تبدیل سایت های وردپرس به HTML استاتیک (برای افزایش سرعت ، امنیت و سئو)

وردپرس برای اکثر کاربران به انتخاب CMS تبدیل شده است ، اما بدون دلیل نیست. این آسانترین و سریعترین راه برای آنلاین شدن برای وبلاگ یا شغل است و تطبیق پذیری ، شخصی سازی و سهولت تنظیم و بهره برداری در درجه دوم قرار ندارد.


با این وجود ، مطلوب کمی باقی می ماند و به همین دلیل مردم به دنبال گزینه های دیگر هستند ، یا در این مورد ، راه حل کامل تری که بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد. بله ، ما در حال صحبت کردن هستیم تبدیل سایتهای وردپرس به سایتهای HTML ثابت بدون اینکه CMS وردپرس خود را خدشه دار کنید.

به عبارت دیگر ، مجموعه ای مانند موردی که ما در مورد آن صحبت می کنیم به شما این امکان را می دهد تا ضمن جلوگیری از برخی از مسائل مهم مرتبط با CMS ، از مدیریت مطالب و سایت خود با WordPress استفاده کنید. مشکلات هک شدن ، مشکلات سرعت و عملکرد هک, وابستگی بیش از حد به یک سرویس میزبانی و غیره.

اما بیایید یکبار هم که بخواهیم شما را از طریق همه قدم بزنیم جوانب مثبت و منفی برای تبدیل سایتهای وردپرس به سایتهای HTML ثابت و همچنین گزینه های مختلفی که می توانید برای انجام آن استفاده کنید.

وردپرس و محبوبیت روزافزون آن

وردپرس است محبوب ترین CMS در جهان (سیستم مدیریت محتوا). CMS در واقع نرم افزاری است که به کاربران امکان می دهد وب سایت های خود را بدون هیچ گونه دانش کدگذاری ایجاد و مدیریت کنند.

و وردپرس در انجام این کار بسیار خوب است. بسیار متنوع است و انواع پلاگین را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند هر نوع عملکردی را که می خواهند در وب سایت خود اجرا کنند بدون اینکه حتی کد را لمس کنند.

تطبیق پذیری وردپرس همچنین دلیل محبوبیت آن است که در این واقعیت مشهود است که در حال حاضر حدود 33.5٪ از کل وب سایت های اینترنتی را قدرت می دهد.

سایت های وردپرس و فاکتورهای مهمی که باید در نظر بگیرید

در حالی که ما فقط یک مرور کلی در مورد WordPress به شما ارائه دادیم ، این نیز هست مهم است که امنیت ، کارایی و سئو سایتهای وردپرس را در نظر بگیرید هنگامی که صحبت از تجربه کلی وب در کسب و کار شما می شود ، آنها فاکتورهای اساسی هستند.

امنیت یک عامل کم کم شگفت آور است که اکثر کاربران به آن اهمیت زیادی نمی دهند. بیش از چند مورد از مشاغل موفق در حال از بین رفتن هستند و هرگز قادر به بازیابی از نقض عمده امنیتی وب سایت و داده های خود نیستند.

عادلانه است که بگوییم WordPress از نظر امنیتی ، به ویژه به طور پیش فرض ، بهترین ها را ارائه نمی دهد. با این وجود ، می توانید یک متخصص استخدام کنید یا برخی اقدامات امنیتی را برای بهبود سطح کلی امنیت سایت وردپرس خود انجام دهید.

تقریباً همین مسئله در مورد کارایی جنبه نیز اگرچه عملکرد به طور پیش فرض دقیقاً بد نیست ، یک سایت وردپرس برای عملکردی تر و سریع تر نیاز به چند بهینه سازی مناسب دارد.

سئو جنبه مطمئناً چیزی است که وردپرس نسبت به سایر گزینه های CMS کاملاً حاشیه ای دارد. بهینه سازی سایت های وردپرس برای SEO بسیار آسان است ، و پلاگین های زیادی وجود دارد که تقریباً تمام نیازهای بهینه سازی SEO سایت شما را بر عهده دارند.

