7 En İyi Hootsuite Alternatifleri

Sosyal medya varlığınızı bir işletme veya etkileyici olarak büyütmek istiyorsanız, çok fazla içerik oluşturmanız ve yayınlamanız gerekir. İşte böyle bir sosyal medya yönetim aracı Hootsuite içeri giriyor. Ama harikalar var dışarıda.


Aşağıdakilerinizi geliştirmek istediğiniz platform ne olursa olsun, en önemli kısım, takipçilerinizin katılımını sağlamak için düzenli olarak yeni içerik yayınlamaktır. İçerik oluşturmak otomatikleştiremeyeceğiniz bir şey olsa da, Hootsuite gibi araçlarla sosyal medyada yayınlamayı kolayca otomatikleştirebilirsiniz.

2020’de en iyi Hootsuite alternatifleri:

 • Genel olarak en iyi: Bence tüm sosyal medya hesaplarınız için içerik planlamak ve yönetmek için en iyi hepsi bir arada sosyal medya yönetim aracı.
 • İkincisi, Genel olarak en iyi: ücretsiz bir planla gelmeyin, ancak beş adede kadar sosyal medya hesabını bağlayan daha ucuz bir prim planına sahiptir. SocialPilot’un içerik iyileştirme yeteneklerini de seviyorum.
 • Hootsuite için en iyi ücretsiz alternatif: Hootsuite gibi en iyi ücretsiz sosyal medya yönetim sitesidir, ücretsiz plan Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn’in herhangi bir kombinasyonunu üçe kadar bağlamanızı sağlar.

Hootsuite nedir?

en iyi hootsuite alternatifleri

Hootsuite size tüm sosyal medya profillerinizi yönetin bir kontrol panelinden. Ama bu en iyi yanı değil. en iyi kısım Hootsuite kullanma hakkında içerik tanıtım takvimi oluşturma.

Her gün yeni içerik oluşturmak ve göndermek yerine, önceden bir ton içerik oluşturursunuz ve Hootsuite ile gönderimi otomatikleştirin.

Sosyal medya yayınlarını planlama Hootsuite’nin sunduklarının sadece bir kısmı. Ayrıca içerik için yeniden yayınlamayı otomatikleştir. Hootsuite gibi bir araç olmadan, sosyal medya yayınlarınızın nasıl performans gösterdiğini bilmenin hiçbir yolu yoktur.
Hootsuite, içeriğinizin Facebook, Twitter, Pinterest ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında nasıl performans gösterdiğini kontrol edebileceğiniz bir kontrol paneli sunar.

Hootsuite özellikleri ve planları

Hootsuite, bir sosyal medya sonrası planlama aracı olmaktan daha fazlasıdır. Yapmanıza izin verir tüm sosyal medya profillerinizi tek bir gösterge tablosundan yönetme ve işletmenizin sosyal medyada nasıl performans gösterdiğine dair kuşbakışı bir görünüm sunar.

hootsuite planları

Hootsuite, Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn, Pinterest ve daha fazlasını içeren 35 sosyal ağ. Tüm bu platformlarda sınırsız sayıda yayın planlamanıza izin verir. Ayrıca daha kısa sürede daha fazla içerik oluşturmanıza yardımcı olacak içerik iyileştirme araçları sunar.

Hootsuite’in başlangıç ​​planı 10 adede kadar sosyal medya profilini yönetmenizi sağlar. Başlangıç ​​planı şu adreste sunulmaktadır: Aylık 29 $ yıllık ödeme yapıldığında.

Hootsuite artıları ve eksileri

Hootsuite size yardımcı olabilir sosyal medya yönetiminizi otomatikleştirin ve daha fazla içerik oluşturmak için harcayabileceğiniz her ay saat tasarrufu sağlar. Aynı zamanda sunuyor tüm sosyal medya hesaplarınız için analiz sosyal medya yayınlarınızın nasıl performans gösterdiğine ve nerede daha iyi yapabileceğinize dair kuşbakışı bir görünüm sunabilir..

Bir iş yürütüyorsanız, Hootsuite size çok fazla sorun kaydedebilir ve içerik pazarlamasını sizin için daha etkili hale getirebilir. içerik tanıtımınızı planlayın.
Hootsuite yüzlerce özellik sunar ve sosyal medya varlığınızı yönetme biçiminizde önemli bir gelişme olabilir.

