Кращі партнерські програми для веб-хостингу

Веб-хостинг – один із самих прибуткові ніші партнерського маркетингу там. Ось мій список найкращих, де можна заробляти до 7000 доларів комісії для кожного клієнта веб-хостингу, про якого ви звертаєтесь.


Якби хтось сказав вам, що вони заробляли тисячі доларів, поки вони спали, що б ви їм сказали? Ви, мабуть, відхилите позов як фальшивий, назвете їх божевільними і продовжуєте, думаючи, що заробити стільки (або взагалі) неможливо, не будучи фактично «на роботі»..

Але як вони це заробляють? Відповідь проста – партнерський маркетинг.

Найкращий веб-хостинг та партнерські програми для розміщення WordPress у 2020 році:

Веб-хостКомісіїПосилання на реєстраціюОгляд
Рідка павутина$ 150 – $ 7000Рідка веб-партнерська програма
Кінста$ 50 – $ 500Партнерська програма Kinsta
WP двигун200 доларів+Партнерська програма WP Engine
Хмарні доріжки50 доларів – 200 доларівПартнерська програма Cloudways
А2 хостинг85 доларів – 140 доларівПартнерська програма хостингу A2
SiteGround50 доларів – 125 доларів+Партнерська програма SiteGround
iPage105 – 150 доларівПартнерська програма iPage
Хостгатор50 доларів – 125 доларівПартнерська програма HostGator
Bluehost65 доларів+Партнерська програма Bluehost

Тисячі власників веб-сайтів та блогерів знайшли спосіб утримати себе за допомогою пасивного потоку доходів. Як? За допомогою просування веб-хостинг-компаній. Ви знали, що Bluehost виплатив 5 мільйонів доларів комісійних до філій минулого року!

Варто зазначити, що цей веб-сайт отримує дохід від партнерського маркетингу. Тому що не секрет, що я монетизую цей веб-сайт за допомогою афілійованого маркетингу, головним чином від веб-хостів, які я використовував протягом багатьох років як веб-розробник..

Що стосується вибору найкращих партнерських програм для веб-хостингу, ви повинні бути обережними. Не вибирайте лише той, який платить найвищу комісію; виберіть той, який є надійним, зручним для користувачів та добре відомим своєю якістю.

Але найважливіше правило Ви завжди повинні намагатися слідувати, це:

Як афілійована особа, ви можете лише рекомендувати веб-хостів, з якими ви знайомі, – і лише рекомендувати веб-хости, якими ви користувалися раніше, і які допомогли вам досягти чогось.

Якщо ви не впевнені в продукті і не думаєте, що він допоможе людям, тоді не слід рекламувати його.

Якщо ви справді не знаєте продукт, не використовували його успішно для себе і не зможете довести, що вашій аудиторії, ви не можете сподіватися, що інші просто приймуть ваше слово – Пат Флінн від SmartPassiveIncome

Він знає, про що йдеться, тому що щомісяця заробляє близько 30 000 доларів на просуванні Bluehost.

Тому що, якщо ви рекламуєте товар низької якості, він погано відбивається на вас. Ви можете втратити аудиторію, над якою працювали так сильно. Вибирайте свої партнерські програми уважно, і ви зможете заробляти на цьому більше.

Кращі програми веб-хостингу Партнерський маркетинг

кращий веб-хостинг партнерських програм

Тут я перерахував і переглянув деякі найкращі партнерські програми для веб-хостингу, щоб ви могли приєднатися. Вони були обрані на основі їх виплат, надійності та якості.

Давайте перевіримо їх докладніше!

1. Рідка веб-партнерська програма

ліквідна веб-партнерська програма

Рідка павутина є лідером в області преміум хостингу. Вони пропонують широкий спектр послуг від «класичних» виділених серверів та VPS-хостингу, а також обласних серверів та VPS до повністю керованих WooCommerce та WordPress хостингу.

