Jak stworzyć stronę internetową bezpłatnie?

Zdecydowałeś więc, że musisz stworzyć stronę internetową, ale prawdopodobnie niewielka część z was wciąż pyta: „Czy naprawdę potrzebuję strony internetowej?” a może uważasz, że budowa strony internetowej będzie zbyt techniczna, czasochłonna i kosztowna. Oto moja lista, która pozwala ci stworzyć stronę internetową bezpłatnie.


Naprawdę nie ma potrzeby obawiać się o uruchomienie pierwszej strony internetowej w Internecie. Zwłaszcza, gdy możesz stworzyć stronę internetową bezpłatnie.

Najlepsi twórcy stron internetowych do stworzenia strony internetowej za darmo w 2020 roku:

 • Najlepszy ogólnie:. Najłatwiejsze narzędzie do stworzenia oszałamiającej witryny tak szybko, jak to możliwe, oraz strony, która szybko się ładuje i jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek, ale w bezpłatnych planach wyświetlane są reklamy.
 • Drugie miejsce:. Stwórz oszałamiającą i profesjonalną stronę, która nie wymaga umiejętności projektowania ani kodowania, ale nie ma funkcji przeciągania i upuszczania.
 • Najlepsza wartość:. Podstawowe projekty i ograniczone opcje, ale jest w 100% darmowy i idealny dla małych firm, które nie potrzebują dużo treści na swojej stronie.
 • Najlepsza płatna opcja: Squarespace. Niezaprzeczalnie najlepszy i najłatwiejszy w obsłudze wizualny kreator stron internetowych typu „przeciągnij i upuść”. Jednak Squrespace nie oferuje żadnych bezpłatnych planów.

Ale jak stworzyć profesjonalną stronę internetową, nie płacąc ani grosza? Korzystając z bezpłatnego narzędzia do tworzenia stron internetowych. Oczywiście.

Dzisiejsze narzędzia do tworzenia stron internetowych są bardzo łatwy w użyciu i nie musisz znać żadnego kodu HTML. Są niezwykle przyjazne w użyciu przeciągnij i upuść funkcjonalność Edycja tekstu WYSIWYG (jak Microsoft Word).

Jak więc stworzyć stronę internetową bezpłatnie?

 • Po pierwsze, wybierz darmowego kreatora stron internetowych.
 • Po drugie, połącz nazwę domeny lub użyj darmowej nazwy domeny.
 • Po trzecie, skonfiguruj i dostosuj swoją stronę internetową.

Gdy Twoja bezpłatna witryna będzie gotowa – opublikuj ją!

Czego nauczysz się w tym poście:

 • Jak stworzyć stronę internetową za darmo za pomocą narzędzia do tworzenia stron internetowych.
 • Dowiedz się, który jest najlepszym darmowym narzędziem do tworzenia stron internetowych?
 • Lista darmowych twórców stron internetowych; cechy, zalety i wady.
 • Bezpłatne narzędzia do tworzenia witryn internetowych są naprawdę bezpłatne?
 • Dlaczego musisz mieć stronę internetową.

Teraz rzućmy okiem na najlepszych twórców stron internetowych, które pozwalają ci stworzyć stronę internetową bezpłatnie.

jak stworzyć stronę internetową bezpłatnie

Contents

Najlepsze kreatory stron internetowych, które pozwalają Ci stworzyć stronę za darmo

1. Wix

Wix

 • Stronie internetowej: www.wix.com
 • Bezpłatny plan: Tak
 • Płatny plan: Tak od 5 USD miesięcznie
 • Gotowy e-commerce: Tak (tylko w abonamencie płatnym)
 • Mobilny design: Tak
 • Przeciągnij i upuść: Tak

Wix jest łatwo jednym z najbardziej znany ze wszystkich darmowych serwisów do tworzenia i przeciągania stron i prawdopodobnie dlatego, że używali wielkich gwiazd Hollywood, aby powiedzieć ci, jak są dobrzy.

Obecnie Wix obsługuje około 110 milionów stron internetowych i sklepów internetowych, więc to samo powinno ci coś powiedzieć. Rejestracja w Wix to pestka i powinieneś zacząć działać za około 2 minuty.

Po rejestracji pojawi się kilka szablonów branżowych do wyboru i jest to prawdopodobnie jedna z ich największych zalet, profesjonalny wygląd szablonów. Niezależnie od tego, czy jesteś fotografem czy piekarzem, każdy znajdzie coś dla siebie.

W tym miejscu należy wspomnieć, że darmowe szablony mogą nie wywrzeć na tobie większego wrażenia i tutaj możesz rozważyć płatne uaktualnienie. Kolejną rzeczą, którą Wix robi dobrze, jest to, że wszystkie ich strony są w pełni responsywne.