Ama aynı zamanda, biraz pahalı olabilir yeni başlıyorsan. Yeni başlayan bireyler veya etkileyiciler için değil işletmeler için yapılır.

2020’de en iyi Hootsuite Alternatifleri

Sebepiniz ne olursa olsun, işte size En iyi Hootsuite alternatifleri İnternette bulabilirsiniz:

1. Gönderilebilir

Sendible'ın

 • Yıllık faturalandırıldığında 29 TL / ay veya 24 TL / ay arası planlar (30 günlük ücretsiz deneme sürümü)
 • Web sitesi: https://www.sendible.com/

Sendible’ın dünya çapında 10.000’den fazla işletme tarafından kullanılan bir sosyal medya yönetim aracıdır. Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve diğer birçok sosyal medya sitesi için zamanlama yayınlarını destekler. Ayrıca WordPress, Medium, Blogger ve Tumblr gibi bloglama platformlarındaki yayınları planlamayı da sunar..

Sendible ile aşağıdaki gibi özelliklere erişebilirsiniz: yerleşik analitik tüm desteklenen sosyal medya platformları ve yaprak dökmeyen içeriğin otomatik geri dönüşümü. Sendible ile sosyal medya varlığınızı kolayca otomatikleştirebilirsiniz.

Sendible, içerik tanıtım takvimi tüm sosyal medya ve blog platformları için tek bir yerde. Yayınları aylar önceden kolayca planlayabilirsiniz.

Gönderilebilir planlar:
Sendible, kredi kartı bilgilerinizi girmeden kaydolabileceğiniz 30 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor. Başlangıç ​​planlarında en fazla 12 hizmet (sosyal medya hesapları) için sınırsız zamanlama elde edersiniz Aylık 29 $.

Sendible neden Hootsuite için iyi bir alternatiftir:
Hootsuite, başlangıç ​​planlarında ayda 29 dolara mal olan en fazla 10 sosyal medya hesabının bağlanmasına izin verir; Sendible ise 12 adede kadar sosyal medya hesabına izin veriyor.

2. AgoraPulse

agorapulse

 • Yıllık faturalandırıldığında 99 $ / ay veya 89 $ / ay planları (28 günlük ücretsiz deneme sürümü)
 • Web sitesi: https://agorapulse.com/

AgoraPulse dünya çapında 17.000’den fazla sosyal medya pazarlamacısı tarafından kullanılmaktadır. Düzinelerce müşteriyle ilgilenen ciddi işletme sahipleri ve ajanslar için oluşturulmuş bir sosyal medya yönetim aracıdır..

Sadece kolaylaştırmakla kalmaz içeriği zamanla sosyal medya platformları için değil, aynı zamanda yorumları yönet ve yanıtla tüm ekip arkadaşlarınızın erişebileceği basit bir gelen kutusu aracılığıyla.

AgoraPulse ile ilgili en iyi bölüm, dahili CRM tüm müşterilerinizi sosyal medya platformlarında yönetmenize yardımcı olmak için. Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve LinkedIn hesaplarınızı AgoraPulse ile tek bir kontrol panelinden bağlayabilir ve yönetebilirsiniz.

AgoraPulse sosyal medyayı yönetme şeklinizi değiştirebilecek düzinelerce şaşırtıcı özellik sunsa da, yeni başlayanlar için biraz maliyetli olabileceğinden, yeni başlıyorsanız bu aracı önermiyorum.

AgoraPulse planları:
AgoraPulse’in planları şu saatte başlar: Aylık 99 $ ve 10 adede kadar sosyal medya hesabının 2 adede kadar kullanıcı hesabıyla bağlanmasına izin verin (yönetim için).

AgoraPulse neden Hootsuite için iyi bir alternatiftir:
AgoraPulse, çok sayıda müşterisi olan işletmeler için daha uygundur. Desteklenen sosyal medya platformlarında müşterilerinizi yönetmek ve izlemek için kullanabileceğiniz basit bir CRM sunar.

3. Filiz Sosyal

sosyal filiz

 • Aylık 99 $ ‘dan başlayan planlar (30 günlük ücretsiz deneme sürümü)
 • Web sitesi: https://sproutsocial.com/

Filiz Sosyal çevrimiçi pazarlamada Glassdoor, Grubhub ve Vice gibi bazı büyük oyuncular tarafından kullanılır. Platformlardaki sosyal medya varlığınızı yönetmek ve düzenli içerik planlamak için basit bir yol sunar.