Їх керований WooCommerce та WordPress хостинг – це швидкий, надійний та безпечний. Сайти, розміщені в мережі Liquid Web, мають найшвидшу швидкість із 10 PHP-співробітниками, безкоштовну міграцію сайтів, безкоштовні сертифікати SSL та відсутність плати за перевищення, обмеження трафіку чи переглянуті сторінки.

Керований WooCommerce та WordPress хостинг LiquidWeb поставляється в комплекті з безкоштовним плагіном для розробника сторінок Beaver Builder, усіма знаковими плагінами WP, кошиком з відмовою від виходу, партнером WP та Glew Analytics.

Їх партнерська програма – одна з найкращих в галузі. Партнерам виплачується 150% щомісячної вартості з мінімальним CPA в $ 150 (ви також заробляєте 50% бонус за попередньо сплачені плани.)

Це, безумовно, платить, щоб направити клієнтів на LiquidWeb. Ось розбивка діапазонів CPA:

 • Керований WordPress: $ 150 – $ 2000 за реєстрацію
 • Керована WooCommerce: від 150 до 3000 доларів за кожну реєстрацію
 • Хостинг VPS: $ 150 – $ 300 за реєстрацію
 • Виділений хостинг: $ 150 – $ 7000 за реєстрацію
 • Хмарний хостинг: $ 150 – $ 5000 за реєстрацію

Як партнерський партнер LiquidWeb, вони нададуть вам широкий спектр відмінних стимулів, щоб допомогти вам звернутися до них:

 • Персоналізовані комісії
 • Ексклюзивні коди купонів
 • Цільові сторінки спільної фірми
 • Ексклюзивні розпродажі та пропозиції
 • Безкоштовні подарунки клієнтам (наприклад, навчальні членства WP101)

Це робить партнерську програму Liquid Web однією з найкращих. Це чудовий веб-хостинг, який сподобаються клієнтам, яких ви посилаєте, і ви отримаєте велику винагороду за їх реєстрацію.

Виплата – від 150 до 7000 доларів за кожний продаж

2. Партнерська програма Кінста

партнерська програма kinsta

Кінста це повністю керований хостинг-провайдер WordPress з хмарними серверами, що працюють на базі Google Cloud Platform. Сайти, розміщені з блискавичним завантаженням Kinsta, захищені та оснащені усіма найновішими технологіями, такими як SSL, PHP7, HTTP / 2 CDN, місця постановки та багато іншого.

Їх партнерська програма – одна з найкращих, якщо не найкраща в хостинговій галузі. Для кожного продажу, на який ви посилаєтесь, ви можете заробляйте до 500 доларів + ви отримуєте 10% щомісяця періодичних комісій за життя.

Ось кілька причин, через які партнерська програма Kinsta є однією з найкращих у бізнесі:

 • Заробіть від 50 до 500 доларів для кожного клієнта, на який звертаєтесь (залежно від типу плану, на який ви посилаєтесь)
  • План старту (комісія $ 50)
  • Професійний план (100 доларів США)
  • Бізнес-плани (комісія 150 доларів)
  • Плани підприємства (комісія 500 доларів)
 • 60-денне печиво відстеження, а заробіток виплачується у вікні конверсії за 60 днів
 • 10% щомісячних періодичних комісій протягом життя клієнта, про якого ви зверталися
 • Кінста швидкість збивання не перевищує 5%, що означає послідовні повторювані комісії
 • Щомісячні виплати на ваш рахунок PayPal
 • Відстеження в реальному часі де ви можете побачити афілійовані дані в режимі реального часу, а також перегляди сторінок, підписки, детальні плани плану
 • Величезна бібліотека рекламних банерів та логотипів, а також путівників та ресурсів для філій.

Всі ці причини роблять партнерську програму Kinsta однією з найкращих. Це фантастичний веб-хостинг і разом із їх нагородженою партнерською програмою робить це заданим рецептом успіху. Настійно рекомендую зайти і перевірити їх програму і почати отримувати афілійований дохід.