Oznacza to, że strona automatycznie dostosuje się do dowolnego urządzenia, na którym jest przeglądana, więc może to być telefon komórkowy lub tablet. Jest to bardzo mocna funkcja, ponieważ jest to wymóg Google, a liczba użytkowników mobilnych rośnie z roku na rok.

Płatne opcje zaczynają się od nieco ponad 10 USD i może wzrosnąć do około 25 USD miesięcznie. Plany płatne obejmują podłączenie niestandardowej domeny, usuwanie reklam, zwiększenie przestrzeni dyskowej, wsparcie VIP i prowadzenie kampanii e-mail.

Jakie są zalety i wady korzystania z Wix?

Wix Pro

Łatwość użycia
Profesjonalne szablony
W pełni responsywny
Największy kreator stron internetowych na rynku
Bezpłatny zapewnia w pełni działającą stronę internetową
Ogromny rynek aplikacji wix
Dobre bezpieczeństwo

Wix Cons

Reklamy mogą być natrętne
Darmowe szablony wyglądają nieco przestarzale
Podstawowy plan nie usuwa reklam
Nie można wyeksportować danych
Nie możesz założyć sklepu internetowego z bezpłatnym abonamentem

Podsumowanie

Kreator stron Wix zawiera wiele funkcji, które pomogą Ci zbudować stronę internetową
Darmowa wersja Wix pozwala zbudować ładną stronę internetową w subdomenie marki Wix
Już od 5 USD miesięcznie możesz pozbyć się reklam i uzyskać niestandardową nazwę domeny

Za darmo

2. Weebly

Weebly

 • Stronie internetowej: www.weebly.com
 • Bezpłatny plan: Tak
 • Płatny plan: Tak od 8 USD miesięcznie
 • Gotowy e-commerce: Tak (tylko w abonamencie płatnym)
 • Mobilny design: Tak
 • Przeciągnij i upuść: Tak

Weebly istnieje już od bardzo dawna i jest to bardzo popularna opcja, jeśli chcesz tylko bezpłatnie, bez zamiaru korzystania z żadnych aktualizacji. Weebly obsługuje obecnie około 40 milionów stron internetowych.

Kiedy zaczynasz od Weebly, od razu zauważysz, jak łatwe jest wszystko. Przeciągnij i upuść w bardzo intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Darmowy kreator stron internetowych Weebly to świetna opcja dla absolutnie początkujących. Kolumny można przenosić i zmieniać ich rozmiar wraz z większością innych elementów.

Kolejną wielką rzeczą, którą bardzo lubię w Weebly, jest to, że kiedy edytujesz jeden element, reszta zniknie, jest to naprawdę fajne i świetny sposób na ograniczenie rozproszenia.

Plan cenowy jest bardzo prosty, a przy podstawowej opcji 8 USD reklamy zostaną usunięte. W teście z Weebly zbudowałem 100-stronicową stronę internetową, z którą bardzo dobrze sobie poradziła. Korzystając z Wix, nie byłbym tak pewny budowy większych witryn. Jeśli ty lub ktoś z twojego zespołu ma doświadczenie i zna kod, Weebly z łatwością pozwala ci edytować kodowanie. To świetna wiadomość dla zaawansowanych użytkowników.

Istnieje również aplikacja, w której możesz nawet zintegrować spotkania z witryną. Podobnie jak Wix, Weebly oferuje bardzo szeroki zakres profesjonalnych motywów i uważam, że jest to bardzo kompletny pakiet o dobrym stosunku jakości do ceny, jeśli wybierzesz aktualizacje.

Jak wspomniano wcześniej podstawowy plan zaczyna się od 8 USD, pro za 12 USD, a biznes za 25 USD. Aby uzyskać bezpłatny plan, będziesz w subdomenie Weebly i będzie miał małą reklamę w stopce witryny.

Jakie są zalety i wady korzystania z Weebly?

Weebly Plusy

Nieinwazyjne reklamy
Uproszczona wycena
Bardzo przyjazny dla początkujących
Profesjonalne motywy
Można stosować kodowanie HTML
W pełni responsywny
Dobra platforma eCommerce

Weebly Cons

Nie można w pełni dostosować kolorów motywu
Przeniesienie witryny może być trudne
Brak kopii zapasowej witryny
Nie możesz założyć sklepu internetowego z bezpłatnym abonamentem

Podsumowanie

Weebly jest jednym z najłatwiejszych w użyciu kreatorów stron internetowych
Możesz przechowywać swoje darmowe konto tak długo, jak chcesz

Jest w 100% darmowy

3. Site123

Site123

 • Stronie internetowej: www.site123.com
 • Bezpłatny plan: Tak
 • Płatny plan: Tak od 9,80 USD miesięcznie
 • Gotowy e-commerce: Tak (tylko w abonamencie płatnym)
 • Mobilny design: Tak
 • Przeciągnij i upuść: Nie

Site123 jest przeznaczony dla tych, którzy chcą szybko rozpocząć działalność i jest świetny dla właścicieli firm, którzy chcą założyć witryny e-commerce, blogi i strony docelowe.

