Motor WP a zotrvačník sú obaja vysoko rešpektovaní hostitelia hostingu WordPress.


Kým WP Engine je o niečo populárnejší ako Flywheel, neznamená to, že Flywheel je niečo menej ako WP Engine. Obaja ponúkajú skutočne skvelé služby za prijateľné ceny.

zotrvačník vs wp motor wordpress hosting

Rozhodovanie o tom, s ktorým z dvoch ísť, môže byť zložité, ak nepoznáte jeho výhody a nevýhody.

V tomto Zotrvačník verzus WP Engine porovnanie, prejdem klady a zápory oboch webových hostiteľov, takže si môžete vybrať ten najlepší pre svoje potreby.

Konečné skóre

zotrvačník

Konečné skóre

WP Engine

Je to tesná rasa, ale WP Engine je víťazom medzi týmito dvoma hostiteľmi WordPress. Viac informácií o WP Engine vs Flywheel nájdete v nasledujúcej porovnávacej tabuľke:

plány

WP Engine aj zotrvačník ponúkajú veľmi podobné služby, ale za rôzne ceny. Zatiaľ čo plány spoločnosti WP Engine začínajú na 29 USD mesačne, Flywheel ponúka ľuďom, ktorí si chcú službu otestovať, ponuku na základnej úrovni. Ceny zotrvačníka začínajú už iba 14 dolárov mesačne.

Aby sme to dosiahli spravodlivým porovnaním, budeme porovnávať osobný plán WP Engine s osobným plánom zotrvačníka. Cena oboch cien je 29 dolárov mesačne. Ale obe majú rôzne vlastnosti a výhody, ktoré ponúkajú za rovnakú cenu.

Oba tieto plány povoľujú iba jednu stránku WordPress. Môžete však pridať ďalšie weby za ďalších 14,99 dolárov na web v službe WP Engine.

WP Engine Personal

 • 25 000 návštevníkov mesačne
 • 10 GB voľného miesta na disku
 • 1 stránka WordPress
 • Neobmedzená šírka pásma (prenos dát)
 • Od 29,00 dolárov mesačne

Zotrvačník osobný

 • 25 000 návštevníkov mesačne
 • 10 GB voľného miesta na disku
 • 1 stránka WordPress
 • Šírka pásma 500 GB (prenos údajov)
 • Od 15 dolárov mesačne

Vlastnosti

Pokiaľ ide o výber spravovaného hostiteľa programu WordPress, je potrebné nájsť veľa funkcií. Jednou z týchto funkcií je denné zálohovanie. Obaja tieto webové hostitelia ponúkajú bezplatné denné zálohy pre vaše webové stránky.

Google uprednostňuje zobrazovanie webových stránok, ktoré sú zabezpečené pomocou protokolu HTTPS. A ak ste sa už niekedy pokúsili nainštalovať certifikát SSL na svoju webovú stránku, vedeli by ste, že to môže byť bolesť v … viete. WP Engine aj zotrvačník ponúkajú bezplatný šifrovací certifikát SSL, ktorý môžete nainštalovať jediným kliknutím.

WP Engine Personal

WP Engine ponúka hviezdnu podporu a službu, vďaka ktorej je jedným z popredných webových hostiteľov v tomto odvetví. Zákaznícka podpora získala 3 ocenenia Stevie.

Ponúkajú prémiovú službu ukladania do pamäte cache s názvom Evercache, ktorá je navrhnutá tak, aby zvýšila rýchlosť vášho webu WordPress.

Ich plány sú takmer rovnaké ako Flywheel. Jedna vec, ktorá sa mi na ich plánoch páčila, je však to, že povoľujú ďalšie webové stránky za osobné plány iba za 14,99 dolárov.

Zotrvačník osobný

Rovnako ako WP Engine, aj zotrvačník ponúka službu ukladania do vyrovnávacej pamäte pre všetky vaše stránky WordPress, čím sa skráti čas načítania na polovicu. Ponúkajú plány, ktoré môžete použiť na spustenie webovej stránky založenej na šablóne jediným kliknutím.

