بهترین برنامه های وابسته به میزبانی وب

میزبانی وب یکی از بیشترین کاربردهاست سوله های بازاریابی سودآور در آنجا در اینجا لیست من از بهترین مواردی است که می توانید در کمیسیون حداکثر 7000 دلار درآمد کسب کنید برای هر مشتری میزبانی وب که به آن مراجعه می کنید.


اگر کسی به شما گفت هزاران دلار در حالی که خواب بودند ، درآمد کسب کردید ، به آنها چه می گویید؟ احتمالاً این ادعا را به عنوان دروغین رد می کنید ، آنها را دیوانه می خوانید و ادامه می دهید ، فکر می کنید نمی توان آن را بدست آورد (یا اصلاً) بدون اینکه واقعاً “در محل کار” باشید..

اما چگونه آنها آن را کسب می کنند؟ جواب ساده است – بازاریابی وابسته.

بهترین میزبان وب و وردپرس میزبان برنامه های وابسته در سال 2020:

میزبان وبکمیسیونپیوند ثبت ناممرور
وب مایع150 دلار – 7000 دلاربرنامه وابسته به وب مایع
کینستا50 دلار – 500 دلاربرنامه وابسته Kinsta
موتور WP200 دلار+WP Engine Affiliate Program
ابرهای ابری50 دلار – 200 دلارCloudways Affiliate Program
میزبانی A285 دلار – 140 دلاربرنامه وابسته میزبانی A2
SiteGround50 دلار – 125 دلار+برنامه وابسته SiteGround
iPage105 دلار – 150 دلاربرنامه وابسته iPage
میزبان50 دلار – 125 دلاربرنامه وابسته HostGator
Bluehost65 دلار+برنامه وابسته Bluehost

هزاران صاحب وب سایت و وبلاگ نویسان راهی پیدا کرده اند تا بتوانند خود را با یک جریان درآمد منفعل حفظ کنند. چطور؟ با ارتقاء شرکت های میزبان وب. آیا می دانید که Bluehost 5 میلیون دلار در کمیسیون پرداخت کرد سال گذشته به شرکت های وابسته!

لازم به ذکر است که این وب سایت درآمد حاصل از بازاریابی شرکت های وابسته می کند. از آنجا که هیچ مخفی نیست که من از این وب سایت از طریق بازاریابی وابسته ، به طور عمده از میزبان وب استفاده می کنم که در طول سال ها به عنوان توسعه دهنده وب از آنها استفاده کردم..

وقتی نوبت به انتخاب بهترین برنامه های وابسته به هاست میزبانی می رسد ، باید مراقب باشید. فقط کسی را انتخاب نکنید که بالاترین کمیسیون را پرداخت می کند ؛ یکی را انتخاب کنید که قابل اعتماد ، کاربر پسند و به دلیل کیفیت آن شناخته شده باشد.

ولی مهمترین قانون شما همیشه باید سعی کنید دنبال کنید ، این است:

به عنوان یک شرکت وابسته ، شما فقط باید میزبان وب را که با آنها آشنا هستید توصیه کنید – و فقط باید میزبان وب را که قبلاً از آنها استفاده کرده اید توصیه کنید و به شما در دستیابی به چیزی کمک کرده اند.

اگر به محصول اطمینان ندارید و احساس نمی کنید که به مردم کمک می کند ، پس نباید آن را تبلیغ کنید.

مگر اینکه محصول را دقیقاً بدانید ، آن را با موفقیت برای خودتان به کار برده اید و می توانید آن را برای مخاطبان خود اثبات کنید ، نمی توانید انتظار داشته باشید که دیگران فقط حرف خود را برای آن بکشند – پت فلین از SmartPassiveIncome

او می داند که در مورد چه چیزی صحبت می کند زیرا او هر ماه و حدود 30 کیلو دلار از تبلیغ Bluehost درآمد می کند.

زیرا اگر محصولی کم کیفیت را تبلیغ می کنید ، تأثیر بدی بر شما می گذارد. می توانید در نهایت مخاطبی را که برای ساخت آن بسیار سخت کار کرده اید از دست بدهید. برنامه های وابسته خود را با دقت انتخاب کنید و از این طریق می توانید درآمد بیشتری کسب کنید.

بهترین برنامه های بازاریابی وابسته به میزبانی وب

بهترین برنامه های وابسته میزبانی وب

در اینجا ، من برخی از بهترین برنامه های وابسته میزبانی وب را برای پیوستن به شما ذکر کرده ام. اینها براساس پرداخت ، اعتبار و کیفیت آنها انتخاب شده است.

بیایید آنها را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم!

1. برنامه وابسته به وب مایع

برنامه وابسته به وب مایع

وب مایع یک رهبر در فضای میزبانی حق بیمه مدیریت شده است. آنها خدمات مختلفی را از سرورهای اختصاصی “کلاسیک” و میزبانی VPS و سرورهای اختصاصی Cloud و VPS ارائه می دهند تا میزبان WooCommerce و WordPress را به طور کامل مدیریت کنید.

