Pradedančiųjų vadovas apie persiuntimą

Jei kas nors palieka jūsų svetainę nieko nenusipirkęs, prarandate pinigus. Net jei pritraukiate srautą į savo tinklaraštį per nemokamą SEO srautą, prarandate laiką ir išteklius, kuriuos praleidote bandydami gauti tą nemokamą srautą. Bet tai nebūtinai turi būti tokia.


Nes yra būdas išstumti daugiau IG iš kiekvieno asmens, kuris lankosi jūsų svetainėje.

Šis magiškas būdas pasiekti didesnę IG yra vadinamas Retargeting.

pradedantiesiems orientuoti į perkėlimą

Kas yra „Retargeting“?

Kai asmuo lankosi jūsų svetainėje ir išeina neprenumeruodamas jūsų el. Pašto sąrašo ar nieko nepirkdamas, gali būti, kad asmuo niekada negrįš į jūsų svetainę.

Jei 1 000 žmonių kiekvieną mėnesį palieka jūsų svetainę nesiimdami jokių veiksmų, prarandate mažiausiai 1 000 USD, jei tai kainuoja 1 USD vienam lankytojui, jei norite įsigyti tuos lankytojus.

Pakartotinis taikymas buvo vykdomas labai ilgą laiką, tačiau dauguma įmonių jo nenaudoja. Tai gali padėti padvigubinti abonentų skaičių, parduoti daugiau ir parduoti daugiau turimų klientų.

Tai geriausias būdas iš savo lankytojų ištraukite daugiausiai IG. Tai leidžia jums vėl ir vėl parodyti savo prekės ženklą prieš jūsų klientus ir klientus.

Šis „Retarger“ paveikslas geriausiai paaiškina:

kas yra retargeting

Nors paveikslėlyje kalbama tik apie tai, kaip potencialius klientus paversti klientais, pakartotinį taikymą galite naudoti daugeliui dalykų:

 • Parduokite ar perparduokite klientą.
 • Paverskite vienkartinius klientus pakartotiniais pirkėjais.
 • Pasiekite klientus, kurie neatsako į el. Laiškus.
 • Reklamuodami savo turinį įsitikinkite, kad jūsų prekės ženklas yra ne tik kliento protas.
 • Pasiekite klientus naudodamiesi kitais įrenginiais.

Taikymo kampanijos tikslas gali skirtis. Tuo pačiu metu galite vykdyti daug skirtingų pakartotinio taikymo kampanijų, turinčių skirtingus tikslus. Bet pagrindinis tikslas visada bus padidinti IG jūs gaunate už kiekvieną dolerį, kurį išleidžiate įsigydami lankytoją.

Pakartotinis rinkodara ir pakartotinis rinkodara?

Dabar galbūt jau girdėjote terminą „pakartotinė rinkodara“, taigi, kas tai skirtumas tarp pakartotinės rinkodaros ir pakartotinio rinkodaros?

pakartotinė rinkodara ir pakartotinis taikymas

Abu terminai dažnai vartojami pakaitomis, tačiau pakartotinė rinkodara yra strategija, kuria siekiama iš naujo sudominti klientus el. Pašto rinkodaros, socialinės žiniasklaidos ir neprisijungus prie veiklos..

Pakartotinis taikymas yra pakartotinės rinkodaros „taktika“ ir dažniausiai sutelktas į mokamus teksto ir vaizdo skelbimus.

Kaip veikia pakartotinis ženklinimas

Pakartotinis žymėjimas gali atrodyti kaip tikrai sudėtingas procesas, jei jūs dar nesate naujokas. Bet jaudintis nėra ko. Tam nereikia milijono dolerių biudžeto ar sudėtingos programinės įrangos ir įrankių. Ir jums nereikės metų, kol išmoksite pritaikyti perskirstymą, kad padidintumėte pardavimus.

Tai paprastas procesas mokamų skelbimų rodymas žmonėms, kurie jau apsilankė jūsų svetainėje arba anksčiau ką nors iš jūsų nupirko.

Yra du būdai, kaip atitraukti žmones:

1. Surinkite duomenis naudodami pakartotinio taikymo tašką

Kiekviena reklamos platforma, turinti galimybę pakartotinai nukreipti vartotojus, siūlo būdą rinkti duomenis naudojant paprastą technologiją, vadinamą retargetiniu pikseliu..

