8 En İyi ClickFunnels Alternatifleri

ClickFunnels dünya çapında binlerce pazarlamacı tarafından kullanılan hepsi bir arada çevrimiçi pazarlama ve satış platformudur. Satış ve pazarlama dönüşüm hunilerini kolayca oluşturmak ve optimize etmek birçok sektör lideri tarafından güvenilir. Harika bir çevrimiçi satış hunisi oluşturucu ama sağlam dışarıda.


Clickfunnels bir hepsi bir arada pazarlama ve çevrimiçi satış huni aracı gelişmiş satış ve pazarlama hunileri oluşturmanıza yardımcı olabilir. Açılış sayfaları, satış sayfaları, kaydolma sayfası, yakalama sayfası, web semineri hunisi, üyelik siteleri ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz. Son hedef, trafiği dönüştürmek ve potansiyel müşteriler oluşturmak ve geliri artırmaktır..

2020’de en iyi ClickFunnels alternatifleri:

 • Genel olarak en iyi: sağlam bir açılış sayfası oluşturucu ve pazarlama otomasyonu platformudur. GetResponse, ClickFunnel’lerin sahip olduğu e-posta pazarlama ve pazarlama otomasyon yetenekleri ile birlikte geldiği için ClickFunnels’a en iyi alternatiftir, ancak çok daha ucuz bir fiyata. Yeni Autofunnel araçlarına göz atın – hazır, otomatik bir huni jeneratörü.
 • En iyi genel performans: öncelikle dönüşüm sağlayan mükemmel açılış sayfaları oluşturmaya odaklanmış bir araçtır. ClickFunnels’ın yerini tamamen alamaz ancak bir e-posta pazarlama platformuyla entegre edildiğinde Leadpages, ClickFunnels’a ucuz bir alternatiftir.
 • ClickFunnels’a en iyi “WordPress” alternatifi: temel olarak, ClickFunnels’ın yaptıklarını yapan bir WordPress eklentisidir. ClickFunnels’den çok daha ucuz ama ana dezavantajı WordPress kullanmanız ve kendi sitenizi barındırmanız gerekiyor.

Pazarlamacıların sevdiği ClickFunnels hakkında çok şey var, ancak her tür araca uyan tek bir boyut değil. ClickFunnels’a daha iyi / daha ucuz alternatifler arıyorsanız, aşağıda sizinle paylaşacağım ClickFunnels için en iyi 8 alternatif.

Ama önce…

ClickFunnels nedir

ClickFunnels, sürükle ve bırak özelliğini kullanarak kolayca pazarlama hunileri oluşturun. Pazarlama hunileri oluşturmak için yüzlerce saat ve çok fazla deneyim gerekiyordu. Ancak ClickFunnels ile, birkaç düğmeyi tıklamak kadar kolaydır.

clickfunnels alternatifleri

ClickFunnels şunları oluşturmanızı sağlar:

 • Sayfa dönüşüm hunilerini sıkıştır.
 • Otomatik web semineri hunileri.
 • Ürün lansman hunileri.
 • Satış hunileri (yerleşik alışveriş sepeti ve en sevdiğiniz alışveriş sepetleriyle entegre olur).
 • Üyelik sitesi dönüşüm hunileri.
 • Ve daha fazlası.

En azından fikir bu. Gerçekte, ClickFunnels ile bir dönüşüm hunisi oluşturmak çok fazla iş gerektirir, ancak bunu kendi başınıza sıfırdan yapmak çok daha az.

ClickFunnels’ın Avantajları

Pazarlama konusunda yeniyseniz ve daha önce hiç bir şey satmadıysanız, bir pazarlama hunisi oluşturmak yakında bir kabus haline gelebilir. ClickFunnels, bir pazarlama hunisi oluşturmak ve barındırmak için basit bir platform sağlar. ClickFunnels ile bir tane oluşturmaya karar verirseniz, yüzlerce saat ve çok para gerekir.

