Recenzja Divi

W tym Recenzja Divi, Pokażę ci, co ma do zaoferowania motyw ElegantThemes Divi i narzędzie do tworzenia stron WordPress. Omówię funkcje, zalety i wady i powiem ci, czy Divi jest właśnie dla Ciebie.


Podsumowanie recenzji Divi (kluczowe punkty)

ikona informacji O
Divi to motyw WordPress i narzędzie do tworzenia wizualnych stron do tworzenia pięknych stron internetowych w kilka minut, bez znajomości programowania. Jest niewiarygodnie łatwy w użyciu, że w rekordowym czasie będziesz budować witryny.
ikona dolara Koszt
Zamiast płacić za motyw Divi i konstruktora oddzielnie, kupujesz dostęp do całego katalogu motywów i wtyczek Elegant Themes. Dostęp na 1 rok wynosi 89 USD lub dożywotni dostęp to 249 USD.
ikona happyface Plusy
Divi jest łatwy w użyciu iw pełni konfigurowalny bez konieczności pisania jednego wiersza kodu. Zbuduj dowolny typ strony internetowej i użyj go nieograniczona liczba stron internetowych. Dostęp do Setki gotowych stron, układów & pakiety konstruktora motywów, plus dostęp do Extra, Bloom, Monarch i więcej. Niesamowite wsparcie i bez ryzyka 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
ikona sadface Cons
Divi to potężny motyw WordPress i to wszystko, co oznacza, że ​​pochodzi tak wiele opcji i funkcjonalności, prawie za dużo. Również. Wykorzystanie Divi przez niestandardowe skróty nie są przesyłane do innych programów budujących strony, takich jak Elementor.
ikona werdyktu Werdykt
„Divi zawiera obszerną listę genialnych funkcji i dodatków, dzięki którym tworzenie wspaniałych stron internetowych jest dziecinnie proste. Divi to najpopularniejszy motyw WordPress i najlepsze narzędzie do tworzenia wizualnych stron. Jest niezwykle łatwy w użyciu, dzięki czemu jest idealny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. ”

wezwanie do działania
Skocz do: – – – – – –

Pamiętasz, kiedy tworzenie stron internetowych było domeną kilku wybranych? Ogłuszający ninja kodowi górujący nad klawiaturami?

Z pewnością projektowanie stron internetowych przeszło długą drogę dzięki platformom takim jak WordPress.

W tej chwili przeżyliśmy epokę motywów WordPress, które trudno było dostosować.

Wkrótce potem zostaliśmy potraktowani do uniwersalnych motywów WordPress z ponad 100 demami, a potem wizualne narzędzia do tworzenia stron stało się powszechne.

A potem Nick Roach i spółka znaleźli sposób na połączenie tych dwóch elementów, zmieniając grę.

„Czy połączyć pełnowymiarowy program do tworzenia stron frontonu z jednym z najlepszych motywów WordPress?” “Dlaczego nie?”

Tak narodziła się Divi.

TL; DR: Dzięki motywowi WordPress & narzędzie do tworzenia wizualnych stron, takie jak Divi, pozwala tworzyć piękne strony internetowe w ciągu kilku minut, bez znajomości programowania.

Co nasuwa pytanie: „Czym jest Divi?”

Dowiedz się, dlaczego 600 000 klientów korzysta z Divi i jej wizualnego oporu & upuść konstruktora. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Co to jest Divi?

Prosty i jasny; Divi jest zarówno motywem WordPress, jak i wizualnym narzędziem do tworzenia stron.

Pomyśl o Divi jako o dwóch rzeczach w jednym: Motyw Divi i wtyczka Divi Builder.

Miałbyś rację, gdybyś powiedział, że Divi to framework do projektowania stron internetowych lub, jak to ujęli programiści:

Divi to coś więcej niż tylko motyw WordPress, to całkowicie nowa platforma do tworzenia stron internetowych, która zastępuje standardowy edytor postów WordPress znacznie lepszym edytorem wizualnym. Mogą z niego korzystać zarówno projektanci, jak i nowicjusze, co daje moc tworzenia spektakularnych projektów z zaskakującą łatwością i wydajnością.
(Kompilacja wizualna – eleganckie motywy)

Na bok: Podczas gdy Divi Builder znakomicie uzupełnia motyw Divi, możesz używać wtyczki Divi Builder z dowolnym motywem WordPress.

