Geriausios žiniatinklio prieglobos programos

Web hostingas yra vienas iš labiausiai pelningos filialų rinkodaros nišos ten. Čia yra mano sąrašas geriausių, kur galite uždirbti iki 7000 USD komisinių kiekvienam jūsų nurodytam žiniatinklio prieglobos klientui.


Jei kas nors jums pasakytų, kad miegodami uždirbo tūkstančius dolerių, ką jūs jiems pasakytumėte? Jūs tikriausiai atmestumėte ieškinį kaip suklastotą, pavadintumėte juos pamišėliais ir judėtumėte toliau, manydami, kad neįmanoma uždirbti tiek daug (arba iš viso), jei iš tikrųjų nesate „darbe“.

Bet kaip jie uždirba? Atsakymas paprastas – Partnerių marketingas.

Geriausios žiniatinklio ir „WordPress“ prieglobos partnerių programos 2020 m .:

Žiniatinklio prieglobaKomisijaRegistracijos nuorodaApžvalga
Skystas internetas150 USD – 7000 USDSkystosios interneto partnerių programa
Kinsta50–500 USD„Kinsta“ partnerių programa
WP variklis200 USD+WP variklio partnerių programa
Debesys50 USD – 200 USD„Cloudways“ partnerių programa
A2 talpinimas85 USD – 140 USDA2 prieglobos partnerių programa
„SiteGround“50 USD – 125 USD+Partnerių programa „SiteGround“
„iPage“105 USD – 150 USD„iPage“ partnerių programa
„Hostgator“50 USD – 125 USDPartnerių programa „HostGator“
„Bluehost“65 USD+„Bluehost“ partnerių programa

Tūkstančiai svetainių savininkų ir tinklaraštininkų rado būdą, kaip išlaikyti pasyvų pajamų srautą. Kaip? Reklamuodami interneto prieglobos įmones. Ar žinote, kad „Bluehost“ komisiniams išmokėjo 5 milijonus dolerių į filialus pernai!

Turėčiau paminėti, kad ši svetainė uždirba iš filialų rinkodaros. Nes ne paslaptis, kad uždirbu pinigus iš šios svetainės naudodama filialų rinkodarą, daugiausia naudodamasi interneto prieglobos priemonėmis, kurias per ilgus metus naudojau žiniatinklio kūrėju..

Kai reikia pasirinkti geriausias žiniatinklio prieglobos programas, turite būti atsargūs. Nesirinkite tik to, kuris moka didžiausią komisinį mokestį; Pasirinkite tą, kuris yra patikimas, patogus naudoti ir žinomas dėl savo kokybės.

Bet svarbiausia taisyklė visada turėtumėte stengtis sekti, ar tai yra:

Būdami partneriu, turėtumėte rekomenduoti tik tuos žiniatinklio prieglobos kompiuterius, kuriuos esate pažįstamas. Taip pat turėtumėte rekomenduoti tik tuos žiniatinklio prieglobos kompiuterius, kuriuos anksčiau naudojote ir kurie padėjo jums ko nors pasiekti..

Jei nesate tikri produktu ir nemanote, kad jis padės žmonėms, neturėtumėte jo reklamuoti.

Jei iš tikrųjų nežinote produkto, sėkmingai jį naudojote sau ir galite įrodyti, kad auditorijai, galite nesitikėti, kad kiti imsis tiesiog jūsų žodžio – Pat Flynn iš „SmartPassiveIncome“

Jis žino, apie ką kalba, nes kiekvieną mėnesį uždirba apie 30 000 USD, reklamuodamas „Bluehost“.

Nes jei reklamuojate žemos kokybės produktą, jis jus blogai atspindi. Galite baigti prarasti auditoriją, kurią taip sunkiai dirbote kurdami. Atidžiai pasirinkite partnerių programas ir galėsite iš to daugiau uždirbti.

Geriausios žiniatinklio prieglobos rinkodaros programos

geriausios žiniatinklio prieglobos programos

Čia išvardijau ir apžvelgiau keletą geriausių svetainių talpinimo partnerių programų, prie kurių prisijungiate. Jie buvo pasirinkti atsižvelgiant į jų išmokėjimą, patikimumą ir kokybę.

Pažiūrėkime juos išsamiau!

1. Skystosios interneto partnerių programa

skystos internetinės partnerių programos

Skystas internetas yra aukščiausios kokybės valdomos prieglobos vietos lyderė. Jie siūlo įvairių paslaugų spektrą, pradedant nuo „klasikinių“ serverių ir VPS talpinimo, „Cloud“ skirtų serverių ir VPS iki visiškai valdomų „WooCommerce“ ir „WordPress“ prieglobos.

