نحوه استفاده از Shopify و Wix برای وبلاگ نویسی

فکر می کنم وقتی می گویم موافقت می کنید: وقتی مردم در مورد بلاگ نویسی صحبت می کنند ، اسمی مانند “WordPress” بیشتر از مثلاً “Wix” و “Shopify” مطرح می شود. و این عمدتا به این دلیل است که بسیاری از مردم نمی دانند Wix و Shopify با ویژگی های درخشان وبلاگ نویسی همراه باشید.


درست است ، هر دو سیستم عامل در درجه اول به دلیل قابلیت وبلاگ نویسی شناخته شده نیستند. اما هر دو دارای قابلیت های قدرتمند و آسان برای استفاده از قابلیت های بلاگ نویسی داخلی هستند.

ویکس بیشتر به عنوان یک سازنده وب سایت تمام عیار شناخته شده است که به شما کمک می کند تا در زمان ضبط یک سایت را راه اندازی کنید.

نحوه استفاده از wix برای وبلاگ نویسی

شما می توانید به لطف ابزارهایی مانند Wix Editor ، Wix ADI ، تم های زیبا و آثار مختلف ، وب سایت های مختلفی را در Wix ایجاد کنید.

بچه ها در Wix شما را با یک برنامه رایگان شروع می کنند با این امید که به برنامه های پرداخت شده خود از ابتدا شروع کنید $ 4،50 دلار یک ماه.

اگر برنامه رایگان را انتخاب می کنید ، با آن شروع می کنید زیر دامنه آماده SSL به عنوان مثال، matt123.wixsite.com/websitehostingrating اما شما همیشه می توانید یک دامنه سفارشی جدید خریداری کنید یا دامنه موجود را به سایت Wix خود پیوند دهید.

خریدن, از طرف دیگر ، یک بستر معتبر تجارت الکترونیکی است.

نحوه استفاده از shopify برای وبلاگ نویسی

Shopify تمرکز زیادی برای کمک به شما در راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند قبل از سرد شدن فنجان قهوه دارد. این پلتفرم با یک سازنده فروشگاه بصری حمل و نقل می کند که به راحتی کار با آن لذت بخش است.

برای دستیابی به بهترین نسخه فروشگاه آنلاین خود می توانید انواع تم های تجارت الکترونیک را سفارشی کنید.

یک محاکمه رایگان شما را در یک جلسه شروع می کند زیر دامنه آماده SSL به عنوان مثال، https://websitehostingrating.myshopify.com ، اما همیشه می توانید با برنامه های شروع از 9.00 دلار هر ماه.

آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که هر دو سیستم عامل از ویژگی های بلاگ نویسی بسیار منظمی برخوردار هستند.

درست است؛ می توانید از ویژگی های داخلی و وبلاگ نویسی Wix و Shopify برای اجرای وبلاگی استفاده کنید که وبلاگ های WordPress یا Blogger را در طاقچه شما رقیب می کند.

و در این راهنما دقیقاً به شما نشان می دهم نحوه استفاده از Shopify و / یا Wix برای وبلاگ نویسی. در پایان یافته ها و افکار خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تا در بحث مشارکت کنید.

با این کار از راه خارج می شویم ، بیایید کار کنیم.

نحوه استفاده از Wix برای وبلاگ نویسی

بیایید با Wix شروع کنیم. نحوه شروع یک وبلاگ در Wix?

فرض من در اینجا این است که شما یک مبتدی هستید ، بنابراین به Wix.com بروید و به آن ضربه بزنید شروع کنید دکمه برای گرفتن توپ نورد.

ایجاد یک وب سایت جدید Wix

در صفحه بعد می توانید وارد شوید یا ثبت نام کنید. در مورد ما ، ضربه بزنید ثبت نام پیوند مطابق شکل زیر.

صفحه ثبت نام wix

در صفحه ثبت نام ، فرم را با ایمیل و رمز عبور خود پر کرده و روی آن کلیک کنید ثبت نام دکمه مطابق شکل زیر.

فرم ثبت نام wix

پس از آن ، Wix از شما می خواهد تا در مورد شغل خود اطلاعات بیشتری کسب کنید ، اما می توانید مانند قسمت زیر این قسمت را پرش کنید.

