WP mootori ülevaade

WP Engine pakub hallatavat WordPressi hostimist saitidele kogu maailmas, pakkudes hämmastavat tuge, ja WordPressi jaoks optimeeritud äriklassi hostimist. Kuid kas WP Engine on teie jaoks parim valik?


Veebiettevõttena, kes soovib oma ulatust ja edu saavutada, peate leidma viise aja säästmiseks, saidi turvalisuse suurendamiseks ja tagama, et teie kasutajatel oleks teie saidil navigeerimise ajal võimalikult hea kogemus. Sellepärast armastavad nii paljud WordPressi veebisaitide omanikud WP mootor.

Ja eriti nende tuntud kiirustehnoloogiad. Kuna WP mootor on muutunud esimesena hallatud WordPressi host võtsid kasutusele Google’i pilvplatvormi uusim infrastruktuur, Arvutatud optimeeritud virtuaalsed masinad (VM) (C2).

WP Engine pakub nüüd jõudlust, mis on 40% kiiremini. See on lisaks tarkvara optimeerimisele, mille tulemuseks on kogu platvormi jõudluse paranemine 15%.

WP Mootori kiirustehnoloogia on peamine omadus, mida kliendid nende juures kõige rohkem armastavad.

Arvustused TwitterisEnamasti positiivsed arvustused inimeste poolt Twitteris

Selles WP mootori ülevaade Vaatan väga põhjalikult plusse ja miinuseid ning teen oma ülesanded, et aidata teil otsustada enne, kui registreerute koos nendega oma WordPressi saidile.

Sellel lingil klõpsates saate oma WordPressi veebisaiti ainult hostida 25 dollarit kuus (tavaliselt 30 dollarit kuus), kui seda makstakse igal aastal.

Mida saate sellest arvustusest teada

 1. Plussid

Siinkohal uurin, mis nende oma on, sest eriti kolme S-i veebimajutuse ümber on palju positiivseid; , turvalisus ja tugi.

 1. Miinused

Neil on palju asju õigesti, kuid nagu iga seal pakutava (hostimise) teenuse puhul, pole see kõik täiuslik, siin kaan ma nende .

 1. Plaanid & hinnad

Siinkohal uurin nende erinevaid ja millised on need omadused, mis nende erinevate plaanide juurde kuuluvad.

 1. Kas WP mootor on hea?

Lõpuks mähkan asjad kokkuvõttesse ja annan teada, kas tegemist on hallatava WordPressi hostimisteenusega .

Hallatud WordPressi hostimine on esmaklassiline teenus, mis on mõeldud mitte ainult teie saidi andmete hostimiseks ja kiireks edastamiseks saidi külastajatele, vaid ka abistamiseks saidiomanikel halveneva veebisaidi haldamisega kaasnevate tüütute ülesannete haldamisel.

Kuigi igal hallataval WordPress-hostil on erinev komplekt funktsioone, tuleks põhirõhk pöörata saidi kiirusele, jõudlusele, klienditeenindusele ja turvalisusele.

wp mootori ülevaade

Vaatame siis, kuidas nad selles WPEngine arvustuses mõõdavad.

WP mootori plussid

2010. aastal Austinis, Texases asutatud WP Engine pakkus spetsiaalset WordPressi hostimist, kuna WordPressi sisuhaldussüsteem tõestas end jätkuvalt kõige populaarsema blogimisplatvormina..

See on loodud maailmatasemel võrgutaristule, integreeritult arenenud tehnoloogiapartneritega nagu Google, AWS ja New Relic. See on eraomandis olev ettevõte, millel on 18 kogu maailmas asuvat andmekeskust..

WP Engine usub avatud lähtekoodiga jõududesse. nad on ehitanud oma WordPressi digitaalse kogemuste platvormi (DXP), mida toidab üle 30 avatud lähtekoodiga tehnoloogia.

Kuid kas need on tänapäeval kõige paremini hallatavad WordPressi hostimislahendused? Vaatame ja vaatame.

1. Lõõskav kiirus

Paljud tegurid mõjutavad seda, miks teie veebisait laadib kiiresti ja toimib kogu aeg, hoolimata sellest, kui suur see on. Õnneks on WP Engine kõige peal.

Kiiruse olulisust ei saa alahinnata ja siin on neil selle kohta öelda:

Kiire laadimiskoha olemasolu on tänapäeval hädavajalik, millist kiirustehnoloogia virna WP Engine kasutab?