میزبان مدیریت شده WooCommerce و WordPress سریع ، قابل اعتماد و ایمن هستند. سایت هایی که در وب مایع میزبان هستند دارای سریعترین سرعت با 10 کارگر PHP ، مهاجرت رایگان سایت ، گواهینامه های رایگان SSL و هزینه اضافی بیش از حد ، محدودیت ترافیک یا بازدید از صفحه نمی باشند..

میزبانی WooCommerce و WordPress با مدیریت LiquidWeb همراه با افزونه سازنده صفحه سازنده Beaver Builder ، تمام افزونه های Iconic WP ، Jilt Abandonded Cart ، Jilt Abandonded Cart ، Affiliate WP و Glew Analytics.

برنامه وابسته آنها جزء بهترین های این صنعت است. شرکت های وابسته 150٪ پرداخت می شوند هزینه ماهانه با حداقل CPA 150 دلار (شما همچنین برای برنامه های پیش پرداخت 50٪ پاداش می گیرید.)

مطمئناً مبلغی را برای مراجعه مشتری به LiquidWeb پرداخت می کند. در اینجا شکستی از محدوده CPA آورده شده است:

 • وردپرس مدیریت شده: 150 دلار – 2000 دلار برای هر ثبت نام
 • WooCommerce مدیریت شده: 150 دلار – 3000 دلار برای هر ثبت نام
 • میزبانی VPS: 150 دلار – 300 دلار برای هر ثبت نام
 • اختصاصی میزبانی وب: برای هر ثبت نام 150 دلار – 7000 دلار
 • Cloud Hosting: 150 دلار – 5000 دلار برای هر ثبت نام

به عنوان یک شریک وابسته در شرکت LiquidWeb طیف وسیعی از مشوقهای عالی را برای شما فراهم می کنند تا به شما در ارجاع مشتری به آنها کمک کنند:

 • کمیسیون های شخصی
 • کدهای کوپن اختصاصی
 • صفحات فرود مشترک
 • فروش ویژه و پیشنهادات
 • هدایای رایگان به مشتریان (مانند عضویت در آموزش WP101)

این باعث می شود برنامه وابسته به Liquid Web به یکی از بهترین ها تبدیل شود. این یک میزبان وب فوق العاده است که مشتریانی که شما به آنها مراجعه می کنید ، دوست دارند و از ثبت نام در آنها به شما سخاوتمندانه می پردازند.

پرداخت برای هر فروش 150 تا 7000 دلار است

2. برنامه وابسته Kinsta

برنامه وابسته kinsta

کینستا ارائه دهنده میزبانی وردپرس کاملاً مدیریت شده با سرورهای ابری که توسط Google Cloud Platform تهیه شده است. سایت های میزبان با رعد و برق بار Kinsta سریع ، ایمن بوده و با جدیدترین فناوری مانند SSL ، PHP7 ، HTTP / 2 CDN ، مناطق صحنه سازی و بارهای دیگر همراه هستند.

برنامه وابسته آنها یکی از بهترین ها است ، اگر بهترین نیست در صنعت میزبانی. برای هر فروش شما می توانید مراجعه کنید تا 500 دلار درآمد کسب می کنید + شما 10٪ کمیسیون های مکرر ماهانه دریافت می کنید.

در اینجا برخی از دلایلی که برنامه وابستگی Kinsta یکی از بهترین موارد در تجارت است ، آورده شده است:

 • بین 50 تا 500 دلار درآمد کسب کنید برای هر مشتری ارجاع شما (براساس نوع طرحی که ارجاع می دهید)
  • طرح شروع (کمیسیون 50 دلار)
  • برنامه حرفه ای (کمیسیون 100 دلاری)
  • برنامه های تجاری (کمیسیون 150 دلار)
  • برنامه های سازمانی (کمیسیون 500 دلار)
 • کوکی ردیابی طولانی 60 روزه, و درآمد در یک پنجره تبدیل 60 روزه پرداخت می شود
 • کمیسیون های تکرار ماهانه 10٪ برای مدت زمان مشتری شما به آن مراجعه کردید
 • کینستا نرخ چرن زیر 5 است٪ ، که به معنای کمیسیون های تکرار شونده مداوم است
 • پرداخت ماهانه به حساب PayPal شما
 • ردیابی زمان واقعی جایی که می توانید داده های وابسته را در زمان واقعی و همچنین مشاهده صفحه ، اشتراک ها ، جزئیات برنامه های عمیق مشاهده کنید
 • کتابخانه عظیمی از بنرهای تبلیغاتی و آرم ها و همچنین راهنمای و منابع مربوط به شرکت های وابسته.

همه این دلایل باعث می شود برنامه وابسته Kinsta به یکی از بهترین ها تبدیل شود. این یک میزبان وب فوق العاده است و همراه با برنامه وابسته پاداش آنها باعث می شود که این یک دستور العمل خاص برای موفقیت باشد. من اکیداً توصیه می کنم که بروید و برنامه آنها را بررسی کنید و شروع به کسب درآمد شرکت های وابسته کنید.

