Čia aš suskaičiavau, kaip garsūs prekės ženklai ir realaus pasaulio verslai nulaužė savo kelią į augimą ?


augimo įsilaužimo būdai ir pavyzdžiai

Bet pirma …

Contents

Kas yra augimo įsilaužimas?

Augimo įsilaužimas yra frazė, kurią 2010 m. sukūrė Seanas Ellisas. Ellisas buvo „einamasis“ vaikinas Silicio slėnyje už tai, kad padėjo įmonėms plėsti savo vartotojų bazę. Jis pasakė, kad:

Augimo įsilaužėlis yra asmuo, kurio tikroji šiaurė yra augimas – Seanas Ellisas

Augimo įsilaužėlis yra kažkas, kas yra rinkodaros ir programinės įrangos hibridas, tas, kuris siekia generuoti didžiulį augimą / sekimą (t. y. „augimas“) – greitai ir dažnai dėl mažo biudžeto (t. y. „įsilaužėlis“)

Augimo hakeris dažnai orientuojasi į pigesnes tradicinių rinkodaros metodų alternatyvas ir dažniausiai dirba mažose, pradedančiose įmonėse, kurioms trūksta išteklių konkuruoti su labiau įsitvirtinusiomis įmonėmis..

Peržiūrėkite šį puikų išteklių sąrašą ir kuruojamą įrankių sąrašą.

Taip pat turite patikrinti šį 5+ augimo strategijos kontrolinio sąrašo rinkinį su šablonais, patarimais ir pavyzdžiais. Sužinokite, kaip sukurti aukšto lygio tikslus, nustatyti svarbiausius duomenis ir net tai, kaip galite vykdyti augimo eksperimentus, kad pasiektumėte tuos tikslus..

3 garsūs augimo hakatai

 • Atgal kada Facebook pradėjo savo tikslą – per 12 mėnesių įsigyti 200 milijonų vartotojų. Vienas garsių augimo įpročių tai padaryti buvo atidavus įterptus ženkliukus ir valdiklius, kuriuos vartotojai galėjo paskelbti savo svetainėse ir tinklaraščiuose, kurie susiejo žmones su savo „Facebook“ puslapiu. Vien tik šis įsilaužimas privedė prie milijonų prisiregistravimų.
 • „LinkedIn“ išaugo nuo 2 milijonų iki 200 milijonų vartotojų, įgyvendindami augimo įsilaužimo techniką, leidžiančią vartotojams susikurti savo viešą profilį. Tai buvo puikus „LinkedIn“ žingsnis, nes jis užtikrino, kad naudotojų profiliai natūraliai rodomi „Google“ paieškos rezultatuose, ir tai padėjo išplėsti „LinkedIn“ prekės ženklą ir vartotojų bazę.
 • „YouTube“ pradėjo veikti kaip vaizdo įrašų dalijimosi platforma ir iš šios sistemos išaugo į antrą pagal dydį paieškos variklį pasaulyje po „Google“, naudodamas šią augimo stebėjimo techniką. Kai lankotės „YouTube“ norėdami žiūrėti vaizdo įrašą, galite gauti įdėjimo kodą, leidžiantį dalintis vaizdo įrašu savo tinklaraštyje, svetainėje ar socialiniame tinkle. Dėl to vartotojams yra labai lengva įkelti vaizdo įrašus ir dalintis jais su pasauliu.

Dabar pereikime prie konkrečių augimo hacks …

Augimo įsilaužimo metodų ir strategijų pavyzdžiai

Įsigijimų augimo hacks (nemokama rinkodara)

 1. „Quora“ eismo hakas

Naudokite SEMrush + Quora norėdami pagerinti savo natūralios paieškos reitingą „Google“, atlikdami tai:

 1. SEMrušyje > Domenų analizė > Organiniai tyrimai > ieškoti quora.com
 2. Spustelėkite Išplėstiniai filtrai ir filtruokite raktinius žodžius, kuriuose yra jūsų tikslinis raktinis žodis, pozicijos mažesnės nei 10, o tūris didesnis nei 100
 3. Eikite į „Quora“ ir parašykite geriausią atsakymą į klausimą
Įmonės, kurios tai padarė:

Geckoboard

Skaityti daugiau:

 1. „Lead Form Demo Hack“

Nukreipimo puslapyje arba pasirinkimo formoje, skirtoje jūsų nemokamam švino magnetui (baltas popierius, atvejo analizė, vaizdo įrašas ir tt) formos pabaigoje pateikite vieną papildomą „Taip / Ne“ lauką, kuriame rašoma: „Ar norėtumėte mūsų programinės įrangos demonstracijos ? “ kad galėtumėte užsakyti demonstracines versijas su žmonėmis, kurie jau nori pamatyti jūsų programinę įrangą.