Oto, co kilka sekund temu powiedział mi Nikola ze wsparcia:

Cześć! Ure Jasne. Wtyczka konstruktora Divi została zaprojektowana tak, aby działała obok każdego motywu, który jest kodowany zgodnie ze standardami dobrego kodowania zdefiniowanymi przez twórców WordPressa.
(Eleganckie motywy obsługujące zapis rozmowy na czacie)

Powrót do Divi.

divi jest dla wszystkich

Divi to sztandarowy produkt w Elegant Themes, jednym z najbardziej innowacyjnych sklepów z motywami WordPress w okolicy.

Dlaczego tak mówię??

Zabrałem wizualnego kreatora stron Divi na przejażdżkę i…

Cóż, ludzie, pominiecie darmową wersję demo i przejdziecie prosto do „Proszę, weźcie MOJE PIENIĄDZE!”

Tak, jest tak dobrze.

Ta recenzja skupi się bardziej na wtyczce Divi Builder, ponieważ jest to prawdziwa okazja!

Dowiedz się, dlaczego 600 000 klientów korzysta z Divi i jej wizualnego oporu & upuść konstruktora. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Plusy Divi

Teraz, gdy wiemy, nad czym pracujemy, czy Divi jest wszystkim, za co się ją podaje? Przejdźmy do kilku profesjonalistów.

Łatwy w użyciu / Visual Drag and Drop Page Builder

Divi jest niezwykle łatwy w użyciu, dzięki czemu będziesz w szybkim tempie budować strony internetowe.

Divi Builder, który został dodany do Divi 4.0, pozwala Ci tworzyć swoją stronę internetową na froncie w czasie rzeczywistym.

Innymi słowy, zmiany są widoczne po ich wprowadzeniu, co eliminuje podróż do zaplecza, oszczędzając mnóstwo czasu.

Wszystkie elementy strony można łatwo dostosować; wszystko to wskaż i kliknij. Jeśli chcesz przenosić elementy, masz do dyspozycji funkcję przeciągnij i upuść.

budowniczy divi

Do korzystania z Divi nie potrzebujesz umiejętności kodowania, wizualne narzędzie do tworzenia stron oferuje pełną kontrolę nad projektem.

Jednocześnie otrzymujesz w pełni funkcjonalny edytor kodu, dzięki któremu dodawanie niestandardowych stylów i kodu CSS jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.

Ponad 40 elementów strony

elementy strony divi builder

W pełni funkcjonalna strona internetowa składa się z wielu różnych elementów.

Możesz mieć przyciski, formularze, obrazy, akordeony, wyszukiwanie, sklep, posty na blogu, pliki audio, wezwania do działania (CTA) i wiele innych elementów w zależności od potrzeb.

Aby pomóc Ci stworzyć profesjonalną stronę internetową bez instalowania dodatkowych wtyczek, Divi zawiera ponad 40 elementów strony.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz między innymi sekcji blogu, komentarzy, mediów społecznościowych, ikon, zakładek i suwaków wideo, Divi ma Twoje plecy.

Wszystkie elementy Divi są w 100% responsywne, co oznacza, że ​​możesz łatwo tworzyć responsywne strony internetowe, które świetnie wyglądają i działają dobrze na wielu urządzeniach.

Ponad 1000 gotowych układów stron

pakiety układów divi

Dzięki Divi możesz zbudować swoją stronę od zera lub zainstalować jeden z ponad 1000 gotowych układów.

Zgadza się, Divi oferuje ponad 1000 układów stron internetowych za darmo. Po prostu zainstaluj układ z biblioteki i dostosuj go do upuszczenia.

