8 En İyi Fiverr Alternatifleri

Serbest ekonomi veya konser ekonomisi hızla büyüyor ve fiverr dünyanın en büyük serbest pazar yerlerinden biri haline geldi. Beni yanlış anlamayın, Fiverr freelancerları bulmak için harika bir yer ama daha iyisi var dışarıda


Fiverr.com, grafik tasarımdan müzik / video düzenlemeye, pazarlama ve metin yazarlığına kadar hizmet bulabileceğiniz serbest bir pazardır. Fiverr, kalite ve fiyat arasında bir haç ararken başlamak için iyi bir yerdir.

2020’de en iyi Fiverr alternatifleri:

 • Genel olarak en iyi: en büyük çevrimiçi freelancer pazarlarından biridir ve Upwork’ün sadeliğini seviyorum. Onlara projenizden bahsediyorsunuz ve sizi serbest çalışanlarla eşleştiriyorlar, ardından maçlardan geçiyor ve çalışmak istediğinizi seçiyorlar.
 • İkincisi, Genel olarak en iyi: pazarlarında neredeyse 30 milyon serbest çalışan var. Projeniz için ücretsiz teklifler aldığınızda ve yalnızca konser tamamlandığında iş için ödeme yaptığınızda şeffaflığını seviyorum..
 • Fiverr’e en iyi “premium” alternatif: sadece kaydolan ve size daha pahalıya mal olacak serbest çalışanların% 3’ünü onaylar, bu nedenle bütçeniz hakkında çalışma kalitesinden daha fazla endişelenirseniz, TopTal sizin için en iyi platform olmayabilir.

Fiverr’deki bazı servis sağlayıcılar olağanüstü hizmet sunsa da, platformdaki satıcıların çoğu yüksek kaliteli iş istiyorsanız para harcamaya değmez.

Fiverr nedir

Fiverr bir platform / pazar “konser” olarak paketlenmiş çevrimiçi hizmet alım satımı için.

fiverr alternatifleri

Bu hizmetler web tasarımı, grafik tasarımı, videolar, seslendirme, metin yazarlığı, müzik / podcast / video düzenlemeye kadar uzanır. Çevrimiçi bir işletme işletiyorsanız, Fiverr’deki hizmetler sorunlarınızın çoğunu çözmeye yardımcı olabilir.

fiverr kategorileriFiverr, aralarından seçim yapabileceğiniz 150’den fazla kategoriye sahip

Fiverr bir platform olarak başladı 5 $ hizmet böylece Fiverr adı. Her ne kadar 5 dolarlık fiyat etiketi ile ünlü olsa da, platform orijinal amacından daha fazla büyüdü ve şimdi 5 ila 1.000 dolar arasında değişen her türlü hizmeti sunuyor.

Fiverr’in Faydaları

Çevrimiçi bir işletmeniz varsa, listenizdeki görevlerin çoğunun (siteniz için yaklaşık sayfasını yazmak gibi) zaman ayırmaya değmeyeceğini zaten biliyorsunuzdur. Bu görevlerin çoğunun mükemmel bir şekilde yapılması gerekmez; sadece yapılması gerekiyor.

Zaman kazanmak ve bunu gün boyu yapan birinden yapmak için bu görevleri İnternet’teki birine dış kaynak sağlamak akıllıca olacaktır. Fiverr burada devreye giriyor.

Kalite ve fiyat arasında bir çaprazlama sunarlar. Eğer istersen hızlı, ucuz iş bitti, Fiverr gitmen gereken yer.

Ancak, ilgilenilmesi gereken bazı ciddi ihtiyaçları olan ciddi bir işletme sahibiyseniz, Fiverr en iyi platform olmayabilir.

En İyi Fiverr Alternatifleri

İşte benim listem En iyi Fiverr alternatifleri şu anda, Fiverr gibi rakip siteler yerine kullanmayı düşünmelisiniz.

1. Upwork.com

oDesk

 • Resmi web sitesi: www.upwork.com
 • Upwork, İnternet’teki en eski ve en güvenilir serbest çalışma platformlarından biridir.
 • Hizmetler Grafik Tasarımdan Uygulama Geliştirmeye ve aralarındaki her şeye.
 • Fiverr’den farklı olarak, Upwork’te bir iş ilanı veriyorsunuz ve ardından freelancerlar size teklifle iş için teklifler gönderiyor.

Neden Fiverr yerine Upwork kullanıyorsunuz?

Bir uzman tarafından bir iş yapmak istiyorsanız, Upwork gitmek için bir yoldur. İş ilanınıza başvuran yüzlerce uzman arasından seçim yapabilirsiniz. Kaliteli sonuçlar istiyorsanız, Upwork size Fiverr’den biraz daha pahalıya mal olacak.

Neden Upwork yerine Fiverr kullanıyorsunuz?

İlk podcast bölümünüzün düzenlenmesini istiyorsanız, ucuza yapılması mantıklıdır. İşinizin iyi yapılması gerekiyorsa Fiverr ile gidin.