Jų valdomas „WooCommerce“ ir „WordPress“ priegloba yra greita, patikima ir saugi. „Liquid Web“ priglobtos svetainės yra greičiausios ir turi 10 PHP darbuotojų, nemokamą svetainių perkėlimą, nemokamus SSL sertifikatus ir neturi jokių viršijančių mokesčių, srauto apribojimų ar įvertintų puslapio peržiūrų..

„LiquidWeb“ valdomi „WooCommerce“ ir „WordPress“ prieglobos komplektai yra su nemokamu „Beaver Builder“ puslapio kūrimo papildiniu, visais „Iconic WP“ papildiniais, „Jilt Abandonded Cart“, „Affiliate WP“ ir „Glew Analytics“..

Jų partnerių programa yra viena geriausių pramonėje. Filialams mokama 150 proc. mėnesio išlaidų, kurių minimalus CPA yra 150 USD (jūs taip pat uždirbate 50% premiją už iš anksto apmokėtus planus).

Be abejo, verta nukreipti klientus į „LiquidWeb“. Čia pateiktas CPA diapazonų suskirstymas:

 • Tvarko „WordPress“: 150–2000 USD už registraciją
 • Tvarko „WooCommerce“: 150–3000 USD už registraciją
 • VPS talpinimas: 150–300 USD už registraciją
 • Dedikuotas priegloba: 150–7000 USD už registraciją
 • „Cloud Hostingas“: 150–5000 USD už registraciją

Kaip dukterinis „LiquidWeb“ partneris, jie suteiks jums daugybę puikių paskatų, padėsiančių nukreipti klientus į juos:

 • Individualizuotos komisijos
 • Išskirtiniai kuponų kodai
 • Nukreipimo puslapiai su prekės ženklu
 • Išskirtiniai išpardavimai ir pasiūlymai
 • Nemokami dovanos klientams (pvz., Narystė WP101 mokymuose)

Tai daro „Liquid Web“ partnerių programą viena geriausių. Tai puikus interneto priegloba, kurią pamils ​​jūsų nurodyti klientai, ir jums bus dosniai atlyginta už jų pasirašymą.

Išmoka yra nuo 150 iki 7000 USD už pardavimą

2. „Kinsta“ partnerių programa

„Kinsta“ partnerių programa

Kinsta yra visiškai valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas, turintis debesies serverius, kuriuos teikia „Google Cloud Platform“. Svetainės, kuriose „Kinsta“ yra greitai įkeliamos, yra saugios ir jose yra visos naujausios technologijos, tokios kaip SSL, PHP7, HTTP / 2 CDN, sustojimo vietos ir dar daugiau.

Jų partnerių programa yra viena geriausių, jei ne pati geriausia prieglobos pramonėje. Kiekvieną nurodytą išpardavimą galite uždirbkite iki 500 USD + gausite 10% mėnesinių periodinių komisinių per mėnesį.

Štai keletas priežasčių, kodėl „Kinsta“ filialo programa yra viena geriausių versle:

 • Uždirbkite nuo 50 iki 500 USD kiekvienam klientui jūsų nuoroda (atsižvelgiant į jūsų nurodyto plano tipą)
  • Pradinis planas (50 USD komisiniai)
  • Pro planas (100 USD komisiniai)
  • Verslo planai (150 USD komisiniai)
  • Įmonių planai (500 USD komisiniai)
 • 60 dienų stebėjimo slapukas, o pajamos išmokamos per 60 dienų konvertavimo langą
 • 10% mėnesinių periodinių komisinių visą jūsų nurodyto kliento gyvenimą
 • Kinsta’s virimo greitis yra mažesnis nei 5%, o tai reiškia pastovius pasikartojančius komisinius
 • Mėnesinės išmokos į jūsų „PayPal“ sąskaitą
 • Stebėjimas realiuoju laiku kur realiu laiku galite pamatyti filialų duomenis, taip pat puslapių peržiūras, prenumeratas ir išsamią plano informaciją
 • Didelė reklaminių antraščių ir logotipų biblioteka, taip pat vadovai ir šaltiniai filialams.

Dėl visų šių priežasčių „Kinsta“ filialo programa yra viena geriausių. Tai fantastiškas žiniatinklio priegloba ir kartu su jų naudinga partnerių programa daro tai pateiktu sėkmės receptu. Aš labai rekomenduoju nueiti ir patikrinti jų programą bei pradėti uždirbti dukterines pajamas.

Išmoka yra nuo 50 iki 500 USD už pardavimą

3. „WP Engine Partnerių programa“

„WP Engine“ žiniatinklio prieglobos programa

Jei dažniausiai rašote apie „WordPress“ temas ir papildinius, „WP Engine“ gali būti geriausias pasirinkimas.