Tym, co wyróżnia Site123, jest to całkowicie eliminuje przeciąganie i upuszczanie budynku z którego korzysta większość innych twórców stron internetowych. Dla niektórych będzie to albo fantastyczne, albo krok wstecz.

Aby rozpocząć, możesz wybrać motyw i kilka różnych opcji projektu. Chociaż motywy nie są najbardziej ekscytujące, dostajesz o wiele więcej opcji dostosowywania niż inni twórcy stron internetowych. Następnie możesz przesłać zawartość, a strona zostanie dla Ciebie wygenerowana. Podobnie jak w przypadku wszystkich twórców stron internetowych, bezpłatna opcja jest ograniczona, szczególnie w przypadku handlu elektronicznego.

Plan premium zaczyna się od 9,80 USD na miesiąc i zawiera bezpłatną domenę na 1 rok (lub możesz użyć własnej domeny) i usuwa markę SITE123. Jakie są zalety i wady korzystania z Site123?

Site123 Plusy

Witryny wielojęzyczne
Profesjonalnie wyglądające witryny e-commerce
Strony przyjazne SEO
Pełna obsługa strony internetowej
Łatwy w użyciu

Site123 Cons

Bez przeciągania i upuszczania
Myląca struktura cen
Brak dostępu do kodu strony
Nie możesz opublikować sklepu internetowego w ramach bezpłatnego abonamentu

Podsumowanie

Przyjazny dla twórców stron internetowych dla początkujących
Bez przeciągania i upuszczania, zamiast tego ma wszystkie elementy witryny
Bezpłatne konto Site123 jest dość ograniczone

Jest w 100% darmowy

4. Uderzająco

Uderzająco

 • Stronie internetowej: www.strikingly.com
 • Bezpłatny plan: Tak
 • Płatny plan: Tak od 8 USD miesięcznie
 • Gotowy e-commerce: Tak (tylko w abonamencie płatnym)
 • Mobilny design: Tak
 • Przeciągnij i upuść: Tak

W przeciwieństwie do Wix i Weebly szanse, o których nigdy nie słyszałeś Uderzająco. Uderzająco głównym punktem sprzedaży jest odważne, piękne nowoczesne strony jednostronicowe. Wynika to z faktu, że główną zaletą i cechą charakterystyczną Strikingly są strony internetowe zawierające jedną stronę.

Witryna jednostronicowa to witryna, w której użytkownik będzie przewijał różne sekcje, gdy znajdą się na stronie głównej, rodzaj projektu, który staje się obecnie bardzo popularny.

Ponieważ główną funkcją są witryny jednostronicowe, uderzająco można usunąć wiele narzędzi i przycisków, których potrzebują inni twórcy witryn. To oczywiście czyni go bardzo przyjaznym dla użytkownika.

Istnieje kilka dobrych opcji dla szablonów, choć nie w pełni na równi z Wix lub Weebly. To, co robi dobrze, aby to nadrobić, to prezentowanie szablonów, które są całkowicie dobre, aby wyjść prosto z bramy. Nie trzeba wiele majstrować, co trzeba zrobić.

Aby zbudować witrynę, wystarczy przesunąć wymagane sekcje z lewej do prawej. Możesz także dodawać aplikacje, chociaż znowu oferta nie jest na tym samym poziomie, co inni twórcy stron internetowych.

Jedną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w przypadku Uderzająco, jest to, że darmowa opcja jest ograniczona w tym, co możesz zrobić. Mówiąc to, podwyższenia z 8 do 16 USD zapewnić poważny stosunek jakości do ceny. Użytkownicy mogą również przejść rok pro bezpłatnie, łącząc profil LinkedIn i synchronizując niektóre kontakty. Pozwoli ci to zaoszczędzić 16 USD.

Jakie są zalety i wady korzystania z Strikingly?

