41 نمونه ای از تکنیک های هک رشد ، که توسط مارک های معروف استفاده می شود

در اینجا من چگونگی مارک های معروف و مشاغل دنیای واقعی را برای رشد خود هک کرده ام ?


روشها و نمونه های هک رشد

اما اول …

Contents

هک رشد چیست؟?

رشد هک عبارتی است که توسط شان الیس در سال 2010 ابداع شده است. الیس پسر “برو به” در سیلیکون ولی برای کمک به شرکت ها برای رشد پایگاه کاربر خود بود. او گفت که:

هکر رشد شخصی است که شمال واقعی آن رشد – شان الیس است

هکر رشد کسی است که ترکیبی بین یک بازاریاب و یک کد دهنده است ، کسی که هدفش این است رشد / تولید گسترده ای را ایجاد کنید (یعنی “رشد”) – سریع و اغلب با بودجه تنگ (یعنی “هکر”)

یک هکر رشد اغلب روی گزینه های ارزان قیمت سایر روش های بازاریابی متمرکز است و تمایل دارد که در شرکت های کوچک و نوپا کار کند که فاقد منابع لازم برای رقابت با شرکت های مستقر تر هستند..

این لیست عالی از منابع و فهرست های صحیح ابزار را بررسی کنید.

همچنین باید این مجموعه لیست 5+ استراتژی رشد را با الگوها ، نکات و مثالها بررسی کنید. دریابید که چگونه می توانید اهداف سطح بالایی را تهیه کنید ، مهمترین ورودی ها را شناسایی کنید و حتی چگونه می توانید آزمایش های رشد را انجام دهید تا به آن اهداف برسید.

3 هک رشد معروف

 • به زمانی که فیس بوک هدف از این کار دستیابی به 200 میلیون کاربر در 12 ماه بود. یکی از هک های معروف رشد برای دستیابی به این هدف ، ارائه دادن نشان های جاسازی شده و ابزارک هایی بود که کاربران می توانند در وب سایت ها و وبلاگ های خود قرار دهند و افراد را به صفحه فیس بوک خود مرتبط کند. این هک به تنهایی منجر به میلیون ها عضو ثبت نام شد.
 • لینکدین با استفاده از یک روش هک رشد که از طریق کاربران امکان ایجاد پروفایل عمومی خود را فراهم می کند ، از 2 میلیون به 200 میلیون کاربر افزایش یافت. این یک حرکت درخشان توسط LinkedIn بود زیرا اطمینان حاصل کرد که پروفایل های کاربران در نتایج جستجوی Google به صورت ارگانیک ظاهر می شوند و این به رشد برند و پایگاه کاربر کاربر LinkedIn کمک کرد..
 • YouTube بعنوان سکویی برای اشتراک گذاری فیلم ها شروع شد و از این طریق به دومین موتور جستجوی بزرگ جهان پس از گوگل با استفاده از این روش هک رشد تبدیل شد. وقتی برای مشاهده یک ویدیو به YouTube می روید ، می توانید یک کد جاسازی شده دریافت کنید که به شما امکان می دهد ویدیو را در وبلاگ ، وب سایت یا شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. این کار آپلود فیلم ها و به اشتراک گذاری آنها با جهان را برای کاربران بسیار آسان می کند.

اکنون بیایید به هک های رشد ویژه بپردازیم …

نمونه هایی از تکنیک ها و استراتژی های هک رشد

هک رشد کسب (بازاریابی رایگان)

 1. Quora Traffic Hack

با انجام این کار از SEMrush + Quora برای بهبود رتبه بندی جستجوی ارگانیک خود در Google استفاده کنید:

 1. در SEMrush > تجزیه و تحلیل دامنه > تحقیقات ارگانیک > جستجو برای quora.com
 2. بر روی فیلترهای پیشرفته کلیک کنید و برای کلمات کلیدی حاوی کلمه کلیدی مورد نظر خود ، موقعیت های کمتر از 10 و حجم بیشتر از 100 فیلتر کنید
 3. به Quora بروید و بهترین جواب را برای سوال بنویسید
شرکت هایی که این کار را کردند:

Geckoboard

بیشتر بخوانید:

 1. Lead Form Demo Hack

در صفحه فرود یا فرم انتخاب گزینه آهنربای سرب رایگان خود (whitepaper ، مطالعه موردی ، فیلم و غیره) یک قسمت اضافی “بله / خیر” را در انتهای فرم قرار دهید که می گوید: “آیا نسخه ی نمایشی از نرم افزار ما را دوست دارید؟ ؟ ” بنابراین می توانید نسخه های نمایشی را با افرادی که از قبل علاقه مند به دیدن نرم افزار شما هستند ، رزرو کنید.