Bir sosyal medya içerik tanıtım programı oluşturmak ve yönetmek için ihtiyacınız olan araçları sağlar. Sprout Social ile şunları da yapabilirsiniz: sosyal medyayı izlemek anahtar kelimeler, profiller ve yerler için.

Aynı zamanda size yorumları yönet tüm sosyal medya profillerinizden tüm ekibinizin erişebileceği tek bir gelen kutusundan. Bu, yorumlara yanıt vermeyi ve takipçilerinizin ne hakkında konuştuklarını takip etmeyi inanılmaz derecede kolaylaştırır.

Tıpkı AgoraPulse gibi, Sprout Social yeni başlayanlar veya sosyal medya pazarlamasıyla başlayan işletmeler için uygun değildir. Sprout Social’ın başlangıç ​​planı maliyetleri Aylık 99 $ kullanıcı başına yalnızca 5 profilin yönetilmesine izin verir. Ancak sosyal medyada çok fazla takipçiniz varsa Sprout Social inanılmaz derecede faydalıdır.

Sprout Sosyal planlar:
Sprout Social’ın başlangıç ​​planı, 5 adede kadar sosyal medya profilinin yönetilmesini sağlar ve kullanıcı başına aylık 99 ABD dolarıdır.

Sprout Social neden Hootsuite için iyi bir alternatiftir:
Sprout Social, binlerce takipçiyi tek bir gelen kutusundan yönetmek isteyen ekipler için tasarlanmıştır. Sprout Social, Hootsuite’den çok daha iyi CRM ve müşteri yönetimi işlevselliği sunar.

4. SocialPilot

socialpilot

 • Yıllık faturalandırıldığında 30 TL / ay veya 25 TL / ay arası planlar (14 günlük ücretsiz deneme sürümü)
 • Web sitesi: https://socialpilot.co/

SocialPilot pazarlama gurusu Neil Patel tarafından kullanılan hepsi bir arada bir sosyal medya pazarlama yönetimi aracıdır. Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram ve beğeniler gibi tüm önemli sosyal platformlar için yayınlar planlamanızı sağlar.

Ayrıca Takvim görünümü kullanarak yayınları görsel olarak zamanlama. Bu listedeki diğer araçların aksine, SocialPilot küçük işletmeler, blogcular ve yeni başlayanlar için üretilmiştir. Başlangıç ​​planları, ayda yalnızca 30 ABD Doları’na kadar 25 profil, 3 kullanıcı hesabı ve sınırsız zamanlama olanağı sunuyor.

SocialPilot planları:
SocialPilot’un başlangıç ​​planı, en fazla 25 profil için yayınların yönetilmesini ve zamanlanmasını sağlar Aylık 30 $ veya yıllık ödeme yaparsanız ayda 25 $.

SocialPilot neden Hootsuite için iyi bir alternatiftir:
SocialPilot, Hootsuite’den üç kat daha ucuzdur, çünkü 25 sosyal medya profilini ve üç kullanıcı hesabını ayda sadece 30 $ ‘a bağlarken, Hootsuite ayda sadece 10 profile ve bir kullanıcı hesabına 29 $’ a izin verir..

5. eClincher

eClincher

 • Yıllık faturalandırıldığında $ 59 / ay ve% 15 indirimli planlar (14 günlük ücretsiz deneme sürümü)
 • Web sitesi: https://eclincher.com/

eClincher Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn ve diğer büyük sosyal medya platformlarıyla çalışan güçlü bir sosyal medya planlama aracıdır. Sosyal medya varlığınızı yönetmek ve büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.

İçin bir içerik takvimi alıyorsunuz yayınları zamanla haftalar veya aylar önceden. Ayrıca bir sosyal gelen kutusu müşterileriniz ve takipçilerinizle tüm yorumları ve konuşmaları tek bir yerden yönetmek için.

Bu araç hakkında sevmediğim bir şey, Twitter CRM özelliklerini istiyorsanız, profil başına aylık 50 ABD doları olan bir eklentiye abone olmanızı gerektiriyor. Bu listedeki diğer bazı araçlar ücretsiz olarak sunar.

eClincher planları:
eClincher’ın temel planı 10 profile kadar bağlantıya izin verir ve yalnızca sınırsız sayıda yayın planlamaya izin verir Aylık 59 $.

