راهنمای مبتدی برای بازخوانی مجدد

اگر کسی وب سایت شما را بدون خرید هر چیزی ترک کند ، پول خود را از دست می دهید. حتی اگر از طریق ترافیک سئو رایگان به وبلاگ خود هدایت شوید ، زمان و منابعی را که صرف تلاش برای دستیابی به آن ترافیک رایگان می کنید ، از دست می دهید. اما لازم نیست اینگونه باشد.


از آنجا که راهی برای فشار بیشتر ROI از هر شخصی که به وب سایت شما مراجعه می کند وجود دارد.

این روش جادویی برای دستیابی به ROI بالاتر نامیده می شود بازاریابی.

راهنمای مبتدیان برای retargeting

بازاریابی چیست?

هنگامی که شخصی به وب سایت شما مراجعه کرده و بدون عضویت در لیست ایمیل شما یا خرید هر چیز دیگری ، ترک می کند ، احتمال دارد این شخص هرگز به وب سایت شما برنگردد.

اگر 1000 نفر وب سایت شما را هر ماه بدون هیچ گونه اقدامی ترک کنند ، حداقل اگر 1000 دلار برای هر بازدید کننده هزینه کنید برای به دست آوردن آن بازدید کنندگان هزینه حداقل 1000 دلار را از دست می دهید..

بازپرداخت مدت زمان طولانی است اما بیشتر مشاغل از آن استفاده نمی کنند. این می تواند به شما کمک کند تا مبلغ مشترکان خود را دو برابر کنید ، فروش بیشتری داشته باشید و کالاهای بیشتری را به مشتریان موجود بفروشید.

این بهترین راه برای بیشترین ROI را از بازدید کنندگان خود فشار دهید. این امکان را به شما می دهد تا بار دیگر و دوباره برند خود را در مقابل چشم انداز و مشتریان خود قرار دهید.

این گرافیک از Retarger بهترین توضیح آن است:

چه چیزی retargeting است

اگرچه این گرافیک فقط در مورد تبدیل مشتریان بالقوه به مشتری صحبت می کند ، می توانید برای بسیاری موارد از retargeting استفاده کنید:

 • مشتری را upsell یا cross-sale کنید.
 • مشتریان یکبار مصرف را به خریداران مکرر تبدیل کنید.
 • به مشتریانی که به ایمیل پاسخ نمی دهند دسترسی پیدا کنید.
 • با تبلیغ مطالب خود مطمئن شوید که نام تجاری شما در بالای ذهن مشتریان باقی می ماند.
 • به سایر دستگاههای متعلق به آنها برسید.

هدف کمپین بازپرداخت شما ممکن است متفاوت باشد. شما ممکن است بسیاری از کمپین های بازپرداخت مختلف را همزمان با اهداف متفاوت اجرا کنید. اما هدف اصلی همیشه افزایش ROI خواهد بود شما هر دلار را که صرف یک بازدید کننده می کنید ، می گیرید.

بازاریابی در مقابل Retargeting?

حالا ممکن است قبلاً اصطلاح بازاریابی را شنیده باشید ، پس این چیست تفاوت بین بازاریابی و بازاریابی?

بازاریابی در مقابل retargeting

هر دو اصطلاح غالباً به طور متناوب مورد استفاده قرار می گیرند ، اما بازاریابی مجدد یک استراتژی با هدف جذب مجدد مشتریان از طریق بازاریابی ایمیل ، رسانه های اجتماعی و فعالیت های آفلاین است..

بازاریابی یک “تاکتیک” برای بازاریابی است و معمولاً روی متن های پرداخت شده و تبلیغات نمایش داده می شود.

چگونه Retargeting کار می کند

اگر تازه وارد آن باشید ، بازپرداخت ممکن است مانند یک فرایند واقعا پیچیده به نظر برسد. اما این چیزی نیست که نگران آن باشید به بودجه میلیون دلاری یا نرم افزارها و ابزارهای پیچیده احتیاج ندارد. و سالها طول نمی کشد تا یاد بگیرید که چگونه از retargeting استفاده کنید تا فروش بیشتری داشته باشید.