شرکت هایی که این کار را کردند:

KISSmetrics ، تبادل گزاف گویی

بیشتر بخوانید:

http://grow.kissmetrics.com/webinar-171

 1. پیشرفته “Powered By” هک

از تاکتیک “شده توسط” استفاده کنید. بخشی از این بازدید کنندگان بر روی آن کلیک کرده و وارد صفحه اصلی شما می شوند که برخی از آنها نسخه ی نمایشی را درخواست می کنند. نشان داده شده است که منجر به ضریب ویروسی k می شود > 0.4 ، به این معنی که هر 10 کاربر به دست آمده 4 کاربر اضافی تولید می کند. برای بهینه سازی برای تبدیل های بیشتر ، از درج کلمه کلیدی پویا در صفحه فرود استفاده کنید و افرادی را با نام شرکتی که آنها را به وب سایت شما ارجاع داده است ، وارد کنید..

شرکت هایی که این کار را کردند:

آی فون ، ویستیا ، کوالارو

بیشتر بخوانید:

https://blog.aircall.io/the-saas-guide-to-leveraging-the-powered-by-tactic/

 1. هک رشد کمبود Gmail

وقتی گوگل Gmail را در سال 2004 راه اندازی کرد ، همه از Hotmail یا Yahoo استفاده می کردند. گوگل مشکل underdog خود را به یک مزیت تبدیل کرد. با محدود بودن فضای سرور در دسترس ، گوگل فضیلت کمیاب است. هنگامی که راه اندازی شد ، فقط با دعوت شروع شد ، و با حدود 1000 تأثیرگذار که قادر به مراجعه به دوستان بودند ، شروع شد. این احساس را ایجاد می کند که هنگام ثبت نام در Gmail ، شما جزئی از یک باشگاه اختصاصی می شوید.

شرکت هایی که این کار را کردند:

جیمیل

بیشتر بخوانید:

http://time.com/43263/gmail-10th-anniversary/

 1. Dream 100 ABM Hack

از این تکنیک بازاریابی مبتنی بر حساب استفاده کنید تا 100 مشتری (یا هر شماره) رویا را شناسایی کنید ، بدانید که تصمیم گیرنده در هر شرکتی به کدام کالج رفته است ، یک کلاه بیس بال را از کالج خود با یک یادداشت شخصی در مورد چگونگی شرکت شما می تواند به آنها کمک کند.

شرکت هایی که این کار را کردند:

جعبه

 1. Co-Webinar Hack

با تأثیر گذارانی در فضای خود که مخاطب بزرگی دارند و با آنها همکاری مشترک ایجاد می کنید تماس بگیرید. به جای فروش سخت در وبینار ، یک نظرسنجی 100٪ آموزشی با نظرسنجی در انتهای وبینار انجام دهید تا افراد انتخاب کنند که آیا به نسخه ی نمایشی نرم افزار شما علاقه مند هستند.

شرکت هایی که این کار را کردند:

Hubspot ، Unbounce ، Uberflip

بیشتر بخوانید:

https://www.eofire.com/podcast/nathanlatka/

 1. هک بازاریابی داده های OKCurid

دوستیابی آنلاین یک صنعت چند میلیارد دلاری است و OkCupid داده های داخلی خود را برای ایجاد پست های وبلاگ به کار گرفته است و این به آنها کمک کرده تا در صنعت دوستیابی به یک نیروگاه تبدیل شوند. مجموعه داده های کلیدی OKCupid به یک معدن طلای بازاریابی تبدیل شده است. پست های وبلاگ OkCupid به طور معمول حول تحقیقات داده های خود ساخته شده و با عناوین clickbait و موضوعات بحث برانگیز روبرو می شوند. می توانید از داده ها برای کمک به داستانهای تجربی اثبات شده در روند ، مشاهدات و تجزیه و تحلیل در صنعت مورد نظر خود استفاده کنید.

شرکت هایی که این کار را کردند:

OkCupid

 1. حداقل هک محصول ویروسی

ظرف 1-2 روز چیزی بسازید’برای آزمایش مناسب بودن محصول و ایجاد لیستی از ایمیل برای راه اندازی محصول اصلی شما ویروسی تر از محصول واقعی شما است. اطمینان حاصل کنید که محصول ویروسی شما از نزدیک با محصول اصلی شما مطابقت داشته و بر حجم کاربران متمرکز شده است تا بتوانید تبدیل ها را از محصول ویروسی خود به محصول اصلی خود حداکثر کنید..