EClincher neden Hootsuite için iyi bir alternatiftir:
eClincher, ileri düzey kullanıcılar için oluşturulmuş gelişmiş bir sosyal medya yönetim aracıdır. Daha fazla bilgi ve gelişmiş özellikler istiyorsanız, eClincher mükemmel bir seçimdir.

6. Tampon

Tampon

 • Aylık 15 ABD dolarından ücretsiz (sınırlı) plan ve premium planlar (14 günlük ücretsiz deneme sürümü)
 • Web sitesi: https://buffer.com/

Tampon en eski ve en popüler sosyal medya planlama araçlarından biridir. Çok uzun zamandır varlar ve basitleştirmek için düzinelerce özellik sunuyorlar sosyal medya planlama ve içerik oluşturma.

Eğer yeni başlıyorsanız, buffer ile gitmenizi tavsiye ederim. planlar çok uygun ve araç öğrenmesi / kullanması en kolay araçlardan biridir.

Sadece sosyal medya programlamasının yanı sıra, ara belleğe de erişebilirsiniz tarayıcı uzantısı okuduğunuz sayfadan ayrılmadan sosyal medyada yayın planlamanızı sağlar.

Örneğin, okumakta olduğunuz ilginç bir makaleyi tweetlemek istiyorsanız, Tampon tarayıcı uzantısı simgesine bir tıklamayla tweet planlayabilirsiniz..

Buffer hakkında sevmediğim bir şey, başlangıç ​​planında aynı anda sadece 100 mesaja kadar zamanlamaya izin vermesidir. Bu listedeki diğer araçların çoğu, aynı anda sınırsız sayıda gönderi zamanlamaya izin verir.

Arabellek planları:
Buffer’ın başlangıç ​​planı, bir kerede en fazla 8 sosyal medya profili için 100 gönderinin zamanlanmasını sağlar Aylık 15 $.

Tampon neden Hootsuite için iyi bir alternatiftir:
Yeni başlıyorsanız, Tampon Hootsuite için çok daha iyi bir alternatiftir, çünkü ayda 15 $ karşılığında 8 sosyal medya profili için 100’e kadar gönderi planlayabilirsiniz..

7. Sosyal Rapor

Sosyal Rapor

 • Aylık 49 $ ‘dan başlayan planlar (30 günlük ücretsiz deneme sürümü)
 • Web sitesi: https://www.socialreport.com/

Sosyal Rapor dünya çapında binlerce işletme olan basit bir sosyal medya ve etkileşim yönetimi aracıdır. Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve LinkedIn dahil olmak üzere tüm büyük sosyal medya platformları için yayınlar planlamanızı sağlar.

Sosyal Rapor ayrıca size ve ekibinize şunları yapma olanağı sunar: takipçilerinizle tüm konuşmalarınızı (yorumlarınızı ve mesajlarınızı) tek bir yerden yönetin. Ayrıca, içeriğinizin sosyal medya sitelerinde nasıl performans gösterdiğiyle ilgili bir fikir vermek için düzinelerce metrik ve analiz özelliği sunar.

Sosyal Rapor planları:
Sosyal Raporun başlangıç ​​planı maliyetleri Aylık 49 $ ve en fazla 25 profil için sınırsız sayıda yayın planlamaya izin verir.

Sosyal Rapor neden Hootsuite için iyi bir alternatiftir:
Sosyal Rapor, Hootsuite’den yoksun birçok gelişmiş analiz ve yönetim özelliği sunar. Ayrıca, Proje ad alanlarına göre profilleri ayırma olanağı da sunar.

Hootsuite alternatifleri: Özet

Peki Hootsuite gibi en iyi rakip siteler nelerdir?

Eğer yeni başlıyorsanız ve para biriktirmek istiyorsanız, Tampon veya SocialPilot. Buffer, ayda sadece 15 $ karşılığında 8 profile kadar 100 gönderi planlamaya izin verir.

Öte yandan SocialPilot, aylık 30 dolara mal oluyor ve 25 profili yönetmenize izin veriyor ve sınırsız sayıda yayın planlamanızı sağlıyor. Nakit para ile bağlanırsanız, Tampon en iyi seçenektir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map