من تصمیم گرفتم جزئیات بیشتری ارائه دهم زیرا این چه ضرری است؟ هرچه اطلاعات بیشتری در رابطه با شغل خود داشته باشم ، تجربه ای بهتر از Wix ارائه می شود.

صفحه خوش آمدگویی wix

پس از پاسخ دادن به دو تا سه سؤال ساده ، در نهایت در صفحه زیر فرود خواهید آمد.

Wix ADI یا یک الگوی را انتخاب کنید

همانطور که در صفحه بالا مشاهده می کنید ، می توانید یک الگوی را انتخاب کنید یا اجازه دهید Wix ADI یک وب سایت برای شما ایجاد کند. ADI فقط یک کلمه اختصاری است هوش طراحی مصنوعی.

ابزار Wix ADI بر اساس پاسخ هایی که به برخی سؤالات می دهید ، یک وب سایت به صورت خودکار ایجاد می کند. هر مسیر را برای شما انتخاب کنید ، انتخاب کنید. ما فقط به یک سایت زنده نیاز داریم که یک وبلاگ ایجاد کند ، به یاد داشته باشید?

برای اهداف این آموزش ، با یک الگوی رفتم ، زیرا من از رویکرد دستی استفاده می کنم. با کلیک روی یک الگوی را انتخاب کنید پیوند بالا منجر به قالب ها صفحه نشان داده شده در زیر.

صفحه قالب wix

در صفحه فوق ، می توانید به قالب های زیادی در دسته های مختلف دسترسی داشته باشید. با کلیک روی گزینه موردی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد ویرایش کنید دکمه زیر دیده می شود.

انتخاب قالب به صورت wix

با انتخاب یک الگوی ، ویرایشگر درخشان Wix را در برگه جدید همانطور که در زیر برجسته می کنیم ، راه اندازی خواهد کرد.

ویرایشگر وب سایت wix درخشان

وب سایت خود را مطابق میل خود سفارشی کنید و هنگامی که از نتایج راضی شدید ، به آن ضربه بزنید انتشار دکمه در سمت راست بالای ویرایشگر.

با انجام این کار یک پنجره بازشو ایجاد می شود که به شما امکان می دهد 1) دامنه Wix.com رایگان بدست آورید یا 2) دامنه سفارشی خود را متصل کنید.

برای این پست با دامنه رایگان Wix.com رفتم.

پس از آن ، ضربه بزنید صرفه جویی & ادامه هید دکمه همانطور که در زیر جزئیات داریم.

wix صفحه دامنه را انتخاب کنید

بعد ، روی کلیک کنید اکنون انتشار دهید پیوند برای انتشار وب سایت یا انجام شده دکمه بازگشت به ویرایشگر Wix همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم.

یک وب سایت wix جدید منتشر کنید

به منظور آموزش ما ، من انتشار وب سایت را انتخاب کردم ، که ما را به سمت پاپ آپ زیر هدایت می کند.

مشاهده یک وب سایت جدید به صورت wix

سریع بود ، درست است؟ کلیک کنید بر روی مشاهده سایت دکمه نشان داده شده در تصویر بالا برای دیدن وب سایت جدید خود را.

نام دامنه شما چیزی شبیه به https://matt123.wixsite.com/websitehostingrating است.

بله من می دانم که طولانی و زشت است اما کار می کند! علاوه بر این ، همیشه می توانید یک نام دامنه سفارشی اضافه کنید.

در زیر ، به سایت نمونه ای که ایجاد می کنیم ، بدون دست زدن به تک خط کد نگاه کنید.

وب سایت جدید wix

برای حدود 5 دقیقه زمان بد نیست. به یاد داشته باشید که می توانید هر الگوی Wix را تا زمانی که رها کنید ، سفارشی کنید ، بنابراین اجازه دهید تخیلتان به صورت وحشی اجرا شود.

هنوز ما برای ایجاد وب سایت های Wix اینجا نیستیم. همه ما اینجا هستیم تا در مورد ویژگی های وبلاگ نویسی Wix بیشتر بدانیم.

افزودن یک وبلاگ به وب سایت Wix

اکنون که یک وب سایت زنده داریم ، به ما بلاگ اضافه کنیم ، بنابراین می توانید افکار ، اخبار و به روزرسانی های خود را به اشتراک بگذارید.

