Kuidas WordPressi kiirendada? (Slow Bluehost, HostGator ja GoDaddy saitidel)

Teie ja mina mõlemad teame, et aeglane veebisait kahjustab kasutajate rahulolu, konversioone ja SEO-d. Kui teie WordPressi saidi Bluehost, HostGator või Godaddy laadimine aeglustub, näitan siin teile .


Nii, mis see on aeglaste WordPress-saitidega Bluehostil, HostGatoril ja GoDaddyl? WordPressi “karbist väljas” hostimine seadistamine ja serveri konfigureerimine saidil Bluehost, HostGator ja GoDaddy võivad olla (kuid mitte alati) aeglased ja loid.

Aeglane WordPressi sait veebisaidil Bluehost, HostGator ja GoDaddy saab fikseerida (teatud määral).

Kuid ainus garanteeritud ja tõeline “parandamine” oma WordPressi saidi kiirendamiseks veebisaidil Bluehost, HostGator ja GoDaddy on minna üle kiiremale veebimajutajale nagu SiteGround (lähemalt miks see nii on).

parandage aeglast bluehost hostgator godaddy veebisaiti

Aeglaselt laadiva veebisaidi omamine ei ole eriline asi. See on halb kasutaja rahulolu (kasutajad ootavad ja ootavad ning löövad lõpuks tagasi nuppu ja ei tule enam kunagi tagasi), halb konversioonide jaoks (saate vähem müüki või müügivihjeid) ja ongi halb SEO jaoks (teil on Google’is madalam paremusjärjestus). Google’i sõnul:

 • Pinterest suurenenud otsimootorite liiklus ja registreerumised 15% kui nad vähendasid tajutavat ooteaega 5% võrra 40%.
 • Topeltklõps Google’i poolt leitud 53% mobiilisaitide külastustest loobuti, kui leht võttis kauem kui 3 sekundit laadima.
 • Millal Automaatne kõik vähendades lehe laadimisaega poole võrra, nägid nad tõusu 12–13% müügis.

Kiiruse toimimine hõlmab kasutajakogemust, kasutaja säilitamist, otsimootori optimeerimist ja konversioonide parandamist.

kiirem saidil rohkem konversiooneKui saidi kiirus tõuseb vaid veidi, prognoosib Google täiendavat tulu 72 000 dollarit aastas 1 sekund

Olgu, nii et võime kokku leppida, et saidi kiirus on oluline …

Nüüd näitan teile, kuidas WordPressi kiirendada aeglaste WordPress-saitide kinnitamine veebisaidil Bluehost, HostGator ja GoDaddy.

Alustame…

WordPressi kiirendamine (Bluehostil, HostGatoril või GoDaddyl)

Testige oma veebisaidi kiirust

Esimene asi, mida peaksite tegema, on kontrollige oma WordPressi saidi laadimisaega. Et kontrollida, kui kiiresti / aeglaselt see laadib, aga ka oma saidi etaloniks, et saada enne WordPressi kiirendamist skoor.

Selle abil saate teada, kas teie sait on aeglane.

Kiiruse testimiseks minge tasuta tööriistale, näiteks GTMetrix või Pingdom, sisestage URL ja klõpsake nuppu Esita. Tööriistal kulub teie saidi testimiseks mõni sekund, siis kuvatakse teile saidi laadimiseks kulunud sekundite arv.

gtmetrix kiiruse aruanneTäislaaditud aeg umbes 1 sekund on tõesti hea

Kui teie sait võtab rohkem kui 3 sekundit laadimiseks, siis on teil aeglane, kuid okei sait ja teil on vaja teha täpsustamist, kuid kui see võtab rohkem kui 5 sekundit siis on teil aeglane laadimiskoht ja palju tööd teha.

