Посібник для початківців

Якщо хтось покидає ваш веб-сайт, не купуючи нічого, ви втрачаєте гроші. Навіть якщо ви залучаєте трафік до свого блогу через безкоштовний SEO-трафік, ви втрачаєте час і ресурси, які витратили на те, щоб отримати цей безкоштовний трафік. Але це не повинно бути таким.


Тому що є спосіб видалити більше рентабельності інвестицій у кожної людини, яка відвідує ваш веб-сайт.

Цей магічний метод досягнення вищої рентабельності називається Ретаргетинг.

керівництво для початківців щодо ретаргетингу

Що таке ретаргетинг?

Коли людина відвідує ваш веб-сайт і виходить, не підписуючись на ваш список електронної пошти чи купуючи що-небудь, є ймовірність, що ця людина ніколи не повернеться на ваш веб-сайт.

Якщо щомісяця 1000 людей залишають ваш веб-сайт, не вживаючи жодних заходів, ви втрачаєте щонайменше 1000 доларів, якщо це коштуватиме вам 1 долар за кожного відвідувача, щоб придбати цих відвідувачів.

Перенацілювання існує вже дуже давно, але більшість підприємств не використовують його. Це може допомогти вам подвоїти свою абонентську базу, зробити більше продажів та продати більше речей для існуючих клієнтів.

Це найкращий спосіб вичавити найбільшу рентабельність інвестицій з відвідувачів. Це дозволяє вам ставити свій бренд перед своїми потенційними клієнтами знову і знову.

Ця графіка від Retarger пояснює її найкраще:

що таке ретаргетинг

Хоча графіка говорить лише про перетворення потенційних клієнтів у клієнтів, ви можете використовувати ретаргетинг для багатьох речей:

 • Розпродаж або перехресний продаж клієнта.
 • Перетворіть разових покупців у неодноразових покупців.
 • Зверніться до клієнтів, які не відповідають на електронні листи.
 • Переконайтеся, що ваш бренд залишається в курсі ваших клієнтів, рекламуючи ваш вміст.
 • Охоплюйте клієнтів на інших пристроях, якими вони володіють.

Мета вашої кампанії для перенацілювання може відрізнятися. Ви можете одночасно запускати безліч різних рекламних цілей, що мають різні цілі. Але Основною метою завжди буде підвищення рентабельності інвестицій ви отримуєте кожен долар, який витрачаєте на придбання відвідувача.

Ремаркетинг проти ретаргетингу?

Тепер ви, можливо, чули термін ремаркетингу раніше, так що ж тут різниця між ремаркетингом та ретаргетингом?

ремаркетинг vs ретаргетинг

Обидва терміни часто використовуються взаємозамінно, але ремаркетинг – це стратегія, спрямована на залучення клієнтів за допомогою маркетингу електронною поштою, соціальних медіа та офлайн..

Повторне націлювання – це «тактика» ремаркетингу і зазвичай зосереджується на платній текстовій та медійній рекламі.

Як працює ретаргетинг

Перенацілювання може здатися справді складним процесом, якщо ви новачок у ньому. Але хвилюватися нема про що. Для цього не потрібен мільйонний долар або складне програмне забезпечення та інструменти. І вам не знадобиться років, щоб навчитися використовувати ретаргетинг, щоб отримати більше продажів.

Це простий процес показ платних оголошень людям, які вже або відвідували ваш веб-сайт, або раніше щось купували у вас.

Є два способи змінити цілі до людей:

1. Зберіть дані за допомогою пікселя, що перенацілює

Кожна рекламна платформа, яка має можливість перенацілювати користувачів, пропонує спосіб збору даних за допомогою простої технології, що називається пікселем перенацілювання.

Піксель для перенаправлення – це просто одно- або дворядковий код JavaScript, який ви розміщуєте на сторінках свого веб-сайту, що допомагає рекламній платформі розпізнати користувача. Щойно користувач розпізнається платформою, він зберігає свої дані у списку перенацілювання вашого облікового запису.

Звучить заплутано?

піксель у facebook

Ось приклад того, як працює Facebook Pixel:

Ви розміщуєте невеликий код JavaScript на сторінках свого веб-сайту. Цей сценарій завантажується кожного разу, коли хтось відвідує ваш веб-сайт. Цей сценарій, таким чином, з’єднується з серверами Facebook. Сервери намагаються розпізнати користувача через IP-адресу та файли cookie.