Pakartotinis taškas yra tiesiog vienos ar dviejų eilučių „JavaScript“ kodas, kurį įdedate į savo svetainės puslapius, kuris padeda reklamos platformai atpažinti vartotoją. Kai vartotojas atpažįstamas platformos, jie išsaugo savo informaciją jūsų paskyros pakartotinio taikymo sąraše.

Skamba painiai?

„Facebook“ pikselis

Štai „Facebook Pixel“ veikimo pavyzdys:

Savo svetainės puslapiuose įdedate nedidelį „JavaScript“ kodą. Šis scenarijus įkeliamas kiekvieną kartą, kai kas nors lankosi jūsų svetainėje. Tada šis scenarijus prisijungia prie „Facebook“ serverių. Serveriai bando atpažinti vartotoją naudodami IP adresą ir slapukus.

Jei asmuo, apsilankęs jūsų svetainėje, turi „Facebook“ paskyrą ir tuo metu yra prisijungęs prie „Facebook“, tada „Facebook“ pridės tą vartotoją į jūsų retargeravimo sąrašą. Vėliau šį vartotoją galite retarkuoti per „Facebook“ skelbimų platformą. Kuo daugiau žmonių lankosi, tuo didesnis bus jūsų pakartotinio taikymo sąrašas.

Šie lankytojai apima žmones, kurie lankosi jūsų svetainėje ir iš kitų skelbimų platformų. Tai leidžia jums nutolinti vartotojus, kurie matė ar spustelėjo jūsų skelbimus per kitas skelbimų platformas.

Jei dar neturite įdiegę pakartotinio taikymo taškų savo svetainėje, įdiekite vieną dabar.

2. Nukreipkite savo platformos klientus į savo klientų sąrašą

Jei jau turite klientų sąrašą, galite nusiųsti jų el. Pašto adresų sąrašą į „Facebook“. Kai tai padarysite, „Facebook“ bandys suderinti „Facebook“ paskyras su tais el. Pašto adresais, kad surastų jūsų „Facebook“ klientų.

facebook tinkintos auditorijos

Tai puikus būdas parduoti ar parduoti savo klientus. Ne tik tai, kad sudarydami pakartotinio taikymo sąrašą žmonių, kurie jau nusipirko iš jūsų, galite parduoti daugiau produktų ir paslaugų tiems patiems žmonėms..

Visada lengviau parduoti daugiau daiktų tiems patiems žmonėms, nei surasti daugiau perspektyvų ir paversti juos klientais.

Taikydami skelbimų rinkinius, galite reklamuoti daugiau savo produktų esamiems klientams.

Štai puikus „Facebook“ skelbimo nukreipimo pagal klientų sąrašą pavyzdys:

„Facebook“ retargeting pavyzdys

Aukščiau yra retargelinis skelbimas „DigitalMarketer“. Jie skirti žmonėms, kurie lankėsi Eisme & „Conversion Summit 2014“. Jų pranešimai aiškiai prašo esamų klientų, kurie anksčiau dalyvavo konferencijoje, dar kartą apsilankyti konferencijoje.

„DigitalMarketer“ kasmet atsitraukia nuo senų lankytojų.

Geriausios mažmeninės prekybos platformos

Pateikiame trijų populiariausių pakartotinio taikymo platformų apžvalgą rinkoje: „Google AdWords“, „AdRoll“ ir „Facebook“.

„Google AdWords“ pakartotinis taikymas

„Google“ kiekvieną dieną aptarnauja milijardus paieškos rezultatų puslapių. Šiuos paieškos rezultatus galite rodyti savo skelbimuose. Bet ar žinote, kad „AdWords“ taip pat leidžia rodyti skelbimus milijonuose trečiųjų šalių svetainių, kurios yra jų tinklo dalis?

„Google AdWords“ pakartotinė rinkodara

Naudodami „Google AdWords“ galite atitolinti savo lankytojus, potencialius klientus ir esamus klientus visame internete. Daugelis svetainių, kurios sulaukia milijonų lankytojų, yra „Google“ reklamos tinklo dalis. Galite nukreipti žmones, kurie lankosi visose šiuose milijonuose svetainių.