Виплата становить від 50 до 500 доларів за продаж

3. Партнерська програма WP Engine

Партнерська програма веб-хостингу WP Engine

Якщо ви в основному пишете про теми та плагіни WordPress, WP Engine може стати найкращим вибором для вас.

WP Engine має одну з найбільш високооплачуваних партнерських програм, пропонуючи: мінімум 200 доларів за продаж. Вам будуть виплачуватися 20 числа кожного місяця, і вам потрібно створити рахунок ShareASale, щоб отримати свій платіж.

Як філіал, ви отримуєте стандартну комісію в розмірі 200 доларів США за кожен продаж або 100% доходу першого місяця (залежно від того, який план купує ваш читач) – залежно від того, що вище. Це одна мила справа, чи не так??

WP двигун є однією з провідних платформ веб-хостингу в домені; просуваючи їх, ви можете бути впевнені в низьких показниках сторнування. Ви також можете бути впевнені, що рекомендуєте високоякісний продукт своїй аудиторії.

Давайте розглянемо кілька причин, чому партнерська програма WP Engine є однією з найкращих у бізнесі:

 • Здорові комісії: Програма пропонує мінімум 200 доларів за кожен продаж. Навряд чи будь-яка інша програма наближається до відповідності цьому номеру. Бонусний бал? Якщо ваш клієнт обрав план цін, ви отримуєте 100% доходу за перший місяць.
 • Додатковий бонус на більше рефералів: Програма призначена для стимулювання філії для збільшення продажів. Якщо у вас є більш широкий обсяг і ви можете направити більше п’яти відвідувачів на веб-сайт хостингу, ви можете розраховувати на заробіток понад 200 доларів за продаж. За кожні п’ять продажів, які ви полегшуєте, ви отримуєте додаткові 100 доларів. За 10 продажів ви отримуєте 250 доларів. Якщо 60 ваших рефералів конвертують, ви отримуєте колосальні 1500 доларів комісії, що становить загальну суму 15 475 доларів!
 • Низькі показники зворотного ходу: Люди, які вибирають хостинг-сервіс WP Engine, зазвичай віддані користувачі WordPress, які шукають розширену хостингову платформу. І WP Engine не розчарує. Таким чином, коефіцієнти зворотного звороту набагато нижчі, ніж в інших програмах, а це означає, що ви більше зберігаєте свою виплату.
 • Комісія від субфіліалів: Потенціал заробітку від WP Engine ще більший, оскільки він дає вам комісію за кожен продаж ваших субфіліалів. За кожну конверсію вашими субфіліалами ви заробляєте 50 доларів.
 • Скопіювати & Вставте рекламні матеріали: WP Engine надає своїм філіалам чудові банери та шаблони для використання в якості рекламного контенту. Це значно скорочує ваші зусилля при збільшенні конверсій, оскільки WP Engine регулярно проводить тестування A / B на своїх банерах. Він також працює з періодичними пропозиціями щодо стимулювання продажу, які можна використовувати для збільшення рефералів.
 • Більша тривалість печива: Взагалі, файли cookie закінчуються через 30 днів для більшості партнерських програм. Однак, WP Engine дозволяє тривалість 180 днів. Це означає, що якщо відвідувач вашого веб-сайту натиснув на вашу партнерську посилання та придбає план хостингу від WP Engine в будь-який час протягом 180 днів, ви отримаєте належну комісію.

Всі ці фактори роблять партнерську програму WP Engine одним із найкращих варіантів. Єдиний недолік – менша кількість людей, як правило, підписується на нього, оскільки його хостингові плани трохи дорожчі. Вам потрібно буде націлити свою аудиторію відповідно.