شرکت هایی که این کار را کردند:

آرام باش

بیشتر بخوانید:

 1. برنامه بازار هک

اگر با یک شرکت بزرگ SaaS یکپارچه سازی کرده اید می توانید برنامه خود را در بازار آنها ذکر کنید (به عنوان مثال: Exchangeforce App Exchange، G Suite Marketplace، Xero App Marketplace).

شرکت هایی که این کار را کردند:

Pipedrive ، Insightly ، ProsperWorks

بیشتر بخوانید:

https://auth0.com/blog/how-to-get-from-0-to-10000-customers-with-b2b-app-marketplaces/

 1. Smart SEO Hack

به بالاترین کلمات کلیدی تبدیل کننده خود در AdWords نگاه کنید ، سپس یک استراتژی SEO ایجاد کنید و همچنین این کلید واژه ها را به صورت ارگانیک بدست آورید. یا اگر نخواهید’AdWords را به گزارش جستجوی جستجوهای خود در کنسول جستجوی Google نگاه کنید تا ببینید چه کلمات کلیدی می توانند به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند ، اما در صفحه 2 هستند و به صفحه 1 احتیاج دارید..

شرکت هایی که این کار را کردند:

بهینه ، اهرم ، simPRO

بیشتر بخوانید:

http://searchengineland.com/how-to-leVER-ppc-to-discover-high-converting-keywords-for-seo-131862

 1. Smart SEO Integrations Hack

صفحه ای را ایجاد کنید که در مورد ادغام شما با سایر شرکای نرم افزاری صحبت کند ، بنابراین وقتی شخصی به جستجوی مورد خاص استفاده از نرم افزار شرکای ادغام شما که نرم افزار شما حل می کند ، وب سایت شما می رسد.

شرکت هایی که این کار را کردند:

Zapier ، Xero ، Klipfolio

بیشتر بخوانید:

https://zapier.com/zapbook/slack/trello/

 1. 3000 هک بازاریابی محتوای ورد

3،000+ مقاله در وبلاگ عمیق بنویسید که به طور مفصل یک موضوع خاص را پوشش می دهد. در مقاله ، به نقل از ویژگی های تأثیرگذار در صنعت و پیوند با تحقیقات از دیگر وبلاگ های معتبر ، سپس به آنها ایمیل بزنید تا به آنها بگویید که شما در مقاله خود برای تبلیغ اشتراکی اجتماعی ارائه کرده اید..

شرکت هایی که این کار را کردند:

بافر ، Moz ، Shopify

بیشتر بخوانید:

https://www.quicksprout.com/2017/01/04/a-step-by-step-guide-to-producing-a-3000-word-article-on-any-topic/

https://visioneerit.com/7-tips-can-growth-hack-social-media-presence-today/

 1. Survey Response Hack

نظرسنجی را به لیست پستی خود ارسال کنید و به برگزیدگان این فرصت را بدهید که بتوانند کیک بخورند. به طور تصادفی 10 شرکت کننده در این نظرسنجی را انتخاب کنید تا یک کاپ کیک دریافت کنید. ثابت شده است که مردم ترجیح می دهند ده ها کیک از iPad را دریافت کنند.

شرکت هایی که این کار را کردند:

RJMetrics

بیشتر بخوانید:

https://thinkgrowth.org/the-greatest-marketing-growth-hack-of-all-time-hint-cupcakes-784ccaa3f78

 1. سرب هک بسیار ماهر

اطمینان حاصل کنید که هرکسی که ابتدا نرم افزار شما را خریداری می کند ، باید قبل از اجرای آزمایشی یا نسخه ی نمایشی نرم افزار خود ، این فرایند را طی کند (مگر اینکه مراجعه کننده باشد). TOFU: محتوای اصلی قیف (مانند: گزارش ، لیست سفید ، پرونده کش رفتن ، و غیره) ، MOFU: قطعه محتویات قیف متوسط ​​(وبینار ، ویدئو ، و غیره) ، BOFU: انتهای قطعه قیف از مطالب (مطالعات موردی ، نسخه ی نمایشی ، تماس با استراتژی و غیره).

شرکت هایی که این کار را کردند:

HubSpot

بیشتر بخوانید:

https://rocketshipgrowth.com/the-most-scalable-channel-for-large-highly-qualified-saas-leads-hint-its-not-facebook-4c6fe110a6e7

 1. Content Repost Hack

این 5 مرحله را دنبال کنید.