Net jei jūsų tikslinė rinka yra per maža ar per sena, kad galėtų naudotis „Facebook“, galite nukreipti juos į internetą svetainėse, kurias jie reguliariai skaito ar lankosi..

Ne tik tai, bet ir jūs galite atitolinti klientus, kurie ieško jūsų konkurentų apsilankę jūsų svetainėje, kaip daro „SendinBlue“:

google adwords retargeting pavyzdys

Pranešama, kad „Google“ skelbimų tinklas gali pasiekti daugiau nei 90% interneto vartotojų visame pasaulyje. Beveik visi naudojasi internetu.

Išbandykite „Google“ skelbimų tinklą, jei norite iš naujo nukreipti savo svetainės lankytojus ir klientus į internetą, o ne vienoje platformoje, pavyzdžiui, „Facebook“..

„AdRoll“ pakartotinis taikymas

„AdRoll“ leidžia geriau nukreipti potencialius klientus, naudojant AI. Jie leidžia naudodamiesi dirbtiniu intelektu parodyti tinkamą pranešimą tinkamam asmeniui tinkamu metu. Jų AI padeda optimizuoti rinkodarą keliuose kanaluose, įskaitant „Facebook“, „Instagram“, „Gmail“ ir daugelyje kitų platformų.

Jei ieškote vieno langelio sprendimo kurti skelbimus, kurie veikia be per daug bandymų ir klaidų, yra „AdRoll“ būdas.

Šis paveikslėlis iš jų tinklalapio geriausiai paaiškina, kaip iš tikrųjų veikia jų platforma:

adroll

Užuot apsiriboję paieška ar rodymu, jie leidžia rodyti skelbimus potencialiems klientams, kad ir kur jie vyktų internete..

Jie leidžia nukreipti klientus naudojant abu Statiniai ir dinaminiai skelbimai. Jei lankote el. Prekybos svetainę ar parduodate daugiau nei kelis produktus, jums patiks dinaminiai skelbimai. Jie leidžia rodyti skelbimus, susijusius su produktu, kurį jūsų klientas ką tik peržiūrėjo ar galėjo sudominti.

Pvz., Jei jūsų svetainės vartotojas žiūrėjo į jūsų parduodamus laikrodžius, prasminga jiems rodyti skelbimus, reklamuojančius tuos laikrodžius, o ne batus ar papuošalus. Naudodami dinaminius skelbimus galite parodyti tikslų produktą, kuris jus domina.

„AdRoll“ praneša, kad jų klientai kasmet uždirba daugiau nei 240 milijardų dolerių. Jie savo klientų rezultatus priskiria platformos galimybei automatiškai optimizuoti ir pritaikyti pateiktus skelbimus atsižvelgiant į tai, kas vartotoją galėtų sudominti atsižvelgiant į ankstesnį elgesį.

Naudodami „AdRoll“ galite automatiškai nukreipti bet kurį internetą naudodamiesi tinkamais pranešimais bet kuriame įrenginyje, kurį jie naudoja, ar tai būtų nešiojamasis kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas.

„Facebook“ pakartotinis taikymas

Facebook yra didžiausia socialinės žiniasklaidos platforma, kurioje yra vartotojų, įskaitant paauglius iki 80 metų. Jei norite vėl įtraukti savo klientus į „Facebook“, pirmiausia turėsite įdiegti jų Retargeting Pixel savo svetainėje. Taip pat galite nusiųsti savo klientų, į kuriuos norite nukreipti, sąrašą.

„Facebook“ suderins jūsų klientų el. Pašto adresus su „Facebook“ paskyromis. Bet kuris jūsų klientas, turintis „Facebook“, bus įtrauktas į jūsų perskirtų vietų sąrašą. Kai tik jie bus įtraukti į jūsų pakartotinio taikymo sąrašą, jūs ne tik retransliuosite juos „Facebook“. Galite juos retarkuoti visose svetainėse ir platformose, kurios yra „Facebook“ reklamos tinklo dalis, įskaitant „Instagram“, momentinius straipsnius ir daugybę svetainių.

facebook skelbimų pavyzdys

„Facebook“ suteikia galimybę atitolinti lankytojų skaičių visose jų platformose. Taigi, pirmiausia galėtumėte pakartotinai nukreipti klientą naudodami „Facebook“ naujienų sklaidos skelbimą, o tada rodyti papildomą skelbimą jo „Instagram“ sklaidos kanale. Galimos platformos apima „Messenger“, „Instagram“ ir net „WhatsApp“.