اما بسیاری از کاربران هنوز نیاز به مهاجرت به نسخه ثابت وب سایت وردپرس خود را پیدا می کنند. بیایید بدانیم چرا.

وب سایت های دینامیک و استاتیک

ما قبلاً بیشترین مزایای مهم مربوط به آن را پوشش داده ایم ماهیت پویا وردپرس. در واقع وجود دارد گزینه های بی پایان برای انتخاب از موضوعات و افزونه ها نگران باشید تا بتوانید به راحتی و به سرعت به وب سایت خود نوع ظاهری و عملکردی را که می خواهید ارائه دهید بدون اینکه بخواهید اصلاً با کد اشتباه بگیرید.

منبع: https://www.pluralsight.com/blog/creative-professional/static-dynamic-website-theres-difference

ولی این طبیعت پویا با محدودیت های خاص خود همراه است, که چیزی است که ما باید کمی با جزئیات بیشتری بحث کنیم.

محتوای دینامیکی از نظر فنی بدان معنی است که هر بار که کاربر به وب سایت شما مراجعه می کند ، درخواستی انجام می شود و داده های مورد نیاز از پایگاه داده شما گرفته می شود تا به آنچه در خواست آنها است ارائه دهد..

تصور کنید این اتفاق یک میلیون بار در ماه برای وب سایت های پرترافیک متوسط ​​و پرمخاطب و مانند 10 میلیون بار در ماه برای وب سایت های با ترافیک واقعاً بالا انجام شود.

این مسئله نگرانی های خاصی را ایجاد می کند ، خصوصاً در مورد عملکرد و امنیت جبهه. در مورد سابق ، سرعت سایت شما تماشای خود را نشان می دهد ، که یکی از مهمترین فاکتورهای سئو در نظر Google است.

اما چیزهای بیشتری برای آن وجود دارد از آنجا که این پایگاه داده محدودیت های خاص خود را دارد ، ایجاد سنگر زیاد در ترافیک شما ممکن است باعث شود که عملکرد آن متوقف شود زیرا ممکن است قادر به افزایش بار شما نباشد ، در نتیجه وب سایت شما نیز خراب شود.

از این گذشته ، وب سایت شما حتی اگر ترافیک یکی از بسیاری از وب سایت های میزبان در همان سرور همان سایت شما وجود داشته باشد ، می تواند خراب شود. این مورد بیشتر سرویس های میزبانی مشترک است..

سپس قسمت امنیتی می آید. بیشتر حوادث هک کردن معمولاً در سمت پایگاه داده اتفاق می افتد. علاوه بر این ، سیستم عامل های منبع باز مانند وردپرس در برابر حملات هکری آسیب پذیرتر هستند ، زیرا همه مهاجمان باید انجام دهند پیدا کردن یک آسیب پذیری خاص است که بعدا می تواند در سطح بسیار بالایی تغییر یابد..

به طور مشابه ، دقیقاً مانند عملکرد ، اگر هر سایت دیگری که در همان پایگاه داده میزبانی شود زیرا سایت شما هک می شود ، احتمال هک شدن سایت شما نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

نیازی به گفتن نیست ، این مسائل در جبهه تعمیرات چیزهای زیادی را می طلبد. تم ها و افزونه های منسوخ شده می توانند سایت شما را در برابر امنیت و سایر موارد آسیب پذیرتر کنند ، بنابراین باید مرتباً به روز شوند.

هرگونه افزونه یا مضمون هک شدن یا آلوده شدن به کد مخرب می تواند منجر به تلاش و حمله هک در سطح انبوه نیز شود ، بنابراین شما نیز باید در نوع تم ها و افزونه هایی که استفاده می کنید احتیاط کنید و مواردی که آسیب پذیر شده اند را حذف کنید..

با این حال ، اکثر کاربرانی که واقعاً نگران امنیت سایت وردپرس خود هستند نیز باید اقدامات امنیتی اضافی مانند افزونه های امنیتی برتر را پیاده سازی کنند.

