41 Приклади методів злому росту, якими користуються відомі бренди

Тут я склав інформацію про те, як відомі бренди та бізнес у реальному світі зламали шлях до зростання ?


методи та приклади хакерського зростання

Але спочатку …

Contents

Що таке злому росту?

Злом росту – це фраза, придумана Шоном Еллісом у 2010 році. Елліс – хлопець у Силіконовій долині, який допомагає компаніям розробити базу користувачів. Він сказав це:

Хакер на ріст – це людина, справжня північ якої – ріст – Шон Елліс

Хакер на зростання – це той, хто є гібридом між маркетологом та кодером, хтось, кому це спрямовано генерувати масове зростання / наступне (тобто “зростання”) – швидко і часто за жорсткого бюджету (тобто “хакер”)

Хакер на зростання часто фокусується на дешевших альтернативах традиційним маркетинговим методам і прагне працювати в невеликих стартап-компаніях, яким не вистачає ресурсів, щоб конкурувати з більш усталеними компаніями.

Перегляньте цей чудовий список ресурсів та кураторний список інструментів.

Вам також потрібно ознайомитись із цією колекцією контрольного списку стратегій зростання 5+ із шаблонами, порадами та прикладами. Дізнайтеся, як створити цілі високого рівня, визначити найважливіші вкладення та навіть як можна проводити експерименти з ростом, щоб досягти цих цілей.

3 знамениті хаки росту

 • Ще коли Facebook Початок своєї мети було придбання 200 мільйонів користувачів за 12 місяців. Одним із відомих хакерських ріст для цього було роздавання вбудованих значків та віджетів, які користувачі могли розміщувати на своїх веб-сайтах та в блогах, що пов’язували людей на їхній сторінці у Facebook. Один лише цей злом призвів до мільйонів підписок.
 • LinkedIn виріс з 2 мільйонів до 200 мільйонів користувачів, застосувавши технологію злому росту, яка дозволила користувачам створити власний публічний профіль. Це був блискучий крок LinkedIn, оскільки він переконався, що профілі користувачів органічно відображаються в результатах пошуку Google, і це сприяло зростанню бренду та бази користувачів LinkedIn.
 • YouTube почав як платформа для обміну відео та перетворився з цього на другу за величиною пошукову систему в світі після Google, використовуючи цю техніку злому росту. Під час відвідування YouTube для перегляду відео можна отримати вбудований код, який дозволяє ділитися відео у своєму блозі, веб-сайті чи соціальній мережі. Це робить користувачам надзвичайно просто завантажувати відео та ділитися ними з усім світом.

Тепер перейдемо до конкретних хакерських ріст …

Приклади методів та стратегій злому росту

Зловживання закупівлі (безкоштовний маркетинг)

 1. Злом трафіку Quora

Використовуйте SEMrush + Quora для покращення рейтингу органічного пошуку в Google:

 1. У SEMrush > Аналіз домену > Органічні дослідження > пошук quora.com
 2. Клацніть на Розширені фільтри та фільтруйте за Ключовими словами, що містять цільове ключове слово, Позиції менше 10 та Обсяг більше 100
 3. Перейдіть до Quora і напишіть найкращу відповідь на питання
Компанії, які зробили це:

Геккоборд

Детальніше:

 1. Демо-хак для свинцевої форми

На цільовій сторінці або бланку для ввімкнення безкоштовного свинцевого магніту (довідковий документ, тематичний випадок, відео тощо) введіть одне додаткове поле “Так / Ні” в кінці форми, яке говорить “Чи хочете ви демонструвати наше програмне забезпечення ? » тож ви можете бронювати демонстрації з людьми, які вже зацікавлені у перегляді вашого програмного забезпечення.

Компанії, які зробили це:

KISSmetrics, обмін відмов

Детальніше:

http://grow.kissmetrics.com/webinar-171

 1. Розширений хак “Powered By”

Використовуйте тактику “powered by”. Частина цих відвідувачів натисне на нього та приїде на вашу домашню сторінку, де деякі запитують демо-версію. Показано, що він призводить до вірусного коефіцієнта k > 0,4, що означає, що кожен 10 придбаних користувачів генерує 4 додаткових користувачів. Для оптимізації для більшої кількості конверсій використовуйте динамічне вставлення ключових слів на цільовій сторінці, до якої ви надсилаєте людей, а також ім’я компанії, яка пересилала їх на ваш веб-сайт.