Töökoha kiirus on WP Mootori oluline eristaja. See on meie platvormi üks peamisi tunnusjooni, mis eristab meid konkurentidest. Selle taga olev tehnoloogia hõlmab ühe klõpsuga CDN-integratsiooni, meie kohandatud NGINX-laiendit ja SSD-tehnoloogiat. CDN vähendab dramaatiliselt vara ootamise aega ja tagab ressursside vabastamise oluliste taotluste jaoks. NGINX-integratsioon pakub teie külastajatele paremat kogemust, eelistades inimeste päringuid automatiseeritud süsteemitaotlustele. Ja SSD-tehnoloogia aitab vältida RAM-i küllastumist ja parandab taustaprogrammi renderdamist. Meie tehnoloogiapaki sügavamale sukeldamiseks vaadake seda lehte.

Infrastruktuuri üldisest vaatepunktist oleme teinud koostööd Amazoni veebiteenuste ja Google’i pilveplatvormiga, et pakkuda klientidele erinevaid ettevõttesõbralikke lahendusi, mis pakuvad välkkiireid, skaleeritavaid, väga kättesaadavaid ja turvalisi elamusi. Lisaks võimaldavad sellised kvaliteetsed partnerid meil pakkuda andmekeskusi väga erinevates kohtades – kokku 18. See ülemaailmne kohalolek annab meile võimaluse teenindada rohkem kliente kohalikul tasandil, kus nad näevad selle tulemusel veelgi jõudlust ja kiiruse paranemist.

WPEngine'i logo
Robert Kielty – WP Mootori sidusettevõtte juht

CDN-teenused

Nad on teinud koostööd StackPathiga (endine MaxCDN), et võimaldada kõikidele oma klientidele juurdepääs sisuvõrgu edastamisteenustele. CDN-i kasutamine võib drastiliselt vähendada latentsusaega ja parandada saidi kiirust, kuna kogu maailmas tegutsevad serverid töötavad koos, et pakkuda saidi sisu kasutajatele vastavalt nende geograafilisele asukohale. CDN on kõigi plaanidega tasuta.

WP Mootori EverCache tehnoloogia

Nad on ehitanud läbi aegade ühe skaleeritavama WordPressi arhitektuuri – EverCache -, et pakkuda kiirust ja käsitleda liikluse kasvu kõikidel nende hostitavatel veebisaitidel ilma seisakuid.

Selle saavutamiseks kasutavad kliendid mitmesuguseid CDN-teenuseid, EverCache’i agressiivset vahemällu salvestamist ja värskendavat reageerimist, kui teie veebisaidil ilmub midagi uut. Teisisõnu, teie sait edastab sisu kiiresti kogu maailmas inimestele, vahemällu salvestab kogu staatilise sisu ja värskendab teie saiti isegi siis, kui teete muudatusi..

wp mootori vahemälu

Lehe vahemälu, vahemälu ja objektide vahemälu (see peab kasutajaportaalis olema lubatud) on sisseehitatud ja seda saab WordPressi administraatorialast hõlpsalt puhastada.

WP Engine salvestab agressiivselt vahemällu kõik alates lehtedest kuni voogudeni kuni alamdomeenide 301 ümbersuunamiseni; see muudab teie saidi laadimise välkkiireks.

WP Mootori lehe jõudluse tööriist

Kasutajaportaalis on kõigil klientidel juurdepääs lehe jõudluse tööriistale. Selle kasutamiseks peate sisestama ainult oma saidi URL ja vaatama, kui hästi see toimib.

wp mootori pöörlemiskiiruse testimise tööriist

Selle tööriista pakutavate andmete jaotus on järgmine:

 • Soovitused saidi kiiruse ja jõudluse parandamiseks
 • Sekundite arv, mis kulus brauseril esimese objekti ekraanil kuvamiseks
 • Keskmine aeg, mis kulub teie veebisaidi kõigi nähtavate osade kuvamiseks ekraanil
 • Analüüsitava veebisaidi taotletud ressursside arv (sealhulgas ressursid, näiteks pildid, fondid, HTML ja skriptid)
 • Kõigist teie lehelt kasutaja brauserisse üle kantud elementide failisuurus kokku