مزایای استفاده از وب سایت های استاتیک

از آنجا که سایت های استاتیک از یک بانک اطلاعاتی استفاده نمی کنند ، در برابر بیشتر موارد بالقوه ای که در بالا مورد بحث قرار گرفتیم ، آسیب پذیر نیستند. علاوه بر این ، آنها همچنین مزایای عملکرد و امنیت زیادی دارند.

بگذارید آنها را با جزئیات زیر پوشش دهیم.

امنیت

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم, یک وب سایت استاتیک نیازی به استفاده از بانک اطلاعاتی ندارد. این یعنی نمی توان هک شد با هک کردن یک بانک اطلاعاتی از طریق شیوه هایی مانند تزریق SQL (SQLi) و اسکریپت کراس سایت (XSS) که به طور هشدار دهنده با سایت های وردپرس بسته به یک پایگاه داده رایج است.

به طور مشابه ، یک سایت ثابت نیز نمی تواند با هک کردن برخی سایتهای دیگر در همان پایگاه داده همان وب سایت شما هک شود. یک وب سایت استاتیک همچنین در برابر همه امکان هک هایی که اکثر سایت هایی که از نرم افزار منبع باز مانند وردپرس استفاده می کنند ، آسیب پذیر نیست.

شما همچنین به دلیل استفاده از تم های قدیمی یا آلوده یا افزونه های رایگان ، خطر هک شدن را مرتفع نمی کنید. بنابراین با استفاده ساده از وب سایت استاتیک ، امنیت وب سایت خود را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشید.

سرعت

در بالا چطور بحث کردیم وب سایت های پویا ممکن است دارای مشکلات سرعت باشند زیرا آنها نیاز به درخواست به پایگاه داده و دریافت محتوای درخواستی از آن دارند. اما به عنوان یک وب سایت استاتیک از صفحات از پیش ارائه شده و نه یک پایگاه داده استفاده می کند ، خیلی سریعتر بارگیری می شود زیرا در سایت های پویا هیچگونه عقب و جلو درگیر نیست.

منبع: https://www.thecrazyprogrammer.com/2016/11/difference-between-static-and-dynamic-website.html

بهبود سرعت نه تنها به اطمینان از تجربه بهتر کاربر کمک می کند بلکه شما را در کتب خوب گوگل در جبهه سئو قرار می دهد.

نگهداری

از نو, با وب سایت های استاتیک ، هیچ افزونه یا مضمونی برای مرتب سازی به روزرسانی وجود ندارد. از لحاظ سرعت یا بهینه سازی عملکرد کارهای زیادی انجام نمی شود. نیازی به استخدام متخصص برای بهبود سرعت یا کارایی سایت استاتیک نیست.

نگرانی های کمتری در مورد مقایسه سنبله های ترافیکی در مقایسه با سنبله های ترافیکی برای سایت های پویا وجود دارد. مطمئناً همه این موارد به معنای زمان بسیار آسان تری برای حفظ سایت شما و امکان تمرکز بهتر بر روی قسمتهای مهمتر از تجارت آنلاین شما است.

معایب وب سایت های استاتیک

تا آنجا که معایب یک وب سایت استاتیک پیش می رود ، بستگی به نحوه عملکرد شما دارد سایت پویا وردپرس خود را به یک استاتیک تبدیل کنید. از آنجا که استفاده از افزونه ها معمولاً گزینه محبوب تری نسبت به استفاده از راه حل های دیگر است ، بگذارید در مورد معایب آن از دیدگاه بحث کنیم.

برای کاربر متوسط ​​بسیار فنی است

تبدیل یک سایت پویا به یک سایت استاتیک می تواند برای یک کاربر متوسط ​​وردپرس بسیار فنی باشد. مراحل پیچیده زیادی وجود دارد و رفع هرگونه اشتباه در طی فرایند دشوار است.

به عنوان مثال ، اگر تصمیم دارید از محبوب برای تبدیل سایت خود به یک استاتیک استفاده کنید ، ابتدا باید یک زیر دامنه ایجاد کنید و نصب وردپرس خود را در آنجا منتقل کنید ، در حالی که برای دریافت فایل های سایت ، سایت استاتیک را در تنظیمات افزونه تنظیم می کنید..