Įmonės, kurios tai padarė:

KISSmetrics, Bounce Exchange

Skaityti daugiau:

http://grow.kissmetrics.com/webinar-171

 1. Pažangiausias „Powered By“ Hack

Naudokite taktiką „maitina“. Dalis šių lankytojų ją spustelės ir pateks į jūsų pagrindinį puslapį, kur kai kurie paprašys demonstracijos. Įrodyta, kad viruso koeficientas k > 0,4, tai reiškia, kad kas 10 įsigytų vartotojų sugeneruos 4 papildomus vartotojus. Norėdami optimizuoti daugiau konversijų, naudokite dinaminį raktinio žodžio įterpimą nukreipimo puslapyje, į kurį siunčiate žmones, nurodydami įmonės, kuri nukreipė juos į jūsų svetainę, pavadinimą..

Įmonės, kurios tai padarė:

Intercom, Wistia, Qualaroo

Skaityti daugiau:

https://blog.aircall.io/the-saas-guide-to-leveraging-the-powered-by-tactic/

 1. „Gmail“ sunkumų augimo hakas

Kai 2004 m. „Google“ paleido „Gmail“, visi naudojosi „Hotmail“ arba „Yahoo“. „Google“ savo nepilnaverčių problemų problemą pavertė pranašumu. Turėdama nedaug vietos serveriuose, „Google“ pasinaudojo trūkumais. Kai jis buvo paleistas, jis buvo vykdomas tik kvietimu, pradedant maždaug 1000 influencerių, kurie galėjo nukreipti draugus. Taip susidarė įspūdis, kad prisijungę prie „Gmail“ tapote išskirtinio klubo dalimi.

Įmonės, kurios tai padarė:

„Gmail“

Skaityti daugiau:

http://time.com/43263/gmail-10th-anniversary/

 1. „The Dream 100 ABM Hack“

Naudokite šią nesudėtingą, sąskaitomis pagrįstą rinkodaros metodą, kad nustatytumėte 100 svajonių klientų (ar bet kokį numerį), sužinotumėte, į kurį kolegiją apsilankė kiekvienos įmonės sprendimų priėmėjas, nusiųskite jam ar jai iš savo koledžo beisbolo kepuraitę asmenine pastaba apie tai, kaip jūsų įmonė gali jiems padėti.

Įmonės, kurios tai padarė:

Dėžė

 1. Bendradarbiavimo tinklo hakas

Kreipkitės į savo erdvės influencerius, kurie turi didelę auditoriją, ir dalyvaukite su jais edukaciniame bendrame seminare. Užuot pardavę internetiniame seminare, atlikite 100% mokomąjį internetinį seminarą ir apklausą internetinio seminaro pabaigoje pateikite žmonėms norėdami pasirinkti, ar juos domina jūsų programinės įrangos demonstracija.

Įmonės, kurios tai padarė:

„Hubspot“, „Unbounce“, „Uberflip“

Skaityti daugiau:

https://www.eofire.com/podcast/nathanlatka/

 1. „OKCuрid“ duomenų rinkodaros įsilaužimas

Internetinės pažintys yra kelių milijardų dolerių industrija, o „OkCupid“ pasitelkė savo vidinius duomenis, kad sukurtų tinklaraščių įrašus, ir tai padėjo jiems tapti pažinčių pramonės stipruoliu. Kolosinis „OKCupid“ duomenų rinkinys tapo rinkodaros aukso kasynu. Paprastai „OkCupid“ tinklaraščio įrašai yra paremti jų pačių atliktais duomenų tyrimais ir pririšti prie „clickbait“ antraščių bei prieštaringai vertinamų temų. Galite naudoti duomenis, kad padėtumėte pasakojimui empiriškai pagrįsti tendencijas, pastebėjimus ir analizuoti pramonės, kurioje esate, sritį.

Įmonės, kurios tai padarė:

„OkCupid“

 1. Minimalus virusinių produktų nulaužimas

Sukurkite ką nors per 1–2 dienas’Jei norite ištirti, ar prekės ženklas yra jautresnis, nei tikrasis produktas, sukurkite el. laiškų sąrašą, kad paleistumėte pagrindinį produktą. Įsitikinkite, kad jūsų virusinis produktas yra artimai suderintas su pagrindiniu produktu, ir sutelkite dėmesį į vartotojų skaičių, kad galėtumėte maksimaliai padidinti virusinio produkto pavertimą pagrindiniu produktu.