Якщо особа, яка відвідала ваш веб-сайт, має обліковий запис Facebook і в той час увійшла у Facebook, то Facebook додасть цього користувача до вашого списку ретаргетингу. Пізніше ви можете повторно націлити цей користувач через рекламну платформу Facebook. Чим більше людей відвідує, тим більший ваш список перенацілювання.

Ці відвідувачі включають людей, які відвідують ваш веб-сайт і з інших рекламних платформ. Це дозволяє перенаправляти користувачів, які бачили чи натискали ваші оголошення через інші рекламні платформи.

Якщо на вашому веб-сайті піксель для перенаправлення ще не встановлений, встановіть його прямо зараз.

2. Націліть своїх клієнтів на платформу зі своїм списком клієнтів

Якщо у вас вже є список клієнтів, ви можете завантажити список їх електронних адрес у Facebook. Після цього Facebook намагатиметься зіставити акаунти Facebook із тими адресами електронної пошти, щоб знайти ваших клієнтів, які перебувають у Facebook.

користувацькі аудиторії у Facebook

Це чудовий спосіб продати або перехресно продати своїх клієнтів. Мало того, що складання списку перенацілених людей, які вже купили у вас, допомагає вам продавати більше цих продуктів і послуг цим самим людям.

Завжди простіше продавати більше речей тим самим людям, ніж знайти більше перспектив і перетворити їх на клієнтів.

Завдяки рекламному націлюванню реклами ви можете просувати більше своїх товарів серед своїх існуючих клієнтів.

Ось чудовий приклад рекламної реклами на Facebook на основі списку клієнтів:

Приклад ретаргетингу у Facebook

Викладене вище – ретаргетинг реклами від DigitalMarketer. Вони націлені на людей, які відвідували дорожній рух & Саміт конверсій 2014. Їх обмін повідомленнями чітко просить своїх існуючих клієнтів, які відвідували конференцію в минулому, знову відвідувати конференцію.

DigitalMarketer щороку відвідує своїх старих відвідувачів.

Найкращі платформи ретаргетингу

Ось огляд трьох найпопулярніших платформ ретаргетингу на ринку: Google AdWords, AdRoll та Facebook.

Google AdWords Retargeting

Google обслуговує мільярди сторінок результатів пошуку щодня. Ви можете відображати свої оголошення поверх цих результатів пошуку. Але чи знаєте ви, що AdWords також дозволяє показувати рекламу на мільйонах сторонніх веб-сайтів, що входять до їх мережі?

ремаркетинг google adwords

За допомогою Google AdWords ви можете перенаправити відвідувачів, потенційних клієнтів та існуючих клієнтів у мережі. Більшість веб-сайтів, які відвідують мільйони відвідувачів, є частиною рекламної мережі Google. Ви можете орієнтуватися на людей, які відвідують усі ці мільйони веб-сайтів.

Навіть якщо ваш цільовий ринок занадто хип або занадто старий, щоб використовувати Facebook, ви можете націлювати їх на Інтернет на веб-сайтах, які вони читають або відвідують регулярно.

Не тільки це, але ви також можете перенаправити клієнтів, які шукають ваших конкурентів після відвідування вашого веб-сайту, як це робить SendinBlue:

Приклад перенаправлення google adwords

Як повідомляється, в рекламній мережі Google є можливість охопити понад 90% користувачів Інтернету по всьому світу. Це майже всі, хто користується Інтернетом.

Спробуйте рекламну мережу Google, якщо ви хочете мати можливість відреагувати на веб-сайт відвідувачів та клієнтів у мережі, а не лише на одній платформі, як Facebook.

AdRoll Retargeting

AdRoll дозволяє краще орієнтувати потенційних клієнтів із використанням AI. Вони дозволяють відображати правильне повідомлення потрібній людині в потрібний час із застосуванням Штучного інтелекту. Їх AI допомагає оптимізувати маркетинг на багатьох каналах, включаючи Facebook, Instagram, Gmail та багато інших платформ.

Якщо ви шукаєте єдине рішення для створення оголошень, які працюють без надмірних проб і помилок, AdRoll – це шлях..

Ця графіка з їх веб-сайту найкраще пояснює, як реально працює їх платформа:

зареєструватися

Замість того, щоб обмежувати вас у Пошуку чи Медійній мережі, вони дозволяють показувати ваші оголошення потенційним клієнтам, де б вони не переходили в Інтернет.

Вони дозволяють орієнтуватися на клієнтів, використовуючи обидва Статична та динамічна реклама. Якщо ви запускаєте сайт електронної комерції або продаєте більше кількох продуктів, вам сподобаються динамічні реклами. Вони дозволяють показувати рекламу, пов’язану з продуктом, який ваш клієнт щойно переглянув або може зацікавити.

