WP Engine vs. Kinsta

Bezpośrednie porównanie WP Engine kontra Kinsta, dwie najlepsze w swojej klasie firmy, jeśli chodzi o zarządzany i wydajny hosting WordPress.


Całkowity wynik

WP Engine

Całkowity wynik

Kinsta

Jeśli szukasz hostingu internetowego oferującego zoptymalizowane stosy WordPress z Fort Knox, takie jak bezpieczeństwo, szybki hosting z prędkością warp, który z łatwością poradzi sobie z gwałtownymi wzrostami ruchu Kinsta i WP Engine są dwie zarządzane opcje hostingu WordPress, które powinieneś rozważyć.

Jeśli byłby to konkurs popularności, w którym ludzie firmy szukają najwięcej w Google, zwyciężyłby WP Engine.

silnik wp vs kinstaTrendy Google: https://trends.google.com/trends/explore?date=2018-01-01%202018-12-31&geo = USA&q = wp% 20engine, kinsta

Chociaż dane trendów Google pokazują, że popyt na markę WP Engine jest wyższy niż popyt na Kintę, nie jest to wcale dobry wskaźnik ujawniający, kto jest lepiej zarządzaną usługą hostingową WordPress.

Dowiedz się, jak te dwie najlepsze firmy hostingowe WordPress zestawiają się ze sobą pod względem funkcji, wsparcia, cen i zalet & Wady + więcej.

Porównanie silnika WP i Kinsta

przesuń w prawo

WP Engine

Kinsta

O:WP Engine to w pełni zarządzany, bezpieczny i niezawodny host WordPress, który oferuje niesamowite funkcje, takie jak automatyczne aktualizacje zabezpieczeń, codzienne kopie zapasowe, punkty przywracania jednym kliknięciem, automatyczne buforowanie + więcejKinsta to premium iw pełni zarządzana usługa hostingowa WordPress obsługiwana przez Google Cloud Platform. Dostajesz codzienne kopie zapasowe, bezpłatne migracje, środowiska przejściowe i wiele innych
Założony w:2010 r2013
Ocena BBB:ZA+Nie oceniony
Adres:504 Lavaca Street, Suite 1000, Austin, Teksas 7870110880 Wilshire Blvd, Suite 1101
Los Angeles, Kalifornia 90024
Numer telefonu:(512) 827–3500Brak telefonu
Adres e-mail:[chroniony e-mailem][chroniony e-mailem]
Rodzaje wsparcia:Telefon, wsparcie na żywo, czat, biletWsparcie na żywo, czat, bilet
Lokalizacja centrum danych / serwera:18 globalnych lokalizacji serwerów18 globalnych lokalizacji serwerów
Cena za miesiac:Od 28,00 $ miesięcznieOd 30,00 $ miesięcznie
Nieograniczony transfer danych:NieNie
Nieograniczone przechowywanie danych:NieNie
Nieograniczone e-maile:NieNie
Hostuj wiele domen:Tak (oprócz abonamentu osobistego)Tak (oprócz planu początkowego)
Hosting Controlpanel / Interface:Portal klienta WP EnginePulpit nawigacyjny MyKinsta
Gwarancja bezawaryjności serwera:99,90%SLA ma gwarancję dostępności przez 99,9% czasu
Gwarancja zwrotu pieniędzy:60 dni30 dni
Dostępny hosting dedykowany:takHosting dedykowany jest dostępny w planach korporacyjnych wyższego poziomu
Bonusy & Dodatki:CDN (Content Delivery Network) jest uwzględniony w planach zawodowych i biznesowych. Technologia EverCache przyspiesza ładowanie strony. Przenoszalne instalacje i przelew rozliczeniowy. Darmowy certyfikat Let’s Encrypt SSL. Narzędzie Page Speed ​​Tester.Darmowe certyfikaty SSL Encrypt. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Usługa DNS Premium Amazon Route 53 jest wliczona w cenę. Darmowe codzienne kopie zapasowe. Wybierz spośród 15 lokalizacji serwerów. Darmowa integracja KeyCDN. Zoptymalizowany stos WordPress.
Dobry: Zoptymalizowany dla WordPress: WP Engine koncentruje się na zapewnieniu jak najlepszej obsługi hostingu WordPress.
Skaluj według rozmiaru: narzędzia przesuwnej skali WP Engine pomagają znaleźć plan, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
Zabezpieczenia skoncentrowane na WordPress: WP Engine ma funkcję DDoS i brute force, monitorowanie sieci w czasie rzeczywistym oraz stałą instalację najnowszych poprawek i aktualizacji w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa Twojej witrynie.
Platforma i architektura Google Cloud (PHP 7, HTTP / 2, NGINX, kontenery LXD, MariaDB).
Buforowanie po stronie serwera. Łatwa integracja z CDN i środowiska testowe. Automatyczne tworzenie kopii zapasowych i przechowywanie 14-dniowych kopii zapasowych.
Zabezpieczenia specyficzne dla WordPress, wykrywanie DDoS, zapory sprzętowe i wiele innych.
Płatne aktualizacje: Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis.
Źli: Zapewnia tylko hosting WordPress: WP Engine oferuje wyłącznie zarządzany hosting WordPress.
Drogie plany: Plany WP Engine zawierają drogi zestaw cen. Ale dostajesz to, za co płacisz, to znakomita i wysokiej jakości usługa.
Zapewnia tylko hosting WordPress: Kinsta oferuje wyłącznie hosting premium WordPress.
Drogie plany: Kinsta nie jest najtańszą opcją, ale biorąc pod uwagę, że dostajesz to, za co płacisz, jest to wspaniała usługa wysokiej jakości.
Podsumowanie:Dzięki WP Engine (recenzja) otrzymujesz niesamowite funkcje, takie jak codzienne kopie zapasowe i skanowanie w poszukiwaniu zapory ogniowej. Jest także gotowy do obsługi Evercache SSL i CDN z przywracaniem jednym kliknięciem. Zainteresowani klienci mogą wypróbować produkt przez 60 dni bez ryzyka. Użytkownicy mają również dostęp do wtyczki WP Engine Migration dla łatwego transferu witryny. Istnieje również bardzo przydatne środowisko obszaru przejściowego, w którym można przetestować kompozycje lub wtyczki.Dzięki Kinsta (recenzja) otrzymujesz usługę hostingową WordPress obsługiwaną przez Google Cloud Platform. Dostajesz Fort Knox jak bezpieczeństwo, szybkie serwery o prędkości warp, bezpłatne migracje stron, codzienne kopie zapasowe. Wszystko na w pełni zarządzanym, zoptymalizowanym i bezpiecznym stosie WordPress.

Naprawdę nie możesz się pomylić z którąkolwiek firmą, ale zanim pójdziesz dalej i się zarejestrujesz, to Kinsta Vs WP Engine Przegląd dwóch najbardziej VIP-owych usług hostingowych WordPress jest tutaj, aby Ci pomóc.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map