Виплата – 200 доларів + за продаж

4. Партнерська програма Cloudways

Партнерська програма веб-хостингу Cloudways

Хмарні доріжки це керований веб-хост, який дозволяє швидко розгортати веб-сайти на хмарних серверах, таких як DigitalOcean, AWS, Vultr, Linode та багато іншого.

Тож якщо ви ведете блог про розробку WordPress, теми та плагіни, то Cloudways може стати для вас чудовим вибором.

Cloudways – одна з найбільш високооплачуваних партнерських програм, пропонуючи комісії до 200 доларів за продаж.

Вони нещодавно оновили свою партнерську програму, щоб запропонувати філій кращі та гнучкіші комісійні структури. Є три різні комісійні структури, які допоможуть вам заробити так, як вам потрібно:

 • Плити (на основі продуктивності) – заробляйте від 50 до 125 доларів за продаж
 • Гібрид (продуктивність + періодично на основі) – заробіть 30 доларів за кожну реєстрацію + 7% комісії за весь час життя
 • Спеціальний (на основі продуктивності) – заробляйте до 200 доларів за продаж

Давайте розглянемо кілька причин, чому партнерська програма Cloudways – одна з найкращих у бізнесі:

 • Щедра та гнучка структура комісії: Чим краще ви працюєте, тим вище комісії. Ви можете вибирати між структурою комісійної ефективності, або якщо ви схильні до пасивного доходу, гібридна модель комісії є чудовою, якщо ви довгострокові..
 • Виділені партнерські менеджери: Ви отримуєте спеціалізованого менеджера-партнера, який допоможе вам пройти кожен крок хмарної партнерської програми. Вона відповість на будь-які питання, які ви можете мати, і надасть вам доступ до експертних вказівок.
 • Навчальні ресурси : Ви отримуєте доступ до різних ресурсів, включаючи наші бортові електронні листи та довідники, щомісячні інформаційні бюлетені, блоги та еталонні статті.
 • Відстеження в реальному часі: Інформаційна панель прикріпленої панелі Cloudways постачається з відстежуючими файлами cookie, які відстежують кожного відвідувача та рефералу, щоб не втратити жодної комісії.
 • Звіт про ефективність: Ви можете отримати доступ до детальних звітів про ефективність на вашій партнерській панелі, щоб оцінити маркетингові зусилля щодо кампаній та оптимізувати стратегії для покращення результатів.

Cloudways забезпечує високоефективний та безпечний хмарний хостинг як для веб-сайтів WordPress, так і для не-Wordpress. Всі ці причини роблять Cloudways однією з найкращих партнерських програм хостингу з деякими найвищими показниками конверсії.

Заробіть до 200 доларів за рефералу

5. Партнерська програма розміщення A2

Партнерська програма для веб-хостингу A2

А2 хостинг є відомим ім’ям в галузі веб-хостингу, що пропонує рішення для хостингу WordPress.

Комісія, запропонована партнерською програмою A2 Hosting, починається від $ 85 і складає до $ 140. Сума збільшується, виходячи з кількості конверсій, після стимульованої структури бонусів. Оплата проводиться 15 числа кожного місяця через PayPal. Він також пропонує 10 доларів як бонус за реєстрацію.

Щоб платіж був звільнений, потрібно торкнутися орієнтиру в розмірі 100 доларів. Якщо ви не заробляєте 100 доларів на місяць, платіж буде звільнено наступного місяця (або коли буде досягнуто поріг).

Давайте розглянемо деякі особливості партнерської програми A2 Hosting і зрозуміємо, чому це одна з найкращих доступних програм.