Uderzające plusy

Profesjonalnie wyglądające witryny po wyjęciu z pudełka
Motywy zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych
Świetny stosunek jakości do ceny
Wymagany jest zerowy kod lub umiejętności projektowe
Hojny program nagród

Uderzające wady

Darmowa opcja jest nieco ograniczona
Niewielka liczba motywów, których możesz użyć
Darmowe plany nie pozwalają ci robić sklepu internetowego

Podsumowanie

Jeden z najlepszych stronicujących stron internetowych
Idealny wybór, jeśli chcesz założyć portfolio online, wizytówkę lub witrynę sklepu z jednym produktem
Możesz zachować bezpłatny plan na zawsze

100% za darmo

5. Ucraft

Ucraft

 • Stronie internetowej: www.ucraft.com
 • Bezpłatny plan: Tak
 • Płatny plan: Tak od 6 USD miesięcznie
 • Gotowy e-commerce: Tak (tylko w abonamencie płatnym)
 • Mobilny design: Tak
 • Przeciągnij i upuść: Tak

The Ucraft Kreator stron internetowych to oparty na blokach. Układasz bloki jeden na drugim, a na końcu będziesz mieć kompletną stronę internetową.

Chociaż jest tylko 35 bloków, które nie wyróżniają Twojej witryny, można je w pełni dostosować. Każdy blok zawiera elementy, które można dodawać lub usuwać, i tutaj można uzyskać kreatywność. Możesz nawet tworzyć własne bloki od zera.

Jeśli chodzi o e-commerce, jest to jedna z najsilniejszych cech Ucraft, ponieważ ma własny silnik e-commerce. Chociaż jeśli chcesz rozpocząć pracę w jak najkrótszym czasie, Ucraft może nie być dla Ciebie.

Plany premium Ucraft zaczynają się już od samego początku 6 USD miesięcznie usuwa znak wodny Ucraft. Jakie są zalety i wady korzystania z Ucraft?

Profesjonaliści Ucraft

Wysoce konfigurowalny kreator stron internetowych
Silne funkcje e-commerce
Doskonała obsługa klienta za pośrednictwem czatu na żywo

Wady Ucraft

Brak kopii zapasowych witryny
Nie można cofnąć wprowadzonych zmian
Bezpłatny abonament nie pozwala na utworzenie sklepu internetowego
Nie nadaje się do większych, bardziej złożonych witryn

Podsumowanie

Łatwy i prosty interfejs
Dobrze zaprojektowane i dobrze skonstruowane szablony
Wbudowana platforma e-commerce, aby rozpocząć sprzedaż online

Utwórz stronę internetową za pomocą Ucraft
Za darmo

6. Lander

Lander

 • Stronie internetowej: www.landerapp.com
 • Bezpłatny plan: Tak (ale tylko przez 14 dni)
 • Płatny plan: Tak od 16 USD miesięcznie
 • Gotowy e-commerce: Tak (tylko w abonamencie płatnym)
 • Mobilny design: Tak
 • Przeciągnij i upuść: Tak

Lander jest w pełni funkcjonalnym narzędziem do tworzenia stron docelowych. Jeśli nie znasz koncepcji stron docelowych lub nie wiesz, czy jej potrzebujesz, są to bardzo proste, jednostronicowe witryny zaprojektowane w celu przechwytywania potencjalnych klientów lub przekonania użytkownika do podjęcia działań.

Strony docelowe ze swojej natury będą miały o wiele mniej treści niż zwykła strona internetowa, a niektóre z nich zawierają tylko jedno wezwanie do działania.

Lander robi tworzenie stron docelowych jest niezwykle proste z interfejsem bez bałaganu. Możesz zintegrować bramki płatnicze i przeprowadzić test podziału A / B, który jest niezbędną funkcją każdego narzędzia do tworzenia stron docelowych. W ofercie są również analizy i pełne śledzenie.

Jedną fajną funkcją jest tekst dynamiczny. Pozwala to na automatyczne wstawienie zapytania użytkownika do strony docelowej w ramach kampanii płatności za kliknięcie.

Chociaż istnieje 14-dniowy bezpłatny okres próbny, Lander może stać się bardzo drogi, ponieważ plany opierają się na liczbie odwiedzających twoją stronę docelową. Lander podstawowy plan zaczyna się od 16 $ miesięcznie. Jakie są zalety i wady korzystania z Landera?