پرداخت برای هر فروش 50 تا 500 دلار است

برنامه WP Engine Affiliate

برنامه وابسته میزبانی وب WP Engine

اگر بیشتر در مورد تم ها و افزونه های وردپرس می نویسید ، WP Engine می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

WP Engine یکی از بالاترین برنامه های وابسته با پرداخت هزینه را دارد که ارائه می دهد حداقل 200 دلار در هر فروش. در تاریخ 20 ماه هرم پرداخت می شود و برای دریافت پرداخت خود باید یک حساب ShareASale ایجاد کنید.

به عنوان یک شرکت وابسته ، شما برای هر فروش یا 100٪ درآمد ماه اول (بسته به اینکه برنامه خواننده شما خریداری می کند) ، 200 دلار کمیسیون استاندارد دریافت می کنید – هر کدام که بالاتر باشد. این یک معامله شیرین است ، اینطور نیست?

موتور WP یکی از سیستم عامل های میزبان وب پیشرو در دامنه است. با ارتقاء آنها ، می توانید از نرخ معکوس پایین اطمینان حاصل کنید. همچنین می توانید مطمئن باشید که محصولی با کیفیت بالا را به مخاطبان خود توصیه می کنید.

بگذارید چند دلیل از این موضوع که چرا برنامه وابسته WP Engine جزء بهترین های تجارت است را بررسی کنیم:

 • کمیسیون های سنگین: این برنامه برای هر فروش حداقل 200 دلار پیشنهاد می کند. به سختی می توان برنامه دیگری را با آن شماره مطابقت داد. امتیاز جایزه؟ اگر مشتری شما تصمیم به انتخاب برنامه قیمت مناسب تر می کند ، 100٪ درآمد ماه اول آنها را دریافت می کنید.
 • جایزه اضافی برای مراجعه بیشتر: این برنامه به منظور ایجاد انگیزه در شرکت های وابسته برای رونق بیشتر فروش طراحی شده است. اگر دسترسی گسترده تری دارید و قادر هستید بیش از پنج بازدید کننده را به وب سایت سرویس میزبانی مراجعه کنید ، می توانید در هر فروش بیش از 200 دلار درآمد کسب کنید. برای هر پنج فروش ، تسهیل می کنید ، 100 دلار اضافی دریافت می کنید. برای 10 فروش 250 دلار می گیرید. اگر 60 مورد مراجعه شما تبدیل شود ، مبلغی به مبلغ 1500 دلار دریافت می کنید و در مجموع 15475 دلار درآمد کسب می کنید!
 • نرخ معکوس پایین: افرادی که انتخاب سرویس میزبانی WP Engine را دارند ، معمولاً کاربران اختصاصی وردپرس هستند که به دنبال یک سیستم عامل پیشرفته میزبانی هستند. و WP Engine ناامید نمی شود. بنابراین ، نرخ های برگشت معکوس بسیار پایین تر از سایر برنامه ها است ، به این معنی که بیشتر از پرداخت خود را حفظ می کنید.
 • کمیسیون از شرکت های فرعی: پتانسیل درآمدی حاصل از WP Engine حتی بیشتر است زیرا برای هر فروش كمكهای فرعی خود را به شما كمك می دهد. برای هر تبدیل توسط شرکت های فرعی خود ، 50 دلار درآمد کسب می کنید.
 • کپی �� & چسباندن مواد تبلیغاتی: WP Engine با استفاده از آگهی ها و قالب های عالی ، به اعضای وابسته خود می دهد تا از آنها به عنوان محتوای تبلیغاتی استفاده کند. این کار باعث افزایش تلاش شما در هنگام افزایش تبدیل می شود ، زیرا WP Engine بطور منظم آزمایش های A / B را روی آگهی های خود انجام می دهد. همچنین پیشنهادات ارتقاء فروش متناوب را انجام می دهد که می توانید برای افزایش مراجعه خود استفاده کنید.
 • مدت زمان طولانی کوکی: به طور کلی ، کوکی ها در اکثر برنامه های وابسته به مدت 30 روز منقضی می شوند. با این حال ، WP Engine به مدت 180 روز اجازه می دهد. این بدان معناست که اگر بازدید کننده ای از وب سایت شما روی پیوند وابسته شما کلیک کرده و در هر زمان و در مدت 180 روز برنامه میزبانی از WP Engine را خریداری کند ، شما کمیسیون موقت خود را دریافت خواهید کرد.

همه این عوامل برنامه وابسته WP Engine را به یکی از بهترین گزینه ها تبدیل می کند. تنها اشکال این است که کمتر کسی تمایل به ثبت نام از آن دارد زیرا برنامه های میزبانی آن کمی گران تر است. شما باید مخاطبان خود را بر این اساس هدف قرار دهید.

پرداخت 200 دلار + برای هر فروش است

4. برنامه وابسته Cloudways

برنامه های وابسته به میزبانی وب Cloudways

ابرهای ابری یک میزبان وب مدیریت شده است که به شما امکان می دهد وب سایت ها را به سرعت به سرورهای ابری مانند DigitalOcean ، AWS ، Vultr ، Linode و سایرین مستقر کنید.