Įmonės, kurios tai padarė:

Ramus

Skaityti daugiau:

 1. „App Marketplace“ hack

Jei esate integruoti su didele „SaaS“ kompanija, galite pabandyti savo programą pateikti jų rinkoje (pvz .: „Salesforce App Exchange“, „G Suite Marketplace“, „Xero App Marketplace“)..

Įmonės, kurios tai padarė:

„Pipedrive“, „Ins ins“, „ProsperWorks“

Skaityti daugiau:

https://auth0.com/blog/how-to-get-from-0-to-10000-customers-with-b2b-app-marketplaces/

 1. Išmanusis SEO hackas

Pažvelkite į jūsų „AdWords“ raktinius žodžius, kurių konversija yra didžiausia, tada sukurkite SEO strategiją, taip pat gaukite tuos raktinius žodžius natūraliai. Arba jei ne’„AdWords“ pažiūrėkite į jūsų paieškos užklausų ataskaitą „Google Search Console“, kad sužinotumėte, kokie raktiniai žodžiai sulaukia paspaudimų jūsų svetainėje, bet yra 2 puslapyje ir jiems reikia paskatinti 1 puslapį..

Įmonės, kurios tai padarė:

Optimaliai, svirtis, simPRO

Skaityti daugiau:

http://searchengineland.com/how-to-leverage-ppc-to-discover-high-converting-keywords-for-seo-131862

 1. Išmaniųjų SEO integracijos nulaužimas

Sukurkite puslapį, kuriame pasakojama apie jūsų integraciją su kitais programinės įrangos partneriais, todėl kai kas nors ieškos konkretaus jūsų integracijos partnerių programinės įrangos naudojimo atvejo, kurį išsprendė jūsų programinė įranga, sugalvos jūsų svetainė.

Įmonės, kurios tai padarė:

„Zapier“, „Xero“, „Klipfolio“

Skaityti daugiau:

https://zapier.com/zapbook/slack/trello/

 1. 3000 žodžių turinio rinkodaros hakas

Parašykite daugiau nei 3 000 gilių žodžių tinklaraščių straipsnių, kuriuose išsamiai aptariama konkreti tema. Straipsnyje pateikite pramonės influencerių citatas ir susiekite su tyrimais iš kitų gerbiamų tinklaraščių, tada atsiųskite jiems el. Laišką, kad praneštumėte, jog juos įtraukėte į savo straipsnį, siekdami skatinti dalijimąsi socialiniais tinklais..

Įmonės, kurios tai padarė:

Buferis, „Moz“, „Shopify“

Skaityti daugiau:

https://www.quicksprout.com/2017/01/04/a-step-by-step-guide-to-produc-a-3000-word-article-on-any-topic/

https://visioneerit.com/7-tips-can-growth-hack-social-media-presence-today/

 1. Apklausos atsakymų nulaužimas

Išsiųskite apklausą į savo adresų sąrašą ir pasiūlykite respondentams galimybę laimėti keksiukų. Atsitiktinai pasirinkę 10 apklausos dalyvių gausite keliolika keksiukų. Įrodyta, kad žmonės mieliau gaus keliolika keksiukų nei „iPad“.

Įmonės, kurios tai padarė:

RJMetrika

Skaityti daugiau:

https://thinkgrowth.org/the-greatest-marketing-growth-hack-of-all-time-hint-cupcakes-784ccaa3f78

 1. Aukštos kvalifikacijos švino laužymas

Įsitikinkite, kad visi, kurie perka jūsų programinę įrangą, pirmiausia turi pereiti šį procesą, prieš suteikdami jiems programinės įrangos bandomąją versiją ar demonstracinę versiją (nebent tai būtų nukreipimas). TOFU: pilno turinio dalis (pvz .: ataskaita, baltas popierius, perbraukimo failas ir kt.), MOFU: piltuvo viduryje esantis turinys (internetinis seminaras, vaizdo įrašas ir kt.), BOFU: apačia – piltuvo turinys (atvejo analizė, demonstracinė versija, strateginis kvietimas ir kt.).

Įmonės, kurios tai padarė:

„HubSpot“

Skaityti daugiau:

https://rocketshipgrowth.com/the-most-scalable-channel-for-large-highly-qualified-saas-leads-hint-its-its-facebook-4c6fe110a6e7

 1. Turinio atnaujinimo nulaužimas

Atlikite šiuos 5 veiksmus.