این یک روند ساده است نمایش تبلیغات پرداخت شده به افرادی که قبلاً وب سایت شما را بازدید کرده اند یا قبلاً چیزی از شما خریداری کرده اند.

دو راه برای عقب نشینی افراد وجود دارد:

1. جمع آوری داده با پیکسل بازاریابی

هر پلتفرم تبلیغاتی که قابلیت بازخوانی کاربران را داشته باشد ، راهی برای جمع آوری داده ها با استفاده از یک فناوری ساده به نام پیکسل retargeting ارائه می دهد..

یک پیکسل retargeting به سادگی یک یا دو خط کد جاوا اسکریپت است که در صفحات وب سایت خود قرار می دهید و به پلت فرم تبلیغاتی کمک می کند تا کاربر را به رسمیت بشناسد. پس از شناسایی کاربر توسط سیستم عامل ، اطلاعات خود را در لیست بازاریابی حساب شما ذخیره می کنند.

گیج کننده به نظر می رسد?

پیکسل فیس بوک

در اینجا مثالی از نحوه عملکرد Facebook Pixel آورده شده است:

شما یک کد جاوا اسکریپت کوچک را در صفحات وب سایت خود قرار می دهید. این اسکریپت بارها و بارها بارگیری می شود. سپس این اسکریپت با سرورهای فیس بوک ارتباط برقرار می کند. سرورها سعی می کنند کاربر را از طریق آدرس IP و کوکی ها تشخیص دهند.

اگر شخصی که از وب سایت شما بازدید کرده است دارای یک حساب کاربری فیس بوک باشد و در آن زمان وارد فیس بوک شوید ، در آن صورت فیس بوک آن کاربر را به لیست retargeting شما اضافه می کند. بعدا می توانید این کاربر را از طریق بستر تبلیغاتی فیس بوک بارگیری مجدد کنید. هرچه تعداد بازدید بیشتر شود ، لیست عقب ماندگی شما بیشتر می شود.

این بازدید کنندگان شامل افرادی می شود که از سایر بسترهای تبلیغاتی وب سایت شما نیز بازدید می کنند. این امر به شما امکان می دهد تا کاربرانی را که تبلیغات شما را از طریق سایر سیستم عامل های تبلیغاتی دیده یا کلیک کرده اند ، مجدداً بارگیری کنید.

اگر پیکسل بازخوانی را در وب سایت خود نصب نکرده اید ، همین حالا یکی را نصب کنید.

2. با لیست مشتری های خود ، مشتریان خود را در این بستر مورد هدف قرار دهید

اگر قبلاً لیستی از مشتریان را در اختیار دارید ، می توانید لیستی از آدرس های ایمیل آنها را در فیس بوک بارگذاری کنید. پس از انجام این کار ، فیس بوک سعی خواهد کرد حساب های فیس بوک را با آن آدرس های ایمیل مطابقت دهد تا مشتریانی را که در فیس بوک حضور دارند پیدا کنید.

مخاطبان سفارشی فیس بوک

این یک روش عالی برای ارتقا یا فروش متقابل مشتریان است. نه تنها این ، ایجاد لیست بازاریابی افرادی که قبلاً از شما خریداری کرده اند به شما کمک می کند تا محصولات و خدمات بیشتری را به همین افراد بفروشید.

همیشه چیزهای بیشتری برای فروش همان افراد ساده تر از آن است که پیدا کردن چشم اندازهای بیشتر و تبدیل آنها به مشتری.

با بازاریابی تبلیغات ، می توانید بیشتر محصولات خود را به مشتریان موجود ارتقا دهید.