„WP Engine“ turi vieną iš labiausiai mokamų partnerių programų, siūlančių: mažiausiai 200 USD už pardavimą. Jums bus mokama kiekvieno mėnesio 20 dieną ir turite susikurti „ShareASale“ sąskaitą, kad gautumėte mokėjimą.

Būdami partneriu, jūs gaunate standartinį 200 USD komisinį atlyginimą už kiekvieną pardavimą arba 100% pirmojo mėnesio pajamų (atsižvelgiant į tai, kokį planą jūsų skaitytojas perka) – atsižvelgiant į tai, kuris yra didesnis. Tai yra vienas mielas susitarimas, ar ne??

WP variklis yra viena iš pirmaujančių domenų interneto prieglobos platformų; reklamuodami juos, galite būti tikri dėl žemų atbulinės eigos normų. Taip pat galite būti tikri, kad savo auditorijai rekomenduojate aukštos kokybės produktą.

Pažvelkime į keletą priežasčių, kodėl „WP Engine“ partnerių programa yra viena geriausių versle:

 • Padorus komisijos: Programa siūlo mažiausiai 200 USD už kiekvieną pardavimą. Vargu ar kuri nors kita programa priartės prie to skaičiaus. Premijos taškas? Jei jūsų klientas pasirenka kainodaros planą, jūs gaunate 100% jo pirmojo mėnesio pajamų.
 • Papildoma premija už daugiau persiuntimų: Programa skirta paskatinti dukterinę įmonę padidinti pardavimus. Jei turite platesnį pasiekiamumą ir sugebate nukreipti daugiau nei penkis lankytojus į prieglobos paslaugų svetainę, galite tikėtis uždirbti daugiau nei 200 USD už pardavimą. Už kiekvienus penkis pardavimus palengvini, gauni papildomus 100 USD. Už 10 pardavimų jūs gaunate 250 USD. Jei 60 iš jūsų kreipimųsi konvertuoja, gausite didžiulį 1 500 USD komisinį atlyginimą, iš viso uždirbdami 15 475 USD!
 • Žemos atbulinės eigos normos: Žmonės, kurie pasirenka „WP Engine“ prieglobos paslaugą, paprastai yra atsidavę „WordPress“ vartotojai, ieškantys patobulintos prieglobos platformos. Ir „WP ​​Engine“ nenuvilia. Todėl atbulinės eigos normos yra daug mažesnės nei kitų programų, tai reiškia, kad išlaikote daugiau išmokos.
 • Komisija iš antrinių filialų: „WP Engine“ uždarbio potencialas yra dar didesnis, nes jis suteikia komisinį atlyginimą už kiekvieną jūsų dukterinių įmonių pardavimą. Už kiekvieną dukterinių įmonių konversiją jūs uždirbate 50 USD.
 • Kopijuoti & Įklijuokite reklaminę medžiagą: „WP Engine“ savo filialams teikia puikius reklaminius skydelius ir šablonus, kuriuos galima naudoti kaip reklaminį turinį. Tai žymiai sumažina jūsų pastangas ir padidina konversijų skaičių, nes „WP Engine“ reguliariai atlieka A / B bandymus jų reklamjuostėse. Čia taip pat vykdomi periodiniai pardavimo skatinimo pasiūlymai, kuriuos galite naudoti norėdami padidinti nukreipimų skaičių.
 • Ilgesnė slapuko trukmė: Paprastai tariant, daugeliui partnerių programų slapukai baigiasi per 30 dienų. Tačiau „WP Engine“ leidžia 180 dienų laikotarpį. Tai reiškia, kad jei jūsų svetainės lankytojas spustelėjo jūsų dukterinės įmonės nuorodą ir bet kuriuo metu per 180 dienų perka prieglobos planą iš „WP Engine“, gausite reikiamą komisinį atlyginimą.

Visi šie veiksniai daro „WP Engine“ partnerių programą viena geriausių variantų. Vienintelis trūkumas yra tas, kad vis mažiau žmonių linkę į jį pasirašyti, nes jo prieglobos planai yra šiek tiek brangesni. Turėsite atitinkamai nukreipti savo auditoriją.

Išmoka yra 200 USD + už pardavimą

4. „Cloudways“ partnerių programa

„Cloudways“ žiniatinklio prieglobos programa

Debesys yra valdoma žiniatinklio priegloba, leidžianti greitai diegti svetaines debesies serveriuose, tokiuose kaip „DigitalOcean“, AWS, „Vultr“, „Linode“ ir dar daugiau.

Taigi, jei rašote tinklaraštį apie „WordPress“ plėtrą, temas ir papildinius, „Cloudways“ galėtų būti puikus pasirinkimas.