 • Високі виплати: Пропонуючи $ 85 за кожен продаж, комісія, запропонована A2 хостингом, більше, ніж у багатьох інших партнерських програм. Крім того, у міру збільшення конверсій ваша комісія зростає. За конверсії між 11 і 20 ви отримуєте комісію у розмірі 100 доларів за продаж. При конверсіях між 21 і 30 виплата збільшується до 120 доларів за кожен продаж. Нарешті, за конверсії після 31 року ви отримуєте 140 доларів за продаж.
 • Дворівневий бонус: Як і WP Engine, A2 хостинг також дає вам можливість заробляти щоразу, коли ваші субфіліали здійснюють конверсію. За кожне звернення вашого субфіліалу, яке купує у хостингу A2, ви отримуєте 5 доларів.
 • Політика щодо файлів cookie: Хостинг A2 передбачає 90 днів до закінчення терміну дії файлу cookie. Це означає, що якщо ваш реферал здійснить покупку будь-коли протягом трьох місяців після натискання на посилання на вашу рекомендацію, ви отримаєте право на вашу комісію.
 • Відмінна панель управління: У рамках своєї партнерської програми A2 хостинг надає своїм філіям панель управління, яка все включено – під назвою iDevAffiiliates. Партнери можуть використовувати це програмне забезпечення для збору статистичних даних про свої продажі. Вони також можуть знайти банери та будь-який інший рекламний матеріал. Програмне забезпечення також має відео та посібники, які спрямовують філій на кращі конверсії.

Партнерська програма A2 Hosting зарекомендувала себе як провідна програма для блогерів, які прагнуть монетизувати. Хостинг A2 пропонує кілька хостинг-планів, основний – від 3,92 долара на місяць. Це полегшує залучення аудиторії до порталу.

Від 85 до 140 доларів за продаж

6. Партнерська програма SiteGround

Партнерська програма веб-хостингу SiteGround

В галузі вже більше десяти років, SiteGround відзначилася однією з найкращих веб-хостинг-платформ. Він має зоряний імідж бренду, що робить його партнерську програму одним з найпопулярніших варіантів вибору для блогерів.

SiteGround – це незалежна, зручна для користувачів платформа хостингу, яка пропонує чудову якість. Партнерська програма SiteGround покликана винагороджувати обсяг, при цьому мінімальна комісія становить 50 доларів за продаж. Це може піднятися до пристойних 125 доларів, залежно від кількості рефералів, які ви конвертуєте.

Давайте розглянемо деякі функції, які роблять партнерську програму SiteGround найкращим вибором.

 • Структура комісії на основі ефективності: Програма пропонує комісію в розмірі 50 доларів за кожен продаж, який відбувається за вашою рекомендацією. Коефіцієнт збільшується з кількістю конверсій. Якщо ви отримаєте 50 доларів за до 5 продажів, від 6 до 10 конверсій ви отримаєте 75 доларів. Конверсії від 11 до 20 мають право на комісію в розмірі 100 доларів США за продаж, і якщо ви перекреслите 20 конверсій, ви маєте право на щедру комісію в розмірі 125 доларів за реферал.
 • Ніяких мінімальних продажів: Однією з найкращих особливостей партнерської програми SiteGround є те, що вам не потрібно досягати певної суми, щоб отримати комісію. Навіть якщо ви здійснюєте лише один продаж на місяць, ваша комісія буде звільнена.
 • Щотижневі платежі: На відміну від стандартної щомісячної платіжної системи, SiteGround здійснює щотижневі платежі. Це звертається до дрібних блогерів, які шукають більш регулярний приплив грошей. Комісія звільняється через 30 днів після першого продажу.
 • Надійна підтримка партнерів: Окрім надання афілійованим організаціям добре розроблених та налаштованих банерів для просування, він також надає їм доступ до афілійованого менеджера, до якого можна звернутися за будь-якою допомогою.

SiteGround – одне з найбільш визнаних імен в галузі; отже, ви можете бути впевнені у високій конверсії та низькому звороті

Комісії на основі продуктивності від 50 до 125 доларів+

7. Партнерська програма iPage

Партнерська програма для веб-хостингу iPage

iPage – це відоме ім’я у сфері послуг хостингу, що пропонує різні плани, що відповідають потребам окремих власників веб-сайтів та підприємців. Він працює в галузі з 1998 року і входить до гігантської групи Endurance International (EIG).