در اینجا یک مثال عالی از تبلیغات بازپرداخت فیس بوک بر اساس لیست مشتری وجود دارد:

مثال بازخورد فیس بوک

موارد فوق توسط یک تبلیغ بازاریابی است DigitalMarketer. آنها افرادی را که در ترافیک شرکت کرده اند را هدف قرار می دهند & اجلاس تبدیل سال 2014. پیام رسانی آنها به وضوح از مشتریان فعلی خود که در گذشته در این کنفرانس شرکت کرده اند ، می خواهند دوباره در این کنفرانس شرکت کنند.

DigitalMarketer همه ساله شرکت کنندگان قدیمی خود را عقب می کشد.

بهترین سیستم عامل های بازاریابی

در اینجا مروری بر سه سیستم عامل محبوب retargeting در بازار آمده است: Google AdWords ، AdRoll و Facebook.

بازاریابی Google AdWords

گوگل هر روز میلیاردها صفحه نتایج جستجو را ارائه می دهد. شما می توانید تبلیغات خود را در بالای این نتایج جستجو نمایش دهید. اما آیا می دانید AdWords همچنین به شما امکان می دهد تبلیغات را در میلیون ها وب سایت شخص ثالث که جزئی از شبکه آنها هستند نمایش دهید?

بازاریابی Google Adwords

با Google AdWords ، می توانید بازدید کنندگان ، چشم اندازها و مشتریان موجود خود را در سراسر وب مجدداً بارگیری کنید. بیشتر وب سایتهایی که میلیون ها بازدید کننده را به خود اختصاص می دهند بخشی از شبکه تبلیغاتی Google هستند. می توانید افرادی را بازدید کنید که از همه این میلیون ها وب سایت بازدید می کنند.

حتی اگر بازار هدف شما برای استفاده از فیس بوک خیلی هیپ یا خیلی قدیمی است ، می توانید آنها را در وب سایت در وب سایت هایی که به طور منظم می خوانند یا بازدید می کنند ، هدف قرار دهید..

نه تنها این ، بلکه می توانید مشتریانی را که پس از مراجعه به وب سایت خود به عنوان SendinBlue ، به دنبال رقبای خود می گردند ، عقب بکشید:

مثال بازخورد Google Adwords

طبق گزارش ها ، شبکه Google Ad توانایی دستیابی به بیش از 90٪ کاربران اینترنت در سراسر جهان را دارد. این تقریباً همه کسانی هستند که از اینترنت استفاده می کنند.

اگر می خواهید بازدید کنندگان وب سایت و مشتریان وب سایت خود را مجدداً هدایت کنید ، نه فقط در یک پلتفرم واحد مانند Facebook.

بازپرداخت AdRoll

AdRoll به شما امکان می دهد تا با استفاده از هوش مصنوعی ، مشتریان آینده نگر را بهتر هدف گذاری کنید. آنها به شما این امکان را می دهند تا با استفاده از هوش مصنوعی پیام مناسب را در زمان مناسب به شخص مناسب نشان دهید. هوش مصنوعی آنها به بهینه سازی بازاریابی در چندین کانال از جمله Facebook ، Instagram ، Gmail و بسیاری از سیستم عامل های دیگر کمک می کند.

اگر به دنبال یک راه حل یک مرحله ای برای ایجاد تبلیغات هستید که بدون آزمایش و خطا زیاد کار کند ، AdRoll راهی است برای.

این گرافیک از وب سایت آنها به بهترین نحو عملکرد پلتفرم آنها را توضیح می دهد:

ثبت نام

آنها به جای اینکه شما را در جستجو یا نمایش محدود کنند ، به شما این امکان را می دهند تا تبلیغات خود را در هر کجا که به اینترنت بروید ، به مشتریان بالقوه خود نمایش دهید.

آنها به شما امکان می دهند با استفاده از هردو ، مشتریان را هدف قرار دهید تبلیغات استاتیک و پویا. اگر سایتی تجارت الکترونیکی را راه اندازی کرده و بیش از چند محصول بفروشید ، تبلیغات پویا را دوست خواهید داشت. آنها به شما امکان می دهند تبلیغاتی را که مربوط به محصولی است که مشتری شما فقط مشاهده کرده یا ممکن است به آن علاقه داشته باشید نشان دهید.