Arvan, et üksi soovitused on tõesti kenad. Need säästavad teie aega, kui peate kasutama kolmanda osapoole tööriistu, nagu Google PageSpeed ​​Insights, ja pakuvad palju täiendavaid ressursse, mis aitavad selgitada soovitusi neile, kes ei saa aru.

kiirussoovitused

Lõpuks, WP Engine on PHP 7.2 valmis ja annab isegi kõigile, sõltumata sellest, kas nad kasutavad oma hostimist või mitte, juurdepääsu oma eksklusiivsele WP mootori kiiruse tööriistale (kuigi tulemuste saamiseks peate siiski andma e-posti aadressi, mis võib-olla ei sobi mõnega ).

tasuta kiirustesti tööriist

Minu enda kiiruskatse

Siin tahtsin näha, kui kiiresti WPE laeb, mitte kasutades oma kiiruse testimise tööriistu.

Ma lõin WordPressi saidi, mida hostiti WP Engine’i 25-dollarise kuuplaaniga (makstakse igal aastal), seejärel läksin edasi ja installisin GeneratePressi teema tasuta versiooni koos mõne näiva sisuga ajaveebi postituste ja lehtedega.

Kui kiire on WP Engine? Noh, väga kiire tegelikult…

mootori pöörlemiskiiruse katse gtmetrixil

GTmetrixi andmetel on mu sait täis laaditud 0,8 sekundit. Edasisi käsitsi jõudluse optimeerimisi pole vaja tänu sisseehitatud lehe vahemällu, Memcachedile ja objektide vahemällu salvestamisele.

Samuti tahtsin näha, kuidas nende esinemine natuke stressi all püsis, nii et jooksin a Löögikatse simuleerib 30 aktiivset külastajat, kes tulevad saidile 3-minutise perioodi jooksul.

koormuse löögikatse

See diagramm näitab, et kui külastajate arv suureneb (roheline joon), püsivad lehe laadimisajad (sinine joon) umbes 40 millisekundit (roheline joon).

See on tõesti hea asi, kuna see tähendab, et rohkem saidile tulevaid külastajaid ei vähenda toimivust.

2. Täpsemad turvafunktsioonid

WP Engine teab, kui oluline on saidi turvalisus, eriti ulatust suurendavate veebisaitide jaoks. Seetõttu pakuvad nad oma klientidele mitmeid esmaklassilisi turvafunktsioone, mis on loodud teie saidi andmete kaitsmiseks.

 • Ohu tuvastamine ja blokeerimine. Nende platvorm kontrollib kogu saidiliiklust, otsides kahtlaseid mustreid ja blokeerides automaatselt pahatahtlikud rünnakud.
 • Veebirakendused. Nii WordPressi kui ka nginxi kihis esinevad veebirakenduste rünnakud tuvastatakse ja paigaldatakse kohe, enne kui need mõjutavad teie veebisaiti negatiivselt.
 • WordPressi tuum. WP Engine’i ekspertide meeskond peab silmas kogu WordPressi kogukonda, sõltumata sellest, kas nad kasutavad oma hallatud hostimisteenuseid või mitte. Kui töötatakse välja WordPressi põhipaik, antakse see WordPressi kogukonnale kaalumiseks.
 • WordPressi pistikprogrammid. Pistikprogrammide installeerimise ja värskendustega ei tegele WP Engine, seega hoiate kontrolli oma veebisaidi kujunduse ja funktsionaalsuse üle. WP Mootori pistikprogrammide arendajad hoiavad pistikprogrammide nõrkusi silm peal, et nende kliendid ei satuks pahatahtliku tegevuse ohvriks..
 • Automatiseeritud parandamine ja värskendused. Nad paigavad WordPressi tuuma automaatselt, nii et te ei pea muretsema haavatavuste pärast.
 • Automaatne varundamine. Igaks juhuks, kui teie veebisaidiga juhtub midagi, on WP Engineil teie saidi varukoopia, mida on lihtne taastada. Tegelikult teevad nad iga päev varukoopiaid ja neil on ühe klõpsuga taastamisvalik.

Lisaks kõigele pakub WP Engine ennetamist DDoS-i rünnakute, julma jõu katsete ja JavaScripti / SQL-i süstimise rünnakute vastu. Lisaks on nad teada, et nad teevad koostööd kolmandate osapoolte turvaettevõtetega rutiinsete koodide ülevaatuste ja turvaauditite tegemiseks, et veenduda, kas kõik on kiire.