„Cloudways“ yra viena iš labiausiai mokamų partnerių programų, siūlančių komisinius iki 200 USD už pardavimą.

Jie visai neseniai pakeitė savo filialų programą, kad filialams pasiūlytų geresnes ir lankstesnes komisinių struktūras. Yra trys skirtingos komisijų struktūros, padedančios uždirbti taip, kaip norite:

 • Plokštė (pagal našumą) – uždirbkite nuo 50 iki 125 USD už pardavimą
 • Hibridinis (našumas + pasikartojantis pagrindas) – uždirbkite 30 USD už registraciją + 7% komisinio mokesčio už visą gyvenimą
 • Individualus (pagrįstas našumu) – uždirbkite iki 200 USD už pardavimą

Pažvelkime į keletą priežasčių, kodėl „Cloudways“ partnerių programa yra viena geriausių versle:

 • Didelė ir lanksti komisijos struktūra: Kuo geriau atliksite, tuo didesnės komisinių kainos. Galite pasirinkti tarp veiklos rezultatais pagrįstos komisinės struktūros arba jei esate linkęs į pasyvias pajamas, hibridinis komisinis modelis yra puikus, jei esate ilgalaikėje perspektyvoje..
 • Paskirti filialų vadovai: Gaunate specialų filialų vadybininką, kuris padės atlikti kiekvieną debesies prieglobos partnerių programos žingsnį. Ji atsakys į visus iškilusius klausimus ir suteiks galimybę naudotis ekspertų patarimais.
 • Mokymosi ištekliai : Galite gauti prieigą prie įvairių šaltinių, įskaitant mūsų įtraukiamus el. Laiškus ir vadovus, mėnesinius informacinius biuletenius, tinklaraščius ir etaloninius straipsnius..
 • Stebėjimas realiuoju laiku: „Cloudways“ partnerių informacijos suvestinėje yra stebėjimo slapukai, stebintys kiekvieną lankytoją ir nukreipimas, kad neprarastumėte vienos komisijos stebėjimo..
 • Veiklos ataskaitos: Savo dukterinėje grupėje galite pasiekti išsamias veiklos ataskaitas, kad įvertintumėte savo kampanijų rinkodaros pastangas ir optimizuotumėte geresnių rezultatų strategijas.

„Cloudways“ teikia aukšto našumo ir saugumo debesų prieglobą tiek „WordPress“, tiek ne „Wordpress“ svetainėms. Dėl visų šių priežasčių „Cloudways“ yra viena geriausių filialų prieglobos programų, kurių konversijos rodikliai yra aukščiausi.

Uždirbkite iki 200 USD už nukreipimą

5. A2 prieglobos partnerių programa

A2 Hostingas interneto prieglobos partnerių programa

A2 talpinimas yra žinomas vardas žiniatinklio prieglobos pramonėje, siūlantis „WordPress“ prieglobos sprendimus.

Partnerių programos „A2 Hosting“ siūloma komisija prasideda nuo 85 USD ir siekia 140 USD. Suma padidėja atsižvelgiant į konversijų skaičių, laikantis skatinamosios premijų struktūros. Mokėjimas atliekamas „PayPal“ kiekvieno mėnesio 15 d. Ji taip pat siūlo 10 USD kaip pasirašymo premiją.

Kad mokėjimas būtų grąžintas, turite paliesti 100 USD etaloną. Jei neuždirbate 100 USD per mėnesį, mokėjimas grąžinamas kitą mėnesį (arba kai pasiekiama riba).

Pažvelkime į kai kurias „A2 Hosting“ partnerių programos funkcijas ir supraskime, kodėl tai yra viena geriausių turimų programų.

 • Didelės išmokos: Siūlydama 85 USD už kiekvieną pardavimą, „A2 Hosting“ siūlo daugiau komisinių nei daugelis kitų partnerių programų. Be to, didėjant konversijoms, komisiniai didėja. Už konversijas nuo 11 iki 20 jūs gaunate 100 USD komisinį už pardavimą. Konversijų nuo 21 iki 30 metu išmoka padidėja iki 120 USD už pardavimą. Galiausiai, jei atlikote daugiau nei 31 konversiją, jūs gaunate 140 USD už pardavimą.
 • Dviejų pakopų premija: Kaip ir „WP ​​Engine“, „A2 Hosting“ taip pat suteikia jums galimybę užsidirbti kiekvieną kartą, kai antriniai filialai atlieka konversiją. Už kiekvieną antrinio filialo, kuris perka iš „A2 Hosting“, siuntimą gausite 5 USD.
 • Slapukų politika: A2 priegloba suteikia 90 dienų laikotarpį iki slapuko galiojimo pabaigos. Tai reiškia, kad jei jūsų kreipimasis perka bet kuriuo metu per tris mėnesius nuo jūsų rekomendacijos nuorodos paspaudimo, turėsite teisę į komisinius.
 • Puikus valdymo skydelis: Pagal savo dukterinę programą „A2 Hosting“ savo dukterinėms įmonėms teikia visa apimančią valdymo pultą – vadinamą „iDevAffiiliates“. Filialai gali naudoti programinę įrangą statistikai apie savo pardavimus rinkti. Jie taip pat gali rasti reklamjuostes ir bet kokią kitą reklaminę medžiagą. Programinė įranga taip pat turi vaizdo įrašus ir vadovus, leidžiančius dukterinėms įmonėms siekti geresnių konversijų.