Zupełnie nowe układy są dodawane co tydzień, co oznacza, że ​​zawsze będziesz mieć nowe inspiracje do tworzenia stron internetowych z tej galaktyki.

Najlepsze jest to, że układy zawierają mnóstwo zdjęć, ikon i ilustracji wolnych od tantiem, dzięki czemu możesz zacząć działać.

Układy stron Divi są dostępne w wielu kategoriach, co oznacza, że ​​każdy znajdzie coś dla siebie.

Niezależnie od tego, czy tworzysz stronę internetową dla restauracji, agencji, kursu online, biznesu, e-commerce, profesjonalnych usług lub czegokolwiek innego, Divi ma dla Ciebie odpowiedni układ.

Dostosuj wszystko, pełna kontrola projektu

pełna kontrola projektu

Liczba opcji dostosowywania tej rzeczy wchory Cios. Twój. Umysł. To znaczy, możesz dostosować wszystko do najdrobniejszych szczegółów.

Niezależnie od tego, czy chcesz dostosować między innymi tła, czcionki, odstępy, animacje, obramowania, stany najechania, dzielniki kształtów, efekty i dodać niestandardowe style CSS, Divi zrobi na tobie wrażenie..

Nie musisz też przejmować się potem, aby dostosować swoją stronę internetową; Divi sprawia, że ​​jest to zbyt łatwe dzięki intuicyjnemu wizualnemu narzędziu do tworzenia stron.

Po prostu kliknij dowolny element, który chcesz dostosować, wybierz opcje i gotowe.

Eleganckie motywy oferują szczegółową dokumentację z filmami pokazującymi dokładnie, jak skonfigurować i dostosować dowolny element na swojej stronie internetowej.

Dostęp do dodatkowych, Bloom & Monarcha

dodatkowe wtyczki Monarch Bloom

Divi to przysłowiowy dar, który nigdy nie przestaje dawać. Dołączając do eleganckich motywów, otrzymujesz motyw Divi, Divi Builder, ponad 87 innych motywów, w tym Extra, wtyczkę e-mail Bloom i wtyczkę Monarch do udostępniania społecznościowego.

Extra to piękny i potężny motyw magazynu WordPress. Jest to idealny motyw do magazynów internetowych, serwisów informacyjnych, blogów i innych publikacji internetowych.

Bloom to najnowocześniejsza wtyczka do poczty e-mail, która pomaga szybko tworzyć listy e-mail. Wtyczka jest wyposażona w wiele narzędzi, takich jak bezproblemowa integracja z wieloma dostawcami poczty e-mail, wyskakujące okienka, fly-ins i formularze online.

Monarch to potężna wtyczka do udostępniania społecznościowego, która pomaga promować udostępnianie społecznościowe w Twojej witrynie i łatwo rozwijać obserwujących. Masz do dyspozycji ponad 20 serwisów społecznościowych i wiele opcji.

Wbudowane generowanie potencjalnych klientów i e-mail marketing

narzędzia do generowania ołowiu

Divi oferuje wiele opcji optymalizacji ruchu i generowania potencjalnych klientów na autopilocie. Kupując Divi, otrzymujesz potężny pakiet wtyczek Elegant Themes.

Dzięki wtyczce e-mail Bloom możesz łatwo tworzyć listy e-mail. Nie potrzebujesz strony trzeciej do gromadzenia danych użytkownika w swojej witrynie.

Co więcej, możesz wykorzystać moc Divi Leads, aby podzielić testowanie swoich stron, uzyskać cenne informacje i zwiększyć współczynniki konwersji bez wysiłku z twojej strony.

Bezproblemowa integracja z WooCommerce

integracja z divo woocommerce

Dostosowywanie WooCommerce jest trudne, szczególnie gdy pracujesz z motywem, który trudno zintegrować z platformą e-commerce. W większości przypadków twój sklep internetowy wygląda na tandetnego i nieprofesjonalnego.

Tak nie jest w przypadku Divi. Divi bezproblemowo integruje się z WooCommerce, dzięki czemu możesz zastosować moc Divi Builder do swojego sklepu, produktów i innych stron. Wszystko dzięki modułom WooCommerce Divi.