 1. مرحله 1: ایمیل خود را با مقاله خود به لیست خود ارسال کنید (هر زمان که بالاترین میزان باز شدن را داشته باشید ، براساس آمار ایمیل تاریخی خود).
 2. مرحله 2: به محض ارسال پیام تبلیغاتی ، مقاله را در حساب های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
 3. مرحله 3: به دنبال کانال های مربوط به شغل خود باشید و پیوندهایی را در آنجا ارسال کنید (به عنوان مثال: انجمن ها ، گروه های FB ، گروه های Slack).
 4. مرحله 4: چند روز صبر کنید تا برخی از داده های تحلیلی (آمار ، اشتراک و نظرات) بدست آورید.
 5. مرحله 5: ایمیل یا ویرایشگر صدای جیر جیر ناشران بزرگ ارسال کنید که در مورد موضوع محتوای شما با تصویر اثبات کشش گزارش می دهند (به عنوان مثال: “پست من دارای 50٪ نرخ اشتراک است ، تصویر پیوست شده است ، ارسال مجدد شاید?”).
شرکت هایی که این کار را کردند:

Uber ، HubSpot ، KISSmetrics

بیشتر بخوانید:

https://rocketshipgrowth.com/how-to-promote-b2b-saas-content-eab660ee2407

 1. PR Backlash Hack

گرفتن روابط عمومی بد؟ متهم شدن به عنوان “پاره کردن”؟ یک وب سایت اختصاصی ایجاد کنید که در آن داستان را باز می کنید ، حقایق را ارائه دهید و اثبات اجتماعی را برای اثبات نسخه خود از داستان و تبدیل متنفران به مشتری نشان دهید.

شرکت هایی که این کار را کردند:

فرشادسک

بیشتر بخوانید:

http://ripoffornot.org/

 1. فرآیند خروج توییتر

رفته است روزهایی که می توانستید پست وبلاگ کوتاه و 500 کلمه ای را با موضوع بنویسید و انتظار داشته باشید صدها نفر ، اگرنه هزاران بازدید کننده آن را آنلاین پیدا کنند. آن روزهای “نشر و دعا” مدت زیادی از بین رفته است. امروز تلاش بیشتری می شود تا توجه شود. وارد “روش جهش توییتر”. این فرایندی است که به شما کمک می کند مقالات تازه منتشر شده شما را به صدها خواننده بسیار هدفمند تحویل دهید.

 1. مرحله 1: یک مقاله 10x / badass را روی موضوعی که شما به خوبی می شناسید بنویسید
 2. مرحله دوم: افرادی که مقالات مشابه را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند را شناسایی کنید
 3. مرحله 3: مقاله خود را با این افراد به اشتراک بگذارید
شرکت هایی که این کار را کردند:

جونتو

بیشتر بخوانید:

کلاه های رشد فزاینده (بازاریابی پرداخت)

 1. هک تبلیغات کم بودجه

افرادی را که صفحه فروش محصول SaaS شما را دیده اند ، مشاهده نکرده و آزمایشی / نسخه ی نمایشی / خریداری شده را دریافت نکرده اند و کاربران صفحات خاصی از طرفداران (مانند: بزرگترین رقیب شما) هستند. با این هدف گذاری لایه لایه ، مخاطب شما بسیار ناچیز خواهد بود ، که به شما امکان می دهد کمتر از 10 دلار بودجه در روز بپردازید ، تبلیغی را ایجاد کنید که به طور خاص با مخاطب هدف خود صحبت کند تا بتوانید نرخ کلیک خود را افزایش داده و تبدیل های خود را تغییر دهید. به نوبه خود هزینه تبلیغات شما را کاهش می دهد.

شرکت هایی که این کار را کردند:

سامکارت

بیشتر بخوانید:

http://www.digitalmarketer.com/buying-website-traffic/

 1. Hack Retargeting Inbound

با استفاده مجدد از طریق این 8 شبکه تبلیغی ، بیشتر از ترافیک ورودی خود را به سرب تبدیل کنید: GDN ، Facebook ، Gmail ، YouTube ، Instagram، Twitter، Taboola، Yahoo Gemini و AOL ONE.

شرکت هایی که این کار را کردند:

بهینه

بیشتر بخوانید:

https://rocketshipgrowth.com/how-the-worlds-biggest-saas-compociation-levere-inbound-to-dominate-a-market-cae780d38bcd

 1. AdWords SaaS Hack

کلمات کلیدی رقیب خاص ، خاص برای صنعت و بالا هدفمند. افراد را مستقیماً به صفحات فرود اختصاصی و خاص با صنعت هدایت کنید و با یک تماس برای اقدام به نسخه ی نمایشی نرم افزار خود اقدام کنید تا افراد با تلفن از طریق فروش با تلفن همراه شوند.