Компанії, які зробили це:

Інтерком, Вістіа, Куалару

Детальніше:

https://blog.aircall.io/the-saas-guide-to-leveraging-the-powered-by-tactic/

 1. Злом зростання Scarcity в Gmail

Коли Google запустив Gmail у 2004 році, всі користувалися або Hotmail, або Yahoo. Google перетворив свою проблему з недогіркою у перевагу. Завдяки обмеженому серверному простору, Google створив доброчесність із дефіциту. Коли він був запущений, це було лише за запрошенням, починаючи з близько 1000 впливових, які мали змогу посилатися на друзів. Це створило враження, що підписавшись в Gmail, ви стали частиною ексклюзивного клубу.

Компанії, які зробили це:

Gmail

Детальніше:

http://time.com/43263/gmail-10th-anniversary/

 1. Мрія 100 ABM Hack

За допомогою цієї прямої маркетингової методики на основі облікових записів визначте 100 клієнтів своєї мрії (або будь-яку кількість), з’ясуйте, до якого коледжу приймав рішення, що приймає рішення в кожній компанії, надішліть йому або її бейсболку зі свого коледжу з особистим записом про те, як Ваша компанія може їм допомогти.

Компанії, які зробили це:

Коробка

 1. Зловживання співавтора

Зверніться до впливових людей у ​​вашому просторі, які мають велику аудиторію та проводять з ними навчальний ко-вебінар. Замість того, щоб продавати вебінар, зробіть 100% навчальний вебінар з опитуванням в кінці вебінару, щоб люди вибирали, чи зацікавлені вони в демонстрації вашого програмного забезпечення.

Компанії, які зробили це:

Hubspot, Unbounce, Uberflip

Детальніше:

https://www.eofire.com/podcast/nathanlatka/

 1. Зловмисник маркетингу даних OKCurid

Інтернет-знайомства – це багатомільярдна галузь, і OkCupid використовував власні внутрішні дані для створення публікацій в блогах, і це допомогло їм стати потужною силою в індустрії знайомств. Колосальний набір даних OKCupid став маркетинговим золотом. Записи в блогах OkCupid, як правило, побудовані на основі власних досліджень даних та прошиті заголовками кліків і суперечливими темами. Ви можете використовувати дані, щоб допомогти сюжетним емпірично обґрунтованим тенденціям, спостереженням та аналізом галузі, в якій ви перебуваєте.

Компанії, які зробили це:

OkCupid

 1. Мінімальний злом вірусного продукту

Зробіть щось за 1-2 дні, що’s більш вірусний, ніж ваш власний продукт, щоб перевірити настрої на продукт і створити список електронних листів для запуску вашого основного продукту. Переконайтесь, що ваш вірусний продукт тісно узгоджений з вашим основним продуктом та зосередьтеся на кількості користувачів, щоб ви могли максимізувати конверсії від свого вірусного продукту до основного продукту..

Компанії, які зробили це:

Спокійно

Детальніше:

 1. Злому додатка Marketplace

Якщо у вас є інтеграція з великою компанією SaaS, ви можете спробувати перенести свій додаток на їхній ринок (наприклад: Salesforce App Exchange, G Suite Marketplace, Xero App Marketplace).

Компанії, які зробили це:

Pipedrive, Insightly, ProsperWorks

Детальніше:

https://auth0.com/blog/how-to-get-from-0-to-10000-customers-with-b2b-app-marketplaces/

 1. Інтелектуальний хакер SEO

Подивіться на найвищі ключові слова, що конвертуються всередині AdWords, а потім створіть SEO-стратегію, щоб також досягти, щоб ці ключові слова були організованими. Або якщо ви робите’t запустіть AdWords, перегляньте звіт про пошукові запити в консолі пошуку Google, щоб побачити, які ключові слова отримують кліки на вашому веб-сайті, але вони знаходяться на сторінці 2 та потребують переходу на сторінку 1.