بنابراین اگر درباره توسعه وردپرس ، مضامین و افزونه ها وبلاگ می کنید ، Cloudways می تواند گزینه عالی برای شما باشد.

Cloudways یکی از پردرآمدترین برنامه های وابسته با پرداخت هزینه است که کمیسیون هایی را ارائه می دهد تا 200 دلار در هر فروش.

آنها به تازگی برنامه وابسته خود را اصلاح کردند تا ساختارهای کمیسیون بهتر و منعطف تر را به سازمان های وابسته ارائه دهند. سه ساختار کمیسیون مختلف برای کمک به شما در کسب روشی که می خواهید وجود دارد:

 • دال (عملکرد مبتنی بر) – در هر فروش بین 50 تا 125 دلار درآمد کسب کنید
 • ترکیبی (عملکرد + مبتنی بر تکرار) – در هر ثبت نام 30 دلار + کمیسیون عمر 7٪ بدست آورید
 • سفارشی (مبتنی بر عملکرد) – در هر فروش حداکثر 200 دلار درآمد کسب کنید

بیایید به چند دلیل نگاه کنیم که چرا برنامه وابسته Cloudways یکی از بهترین موارد در تجارت است:

 • ساختار کمیسیون سخاوتمند و انعطاف پذیر: هرچه عملکرد بهتری داشته باشید ، کمیسیونهای شما بالاتر می رود. شما می توانید بین ساختار کمیسیون مبتنی بر عملکرد انتخاب کنید ، یا اگر تمایل به درآمد منفعل دارید ، اگر در دراز مدت وارد شوید ، مدل کمیسیون ترکیبی عالی است..
 • اختصاصی مدیران وابسته: شما یک مدیر وابسته اختصاصی برای کمک به شما در طی کردن هر مرحله از برنامه های وابسته میزبانی ابر استفاده می کنید. او به هر سؤالی که ممکن است پاسخ دهد و به شما امکان دسترسی به راهنمایی های متخصص را می دهد.
 • منابع یادگیری : شما می توانید به منابع مختلفی از جمله ایمیل و راهنماها ، اخبار روزانه ماهانه ، وبلاگ ها و مقالات معیار دسترسی پیدا کنید..
 • ردیابی زمان واقعی: داشبورد وابسته Cloudways همراه با کوکی های ردیابی است که بر هر بازدید کننده و مراجعه کننده نظارت می کند تا شما بتوانید یک کمیسیون واحد را از دست ندهید.
 • گزارش عملکرد: برای ارزیابی تلاشهای بازاریابی خود در مورد مبارزات انتخاباتی و بهینه سازی استراتژیها برای نتایج بهتر می توانید به صفحه عملکرد وابسته خود دسترسی داشته باشید.

Cloudways میزبان ابری با عملکرد بالا و امنیتی را برای وب سایت های WordPress و غیر WordPress ارائه می دهد. همه این دلایل باعث می شود Cloudways به یکی از بهترین برنامه های وابسته میزبانی با برخی از بالاترین نرخ تبدیل تبدیل شود.

در هر مراجعه به 200 دلار درآمد کسب کنید

5. برنامه وابسته میزبانی A2

A2 هاستینگ برنامه وابسته میزبانی وب

میزبانی A2 یک نام مشهور در صنعت میزبانی وب است و راه حل هایی را برای میزبانی وردپرس ارائه می دهد.

کمیسیون ارائه شده توسط برنامه وابسته میزبانی A2 با 85 دلار شروع می شود و تا 140 دلار افزایش می یابد. این مبلغ بر اساس تعدادی از تبدیل ها ، به دنبال ساختار پاداش انگیزه افزایش می یابد. این پرداخت در تاریخ 15th هرماه از طریق پی پال انجام می شود. همچنین 10 دلار به عنوان پاداش ثبت نام ارائه می دهد.

برای اینکه پرداخت پرداخت شود ، باید معیار 100 دلار را لمس کنید. اگر مبلغ 100 دلار در یک ماه اختصاص ندهید ، پرداخت آن در ماه بعد آزاد می شود (یا هر زمان که به آستانه رسید).

بیایید به برخی از ویژگی های برنامه وابسته میزبانی A2 بپردازیم و بفهمیم که چرا این یکی از بهترین برنامه های موجود است.