در ویرایشگر Wix (و آیا این چیز زیباست یا چیست؟) ، روی آن کلیک کنید وبلاگ نویسی را شروع کنید دکمه و بعد اکنون اضافه کنید همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

اضافه کردن یک وبلاگ به وب سایت wix

برای انجام مراحل صبر کنید و در پنجره پاپ آپ که ظاهر می شود ، روی آن کلیک کنید شروع کنید دکمه همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

شروع به کار با یک وبلاگ جدید wix

تا کنون خیلی خوب ، همه چیز به راحتی پای ساده بوده است. مشکل دارید؟ لطفا در نظرات با من تماس نگیرید. با سرعت حرکت کنید.

ویرایشگر Wix کاملاً حیوان شهودی است. با کلیک بر روی شروع کنید دکمه شما را به سمت مدیر وبلاگ نمایش اسلاید در زیر نشان داده شده است.

مدیر وبلاگ wix

با استفاده از مدیر وبلاگ فوق ، می توانید پست های جدیدی ایجاد کنید ، پست های موجود را مدیریت کرده و عناصر وبلاگ را اضافه کنید.

از آنجا که اولین بار است ، به آن ضربه بزنید ایجاد یک پست دکمه برای راه اندازی ویرایشگر پست زیبا نشان داده شده در زیر.

ویرایشگر پست wix وبلاگ

اجازه ندهید که رابط کاربری ساده شما را فریب دهد ، ویرایشگر پست فوق با تمام ویژگی های لازم برای شارژ بیشتر پست های شما بارگیری شده است.

به عنوان مثال ، برای افزودن تصاویر برجسته ، دسته ها و سئو ، به سادگی ضربه بزنید تنظیمات ارسال کنید پیوند در سمت راست ویرایشگر پست نشان داده شده در بالا. با انجام این کار ، منوی اسلایدها در تصویر زیر راه اندازی خواهد شد.

استفاده از وبلاگ Wix بسیار آسان است و انتظار ندارم مشکلی برای شما پیش بیاید.

هر ویژگی ای که شما نیاز دارید این است که در فضای باز وجود ندارد و دیگر نیازی به حفر چیزهای زیادی برای وبلاگ مانند یک حرفه ای ندارید. به راستی ، اگر بتوانم خودم این را بگویم ، بلاگ نویسی را بسیار لذت بخش می کند.

توجه داشته باشید: پس از افزودن وبلاگ خود ، به یاد داشته باشید که روی آن کلیک کنید انتشار برای ذخیره تغییرات خود ، دکمه Wix Editor را بزنید. در غیر این صورت ، وبلاگ شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قسمت این است که ویرایشگر Wix وبلاگ را به طور خودکار به منوی وب سایت شما اضافه می کند.

اگر به سایت نمونه خود برگردیم ، متوجه می شویم که صفحه وبلاگ در حال حاضر در حال انجام است (آنها حتی برای اندازه گیری خوب چند نمونه نمونه نیز انداختند). تصویر زیر را مشاهده کنید.

وبلاگ زنده wix

آنو همین کن!

اینگونه است که شما یک وبلاگ در Wix ایجاد می کنید. آیا ما مناطق مهمی را که می خواهید درباره آنها بیشتر بدانید ، واگذار نکردیم؟ لطفاً در نظرات به من اطلاع دهید و با کمال میل پست را به روز خواهم کرد.

به یاد داشته باشید که می توانید وبلاگ خود را به دلخواه خود پر کنید و بر جنگل وبلاگ نویسی حکومت کنید. مطمئناً امیدواریم که مثل عقاب بر روی استروئیدها بلند شوید.

برای شروع وبلاگ خود ، ابتدا به Wix.com بروید و اکنون شروع کنید.

علاوه بر این ، بگذارید بیاموزیم که چگونه با استفاده از Shopify ، بلاگ درست کنیم.

نحوه استفاده از Shopify برای وبلاگ نویسی

Shopify یک بستر عالی تجارت الکترونیکی است (به بررسی Shopify من مراجعه کنید و بدانید که چرا) ، اما چگونه می تواند به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی در برابر رقابت قرار بگیرد؟ در اینجا چگونه می توانید به راحتی یک وبلاگ در Shopify ایجاد کنید.

به فروشگاه Shopify.com بروید (من هنوز فرض می کنم شما جدید هستید) و به آن ضربه بزنید محاکمه رایگان را شروع کنید دکمه نشان داده شده در زیر.