 1. 1 veiksmas: išsiųskite el. Laišką į savo sąrašą kartu su savo straipsniu (bet kuriuo metu, kai jūsų el. Pašto statistika yra didžiausia, remiantis istorine el. Pašto statistika).
 2. 2 veiksmas: pasidalykite straipsniu apie socialinės žiniasklaidos paskyras, kai tik išsiunčiama el. Pašto kampanija.
 3. 3 žingsnis: ieškokite kanalų, susijusių su jūsų verslu, ir pateikite ten nuorodas (pvz .: forumai, FB grupės, silpnos grupės).
 4. 4 veiksmas: palaukite kelias dienas, kad gautumėte analizės duomenis (statistika, bendrinimai ir komentarai).
 5. 5 veiksmas: siųskite didžiųjų leidėjų, kurie praneša apie jūsų turinio temą, el. Laiškus arba „Twitter“ redaktorius su traukos įrodymo ekrano kopija (pvz .: “Mano įraše yra 50% bendro akcijų kurso, pridedama ekrano kopija, galbūt dar kartą?”).
Įmonės, kurios tai padarė:

„Uber“, „HubSpot“, „KISSmetrics“

Skaityti daugiau:

https://rocketshipgrowth.com/how-to-promote-b2b-saas-content-eab660ee2407

 1. „PR Backlash Hack“

Gauti blogą PR? Būti apkaltintiems kaip „išplėšimas“? Sukurkite tam skirtą svetainę, kurioje papasakosite istoriją, pateiksite faktus ir parodysite socialinius įrodymus, kad patvirtintumėte savo istorijos versiją ir paverstumėte neapykantą klientais.

Įmonės, kurios tai padarė:

„Freshdesk“

Skaityti daugiau:

http://ripoffornot.org/

 1. „Twitter Leapfrog“ procesas

Praėjo tos dienos, kai galėtumėte parašyti trumpą 500 žodžių tinklaraščio įrašą šia tema ir tikėtis, kad jį internete ras šimtai, jei ne tūkstančiai lankytojų. Tos „skelbk ir melskis“ dienos jau seniai praėjo. Šiandien reikia daugiau pastangų, kad būtum pastebėtas. Įveskite „Twitterio čiulptuko metodas“. Tai procesas, padedantis pateikti jūsų naujai paskelbtus straipsnius šimtams tikslinių skaitytojų.

 1. 1 žingsnis: parašykite vieną 10x / badah straipsnį gerai jums žinoma tema
 2. 2 veiksmas: nustatykite žmones, kurie socialiniuose tinkluose pasidalino panašiais straipsniais
 3. 3 veiksmas: pasidalykite savo straipsniu su šiais žmonėmis
Įmonės, kurios tai padarė:

Junto

Skaityti daugiau:

ĮSIGIJIMO AUGIMO HACAI (MOKAMA RINKODARA)

 1. Nedidelio biudžeto reklamos hakas

Pasitraukite iš naujo tiems žmonėms, kurie matė jūsų „SaaS“ produkto pardavimo puslapį ir negavo nemokamos bandomosios versijos / demonstracinės versijos / nusipirko IR kurie yra tam tikrų gerbėjų puslapių vartotojai (pvz., Jūsų didžiausias konkurentas). Taikant šį sluoksniuotą taikymą, jūsų auditorija bus labai maža, o tai leidžia per dieną išleisti mažiau nei 10 USD biudžetą, sukurti skelbimą, kuris kalba konkrečiai jūsų tikslinei auditorijai, kad galėtumėte padidinti paspaudimų rodiklį ir sparčiai kelti konversijas, kurios savo ruožtu sumažins jūsų skelbimo kainą.

Įmonės, kurios tai padarė:

„SamCart“

Skaityti daugiau:

http://www.digitalmarketer.com/buying-website-traffic/

 1. Įeinantis retargeracinis hakas

Paverskite daugiau savo atvykstamojo srauto į potencialius klientus, pertvarkydami juos per šiuos 8 skelbimų tinklus: GDN, „Facebook“, „Gmail“, „YouTube“, „Instagram“, „Twitter“, „Taboola“, „Yahoo Gemini“ ir „AOL ONE“..