2. Freelancer.com

serbest çalışan

 • Resmi web sitesi: www.freelancer.com
 • Freelancer.com, milyonlarca işletmeye çok uzun zamandır freelancer bulma konusunda yardımcı oluyor.
 • Platform Upwork’e benzer şekilde çalışır ve 32 milyondan fazla kayıtlı serbest çalışanı vardır.
 • Platformdaki tüm tasarımcıların rekabet edebileceği bir tasarım yarışmasına ev sahipliği yapabilirsiniz.

Neden Fiverr yerine Freelancer kullanıyorsunuz?

Yüksek kaliteli iş yapmak ve iyi bir bütçeye sahip olmak istiyorsanız, Freelancer.com ile gitmelisiniz. Ödül parasını en iyi girişle ödüllendirdiğiniz tasarım yarışmalarına bile izin veriyorlar.

Neden Freelancer yerine Fiverr kullanıyorsunuz?

Fiverr, yaptıkları işte uzman binlerce yetenekli serbest çalışana sahip olsa da, düşük bir fiyata hızlı bir şekilde iş yapmak istiyorsanız Fiverr en uygunudur.

3. PeoplePerHour.com

peopleperhour

 • Resmi web sitesi: www.peopleperhour.com
 • Bu listedeki diğer platformlar kadar popüler olmasa da, PeoplePerHour 2007’den beri var.
 • Platformdaki tüm serbest çalışanlar, platforma eklenmeden önce ilk olarak röportaj yapar.

Neden Fiverr yerine PeoplePerHour kullanıyorsunuz?

Bir freelancer kiralamak, vurduğunuzdan daha fazla özlediğiniz bir hit ve miss oyunu. Harika serbest çalışanlar bulmak için, genellikle iş için iyi bir tane bulmadan önce birkaç bin dolar harcamanız gerekir.

PeoplePerHour ile, işe aldığınız her kişinin ne yaptığını bildiğinden emin olabilirsiniz.

Neden PeoplePerHour yerine Fiverr kullanıyorsunuz?

Tahmin yapmadan harika serbest çalışanlar istiyorsanız, PeoplePerHour ile gidin. İşi yapabilecek daha ucuz serbest çalışanlar istiyorsanız, incelemelere göre Fiverr’den birini işe alın.

4. Guru.com

guru

 • Resmi web sitesi: www.guru.com
 • Guru’nun platformu size dünyanın dört bir yanından 3 milyondan fazla freelancera erişim sağlar.
 • İster yazılı bir makaleye ihtiyacınız olsun, ister tuğla ve harç işiniz için tasarlanmış yeni bir logoya ihtiyacınız olsun, Guru’nun platformu sizi kapsamaktadır.

Neden Fiverr yerine Guru kullanıyorsunuz?

Guru, kiralayabileceğiniz milyonlarca deneyimli freelancera erişim sunar. Eğer sürekli bir ilişki kurabileceğiniz deneyimli bir freelancer bulmak istiyorsanız, Guru ile gidin.

Neden Guru yerine Fiverr kullanıyorsunuz?

Maliyet önemli bir faktörse ve sadece ihtiyacınız olanı ödemek istiyorsanız Fiverr’i seçin.

5. TopTal.com

Toptal

 • Resmi web sitesi: www.toptal.com
 • TopTal, kendilerini “En İyi% 3 Serbest Çalışan Yeteneği Kirala” platformuna tanıtır.
 • Hewlett Packard ve Airbnb gibi endüstri devleri tarafından güveniliyor.
 • Ayrıntılı Toptal incelememi buradan okuyun.

Neden Fiverr yerine TopTal kullanıyorsunuz?

TopTal, 50 dolardan daha düşük bir web sitesi oluşturmayı teklif eden 3. dünya serbest çalışanlarını kiralamak için gittiğiniz platform değildir. Dünyanın En İyi% 3 Yeteneklerinden birini kiralamak istiyorsanız, platformunuz TopTal.

Bu listedeki Upwork gibi diğer platformların aksine, TopTal sadece birkaç farklı beceri setinde serbest çalışanlar sunmaktadır. Bu platformda kiralık yazar veya sosyal medya pazarlamacısı yok.

Neden TopTal yerine Fiverr kullanıyorsunuz?

Yeni başlıyorsanız ve bütçeniz hakkında iş kalitesinden daha fazla endişeleniyorsanız, TopTal sizin için en iyi platform olmayabilir. Fiyatları saatte 60 dolardan başlıyor.

6. Kodlanabilir.io

codeable

 • Resmi web sitesi: www.codeable.io
 • Codeable.io, WordPress ile ilgili her şey için tek adresiniz.
 • Diğer platformlardan farklı olarak, Codeable’nin Ekibi, kendinizi kendiniz seçmek yerine bir serbest çalışanla eşleştirir..

Neden Fiverr yerine Codeable.io kullanıyorsunuz?

İster sitenizde bir hata düzeltmek isteyin, ister özel bir eklenti geliştirin, Codeable bunu yapmak için serbest geliştiricilere sahiptir.