اگر نصب وردپرس و فایلهای وب سایت شما روی سرورهای مختلف قرار داشته باشند ، یک مرحله اضافی وجود دارد و شما مجبور هستید که فایلهای استاتیک را به صورت یک فایل زیپ بارگیری کنید و آنها را در سرور خود بارگذاری کنید..

اگر قبلاً کاری از این دست انجام نداده اید ، می تواند به سرعت طاقت فرسا شود و فضای زیادی را برای اشتباهات و مسدود کردن موارد باقی بگذارد ، که رفع آن دشوار یا گران است. برخی از مسائل بالقوه متداول شامل پرونده های انتقال تصویر به همراه سایر پرونده های سایت یا مشکلات روبرو CSS شما نیست..

گزینه CDN آسان نیست

اگر نمی دانید ، CDN به یک شبکه تحویل محتوا اشاره دارد. در اصل این منبعی است که فایلهای مورد نیاز سایت استاتیک شما را به کاربران شما ارائه می دهد ، به طور ایده آل از مکانی که نزدیک ترین مکان به جایی است که بیشتر کاربران شما از آنجا می آیند تا زمان بارگیری سریع دریافت کنند.

اکنون ، به عنوان هیچ افزونه ایجاد کننده سایت استاتیک – از جمله Simply Static که ما در بالا به آن اشاره کردیم – از CDN استفاده نمی کنید که این وظیفه را برای شما به عهده بگیرد ، این چیزی است که برای شما باقی خواهد ماند. به عبارت دیگر ، شما باید راه حل خود را در اینجا پیکربندی کنید.

محدودیت در عملکرد

آمدن به سمت کارایی موارد ، ایجاد یک سایت استاتیک با استفاده از افزونه های تولید کننده سایت استاتیک محدودیت های کاملاً محدودی دارد. شما نمی توانید از فرم های مخاطب استفاده کنید ، یک عملکرد جستجو در سایت و نظرات داشته باشید, یا هر چیز دیگری برای این ماده که در عملکرد آنها پویا است. استفاده از راه حل های شخص ثالث یک گزینه است اما می تواند گران شود و همچنین راه اندازی آن دشوار است.

علاوه بر این ، اگر تغییر مسیرهای زیادی در سایت خود داشته باشید ، با رفتن استاتیک ، بیشترین مزیتی را که در جبهه سئو به دست می آورید از دست می دهید. دلیل این امر این است که افزونه ها یک پرونده .htaccess را برای سایت شما ایجاد نمی کنند ، و در عوض از برچسب های متا برای همه تغییر مسیرهای خود استفاده می کنند که برای SEO مناسب نیست..

سرانجام ، این واقعیت نیز وجود دارد که سایت های ایستا تولید شده با استفاده از افزونه ها با مشکلات نگهداری نیز مواجه هستند. بزرگترین نکته اینجاست که توجه داشته باشید این است که هر تغییری که در سایت خود ایجاد کنید باعث می شود سایت شما مجدداً منتشر شود ، که شاید برای سایت های کوچکتر مسئله ای نباشد اما می تواند برای سایتهای بزرگتر به میزان قابل توجهی وقت گیر باشد..

نحوه تبدیل یک سایت وردپرس به یک سایت HTML استاتیک?

اکنون که از مزایا و مضرات ساخت سایت وردپرس خود به صورت استاتیک آگاه هستید ، به ما بگویید که چگونه می توانید در مورد اجرای این تغییر ، دو گزینه ای که دارید و چگونه می توانید بیشتر معایب خود را حل کنید ، بحث کنیم..

افزونه های تولید کننده سایت استاتیک

همانطور که قبلاً در بالا بحث شد ، می توانید با استفاده از یکی از افزونه های تولید کننده سایت استاتیک در سایت ، سایت وردپرسی خود را به صورت استاتیک ایجاد کنید که محبوب ترین گزینه ها Simply Static و WP2Static هستند. اما اگر تصمیم دارید از هر یک از این افزونه ها استفاده کنید ، باید با محدودیت ها و مسائلی که در بالا مورد بحث قرار گرفتید ، مقابله کنید.