Наприклад, якщо користувач на вашому веб-сайті переглядав годинники, які ви продаєте, має сенс показувати їм рекламу, яка рекламує ці годинники, а не взуття чи прикраси. За допомогою динамічних оголошень ви можете показувати точний товар, який цікавить ваш клієнт.

AdRoll повідомляє, що їхні клієнти щороку заробляють понад 240 мільярдів доларів. Вони пов’язують результати своїх клієнтів з можливістю платформи автоматично оптимізувати та адаптувати рекламу, що подається, виходячи з того, що може зацікавити користувача на основі попередньої поведінки.

За допомогою AdRoll ви можете автоматично націлювати на всіх, хто в Інтернеті має правильні повідомлення на будь-якому пристрої, яким вони користуються, будь то їх ноутбук, планшет чи смартфон.

Facebook Retargeting

Facebook – це найбільша платформа соціальних медіа з користувачами, включаючи підлітків до 80-річних. Якщо ви хочете переспрямувати своїх клієнтів у Facebook, вам доведеться спочатку встановити їх піксель для перенаправлення на ваш веб-сайт. Крім того, ви можете також завантажити список своїх клієнтів, на яких ви хочете націлити націлювання.

Facebook буде відповідати електронним листам ваших клієнтів до акаунтів Facebook. Будь-який з ваших клієнтів, які мають Facebook, буде доданий до вашого списку ретаргетингу. Після того, як вони будуть додані до вашого списку перенацілювання, ви не обмежуєтесь їх перенаправленням у Facebook. Ви можете змінити їх на всіх веб-сайтах і платформах, що є частиною рекламної мережі Facebook, включаючи Instagram, миттєві статті та велику кількість веб-сайтів.

Приклад оголошень у Facebook

Facebook дозволяє переорієнтувати відвідувачів на всіх їх платформах. Отже, ви можете спершу відреагувати на клієнта через Facebook Newsfeed Ad, а потім відобразити подальше оголошення на їхньому Instagram-каналі. Доступні платформи включають Messenger, Instagram і навіть WhatsApp.

Найкраща частина реклами на Facebook полягає в тому, що у вас, здавалося б, необмежена кількість перспектив, яких ви можете досягти. Маючи понад 1,3 мільярда активних користувачів, Facebook може допомогти вам охопити всіх своїх клієнтів у всьому світі.

Деякі великі ретаргетичні приклади, які показують нам, як це зробити правильно

Якщо ви раді запустити свою першу кампанію ретаргетингу, як і належить, вам слід спочатку отримати натхнення від людей, які вже роблять велику роботу в ретаргетингу. Наведені нижче приклади дадуть вам уявлення про те, що ви можете зробити у своїй галузі та у своїй ситуації.

Магазин Bebê отримав конверсії на 98%

 • Промисловість: Дитячі товари
 • Платформа: Google AdWords
 • Результат: 98% підвищення коефіцієнта конверсії

Bebê Store вдалося досягти 98% збільшення коефіцієнта конверсії за допомогою інструменту AdWords під назвою “Оптимізатор конверсій”. Цей інструмент є частиною платформи AdWords, якою ви можете безкоштовно користуватися, як тільки починаєте показ оголошень.

Bebê Store, як випливає з назви, продає дитячі товари, включаючи коляски, іграшки та, звичайно, памперси.

Вони використовують Динамічну ретаргетинг для відображення каруселі продуктів, пов’язаних із продуктами, які їх відвідувачі, можливо, вже перевірили:

bebe case study

Оптимізатор переходів вивчає поведінку ваших клієнтів та показує їм оголошення, коли вони готові придбати.

Американський патріот знизив вартість придбання на 33%

 • Промисловість: Оренда кабіни
 • Платформа: AdRoll
 • Результат: Зниження вартості за придбання на 33%

Американський патріот зміг знизити вартість за придбання на цілих 33%, перейшовши з Google Ads на AdRoll.

Хоча вони отримували враження від Google Ads, вони не проводили ніяких перетворень в якості речника від American Patriot, згаданого в дослідженні випадку AdRoll:

“До AdRoll ми використовували ретаргетинг Google, і, хоча ми точно отримували покази, ми не мали багато конверсій”.

Перехід на AdRoll знизив вартість придбання лише до 10 доларів на кожного клієнта, що раніше становило 15 доларів за клієнта. AdRoll використовує AI для націлювання та відображення правильного повідомлення потрібному клієнту на всіх своїх пристроях.