Партнерська програма iPage сплачує одну з найкращих ставок в галузі, комісії починаються з фіксованої ставки в розмірі 105 доларів. Він пропонує різні тарифи на різні хостинг-плани, починаючи від 105 доларів за спільні рахунки та VPS-рахунки, аж до 150 доларів за спеціальний план хостингу.

Обробка платежу займає від 15 до 30 днів. Ви можете платити за допомогою чека, PayPal або кредиту (якщо ви користувач iPage).

Давайте перевіримо кілька конкретних особливостей партнерської програми iPage Hosting. Що робить його привабливим варіантом для філій?

 • Провідні ціни комісії: Як філіал, у вас є можливість заробляти до 150 доларів комісії за продаж. Це одна з найвищих виплат за партнерською програмою. Навіть базовий розмір 105 доларів вищий, ніж у більшості стандартних комісій, і немає обмеження на те, скільки можна заробити.
 • Доступ до рекламних матеріалів: iPage надає своїм філіям доступ до різноманітних рекламних матеріалів, таких як банери на дисплеї, текстові посилання тощо, які вони можуть використовувати на своєму веб-сайті для просування послуг хостингу iPage. Він також надає вам власний код реферала, який ви можете використовувати у своїй рекламі.
 • Вищі конверсії: iPage пропонує одні з найдешевших планів хостингу в галузі. Це означає, що це сприяє більш високому коефіцієнту конверсії для ваших рефералів.
 • Географічна незалежність: Ви можете базуватися в будь-якій точці світу та стати партнером iPage. Однак оплата проводиться лише в доларах США.

iPage також пропонує своїм філіям надійний ресурсний центр, який вони можуть використовувати для збільшення конверсій. Оскільки він є частиною EIG, iPage – це надійний і широко надійний хостинг-сервіс.

Від $ 105 до $ 150 за продаж

8. Партнерська програма HostGator

Партнерська програма веб-хостингу HostGator

Ще один член Міжнародної групи Endurance, ХостГатор є однією з найстаріших служб хостингу в галузі. У ньому мільйони користувачів, розповсюджені по всьому світу.

Партнерська програма HostGator – одна з найпопулярніших партнерських програм. Він також має структуру комісій, засновану на ефективності, яка приносить велику кількість конверсій; основна комісія починається від 50 доларів.

Пропонуючи плани для VPS хостингу, WordPress хостингу, хмарного хостингу та спеціалізованого хостингу акаунтів, HostGator використовує Impact Radius для запуску своєї партнерської програми. Давайте глибше заглибимося в його особливості.

 • Комісія до $ 125: Ви можете заробити високу комісію в розмірі 125 доларів за продаж за допомогою партнерської програми HostGator. З цього випливає структура на основі обсягу, де ви заробляєте 50 доларів за 5 конверсій, 75 доларів за 6 – 10 конверсій, 100 доларів за 11 – 20 рефералів та 125 доларів за пересилання понад 20.
 • Терміни оплати: Ви платите щомісяця, а продажі перевіряються через два місяці після їх здійснення. Оплата здійснюється через тиждень після перевірки продажів. Ви повинні заробити мінімум 100 доларів США, щоб комісія була звільнена, але немає верхньої межі.
 • Партнерська система підтримки: HostGator пропонує багато рекомендацій для філій. Він також пропонує різноманітні банери та інші матеріали. Нарешті, ви зможете проконсультуватися зі спеціалістами, якщо хочете підвищити свої коефіцієнти конверсії.

Оскільки плани HostGator відомі і дуже популярні, ви зможете легко рекламувати його послуги та отримувати більше. Ця партнерська програма, безумовно, одна з найбільш авторитетних в галузі.