با این گفته ، اجازه دهید سریع این دو گزینه محبوب زیر را مرور کنیم.

به سادگی استاتیک

افزونه ساده وردپرس استاتیک

به سادگی استاتیک است محبوب ترین افزونه تولید کننده سایت استاتیک با بیش از 20،000 سایت وردپرس در هنگام نوشتن این پست از آن استفاده می کنند. این به شما کمک می کند تا یک نسخه استاتیک از سایت وردپرس خود ایجاد کنید که بتوانید ضمن بازدید از نصب وردپرس خود در یک مکان امن ، در هر کجا که می خواهید ، در اختیار بازدید کنندگان خود قرار دهید..

این به شما کمک می کند تا از داشتن بسیاری از مشکلات امنیتی بالقوه مرتبط با سایت های وردپرس جلوگیری کنید در حالی که به شما امکان می دهد به لطف صفحات استاتیک از پیش ارائه شده سریعتر محتوا را به بازدید کنندگان خود ارائه دهید..

WP2Static

افزونه وردپرس WP2Static

WP2Static است یکی دیگر از افزونه های تولید کننده سایت استاتیک محبوب این امکان را به شما می دهد تا ضمن اینکه به شما امکان می دهید از WordPress برای مدیریت محتوای سایت خود استفاده کنید ، یک نسخه استاتیک از وب سایت وردپرس خود ارائه دهید..

برخی از ویژگی های محبوب دیگر آن شامل حذف همه نشانه ها از سایت شما است که نشان می دهد از WordPress استفاده می کند ، بنابراین به هکرها علاقه ای ندارد ، گزینه ای برای میزبانی سایت شما به صورت رایگان با استفاده از یکی از گزینه های ارائه شده در قالب صفحات GitHub و گزینه های دیگر. ارسال اعلان های دسک تاپ هنگام انجام کارهای صادراتی شما و غیره.

اگرچه به طور پیش فرض با WooCommerce یا سایت های عضویت کار نمی کند ، می توانید از یک ابزار شخص ثالث مانند Snipcart استفاده کنید تا این کار را به خوبی برای آن دسته از سایت ها انجام دهد.

علاوه بر این ، می توانید با افزودنیهای پرداخت شده WP2Static ، از جمله مبدل فرم استاتیک (برای داشتن مخاطب و اشکال دیگر در سایت استاتیک خود) ، پردازنده CSS پیشرفته (برای سفارشی کردن ظاهر سایت خود ، عملکرد سایت استاتیک خود را حتی بیشتر کنید. ) ، و خزیدن و کشف پیشرفته ، از جمله دیگران.

همه موارد گفته شده و انجام شده ، استفاده از یکی از این افزونه ها ممکن است در بعضی موارد گزینه خوبی باشد ، به ویژه از جمله ارائه صفحات فرود و نه وب سایت ها به طور کلی ، یا وب سایت های کوچکتر که عناصر پویا مانند نظر ندارند..

بنابراین در این موارد گزینه بهتری چیست؟ بیایید در زیر بدانیم.

راه حل های میزبان استاتیک وردپرس بدون سرور

راه حل های شخص ثالث وجود دارد که به عنوان یک عمل می کند میزبان وب وردپرس استاتیک ، بدون سر و صدا, و یک جایگزین عالی برای استفاده از افزونه ها است زیرا به شما کمک می کند تا مشکلات مربوط به دومی را بدست آورید. بیایید 3 راه حل خاص را بررسی کنیم که در واقع گزینه های بسیار خوبی برای ساخت استاتیک سایت وردپرس شما هستند.

استراتژیک

میزبان وردپرس استاتیک بدون سر استاتیک

Stattic یک میزبان وردپرس بدون سر است که به شما امکان می دهد یک نسخه سبک و استاتیک از وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید در حالی که به شما امکان می دهد از وردپرس به عنوان با پس زمینه معمول استفاده کنید.