Lander Pro

Testy podzielone
Szablony o wysokiej konwersji
Łatwy w użyciu
Wbudowany system raportowania
Mobilne szablony responsywne
Integracja z fanpage’ami na Facebooku

Lander Cons

Darmowa opcja jest dostępna tylko przez 14 dni
Drogie plany
Bezpłatny abonament nie pozwala na utworzenie sklepu internetowego

Podsumowanie

Ponad 100 gotowych szablonów stron docelowych
Łatwy w użyciu edytor wizualny sprawia, że ​​bardzo łatwo jest zaprojektować stronę docelową
Wbudowane funkcje dzielonego testowania i system raportowania

Wypróbuj za darmo

7. Jimdo

Jimdo

 • Stronie internetowej: www.jimdo.com
 • Bezpłatny plan: Tak
 • Płatny plan: Tak od 6 USD miesięcznie
 • Gotowy e-commerce: Tak (tylko w abonamencie płatnym)
 • Mobilny design: Tak
 • Przeciągnij i upuść: Tak

Jimdo jest skierowany głównie do tych, którzy głównie chcą budować sklepy e-commerce, a ich główną ideą jest łatwość użytkowania na każdym etapie. Obecnie istnieje około 20 milionów witryn Jimdo, z których około 200 000 to sklepy internetowe.

Z Jimdo możesz być uruchomienie i sprzedaż i sprzedaż produktów w ciągu kilku minut. Tam, gdzie można poprawić, są szablony. Chociaż jest ich wiele, potrzebna jest większa elastyczność.

Ceny są odpowiednie dla twórców witryn e-commerce, chociaż powiedziałbym, że jeśli nie zamierzasz korzystać z funkcji e-commerce, zalecany byłby inny twórca witryn z tańszymi planami. Rozpoczną się plany cenowe z darmowego, od 6 do 17 USD. Jakie są zalety i wady korzystania z Jimdo?

Jimdo Pro

Najszybszy sposób na uruchomienie sklepu e-commerce
Bardzo przystępne ceny
Dostęp do kodu
Silne elementy SEO

Jimdo Cons

Szablony są trochę przestarzałe
System płatności może nie być najlepszy dla sprzedawców w USA
Bezpłatny abonament nie pozwala na utworzenie sklepu internetowego

Podsumowanie

Obiecuje, że Twoja witryna będzie działała w ciągu 3 minut
Dostosuj swój projekt i edytuj swoją witrynę w dowolnym momencie, bez kodowania

Za darmo

8. Carrd

Carrd

 • Stronie internetowej: www.carrd.co
 • Bezpłatny plan: Tak
 • Płatny plan: Tak od 19 USD rocznie
 • Gotowy e-commerce: Nie
 • Mobilny design: Tak
 • Przeciągnij i upuść: Tak

Carrd to stosunkowo nowy program do tworzenia stron internetowych, który właśnie został uruchomiony w 2016 roku. Jest to także kolejny program do tworzenia stron, taki jak Ucraft i jeśli chcesz najprostszy i najłatwiejszy kreator stron internetowych, Prawdopodobnie będzie to Carrd.

Ogółem dostępnych jest 54 szablonów, z których 14 jest przeznaczonych wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych. Szablony nie są pogrupowane według branży, ale według typu, np. W portfolio, stronie docelowej i profilu. W sumie szablony wyglądają bardzo elegancko i inspirują.

Składasz swoją witrynę za pomocą elementów i wszystko wydaje się bardzo naturalne. Niektóre elementy obejmują liczniki czasu, formularze i galerie.
Jak zwykle, darmowa opcja ograniczy cię do subdomeny, ale tam, gdzie Carrd naprawdę wyróżnia się, są płatne ulepszenia, możesz przejść pro za jedyne 19 USD rocznie.

Carrd Pro jest tylko 19 USD rocznie i pozwala używać niestandardowej domeny i usuwa branding. Jakie są zalety i wady korzystania z Carrd?

Carrd Pro

Bardzo przyjazny dla użytkownika i prosty w użyciu
Niezwykle tanie aktualizacje
Profesjonalnie wyglądające strony
54 responsywnych szablonów do wyboru

Wady Carrda

Nowość na rynku
Wsparcie tylko przez e-mail
Ograniczone do stron jednostronicowych
Nie możesz utworzyć sklepu internetowego

Podsumowanie

Twórz bezpłatne, w pełni responsywne strony jednostronicowe na prawie wszystko
100% za darmo, a profesjonalny plan kosztuje zaledwie 19 USD rocznie

Teraz

9. Strony Zoho

Witryny Zoho

 • Stronie internetowej: www.zoho.com/sites
 • Bezpłatny plan: Tak
 • Płatny plan: Tak od 5 USD miesięcznie
 • Gotowy e-commerce: Nie
 • Mobilny design: Tak
 • Przeciągnij i upuść: Tak

Tak, ma trochę fajnej nazwy, ale jak to jest jako twórca stron internetowych? Ogólnie Zoho jest bardzo kompetentnym twórcą stron internetowych. Rozpoczęcie jest dość szybkie i zaczynasz od zwykłego przeciągania i upuszczania elementów.