Компанії, які зробили це:

Оптимізовано, важіль, simPRO

Детальніше:

http://searchengineland.com/how-to-leverage-ppc-to-discover-high-converting-keywords-for-seo-131862

 1. Злом інтеграції SEO SEO

Створіть сторінку, яка розповідає про вашу інтеграцію з іншими партнерами з програмного забезпечення, тому коли хтось шукає конкретний випадок використання програмного забезпечення ваших партнерів по інтеграції, яке вирішує ваше програмне забезпечення, ваш веб-сайт з’явиться.

Компанії, які зробили це:

Zapier, Xero, Klipfolio

Детальніше:

https://zapier.com/zapbook/slack/trello/

 1. Зловмісний маркетинг з вмістом 3000 слів

Напишіть 3 000+ поглиблених статей у блозі, які детально висвітлюють певну тему. У статті опублікуйте цитати представників впливових галузей та зв’яжіться з дослідженнями інших авторитетних блогів, а потім надішліть їм електронну пошту, щоб вони повідомили, що ви означили їх у своїй статті, щоб сприяти обміну соціальними ресурсами..

Компанії, які зробили це:

Буфер, Моз, Shopify

Детальніше:

https://www.quicksprout.com/2017/01/04/a-step-by-step-guide-to-producing-a-3000-word-article-on-any-topic/

https://visioneerit.com/7-tips-can-growth-hack-social-media-presence-today/

 1. Злом реакції опитування

Надішліть опитування до списку розсилки та запропонуйте респондентам можливість виграти кекси. Випадково виберіть 10 учасників опитування, щоб отримати десяток кексів. Доведено, що люди швидше отримають десяток кексів, ніж iPad.

Компанії, які зробили це:

RJMetrics

Детальніше:

https://thinkgrowth.org/the-greatest-marketing-growth-hack-of-all-time-hint-cupcakes-784ccaa3f78

 1. Висококваліфікований рубіж

Переконайтеся, що спочатку кожен, хто купує ваше програмне забезпечення, повинен пройти цей процес, перш ніж ви пробуєте його пробну версію або демонстрацію вашого програмного забезпечення (якщо це не реферал). TOFU: найпопулярніший вміст (наприклад: звіт, довідка, прокрутка файлу тощо), МОФУ: фрагмент вмісту середньої частини воронки (вебінар, відео тощо), БОФУ: знизу -зміст послідовності воронки (приклади, демонстрація, виклик стратегії тощо).

Компанії, які зробили це:

HubSpot

Детальніше:

https://rocketshipgrowth.com/the-most-scalable-channel-for-large-highly-qualified-saas-leads-hint-its-not-facebook-4c6fe110a6e7

 1. Вміст Repost Hack

Виконайте ці 5 кроків.

 1. Крок 1. Надішліть електронну пошту до свого списку зі своєю статтею (у будь-який час у вас є найвища відкрита ставка, виходячи з вашої історичної статистики електронної пошти).
 2. Крок 2. Надішліть статтю про облікові записи соціальних мереж, як тільки буде надіслана електронна пошта.
 3. Крок 3. Шукайте канали, що стосуються вашого бізнесу, і надсилайте туди посилання (наприклад, форуми, групи FB, Slack групи).
 4. Крок 4: Почекайте кілька днів, щоб отримати деякі аналітичні дані (статистика, обмін та коментарі).
 5. Крок 5: надсилайте електронні листи чи редактори твіттів великих видавців, які повідомляють про вашу тематику вмісту зі скріншотом із підтвердженням тяги (наприклад: “Моя публікація має 50% частки, скріншот додається, можливо, репост?”).
Компанії, які зробили це:

Uber, HubSpot, KISSmetrics

Детальніше:

https://rocketshipgrowth.com/how-to-promote-b2b-saas-content-eab660ee2407

 1. Злом ПР-люфту

Поганий піар? Бути звинуваченим як “розіграш”? Створіть спеціальний веб-сайт, де ви розгортаєте історію, представляєте факти та демонструєте соціальне підтвердження, щоб довести свою версію історії та перетворити ненависників у клієнтів.

Компанії, які зробили це:

Freshdesk

Детальніше:

http://ripoffornot.org/

 1. Процес Leapfrog у Twitter

Пройшли дні, коли ви можете написати коротку, 500-словну публікацію в блозі на тему і очікувати, що сотні, якщо не тисячі відвідувачів знайдуть її в Інтернеті. Тих днів “публікувати і молитися” вже давно минуло. Сьогодні потрібно більше зусиль, щоб їх помітити. Введіть “Метод Leapfrog у Twitter”. Це процес, який допомагає доставляти ваші нещодавно опубліковані статті до сотень високо націлених читачів.