شرکت هایی که این کار را کردند:

NetSuite ، Zoho ، Freshdesk

بیشتر بخوانید:

https://rocketshipgrowth.com/how-we-outcompete-ebay-on-google-adwords-without-a-big-ad-budget-885e22d4e619

 1. PPC Hyper-Growth Hack

برای ثبت نام آزمایشی رایگان یا تماس آزمایشی ، تبلیغات Google را به یک صفحه فرود اجرا کنید. 1-10 will تبدیل می شود. برای تبدیل 90٪ دیگر + آنها را با تبلیغات سرب FB با استفاده از فروش نرمتر (مانند وایت پاپ) مجدداً مورد استفاده قرار دهید. از آنجا که منجر به یک کارزار اتوماسیون بازاریابی می شود (مانند یک دوره کوتاه الکترونیکی برای ایمیل) و آنها را برای شروع یک جلسه آزمایشی یا رزرو نسخه ی نمایشی با تیم فروش خود تنظیم کنید..

شرکت هایی که این کار را کردند:

قطره ، SurveyMonkey ، Pardot

 1. Pixel Swap Hack

شرکتی دیگر را پیدا کنید که به همان مشتری هدف شما بفروشد (اما غیر رقابتی است) و با قرار دادن پیکسل retargeting خود در وب سایت خود به آنها شریک شوید ، در حالی که آنها پیکسل retargeting شما را در وب سایت خود با استفاده از ابزاری مانند مخاطبان کامل قرار می دهند. وصل کنید از تبلیغات بازاریابی در سراسر فیس بوک استفاده کنید تا با استفاده از آهنربای سرب TOFU ، هدایت جدید و مقرون به صرفه را وارد قیف خود کنید..

شرکت هایی که این کار را کردند:

یادگار جدید ، SendGrid ، Runscope

بیشتر بخوانید:

http://marketingland.com/perfect-audience-launches-partner-retargeting-network-directly-target-others-sites-visitors-83518

 1. Hack Competitor AdWords

اگر در فضای شما یک رقیب اصلی وجود دارد که افراد زیادی به جستجوی آن می پردازند ، اما SaaS شما ارزش بهتری برای پول ، ویژگی های بهتر و یا شهرت بهتر ارائه می دهد می توانید شرایط برند آنها را هدف بگیرید. برای انجام این کار با موفقیت و بدون هدر رفتن بودجه بازاریابی ، ابتدا تفاوت منحصر به فرد خود را مشخص کنید (یعنی: ارزش پول ، ویژگی ها ، شهرت). دوم ، کلمات کلیدی هدف را بر اساس USP خود (به عنوان مثال: ویژگی ها = [mailchimp] ، ارزش برای پول = [قیمت گذاری mailchimp] ، شهرت = [بررسی mailchimp]). سوم ، یک صفحه فرود ایجاد کنید که نشان دهد چگونه شما با یک جدول مقایسه ، از رقبای خود در آن منطقه بهتر هستید تا آگهی شما بیشتر مرتبط باشد و از آن استفاده شود..

شرکت هایی که این کار را کردند:

آی فون ، Quickbooks ، Wrike

بیشتر بخوانید:

https://www.intercom.com/customer-support/zendesk-alternative

 1. Hack ثبت نام آزمایشی الگوریتم فیس بوک

پیکسل ردیابی تبدیل FB را در صفحه قرار دهید که افراد بعد از ثبت نام برای آزمایش نرم افزار خود ، روی آن قرار می گیرند ، یک مخاطب Lookalike را بر اساس افرادی ایجاد کنید که به پیکسل ردیابی تبدیل تبدیل شده اند ، و سپس یک هدف FB را با هدف “تبدیل وب سایت” ایجاد کنید. ارسال ترافیک مخاطبان خود به یک صفحه با یک نسخه آزمایشی رایگان. فیس بوک از الگوریتم خود برای هدف قرار دادن افرادی که بیشترین شباهت را با افرادی که قبلاً در سایت شما ثبت نام کرده اند ، استفاده کرده است.

شرکت هایی که این کار را کردند:

InVision ، Treehouse ، Asana

 1. فیس بوک TOFU هک

از تبلیغات سرب FB برای هدایت افراد به سمت آهنربای سرب استفاده کنید (به عنوان مثال: مطالعات موردی برای عمودی های خاص ، وایت پاپ و غیره). شما تبدیل ها را افزایش می دهید زیرا وقتی شخصی روی آگهی اصلی شما کلیک کند ، یک فرم با اطلاعات تماس FB شخص به طور خودکار جمعیت باز می شود. سپس از ایمیل های اتوماسیون بازاریابی استفاده کنید تا منجر به نمایش نسخه آزمایشی نرم افزار خود شوید.