Eğer işi sevmiyorsanız tam bir geri ödeme politikası sunuyoruz. Yalnızca iş memnuniyetinize göre ödeme yaparsınız. Ayrıca, e-posta veya telefon yoluyla ulaşabileceğiniz bir müşteri destek ekibine 7/24 erişebilirsiniz.

Neden Codeable.io yerine Fiverr kullanıyorsunuz?

Sitenizde ucuza sabit bir şey almak istiyorsanız, Fiverr gitmenin yoludur. Siteniz WordPress’te çalışmıyorsa, Codeable.io’nun sizin için bir faydası yoktur.

7. Outsourcely.com

outsourcely

 • Resmi web sitesi: www.outsourcely.com
 • Outsourcely, yeni başlayanlara 400 binden fazla serbest çalışan yetenek havuzuna kolay erişim sunuyor.
 • Platformda serbest çalışanlar tarafından sunulan hizmetlerde biçimlendirme ücreti alınmaz.

Neden Fiverr yerine Outsourcely kullanıyorsunuz?

Her ne kadar platformlarını yeni başlayanlar için serbest çalışan bir platform olarak tanıtsalar da, Outsourcely’nin platformunda, başlangıç ​​aşamasını geçseniz bile her türlü işi yapabilirsiniz..

Gerçek, deneyimli freelancerlara kolay ve hızlı erişim istiyorsanız, Outsourcely Fiverr’den çok daha iyi.

Neden Outsourcely yerine Fiverr kullanıyorsunuz?

Fiverr, 5 dolarlık fiyat etiketi ile bilinir ve bu nedenle en yüksek kalitede hizmet sunmaktan ziyade ucuz hizmet sunmaya odaklanan bir platformdur. Bütçeniz kısıtlıysa ve yeni başlıyorsanız Fiverr ile devam edin.

8. Truelancer.com

truelancer

 • Resmi web sitesi: www.truelancer.com
 • Nispeten yeni olmasına rağmen, Truelancer ucuz fiyatlarla kaliteli iş sağlayarak kendileri için bir isim yaptı.
 • Hindistan, Pakistan ve benzerleri gibi 3. dünya ülkelerinden çoğunlukla serbest çalışanlar sunar.

Neden Fiverr yerine Truelancer kullanıyorsunuz?

Hızlı bir şekilde iş yapmak istiyorsanız ve kaliteyi çok önemsemiyorsanız, bu platform iyi bir seçenek olabilir. Truelancer, özel işler için Fiverr’den daha iyi bir platformdur.

Truelancer yerine Fiverr neden kullanılmalı?

Çok fazla özel iş gerektirmeyen ve ucuza yaptırmanız gereken bir işiniz varsa, Fiverr ile gidin.

Sıkça Sorulan Sorular

Fiverr’in artıları neler??

Fiverr, freelancerları (satıcıları) müşterileri (alıcıları) ile birleştiren lider bir pazardır. Ucuz, 5 $ ‘dan az sayıda freelancer bulabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her kategoride konserler (işler) için çok çeşitli serbest çalışanlar bulunmaktadır. Her zaman alıcının tarafını tutan yararlı destek.

Fiverr’in eksileri nelerdir?

Bazen sizin için ne ödeme yaparsanız, iş kalitesinin 5 $ ödediğiniz bir şey için olağanüstü olmasını beklemeyin (özellikle karmaşık ve zorlu işler için). Bazı satıcılar mantıksız son tarihler belirler ve işi daha hızlı teslim etmek için ekstra ödeme yapmanız gerekir.

Fiverr’e en iyi alternatifler neler??

Hızlı ve ucuz bir iş yapmak istiyorsanız, Fiverr gitmeniz gereken yer. Ancak bir endüstri uzmanı tarafından bir iş yapmak istiyorsanız, Upwork ve Toptal gibi serbest pazar yerleri Fiverr.com’a daha iyi alternatiflerdir.

En iyi Fiverr alternatifleri – Özet

Fiverr serbest çalışanlar için iyi mi?

Evet Fiverr amacına ucuz freelancer bulmak için bir yer olarak hizmet vermektedir.

Ama orada Fiverr gibi bir sürü iyi site var.

Ucuz işi hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız, Truelancer gibi bir platformla gitmelisiniz. Yetenek havuzları çoğunlukla üçüncü dünya ülkelerinden serbest çalışanlardan oluşuyor.

Çalışmanızın kaliteden ödün vermeden bir bütçeyle yapılmasını istiyorsanız, Upwork veya Freelancer.com gibi bir siteye gitmelisiniz. Her ikisi de çok çeşitli beceri setlerine sahip milyonlarca freelancera erişim sunuyor ve orada en iyi Fiverr rakipleri.

Ve para sizin için önemli bir sorun değilse, Toptal’a gidin. İnternette en iyi% 3 yetenekleri işe almanıza yardımcı olan bir platform olarak kendilerini tanıttılar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map