Комісії на основі продуктивності від 50 до 125 доларів

9. Партнерська програма Bluehost

Партнерська програма веб-хостингу Bluehost

Bluehost також є членом EIG, що робить його подібним до інших хостинг-сайтів у цьому списку.

Bluehost – це веб-хостинг-платформа, яка славиться своїми високоякісними та недорогими пропозиціями; отже, його партнерська програма має твердиню серед блогерів, які прагнуть отримати дохід.

Bluehost дотримується плоскої структури комісії, пропонуючи $ 65 за продаж. Однак комісія може скласти до 120 доларів, залежно від кількості направлених вами рефералів.

Ознайомтесь з кількома унікальними пропозиціями партнерської програми Bluehost:

 • Комісії з нагородження: Ви можете заробити величезні суми грошей, якщо у вас є можливість стимулювати обсяг продажів. З базовою комісією в розмірі 65 доларів США за продаж, ви маєте право на більш високий тариф, якщо ви добре продаєте свої плани та керуєте великою кількістю рефералів на їхній портал.
 • Терміни оплати: Якщо ви зареєструєтеся в партнерській програмі Bluehost, ви отримаєте комісію через 45 днів після закінчення місяця придатного придбання. Оплата обробляється між 16-м та останнім днем ​​місяця. Вам потрібно заробити мінімум 100 доларів, щоб платіж був звільнений; у вас повинен бути рахунок PayPal.
 • Покращене відстеження: Bluehost має одне з найдосконаліших програм для відстеження; жоден згаданий вами продаж не залишається незареєстрованим. Його технологічно просунута система стеження робить її стабільною та надійною партнерською програмою.
 • Керівництво та підтримка: Приєднання до партнерської програми Bluehost надає вам доступ до безлічі ресурсів, щоб збільшити показник конверсії. Він також надає філіям рекламні банери та посилання на оголошення для їх ознайомлення. Нарешті, видавці мають доступ до команди експертів, яка може направити вас на заробляння грошей за допомогою комісії.
 • Більше перетворень, низьких зворотів: Bluehost є усталеною торговою маркою в домені веб-хостингу, і її вже використовують мільйони клієнтів скрізь. Це означає, що філії простіше наштовхнути свої хостинг-послуги на постійних відвідувачів. Оскільки сервіс хостингу прийнято серед спільноти користувачів, ви зможете залучати більше конверсій і тримати низький показник розвороту.

Bluehost пропонує різноманітні плани своїм користувачам. А оскільки його постійне обслуговування широко цінується, ви зможете легко просувати його. Як афілійований веб-хостинг, ви не можете помилитися з партнерською програмою Bluehost.

Заробіть $ 65 + за кожну реєстрацію

Що таке Партнерський маркетинг?

Партнерський маркетинг – це концепція, де ви, як партнер, рекомендуєте сторонній продукт на своєму веб-сайті. Коли хтось купує цей товар через ваше посилання, ви отримуєте комісію. Просто, чи не так??

як працює веб-хостинг партнерського маркетингу

Наразі це один з найкращих способів заробити пасивний дохід, особливо якщо у вас вже є блог, який привертає гідну кількість відвідувачів.

Ви ведете блог, який зосереджується на веб-хостингу, темах WordPress, веденні блогів чи будь-якому предметі, пов’язаному з цифровим маркетингом? Якщо ви це зробите, наступним кроком є ​​приєднання до партнерської програми веб-хостингу. Це найкращий спосіб отримати потенційно значний пасивний дохід.

Чому прибутковий веб-хостинг-партнерський маркетинг?

Простіше кажучи, партнерський маркетинг допомагає заробляти гроші. Багато блогерів змогли використовувати посилання на реферали на свою користь. Партнерські програми для веб-хостингу виділяються, оскільки вони є одними з найбільш високооплачуваних партнерських програм на ринку.

Все, що вам потрібно зробити (простіше сказати, ніж це я знаю) – написати одну публікацію, переглядаючи платформу веб-хостингу, і ви можете заробити величезну комісію (залежно від аудиторії, яку ви приваблюєте).