بر خلاف گزینه های دیگر برای ایجاد یک نسخه استاتیک از سایت وردپرس ، Strattic فراتر از قابلیت های محدود است و به شبکه بزرگی از CDN های گسترده در سراسر جهان می بالد ، به معنای مهم نیست که بازدیدکنندگان وب سایت شما از کجا به سر می برند ، همیشه سرعت بارگذاری سریع و چشمگیری دارند. به آنها محتوا از نزدیکترین مکان به مکانشان ارائه می شود.

داشبورد استراتیکی

Strattic سایت پویا وردپرس را از وب جدا کرده و آن را بر روی تأیید احراز هویت URL دیگری قرار می دهد تا فقط صاحبان سایت بتوانند به آن سایت دسترسی پیدا کنند. می توانید مانند همیشه استفاده از WordPress خود را ادامه دهید – افراد بازاریابی هنوز هم می توانند محتوا اضافه کنند ، هنوز هم می توانید افزونه ها اضافه کنید و غیره.

به همین ترتیب ، به لطف قابلیت های داخلی برای عناصر پویا مانند فرم تماس ، عملکرد جستجوی سایت و موارد دیگر ، می تواند بیشتر محدودیت های راه حل های تولید سایت سایت استاتیک را بدست آورد..

Strattic با افتخار ادعا می کند که چگونه یک راه حل استاتیک میزبانی وردپرس استاتیک بدون سرور با معماری بدون سرور خود است ، که به طور خودکار بسیاری از آسیب پذیری ها و نگرانی های عملکرد مربوط به سرورهای میزبان را حذف می کند.

برنامه هاستینگ استراتژیک

طرح استارت در Strattic با قیمت 35 دلار در هر ماه انجام می شود و با تمام ویژگی های یک وب سایت همراه است. Strattic بدون توجه به اینکه با چه برنامه هایی پیش بروید ، از روند مهاجرت برای شما مراقبت خواهد کرد.

هاردیپرس

میزبان وردپرس بدون سرور hardypress

HardyPress یکی دیگر از گزینه های میزبانی وب بدون سرور برای کاربران وردپرس است. این در واقع بسیار ارزان تر از Strattic است ، با توجه به اینکه طرح وب سایت شخصی تقریبا در آن قیمت گذاری شده است 5 دلار در هر ماه (اگر سالانه پرداخت می کنید) ، اما از نظر کارایی چیزی را از دست نمی دهید.

قیمت گذاری هاردیپرس

عملکرد و امنیت سایت وردپرس خود را در هیچ زمان تقویت نکنید! بازدید کنندگان به نسخه کاملاً استاتیک وب سایت شما دسترسی دارند. نصب وردپرس واقعی شما در یک دامنه جداگانه زندگی می کند و فقط درصورتی انجام می شود که ویرایشگر نیاز به ایجاد تغییراتی در محتوا داشته باشد.

در حقیقت ، همه کاره تر است زیرا به شما امکان می دهد از همه افزونه های وردپرس استفاده کنید که هیچ مؤلفه پویایی در جلو ندارند. HardyPress همچنین از فرم های معروف تماس 7 پشتیبانی می کند,
در حالی که عملکرد جستجوی خود را در وب سایت شما پیاده سازی می کند.

دقیقاً مانند Strattic ، نصب وردپرس شما را در یک دامنه جداگانه قرار می دهد که در حالی که می توانید نسخه کاملاً استاتیک از وب سایت خود با 30 مکان در سراسر جهان برای حتی بارگذاری سریعتر ، به جز شما دسترسی پیدا نکنید..

برخی از ویژگی های دیگر آن شامل فناوری SSD ، HTTPS ، امکان خاموش کردن نمونه وردپرس و موارد دیگر می باشد.

شیفت

میزبانی وب وردپرس Stifless Server Shifter

اگر می خواهید با سایت وردپرس خود به حالت ایستاده بروید ، Shifter گزینه عالی دیگری است. این برنامه به شما امکان می دهد تا از تمام تم ها و افزونه های وردپرس خود (ممانعت از آنهایی که دارای عناصر پویا هستند) استفاده کنید در حالی که به طور شگفت آور تنظیم و نگهداری آن آسان است..