Ana özellikleri şunlardır:

 • Sürüklemek & Tek bir kod satırı olmadan satış hunileri içinde sayfalar oluşturmanıza olanak tanıyan açılan sayfa oluşturucu.
 • “Actionetics” adlı yerleşik e-posta otomatik yanıtlayıcı.
 • Ayrıca, yerleşik “Sırt Çantası” yardımıyla ClickFunnels ile bir ortaklık programı oluşturabilirsiniz. .
 • Müşterilerinizin siparişlerini takip etmenizi sağlayan yerleşik alışveriş sepeti. Başka bir alışveriş sepeti hizmetine kaydolmanıza gerek yoktur.
 • Potansiyel müşterileri doğru ürüne göndermek için dönüşüm hunileri oluşturun ve bunları satın aldıktan sonra takip edin.
 • Takip e-postaları ve SMS mesajları gönderme.
 • Sitenize üyelikleri ve giriş bilgilerini ekleyin.
 • İstediğiniz bilgileri toplamak için formlar tasarlayın.
 • 20’den fazla kullanıma hazır şablondan oluşan kapsamlı bir veritabanı ile birlikte gelir.

Clickfunnels harika bir araç takımıdır, ancak şu anda ihtiyacınız olan şey olmayabilir veya zevkinize göre çok pahalı olabilir.

Durum böyleyse ve en iyi ClickFunnels alternatiflerini bulmak istiyorsanız, aşağıdaki linke tıklamanız gereken ClickFunnels gibi sitelerin bir listesi.

ClickFunnels için en iyi alternatifler

1. GetResponse

yanıt almak

 • Resmi web sitesi: www.getresponse.com
 • Bir e-posta pazarlama aracı ile huni oluşturucu arasındaki çapraz.
 • Tek bir platformdan tüm pazarlama dönüşüm huninizi kolayca otomatikleştirmenizi sağlar.

Yanıt almak gelişmiş ama ucuz hepsi bir arada pazarlama otomasyon platformudur. Platform ile birlikte gelir e-posta pazarlaması, pazarlama otomasyonu, açılış sayfası oluşturucu ve satış hunileri.

Autofunnel yeni bir özelliktir ve size daha fazla para kazanmak için açılış sayfaları, otomatik e-postalar, ürün satmak, terk edilmiş arabaları kurtarmak için otomatik, adım adım dönüşüm hunileri oluşturmanıza olanak tanır.

Neden ClickFunnels yerine GetResponse Kullanmalı?

Tüm pazarlama dönüşüm huninizi tek bir yerden otomatikleştirmek istiyorsanız, GetResponse gitmenin yoludur. Ayrıca çok daha az maliyeti var ve aynı zamanda en iyi ClickFunnels Platinum alternatifi.

Tek bir platformdan tüm bir pazarlama dönüşüm hunisini (açılış sayfaları, pop-up’lar ve web seminerleri dahil) oluşturmanıza olanak tanır, ardından hepsini otomatikleştirmenizi sağlar.

ClickFunnels ve GetResponse Karşılaştırması

E-posta pazarlama platformlarınızı değiştirebilmek istiyorsanız, ClickFunnels ile devam edin. Platformları GetResponse de dahil olmak üzere neredeyse tüm popüler e-posta pazarlama platformlarıyla entegre oluyor.

2. Leadpages

leadpages

 • Resmi web sitesi: www.leadpages.net
 • LeadPages, açılış sayfalarını oluşturma işlemini olabildiğince basitleştirmeyi amaçlıyor.
 • 200’den fazla ücretsiz şablon arasından seçim yapın veya pazarlarından binlerce daha fazlasını sunan bir şablon satın alın.

Leadpages gelişmiş ve güçlü açılış sayfası oluşturucu aracı sayfaların dönüştürülmesini ve para kazanmanızı sağlayan bir dizi özellik ile birlikte gelir.

Neden ClickFunnels yerine Leadpages Kullanmalı?