 1. Крок 1: Напишіть одну статтю 10x / badass на тему, яку ви добре знаєте
 2. Крок 2. Визначте людей, які поділилися подібними статтями в соціальних мережах
 3. Крок 3: Поділіться статтею з цими людьми
Компанії, які зробили це:

Джунто

Детальніше:

ПРИЙНЯТТЯ РОСТІВ ШАКІВ (ПЛАТЕНИЙ МАРКЕТИНГ)

 1. Низькобюджетний рекламний злом

Перенаправляйте людей, які побачили сторінку продажів вашого товару SaaS І не отримали безкоштовної пробної / демо-версії / придбали І, які є користувачами певних фан-сторінок (наприклад, ваш найбільший конкурент). При такому багатошаровому націлюванні ваша аудиторія буде дуже маленькою, що дозволяє витрачати менше 10 доларів США на день, створити рекламу, яка розмовляє спеціально з цільовою аудиторією, щоб ви могли збільшити показник кліків і збільшити кількість конверсій, що в черга знизить вартість вашої реклами.

Компанії, які зробили це:

SamCart

Детальніше:

http://www.digitalmarketer.com/buying-website-traffic/

 1. Злом вхідного ретаргетингу

Перетворіть більше вхідного трафіку в потенційні клієнти, перенацілюючи їх у ці 8 рекламних мереж: GDN, Facebook, Gmail, YouTube, Instagram, Twitter, Taboola, Yahoo Gemini та AOL ONE.

Компанії, які зробили це:

Оптимізовано

Детальніше:

https://rocketshipgrowth.com/how-the-worlds-biggest-saas-companies-leverage-inbound-to-dominate-a-market-cae780d38bcd

 1. Хак AdWords SaaS

Націліться на конкретні, галузеві та високо конвертовані ключові слова конкурента. Наведіть людей прямо на цільові сторінки, орієнтовані на особливості та галузь, із закликом до дії, щоб демонструвати демонстрацію вашого програмного забезпечення, щоб надати людей по телефону з продажами.

Компанії, які зробили це:

NetSuite, Zoho, Freshdesk

Детальніше:

https://rocketshipgrowth.com/how-we-outcompete-ebay-on-google-adwords-without-a-big-ad-budget-885e22d4e619

 1. Злом для гіперзростання КПП

Запустіть оголошення Google на цільову сторінку для безкоштовної реєстрації пробної версії або демо-дзвінка. 1-10% перетворить. Щоб конвертувати інші 90% + переназначити їх за допомогою головних оголошень FB, використовуючи більш м’які продажі (як, наприклад, білий папір). З цього приводу вони ведуть кампанію з автоматизації маркетингу (наприклад, міні-курс електронної пошти) і підштовхують їх розпочати пробну версію або замовити демонстраційну версію зі своєю командою з продажу.

Компанії, які зробили це:

Крапельний, оглядовий мавп, пардо

 1. Злом Pixel Swap

Знайдіть іншу компанію, яка продає тому ж цільовому клієнту, що і ви (але не є конкурентоспроможним), і запропонуйте співпрацювати з ними, розмістивши їх піксель для перенаправлення на вашому веб-сайті, а вони розміщують ваш піксель для перенаправлення на їх веб-сайті за допомогою інструменту, як Perfect Audience Підключення. Використовуйте рекламні кампанії з перенаправленням у Facebook, щоб залучати нові, економічно вигідні підводи до вершини вашої лійки за допомогою свинцевого магніту TOFU.