Podczas korzystania z metody „przeciągnij i upuść” wraz z dostosowaniem strony, cała obsługa nie była tak dopracowana, jak inni twórcy stron.
Istnieje duży wybór motywów, z których niektóre wyglądają bardzo profesjonalnie, a inne wyglądają tak, jakby pochodziły z lat 80. Mimo że oferują 97 szablonów, nie wszystkie są responsywne.

Ponieważ Zoho jest dość dużą korporacją programistyczną oferującą SaaS i CRM, niektóre funkcje strony, takie jak konstruktor formularzy, są wyjątkowe. Rozpocznie się wycena ZoHo od bezpłatnych do 5 USD, 10 USD i 15 USD miesięcznie. Abonament miesięczny zawiera plan e-commerce, jest jednak bardzo ograniczony, ponieważ możesz zaoferować do sprzedaży tylko 25 produktów.

Jakie są zalety i wady korzystania z witryn Zoho?

Zoho Sites Pro

Imponujący zestaw funkcji
Dostęp HTML i CSS
Wbudowane narzędzia SEO i statystyki ruchu

Zoho Sites Cons

Nie wszystkie motywy są w pełni responsywne
Niektóre tematy wydają się przestarzałe
Redaktor może czuć się trochę niezręcznie
Nie możesz utworzyć sklepu internetowego

Podsumowanie

Podstawowe bezpłatne narzędzie do tworzenia stron internetowych z bezpłatnym hostingiem, które wykona zadanie
Przełączaj się między szablonami w dowolnym momencie bez utraty treści

Ucz się więcej

10. Google Moja Firma

Google Moja Firma - darmowy kreator stron internetowych

 • Stronie internetowej: www.google.com/business/how-it-works/website/
 • Bezpłatny plan: Tak
 • Płatny plan: Nie
 • Gotowy e-commerce: Nie
 • Mobilny design: Tak
 • Przeciągnij i upuść: Tak

Jak mogę stworzyć własną stronę internetową w Google za darmo? Google Moja Firma to odpowiedź.

Google Moja Firma to darmowy kreator stron internetowych, który pozwala stworzyć prostą stronę internetową w ciągu kilku minut. Kreator stron internetowych Google jest całkowicie darmowy, a tworzona witryna jest łatwa do tworzenia i edycji zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i telefonie komórkowym.

Nie musisz mieć fizycznej witryny sklepowej, aby zbudować swoją witrynę w Google Moja Firma, jeśli prowadzisz działalność usługową lub domową z adresem lub bez niego, możesz podać swoje dane do wyświetlenia w Google.

Jakie są zalety i wady korzystania z narzędzia do tworzenia witryn Google Moja Firma w celu utworzenia witryny za darmo w Google?

Profesjonaliści Google Moja Firma

Darmowy hosting i możesz podłączyć własną nazwę domeny
Bez reklam i brandingu
Responsywne szablony
AdWords Express gotowy do generowania ruchu

Google Moja Firma Cons

Ograniczone opcje, nie idealne dla większych lub bardziej złożonych witryn
Podstawowe szablony i projekty
Nie możesz założyć sklepu internetowego

Podsumowanie

Idealny dla małych firm, które nie potrzebują dużej ilości treści w swojej witrynie
Bez reklam i brandingu, możesz używać własnej nazwy domeny
To w 100% darmowy kreator stron internetowych z Google Moja Firma

To całkowicie za darmo!

11. SiteW

SiteW Website Builder

SiteW to kreator stron internetowych, o którym prawdopodobnie nie słyszałeś. To nie znaczy, że powinieneś to zignorować. Chociaż jest to stosunkowo mało znane w USA, jest niezwykle popularne w Europie, ponieważ ponad milion witryn korzysta z SiteW.

To jest bardzo łatwy w użyciu i potężny drag and drop konstruktor ze zoptymalizowanymi szablonami mobilnymi zbudowanymi na HTML5. SiteW oferuje doskonałe funkcje wielojęzyczne, ponieważ oferuje opcje językowe (i wsparcie) dla języka francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i angielskiego.

Plany premium wahają się od 9,33 USD do 26,66 USD miesięcznie, a uaktualnienie usunie reklamy SiteW, zapewni więcej miejsca i nieograniczoną liczbę stron, SEO i analizy, a także będziesz mógł używać niestandardowej nazwy domeny. Jakie są zalety i wady korzystania z SiteW?