Hea töö, kui teie WordPressi lehed laaditakse umbes ühe sekundiga. Jätkake lugemist, kui teie saidi Bluehost, HostGator ja GoDaddy laadimine aeglane …

Lülitu kiiremale veebimajutajale

Teie saiti hostiv ettevõte on oluline! See on põhjus, miks veebimajutus on WordPressi ametlikus optimeerimisjuhendis jõudluse tegur nr 1.

Kiire veebimajutus on WordPressi saidi kiirendamiseks kõige olulisem asi.

piiksuma

Kui proovite saidi laadimist nii kiiresti kui võimalik, liikudes kiirema veebi juurde teie WordPressi sait on kiireim ja garanteeritud viis WordPressi kiirendamiseks.

Ja, uude veebimajja kolimine on lihtne. Eriti WordPressi saidid.

Nii, miks SiteGround?

Kuna SiteGround on peaaegu garanteeritud, võimaldab see teil laadimisaega märkimisväärselt parandada.

Kui kolisin oma saidi SiteGroundi, läks minu kodulehe laadimisaeg 6,9 sekundist 1,6 sekundini. See on 5,3 sekundit kiirem!

gtmetrix enne ja pärastRohkem kiiruskatseid leiate minu saidilt SiteGround

SiteGround on ka # 1 veebimajutusettevõte paljudes Facebooki küsitlustes / küsitlustes:

facebooki uuringudVaata Facebookis küsitlusi:
https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ https://www.facebook.com/groups/473644732678477/ permalink / 1638240322885573 / https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1327545844043799/

SiteGroundi kiirustehnoloogia on peamine, mis inimestele meeldib. Samuti saavad nad Twitteris positiivseid ülevaateid:

saidiplaani ülevaated twitteris

SiteGroundil on 3 hallatud WordPressi hostimisplaani, mille hulgast valida:

saidiplaani WordPress plaanid

GrowBig plaan annab teile kaks korda rohkem serveriressursse kui StartUp ja poolpühendatud hostimine GoGeek plaan annab teile 3x rohkem serveriressursse.

GrowBig ja GoGeek pakuvad professionaalset saidiülekande teenust, igapäevaseid varukoopiaid, täiustatud NGINX-põhist dünaamilist vahemälu ja Memcachedi vahemällu salvestamist, PHP 7.3 ja HTTPS-i häälestamist, tasuta Cloudflare CDN-i ja võimalust majutada mitut veebisaiti. Siin on SiteGroundi plaanide täielik võrdlus.

Kas teil on Bluehost, HostGator või GoDaddy aeglane sait? Tehke endale teene ja minge saidi SiteGround WordPress hostimise peale (P.S. nad rändavad teie saidi tasuta).

Olgu, kuid öelge, et te ei soovi veebi hostit vahetada (just veel). Mida saate teha saidi Bluehost, HostGator ja GoDaddy kiirendamiseks?

Jätkake lugemist ja saate teada, kuidas …

Kasutage kiiremat WordPressi teemat

Kui teie HostGatori või GoDaddy või Bluehost WordPressi sait on aeglane, kuid te ei soovi veebimajutajat vahetada, on kõige suurem kiiruse parandamine, mida saate teha, oma WordPressi teema muutmine.

Ja kasutage a kiire WordPressi teema.

kiired WordPressi teemadVaadake minu kiireimate WordPressi teemade kogu

Teie saidi kasutatav WordPress-teema mõjutab teie saidi kiirust tohutult. Miks?

Paljud WordPressi teemad on halvasti kodeeritud ja tule ülespuhutud kümnete ressurssidega (pildid, CSS ja javascript), mis võivad teie veebisaiti aeglustada.

Kui teie teema pakub kõiki funktsioone päikese all, on ülespuhutud skriptide ja ressurssidega ning sisaldab palju madala kvaliteediga koode, siis kannatab teie veebisaidi kiirus.

Enne uue teema installimist olge ettevaatlik.

Teemasid on lihtne paigaldada ja kasutada. Aga teema muutmine ei tähenda ainult nupule klõpsamist, on peaaegu garanteeritud, et see segab teie saidi välimuse, paigutuse ja isegi selle funktsionaalsuse.