Багато блогерів, які висвітлюють такі теми, як веб-хостинг, блоги, інтернет-маркетинг та технології, можуть заробити надзвичайно добре. Вони роблять це, просуваючи послуги веб-хостингу на своєму веб-сайті.

Але, як я вже говорив на початку цієї публікації, і я не можу наголосити наскільки це важливо:

Як афілійований маркетолог, ви повинні лише рекомендувати веб-хостів, з якими ви знайомі – і тільки рекомендувати веб-хости, якими ви користувалися раніше, і які допомогли вам досягти чогось.

Якщо ви не впевнені у своєму веб-хості і не вважаєте, що це допоможе людям, тоді вам не слід рекламувати це.

Як це працює?

Існує кілька способів просування послуги веб-хостингу у своєму блозі. По-перше, ви можете написати пост з переглядом його послуг. Завершіть публікацію в блозі за допомогою посилання на сервіс веб-хостингу.

По-друге, ви можете відображати банери на своєму веб-сайті. Практично всі партнерські програми надають вам банери та інші рекламні матеріали. Ви можете використовувати їх на своєму веб-сайті або вбудовувати їх посилання у колонтитул або заголовок вашого веб-сайту. Ви також можете використовувати коди купонів зі знижкою, щоб заохотити відвідувачів обрати послугу хостингу.

Кожен раз, коли відвідувач перевіряє ваш веб-сайт, клацає посилання на рекомендації та закінчує придбання послуги веб-сайту хостингу, ви отримуєте комісію. Ця комісія може становити від 50 до понад 1000 доларів, залежно від того, до якої партнерської програми для веб-хостингу ви належите та яка їх структура комісії.

Для кого це?

Партнерські програми для веб-хостингу – це насамперед для блогерів, які пишуть про подібні теми, такі як SEO, створення веб-сайтів та блогів та веб-майстер. Навіть загальні власники веб-сайтів можуть бути афілійованими веб-хостинговими агентами та просувати їх кращі послуги хостингу.

Якщо ви хочете мати можливість впливати на свою аудиторію, щоб випробувати ваші рекомендації, першим кроком є ​​формування їх довіри. Ви можете почати з генерування експертного вмісту у своєму блозі.

Як тільки ви це зробите, не дуже важко направити їх на певну веб-хостинг-платформу. Наприклад, ви можете просто включити колонтитул із написом «розміщений SiteGround» та привернути відвідувачів до веб-сайту SiteGround.

Якщо ви вже знайомі зі стандартним партнерським маркетингом, а також ведете блог про ці теми, спробуйте веб-хостинг партнерських програм!

Заключні слова

Партнерський маркетинговий веб-хостинг надзвичайно добре працює для блогерів, які постійно викладають чудовий контент. Кількість конверсій, які ви можете зробити, значною мірою залежить від рейтингу вашого блогу чи веб-сайту пошукової системи, тому вміст настільки важливий.

Вибір журналу не дуже складне завдання для блогерів. Насправді, ви вже повинні знати про існування цих популярних хостинг-сервісів. Однак, вибираючи те, що ви хочете рекламувати, пам’ятайте про всі фактори. Йдеться не лише про те, щоб зробити високу комісію, це ще й про те, щоб ваш вміст був законним.

Усі партнерські програми, про які ми обговорювали, існували вже давно; вони дають блогерам чудову можливість отримати більший пасивний дохід. Наприклад, відомий блогер Пат Флінн використовує Bluehost і заробляє здорову комісію за допомогою рефералів.

Якщо ви блогер і хочете приєднатися до партнерської програми веб-хостингу, скористайтеся, пориньте і повідомте нам, яка програма найкраще працювала для вас!

Чи пропустив я щось важливе, що, на вашу думку, слід включити сюди? Тоді я хотів би почути все про це у коментарях, поданих нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map