Компанії, які зробили це:

Нова Relic, SendGrid, Runscope

Детальніше:

http://marketingland.com/perfect-audience-launches-partner-retargeting-network-direct-target-others-sites-visitors-83518

 1. Хак конкурента AdWords

Якщо у вашому просторі є великий конкурент, якого шукають багато людей, але ваш SaaS пропонує кращі співвідношення ціни та якості, кращі функції або кращу репутацію, ви можете орієнтуватися на умови їхньої торгової марки. Щоб зробити це успішно, не витрачаючи маркетинговий бюджет, спочатку визначте свою унікальну крапку (тобто: співвідношення ціни та якості, репутації). По-друге, цільові ключові слова, засновані на вашій USP (тобто: особливості = [mailchimp], співвідношення ціни та якості = [mailchimp ціна], репутація = [огляд mailchimp]). По-третє, створіть цільову сторінку, яка показує, наскільки ви кращі за свого конкурента в цій області, за допомогою таблиці порівняння, щоб ваше оголошення було більш релевантним та отримувало показ.

Компанії, які зробили це:

Домофон, швидкі книжки, Wrike

Детальніше:

https://www.intercom.com/customer-support/zendesk-alternative

 1. The Algorithm Trial Signup Hack

Розмістіть піксель відстеження конверсій FB на сторінці, на яку люди приземляються після реєстрації на пробне програмне забезпечення, створіть аудиторію Lookalike на основі людей, які потрапили в піксель відстеження конверсій, а потім створіть кампанію FB за допомогою мети “Конверсії веб-сайтів”. відправлення вашої аудиторії трафіку на сторінку з безкоштовною пробною пропозицією. Facebook використовуватиме свій алгоритм для націлювання на людей, які найбільш схожі на людей, які вже зареєструвались та здійснили конверсію на вашому сайті.

Компанії, які зробили це:

InVision, Treehouse, Асана

 1. Facebook TOFU Hack

Використовуйте ведучі реклами FB, щоб привернути людей до свинцевого магніту (наприклад: приклади конкретних вертикалей, довідки тощо). Ви збільшите кількість конверсій, оскільки коли хтось натисне на вашу провідну рекламу, відкриється форма з автоматично заповненою контактною інформацією FB. Потім використовуйте електронні листи з автоматизованим маркетингом, щоб сприяти появі запитів на демонстрацію вашого програмного забезпечення.

Компанії, які зробили це:

Infusionsoft, Salesforce, InsightSquared

 1. Тематичний випадок, що перешкоджає злому

Переназначте відвідувачів веб-сайту на сторінку вивчення конкретного випадку (наприклад: подивіться, як Боб, CMO в Zendesk використовував нас для того, щоб виконати XYZ) із закликом до дії в кінці тематичного дослідження для демонстрації (виключайте свій список платних користувачів, щоб ви не витрачайте бюджет на рекламу). Згрупуйте відвідувачів веб-сайту, які бачать тематичний випадок, в унікальну аудиторію, а потім показуйте їм рекламу в новому випадку, щоб ваші найбільш зацікавлені перспективи продовжували бачити нові, нові кейси у послідовному порядку, який ви налаштували..

Компанії, які зробили це:

simPRO

Детальніше:

http://www.jonloomer.com/2016/05/10/facebook-website-custom-audience-enhancements/

 1. Зловмисна аудиторія прихильності

Створіть аудиторію з людей, які відвідали конкретні веб-сайти, які ви визначаєте (ваші конкуренти, блоги, галузеві публікації тощо), а потім націліть їх на показ медійних оголошень Google. Хтось, хто бачить медійну рекламу, ще не обов’язково цікавиться вашим товаром, тому пропонуйте вміст, який, на вашу думку, буде цінним і корисним для ваших перспектив розвитку довіри та поінформованості про бренд (наприклад, вебінар, довідка та ін.).

Компанії, які зробили це:

Зендеск, Інтуїт, Емма

Детальніше:

https://support.google.com/adwords/answer/2497941?hl=uk-AU

 1. Хак конкурента Gmail

Показуйте рекламу Gmail людям, які отримують електронні листи ваших конкурентів. Щоб отримати найточніше націлювання, націліть на ваші конкуренти домени, використовуючи розташування домену.

Компанії, які зробили це:

DigitalOcean

 1. The Hack Tech Stack Hack

Використовуйте інструмент списку ведучих, наприклад BuiltWith, щоб скласти список осіб, які приймають рішення, в ідеальних цільових компаніях, які використовують програмне забезпечення вашого конкурента. Завантажте електронні адреси осіб, які приймають рішення, у спеціальну аудиторію, на яку можна розміщувати оголошення. Потім створіть з цієї користувацької аудиторії схожу сходинку, щоб орієнтувати ваші оголошення на ще більш кваліфіковані перспективи (почніть з 1% аудиторії схожих на пошук, а потім збільшуйте масштаб, як ви бачите результати).