Tegelikult on lihtsam liikuda kiiremale veebimajutajale ja sellest kasu saada kui WordPressi teema vahetamine.

Esmalt peaksite seda proovima, kuid kui soovite siiski edasi liikuda ja teemasid vahetada, siis siin on juhend, kuidas teemasid turvaliselt vahetada.

Kasutage vahemällu pistikprogrammi

Puhverdamine on mehhanism, mis salvestab andmeid ajutisse mällu ja hoiab staatiliste veebilehtede koopiaid. Kuna serverit ei kinnitata iga päringu jaoks iga kord, vähendab vahemällu salvestamine serveri koormust ja tagab kiirema kiiruse.

Kui te ei kasuta vahemällu salvestamist, siis seadistamine vahemällu salvestamine on WordPressi kiirendamise tagatud viis samuti kasutajakogemuse parandamine. Lisaks teame kõik, et Google armastab kiiremaid saite, nii et vahemällu salvestamine parandab ka SEO paremusjärjestust.

WP Rocket on esmaklassiline WordPressi vahemälu pistikprogramm, mis see on lihtne seadistada ja on laadimisaja kiirendamisel äärmiselt tõhus oma veebisaidil. Maksab ainult 49 dollarit aastas ja see on vahemälutööriist, mida ma kasutan ja soovitan.

vahemällu pistikprogrammi facebook küsitlusWP Rocket on enamikus küsitlustes kõige paremini hinnatud vahemälu pistikprogramm

WP Rocketiga on väga lihtne alustada ja see sisaldab kõiki hädavajalikke funktsioone: vahemälu eellaadimine, lehe vahemälu, saidiplaani eellaadimine, GZIP tihendamine, brauseri vahemälu, andmebaasi optimeerimine, Google’i fontide optimeerimine, laetud pildid, HTML-i minimeerimine / liitmine, JavaScripti ja CSS-failid ning palju muud.

Siin on minu juhend WP Rocketi soovituslike sätetega konfigureerimise kohta.

WP super vahemälu ja WP kiireim vahemälu on kaks muud vahemälupistikprogrammi, mida saate kasutada. Nemad on mõlemad tasuta. Siin on vahemälupistikprogrammide võrdlus.

Kasutage pildi optimeerimise pistikprogrammi

Pildid on teie veebisaidi kujunduse oluline osa, kuna need meelitavad kasutajaid teie saidile tulles ja hoiavad kasutajaid teie saidilt lahkumata..

Kuid kui teie kasutatavaid pilte pole optimeeritud, võivad need teile rohkem haiget teha kui teid aidata.

WordPressi pildi optimeerimineTutvuge Google’i piltide optimeerimise juhendiga

Kujutise salvestamisel peaksite kindlasti seda tegema kasutage õiget pildivormingut.

.PNG loob kõrgema kvaliteediga ja suurema suurusega pilte ning seda kasutatakse peamiselt graafika, logode, illustratsioonide, ikoonide jaoks või siis, kui vajate, et taust oleks läbipaistev.

.JPG kasutatakse peamiselt fotode jaoks ning parem kvaliteedi ja faili suuruse tasakaal muudab JPG-d tavaliselt veebi jaoks sobivamaks.

Järgmisena peate tihendage ja muutke oma piltide suurust.

Hea uudis on see, et seal on hunnik tõeliselt suurepäraseid WordPresse kõik-ühes pildi optimeerimise pistikprogrammid saate selle abil pildi optimeerimise protsessi automatiseerida.

Siin on kaks kõik-ühes-pluginat, mida soovitan:

optimooli pistikprogramm

Optimole võtab teie pildid ja optimeerib need teie jaoks automaatselt pilves.

 • Kasutab kadudeta ja kadudeta tihendamist.
 • Optimeerib pilves olevad pildid, seejärel pakutakse optimeeritud pilte CDN-i kaudu, mis muudab need kiireks laadimiseks).
 • Valib külastaja brauseri ja vaateakna jaoks õige pildi suuruse.
 • Kasutab piltide kuvamiseks laiska laadimist.

lühikese piksli pistikprogramm

ShortPixel optimeerib teie pilved automaatselt.