شرکت هایی که این کار را کردند:

Infusionsoft ، Salesforce ، InsightSquared

 1. مورد مطالعه Retargeting هک

بازدید کنندگان وب سایت را به یک صفحه مطالعه موردی بازگردانی کنید (به عنوان مثال: ببینید که چگونه باب ، یک CMO در Zendesk از ما برای دستیابی به XYZ استفاده کرد) با یک تماس برای اقدام در پایان مطالعه موردی برای یک نسخه آزمایشی (لیست لیست کاربران پرداخت شده خود را حذف کنید ، بنابراین شما بودجه تبلیغ را هدر ندهید) بازدید کنندگان وب سایت را که مطالعه موردی را در یک مخاطب منحصر به فرد مشاهده می کنید ، گروه بندی کرده و سپس آنها را برای یک مطالعه جدید در مورد آنها نشان دهید تا جذابترین چشم اندازهای شما ، به ترتیب بعدی که تنظیم کرده اید ، مطالعات جدید و جدیدی را مشاهده کنند..

شرکت هایی که این کار را کردند:

simPRO

بیشتر بخوانید:

http://www.jonloomer.com/2016/05/10/facebook-website-custom-audience-enhancements/

 1. هک مخاطبان وابسته سفارشی

مخاطبانی را از افرادی که به وب سایتهای خاصی که شما تعریف کرده اید بازدید کنید (رقبای شما ، وبلاگ ها ، نشریات صنعت و غیره) بازدید کرده و سپس آنها را با تبلیغات نمایشگر Google هدف قرار دهید. کسی که تبلیغ تبلیغاتی را می بیند لزوماً به محصول شما علاقه ای ندارد ، بنابراین محتوا را ارائه دهید که فکر می کنید برای ایجاد اعتماد و آگاهی از مارک تجاری برای شما ارزشمند و مفید خواهد بود (به عنوان مثال: webinar ، whitepaper ، و غیره).

شرکت هایی که این کار را کردند:

Zendesk ، Intuit ، Emma

بیشتر بخوانید:

https://support.google.com/adwords/answer/2497941؟hl=en-AU

 1. رقبای Gmail هک

تبلیغات Gmail را به افرادی نشان دهید که ایمیل های رقبای شما را دریافت می کنند. برای به دست آوردن دقیق ترین هدف ، دامنه های رقبای خود را با استفاده از مکان های دامنه هدف قرار دهید.

شرکت هایی که این کار را کردند:

DigitalOcean

 1. هک پشته Tech Tech

برای ایجاد لیستی از تصمیم گیری ها در شرکت های هدف ایده آل که از نرم افزار رقبای شما استفاده می کنند ، از یک ابزار لیست سرب مانند BuiltWith استفاده کنید. آدرس های ایمیل تصمیم گیرندگان را در یک مخاطب سفارشی که می توانید تبلیغات را انجام دهید بارگذاری کنید. سپس یک مخاطب ظاهراً از آن مخاطب سفارشی ایجاد کنید تا تبلیغات خود را حتی در چشم اندازهای واجد شرایط تر نیز هدف قرار دهید (از یک٪ مخاطبان ظاهراً 1٪ شروع کنید ، سپس مطابق نتیجه را ببینید..

شرکت هایی که این کار را کردند:

BuiltWith ، Datanyze

 1. تبلیغات هک YouTube

از تبلیغات درون جریان YouTube برای هدف قرار دادن کانال های خاص YouTube مرتبط با بازار خود استفاده کنید و فقط درصورتی که شخصی 30 ثانیه گذشته را تماشا کند ، هزینه آن را بپردازید.

شرکت هایی که این کار را کردند:

Wishpond ، Salesforce

بیشتر بخوانید:

http://www.digitalmarketer.com/youtube-ad-types/

 1. تبلیغات بومی هک

به گزارش تبدیل خود در Google Analytics نگاه کنید تا URL های محتوای وبلاگ خود را با بالاترین مقدار شناسایی کنید
تبدیل سرب. ارتقاء بالاترین محتوای تبدیل شده وبلاگ خود در شبکه های تبلیغاتی مانند Taboola ، Outbrain یا Twitter.

شرکت هایی که این کار را کردند:

نتفلیکس

بیشتر بخوانید:

https://blog.hubspot.com/agency/native-ads-201

درآمد کسب درآمد

 1. هک شخصی سازی پیام صوتی

هنگامی که کسی یکی از آهنرباهای سرب شما را انتخاب کرد ، شماره تلفن همراه خود را جمع آوری و سپس از Slybroadcast برای ضبط پیام شخصی ارسال شده به پست صوتی خود استفاده کنید..