Herhangi bir kod yazmadan yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfaları oluşturmanın basit bir yolunu istiyorsanız, Leadpages ile devam edin. Tüm şablonları test edilmiş ve dönüştüğü kanıtlanmıştır. 200’den fazla ücretsiz şablon arasından seçim yapabilirsiniz, böylece sıfırdan başlamak zorunda kalmazsınız.

ClickFunnels ve Leadpages karşılaştırması

Leadpages, yalnızca karmaşık ve otomatik pazarlama ve satış hunilerinin tümünü değil, açılış sayfalarını oluşturmanıza olanak tanır. Dönüşüm huninizin tamamını tek bir platformdan kontrol etmek istiyorsanız, ClickFunnels ile devam edin.

3. Instapage

InstaPage

 • Resmi web sitesi: www.instapage.com
 • Instapage’in müşteri tabanı, açılış sayfalarında ortalama% 22 dönüşüm oranı görüyor.
 • Açılış sayfalarınızı kolayca oluşturmanıza ve optimize etmenize yardımcı olacak araçlar ve birçok özellik sunar.

Neden ClickFunnels yerine Instapage Kullanmalı?

Instapage, öğrenmesi ve kullanmaya başlamasıyla kullanımı kolay, çok basit bir platform sunar. Bu listedeki diğer açılış sayfası üreticilerinin çoğunun aksine, Instapage’in arayüzü en basit ve öğrenmesi en kolay arayüzdür.

Neden Instapage yerine ClickFunnel Kullanmalı?

ClickFunnels, Instapage’den çok daha fazla araç sunar ve işletmenizin zaten kullanıyor olabileceği birçok uygulama ile entegre olur. ClickFunnel tüm dönüşüm huninizi sizin için barındırır.

4. Açma

unbounce

 • Resmi web sitesi: www.unbounce.com
 • Tasarımcılar için oluşturulmuş bir açılış sayfası oluşturucu. Photoshop gibi tasarım yazılımlarına çok benzer.
 • Profesyonel ve bölünmüş test açılış sayfalarını kolayca oluşturun.

Neden ClickFunnels yerine Unbounce Kullanmalısınız?

Bir pazarlama hunisi oluşturmak için hepsi bir arada bir platform olmayı amaçlayan ClickFunnel’lerin aksine, Unbounce yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfaları oluşturmak ve test etmek için bir platformdur. Unbounce, ziyaretçileri paraya dönüştüren güzel açılış sayfaları oluşturma konusunda uzmandır.

Neden Ayrılmak Yerine Tıklama Tıklamaları Kullanılmalı?

Tüm pazarlama dönüşüm huninizi tek bir yerde yönetmenize yardımcı olacak bir platform istiyorsanız, ClickFunnels ile devam edin.

5. Builderall

builderall

 • Resmi web sitesi: www.builderall.com
 • Çevrimiçi işinizi kurmanıza yardımcı olan hepsi bir arada platform.
 • Bir web sitesi oluşturmanıza, ürünlerinizi pazarlamanıza ve e-posta pazarlamasına yardımcı olacak araçlar.

Neden ClickFunnels yerine Builderall Kullanmalı?

Builderall, Girişimcilerin binlerce farklı aracı yönetmeden binlerce saat harcamadan çevrimiçi işlerini başlatmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir araçtır. Ürününüz ve açılış sayfalarınız için bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, E-posta Pazarlamanızı yönetmek ve Her Şeyi Otomatikleştirmenize yardımcı olacak araçlar sunar.

Builderall Yerine Neden ClickFunnel Kullanmalı?

Builderall’ın aksine, ClickFunnels bir pazarlama aracıdır. Tüm pazarlama dönüşüm huninizi tek bir platformdan yönetmenize ve otomatikleştirmenize olanak tanır.