Ja parim osa? Kui teie WordPressi saiti häkitakse, parandavad nad selle tasuta.

3. Erakorraline klienditugi

WP Engine on tuntud tänu sellele, et tal on täheline klienditugi. Tegelikult on neil 24/7/365 käsutuses üle 200 teeninduseksperdi, kes pakuvad klientidele üks-ühele klienditugi.

Tugiteenuste asukohti on kolm, nii et keegi on kogu aeg saadaval. Ja pealegi ei toeta tugimeeskond teid lihtsalt hostimisprobleemide lahendamisel. Nad on ka WordPressi eksperdid, kes aitavad probleeme diagnoosida ja saidi optimeerimist soovitada.

Tugiteenuste kasutajatele pääsete juurde järgmiste kanalite kaudu:

 • Ööpäevaringselt toimuva reaalajas vestluse tugi kõigil müügi küsimustel, mis teil võivad tekkida
 • 24-tunnine telefonitugi müügiküsimuste korral
 • Kasutajaportaali tugi mis tahes tehnilise hostimise või WordPressi probleemide korral
 • Arvelduse tugiteenuste jaotis teie kontoga seotud probleemide lahendamiseks
 • Üldine teadmistebaas mitmesuguseid teemasid käsitlevate artiklitega

Tugimeeskond uhkeldab vähem kui 3-minutilise reaalajas vestluse reageerimise ajaga ja tugeva Net Promoter Score’iga – 82, mis tõestab, et kliendi õnn on nende peamine tähelepanu.

Ja et neid proovile panna, võtsin tugimeeskonnaga ühendust juba varakult kell 4.45 ja kindlasti oli umbes 30 sekundi jooksul keegi mu küsimustele vastamas.

wp-mootori vestluse tugi

Meeskonna liige, kellega vestlesin, oli sõbralik ja asjatundlik ning vastas meeleldi kõigile küsimustele.

Klientidest rääkides …

WP Engine pakub hulga ainulaadseid funktsioone, millist funktsiooni või tööriista teie kliendid kõige rohkem armastavad?

WP Mootori tooteportfell on paari viimase aasta jooksul märkimisväärselt kasvanud. Tegelikult käivitasime just oma kõrgtehnoloogilise täiustatud turvalahenduse Global Edge Security. Sõltuvalt kliendist võite näha erinevate tööriistade jaoks erinevaid eelistusi. Näiteks kliendid, kes on pühendatud serverites, naudivad tõesti SSH Gateway juurdepääsu. Väiksema, jagatud plaanidega poole pealt kiidavad agentuurid ja vabakutselised arendajad alati meie platvormi arendus- ja tootmiskeskkondade kergust, eriti rõhutades meie tüüpilist teisaldatavat installifunktsiooni.

Meie toiminguid võimaldavad ülevaateriistad, nagu lehe toimivus ja sisu toimivus, on alati löögi all. Kuid üldiselt oleks meie kõige populaarsem tööriist rakenduste toimivus. See pakub kooditasemel nähtavust, et aidata meeskondadel kiiremini tõrkeotsingut teha, oma WordPressi kogemusi optimeerida ja arendamise paindlikkust suurendada. See annab arendus- ja IT-töörühmadele nähtavuse, mida nad vajavad WordPressi digitaalsete elamuste loomiseks ja säilitamiseks.

WPEngine'i logo
Robert Kielty – WP Mootori sidusettevõtte juht

4. Garantiid

Peaaegu kõik hallatud WordPressi hostimisettevõtted pakuvad klientidele mingisuguseid garantiisid. Lõppude lõpuks on garantiid suurepärane viis usalduse loomiseks nende vastu, kes pole veel ettevõtet tundma õppinud ega armasta.

Nad pakuvad järgmisi garantiisid:

 • 99,95% serveri tööaja garantii ja 99,99% tööaeg täiustatud SLAga kasutajatele (välja arvatud vabanenud seisakuid, nagu plaaniline või hädaolukorras toimiv hooldus, beetateenused ja isegi vääramatu jõu sündmused)
 • kuigi see pole täiuslik, on neil suurepärane artikkel, mis selgitab tööaega, salapäraste 100% tööaja tagatiste taga olevat tegelikkust ja milliseid küsimusi peaksite potentsiaalselt veebimajutajalt küsima
 • 60-päevane raha tagasi garantii kõigil plaanidel, välja arvatud kohandatud plaanid

Võite ka väita, et WP Engine tagab saidi turvalisuse, kuna nad parandavad teie häkkinud saidi tasuta, mis suurema rünnaku jaoks võib ettevõtte diagnoosimiseks ja puhastamiseks maksta tuhandeid dollareid..