 1. Trial Conversion Hack

این ایمیل هفت کلمه ای را به بخش قابل توجهی از کارآزمایی های خود که با استفاده از این نسخه ایمیل تبدیل به مشتری های پرداخت نشده نشده اند ، ارسال کنید: “{{Name} ، آیا شما هنوز به دنبال {محصول}} هستید؟” سپس برای یک روز پر مشغله پاسخ دادن به ایمیل ها آماده شوید. با ارسال پیگیری کوتاه با ارائه تخفیف یا محاکمه طولانی مدت (به خصوص اگر از زمان تغییر محصول) برای بازگرداندن آنها ، این مورد را با The Irresistible Off Hack ترکیب کنید..

 1. Onboarding Retargeting Hack

به محض ورود به جلسه آزمایشی شخصی ، آنها را با آگهی هایی که به یک صفحه برای یک وبینار رایگان یا تماس رایگان با تیم موفقیت مشتری شما به صفحه می رود ، مجدداً مورد هدف قرار دهید تا مطمئن شوید که همه چیز به طور مرتب در شغل خود تنظیم شده است تا پس از پایان دادگاه آماده شوند..

شرکت هایی که این کار را کردند:

هیو

بیشتر بخوانید:

https://rocketshipgrowth.com/how-to-increase-free-trials-to-paid-customers-with-onboarding-retargeting-5e8cc05e3756

 1. هک بهینه سازی پردازنده

از طریق مشتریان موفق که از محصول شما استفاده می کنند ، بک ترک کنید و آنچه را که در 7-14 روز اول انجام داده اید ، جستجو کنید. سه کار مشترک اول که مردم انجام داده اند را امتحان کنید و آن را در یک امتیاز کاربر محصول ایجاد کنید. این فعالیتهایی است که شما می خواهید انجام دهید. مبحث و پیام درون برنامه ای خود را بهینه کنید تا مردم در مسیر انجام آن سه کار قرار بگیرند.

شرکت هایی که این کار را کردند:

HubSpot

بیشتر بخوانید:

https://www.saastock.com/blog/view/the-data-driven-marketing-playbook-with-hubspot-gocardless-and-idio

 1. هک پیشنهاد غیرقابل مقاومت

اگر ارزش نرم افزار شما برای خودش صحبت می کند ، با انگیزه ای برای خرید یا نمایش محصول خود ، ایمیلی را به اتوماسیون بازاریابی خود اضافه کنید (به عنوان مثال: ببینید که چگونه نرم افزار ما کار می کند و یک کارت هدیه آمازون 25 دلاری دریافت کنید). به نظر می رسد spammy به نظر برسد ، اما بسیاری از شرکتهای بزرگ B2B SaaS از آن برای تولید نمایشی واجد شرایط استفاده می کنند زیرا می تواند افراد را از داشتن شما در شماره 101 در لیست اولویت های خود به شماره 3 منتقل کند..

شرکت هایی که این کار را کردند:

صفحه های اصلی ، بی نظیر

بیشتر بخوانید:

http://www.bizible.com/blog/4-b2b-saas-growth-hacks-that-helped-bizible-raise-8m

هک های رشد تأیید

 1. بازخورد مشتری هک

بعد از اینکه شخص تمام نکات مربوط به ابزار کار روی برنامه را ثبت و تکمیل کرد ، یک تبریک درون برنامه برای آنها ارسال کنید
اعلان و ایمیلی که برای ارسال هدیه استیکرها در نامه ارائه می دهد. در پیوند ایمیل به یک Typeform که کاربر را جمع آوری می کند’آدرس پستی. در پایین ، دو قسمت پاسخ اختیاری به افراد بدهید: 1) چه چیزی شما را به [برنامه خود] آورده است؟ به دنبال حل چه مشکلی بودید؟ 2) هر کاری که بتوانیم بهتر انجام دهیم؟ هر ویژگی / محصولی را که گم شده ایم؟ از Zapier برای ارسال پاسخ از آن 2 قسمت به صفحه محصول استفاده کنید. از صفحه محصول برای سطل و رتبه بندی درخواست های ویژگی توسط اولویت گروه های کاربر و نحوه چگونگی یک ویژگی در بینایی گسترده تر برای محصول خود استفاده کنید..