خرید صفحه اصلی وب سایت رسمی

در مرحله بعد ، آدرس ایمیل ، رمز عبور و نام فروشگاه خود را وارد کنید. سپس ضربه بزنید فروشگاه خود را ایجاد کنید دکمه همانطور که در صفحه نمایش زیر برجسته می کنیم.

خرید فرم ثبت نام

نکته طرفدار: عادت به ایجاد رمزهای عبور قوی داشته باشید. علاوه بر این ، هرگز از همان رمز عبور در حساب های مختلف استفاده نکنید و مرتباً رمز عبوری خود را تغییر دهید.

هنگامی که جزئیات شما از بین رفت ، Shopify شما را به صفحه معرفی مجدد هدایت می کند که مانند Wix ، آنها اطلاعات بیشتری راجع به بیزینس شما درخواست می کنند. در اینجا چگونه به نظر می رسد.

خرید صفحه خوش آمد گویی

تا حد امکان به آنها بگویید. از طرف دیگر ، می توانید صفحه خوش آمدگویی را پرش کرده و مستقیم به کار خود ادامه دهید.

طبق معمول ، من وقت خود را صرف کردم تا در حد امکان بتوانم اطلاعات لازم را برای این آموزش ارائه کنم. در پایان این همه ، داشبورد سرپرست نشان داده شده در زیر را دریافت خواهید کرد.

خریدن داشبورد سرپرست

قبل از هر کاری ، به صندوق پستی خود وارد شوید و ایمیل خود را تأیید کنید.

خرید ایمیل تأیید

با کلیک روی ثبت نام خود را تکمیل کنید دکمه شما را به داشبورد سرپرست Shopify باز می گرداند. در داشبورد سرور می توانید چند کار انجام دهید. می توانید (به ترتیب شماره):

 1. محصولات جدید خود را به فروشگاه خود اضافه کنید
 2. یک موضوع را سفارشی کنید
 3. دامنه سفارشی اضافه کنید

من به طور خلاصه به دو قسمت اول می پردازم و بعد می توانیم وبلاگ اضافه کنیم. معامله؟ عالی ��

افزودن محصول جدید به فروشگاه Shopify

اضافه کردن یک محصول جدید به فروشگاه Shopify شما کالاهای کلاس چهارم است. به سادگی به داشبورد سرپرست خود وارد شوید و روی آن کلیک کنید اضافه کردن محصول دکمه مطابق شکل زیر.

اضافه کردن محصول جدید برای خرید فروشگاه

در صفحه ویرایشگر محصول که در آینده قرار دارد ، جزئیات محصول خود را اضافه کنید (و می توانید مقدار زیادی به آن اضافه کنید) و سپس ضربه بزنید صرفه جویی دکمه همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

ویرایشگر محصول shopify

پس از افزودن محصول خود (و می توانید هر تعداد که می خواهید اضافه کنید) ، روی آن کلیک کنید خانه برای بازگشت به داشبورد سرپرست همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است.

سفارشی کردن موضوع Shopify

Shopify به شما امکان می دهد بدون شکسته شدن عرق ، ظاهر و احساس فروشگاه آنلاین خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید. چطور؟ در داشبورد سرپرست خود در زیر تب سفارشی سازی موضوع ، روی ضربه بزنید موضوع را سفارشی کنید دکمه مطابق شکل زیر.

موضوع سفارشی سازی

با کلیک بر روی دکمه فوق ، شما را به صفحه Shopify Themes سوق می دهد ، جایی که می توانید مانند انتخاب زیر ، از بین تم های رایگان و پریمیوم انتخاب کنید. برای این آموزش ، با مضامین رایگان رفتم.

خرید کتابخانه تم

کلیک کنید روی موضوعات رایگان را کاوش کنید دکمه برای راه اندازی پاپ آپ نشان داده شده در زیر.

انتخاب موضوع خرید

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید ، و سپس ضربه بزنید به کتابخانه تم اضافه کنید دکمه همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

انتخاب یک موضوع در shopify

پس از افزودن موضوعی به کتابخانه ، می توانید با کلیک بر روی آن ، سبک دهید شخصی سازی پیوند را به عنوان جزئیات ما در تصویر زیر پیوند دهید.

نحوه شخصی سازی یک موضوع در shopify theme shop

هنگام کلیک روی شخصی سازی پیوند ، Shopify شما را به ویرایشگر وب سایت با کاربرد آسان نشان می دهد که در زیر نشان داده شده است.