5. Lavastuskeskkonnad

Üks eelistatuimaid funktsioone, mida kõigile klientidele pakutakse, sõltumata nende hostimiskavast, on veebisaidi lavastamine.

Üleminekusaidi näol on tegemist lihtsalt teie veebisaidi kloonitud versiooniga, millel saate ohutult testida arendus-, kujundus- ja sisumuutusi.

WordPressi administreerimine

See funktsioon pakub palju eeliseid, näiteks:

 • Lihtne ühe klõpsuga lavastuse seadistamine WordPressi juhtpaneelil (või kasutajaportaalis)
 • Teie veebisaidi sõltumatu kloon, et testida teemasid, pistikprogramme ja kohandatud koodi, kartmata midagi rikkuda ja seisakuid kogeda
 • Võimalus märgata disaini või funktsionaalsuse vigu enne saidi ilmumist
 • Kohalik või veebipõhine seadistamine teie mugavuse huvides
 • Saidi lihtne ülekandmine lavastuskeskkonna ja elava keskkonna vahel

Ükskõik, kas teie meeskond töötab koos WordPressi saitide loomiseks klientidele või soovite lihtsalt mõnda asja oma veebisaidil katsetada, on WP Enginei lavastuskeskkonnaga lavastuskeskkonna loomine, arendamine ja haldamine ülilihtne..

6. Vaba juurdepääs Genesise raamistikule ja üle 35-aastasele premium-teemale

See on üks monstrumitehing, kui te minult küsite.

WP Engine omandas hiljuti StudioPressi ja kõik kliendid saavad selle juurde Genesise raamistik ja 35 premiumPressPress WordPressi teemat on kaasatud nende käivitus-, kasvu-, skaala-, preemia- ja ettevõtlusplaani tellimustesse.

Genesise raamistik ja StudioPressi teemad

StudioPressi teemad, mida toetab Genesis Framework, võimaldavad WP Engine’i klientidel hõlpsasti luua ilusaid ja professionaalseid WordPressi saite. Kõik teemad on otsingumootori jaoks optimeeritud, kiire laadimine lukustatud turvafunktsioonidega (ma tean, kuna see sait on üles ehitatud Genesise raamistikule).

StudioPressi omandamise kohta peavad nad ütlema järgmist:

WP Engine’i StudioPressi omandamine tabas paljusid üllatusena, miks otsustasite StudioPressi omandada?

WP Mootori põhirõhk on olnud ja on ka edaspidi WordPressi kogukonda panustamisel. Tegelikult on see veel üks meie väärtustest – pühendunud tagasi andmisele. Meie õigeaegne pühendumus, raha, kirjutamine, kodeerimine ja mõtte juhtimine oli 2018. aastal kokku rohkem kui 1,7 miljonit dollarit. StudioPressi omandamine on meie jaoks kogukonna tagasisõidupüüdlustes järgmine tase. Kuna WP Engine liigub tugevuselt tugevusse, on meil ressursse, mis aitavad Genesise raamistikul kasvada ja õitseda. Tegelikult kasutab Genesist 15% kõigist meie klientidest, 25% meie suurematest klientidest kasutab seda. Ettevõttena on see raamistik, millega oleme juba väga tuttavad.

Meie asutaja Jason Cohen ütles: „Me näeme võimalust investeerida Genesisesse, et areneda ja jätkata kogukonna teenimist, kes sellele toetub. See hõlmab investeerimist raamistiku taga olevatesse tehnilistesse jõupingutustesse, investeerimist uute teemade loomisesse
ning investeerimine raamistiku ja partnerite majandusse, kes loovad tooteid, mis seda toetavad ja millele toetuvad. Seda silmas pidades usume, et omandamine tuleb kasuks nii WP Engine’ile kui ka WordPressi kogukonnale ning see on tõepoolest meie ettevõtte püüdlus tagasi anda.

WPEngine'i logo
Robert Kielty – WP Mootori sidusettevõtte juht

WP mootori miinused

WP-mootoril on oma puudused, nagu seda teevad isegi parimad asjad elus.

Vaatame lähemalt, kas need põhjustavad teid soovi minna koos mõne teise hallatava WordPressi hostiteenuse pakkujaga.