6. Gelişen Temalar

temaları geliştirmek

 • Resmi web sitesi: www.thrivethemes.com
 • Açılış sayfaları ve dönüşüm hunileri oluşturmak için kolay WordPress Eklentileri sunar.
 • ClickFunnels’dan çok daha ucuz.

Neden ClickFunnels yerine ThriveThemes Kullanılmalı?

Aylık 19 ABD doları abonelikle, Thrive Temalarının sunduğu tüm araçlara ve eklentilere erişebilirsiniz. Bu araçlar, e-posta listenizi oluşturmanıza, açılış sayfalarınızı A / B test etmenize ve WordPress web sitenizin üstünde bir dönüşüm hunisinin tamamını oluşturmanıza yardımcı olacaktır..

Neden ThriveThemes Yerine ClickFunnel Kullanmalı?

Eğer değilsen’t Açılış sayfalarını kendi web sitenizde barındırmakla ilgilenmeyin veya’t WordPress gibi, ardından ClickFunnels ile git.

7. InstaBuilder

instabuilder

 • Resmi web sitesi: www.instabuilder.com
 • WordPress için bir sürükle ve bırak açılış sayfası oluşturucu.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce ücretsiz şablonla birlikte gelir.
 • Orada ucuz ClickFunnels alternatif var mı.

Neden ClickFunnels yerine InstaBuilder kullanılmalı?

Açılış sayfalarınız üzerinde tam kontrol sahibi olmak ve bunları kendi web sitenizde barındırmak istiyorsanız InstaBuilder ile devam edin. O’kendi WordPress web sitenizde bir dönüşüm hunisi oluşturmanıza izin veren bir WordPress eklentisi.

InstaBuilder Yerine Neden ClickFunnel Kullanmalı?

ClickFunnels’ın öğrenilmesi ve üzerinde çalışılması InstaBuilder’dan çok daha kolaydır. Bir WordPress sitesi oluşturma veya çalıştırma konusunda deneyiminiz yoksa, ClickFunnels ile gitmek daha mantıklıdır.

8. OptimizePress

optimizepress

 • Resmi web sitesi: www.optimizepress.com
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz 300’den fazla Açılış Sayfası şablonu.
 • WordPress sitenizde Üyelik Portalları oluşturmanıza izin verir.

Neden ClickFunnels yerine OptimizePress Kullanmalı?

OptimzePress, Satış Sayfaları, Kayıt Sayfaları ve hatta tam Satış Hunileri dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü açılış sayfası oluşturmanıza olanak tanıyan bir WordPress eklentisidir. En iyi yanı, sitenizde bir Üyelik Portalı oluşturmanıza izin vermesidir.

OptimizePress Yerine Neden ClickFunnel Kullanmalı?

ClickFunnels’ı öğrenmek ve kullanmaya başlamak OptimizePress’e göre çok daha kolaydır. OptimizePress ile web sitenizi kendi başınıza yönetmeniz gerekir.

En İyi ClickFunnels Alternatifleri: Özet

Peki, ClickFunnels’dan daha iyi olan nedir?

ClickFunnels için iyi bir alternatif rakip istiyorsanız, GetResponse ile gitmenizi tavsiye ederim. Buradaki ClickFunnels’a en iyi “beğenmeyi” alternatifi. ClickFunnels’un sunduğu tüm özellikleri sunar.

Açılış sayfalarınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak ve mükemmel ve dönüşümlü sayfalar oluşturmak istiyorsanız, Leadpages ile devam edin. Özellikle dönüşüm sağlayan açılış sayfaları oluşturmak için yapılmıştır, ancak bir e-posta platformuyla entegre edilmiştir, bu gerçekten iyi bir alternatiftir ve daha ucuzdur.

Son olarak, bir WordPress kullanıcısıysanız, Thrive Temaları düşünmeniz gereken tek seçenek olmalıdır. WordPress sitenize yüklediğiniz bir eklenti paketi ve her türlü açılış sayfası, kaydolma sayfası, satış sayfası ve tüm dönüşüm hunileri oluşturabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map