 • پرداخت زیاد: با ارائه 85 دلار برای هر فروش ، کمیسیتی که توسط A2 Hosting ارائه می شود بیش از بسیاری از برنامه های وابسته دیگر است. علاوه بر این ، با افزایش تبدیل های شما ، کمیسیون شما بالا می رود. برای تبدیل بین 11 تا 20 ، برای هر فروش 100 دلار کمیسیون دریافت می کنید. برای تبدیل بین 21 تا 30 ، مبلغ پرداختی در هر فروش به 120 دلار افزایش می یابد. سرانجام ، برای تبدیل های فراتر از 31 ، در هر فروش 140 دلار دریافت می کنید.
 • جایزه دو لایه: مانند WP Engine ، A2 هاستینگ همچنین این فرصت را به شما می دهد که هربار که شرکت های وابسته به زیر تبدیل خود را تبدیل به درآمد کنید. برای هر مراجعه به شرکت فرعی خود که از A2 هاستینگ خریداری می کند ، 5 دلار دریافت می کنید.
 • خط مشی کوکی: A2 هاستینگ به مدت 90 روز قبل از انقضاء کوکی اجازه می دهد. این بدان معناست که اگر مراجعه شما ظرف مدت سه ماه از کلیک روی پیوند توصیه خود ، خریدی انجام دهد ، شما حق دریافت کمیسیون خود را خواهید داشت.
 • کنترل پنل عالی: تحت برنامه وابسته خود ، A2 Hosting یک پنل کنترل همه کاره – به نام iDevAffiiliates – را به شرکت های وابسته خود ارائه می دهد. شرکت های وابسته می توانند از این نرم افزار برای جمع آوری آماری در مورد فروش خود استفاده کنند. آنها همچنین می توانند آگهی ها و هر نوع ماده تبلیغاتی دیگری پیدا کنند. این نرم افزار همچنین دارای فیلم ها و کتابچه راهنمای کاربر برای هدایت شرکت های وابسته به سمت تبدیل بهتر است.

برنامه وابسته میزبانی A2 خود را به عنوان یک برنامه پیشرو برای وبلاگ نویسان که به دنبال کسب درآمد هستند ، تاسیس کرده است. میزبانی A2 برنامه های میزبانی چندگانه را ارائه می دهد که پایه اصلی آن با 3.92 دلار در ماه شروع می شود. این باعث می شود مخاطب را به سمت پورتال راحت تر کنید.

از 85 تا 140 دلار برای هر فروش

6. برنامه وابسته SiteGround

برنامه وابسته میزبانی وب SiteGround

در حال حاضر بیش از یک دهه در این صنعت بوده است, SiteGround این مارک را به عنوان یکی از بهترین سیستم عامل های میزبانی وب در خارج از کشور ساخته است. این یک تصویر با نام تجاری ستاره ای است که باعث می شود برنامه وابستگی آن به یکی از محبوب ترین گزینه ها برای وبلاگ نویسان تبدیل شود.

SiteGround یک پلتفرم میزبانی مستقل و کاربر پسند است که کیفیت بسیار خوبی را ارائه می دهد. برنامه وابسته SiteGround برای پاداش حجم طراحی شده است و حداقل هزینه 50 دلار برای هر فروش دارد. این بسته به تعداد مراجعه هایی که تبدیل می کنید می تواند به 125 دلار مناسب برسد.

بیایید نگاهی به برخی از ویژگیهایی بیندازیم که برنامه وابستگی SiteGround را به یک انتخاب برتر تبدیل می کند.

 • ساختار کمیسیون مبتنی بر عملکرد: این برنامه برای هر فروش که از طریق توصیه شما اتفاق می افتد ، کمیسیون 50 دلار ارائه می دهد. نرخ با تعداد تبدیل ها بالا می رود. در حالی که 50 دلار برای حداکثر 5 فروش دریافت می کنید ، بین 6 تا 10 تبدیل شما 75 دلار دریافت می کند. تبدیل بین 11 تا 20 واجد شرایط برای هر کمیسیون 100 دلاری در هر فروش است و اگر از 20 تبدیل استفاده کنید ، شما در هر مراجعه 125 هزار دلار حق دریافت کمیسیون سخاوتمندانه را دارید..
 • بدون حداقل فروش: یکی از بهترین ویژگی های برنامه وابسته SiteGround این است که برای دریافت کمیسیون شما نیازی به مقدار مشخصی ندارید. حتی اگر فقط یک ماه در ماه فروش داشته باشید ، کمیسیون شما آزاد می شود.
 • پرداختهای هفتگی: بر خلاف سیستم پرداخت ماهانه استاندارد ، SiteGround پرداخت های هفتگی را انجام می دهد. این امر به وبلاگ نویسان مقیاس کوچک متوسل می شود که به دنبال یک جریان منظم پول هستند. این کمیسیون 30 روز پس از اولین فروش آزاد می شود.
 • پشتیبانی وابسته قوی: جدا از ارائه آگهی های خوب و سفارشی برای شرکت های وابسته برای تبلیغات ، به آنها دسترسی به یک مدیر وابسته نیز می دهد که می تواند برای هرگونه کمک به آنها مراجعه شود..

SiteGround یکی از شناخته شده ترین نام های صنعت است. بنابراین ، شما می توانید از تبدیل های زیاد و برگشت ناچیز مطمئن شوید

کمیسیون های مبتنی بر عملکرد از 50 تا 125 دلار+

7. برنامه وابسته iPage

برنامه وابسته میزبانی وب iPage

iPage یک نام شناخته شده در حوزه سرویس میزبانی است ، برنامه های مختلفی را برای پاسخگویی به نیازهای صاحبان وب سایت ها و کارآفرینان ارائه می دهد. این صنعت از سال 1998 آغاز شده است و بخشی از گروه غول بین المللی استقامتی (EIG) است.