Geriausia reklama „Facebook“ yra ta, kad jūs turite iš pažiūros neribotą skaičių perspektyvų, kurias galite pasiekti. Turėdamas daugiau nei 1,3 milijardo aktyvių vartotojų, „Facebook“ gali padėti pasiekti visus savo klientus visame pasaulyje.

Keletas puikių pavyzdžių, rodančių retargerius, kurie parodo, kaip tai padaryti teisingai

Jei esate sujaudintas pradėję savo pirmąją pakartotinio taikymo kampaniją, kokia turėtumėte būti, pirmiausia turėtumėte pasisemti įkvėpimo iš žmonių, kurie jau atlieka puikų darbą pertvarkydami kampaniją. Toliau pateikti pavyzdžiai suteiks jums supratimo, ką galite padaryti savo pramonėje, jūsų situacijoje.

„Bebê Store“ sulaukė 98% pertvarkymų

 • Industrija: Kūdikių produktai
 • Platforma: „Google AdWords“
 • Rezultatas: 98% padidėjo perskaičiavimo kursas

„Bebê Store“ konversijų rodiklį 98% padidino naudodamasi „AdWords“ įrankiu, vadinamu Konversijų optimizavimo priemone. Šis įrankis yra „AdWords“ platformos dalis, kuria galite nemokamai naudotis pradėję rodyti skelbimus.

„Bebê Store“ parduotuvė, kaip rodo pavadinimas, parduoda kūdikiams skirtus produktus, įskaitant vežimėlius, žaislus ir, žinoma, sauskelnes..

Jie naudoja dinaminį pakartotinį taikymą norėdami parodyti produktų, susijusių su produkcija, karuselę, kurią jų lankytojai jau galėjo patikrinti:

Bebe atvejo tyrimas

Konversijų optimizavimo priemonė tiria jūsų klientų elgesį ir rodo jiems skelbimus, kai jie yra pasirengę pirkti.

Amerikos patriotas sumažino įsigijimo sąnaudas 33%

 • Industrija: Kabinos nuoma
 • Platforma: „AdRoll“
 • Rezultatas: Sumažinti įsigijimo kainą 33%

„American Patriot“ sugebėjo sumažinti jų įsigijimo kainą 33%, perjungdami „Google Ads“ į „AdRoll“.

Nors jie sulaukė įspūdžių iš „Google Ads“, jie negavo jokių konversijų kaip „American Patriot“ atstovas, minimas „AdRoll“ bylos tyrime:

„Prieš„ AdRoll “mes naudojome„ Google “retargeting’ą ir, nors tikrai gavome parodymų, negavome daug konversijų.”

Perėjus prie „AdRoll“, jų įsigijimo išlaidos sumažėjo tik iki 10 USD vienam klientui, kuris anksčiau buvo 15 USD vienam klientui. „AdRoll“ naudoja AI, kad nukreiptų ir parodytų reikiamą pranešimą tinkamam klientui visuose savo įrenginiuose.

Žiūrėjimo ieškiklis padidino vidutinę užsakymo vertę 13%

 • Industrija: Naudojami prabangūs laikrodžiai
 • Platforma: „Google AdWords“
 • Rezultatas: Sumažinkite įsigijimo kainą 34%

„Watchfinder“ sugebėjo pasiekti 1 300% IG dėl savo skelbimų išlaidų ir 34% sumažinti jų įsigijimo kainą, pakartotinai nukreipdami žmones į 20 skirtingų grupių, kurie rodė „ketinantys pirkti“.

stebėtojo atvejo analizė

Užuot taikęs visus, „Watchfinder“ padvigubino taikymą tik tiems žmonėms, kurie jau apsilankė jų svetainėje ir parodė norą nusipirkti vieną iš savo produktų.

Jų sėkmė atsirado dėl to, kad labai lengva parduoti daugiau daiktų esamam klientui, nei parduoti kam nors nepažįstamam..