به عنوان مثال ، اگر یک کاربر در وب سایت شما به تماشای ساعتهایی که می فروشید ، منطقی است که به آنها تبلیغاتی را نشان دهد که آن ساعت ها را تبلیغ می کند و نه کفش یا جواهرات. با تبلیغات پویا می توانید کالای دقیقی را که مشتری شما به آن علاقه مند است نشان دهید.

AdRoll گزارش می دهد که مشتریانشان سالانه بالغ بر 240 میلیارد دلار درآمد کسب می کنند. آنها نتایج مشتریان خود را به توانایی این سیستم عامل در بهینه سازی و تطبیق خودکار تبلیغات ارائه شده بر اساس آنچه ممکن است کاربر بر اساس رفتار قبلی علاقه مند باشد نسبت می دهند..

با استفاده از AdRoll ، می توانید به طور خودکار هرکسی را که از طریق اینترنت پخش می شود ، با پیام رسانی صحیح بر روی هر دستگاهی که از آن استفاده می کنند ، خواه آن را لپ تاپ ، تبلت یا تلفن هوشمند خود قرار دهید..

بازخورد فیس بوک

فیس بوک بزرگترین بستر رسانه اجتماعی با کاربران شامل نوجوان تا 80 ساله است. اگر می خواهید مشتریان خود را در فیسبوک مجدداً بارگیری کنید ، مجبور خواهید بود ابتدا Retixting Pixel آنها را در وب سایت خود نصب کنید. از طرف دیگر ، می توانید لیستی از مشتریانی را که می خواهید هدفگذاری کنید نیز بارگذاری کنید.

فیس بوک ایمیل مشتریان شما را با حساب های فیس بوک مطابقت خواهد داد. هرکدام از مشتریانی که فیس بوک دارند به لیست retargeting شما اضافه می شوند. هنگامی که آنها به لیست retargeting شما اضافه شدند ، شما محدود به انتقال مجدد آنها در فیس بوک نیستید. می توانید آنها را در تمام وب سایت ها و سیستم عامل هایی که جزئی از شبکه تبلیغاتی فیس بوک از جمله اینستاگرام ، مقالات فوری و تعداد زیادی وب سایت است ، مجدداً بارگیری کنید.

به عنوان مثال تبلیغات فیس بوک

فیس بوک به شما امکان می دهد بازدید کنندگان خود را بر اساس تمام سیستم عامل های خود بارگیری مجدد کنید. بنابراین ، ابتدا می توانید یک مشتری را از طریق آگهی خبری فیس بوک مجدداً عقب بکشید و سپس یک تبلیغ پیگیری را در فید اینستاگرام خود به نمایش بگذارید. سیستم عامل های موجود شامل مسنجر ، اینستاگرام و حتی واتس اپ است.

بهترین نکته در مورد تبلیغات در فیس بوک این است که تعداد چشم انداز نامحدودی از چشم اندازی که می توانید داشته باشید دارید. با بیش از 1.3 میلیارد کاربر فعال ، فیس بوک می تواند به شما در دستیابی به کلیه مشتریان خود در سراسر جهان کمک کند.

برخی از مطالعات موردی عالی که به ما نشان می دهند چگونه می توان آن را به درستی انجام داد

اگر همانطور که باید از راه اندازی اولین کمپین بازپرداخت خود هیجان زده می شوید ، ابتدا باید از افرادی که قبلاً کار بسیار خوبی را انجام می دهند ، الهام بگیرید. مطالعات موردی زیر به شما ایده می دهد که می توانید در صنعت ، در وضعیت خود انجام دهید.