برنامه وابسته iPage یکی از بهترین نرخ ها را در این صنعت پرداخت می کند که کمیسیون ها با نرخ 105 دلار شروع می شوند. این برنامه برای برنامه های میزبانی مختلف مختلف از 105 دلار برای حسابهای مشترک و VPS نرخهای مختلف را ارائه می دهد و در یک برنامه میزبانی اختصاصی تا 150 دلار می رود..

برای پردازش پرداخت بین 15 تا 30 روز زمان لازم است. می توانید انتخاب کنید که از طریق چک ، پی پال یا اعتبار پرداخت می شود (اگر کاربر iPage هستید).

بگذارید چند ویژگی خاص برنامه وابسته به میزبانی iPage را بررسی کنیم. چه چیزی آن را به گزینه ای جذاب برای شرکت های وابسته تبدیل کرده است?

 • نرخ های پیشرو کمیسیون: به عنوان یک شرکت وابسته ، شما می توانید برای هر فروش حداکثر 150 دلار درآمد داشته باشید. این یکی از بالاترین میزان پرداختی توسط یک برنامه وابسته است. حتی نرخ پایه 105 دلار بالاتر از بسیاری از کمیسیون های استاندارد است و هیچ کلاه هزینه ای برای درآمد شما وجود ندارد.
 • دسترسی به مواد تبلیغاتی: iPage به همكاران خود به انواع مطالب تبلیغاتی مانند بنرهای نمایش ، پیوندهای متنی و موارد دیگر دسترسی می دهد كه می توانند از طریق وب سایت خود برای ارتقاء خدمات میزبانی iPage استفاده كنند. همچنین کد ارجاع خود را برای شما فراهم می کند که می توانید در تبلیغ خود استفاده کنید.
 • تبدیل بالاتر: iPage برخی از ارزانترین برنامه هاستینگ در صنعت را ارائه می دهد. این بدان معنی است که نرخ تبدیل بالاتری را برای مراجعه به شما تسهیل می کند.
 • استقلال جغرافیایی: شما می توانید در هر جای دنیا مستقر باشید و به یک شرکت وابسته iPage تبدیل شوید. با این حال ، پرداخت فقط به دلار آمریکا انجام می شود.

iPage همچنین به همکاران خود یک مرکز منابع قدرتمند ارائه می دهد که می توانند از آنها برای افزایش تبدیل های خود استفاده کنند. از آنجا که بخشی از EIG است ، iPage یک سرویس میزبانی قابل اعتماد و گسترده است.

از 105 دلار تا 150 دلار برای هر فروش

8- برنامه وابسته HostGator

برنامه میزبانی وب میزبان میزبان

عضو دیگر گروه بین المللی استقامت, میزبان یکی از طولانی ترین خدمات میزبانی در صنعت است. این میلیون ها کاربر در سراسر جهان پخش شده است.

برنامه وابسته HostGator از محبوب ترین برنامه های وابسته است. همچنین دارای یک ساختار کمیسیون مبتنی بر عملکرد است که حجم بالایی از تبدیل ها را پاداش می دهد. کمیسیون اساسی با 50 دلار شروع می شود.

HostGator با ارائه برنامه هایی برای میزبانی VPS ، میزبانی وردپرس ، میزبانی ابری و میزبانی اختصاصی حساب ، از Impact Radius برای اجرای برنامه های وابسته خود استفاده می کند. بیایید عمیق تر به ویژگی های آن بپردازیم.

 • کمیسیون حداکثر 125 دلار: شما می توانید با برنامه وابسته HostGator یک کمیسیون بالایی از 125 دلار درآمد کسب کنید. این یک ساختار مبتنی بر حجم را دنبال می کند ، جایی که 50 دلار برای 5 تبدیل ، 75 دلار برای 6 تا 10 تبدیل ، 100 دلار برای 11 تا 20 مراجعه و 125 دلار برای مراجعه فراتر از 20 کسب می کنید..
 • شرایط پرداخت: شما به صورت ماهیانه پرداخت می شوید و فروش آنها دو ماه پس از انجام آنها تأیید می شود. این پرداخت یک هفته پس از تأیید فروش انجام می شود. برای انتشار این کمیسیون باید حداقل 100 دلار درآمد کسب کنید اما هیچ حد بالایی وجود ندارد.
 • سیستم پشتیبانی وابسته: HostGator راهنمایی های زیادی را به همکاران ارائه می دهد. همچنین انواع بنر و مواد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. سرانجام ، اگر می خواهید نرخ تبدیل خود را افزایش دهید ، می توانید با متخصصان مشورت کنید.

از آنجا که برنامه های HostGator مشهور و بسیار پرطرفدار است ، می توانید خدمات خود را به راحتی ارتقا داده و در نتیجه درآمد بیشتری کسب کنید. این برنامه وابسته قطعاً یکی از معتبرترین برنامه های این صنعت است.

کمیسیون های مبتنی بر عملکرد از 50 تا 125 دلار

9. برنامه وابسته Bluehost

برنامه وابسته به میزبانی وب Bluehost

Bluehost همچنین عضو EIG است که باعث می شود آن را به سایر سایت های میزبانی این لیست شبیه سازد.