„A2 Hosting“ partnerių programa įsitvirtino kaip pagrindinė tinklaraštininkų, norinčių užsidirbti pinigų, programa. A2 priegloba siūlo kelis prieglobos planus, kurių pagrindinis prasideda nuo 3,92 USD per mėnesį. Tai leidžia lengviau pritraukti auditoriją į portalą.

Nuo 85 iki 140 USD už pardavimą

6. „SiteGround“ partnerių programa

„SiteGround“ interneto prieglobos partnerių programa

Pramonėje dirbame daugiau nei dešimtmetį, „SiteGround“ tapo viena geriausių ten esančių interneto prieglobos platformų. Ji turi puikų prekės ženklo įvaizdį, todėl jos filialo programa yra viena populiariausių tinklaraštininkų pasirinkimų.

„SiteGround“ yra nepriklausoma, patogi prieglobos platforma, siūlanti puikią kokybę. Partnerių programa „SiteGround“ yra skirta atlyginti už apimtį, o minimalus komisinis atlyginimas yra 50 USD už pardavimą. Tai gali pakilti iki padorių 125 USD, atsižvelgiant į perskaičiuotų persiuntimų skaičių.

Pažvelkime į kai kurias funkcijas, kurios paverčia partnerių programą „SiteGround“ geriausiu.

 • Veiklos rezultatais pagrįsta Komisijos struktūra: Programa siūlo 50 USD komisinį mokestį už kiekvieną pardavimą, kuris vyksta pagal jūsų rekomendaciją. Kursas didėja atsižvelgiant į konversijų skaičių. Kol gausite 50 USD už 5 pardavimus, 6–10 konversijų gausite 75 USD. Už konversijas nuo 11 iki 20 galima gauti 100 USD komisinį mokestį už pardavimą, o jei kertate 20 konversijų, turite teisę į dosnų 125 USD komisinį mokestį už siuntimą..
 • Nėra minimalaus pardavimo: Viena iš geriausių „SiteGround“ partnerių programos savybių yra ta, kad jūs neturite pasiekti tam tikros sumos, kad gautumėte komisinį atlyginimą. Net jei jūs parduosite tik vieną mėnesį, jūsų komisiniai bus išlaisvinti.
 • Savaitės mokėjimai: Skirtingai nuo įprastos mėnesio mokėjimo sistemos, „SiteGround“ moka savaitinius mokėjimus. Tai kreipiasi į smulkius tinklaraštininkus, ieškančius įprastesnio pinigų įplaukimo. Komisija atleidžiama praėjus 30 dienų po pirmojo pardavimo.
 • Tvirtas partnerių palaikymas: Be to, kad filialai teikia gerai suprojektuotas ir pritaikytas reklamjuostes, jie taip pat suteikia prieigą prie filialo vadovo, į kurį gali kreiptis bet kokia pagalba.

„SiteGround“ yra vienas iš labiausiai pripažintų pavadinimų pramonėje; todėl galite būti tikri dėl didelių konversijų ir mažų atgręžimų

Komisiniai nuo veiklos rezultatų nuo 50 iki 125 USD+

7. „iPage“ partnerių programa

„iPage“ interneto prieglobos partnerių programa

„iPage“ yra žinomas vardas prieglobos paslaugų srityje, siūlantis įvairius planus, kurie atitiktų atskirų svetainių savininkų ir verslininkų poreikius. Pramonėje jis veikia nuo 1998 m. Ir priklauso milžiniškai „Endurance International Group“ (EIG).

„IPage“ partnerių programa moka vieną iš geriausių įkainių pramonėje, komisiniai prasideda nuo vienodo dydžio 105 USD. Tai siūlo skirtingus įkainius skirtingiems prieglobos planams, pradedant nuo 105 USD už bendrai naudojamas ir VPS paskyras, iki 150 USD už skirtą prieglobos planą.