Įmonės, kurios tai padarė:

Optimaliai

Skaityti daugiau:

https://rocketshipgrowth.com/how-the-worlds-biggest-saas-companies-leverage-inbound-to-dominate-a-market-cae780d38bcd

 1. „AdWords SaaS Hack“

Tikslinės funkcijos, specifinės pramonės šakos ir daug konvertuojančių konkurentų raktiniai žodžiai. Nukreipkite žmones tiesiai į konkrečioms savybėms ir pramonės šakoms pritaikytus nukreipimo puslapius su raginimu veikti dėl jūsų programinės įrangos demonstracinės versijos, kad žmonės telefone būtų parduodami.

Įmonės, kurios tai padarė:

„NetSuite“, „Zoho“, „Freshdesk“

Skaityti daugiau:

https://rocketshipgrowth.com/how-we-outcompete-ebay-on-google-adwords-without-a-big-ad-budget-885e22d4e619

 1. „PPC Hiper-Growth Hack“

Paleiskite „Google“ skelbimus nukreipimo puslapyje, kad galėtumėte nemokamai prisiregistruoti ar demonstracinį skambutį. 1–10% konvertuos. Norėdami paversti kitus 90% + pakartotinai nukreipkite juos naudodamiesi FB švino skelbimais, naudodami švelnesnį pardavimą (pvz., „Whitepaper“). Pradėkite juos nuo rinkodaros automatizavimo kampanijos (pvz., El. Pašto mini kurso) ir pastumkite juos pradėti bandomąją versiją arba užsisakyti demonstracinę versiją su savo pardavimų komanda..

Įmonės, kurios tai padarė:

„Drip“, „SurveyMonkey“, „Pardot“

 1. „Pixel Swap Hack“

Susiraskite kitą įmonę, kuri parduoda tam pačiam tiksliniam klientui kaip jūs (tačiau nekonkuruoja) ir pasiūlo su jais partneriui įdėdami savo retargevimo tašką į savo svetainę, o jie įdeda jūsų retarging pixel į savo svetainę naudodami tokį įrankį kaip „Perfect Audience“. Prisijungti. Naudokite retargetinius skelbimus „Facebook“ tinkle, kad naudodami TOFU švino magnetuką galėtumėte nukreipti naujus, ekonomiškus laidus į piltuvo viršutinę dalį..

Įmonės, kurios tai padarė:

Nauja relikvija, „SendGrid“, „Runscope“

Skaityti daugiau:

http://marketingland.com/perfect-audience-launches-partner-retargeting-network-directly-target-others-others-sites-visitors-83518

 1. „AdWords“ konkurentų nulaužimas

Jei jūsų erdvėje yra didelis konkurentas, kurio ieško daugelis žmonių, tačiau jūsų „SaaS“ siūlo geresnę kainos ir kokybės santykį, geresnes savybes ar geresnę reputaciją, galite nukreipti į jų prekės ženklo terminus. Norėdami tai padaryti sėkmingai neišeikvodami rinkodaros biudžeto, pirmiausia išsiaiškinkite savo unikalų skirtumo tašką (ty: kainos ir kokybės santykis, savybės, reputacija). Antra, nukreipkite raktinius žodžius pagal jūsų USP (ty: funkcijos = [mailchimp], kainos ir kokybės santykis = [mailchimp kainos nustatymas], reputacija = [mailchimp apžvalga]). Trečia, sukurkite nukreipimo puslapį, kuriame parodykite, koks esate geresnis nei konkurentas toje srityje, naudodamiesi palyginimo lentele, kad jūsų skelbimas būtų aktualesnis ir būtų pateikiamas.

Įmonės, kurios tai padarė:

Intercom, „Quickbooks“, „Wrike“

Skaityti daugiau:

https://www.intercom.com/customer-support/zendesk-alternative

 1. „Facebook“ algoritmo bandymo registracijos hakas

Padėkite FB konversijų stebėjimo tašką puslapyje, į kurį žmonės nukreipia po jūsų programinės įrangos bandomosios versijos, sukurkite „Lookalike“ auditoriją pagal žmones, patekusius į konversijų stebėjimo tašką, tada sukurkite FB kampaniją, kurios tikslas „Svetainės konversijos“. savo auditorijos srauto nukreipimą į puslapį su nemokamu bandomuoju pasiūlymu. „Facebook“ panaudos savo algoritmą, kad nukreiptų žmones, kurie yra panašiausi į žmones, kurie jau yra prisiregistruoti ir konvertuoti į jūsų svetainę.