فروشگاه Bebê دارای 98٪ آسانسور در تبدیلات است

 • صنعت: محصولات کودک
 • سکو: Google AdWords
 • نتیجه: افزایش 98٪ در نرخ تبدیل

فروشگاه Bebê با استفاده از ابزار AdWords با نام Conversion Optimizer توانست به 98٪ افزایش در نرخ تبدیل برسد. این ابزار بخشی از پلتفرم AdWords است که می توانید به محض شروع اجرای تبلیغات ، به طور رایگان از آن استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی Bebê همانطور که از نام این محصول پیداست ، محصولات کودک از جمله استرولر ، اسباب بازی و البته پوشک را به فروش می رساند.

آنها از Dynamic Retargeting برای نمایش چرخ فلک محصولاتی که مربوط به محصولاتی است که بازدید کنندگان آنها ممکن است قبلاً بررسی کرده اند استفاده می کنند:

مطالعه موردی

Conversion Optimizer رفتار مشتریان شما را مورد مطالعه قرار می دهد و در صورت آماده بودن برای خرید ، آنها را تبلیغ می کند.

وطن پرست آمریکایی 33 درصد هزینه خرید آنها را کاهش داد

 • صنعت: اجاره کابین
 • سکو: AdRoll
 • نتیجه: کاهش هزینه در هر کسب 33٪

آمریکایی پاتریوت توانست با جابجایی از Google Ads به AdRoll ، هزینه خود را در هر کسب و کار با 33٪ فریب کاهش دهد..

اگرچه آنها از Google Ads برداشت می کردند ، اما به عنوان سخنگوی American Patriot آمریکایی که در مطالعه مورد AdRoll به آن اشاره شد ، هیچ تلاشی دریافت نکردند:

“قبل از AdRoll ما از Google retargeting استفاده می کردیم ، و با وجودی که به طور قطع تصور می کردیم ، تبدیل های بسیاری دریافت نمی کردیم.”

جابجایی به AdRoll هزینه خرید آنها را تنها به 10 دلار در هر مشتری کاهش داد که قبلاً برای هر مشتری 15 دلار بود. AdRoll از AI استفاده می کند تا در تمام دستگاه های خود پیام صحیح را به مشتری مناسب نشان دهد و نمایش دهد.

ساعت نگهدارنده مقدار متوسط ​​سفارش را 13٪ افزایش داده است

 • صنعت: ساعتهای لوکس از قبل متعلق به
 • سکو: Google AdWords
 • نتیجه: 34٪ هزینه را برای هر حراج کاهش دهید

Watchfinder توانست با دستگیری افراد در 20 گروه مختلف که “قصد خرید” داشتند ، در هزینه تبلیغات خود به 1،300٪ ROI برسد و 34٪ هزینه آنها را برای هر خرید 34٪ ​​کاهش دهد.

مطالعه موردی ساعت مچی

به جای هدف قرار دادن همه ، ساعت Watchfinder فقط افرادی را که از قبل به وب سایت خود مراجعه کرده اند هدف قرار داده و علاقه ای به خرید یکی از محصولات خود نشان داده اند.

موفقیت آنها به این دلیل بود که فروش کالاهای بیشتر به مشتری موجود بسیار آسان تر از فروش آن به کسی است که با نام تجاری شما آشنا نیست.

چرخه Myfix به بیش از 1500٪ ROI در هزینه تبلیغات خود رسید

 • صنعت: دوچرخه
 • سکو: فیس بوک
 • نتیجه: 6.38٪ CTR و 1500٪ ROAS

Myfix Cycles یک خرده فروش دوچرخه مستقر در تورنتو است. آنها برای تبلیغ دوچرخه هایی که به طور متوسط ​​بیش از 300 دلار قیمت دارند از تبلیغات فیس بوک استفاده کردند. فروش محصولی بالاتر از 100 دلار آسان نیست. چرخه فروش بزرگتر می شود و با افزایش قیمت محصول نیاز به تعامل بیشتری دارد.