Mokėjimas bus apdorotas nuo 15 iki 30 dienų. Galite pasirinkti, kad jums būtų mokama čekiu, „PayPal“ arba kreditiniu būdu (jei esate „iPage“ vartotojas).

Peržiūrėkime keletą specifinių „iPage“ prieglobos programos funkcijų. Kuo tai patrauklus pasirinkimas dukterinėms įmonėms?

 • Pagrindinės komisijos įkainiai: Jūs, kaip filialas, turite galimybę uždirbti iki 150 USD komisinių už pardavimą. Tai yra vienas didžiausių išmokų, kurias gauna partnerių programa. Net bazinė 105 USD norma yra didesnė nei dauguma standartinių komisinių ir nėra viršutinės ribos, kiek galite uždirbti.
 • Prieiga prie reklaminės medžiagos: „iPage“ savo dukterinėms įmonėms suteikia prieigą prie įvairios reklaminės medžiagos, pvz., rodymo juostų, teksto nuorodų ir dar daugiau, kuriuos jie gali naudoti savo svetainėje reklamuodami „iPage“ prieglobos paslaugas. Jame taip pat pateikiamas jūsų nukreipimo kodas, kurį galite naudoti skelbime.
 • Aukštesnės konversijos: „iPage“ siūlo keletą pigiausių hostingo planų pramonėje. Tai reiškia, kad tai palengvina didesnį persiuntimo procentą jūsų nukreipimams.
 • Geografinė nepriklausomybė: Galite būti įsikūrę bet kurioje pasaulio vietoje ir tapti „iPage“ filialu. Tačiau mokėjimas atliekamas tik JAV doleriais.

„iPage“ savo dukterinėms įmonėms taip pat siūlo patikimą išteklių centrą, kurį jie gali naudoti norėdami padidinti konversijas. Kadangi „iPage“ yra EIG dalis, ji yra patikima ir plačiai patikima prieglobos paslauga.

Nuo 105 iki 150 USD už pardavimą

8. „HostGator“ partnerių programa

„HostGator“ žiniatinklio prieglobos programa

Kitas „Endurance International“ grupės narys, „HostGator“ yra viena iš ilgiausiai galiojančių prieglobos paslaugų pramonėje. Jis turi milijonus vartotojų visame pasaulyje.

„HostGator“ partnerių programa yra viena populiariausių partnerių programų. Ji taip pat turi rezultatais pagrįstą komisinę struktūrą, kuri apdovanoja didelę konversijų apimtį; pagrindinis komisinis mokestis prasideda nuo 50 USD.

Siūlydamas VPS prieglobos, „WordPress“ prieglobos, „debesies“ prieglobos ir dedikuotos paskyros prieglobos planus, „HostGator“ naudoja „Impact Radius“ savo dukterinei programai vykdyti. Leiskite įsigilinti į jo savybes.

 • Iki 125 USD komisinių: Galite uždirbti didelę 125 USD komisinę kainą už pardavimą naudodami „HostGator“ partnerių programą. Tai atitinka apimties pagrindu sukurtą struktūrą, kai jūs uždirbate 50 USD už 5 konversijas, 75 USD už 6–10 konversijų, 100 USD už 11–20 persiuntimų ir 125 USD už nukreipimą po 20.
 • Mokėjimo sąlygos: Jums mokama kas mėnesį, o pardavimai patikrinami praėjus dviem mėnesiams nuo jų atlikimo. Mokėjimas atliekamas per savaitę po pardavimo patvirtinimo. Jūs turite uždirbti mažiausiai 100 USD, kad galėtumėte grąžinti komisinius, tačiau viršutinės ribos nėra.
 • Partnerių palaikymo sistema: „HostGator“ teikia daug patarimų filialams. Čia taip pat yra įvairių reklaminių antraščių ir kitų medžiagų. Galiausiai galėsite pasikonsultuoti su specialistais, jei norite padidinti savo perskaičiavimo kursus.

Kadangi „HostGator“ planai yra gerai žinomi ir labai populiarūs, galėsite lengvai reklamuoti jos paslaugas ir dėl to uždirbti daugiau. Ši partnerių programa yra neabejotinai viena geriausių pramonėje.

Komisiniai nuo veiklos rezultatų nuo 50 iki 125 USD

9. „Bluehost“ partnerių programa

„Bluehost“ žiniatinklio prieglobos programa

„Bluehost“ taip pat yra EIG narė, todėl ji panaši į kitas prieglobos svetaines šiame sąraše.

„Bluehost“ yra žiniatinklio prieglobos platforma, garsėjanti aukštos kokybės ir pigiais pasiūlymais; todėl jos partnerių programa turi tvirtumą tarp tinklaraštininkų, norinčių gauti pajamų.