Įmonės, kurios tai padarė:

„InVision“, „Treehouse“, Asana

 1. „Facebook TOFU Hack“

Naudokite FB švino skelbimus, kad pritrauktumėte žmones prie švino magneto (pvz .: konkrečių vertikalių atvejų analizė, baltas popierius ir kt.). Padidinsite konversijų skaičių, nes kai kas nors spustelės jūsų pagrindinį skelbimą, bus atidaryta forma su asmens FB kontaktine informacija automatiškai užpildyta. Tada naudokite rinkodaros automatizavimo el. Laiškus, kad galėtumėte paskatinti pateikti užklausą dėl savo programinės įrangos demonstracinės versijos.

Įmonės, kurios tai padarė:

„Infusionsoft“, „Salesforce“, „InsightSquared“

 1. „Hack“ pavyzdžio analizė

Tinklapio lankytojų perkėlimas į atvejo analizės puslapį (pvz .: Pažiūrėkite, kaip „Bob“, Zendesk bendro rinkos organizavimo specialistai pasinaudojo, kad atliktume XYZ) su demonstracijos atvejo tyrimo pabaigoje pateiktu raginimu veikti (neįtraukite savo mokamų vartotojų sąrašo, kad jūs nešvaistykite skelbimo biudžeto). Suskirstykite svetainės lankytojus, kurie mato atvejo analizę, į unikalią auditoriją, tada rodykite jiems skelbimus į naują atvejo analizę, kad jūsų labiausiai įsitraukę perspektyvos nuolat matytų naujus, naujų atvejų tyrimus jūsų nustatyta seka..

Įmonės, kurios tai padarė:

simPRO

Skaityti daugiau:

http://www.jonloomer.com/2016/05/10/facebook-website-custom-audience-enhancements/

 1. Įprastas bendrų interesų auditorijos nulaužimas

Sukurkite auditoriją iš žmonių, kurie lankėsi konkrečiose jūsų apibrėžtose svetainėse (jūsų konkurentai, tinklaraščiai, pramonės leidiniai ir kt.), Ir tada nukreipkite juos į „Google“ vaizdo skelbimus. Kažkas matantis vaizdo skelbimą dar nebūtinai domisi jūsų produktu, todėl pasiūlykite turinį, kuris, jūsų manymu, bus vertingas ir naudingas jūsų galimybėms sukurti pasitikėjimą ir prekės ženklo žinomumą (pvz., Internetinis seminaras, baltas popierius ir kt.).

Įmonės, kurios tai padarė:

Zendeskas, Intuitas, Emma

Skaityti daugiau:

https://support.google.com/adwords/answer/2497941?hl=lt

 1. „Gmail“ konkurentų nulaužimas

Rodyti „Gmail“ skelbimus žmonėms, kurie gauna jūsų konkurentų el. Laiškus. Norėdami gauti tiksliausią taikymą, nukreipkite į konkurentų domenus naudodami domenų vietas.

Įmonės, kurios tai padarė:

„DigitalOcean“

 1. Mokamos technikos steko hakas

Naudokite pagrindinio sąrašo įrankį, pvz., „BuiltWith“, kad sudarytumėte idealių tikslinių įmonių, kurios naudojasi jūsų konkurento programine įranga, sprendimų priėmėjų sąrašą. Įkelkite sprendimų priėmėjų el. Pašto adresus į pasirinktinę auditoriją, kurioje galite rodyti skelbimus. Tada sukurkite panašią auditoriją iš tos pasirinktinės auditorijos, kad galėtumėte nukreipti skelbimus į dar labiau kvalifikuotus klientus (pradėkite nuo 1% panašaus auditorijos, tada padidinkite, kai matote rezultatus)..

Įmonės, kurios tai padarė:

„BuiltWith“, „Datanyze“

 1. „YouTube“ skelbimų nulaužimas

Naudokite „YouTube“ sraute esančius skelbimus, kad taikytumėtės pagal konkrečius jūsų rinkai „YouTube“ kanalus ir mokėkite tik tuo atveju, jei kas nors žiūrės 30 sekundžių.

Įmonės, kurios tai padarė:

„Wishpond“, „Salesforce“

Skaityti daugiau:

http://www.digitalmarketer.com/youtube-ad-types/

 1. Vietinių skelbimų nulaužimas

Peržiūrėkite „Google Analytics“ konversijų ataskaitą, kad nustatytumėte savo tinklaraščio turinio URL, kurių didžiausia suma yra
sukelti konversijas. Reklamuokite savo didžiausią konvertuojamą tinklaraščio turinį tokiuose skelbimų tinkluose kaip „Taboola“, „Outbrain“ ar „Twitter“.