SiteW Plusy

Darmowy w użyciu kreator stron internetowych
Opcje wielojęzyczne (francuski, hiszpański, niemiecki)
Bardzo przyjazny dla użytkownika kreator stron internetowych

SiteW Cons

Darmowy plan jest najlepszy do budowania mniejszych i statycznych stron internetowych
Zaawansowane funkcje, takie jak blogowanie i e-commerce, są dostarczane tylko z planami premium

Podsumowanie

Łatwy w użyciu kreator stron internetowych, który ułatwia stworzenie oszałamiającej witryny
Łatwa rejestracja, a nauka korzystania z SiteW zajmie Ci tylko kilka minut

Tak, to nic nie kosztuje

Czy te narzędzia do tworzenia witryn internetowych są naprawdę bezpłatne??

Do jednego z głównych punktów postu na blogu. Czy naprawdę mogę zbudować witrynę za darmo? No tak. Działa to w ten sposób. Technicznie tak, możesz stworzyć stronę internetową za darmo, ale będą pewne ograniczenia na stronie.

Niektóre ograniczenia witryny, z którymi możesz się spotkać, jeśli wybierzesz opcję bezpłatną, na twojej stronie pojawią się reklamy lub branding. Aby Twoja witryna wyglądała bardziej profesjonalnie, zwykle trzeba będzie zapłacić za niektóre aktualizacje w celu usunięcia reklam lub marki.

reklamy wix i brandingPrzykład reklam i brandingu w Wix

Ponadto w przypadku opcji bezpłatnej zwykle będziesz musiał użyć subdomeny, a nie niestandardowej nazwy domeny. Na przykład w Weebly domena Twojej bezpłatnej witryny będzie czymś weebly.com/MikesGarage zamiast używać własnej domeny jak MikesGarage.com. Innymi słowy, będziesz musiał uzyskać abonament premium, aby móc korzystać z własnej nazwy domeny.

 • Twoja nazwa domeny w bezpłatnym abonamencie: https://mikesgarage.jimdo.com lub https://www.jimdo.com/mikesgarage
 • Twoja nazwa domeny w abonamencie premium: https://www.mikesgarage.com

Jak zwykle, będziesz ograniczony w zakresie Numer stron które możesz dodać do swojej witryny, a wszelkie opcje kreatora e-commerce będą podstawowe.

W skrócie: „dostajesz to, za co płacisz” brzmi tutaj prawdziwie, a jeśli poważnie myślisz o swojej witrynie i działalności, niektóre aktualizacje premium mogą być warte dodatkowych kosztów. Niewiele firm można założyć za kilka dolarów miesięcznie.

Z drugiej strony, korzystanie z bezpłatnego narzędzia do tworzenia witryn jest doskonałym sposobem na przetestowanie narzędzia do tworzenia witryn i sprawdzenie, jak to wszystko działa, przed podjęciem decyzji o tym, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Powody posiadania strony internetowej

Istnieje wiele powodów, dla których warto zbudować witrynę internetową, zarówno do użytku osobistego, jak i do małej firmy. Spójrzmy na niektóre z tych powodów bardziej szczegółowo;

1. Wiarygodność

Jest to prawdopodobnie najważniejszy powód do założenia nowej strony internetowej. Bez względu na twoje dane uwierzytelniające, ludzie będą cię widzieć jako eksperta, gdy będziesz miał dopracowaną stronę internetową, która Cię reprezentuje.

Kiedy miałem swój pierwszy biznes online, zawsze pytałem klientów, dlaczego mnie wybrali. Odpowiedź była zawsze taka sama: „ponieważ miałeś stronę internetową”.

2. Zaprezentuj swoje talenty (lub usługi)

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą, czy dużą firmę, a nawet jeśli jesteś jednoosobowym zespołem, witryna daje Ci okno sklepowe. Potencjalni klienci lub pracodawcy mogą natychmiast zobaczyć, co masz do zaoferowania.

Niektórzy z największych biznesmenów naszych czasów mieli strony internetowe, Jeff Bezos z Amazon i Sean Parker w Spotify.

3. Niska bariera wejścia

Możesz dosłownie założyć firmę w sypialni i przyciągnąć klientów w ciągu kilku minut, nawet przy niewielkim budżecie. To równe warunki dla wszystkich, bez względu na pozycję i wykształcenie w mediach społecznościowych.

Pamiętaj, że Mark Zuckerberg założył Facebooka, juggernauta w mediach społecznościowych, w swoim pokoju wieloosobowym.

Na wypadek, gdybyś potrzebował czegoś bardziej przekonującego, spójrzmy na kilka faktów internetowych (z tego postu). W Ameryce Północnej w 2018 r. 88,1% osób korzystało z Internetu, a 80,23% w Europie. Czy wiesz, że Google przetwarza ponad 40 000 zapytań na sekundę? To wiele osób potencjalnie szuka Twojej witryny.