„Bluehost“ vadovaujasi vienoda komisinių struktūra, siūlanti 65 USD už pardavimą. Tačiau komisiniai gali siekti iki 120 USD, priklausomai nuo jūsų pateiktų siuntimų skaičiaus.

Peržiūrėkite keletą unikalių „Bluehost“ partnerių programos pasiūlymų, pateiktų žemiau:

 • Komisinių apdovanojimas: Jei turite galimybių padidinti pardavimus, galite uždirbti milžiniškas pinigų sumas. Su pagrindiniu komisiniu, kurio kaina 65 USD už pardavimą, galite gauti didesnę kainą, jei gerai parinksite jų planus ir paskatinsite daug nukreipimų į jų portalą..
 • Mokėjimo sąlygos: Jei prisiregistruosite naudoti „Bluehost“ partnerių programą, komisinį atlyginimą gausite per 45 dienas nuo tinkamo pirkimo mėnesio pabaigos. Mokėjimas atliekamas nuo 16-osios iki paskutinės mėnesio dienos. Norėdami sumokėti, turite būti uždirbę mažiausiai 100 USD; turėtumėte turėti „PayPal“ sąskaitą.
 • Aukščiausias sekimas: „Bluehost“ turi vieną iš moderniausių stebėjimo programinės įrangos; nė vienas jūsų nurodytas išpardavimas netaps nekredituojamas. Dėl technologiškai pažangios sekimo sistemos ji tampa stabilia ir patikima partnerių programa.
 • Patarimai ir palaikymas: Prisijungdami prie „Bluehost“ filialo programos, gausite prieigą prie daugybės išteklių, kad padidintumėte perskaičiavimo kursą. Taip pat filialams teikiamos rodomos reklamjuostės ir nuorodos skelbimams perskaityti. Galiausiai leidėjai turi galimybę naudotis ekspertų komanda, kuri padės jums uždirbti daugiau pinigų per komisinius.
 • Daugiau perskaičiavimų, žemi atšaukimai: „Bluehost“ yra žinomas žiniatinklio prieglobos srities prekės ženklas, kurį jau naudoja milijonai klientų visur. Tai reiškia, kad filialui lengviau perduoti savo prieglobos paslaugas nuolatiniams lankytojams. Kadangi prieglobos paslaugą priima vartotojų bendruomenė, galėsite pritraukti daugiau konversijų ir išlaikyti žemą atšaukimo procentą.

„Bluehost“ savo vartotojams siūlo daugybę planų. Kadangi nuolatinis aptarnavimas yra plačiai vertinamas, galėsite lengvai jį reklamuoti. Jūs, kaip žiniatinklio prieglobos partneris, negalite suklysti naudodamiesi „Bluehost“ partnerių programa.

Uždirbkite 65 USD + už kiekvieną prisijungimą

Kas yra filialų rinkodara?

Partnerių marketingas yra koncepcija, kai jūs, kaip partneris, savo svetainėje rekomenduojate trečiosios šalies produktą. Kai kas nors perka tą produktą per jūsų nuorodą, jūs gaunate komisinį atlyginimą. Paprasta, ar ne??

kaip veikia filialo rinkodara žiniatinklyje

Šiuo metu tai yra vienas iš geriausių būdų užsidirbti pasyvių pajamų, ypač jei jau turite tinklaraštį, pritraukiantį nemažą lankytojų skaičių.

Ar turite tinklaraštį, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas interneto prieglobai, „WordPress“ temoms, tinklaraščių kūrimui ar bet kuriai su skaitmenine rinkodara susijusiai temai? Jei tai padarysite, kitas žingsnis yra prisijungti prie žiniatinklio prieglobos programos. Tai yra geriausias būdas gauti potencialiai didelių pasyvių pajamų.

Kodėl „Web Hosting“ filialų rinkodara yra pelninga?

Paprasčiau tariant, dukterinė rinkodara padeda jums užsidirbti. Daugybė tinklaraštininkų sugebėjo naudoti persiuntimo nuorodas savo naudai. Žiniatinklio prieglobos partnerių programos išsiskiria, nes jos yra vienos iš labiausiai mokamų partnerių programų rinkoje.

Viskas, ką turite padaryti (lengviau pasakyti, nei padaryta, aš žinau), parašykite vieną pranešimą, kuriame peržiūrėsite interneto prieglobos platformą ir galėsite uždirbti didžiulį komisinį atlyginimą (priklausomai nuo jūsų pritrauktos auditorijos)..