1. Pole domeeni registreerimist ega e-posti majutust

Nad pakuvad klientidele ainult hostimisteenuseid, mis tähendab, et domeeninimede registreerimist pole saadaval.

See pole mitte ainult ebamugav (kuna peate domeeninime omandama kolmanda osapoole ettevõtte kaudu), ei ole mingit stiimulit kasutada nende domeeninimede tasuta domeeninime registreerimise saamiseks nende hostimisplaane.

Lisaks sellele ei saa te oma e-posti teenuseid hostida WP Engine abil. Ehkki mõned eelistavad hostida oma e-kirju kolmandate osapoolte platvormidel igaks juhuks, kui hostiserverid alla lähevad, ei meeldi teistele see.

Näiteks peate saama eraldi e-posti hostimise G sviit (varem Google Apps) alates 5 dollarist kuus e-posti aadressi kohta või Rackspace alates 2 dollarist kuus e-posti aadressi kohta.

2. Keelatud pistikprogrammid

Nagu me varem mainisime, on WP Engine veendunud, et selle infrastruktuuril on kõik, mida vajate oma saidi turvaliseks ja kiireks töötamiseks. Selle tulemusel on nad koostanud nimekirja Keelatud pistikprogrammid mis põhjustavad teadaolevalt probleeme nende siseteenustega.

Keelatud pistikprogrammide täielikku nimekirja näete siit. Vahepeal on siin mõned tuntumad keelatud pistikprogrammid:

 • Selliste pistikprogrammide vahemällu salvestamine nagu WP Super Cache, W3 Total Cache, WP File Cache ja WordFence. FYI WP rakett on lubatud / töötab.
 • Varukoopia pluginad nagu WP DB varundamine ja BackupWordPress
 • Seotud postituste pistikprogrammid nagu YARPP ja sarnased postitused
 • Katkise lingi kontrollija
 • EWWW Image Optimizer (kui te ei kasuta pilveversiooni)

Selle probleem on see, et paljudele meeldib, et WordPressi juhtpaneelil on vahemälupistikprogrammi abil kontroll näiteks saitide turvalisuse, varundamise, piltide optimeerimise ja isegi saidi kiiruse üle..

Ja kuigi WP Engine väidab, et nad käsitlevad seda kõike teie eest, ei pruugi mõned inimesed olla valmis loobuma igasugusest kontrollimisest ja loobuma oma lemmik pluginate kasutamisest, lootes, et WP Engine hõlmab neid kogu aeg.

3. cPaneli pole

Ehkki ehkki mitte täielik tehingupurustaja, on paljud majutusteenuse pakkujat otsivad inimesed harjunud ja eelistavad oma kontode ja veebisaitide haldamiseks traditsioonilist cPanelit..

WP mootoril on aga a omanduses olev kasutajaportaal mida tundub intuitiivne kasutada.

wp mootori kasutajaportaal

Kuid neile, kes ei soovi millegi uuega tegeleda, võib kasutajaportaal keerata nad nende kasutamisest eemale.

Lisaks sellele kuvatakse kasutajaportaalis teie kasutatavate külastajate arvu, ribalaiust ja salvestusruumi, mis tundub hea asi?

Noh, kuni sa mõistad, et kõigil saadaval olevatel hostimiskavadel on külastajad, ribalaius ja salvestuspiirid, mida mitte kõik hostingu pakkujad (hallatud ega muul viisil) ei tee.

4. Keeruline veebisait (esikülg)

Ehkki see võib mõnele tunduda väike, leidsin veebisaidil on natuke keeruline liikuda. Kuigi kõike selgitavat on palju teavet, soovin, et oleks lihtsam skeem.

Tegelikult peitsid mõned nende parimad omadused sügavalt tugiartiklitesse, muutes need raskesti leitavaks. Rääkimata sellest, et pidin lugema palju rohkem sisu kui oleksin soovinud leida lihtsaid vastuseid asjadele, mida soovisin teada WP Mootori hallatava hostimise kohta.

Kuid ma pean ütlema, et registreerumisel ja juurdepääsu saamiseks taustprogrammile on kõik väga hästi paigutatud, lihtne ja arusaadav.