Co to jest Kreator stron internetowych i dlaczego warto z niego korzystać?

Kreator stron internetowych to prawdopodobnie najłatwiejszy i najszybszy sposób na uruchomienie strony internetowej w ciągu kilku minut. Mówiąc najprościej, jest to oprogramowanie, które pozwala zbudować stronę internetową lub blog bez żadnego kodowania. Ponieważ nie ma potrzeby kodowania, będziesz po prostu używał elementów przeciągnij i upuść wraz z niektórymi szablonami.

Inną darmową (ish) alternatywą do budowy strony internetowej jest użycie WordPress. Jest to bardzo elastyczny system zarządzania treścią (CMS), ale ma bardziej stromą krzywą uczenia się w porównaniu do twórców stron internetowych.

kreator stron internetowych a wordpressGłówne zalety & wady korzystania z narzędzia do tworzenia stron internetowych vs. WordPress

Chociaż sam WordPress jest open source i bezpłatny, wraz z tysiącami wtyczek i motywów, WordPress wymaga hostingu, który nie jest bezpłatny.

Twórcy stron internetowych zwykle występują w dwóch wersjach: online i offline. Chociaż skupimy się na jednym rodzaju online, uważam, że ważne jest, aby wspomnieć o drugim.

1. Offline Website Builder

„Offline” twórcy stron internetowych mają postać oprogramowania. Rapidweaver dla komputerów Mac to rodzaj narzędzia do tworzenia witryn w trybie offline. Zwykle należy pobrać oprogramowanie na komputer i rozpocząć pracę w witrynie.

Jedną z zalet oprogramowania offline jest to, że możesz pracować na swojej stronie w dowolnym miejscu, ponieważ połączenie internetowe nie jest wymagane.

Największą wadą jest to, że będziesz musiał wgrać całą stronę na hosting, co może być technicznie trudne. Kiedyś korzystałem z narzędzia do tworzenia stron offline Serif, które zostało już przerwane, i myślę, że proces przesyłania jest wystarczającym powodem, aby nie używać narzędzia do tworzenia stron offline.

2. Kreator stron internetowych

Z kreator stron internetowych (te, które omówiłem tutaj powyżej), darmowy kreator stron internetowych, z którym współpracujesz, będzie hostować wszystko online w chmurze. Jeśli chcesz pracować na innym komputerze, po prostu zaloguj się przy użyciu danych konta i możesz zacząć.

Dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, i nie musisz niczego nigdzie przesyłać ani konfigurować hostingu, jest to najłatwiejsze wszechstronne rozwiązanie. Jedyne, czego naprawdę potrzebujesz, to przeglądarka internetowa, taka jak Google Chrome, połączenie internetowe oraz odrobina wyobraźni i wolnego czasu, aby uruchomić bezpłatną stronę internetową lub sklep internetowy.

Często Zadawane Pytania

Jak stworzyć stronę internetową bezpłatnie?

Zarejestruj się za pomocą bezpłatnego narzędzia do tworzenia witryn, dostosuj szablon, utwórz strony, opublikuj swoją witrynę i uruchom ją.

Czy twórcy stron internetowych, tacy jak Wix, Weebly, Site123 itp. Są naprawdę bezpłatni??

Tak, są naprawdę za darmo, ale musisz zapisać się na płatny plan, aby odblokować wszystkie funkcje i móc usunąć markę i reklamy.

Czy mogę używać własnej domeny z bezpłatnym narzędziem do tworzenia stron internetowych??

W bezpłatnym abonamencie zwykle musisz korzystać z subdomeny, musisz zarejestrować się w płatnym abonamencie, aby używać niestandardowej nazwy domeny

Wniosek

Dobra robota, przeszedłeś przez ten przewodnik, jak stworzyć stronę internetową bezpłatnie w 2020 roku.

Teraz zawęziłem listę najlepszych darmowych twórców stron internetowych, aby stworzyć stronę internetową w 100% za darmo. Jak zobaczysz, jest wiele do wyboru, jednak w zależności od tego, który wybierzesz, sprowadzi się do tego, co jest dla Ciebie ważniejsze.

Czy chcesz mieć pełny sklep e-commerce, czy może Twoim priorytetem jest uruchomienie witryny w kilka minut, aby pokazać potencjalnemu klientowi? Być może cena jest głównym czynnikiem lub po prostu potrzebujesz prostej strony, która zapewnia profesjonalny wizerunek. Tak czy inaczej, jestem pewien, że jest jeden powyżej, który jest właśnie dla Ciebie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map