 • Kasutab kadudeta, läikivat ja kadudeta tihendamist.
 • Optimeerib pilves olevad pildid, seejärel pakutakse optimeeritud pilte CDN-i kaudu, mis muudab need kiireks laadimiseks).
 • Võimaldab teisendada PNG automaatselt JPG-ks.
 • Saab luua piltide WebP-versioone.

Kujutise optimeerimise pistikprogrammi valimisel on kõige olulisem valida selline, mis pilves optimeerib ja tihendab pilte. Sest see vähendab teie saidi koormust.

Kasutage sisu edastamise võrku (CDN)

A sisu edastamise võrk (CDN) võtab kogu teie veebisaidi staatilised varad (pildid, CSS, JavaScript) ja edastab need serverisse, mis asub geograafiliselt lähemal sellele, kuhu külastaja teie saidile pääseb. See lühendab allalaadimisaegu.

mis on cdn

Kui hoiate oma staatilisi varasid optimeeritud serverite geograafiliselt jaotatud võrgus, saate märkimisväärselt vähendada lehe laadimisaegu ja viivitusi.

Kõige populaarsem ja ka CDN-vormingus CDN on seal Cloudflare.

Kõik SiteGround plaanid on kaasas tasuta Cloudflare CDN ja hõlbus juurdepääs kõikidele muudele Cloudflare pakutavatele kiiruse ja turvafunktsioonidele. Bluehost ja HostGator, aga mitte GoDaddy, ka Cloudflare’iga ehitatud otse teie hostimiskontole.

Kasutage uusimat PHP 7 versiooni

WordPressi taustaprogrammi toidab MySQL ja PHP. MySQL on andmebaasihaldussüsteem ja PHP on serveripoolne skriptikeel. PHP on WordPressi jaoks väga oluline, seda kasutatakse südamikus / taustprogrammis ning pistikprogrammides ja teemades.

PHP 7 on viimane väljalase ning sellel on olulisi parandusi kiiruse, jõudluse ja turvalisuse osas. WordPressi käitamiseks on PHP 7.2 ametlikult loetletud soovitusliku nõudena ja teie WordPressi host peaks seda tegema kasuta vähemalt PHP 7 või kõrgemat, kuna sellega kaasneb suur kiirus, jõudlus ja turvalisuse eelised.

WordPressi PHP versioonPHP 7.3 saab hakkama 3x rohkem taotlustega sekundis kui PHP 5.6 (allikas: kinsta.com)

Kui teie hostiteenuse pakkuja ei paku PHP 7, siis on aeg mõelda veebimajutaja vahetamisele. Hea on see, et saate PHP versioone muuta ühe klõpsuga (ja muud konfiguratsiooni pole vaja ning näete kohe lisandumist).

Siit saate teada, kuidas muuta BluePosti, HostGatori ja GoDaddy PHP-versiooni.

 • https://my.bluehost.com/hosting/help/php-version-selection-php-config
 • https://www.hostgator.com/help/article/php-configuration-plugin
 • https://www.godaddy.com/help/view-or-change-your-php-version-in-web-and-classic-hosting-3937

Seadistage WordPressi seaded

Ma armastan WordPressi, kuna see on tõesti võimas ja hõlpsasti kasutatav. Kuid kulisside taga toimub palju asju ning WordPress sisaldab hulgaliselt seadeid, skripte ja funktsioone, mis loovad HTTP-päringuid, ressursse, mida te ei vaja. Need funktsioonid ja töötavad protsessid võivad aeglustada teie sait.

Näiteks laadib WordPress kastist välja emotikone teie saidi igal lehel. Emotikonide keelamise korral see skript enam ei laadita ja selle tulemusel väheneb teie HTTP-taotluste üldine arv ja lehe suurus.

