7 En İyi ExpressVPN Alternatifi

İSS’niz internet trafiğinizi görebilir ve muhtemelen tarama geçmişinizi kaydeder. Bu yüzden trafiğinizi şifreli bir tünelde karıştırmak için ExpressVPN gibi bir VPN hizmetine ihtiyacınız var. İşte benim şu anki koleksiyonum.


Google’da bir şeye baktığınızda, İSS’niz Google’a ne tür ve hangi konumdan geldiğinizi tam olarak bilir. Her zaman İnternet etkinliğinize bakan bir orta adam vardır. bir sanal özel ağ (VPN) İnternet trafiğinizi şifreler ve çevrimiçi kimliğinizi gizler ve korur.

2020’de en iyi ExpressVPN alternatifleri:

 • Genel olarak en iyi: gizlilik, güvenlik, hız ve çok sayıda konum ve sunucu dahil olmak üzere iyi bir VPN’den istediğiniz her şeye sahiptir.
 • İkincisi, Genel olarak en iyi: Hız, güvenlik ve gizliliği vurgulayan ABD merkezli bir VPN şirketidir – düşük fiyata çok sayıda bağlantıyla

ExpressVPN Nedir

expressvpn alternatifleri

ExpressVPN hemen hemen her alanda hizmet sunar. VPN ağları hızlı, güvenlidir ve Netflix’in engellemesini kaldırır ve torrentleri destekler.

ExpressVPN internette anonim olarak gezinmenizi sağlayan bir VPN hizmetidir. Bir VPN kullandığınızda, hiç kimse konumunuzu veya çevrimiçi etkinliğinizi izleyemez. Servis sağlayıcınız veya ülkenizin hükümeti bile.

ExpressVPN’in Avantajları

ExpressVPN, tüm cihazlarınızı güvende tutmanıza ve kimseyi bilmeden anonim olarak İnternet’te gezinmenize yardımcı olacak basit bir VPN hizmeti sağlar. Akıllı TV’ler, Android, iOS, PlayStation ve hatta Internet Router cihazınız da dahil olmak üzere tüm cihazlar ve platformlar için uygulamalar sunarlar.

Ana özellikleri şunlardır:

 • Katı “günlük kaydı yok” politikası.
 • Tüm dünyada 94 ülkede 160 VPN sunucusu konumu.
 • Dahili hız testi özelliği.
 • Sınıfının en iyisi 256 bit AES şifreleme.
 • Anonim IP, Kill-Switch, Netflix ve P2P sunucuları uyumluluğu.
 • IP adresi maskeleme.
 • 1 aboneliğe sahip 3 cihaz kullanın.

ExpressVPN güvenilir midir? Güvenlik birincil endişelerinizden biri ise, ExpressVPN’in güvenliği ciddiye aldığından emin olabilirsiniz. Çoğu kullanıcı yalnızca varsayılan (ve en güvenli) “OpenVPN” e ihtiyaç duyar, ExpressVPN ayrıca SSTP, L2Tp / IPsec ve PPTP protokollerini de destekler.

Bir VPN hizmeti kullandığınızda, ülkenizde veya İSS’niz tarafından engellenen web sitelerine kolayca erişebilirsiniz.

ExpressVPN müthiş bir VPN hizmetidir, ancak ExpressVPN gibi rakip siteler olduğunu bilmelisiniz. Şu anda en iyi ExpressVPN alternatiflerinin listesi:

1. NordVPN

nordvpn

 • Resmi web sitesi: www.nordvpn.com
 • Birçok ülkede 5.000’den fazla VPN sunucusu.
 • İnternette bulabileceğiniz en ucuz fiyatlandırma.

ExpressVPN Yerine NordVPN Neden Kullanılmalı?

Var’t İnternette NordVPN’yi yenebilecek birçok VPN servis sağlayıcısı’s fiyatlandırma. ExpressVPN dahil çoğu VPN hizmeti yıllık planları için 100 dolar.

Ancak NordVPN ile sadece 100 $ karşılığında 3 yıllık hizmet alabilirsiniz.

Dünya çapında binlerce sunucuya sahipler ve hangi ülkeden bağlanmak istediğinizi seçmenize izin veriyorlar. Bence NordVPN, ExpressVPN’e en iyi alternatif.

Neden NordVPN Yerine ExpressVPN Kullanmalı?

ExpressVPN’de NordVPN’den daha fazla yer var. Uygulamaları, Akıllı TV’ler, PlayStation, Android ve iOS dahil tüm cihazlarınızı ve platformlarınızı kapsar.

2. BulletVPN

bulletvpn

 • Resmi web sitesi: www.bulletvpn.com
 • Sıfır Günlük İlkesi.
 • Küresel VPN sunucuları ağı, İnternet’e erişmek istediğiniz ülkeyi seçmenize olanak tanır.

ExpressVPN Yerine Neden BulletVPN Kullanmalı?

BulletVPN bir Sıfır Günlüğü politikası sunar. Yani, onlar’t Etkinliklerinizin herhangi birini sunucularında günlüğe kaydetme. Bu gizliliğinizi artırır ve geride hiçbir iz bırakmaz.

BulletVPN Yerine Neden ExpressVPN Kullanmalı?

İnternette gezinmek için birden fazla cihaz kullanıyorsanız, ExpressVPN en iyi seçimdir. PlayStation, Android, iOS, Mac ve Akıllı TV’ler dahil tüm cihazlar ve platformlar için uygulamalar sunar.

3. IPVanish

ipvanish

 • Resmi web sitesi: www.ipvanish.com
 • Dünyada 40.000+ Paylaşılan IP adresi.
 • Sıfır trafik kayıtları.

ExpressVPN Yerine IPVanish Neden Kullanılmalı?