بدون همان سردردهای میزبانی یا تهدیدات توسط رباتها و هکرها از همان تم ها ، افزونه ها و ابزارهایی که می شناسید و دوست دارید استفاده کنید.

گزینه های 1 کلیک برای تقریباً هر کاری که شما باید انجام دهید وجود دارد ، و راه اندازی یک سایت جدید یا مهاجرت سایت قدیمی وردپرس شما نسیم با Shifter است.

امنیت و عملکرد به خوبی با دو گزینه تولید سایت سایت استاتیک دیگر که در بالا مرور کردیم خوب است ، با برخی از ویژگی های بسیار زیبا از جمله اعزام به Netlify و اعلان های Slack یا حتی یکپارچه سازی سفارشی مطابق نیاز شما ، HTTP / 2 دروازه را فعال کرد. ، استقرار IPv6 و موارد دیگر.

این گزینه ها برای نظرات و فرم تماس با شماست و فقط با سایت های تجارت الکترونیکی مبتنی بر Shopify کار می کند.

قیمت گذاری شیفت

در مورد قیمت گذاری ، ابتدایی ترین طرح آن با هیچ گزینه دامنه سفارشی برای استفاده به صورت رایگان برای یک وب سایت در دسترس نیست ، در حالی که ارزان ترین طرح با دامنه سفارشی در قیمت گذاری شده است 16 دلار در ماه.

تبدیل سایتهای وردپرس به HTML استاتیک: خلاصه

تبدیل سایتهای وردپرس به سایتهای HTML html

رفتن به استاتیک با سایت وردپرس شما مزایای بسیاری دارد, اما برای همه نیست در حالی که در اینجا خیلی به تنظیمات و نیازهای شما بستگی دارد ، نوعی قاعده مهم این است که اگر تمایل دارید هر روز یا چند بار در روز وارد داشبورد وردپرس خود شوید ، پس احتمالاً ساخت سایت وردپرس شما به صورت استاتیک باعث ایجاد دردسرهای نگهداری بیشتر می شود. برای شما از آنچه ارزشش را دارد.

به گفته این ، حتی اگر تمایل به ایجاد تغییر بیش از حد در سایت وردپرس خود ندارید ، باید در نظر داشته باشید که کدام گزینه را باید استفاده کنید تا بتوانید به نسخه ثابت سایت خود تغییر دهید..

در حالی که ممکن است گزینه افزونه برای بودجه برای کاربران جذاب باشد, این می تواند باعث ایجاد مشکلاتی برای وب سایت های بزرگ شود که می توان با آنها مشکل داشت. با این حال ، به احتمال زیاد به نظر می رسد گزینه مناسبی برای بودجه برای فرود صفحه ها و سایت های کوچک فقط برای محتوای باشد.

اگر به عملکرد بیشتری نیاز دارید یا به یک سایت وردپرس نسبتاً بزرگ دارید ، از یکی از این موارد استفاده کنید راه حل های میزبانی وردپرس استاتیک بدون سرور شخص ثالث ما در بالا بررسی کردیم این نه تنها یک انتقال فوق العاده روان را تضمین می کند بلکه به شما امکان می دهد تا درست از همان روشی که قبلاً انجام داده اید از WordPress استفاده کنید ، ضمن اینکه قابلیت های داخلی را نیز برای عناصر مهم پویا مانند فرم های تماس و جستجوی وب سایت ارائه می دهد..

سرانجام ، بخاطر بسپار مطمئناً انتقال به استاتیک باعث افزایش سرعت ، کارایی و امنیت کلی می شود از وب سایت وردپرس شما ، اگر نیازی به استفاده از بیش از حد بسیاری از عناصر پویا نیست ، فقط یک گزینه است.

اگر این کار را انجام دهید ، میزبانی مشترک با کیفیت و بهینه سازی سرعت و عملکرد مناسب چیزی است که باید در عوض بدنبال آن باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map