Įmonės, kurios tai padarė:

„Netflix“

Skaityti daugiau:

https://blog.hubspot.com/agency/native-ads-201

MONETIZAVIMO AUGIMO PABAIGOS

 1. Balso pašto personalizavimo hakas

Kai kas nors pasirenka vieną iš jūsų švino magnetų, surinkite savo mobiliojo telefono numerį ir naudokite „Slybroadcast“ įrašydami asmeninę žinutę, kuri bus išsiųsta į jo balso paštą..

 1. Bandomosios konversijos hakas

Nusiųskite šį septynių žodžių el. Laišką dideliam savo bandymų segmentui, kuris nekonvertavo į mokamus klientus naudodamas šią el. Pašto kopiją: „{{Vardas}}, ar jūs vis dar ieškote {{produktas}}?“ Tada pasiruoškite įtemptai dienai atsakyti į el. Laiškus. Derinkite tai su „Nenugalimas pasiūlymo įsilaužimas“, siųsdami trumpą papildomą pasiūlymą su nuolaida arba pratęstą bandomąją versiją (ypač jei nuo to laiko buvo pakeisti produktai) ir gaukite juos atgal..

 1. Įlaipinimo mažinimo pakraipa

Kai kas nors prisiregistruos dėl nemokamos bandomosios versijos, pertraukite jį su skelbimais, nukreipiančiais į nemokamą internetinį seminarą ar nemokamą pokalbį su jūsų klientų sėkmės komanda, kad įsitikintumėte, jog versle viskas yra tinkama pasiruošti pasibaigus bandomajam laikotarpiui..

Įmonės, kurios tai padarė:

Heyo

Skaityti daugiau:

https://rocketshipgrowth.com/how-to-increase-free-trials-to-paid-customers-with-onboarding-retargeting-5e8cc05e3756

 1. „Onboarding Optimization Hack“

Peržiūrėkite sėkmingus klientus, kurie naudojasi jūsų produktu, ir peržiūrėkite, ką jie padarė per pirmąsias 7–14 dienų. Pabandykite surasti pirmuosius tris įprastus dalykus, kuriuos padarė žmonės, ir sudėkite juos į produkto vartotojo rezultatą. Tai yra veikla, kurią norite atlikti. Optimizuokite savo įmontavimą ir pranešimus programoje, kad žmonės galėtų žengti tuos tris veiksmus.

Įmonės, kurios tai padarė:

„HubSpot“

Skaityti daugiau:

https://www.saastock.com/blog/view/the-data-driven-marketing-playbook-with-hubspot-gocardless-and-idio

 1. Neatremiamo pasiūlymo hakas

Jei jūsų programinės įrangos vertė savaime suprantama, pridėkite el. Laišką į savo rinkodaros automatizavimą su paskata pirkti ar demonstruoti jūsų produktą (pvz .: Pažiūrėkite, kaip veikia mūsų programinė įranga ir gaukite 25 USD vertės „Amazon“ dovanų kortelę). Tai gali atrodyti šlamštas, tačiau daugelis didelių „B2B SaaS“ kompanijų jį naudoja kvalifikuotoms demonstracinėms versijoms generuoti, nes tai gali perkelti žmones iš tavęs į prioritetų sąrašą Nr. 101 į 3 vietą..

Įmonės, kurios tai padarė:

„LeadPages“, „Bizible“

Skaityti daugiau:

http://www.bizible.com/blog/4-b2b-saas-growth-hacks-that-helped-bizible-raise-8m

APSAUGOS AUGIMO HACAI

 1. Klientų atsiliepimų įsilaužimas

Kai asmuo prisiregistruoja ir užpildo visus integruotojo įrankio, skirto programai integruoti, patarimus, nusiųskite jam sveikinimą programoje
pranešimą ir el. laišką, kuriame siūloma išsiųsti dovaną lipdukais el. paštu. El. Pašto nuorodoje į vartotoją surenkančią „Typeform“’pašto adresas. Apačioje pateikite žmonėms du pasirenkamus atsakymo laukus: 1) Kas jus nukreipė į [jūsų programą]? Kokią problemą norėjote išspręsti? 2) Ką galime padaryti geriau? Bet kokios funkcijos / produkto mums trūksta? Naudokite „Zapier“ ir siųskite atsakymus iš tų 2 laukų į produktų lentą. Naudokite gaminių lentą, kad galėtumėte sugrupuoti ir suskirstyti funkcijų užklausas pagal vartotojų grupių prioritetus ir pagal tai, kaip funkcija tinka jūsų platesnei produkto vizijai..