Bluehost یک بستر میزبانی وب است که به دلیل ارائه کیفیت بالا و کم هزینه مشهور است. بنابراین ، برنامه وابسته آن در میان وبلاگ نویسان که به دنبال ایجاد درآمد هستند ، محکمی دارد.

Bluehost از یک ساختار کمیسیون مسطح پیروی می کند و در هر فروش 65 دلار پیشنهاد می کند. با این حال ، کمیسیون بسته به تعداد مراجعه هایی که انجام می دهید می تواند تا 120 دلار افزایش یابد.

چند برنامه منحصر به فرد توسط برنامه وابسته Bluehost را در زیر مشاهده کنید:

 • پاداش کمیسیون: اگر توانایی هدایت فروش حجم را داشته باشید ، می توانید مبالغ هنگفتی بدست آورید. اگر کمیسیون پایه 65 دلار در هر فروش داشته باشید ، اگر برنامه های خود را به خوبی بفروشید و تعداد زیادی مراجعه به پرتال آنها را هدایت کنید ، واجد شرایط نرخ بالاتری هستید..
 • شرایط پرداخت: اگر با برنامه وابسته Bluehost وارد شوید ، 45 روز پس از پایان ماه خرید واجد شرایط ، کمیسیون خود را دریافت خواهید کرد. پرداخت بین 16 و آخرین روز ماه انجام می شود. برای آزادی پرداخت شما باید حداقل 100 دلار درآمد داشته باشید. شما باید یک حساب پی پال داشته باشید.
 • ردیابی برتر: Bluehost یکی از پیشرفته ترین نرم افزار ردیابی است. هیچ یک از فروش های ارجاع شده توسط شما بی اعتبار نمی شوند. سیستم ردیابی پیشرفته فناوری آن ، آن را به یک برنامه وابسته پایدار و قابل اعتماد تبدیل می کند.
 • راهنمایی و پشتیبانی: پیوستن به برنامه وابسته Bluehost به شما امکان می دهد تا به یکسری منابع دسترسی داشته باشید تا نرخ تبدیل خود را افزایش دهید. همچنین آگهی های نمایش و پیوندهای تبلیغاتی را برای ارتباط با آنها در اختیار شرکت های وابسته قرار می دهد. سرانجام ، ناشران به تیمی از متخصصان دسترسی دارند که می توانند شما را برای کسب درآمد بیشتر از طریق کمیسیون راهنمایی کنند.
 • تبدیل های بیشتر ، معکوس کم: Bluehost یک برند مستقر در دامنه میزبانی وب است و در حال حاضر توسط میلیون ها مشتری در همه جا مورد استفاده قرار می گیرد. این بدان معناست که پیوستن خدمات میزبانی خود به بازدید کنندگان منظم آسان است. از آنجا که خدمات میزبانی در بین کاربران کاربر پذیرفته شده است ، شما قادر خواهید بود تبدیل های بیشتری را هدایت کنید و نرخ معکوس را کم نگه دارید.

Bluehost برنامه های متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد. و از آنجا که از خدمات پایدار آن بسیار استقبال می شود ، می توانید به راحتی آن را ارتقا دهید. به عنوان یک شرکت وابسته میزبانی وب ، نمی توانید با برنامه وابسته Bluehost اشتباه بگیرید.

برای هر ثبت نام 65 دلار + درآمد کسب کنید

بازاریابی وابسته چیست?

بازاریابی وابسته مفهومی است که شما به عنوان یک شرکت وابسته ، محصولی از شخص ثالث را در وب سایت خود پیشنهاد می کنید. وقتی شخصی آن محصول را از طریق لینک شما خریداری کند ، کمیسیون دریافت می کنید. ساده نیست ، اینطور نیست?

چگونه بازاریابی وابسته به میزبانی وب کار می کند

در حال حاضر یکی از بهترین راه های کسب درآمد منفعلانه است ، به خصوص اگر قبلاً وبلاگی دارید که تعداد مناسبی از بازدید کنندگان را به خود جلب می کند.

آیا وبلاگی را اجرا می کنید که در آن میزبانی وب ، تم های وردپرس ، وبلاگ نویسی یا هر موضوعی مرتبط با بازاریابی دیجیتال متمرکز باشد؟ در صورت انجام این کار ، مرحله بعدی پیوستن به یک برنامه وابسته میزبانی وب است. این بهترین راه برای ایجاد درآمد بالقوه منفعلانه است.

چرا میزبانی وب بازاریابی وابسته سودآور است?

به عبارت ساده تر ، بازاریابی وابسته به شما در درآمدزایی کمک می کند. تعداد زیادی از وبلاگ نویسان توانسته اند از لینک های ارجاع به نفع خود استفاده کنند. برنامه های وابسته به میزبانی وب از آنجایی که برخی از بالاترین برنامه های وابسته به پرداخت در بازار هستند ، متمایز است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید (ساده تر از آنچه من می دانم) اینست که یک پست بنویسید که یک سکوی میزبانی وب را مرور می کند و می توانید کمیسیون بزرگی کسب کنید (بسته به مخاطبی که جذب می کنید).