WordPressi jõudluse optimeerimine

Mitteoluliste sätete keelamine te ei pea vähendama HTTP-taotluste üldist arvu ja teie lehe suurust, mis omakorda suurendab kiirust ja toimivust.

Seal on hunnik häid ja lihtsasti kasutatavaid WordPressi jõudluse optimeerimise pistikprogramme:

 • Perfmatters (tasuline pistikprogramm alates $ 24.95 aastas)
 • Clearfy (tasuta pistikprogramm)
 • WP Keela (tasuta pistikprogramm – kuid seda pole WordPress 5.0 jaoks värskendatud)

Nende pistikprogrammide konfigureerimise õpetused leiate nende vastavatelt allalaadimislehtedelt.

Keelake tagasipöördumised, tagasilükkamised ja piirake ülevaatusi

Pingbacks ja trackback on kaugel lingi teatised mis hoiatavad teisi WordPressi saite, mille olete nendega linginud, ja vastupidi, teised saidid on teiega linginud.

See võib tunduda kasulik funktsioon, kuid see pole nii. Sest see paneb palju koormake oma serveri ressursse, kuna “pingimine” genereerib WordPressilt taotlusi.

Pluss Pingbacks ja trackback on laialt levinud väärkasutatud rämpsposti eest ja kui sihite DDoS-rünnakutega veebisaite.

ping- ja trackback-id

Peaksite ping- ja tagasilükkamise välja lülitama menüüs Seaded → Arutelu. Tühjendage lihtsalt ruudud „Katse teatada kõigist artiklitega lingitud ajaveebidest” ja „Luba muude artiklite lingiteatised muudest ajaveebidest (ping- ja tagasilükkamised)” ja see aitab teil WordPressi veelgi kiirendada.

WordPress on kaasas sisseehitatud versioonikontroll teie loodud postituste või lehtede jaoks. See on hea omadus, kuid võib selleni viia tarbetu paistetus oma WordPressi andmebaasis.

Sisu kirjutamisel, redigeerimisel ja värskendamisel loob WordPress palju salvestatud redaktsioone. Paranduste arvu piiramine mida saab salvestada postituse või lehe kohta, tühjendab teie andmebaas ruumi.

WP versioonikontroll on tasuta pistikprogramm, mis võimaldab teil määrata postituste ja lehtede jaoks salvestatud redaktsioonide arvu. Paranduste piiramine umbes 5-ga hoiab revisjonid käest ära, eriti kui teete palju värskendusi.

Jagage kommentaarid mitmele lehele

Kihlatud kasutajate kommentaarid blogipostitustes on hea asi, kuid liiga palju lehe kommentaare muudab lehe laadimise aeglasemaks, ja see on halb asi.

Lahendus on kommentaare mitmele lehele jagada või pagineerida. Ja seda on WordPressis lihtne teha:

jagage kommentaarid lehtedeks

Valige oma WordPressi administraatori menüüs Seaded → Arutelu ja märkige suvand „Jagage kommentaarid lehtedeks”. Seejärel peate sisestama igal lehel soovitud kommentaaride arvu (nt 5) ja selle, kuidas soovite neid kuvada (nt uuemast vanemasse).

Kuidas WordPressi kiirendada: mähis

kuidas kiirendada WordPressi aeglastel saitidel bluehost hostgator godaddy

Kiiremale veebimajutajale üleminek on sageli kiireim ja lihtsaim aeglase WordPress-saidi kiirendamiseks veebisaidil Bluehost, HostGator ja GoDaddy.

Kuid kui see pole võimalik ja peate jääma oma praeguse veebimajutaja juurde, siis on see ajaveebi postitus visandanud rea optimeerimise tehnikaid ja tööriistu, mida saate WordPressi kiirendamiseks rakendada.

P.S. Kui olete kolinud kiirema veebimajutaja juurde, postitage kommentaarides oma enne ja pärast kiiruse täiustamist …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map