Poza tym możesz tworzyć piękne strony docelowe dla swoich produktów WooCommerce, co pozwala znacznie zwiększyć współczynniki konwersji.

Dodawanie skrótów i widżetów WooCommerce do witryny za pomocą Divi to kwestia czwartej klasy. To zbyt łatwe, że nie oczekuję, że napotkasz jakieś problemy.

Oto demo sklepu WooCommerce zbudowane przy użyciu Divi. Teraz możesz zbudować sklep swoich marzeń bez pisania wiersza kodu.

Wartość pieniądza

wartość pieniądza

Divi to potwór o tematyce. Jest wypełniony po brzegi wszystkimi funkcjami potrzebnymi do tworzenia stron internetowych jak profesjonalista.

Divi Builder dodaje wiele funkcji do motywu Divi, umożliwiając to, co kiedyś uważano za niemożliwe.

Możesz zbudować praktycznie każdą stronę internetową pod słońcem. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Członkostwo Divi daje dostęp do ponad 89 motywów i wielu wtyczek. Istnieje również jednorazowa płatność, jeśli nie lubisz subskrypcji.

Pakiet to świetna inwestycja dla każdego użytkownika WordPress. To prawdziwa wartość dla twoich pieniędzy.

Dowiedz się, dlaczego 600 000 klientów korzysta z Divi i jej wizualnego oporu & upuść konstruktora. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Wady Divi

Mówią, że cokolwiek ma zalety, musi mieć wady. Czy przy wszystkich słodkich zaletach Divi ma wady? Daj nam dowiedzieć się.

Zbyt wiele opcji

zbyt wiele opcji

Divi to potężny motyw WordPress i to wszystko, co oznacza, że ​​ma tak wiele opcji i funkcjonalności, prawie zbyt wiele.

Czasami możesz mieć trudności ze znalezieniem opcji spośród milionów opcji. Ale wiesz, co mówią: lepiej mieć funkcję i nie potrzebujesz jej niż odwrotnie.

Jednak po zapoznaniu się z ustawieniami płynnie płyniesz stamtąd.

Krzywa uczenia się

krzywa uczenia się

Z wieloma opcjami pojawia się krzywa uczenia się. Aby w pełni wykorzystać Divi, musisz sprawdzić dokumentację i obejrzeć kilka filmów.

Jest przyjazny dla początkujących, ale ponieważ masz wiele opcji do dyspozycji, musisz poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak wszystko działa.

Nie martw się jednak, Divi jest fajna do nauki i użytkowania; powinieneś być gotowy do działania w mgnieniu oka.

Jesteś przywiązany do Divi

narzędzie do tworzenia wizualnych stron divi

Po przejściu do Divi nie ma już powrotu. Niestety niestandardowe skróty Divi nie przenoszą się do innych programów budujących strony, takich jak Elementor, BeaverBuilder, program budujący strony WPBakery itp..

Innymi słowy, przejście z Divi do innego narzędzia do tworzenia stron to problem. Jeśli planujesz używać tylko Divi, nie stanowi to problemu. Jeśli jednak chcesz przejść do innego narzędzia do tworzenia stron, lepiej jest budować witrynę od zera.

Ile kosztuje Divi?

ceny divi

Ile kosztuje Divi przy wszystkich słodkich funkcjach, gwizdku i dzwonkach? Elegant Themes oferuje dwa pakiety cenowe.

Możesz ubiegać się o pakiet 89 USD rocznie lub skorzystać z jednorazowej płatności 249 USD. Wszystkie pakiety zawierają Divi, Extra, Bloom, Monarch, aktualizacje produktów, wsparcie gwiazd, setki pakietów stron i nieograniczone korzystanie z witryny.

Dowiedz się, dlaczego 600 000 klientów korzysta z Divi i jej wizualnego oporu & upuść konstruktora. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Przykłady stron Divi

przykłady strony divi

Ponad 1,2 miliona stron korzysta z Divi. Poniżej znajdziesz kilka świetnych przykładów inspiracji.