بسیاری از وبلاگ نویسان که موضوعاتی مانند میزبانی وب ، وبلاگ نویسی ، بازاریابی اینترنتی و فناوری را پوشش می دهند ، می توانند بسیار خوب کسب کنند. آنها این کار را با ارتقاء خدمات میزبانی وب در وب سایت خود انجام می دهند.

اما همانطور که در ابتدای این پست گفتم ، و نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم:

به عنوان یک بازاریاب وابسته ، شما فقط باید میزبان وب را که با آنها آشنا هستید توصیه کنید – و فقط میزبان وب را که قبلاً از آنها استفاده کرده اید توصیه کنید و به شما در دستیابی به چیزی کمک کرده اند.

اگر به هاست وب اطمینان ندارید و احساس نمی کنید این به مردم کمک می کند ، پس نباید آن را تبلیغ کنید.

چگونه کار می کند?

روش های مختلفی برای ارتقاء خدمات میزبانی وب در وبلاگ شما وجود دارد. ابتدا می توانید پستی بنویسید که خدمات آن را بررسی می کند. پست وبلاگ را با پیوندی به سرویس میزبانی وب نتیجه گیری کنید.

دوم ، شما می توانید بنرها را در وب سایت خود نمایش دهید. تقریباً تمام برنامه های وابسته ، آگهی های تجاری و سایر مواد تبلیغاتی خود را به شما می دهند. می توانید از این موارد در وب سایت خود استفاده کنید یا پیوند آنها را در صفحه یا سرصفحه سایت خود وارد کنید. همچنین می توانید از کدهای کوپن تخفیف برای تشویق بازدید کنندگان خود برای انتخاب سرویس میزبانی استفاده کنید.

هربار که یک بازدید کننده وب سایت شما را بررسی می کند ، روی پیوند توصیه کلیک می کند و در نهایت به خرید سرویس وب سایت میزبان پایان می یابد ، کمیسیون دریافت می کنید. این کمیسیون بسته به نوع برنامه وابسته میزبانی وب که به آن تعلق دارید و ساختار کمیسیون آنها چیست ، از 50 دلار تا بیش از 1000 دلار می تواند باشد..

برای کیست?

برنامه های وابسته میزبانی وب در درجه اول برای وبلاگ نویسان است که در مورد موضوعات مشابه مانند SEO ، ایجاد وب سایت و ایجاد وبلاگ و مسترینگ وب می نویسند. حتی صاحبان وب سایت های عمومی می توانند وابسته به هاستینگ وب باشند و سرویس میزبانی دلخواه خود را ارتقا دهند.

اگر می خواهید بتوانید مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار دهید تا توصیه های خود را امتحان کنید ، اولین قدم ایجاد اعتماد آنها است. می توانید با تولید محتوای خبره در وبلاگ خود شروع کنید.

پس از انجام این کار ، هدایت آنها به یک سکوی میزبانی وب خاص دشوار نیست. به عنوان مثال ، می توانید به راحتی یک پاورقی را در اختیار داشته باشید که می گوید “میزبان SiteGround” است و بازدید کنندگان را به وب سایت SiteGround هدایت می کند.

اگر قبلاً با بازاریابی وابسته استاندارد آشنا هستید و همچنین در مورد این مباحث وبلاگ دارید ، برنامه های وابسته میزبانی وب را امتحان کنید!

کلمات نهایی

بازاریابی وابسته به میزبانی وب برای بلاگ نویسان که به طور مداوم مطالب عالی را ارائه می دهند ، بسیار خوب عمل می کند. تعداد تبدیل هایی که شما قادر به ایجاد آن هستید تا حد زیادی به رتبه موتور جستجوگر وبلاگ یا وب سایت شما بستگی دارد ، به همین دلیل محتوا بسیار مهم است.

انتخاب این یک کار بسیار دشوار برای وبلاگ نویسان نیست. در حقیقت ، شما باید از وجود این سرویس هاستینگ محبوب مطلع باشید. با این حال ، هنگام انتخاب آنچه می خواهید تبلیغ کنید ، تمام فاکتورها را در ذهن داشته باشید. این فقط مربوط به ایجاد یک کمیسیون عالی نیست ، بلکه به معنای قانونی نگه داشتن محتوای شما است.

تمام برنامه های وابسته ای که ما در مورد آنها صحبت کردیم مدت زمان طولانی است آنها به وبلاگ نویسان فرصتی عالی برای تولید درآمد منفعل بالاتر می دهند. به عنوان مثال ، پت فلین ، وبلاگ نویس مشهور ، از Bluehost استفاده می کند و از طریق مراجعه به آنها یک کمیسیون سنگین کسب می کند.

اگر یک وبلاگ نویس هستید و به دنبال پیوستن به یک برنامه وابسته به میزبانی وب هستید ، این برنامه را پیگیری کنید و به ما اطلاع دهید که کدام برنامه برای شما بهتر کار کرده است!

آیا چیزی مهم را از دست داده ام که فکر می کنید باید در اینجا گنجانده شود؟ سپس دوست دارم در کامنت های زیر در باره آن همه چیز را بشنوم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map