شرکت هایی که این کار را کردند:

CloudApp

بیشتر بخوانید:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. هک فعال سازی محصول

به طور خودکار این ایمیل را برای کاربرانی که پناهنده هستند ارسال کنید’محصول خود را به مدت 30 روز استفاده کردید: “من نمی دانم که آیا شما می توانید یک ثانیه از وقت خود را به من اجازه می دانم که شما در مورد محصول فکر می کنید و اگر شما ایده هایی در مورد آنچه ما می توانیم برای بهبود انجام دهید؟ در عوض ، من’پیش رفته و یک ماه از برنامه حرفه ای را به صورت رایگان به حساب خود اضافه کرده اید.

شرکت هایی که این کار را کردند:

CloudApp

بیشتر بخوانید:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. هک محصول Sticky

برای هر سطح اشتراک در محصول خود ، یک سری سه نامه الکترونیکی با CTA ایجاد کنید تا بتوانید مهمترین ویژگی موجود در آن ردیف قیمت را از طریق مهمترین ویژگی آنها انجام دهید (به عنوان مثال: ایمیل شماره 1 > صبر کنید 1 روز > ایمیل شماره 2 > 2 روز صبر کنید > ایمیل شماره 3 > پایان کمپین). سپس یک 2 کارنامه سه ایمیل ایجاد کنید تا آنها را از طریق مهمترین ویژگی بعدی در محصول خود فعال کنید / آن را طی کنید تا بتوانید کاربران چسبنده ای ایجاد کنید که کمتر احتمال خفه کردن دارند.

شرکت هایی که این کار را کردند:

CoSchedule

بیشتر بخوانید:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. گزارش شخصی هک

ارسال گزارش ماهانه اندازه گیری شخصی که بطور خلاصه شامل آنچه مشتری شما با محصول شما در طول ماه به دست آورده است ، خودکار کنید. از یک ابزار داده مشتری مانند Segment برای لوله کشی داده های استفاده شما از محصول خود به یک ابزار اتوماسیون بازاریابی داده مانند Customer.io استفاده کنید. محرک های داده را با استفاده از منطق “if / other” راه اندازی کنید تا به مشتریان خود توصیه های عملی را در مورد مکان بهبود آنها ارائه دهید.

شرکت هایی که این کار را کردند:

AdRoll

بیشتر بخوانید:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. هک Gamification Product

هنگامی که یک مشتری از نقاط عطف خاص در برنامه شما بازدید می کند ، برای آنها پاداش ارسال می کند ، راهنمایی هایی برای رسیدن به سطح بعدی و یک تماس برای اقدام برای ارتقاء. به عنوان مثال ، برای نرم افزار لیست ایمیل Sumo:

 1. 1 مشترک مشترک ایمیل = Sumo Sticker (علاوه بر نکاتی برای دستیابی به 100 مشترک مشترک ایمیل)
 2. 100 مشترک ایمیل = تی شرت Sumo (علاوه بر نکاتی برای دستیابی به 1000 مشترک مشترک ایمیل)
 3. 1000 مشترک مشترک ایمیل = عینک آفتابی سامو (علاوه بر نکاتی برای دستیابی به 10000 مشترک مشترک ایمیل)
 4. 10000 مشترکین ایمیل = کلاه Sumo (به علاوه نکاتی برای دستیابی به 100000 مشترکین ایمیل)
 5. 100000 مشترک ایمیل = ناهار Sumo Taco
شرکت هایی که این کار را کردند:

AdRoll

بیشتر بخوانید:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. NPS Churn Buster Hack

ارسال یک ایمیل به تمام کاربران 1 روز پس از پایان جلسه آزمایشی رایگان آنها. در ایمیل از یک نظرسنجی NPS استفاده کنید که از کاربر شما سؤال می کند که چقدر احتمال دارد نرم افزار شما را در مقیاس 0 تا 10 به یک دوست یا همکار توصیه کند. اگر امتیاز NPS است <6 از آنها بخاطر صداقتشان تشکر کرده و از آنها بخواهید که در صورت وجود پیشنهاد 6-8 برای تمدید آزمایشی رایگان ، در صورت ارائه آن ، بازخورد خود را ارائه دهید >8 ارتقاء ارتقا را به آنها پیشنهاد دهید.

شرکت هایی که این کار را کردند:

اشاره

بیشتر بخوانید:

باشه …

در حال حاضر ، شما به تعدادی از روشهای عملی “چگونگی انجام” هک رشد ، که می توانید آنها را کپی کنید ، مجهز شده اید & برای شروع کار خود را چسباندن و شروع به کار کنید.

موفق باشید!

با تشکر و اعتبار به: Spreadshare.co و آژانس Rocketship برای ارائه الهام و منبع داده ای برای این پست.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map