 • Kissmetrics
 • Mary And The Dot
 • Wina skaczące Adama
 • RadspeicheR
 • 100 eksponatów

Możesz zobaczyć więcej przykładów na stronie klienta Divi lub na stronie BuiltWith.

Divi FAQ

Oto kilka często zadawanych pytań na wypadek, gdybyś miał podobne pytanie.

Czy motyw Divi jest bezpłatny?

Nie. Divi nie jest darmowym motywem WordPress. Aby korzystać z Divi, musisz kupić ważną licencję od Themes Themes. Nieograniczony dostęp przez 1 rok wynosi 89 USD lub dożywotni dostęp to 249 USD.

Czy mogę używać Divi na wielu stronach?

Tak, możesz używać Divi na wielu stronach. Każda licencja Divi oferuje nieograniczone korzystanie z witryny.

Jaka jest różnica między motywem Divi a konstruktorem Divi?

Temat Divi jest właśnie tym, motywem WordPress. Z drugiej strony, Divi Builder to wtyczka do tworzenia wizualnych stron, której można używać z dowolnym innym motywem WordPress.

Divi 4.0 łączy te dwa elementy, oferując zarówno motyw, jak i wtyczkę wizualną w jednym frameworku.

Czy Divi jest dobre dla SEO?

Divi jest przygotowany do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Jest kodowany zgodnie z najlepszymi standardami SEO i WordPress.

Ponadto ma wbudowane funkcje SEO na wypadek, gdybyś nie korzystał z wtyczki SEO innej firmy, takiej jak Yoast.

Jednocześnie Divi bezproblemowo integruje się ze wszystkimi wtyczkami SEO.

Czy Divi szybko się ładuje?

Divi jest zoptymalizowany do szybkiego ładowania stron. Dzięki najnowszym technikom projektowania Divi gwarantuje szybkie i ładujące strony internetowe WordPress. W czerwcu 2019 roku ElegantThemes dokonał przeglądu bazy kodu Divi, która znacznie poprawiła szybkość ładowania strony w standardowych instalacjach Divi.

Jakie są najlepsze alternatywy Divi?

Chociaż jest to najpopularniejszy motyw WordPress i wtyczka do tworzenia stron, istnieje kilka dobrych alternatyw Divi, które należy rozważyć. Elementor to naprawdę dobra wtyczka do konstruktorów stron WordPress, która jest szybka, łatwa w użyciu i zawiera mnóstwo modułów / szablonów. Beaver Builder to łatwy w użyciu program do tworzenia stron WordPress, który zawiera gotowe szablony, które pomogą Ci stworzyć stronę internetową.

Jakie wsparcie i pomoc otrzymam?

Wszystkie eleganckie motywy otrzymują wsparcie 24/7 365 dni w roku za pośrednictwem czatu na żywo i formularzy kontaktowych. Ich obsługa klienta jest szybka i bardzo pomocna. Odpowiedzi na moje pytania otrzymałem w mniej niż minutę.

Poza tym możesz sprawdzić dokumentację. Ponadto możesz przeglądać blog Elegant Themes lub dołączyć do grupy Divi na Facebooku.

Recenzja Divi: Podsumowanie

recenzja divi

Czy poleciłbym Divi moim znajomym? Zdecydowanie tak! Divi zawiera obszerną listę genialnych funkcji, dzięki którym tworzenie wspaniałych stron internetowych jest dziecinnie proste.

Divi to najpopularniejszy motyw WordPress i najlepsze narzędzie do tworzenia wizualnych stron. Jest niezwykle łatwy w użyciu, dzięki czemu jest idealny dla początkujących i doświadczonych użytkowników.

Aby rozpocząć swoją przygodę z lepszym i bezproblemowym projektowaniem stron internetowych, zdobądź swoją kopię Divi już dziś.

Dowiedz się, dlaczego 600 000 klientów korzysta z Divi i jej wizualnego oporu & upuść konstruktora. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map