„Myfix“ ciklai pasiekė daugiau kaip 1500% IG už jų skelbimų išlaidas

 • Industrija: Dviračiai
 • Platforma: Facebook
 • Rezultatas: 6,38% CTR ir 1 500% SIG

„Myfix Cycles“ yra dviračių mažmenininkas, įsikūręs Toronte. Jie naudojo „Facebook“ skelbimus, norėdami parduoti dviračius, kurie vidutiniškai kainuoja daugiau nei 300 USD. Parduoti produktą, kurio vertė didesnė nei 100 USD, nėra lengva. Pardavimų ciklas tampa didesnis ir reikia daugiau sąveikos, nes produkto kaina didėja.

Jie pradėjo retarkuoti žmones, kurie pridėjo dviratį į krepšelį, bet niekada neužbaigė patikros proceso. Jie sugebėjo pasiekti įspūdingą 6,38% vidutinį savo skelbimų paspaudimų rodiklį ir už kiekvieną išleistą dolerį uždirbo 15 USD. Jie uždirbo 3 043 USD, išleisdami tik 199 USD „Facebook“ skelbimuose. Tai yra 1500% skelbimų išlaidų grąža:

myfix ciklų atvejo analizė

Šis atvejo tyrimas įrodo, kad perskirstymas gali būti naudingas, net jei turite nedidelį biudžetą, kuris siekia 200 USD.

„WordStream“ padidino vidutinę apsilankymo trukmę 300%

 • Industrija: Internetinės rinkodaros paslaugos
 • Platforma: „Google AdWords“
 • Rezultatas: Padidinkite lankytojų skaičių 65%

„WordStream“ sugebėjo padidinti lankytojų grįžimą 65%, o vidutinę apsilankymo trukmę – 300%.

Remiantis atvejo tyrimu, „WordStream“ kas mėnesį sulaukdavo tūkstančių lankytojų, tačiau nė vienas iš tų lankytojų nežinojo, ką jie padarė ar pardavė. Nors iš paieškos sistemų jie nemokamai priėmė šimtus tūkstančių lankytojų, jie negavo jokio pardavimo iš savo turinio.

Tai buvo tol, kol jie nepradėjo nukreipti savo svetainės lankytojų į „Facebook“ skelbimus. Jie buvo nukreipti į 3 skirtingus svetainių lankytojų segmentus, įskaitant žmones, kurie apsilankė jų pagrindiniame puslapyje, žmones, kurie naudojosi nemokamu įrankiu, ir žmones, kurie skaitė jų tinklaraštį. Jie sugebėjo padidinti savo konversijų rodiklį 51%, naudodami retargetinius skelbimus.

Pagrindiniai išvežamieji daiktai

Jei nenusistatote savo klientų, prarandate pinigus, perduodami kumščiu.

Pakartotinai pasirinkdami žmones, kurie jau yra ką nors nusipirkę iš jūsų, galite padidinti savo kliento gyvenimo vertę, parduodami daugiau produktų esamiems pirkėjams..

Taip pat gali būti naudinga, jei retransliuojate žmones, kurie lankosi jūsų svetainėje. Jei kas nors lankosi jūsų svetainėje ir, naudodamasis produkto puslapiu, rodo susidomėjimą tam tikru produktu, galite atitolinti tą asmenį, remdamiesi tokiu elgesiu, ir parodyti jiems produkto, kurį jie domino, skelbimą..

Pakartotinis žymėjimas gali jums padėti padidinti pardavimus ir uždirbkite daugiau pinigų iš kiekvieno lankytojo kas lankosi jūsų svetainėje, ir kiekvienas asmuo, kuris perka iš jūsų.

Jei niekada anksčiau nebandėte bandyti nukreipti skelbimų, turėtumėte pradėkite nuo „Facebook“ reklamos. Jų platforma yra lengviausia išmokti ir veikia net jei turite mažas biudžetas dirbti su.

Kita vertus, jei jums atsibodo tai, kad reklamavimo platformose taikote klientams rankiniu būdu, turėtumėte užsiregistruoti „AdRoll“. Jie optimizuokite ir pritaikykite savo skelbimus jums pasiekti tikslinius klientus tinkamais pranešimais, kurie padeda uždaryti pardavimą.

Jei neturite idėjų, nuo ko pradėti, pažvelkite į aukščiau pateiktus pavyzdžių pavyzdžius, kad surastumėte įkvėpimo, nuo ko pradėti ir kaip atitolinti žmones siekiant maksimalaus IG..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map