Daugelis tinklaraštininkų, kurie aptaria tokias temas kaip interneto priegloba, tinklaraščių kūrimas, interneto rinkodara ir technologijos, gali uždirbti ypač gerai. Jie tai daro reklamuodami žiniatinklio prieglobos paslaugas savo svetainėje.

Bet kaip jau sakiau šio įrašo pradžioje ir negaliu pakankamai pabrėžti, kad tai svarbu:

Jūs, kaip filialo rinkodaros specialistas, turėtumėte rekomenduoti tik jums žinomus žiniatinklio prieglobos serverius ir rekomenduoti tik tuos žiniatinklio prieglobos specialistus, kuriuos anksčiau naudojote ir kurie padėjo jums ko nors pasiekti..

Jei nesate tikri dėl žiniatinklio prieglobos ir nemanote, kad tai padės žmonėms, tuomet neturėtumėte jo reklamuoti..

Kaip tai veikia?

Yra keli būdai, kaip savo tinklaraštyje reklamuoti žiniatinklio prieglobos paslaugą. Pirmiausia galite parašyti pranešimą, apžvelgdami jo paslaugas. Uždarykite tinklaraščio įrašą su nuoroda į interneto prieglobos paslaugą.

Antra, savo svetainėje galite rodyti reklamjuostes. Beveik visos partnerių programos suteikia jums savo prekės ženklo reklamjuostes ir kitą reklaminę medžiagą. Galite naudoti juos savo svetainėje arba įterpti jų nuorodą į savo svetainės poraštę ar antraštę. Taip pat galite naudoti nuolaidų kuponų kodus, norėdami paskatinti savo lankytojus pasirinkti prieglobos paslaugą.

Kiekvieną kartą lankytojas, apžiūrėjęs jūsų svetainę, spustelėjęs rekomendacijos nuorodą ir nusipirkęs prieglobos svetainės paslaugą, gaus komisinį mokestį. Ši komisinė suma gali būti nuo 50 USD iki daugiau nei 1 000 USD, atsižvelgiant į tai, kuriai žiniatinklio prieglobos programai priklausote ir kokia yra jos komisinių struktūra.

Kam jis skirtas?

Žiniatinklio prieglobos partnerių programos pirmiausia skirtos tinklaraštininkams, rašantiems panašiomis temomis, tokiomis kaip SEO, svetainių ir tinklaraščių kūrimas bei žiniatinklio valdymas. Net bendrieji svetainių savininkai gali būti žiniatinklio prieglobos filialai ir reklamuoti savo pageidaujamą prieglobos paslaugą.

Jei norite sugebėti paveikti auditoriją išbandyti jūsų rekomendacijas, pirmas žingsnis yra sustiprinti jų pasitikėjimą. Galite pradėti generuodami ekspertų turinį savo tinklaraštyje.

Tai padarius, nėra labai sunku nukreipti juos į tam tikrą interneto prieglobos platformą. Pvz., Galite tiesiog įtraukti poraštę „hostted by SiteGround“ ir pritraukti lankytojus į „SiteGround“ svetainę.

Jei jau esate susipažinęs su įprasta filialų rinkodara ir taip pat rašote tinklaraščius šiomis temomis, išbandykite svetainių talpinimo partnerių programas!

Baigiamieji žodžiai

Žiniatinklio prieglobos filialo rinkodara veikia nepaprastai gerai tinklaraštininkams, nuolat pateikiantiems puikų turinį. Konversijų, kurias galite atlikti, skaičius labai priklauso nuo jūsų tinklaraščio ar svetainės reitingo paieškos sistemose, todėl turinys yra toks svarbus.

Tinklaraštininkų pasirinkimas nėra labai sunki užduotis. Tiesą sakant, jūs jau turėtumėte žinoti apie šių populiarių prieglobos paslaugų egzistavimą. Tačiau rinkdamiesi tai, ką norite reklamuoti, turėkite omenyje visus veiksnius. Tai reiškia ne tik aukšto komisinio mokesčio sudarymą, bet ir jūsų turinio teisėtumo išsaugojimą.

Visos partnerių programos, kurias aptarėme, egzistavo ilgą laiką; jie suteikia tinklaraštininkams puikią galimybę gauti didesnes pasyvias pajamas. Pavyzdžiui, garsus tinklaraštininkas Pat Flynnas naudojasi „Bluehost“ ir uždirba didžiulį komisinį atlyginimą.

Jei esate tinklaraštininkas ir ketinate prisijungti prie interneto prieglobos partnerių programos, pasinerkite į šalį ir praneškite mums, kuri programa jums buvo geriausia.!

Ar praleidau svarbų dalyką, kurį, jūsų manymu, reikėtų įtraukti čia? Tuomet norėčiau viską apie tai išgirsti komentaruose žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map