Jedna vec, ktorá sa mi na Flywheel veľmi páči, je to, že vás nikdy nenabijú za to, že prešli cez miesto na disku alebo šírku pásma.

výkon

Každé polsekundové oneskorenie rýchlosti vášho webu môže mať za následok masívne zníženie nielen konverzných pomerov, ale aj rebríčka vášho vyhľadávacieho nástroja. Vyhľadávacie nástroje ako Google uprednostňujú zobrazovanie webových stránok, ktoré ponúkajú dobrý dojem používateľa.

funkcie hostenia wordpress

Keď načítanie vášho webu trvá veľa času, ľudia odchádzajú. A keď odídu, pošle spoločnosti Google signál, že vaša stránka nie je dôveryhodná, ani neposkytuje dobrú používateľskú skúsenosť. To môže mať za následok veľký pokles prevádzky vyhľadávacieho nástroja.

Teraz, keď príde na zlepšenie rýchlosti vašich webových stránok, môžete si prečítať a prečítať tisíc tipov a implementovať ich všetky. Ak však výkon vášho webového servera naštve, nič vám nepomôže získať z hľadiska rýchlosti žiadne zisky.

Je skutočne dôležité hostiť vaše stránky iba s webovými hostiteľmi, ktorí optimalizujú svoje servery na rýchlosť. Ďalším faktorom, na ktorý by ste mali pamätať, je prevádzková doba webhostingu. Aj keď nemôžete poznať správnu dostupnosť vášho hostiteľa webu (pretože ho môžu falošný!), Musíte zistiť, aké záruky môže hostiteľ hostiteľa ponúknuť..

Prevádzková doba motora WP

WP Engine má hviezdnu reputáciu, pokiaľ ide o Managed WordPress Hosting. Aby táto reputácia zostala nedotknutá, spoločnosť WP Engine robí všetko, čo je v jej silách, aby udržala svoje servery v prevádzke najmenej 99,9% času. Poskytujú 5% z vášho plánu ako kredit, ak nedokážu udržať váš web na 99,95% času.

Prevádzka zotrvačníka

Na rozdiel od služby WP Engine Flywheel neponúka SLA (Service Level Agreement), takže ak dôjde k poklesu vašich stránok, nezískate žiadny bezplatný kredit. Ale rovnako ako WP Engine, Flywheel má povesť udržať a oni dokážu udržať 99,9% dostupnosti.

Otáčky motora WP

homepage:

Test rýchlosti domovskej stránky motora WP

Stránka s cenami:

Test rýchlosti stránky cenovej stránky WP

Rýchlosť zotrvačníka

homepage:

Test rýchlosti domovskej stránky zotrvačníka

Stránka s cenami:

Test rýchlosti stránky zotrvačníka

Klady a zápory

Nejde o kontrolu, ak nekončí zoznam kladov a záporov:

WP Engine Personal

Pros:

 • Ponúka veľkorysú 60-dňovú záruku vrátenia peňazí.
 • Ponúka bezplatnú službu čistenia po hacknutí.
 • Bezplatné denné zálohy.
 • Inštalácia jedným kliknutím zadarmo Poďme šifrovať certifikát SSL.

Zápory:

 • Na rozdiel od zotrvačníka, WP Engine nemigruje vaše stránky na ich servery. Musíte to urobiť sami pomocou bezplatného doplnku WordPress.
 • Podporu Live Chat získate iba na základe osobného plánu.
 • Plány začínajú na 29 dolárov mesačne, takže nie je možné vyskúšať službu.
 • Služba CDN stojí 19,9 dolárov mesačne. Zotrvačník za to účtuje iba 10 dolárov mesačne.