Компанії, які зробили це:

Вбудований, Datanyze

 1. Злом YouTube Ads

Використовуйте вкладені реклами YouTube для націлювання на конкретні канали YouTube, релевантні вашому ринку, і платіть лише у тому випадку, якщо хтось переглядає останні 30 секунд.

Компанії, які зробили це:

Бажаник, Salesforce

Детальніше:

http://www.digitalmarketer.com/youtube-ad-types/

 1. The Native Ads Hack

Перегляньте звіт “Конверсії” всередині Google Analytics, щоб визначити URL-адреси вмісту вашого блогу з найбільшою кількістю
привести конверсії. Рекламуйте свою найвищу частину контенту блогу в рекламних мережах, таких як Taboola, Outbrain або Twitter.

Компанії, які зробили це:

Netflix

Детальніше:

https://blog.hubspot.com/agency/native-ads-201

МОНЕТИЗАЦІЯ РОСТІВ ШАКІВ

 1. Злом персоналізації голосової пошти

Коли хтось підключиться до одного з ваших головних магнітів, зберіть їх номер мобільного телефону та використовуйте Slybroadcast для запису особистого повідомлення, яке надсилається на голосову пошту.

 1. Пробний конверсійний хак

Надішліть цей семисловий електронний лист значному сегменту ваших випробувань, які не перетворили на платних клієнтів за допомогою цієї копії електронної пошти: “{{Ім’я}}, ви все ще шукаєте {{product}}?” Потім підготуйтеся до насиченого дня відповіді на електронні листи. Поєднайте це із The Neresistible Offer Hack, надіславши коротке спостереження, запропонувавши знижку або розширену пробну версію (особливо, якщо з цього часу змінилися товари), щоб повернути їх.

 1. Взяття на борт ретаргетингу

Після того, як хтось підписався на безкоштовну пробну версію, перенаправіть їх на рекламу, яка переходить на сторінку для безкоштовного вебінару або безкоштовного дзвінка з вашою командою з успіху клієнтів, щоб переконатися, що у них все готове до їхнього бізнесу, щоб підготуватися після закінчення судового розгляду..

Компанії, які зробили це:

Хейо

Детальніше:

https://rocketshipgrowth.com/how-to-increase-free-trials-to-paid-customers-with-onboarding-retargeting-5e8cc05e3756

 1. Злом оптимізації на борту

Відшукайте успішних клієнтів, які користуються вашим продуктом, і перегляньте, що вони зробили за перші 7-14 днів. Спробуйте знайти перші три найпоширеніші речі, які зробили ті люди, і вставте це в бал користувачів користувача. Це ті заходи, які ви хочете вести до себе. Оптимізуйте свої вбудовані повідомлення та повідомлення в додатках, щоб привести людей у ​​бік виконання цих трьох справ.

Компанії, які зробили це:

HubSpot

Детальніше:

https://www.saastock.com/blog/view/the-data-driven-marketing-playbook-with-hubspot-gocardless-and-idio

 1. Непереборна пропозиція зламати

Якщо цінність вашого програмного забезпечення говорить сама за себе, додайте електронний лист до своєї автоматизації маркетингу, щоб заохочувати купувати або демонструвати ваш продукт (наприклад: подивіться, як працює наше програмне забезпечення та отримайте подарункову карту Amazon на суму 25 доларів). Це може здатися спам-файлом, але багато великих B2B SaaS-компаній використовують його для створення кваліфікованих демонстраційних демонстрацій, оскільки він може перенести людей із того, щоб вас у № 101 було в списку пріоритетів, до №3.