WP mootori hostimiskavad

WP mootoril on 3 hallatava WordPressi hostimisplaani vahel valida kui vajate kohandatud plaani, mille loomiseks peate jõudma meeskonna poole.

wp mootori hinnakujundusplaanid

Igas kavas on komplekt konkreetseid funktsioone, mida saate täies mahus näha siin. Vaatame siiski iga plaani ja nende peamisi funktsioone, et saaksite näha erinevusi:

WP mootori käivitusplaan (alates aastas makstes 25 dollarist kuus)

Stardikava sobib ideaalselt neile, kellel on väiksemad WordPressi veebisaidid, kuid vajavad siiski eeliseid, mida hallatud hostimine pakub.

Selle kava põhijooned:

 • 1 WordPressi veebisait
 • Kuni 25 000 külastust kuus
 • 10 GB kohalikku salvestusruumi
 • 50 GB ribalaiust kuus
 • Saidi tasuta ränded
 • Ülemaailmne CDN
 • Automatiseeritud SSL-sertifikaadid
 • Lehe jõudluse tööriist
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi

WP mootori kasvuplaan (alates 115 dollarist kuus)

Kasvukava on mõeldud neile, kellel on WordPressi veebisaite, mis näevad jätkuvalt suuremat liiklust või vähemalt kavatsevad seda lähitulevikus teha.

Selle kava põhijooned:

 • 5 WordPressi veebisaiti
 • Kuni 100 000 külastust kuus
 • 20 GB kohalikku salvestusruumi
 • 200 GB ribalaiust kuus

Samuti on sellel olemas kõik muu, mis käivitusplaanil, lisaks imporditud SSL-sertifikaadid ja ööpäevaringne telefonitugi.

WP mootori skaala plaan (alates 290 dollarist kuus)

Skaalaplaan on mõeldud suurtele WordPressi veebisaitidele, mis vajavad hallatud hostimisteenuseid, et aidata neil püsida korras ja edukatena.

Selle kava põhijooned:

 • 15 WordPressi veebisaiti
 • Kuni 400 000 külastust kuus
 • 30 GB kohalikku salvestusruumi
 • 400 GB ribalaiust kuus

Samuti on sellel kõik muu, mis kasvukavas on.

Lisaks omandasid nad hiljuti StudioPressi, kõikidel klientidel on täielik juurdepääs premium Genesise raamistikule ja üle 35-aastased premium-teemad, mis on tehingu varastamine, kui te minult küsite.

Korduma kippuvad küsimused

Siin on vastused kõige sagedamini esitatavatele küsimustele:

 1. Millist tüüpi hostimisplaanid on WP Engine’is saadaval? Kõiki hostimisplaane hallatakse WordPressi hostimisel. Hinnad erinevad nende poolest, näiteks veebisaitide arv, ribalaius, salvestusruum ja eeldatavate külastajate arv kuus.
 2. Millist juhtpaneeli kasutatakse? WP Mootori kohandatud kasutajaportaal.
 3. Miks tähendab hallatud WordPressi hostimine?? Lühidalt öeldes, hallatud WordPressi hostimine tähendab, et teie hostiteenuse pakkuja hoolitseb selliste asjade eest nagu saidi turvalisus, kiirus, värskendused ja varundamine, nii et te ei pea.
 4. Mis juhtub, kui minu veebisait ületab minu plaanis lubatud külastuste arvu? WP Engine on väga selge, kui palju saidi külastajaid võib veebisaiti kuus külastada, võttes samas arvesse ka seda, et liikluses võib tekkida äkiline tõus. Sõltuvalt teie hostimiskavast saate ületatud tasu, mis põhineb teie saidil kogetud külastuste ületatud arvust. Lisateabe saamiseks vaadake üksikasjalikku selgitust siin.
 5. Kas ma saan SSL-sertifikaadi?? Jah, kõik domeenid, mida WP Engine majutab, saavad tasuta Let’s Encrypt SSL sertifikaadi ja saavad kasutajaportaalis ühe klõpsuga installida. Saadaval on ka muud tüüpi premium-SSL-sertifikaate.
 6. Kas ma saan e-posti kontot hostida?? Ei, WP Engine ei hostita nende platvormil e-posti teenuseid. Neil on siiski mõned kolmanda osapoole lahendused, mis võivad teie heaks töötada.
 7. Kas WP Engine pakub veebisaitide koostajat? Ei, nad pakuvad ainult WordPressi hostimisteenuseid. Sellegipoolest võimaldavad nad kõikidele klientidele juurdepääsu saidi kiiruse ja toimivuse jälgimiseks kasutajaportaalis lehe jõudluse tööriistale. Samuti annavad nad klientidele tasuta Genesise raamistiku ja üle 35 StudioPressi teema, nii et WordPressi veebisaidi loomine on igapäevane.
 8. Millist klienditugi saan ma WP Engine’i abil oodata? Kõigil klientidel on juurdepääs reaalajas vestlusele kogu päeva ja iga päev. Kui investeerite kallimatesse plaanidesse, saate oma saidi optimeerimiseks ööpäevaringset telefonitugi ja juurdepääsu üks-ühele toele..
 9. Millised garantiid seal on? WP Engine pakub 99,95% tööaja garantii, samuti 60-päevast raha tagasi garantii.
 10. Kas WP-mootoril on kupongikood?? Jah, kasutage WP Mootori kupongi koodi wpe3free ja saate 4 kuud tasuta (või 20% allahindlus esimesest kuust kuuplaanide korral).