آنها شروع به عقب کشیدن افرادی کردند که دوچرخه به سبد خرید اضافه می کردند اما هرگز روند پرداخت را کامل نکردند. آنها توانستند برای تبلیغات خود به طور متوسط ​​6.38٪ نرخ کلیک کلیک کنند و برای هر دلار که خرج کردند 15 دلار بدست آورند. آنها با صرف تنها 199 دلار در تبلیغات فیس بوک ، 3،043 دلار فروش داشته اند. این بازپرداخت 1،500٪ در هزینه تبلیغات است:

مطالعه موردی چرخه myfix

این مطالعه موردی ثابت می کند که حتی اگر بودجه ای به مبلغ 200 دلار داشته باشید می توانید از بازپرداخت بهره مند شوید.

WordStream افزایش 300٪ در میانگین بازدیدکننده داشته است

 • صنعت: خدمات بازاریابی آنلاین
 • سکو: Google AdWords
 • نتیجه: 65٪ بازدید کنندگان را افزایش دهید

WordStream توانست بازدید کنندگان برگشت را 65٪ و میانگین مدت بازدید را 300٪ افزایش دهد.

طبق مطالعه مورد ، WordStream هر ماه هزاران بازدید کننده را دریافت می کرد اما هیچ یک از این بازدید کنندگان نمی دانستند چه کاری انجام می دهند یا می فروشند. اگرچه آنها صدها هزار بازدید کننده را به صورت رایگان از موتورهای جستجو دریافت می کردند ، اما از محتوای آنها هیچ فروشی دریافت نمی کردند.

این در حالی بود که آنها شروع به بازگرداندن بازدید کنندگان وب سایت خود با تبلیغات فیس بوک کردند. آنها 3 بخش مختلف بازدید کنندگان وب سایت از جمله افرادی که از صفحه اصلی خود بازدید می کردند ، افرادی که از ابزار رایگان خود استفاده می کردند و افرادی که وبلاگ خود را می خوانند را هدف قرار دادند. آنها توانستند با استفاده از تبلیغات بازاریابی ، 51 درصد نرخ تبدیل خود را افزایش دهند.

غذاهای اساسی

اگر شما مشتریان خود را به عقب نمی اندازید ، در حال از دست دادن مشت هستید.

با بازپرداخت افرادی که قبلاً چیزی از شما خریداری کرده اند ، می توانید با فروش محصولات بیشتر به خریداران موجود ، ارزش عمر مشتری خود را افزایش دهید.

همچنین می توانید از بازپس گیری افرادی که به وب سایت شما مراجعه می کنند ، سود ببرید. اگر شخصی از وب سایت شما بازدید کرده و با مراجعه به صفحه محصول به یک محصول علاقه نشان داده است ، می توانید بر اساس آن رفتار آن شخص را عقب نگه دارید و برای کالای مورد علاقه خود به آنها تبلیغ دهید..

بارگیری مجدد می تواند به شما کمک کند فروش خود را تقویت کنید و از هر بازدید کننده درآمد بیشتری کسب کنید که به وب سایت شما و هر شخصی که از شما خرید می کند بازدید می کند.

اگر قبلاً هرگز سعی نکرده اید که تبلیغات را بازنویسی کنید ، باید باشید با تبلیغات Facebook شروع کنید. سکوی آنها است ساده ترین یادگیری و حتی اگر شما یک کار می کنید بودجه اندک با کار کردن.

از طرف دیگر ، اگر از هدف قرار دادن مشتری به صورت دستی بر روی سیستم عامل های تبلیغاتی تغذیه شده اید ، باید ثبت نام کنید AdRoll. آنها تبلیغات خود را برای شما بهینه و سازگار کنید برای رسیدن به مشتریان هدف خود با پیام رسانی صحیح که به بستن فروش کمک می کند.

اگر ایده ای ندارید که از کجا شروع کنید ، به مطالعات موردی در بالا نگاهی بیندازید تا الهام بخش از کجا شروع و چگونگی عقب نشینی افراد برای حداکثر ROI را پیدا کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map