Компанії, які зробили це:

Ведучі сторінки, перебірливі

Детальніше:

http://www.bizible.com/blog/4-b2b-saas-growth-hacks-that-helped-bizible-raise-8m

РЕЦЕНЗІЯ РОСТІВ ШАКІВ

 1. Злом відгуків клієнтів

Після того, як людина зареєструється та виконає всі поради щодо вбудованих інструментів у програмі, надішліть їм вітальне додаток
повідомлення та електронний лист, що пропонує надіслати подарунок наклейки поштою. У посиланні електронної пошти на форму, що збирає користувача’s поштова адреса. Внизу дайте людям два необов’язкові поля відповіді: 1) Що вас привело до [вашої програми]? Яку проблему ви хотіли вирішити? 2) Що б ми могли робити краще? Будь-яка функція / продукт нам бракує? Використовуйте Zapier, щоб надсилати відповіді з цих 2-х полів на дошку продуктів. Використовуйте дошку продуктів для вибору і ранжирування запитів функцій за пріоритетом користувачів, а також тим, як функція вписується у ваше більш широке бачення продукту.

Компанії, які зробили це:

CloudApp

Детальніше:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Злом реактивації продукту

Автоматично надсилайте цей електронний лист користувачам, які перебувають у них’t не використовував ваш продукт протягом 30 днів: “Мені було цікаво, чи не могли б ви зекономити секунду, щоб повідомити мені, що ви думаєте про продукт, і чи є у вас ідеї щодо того, що ми могли б зробити для вдосконалення? Натомість я’Ви пішли вперед і додали один місяць профільного плану до свого акаунта безкоштовно.

Компанії, які зробили це:

CloudApp

Детальніше:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Клейкий товарний злом

Для кожного рівня підписки у вашому продукті створіть серії електронної пошти з CTA, щоб увімкнути / пройти їх через найважливішу функцію цього цінового рівня (наприклад: електронна пошта №1 > Зачекайте 1 день > Електронна пошта №2 > Зачекайте 2 дні > Електронна пошта №3 > Кінцева кампанія). Потім розпочніть другу кампанію з трьома електронними листами, щоб увімкнути / пройти їх через наступну найважливішу функцію вашого продукту, щоб ви могли створити клейких користувачів, які мають меншу ймовірність.

Компанії, які зробили це:

CoSchedule

Детальніше:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Персоналізований злом звіту

Автоматизувати надсилання персоналізованого місячного звіту про показники, який містить підсумок того, що ваш клієнт досяг із вашим продуктом протягом місяця. Скористайтеся інструментом даних про клієнта, як-от «Сегмент», для передачі даних про використання вашого продукту в такий інструмент автоматизації маркетингу даних, як Customer.io. Налаштуйте тригери даних, використовуючи логіку “якщо / ще”, щоб дати своїм клієнтам діючі рекомендації щодо їхнього вдосконалення.

Компанії, які зробили це:

AdRoll

Детальніше:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Злом Гаміфікації продукту

Коли клієнт досягне певної віхи у вашій програмі, надішліть йому винагороду, поради про перехід до наступного рівня та заклик до дії для оновлення. Наприклад, для програмного забезпечення списку електронних листів Sumo:

 1. 1 Підписка електронної пошти = Наклейка Sumo (плюс підказки для отримання 100 підписників електронної пошти)
 2. 100 підписників електронної пошти = футболка Sumo (плюс поради для отримання 1000 підписників електронної пошти)
 3. 1000 підписників електронної пошти = сонцезахисні окуляри Sumo (плюс поради для отримання 10000 підписників електронної пошти)
 4. 10000 передплатників електронної пошти = капелюх Sumo (плюс підказки для отримання 100000 підписників електронної пошти)
 5. 100000 передплатників електронної пошти = обід Sumo Taco
Компанії, які зробили це:

AdRoll

Детальніше:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Злом NPS Churn Buster

Надішліть електронний лист усім користувачам через 1 день після закінчення безкоштовної пробної версії. В електронному листі використовуйте опитування NPS, яке запитує вашого користувача, наскільки ймовірним він рекомендувати ваше програмне забезпечення другові або колезі за шкалою від 0 до 10. Якщо оцінка NPS дорівнює <6 подякуйте їм за їх чесність і попросіть відгуків, якщо це 6-8 пропозицій продовжити їх безкоштовне випробування, якщо воно є >8 запропонуйте їм заохотити оновлення.

Компанії, які зробили це:

Згадування

Детальніше:

Добре …

Тепер ви оснащені купою діючих методів злому росту, які ви можете скопіювати & вставте і почніть працювати над вашим запуском.

Удачі!

Подяка та заслуга: Spreadshare.co та Rockethip Agency за надання натхнення та джерела даних для цієї посади.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map