Kas ma soovitaksin WP mootorit?

WP Engine on vaieldamatult üks tänapäeval kõige paremini hallatud WordPressi hostimislahendusi. Nad võtavad turvalisus, kiirus ja jõudlus oma veebisaidil tõsiselt ja ärge jätke seda läbi kasutajatugi.

Neil on öelda, mida nad kolme hostimise S-i kohta ütlevad:

Mis eristab WP Engine’i võistlusest, kui tegemist on hostimise kolme S-ga: kiirus, turvalisus ja tugi?

Kiirus – WP Engine töötab eranditult koos WordPressiga, see tähendab, et meie platvorm on täielikult optimeeritud, et pakkuda kiireid ja turvalisi WordPressi elamusi. Ja nagu eespool mainitud, kasutame saidi toimivuse kõrge taseme tagamiseks spetsiaalset tehnoloogiakombinatsiooni. Kõik need toimivad harmooniliselt, et saavutada keskmine lehe laadimine
paranemine 38%, kui kolitakse teistest hostingu pakkujatest. WP Engine’i platvorm on loodud mõõtkava järgi, nii et kiirus ei väheneks klientide saitide ja ettevõtte skaalade järgi.

Turvalisus – WP Engine’is on meie ülesanne aidata klientidel veebis võitu saada. Me teame, et meie klientide saidid esindavad nende ettevõtet ja elatist. Nad loodavad rünnakute eest kaitsta meid. Turvakihi tagajärjel blokeerime iga kuu üle 150 miljoni halva taotluse. Blokeerime ennetavalt arvukalt veebirakenduste rünnakuid, pakume turvahooldust ja kujundame haavatavatele klientidele ühekordseid pistikprogramme / -paiku ning täiendame automaatselt kliendisaite uusimate turvavärskendustega.

Toetus – Meie tugimeeskond on ettevõtte sees särav majakas. Selle tõestuseks on klienditeeninduse jaoks tõeliselt maailmatasemel NPS-i skoor 86 ja 3 Gold Stevie autasu (see on siin lähemalt). Meeskond pakub iga päev oma parimat, et teenindada oma klientide professionaalset kasvu, ja see näitab tagasiside, mida me neilt saame. See mentaliteet on väga kooskõlas ühe meie põhiväärtusega – kliendi inspireeritud.

WP Mootori logo
Robert Kielty – WP Mootori sidusettevõtte juht

Sellegipoolest, nende plaanid on hind kõrgelt poolt, mis pole piiratud eelarvega inimestele abiks. Neile, kes plaanivad oma äri lähiajal laiendada või teenivad juba praegu palju tulu, on pakutavad teenused kõrge hinnaga ja meelerahu, et nende sait on turvaline ja töötab alati.

Kui otsite väga premium-tasemel hallatud WordPress-i hostiteenuse pakkujat, soovitan teil vaadata WP Engine’i. Selliste funktsioonidega nagu sisseehitatud EverCache lahendus, Lehe jõudluse tööriist, automaatne igapäevased varukoopiad, turvalisuse jälgimine, ja CDN teenuste kasutamisel, ei pea te kunagi muretsema oma ulatuse pärast ja pakkuma saidi külastajatele parimat võimalikku kogemust.

Sellel lingil klikkides saate oma WordPressi saiti hostida ainult 25 dollarit kuus (tavaliselt on see 30 dollarit kuus), kui seda makstakse igal aastal.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map