Zotrvačník osobný

Pros:

 • Bezplatná migračná služba pre všetky vaše stránky.
 • Za šírku pásma alebo miesto na disku nie sú účtované žiadne poplatky za prekročenie ceny.
 • Zadarmo zašifrujeme certifikát SSL, ktorý môžete nainštalovať jediným kliknutím.
 • Ponúka bezplatnú službu čistenia po hacknutí.
 • Plány začínajúce iba na 14 USD. Umožní vám ochutnať túto službu.
 • Bezplatné denné zálohy.
 • Na rozdiel od služby WP Engine musíte za povolenie služby CDN platiť iba 10 dolárov mesačne.

Zápory:

 • Na rozdiel od služby WP Engine nemôžete do svojho plánu pridať ďalšie weby za 14,99 dolárov za web.

Porovnávacia tabuľka zotrvačníka verzus WP

zotrvačníkwp motor
Spoločnosť bola založená v:20122010
Hodnotenie BBB:NeohodnotenýB+
adresa:1405 Harney St # 201, Omaha, NE, 68102, Spojené štáty504 Lavaca Street, Suite 1000, Austin, TX 78701
Telefónne číslo:(888) 928 – 8882(512) 827 – 3500
Typy podpory:Telefón, živá podpora, chat, lístokTelefón, živá podpora, chat, lístok
Dátové centrumMesto New YorkUSA, Spojené kráľovstvo a Japonsko
Mesačná cena:Od 15 dolárov mesačneOd 29,00 dolárov mesačne
Neobmedzený prenos dát:Nie (od 250 GB)Áno
Neobmedzené ukladanie údajov:Nie (od 5 GB)žiadny
Neobmedzený počet e-mailov:žiadnyžiadny
Hostiteľ viacerých domén:žiadnyÁno (okrem Osobného plánu)
ControlPanelRozhranie FlyWheelPortál klienta motora WP
Záruka dostupnosti servera:99,99%99,90%
Garancia vrátenia peňazí:30 dní60 dní
bonusy & extra:Hostingové účty prichádzajú s certifikátom SSL zadarmo, bezplatnou migráciou stránok, nepretržitou podporou zákazníkov a množstvom ďalších.CDN (Content Delivery Network) je súčasťou profesionálnych a obchodných plánov. Technológia EverCache zrýchľuje načítanie stránky. Prenosné inštalácie a prevod fakturácie. Zdarma Šifrujme SSL certifikát. Nástroj na testovanie rýchlosti stránky.
Dobrý:Dobré vývojárske nástroje; Klonujte webové stránky, vykonávajte zmeny, duplicitné témy a oveľa viac pomocou našej úhľadnej sady vývojových nástrojov. Hosting, ktorý je určený pre weby WordPress. Zahrnutá je bezplatná služba migrácie stránok.Optimalizované pre WordPress: WP Engine je zameraný na poskytovanie najlepšieho možného hosťovania WordPress. Mierka veľkosti: Posuvné nástroje mierky WP Engine vám pomôžu nájsť plán, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Zabezpečenie zamerané na WordPress: WP Engine má DDoS a zmierňovanie sily hrubou silou, monitorovanie siete v reálnom čase a nepretržitú inštaláciu najnovších opráv a aktualizácií, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť vašich webových stránok..
Zlý:Nie je ideálny pre úplných začiatočníkov. Nie je ideálne pre weby iné ako WordPress.Iba hosťovanie WordPress: Služba WP Engine ponúka výhradne riadený hosting WordPress. Mocné drahé plány: Plány spoločnosti WP Engine prichádzajú s nákladnou sadou cenoviek, nehovoriac o obmedzení zdrojov.
stanovenie cenyOd 15 dolárov mesačneOd 29,00 dolárov mesačne

záver

Výber perfektného webhostingu je náročná úloha. Som si však istý, že táto príručka vám uľahčila výber (ak nie ľahký).

WP Engine a Flywheel sú seriózni weboví hostitelia, ktorí sú lídrom v riadenom priemysle Hosting Managed WordPress.

Čokoľvek si vyberiete, určite vám ponúkne skvelú hostingovú službu WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me