Įmonės, kurios tai padarė:

„CloudApp“

Skaityti daugiau:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Gaminio pakartotinio suaktyvinimo hakas

Automatiškai nusiųskite šį el. Laišką prieglobsčio vartotojams’t nenaudojote savo produkto 30 dienų: “Aš galvojau, ar galėtum negailėti sekundės ir pranešti, ką galvoji apie produktą, ir ar turi minčių, ką galėtume patobulinti? Mainais aš’jūs nuėjote į priekį ir nemokamai savo sąskaitą papildėte vieno mėnesio pro planu.

Įmonės, kurios tai padarė:

„CloudApp“

Skaityti daugiau:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Sticky Product Hack

Kiekvienam jūsų prenumeratos lygiui sukurkite trijų el. Pašto adresų seriją su CTA, kad galėtumėte įjungti / peržvelgti svarbiausią tos kainos nustatymo pakopos funkciją (pvz., El. Pašto Nr. 1). > Palaukite 1 dieną > 2 el. Paštas > Palaukite 2 dienas > 3 el. Paštas > Kampanijos pabaiga). Tada pradėkite 2-ą trijų el. Pašto kampaniją, kad įgalintumėte / peržvelgtumėte kitą svarbiausią jūsų produkto funkciją, kad galėtumėte sukurti lipnius vartotojus, kurie mažiau linkę keistis.

Įmonės, kurios tai padarė:

„CoSchedule“

Skaityti daugiau:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Asmeninis pranešimas Hack

Automatizuokite individualizuotos mėnesinės metrikos ataskaitos siuntimą, į kurią įtraukta santrauka, ką jūsų klientas pasiekė su jūsų produktu per mėnesį. Naudokite klientų duomenų įrankį, pvz., „Segmentas“, kad perkeltumėte savo produkto duomenis į duomenų rinkodaros automatizavimo įrankį, pvz., „Client.io“. Sąrankos duomenų aktyvikliai naudojant „jei / dar“ logiką, kad klientams būtų pateikiamos praktiškos rekomendacijos, kur jie galėtų patobulėti.

Įmonės, kurios tai padarė:

„AdRoll“

Skaityti daugiau:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Gaminio žaidimų nulaužimas

Kai klientas pasiekia tam tikrą jūsų programos etapą, atsiųskite jam atlygį, patarimus, kaip pereiti į kitą lygį, ir raginimą veikti, kad galėtumėte atnaujinti. Pvz., „Sumo“ el. Pašto sąrašų programinei įrangai:

 1. 1 el. Pašto abonentas = Sumo lipdukas (taip pat patarimai, kaip gauti 100 el. Pašto abonentų)
 2. 100 el. Pašto abonentų = „Sumo“ marškinėliai (taip pat patarimai, kaip užsisakyti 1000 el. Pašto abonentų)
 3. 1000 el. Pašto abonentų = „Sumo“ akiniai nuo saulės (taip pat patarimų, kaip užsisakyti 10000 el. Pašto abonentų)
 4. 10000 el. Pašto abonentų = „Sumo Hat“ (taip pat patarimai, kaip gauti 100 000 el. Pašto abonentų)
 5. 100000 el. Pašto abonentų = „Sumo Taco“ priešpiečiai
Įmonės, kurios tai padarė:

„AdRoll“

Skaityti daugiau:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. „NPS Churn Buster Hack“

Siųsti el. Laišką visiems vartotojams praėjus 1 dienai po nemokamo bandomojo laikotarpio pabaigos. El. Laiške pasinaudokite NPS apklausa, kurioje jūsų vartotojo paklausiama, kaip tikėtina, kad jie rekomenduos jūsų programinę įrangą draugui ar kolegai nuo 0 iki 10. Jei NPS rezultatas yra <6 ačiū jiems už jų sąžiningumą ir paprašykite atsiliepimo, jei yra 6–8 pasiūlymas pratęsti nemokamą bandomąją versiją, jei taip yra >8 pasiūlykite jiems atnaujinimo skatinimą.

Įmonės, kurios tai padarė:

Minimas

Skaityti daugiau:

Gerai …

Dabar jūs turite krūvą praktikuojamų „kaip padaryti“ augimo įsilaužimo metodų, kuriuos galite nukopijuoti & įklijuokite ir pradėkite dirbti paleisdami.

Sėkmės!

Ačiū ir kreditai: „Spreadshare.co“ ir „Rocketship“ agentūrai už įkvėpimo ir duomenų šaltinio pateikimą šiam įrašui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me