ویرایشگر وب سایت خرید

در اینجا ، می توانید فروشگاه آنلاین Shopify خود را سفارشی کنید تا زمانی که افت کنید. نبوغ خلاق خود را رها کنید و فروشگاه رویاهای خود را ایجاد کنید. اگر نتایج رضایت بخش است ، روی آن ضربه بزنید انتشار دکمه در سمت راست بالای ویرایشگر برای ذخیره تغییرات خود را.

اکنون به وبلاگ Shopify خود اضافه کنید.

چگونه یک وبلاگ به فروشگاه Shopify خود اضافه کنیم

در داشبورد سرپرست Shopify خود ، به قسمت زیر بروید فروشگاه آنلاین -> پست های وبلاگ و کلیک کنید پست وبلاگ ایجاد کنید دکمه همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

ایجاد پست های وبلاگ در shopify

در مرحله بعد ، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، محتوای پست وبلاگ خود را در ویرایشگر پست زیبا اضافه کنید. بدیهی است ، پس انداز خود را فراموش نکنید.

خریدن ویرایشگر پست

ویرایشگر پست فوق با تمام زنگ ها و سوت های یک سردبیر کلاس جهانی همراه است. شما همه چیز را از تصاویر برجسته ، دسته ها ، سئو و غیره دریافت می کنید.

و در زیر ، نحوه نمایش پست وبلاگ در صفحه نمایش داده شده است شروع کردن – آغاز – اولین موضوع بدون سفارشی سازی زیاد.

پست وبلاگ در shopify

این آسان بود ، درست است؟ متأسفانه برخلاف Wix ، شما باید وبلاگ خود را به منوی ناوبری خود اضافه کنید. چگونه?

در Shopify Editor قسمتی را انتخاب کنید که منوی پیمایش شما همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است واقع شود.

برای این آموزش ، من نیز با ساده موضوع ، بنابراین فهرست من در نوار کناری است. بخش Sidebar را انتخاب می کنم ، و سپس روی آن کلیک می کنم منوی ویرایش پیوند در منو مطابق شکل زیر.

با انجام این کار باز می شود جهت یابی در یک برگه جدید بعد کلیک کنید مورد منو را اضافه کنید مطابق شکل زیر.

افزودن مورد جدید در shopify

در پنجره بازشو ظاهر شده ، نام وبلاگ خود را به عنوان مثال اضافه کنید. وبلاگ Matt ، و سپس نوع پیوند را از بین آن انتخاب کنید ارتباط دادن منوی کشویی مطابق شکل زیر. توجه داشته باشید: شما باید انتخاب کنید وبلاگها برای افزودن پیوند به وبلاگ خود.

در نهایت ضربه اضافه کردن دکمه. سپس ، ضربه بزنید صرفه جویی دکمه همانطور که در زیر نشان داده شده است و کار شما انجام شده است.

وای ، چه روش پیچیده ای برای اضافه کردن یک مورد ساده از فهرست؟ اگر ما به سایت نمونه خود مراجعه کنیم ، وبلاگ مورد منو درست همان جایی است که ما می خواستیم. تصویر زیر را مشاهده کنید.

خرید وبلاگ نمونه

به فروشگاه بروید و وبلاگ خود را هم اکنون شروع کنید!

پسر ، این تبدیل به یک پست وبلاگ بسیار طولانی شد. به هر حال امیدوارم امروز چیزی یاد بگیرید.

خلاصه

وردپرس و بلاگر سیستم عامل های بلاگ نویسی محبوب و بدون شک هستند ، اما اگر در Wix یا Shopify شروع کردید ، برای ایجاد یک وبلاگ قدرتمند دیگر نیازی به جایی دیگر ندارید..

Wix و Shopify از قابلیت های بلاگ نویسی قدرتمندی برخوردار هستند که باعث می شود ایجاد یک وبلاگ به یک نسیم تبدیل شود. اگر حقوق کارت خود را بازی می کنید ، ممکن است دیگر هرگز به WordPress نگاه نکنید.

آیا من چیز مهمی را که دوست دارید یاد بگیرید ، کنار گذاشتم؟ آیا سؤال یا پیشنهادی دارید؟ لطفا در قسمت نظرات ما را مطلع کنید. تشویق به ایجاد یک وبلاگ موفق در Wix یا Shopify!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map