفعال کردن تنظیمات غیر ضروری نیازی نیست تعداد کلی درخواست های HTTP و اندازه صفحه خود را کاهش دهد ، که در عوض باعث افزایش سرعت و عملکرد می شود.

یک دسته از افزونه های خوب و ساده برای استفاده از افزونه های بهینه سازی عملکرد وردپرس وجود دارد:

 • Perfmatters (افزونه پرداخت شده از 24.95 دلار در سال)
 • Clearfy (افزونه رایگان)
 • غیرفعال کردن WP (افزونه رایگان – اما برای وردپرس 5.0 به روز نشده است)

آموزشهای مربوط به پیکربندی این افزونه ها را می توانید در صفحات بارگیری مربوط به آنها مشاهده کنید.

غیرفعال کردن پینگ ، پیگیری و بازبینی محدود

پینگ بک و پیگیری از راه دور هستند اعلانات پیوند به سایتهای دیگر WordPress که با آنها پیوند داده اید ، هشدار دهید و برعکس ، سایتهای دیگر به شما پیوند داده اند.

این ممکن است مانند یک عملکرد مفید به نظر برسد اما چنین نیست. زیرا این مسئله موارد زیادی را به همراه دارد منابع سرور خود را بارگیری کنید, زیرا “پینگ” درخواست های WordPress را ایجاد می کند.

علاوه بر این ، پینگ بک و آهنگ های ارتباطی بطور گسترده ای وجود دارد برای هرزنامه مورد سوء استفاده قرار گرفت و هنگام هدف قرار دادن وب سایتها با حملات DDoS.

پینگ بک و پیگیری

در تنظیمات uss بحث باید پینگ بک ها و پیگیری آهنگ ها را خاموش کنید. به سادگی “تلاش برای اطلاع رسانی به وبلاگ های مرتبط با مقاله” و “مجاز به اعلان های مربوط به پیوند از وبلاگ های دیگر (پینگ بک و پیگیری) در مورد جدید را انتخاب کنید” ، و این به شما کمک می کند تا WordPress را بیشتر کنید..

وردپرس همراه است کنترل نسخه داخلی برای هر پست یا صفحه ای که ایجاد می کنید این یک ویژگی خوب است اما می تواند منجر به آن شود نفخ غیرضروری در پایگاه داده WordPress خود قرار دهید.

هنگام نوشتن ، ویرایش و به روزرسانی محتوا ، وردپرس نسخه های ذخیره شده زیادی ایجاد می کند. محدود کردن تعداد نسخه های تجدید نظر که می تواند در هر پست یا صفحه ذخیره شود ، فضای موجود در پایگاه داده شما را پاک می کند.

WP Revision Control یک افزونه رایگان است که به شما امکان می دهد تعداد نسخه های ذخیره شده برای پست ها و صفحات را مشخص کنید. محدود کردن تجدیدنظر در مورد مواردی مانند 5 ، مانع از این خواهد شد که تجدید نظرها از دست خارج شوند ، به خصوص اگر به روزرسانی زیادی انجام دهید.

نظرات را در چند صفحه بشکنید

گرفتن نظر از کاربران درگیر در پست های وبلاگ چیز خوبی است ، اما بیش از حد بسیاری از نظرات در یک صفحه ، بار صفحه را کندتر می کند, و این یک چیز بد است.

راه حل شکستن یا پیوند زدن به نظرات در چند صفحه است. و این یک کار آسان در وردپرس است:

نظرات را در صفحات بشکنید

در مدیر وردپرس خود به تنظیمات → بحث بروید و گزینه “شکستن نظرات به صفحات” را بررسی کنید. سپس می توانید تعداد نظرات خود را در هر صفحه وارد کنید (به عنوان مثال 5) ، و نحوه نمایش آنها (مثلاً جدیدتر به قدیمی تر).

نحوه سرعت بخشیدن به WordPress: بسته بندی کردن

چگونه به سرعت بخشیدن به وردپرس در سایت های کند در Godaddy hostgator bluehost

جابجایی به میزبان وب سریعتر اغلب سریعترین و آسان ترین روش برای سرعت بخشیدن به سایت آهسته وردپرس در Bluehost ، HostGator و GoDaddy است.

اما اگر این امکان وجود ندارد ، و شما مجبور هستید در میزبان وب فعلی خود بمانید ، در این پست وبلاگ طیف وسیعی از تکنیک ها و ابزارهای بهینه سازی را می توانید برای سرعت بخشیدن به وردپرس بیان کرده باشید..

P.S. اگر به یک هاست سریعتر وب منتقل شده اید ، می توانید قبل و بعد از بهبود سرعت نظرات خود را ارسال کنید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map