IPVanish, CNN, NBC News, Mashable, TechRadar ve PCMag.com gibi birçok popüler sitede yer aldı.

Herhangi bir sunucusunda trafiğinizin kaydını tutmayan bir VPN hizmeti istiyorsanız, IPVanish ile devam edin. Sıfır Trafik Günlükleri politikasıyla, çevrimiçi etkinliklerinizin hiçbirinin günlüğe kaydedilmediğinden emin olabilirsiniz.

Neden IPVanish Yerine ExpressVPN Kullanmalı?

ExpressVPN’in kullanımı IPVanish’ten biraz daha kolaydır. Çok sayıda cihaz kullanıyorsanız ve basit bir uygulama istiyorsanız, ExpressVPN gitmek için en iyi yoldur.

4. VyprVPN

vyprvpn

 • Resmi web sitesi: www.vyprvpn.com
 • Reddit Sistem Yöneticileri tarafından önerilir ve kullanılır.
 • Günlük politikası yok.

ExpressVPN Yerine Neden VyprVPN Kullanmalı?

VyprVPN uygulamaları Linux, Windows, iOS, Android, Mac ve hatta yönlendiricileriniz dahil neredeyse tüm platformlar ve cihazlar için kullanılabilir. Kayıt tutmama politikası, iz bırakmadan internette gezinmenizi sağlar.

Neden VyprVPN Yerine ExpressVPN Kullanmalı?

ExpressVPN’in öğrenilmesi biraz daha kolay, ancak VyprVPN’den çok daha pahalı. Dünya genelinde 3000’den fazla VPN sunucusundan oluşan bir ağa erişmenizi sağlar. Bu, istediğiniz herhangi bir ülkeden İnternet’e bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

5. CyberGhost

cyberghost vpn

 • Resmi web sitesi: www.cyberghost.com
 • BestVPN.com Ödülü Sahibi.
 • Sıfır günlük kaydı politikası.

ExpressVPN Yerine Neden CyberGhost Kullanmalı?

CyberGhost, yeni başlayanların bile hizmeti kullanmasını kolaylaştıran çok basit ve kullanımı kolay bir arayüz sunar. Android, iPhone, Windows ve Mac dahil tüm cihazlarınız için uygulamalar sunarlar. Hizmetlerinin ortalama puanı TrustPilot’ta 9,4’tür.

Neden CyberGhost yerine ExpressVPN Kullanılır

ExpressVPN, kullandığınız tüm cihazlarda gizliliğinizi koruyabilecek uygulamalar sunar. Android, iOS, Mac, Windows, Chromebook, Kindle Fire, Xbox, Playstation, Apple TV ve çok daha fazla cihaz dahil olmak üzere bir düzineden fazla farklı platform ve cihaz için uygulama sunuyorlar.

6. Mullvad

mullvad

 • Resmi web sitesi: www.mullvad.net
 • Geliştiriciler ve yazılım çalışanları için oluşturulmuş bir VPN hizmeti.
 • Etkinlik kaydı yok.

ExpressVPN Yerine Mullvad Neden Kullanılmalı?

Mullvad ne yaptığını bilen ve internette bir hayalet olmak isteyen insanlar için gelişmiş bir VPN hizmetidir. Mullvad değil’t Sizden e-postanızı veya kişisel bilgilerinizi istemeyin.

Bunun yerine, bir hesap numarası alırsınız ve ardından bu hesap numarasını Mullvad’a bağlanmak ve hizmet için ödeme yapmak için kullanırsınız. Kimliğinizi gizli tutmak için nakit veya Bitcoin şeklinde ödeme yapılmasını teşvik ederler.

Mullvad Yerine ExpressVPN Neden Kullanılmalı?

Eğer değilsen’t Gelişmiş bir kullanıcı, sonra Mullvad uzak kalmak. O’ne yaptıklarını bilen kullanıcılar için üretilmiştir. Tüm cihazlarınız için tek tıklamayla kurulum istiyorsanız ExpressVPN çok daha iyi bir seçimdir.

7. Özel İnternet Erişimi (PIA)

privateinternetaccess (pia)

 • Resmi web sitesi: www.privateinternetaccess.com
 • En eski ve en güvenilir VPN hizmetlerinden biri.
 • MSN Money, Wired, Gizmodo ve Yahoo gibi büyük markalar tarafından güveniliyor!.

ExpressVPN Yerine Neden Özel İnternet Erişimi Kullanılmalı?

PCMag, Tom gibi çevrimiçi dergilerde Özel İnternet Erişimi özelliği’s Kılavuzu ve Cnet. VPN hizmetini aynı anda 10 cihazda kullanmanıza izin verir. Ayrıca birden çok VPN ağ geçidi seçmenize izin verir.

Özel İnternet Erişimi Neden ExpressVPN Kullanmalı?

Özel İnternet Erişiminin aksine, ExpressVPN İngiliz Virgin Adaları merkezli bir kuruluştur. Yani, onlar’takip edilecek herhangi bir veri depolama yönetmeliğine sahip olmak.

En İyi ExpressVPN Alternatifleri: Özet

ExpressVPN’e daha ucuz bir alternatif istiyorsanız, NordVPN ile devam edin. Piyasadaki ExpressVPN’e en iyi alternatiftir. 3 yıllık planlarının maliyeti ExpressVPN’den daha az’s 1 yıllık planı.

Tam bir gizlilik istiyorsanız, Mullvad. Dikkat et’s gelişmiş bir platform ve yeni başlayanlar için uygun değil yani’t bilgisayar konusunda iyi değilseniz kayıt olun.

Onlar yok’t Kişisel bilgilerinizden sizi tamamen çevrimiçi anonim tutmasını ve Bitcoin biçiminde ödemelere izin vermesini istemeyin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map