Watchfinder збільшив середню вартість замовлення на 13%

 • Промисловість: Попередні розкішні годинники
 • Платформа: Google AdWords
 • Результат: Зниження вартості за придбання на 34%

Watchfinder вдалося досягти 1300% рентабельності інвестицій на витрати на рекламу та знизити їх вартість за придбання на 34% шляхом перенацілювання людей у ​​20 різних групах, які виявили “намір придбати”.

тематичне дослідження годинника

Замість націлювання на всіх, Watchfinder вдвічі знизив націлювання лише на людей, які вже відвідали їх веб-сайт та виявили зацікавленість у придбанні одного із своїх продуктів.

Їх успіх був зумовлений тим, що продати більше речей існуючому клієнту дуже просто, ніж продати тому, хто не знайомий з вашим брендом..

Цикли Myfix досягли понад 1500% рентабельності інвестицій за їх рекламні витрати

 • Промисловість: Велосипеди
 • Платформа: Facebook
 • Результат: 6,38% CTR та 1500% ROAS

Myfix Cycles – роздрібна торгівля велосипедами, що базується в Торонто. Вони використовували рекламу Facebook Retargeting, щоб продати велосипеди, які в середньому коштують понад 300 доларів. Продати товар, який перевищує 100 доларів, непросто. Цикл продажів збільшується і потребує більшої кількості взаємодій із збільшенням ціни на товар.

Вони почали перенаправляти людей, які додали велосипед у кошик, але так і не завершили процес оформлення замовлення. Вони змогли досягти вражаючого 6,38% середнього показника кліків для своїх оголошень і склали 15 доларів за кожен витрачений долар. Вони заробили 3043 долари продажів, витративши лише 199 доларів на рекламу у Facebook. Це 1,5% -на віддача від витрат на рекламу:

myfix циклів тематичне дослідження

Це тематичне дослідження доводить, що ви можете отримати користь від перенацілювання, навіть якщо у вас є бюджет у розмірі 200 доларів.

WordStream досяг середньої тривалості відвідування на 300%

 • Промисловість: Інтернет-маркетингові послуги
 • Платформа: Google AdWords
 • Результат: Збільшити кількість відвідувачів на 65%

WordStream вдалося збільшити кількість відвідувачів на 65%, а середню тривалість відвідувань – на 300%.

За даними тематичного дослідження, WordStream щомісяця приймав тисячі відвідувачів, але ніхто з цих відвідувачів не знав, що вони роблять чи продають. Хоча вони отримували сотні тисяч відвідувачів безкоштовно з пошукових систем, вони не отримували ніяких продажів зі свого вмісту.

Це було до тих пір, поки вони не почали перенацілювати відвідувачів свого веб-сайту за допомогою оголошень у Facebook. Вони орієнтувались на 3 різних сегменти відвідувачів веб-сайтів, включаючи людей, які відвідали їх домашню сторінку, людей, які користувались їх безкоштовним інструментом, та людей, які читали їхній блог. Вони змогли збільшити показник конверсії на 51% за допомогою рекламного націлення.

Ключові вивезення

Якщо ви не перенаправляєте своїх клієнтів, ви втрачаєте гроші кулаком.

Перенаправляючи людей, які вже щось купили у вас, ви можете збільшити вартість життя клієнта, продаючи більше продуктів існуючим покупцям.

Ви також можете скористатися перенаправленням людей, які відвідують ваш веб-сайт. Якщо хтось відвідує ваш веб-сайт і виявляє інтерес до товару, відвідавши сторінку продукту, ви можете змінити цільову орієнтацію на цю особу, виходячи з такої поведінки, і показати їм рекламу товару, який їх зацікавив.

Перенацілення може вам допомогти збільшити продажі і заробляти більше грошей від кожного відвідувача хто відвідує ваш веб-сайт і кожен, хто купує у вас.

Якщо ви ніколи раніше не пробували перенацілювати рекламу, вам слід почніть з Facebook Advertising. Їх платформа є найпростіше вчитися і працює, навіть якщо у вас є невеликий бюджет працювати.

З іншого боку, якщо вам не доведеться орієнтуватися на клієнтів вручну на рекламних платформах, вам слід зареєструватися AdRoll. Вони оптимізуйте та адаптуйте Ваші Об’яви для Вас щоб зв’язатись із цільовими клієнтами за допомогою правильних повідомлень, які допомагають закрити продаж.

Якщо ви не маєте ідеї з того, з чого почати, перегляньте наведені вище приклади, щоб знайти натхнення з того, з чого почати і як перенаправити людей на максимальну рентабельність інвестицій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map