WP Engine проти Kinsta

Порівняння головою до голови WP двигун проти Kinsta, дві найкращі в класі компанії, коли справа стосується керованого та високопродуктивного хостингу WordPress.


Загальний рахунок

WP двигун

Загальний рахунок

Кінста

Якщо після веб-хостингу ви пропонуєте оптимізовані стеки WordPress із Fort Knox, як-от безпека, хорповий швидкий хостинг завантаження, який може легко обробляти високі трафіки Kinsta та WP Engine є два керовані варіанти хостингу WordPress, які слід розглянути.

Якби це був конкурс популярності, з точки зору якого люди компанії шукають найбільше в Google, то WP Engine вийшов би переможцем.

wp двигун vs kinstaТенденції Google: https://trends.google.com/trends/explore?date=2018-01-01%202018-12-31&гео = США&q = wp% 20engine, кінста

Хоча ці дані про тенденції Google показують, що попит на бренд WP Engine вище, ніж у Kinta, це зовсім не дуже хороший показник, який дозволяє виявити, хто краще керує сервісом WordPress хостингу.

Дізнайтеся, як ці дві преміальні хостинг-компанії WordPress поєднуються одна з одною з точки зору функцій, підтримки, цін, плюсів & мінуси + більше.

Порівняння WP Engine проти Kinsta

проведіть праворуч

WP двигун

Кінста

Про:WP двигун це повністю керований, надійний та надійний хост WordPress, який пропонує дивовижні функції, такі як автоматичні оновлення безпеки, щоденні резервні копії, точки відновлення одним клацанням миші, автоматичне кешування + більшеКінста – це преміальний та повністю керований сервіс хостингу WordPress, що працює на базі Google Cloud Platform. Ви отримуєте щоденні резервні копії, безкоштовні міграції, інтерактивне середовище + багато іншого
Заснований у:2010 рік2013 рік
Рейтинг BBB:А+Не оцінено
Адреса:504 Lavaca Street, Suite 1000, Austin, TX 7870110880 бульвар Вілшир, сюїта 1101
Лос-Анджелес, Каліфорнія 90024
Телефонний номер:(512) 827-3500Немає телефону
Адреса електронної пошти:[захищено електронною поштою][захищено електронною поштою]
Типи підтримки:Телефон, підтримка в реальному часі, чат, квитокЖива підтримка, чат, квиток
Центр обробки даних / Розташування сервера:18 глобальних серверів18 глобальних серверів
Щомісячна ціна:Від $ 28,00 на місяцьВід $ 30,00 на місяць
Необмежена передача даних:НіНі
Необмежене зберігання даних:НіНі
Безлімітні електронні листи:НіНі
Хост декількох доменів:Так (крім особистого плану)Так (крім програми для початківців)
Панель управління / інтерфейс хостингу:Портал клієнтів WP EngineІнформаційна панель MyKinsta
Гарантія часу на сервер:99,90%SLA має 99,9% гарантії тривалості роботи
Гарантія повернення грошей:60 днів30 днів
Виділений хостинг доступний:ТакСпеціальний хостинг доступний на планах підприємств вищого рівня
Бонуси & Екстри:CDN (мережа доставки вмісту) включена в професійні та бізнес-плани. Технологія EverCache прискорює час завантаження сторінки. Перекладні встановлення та переказ рахунків. Безкоштовно давайте шифруємо сертифікат SSL. Інструмент тестування швидкості сторінки.Безкоштовно давайте шифруємо сертифікати SSL. 30-денна гарантія повернення грошей. Amazon Route 53 Premium DNS включений безкоштовно. Безкоштовні щоденні резервні копії. Виберіть з 15 локацій сервера. Безкоштовна інтеграція KeyCDN Оптимізований стек WordPress.
Добре: Оптимізовано для WordPress: WP Engine орієнтована на надання найкращого досвіду хостингу WordPress.
Шкала для розміру: розсувні інструменти WP Engine допоможуть вам знайти план, який найкраще відповідає вашим потребам.
Безпека, орієнтована на WordPress: WP Engine має пом’якшення DDoS та грубої сили, моніторинг мережі в режимі реального часу та постійну установку новітніх патчів та оновлень, щоб забезпечити максимальну безпеку вашого веб-сайту.
Платформа та архітектура Google Cloud (PHP 7, HTTP / 2, контейнери NGINX, LXD, MariaDB).
Кешування на стороні сервера. Легка інтеграція CDN та інсценування середовищ. Автоматичне резервне копіювання та зберігання 14-денних резервних копій для вас.
Спеціальна безпека для WordPress, виявлення DDoS, апаратні брандмауери тощо.
Платні оновлення: Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis.
Погане: Лише надає WordPress хостинг: WP Engine пропонує виключно керований хостинг WordPress.
Дорогі плани: плани WP Engine мають дорогий набір цінників. Але ви отримуєте те, за що платите, це чудова і якісна послуга.
Лише надає WordPress хостинг: Kinsta пропонує виключно преміальний хостинг для WordPress.
Дорогі плани: Kinsta – це не найдешевший варіант, але якщо говорити, ви отримуєте те, за що платите, – це чудова та якісна послуга.
Підсумок:За допомогою WP Engine (огляд) ви отримуєте дивовижні функції, такі як щоденне резервне копіювання та сканування шкідливого програмного забезпечення на брандмауер. Він також готовий до кеш-пам’яті SSL та відновлення CDN з відновленням в один клік. Зацікавлені клієнти можуть випробувати продукт тривалістю 60 днів, без ризику. Також для користувачів є доступ до плагіну міграції WP Engine для легкої передачі вашого сайту. Також є дуже корисне середовище для постановки, де можна перевірити теми чи плагіни.Завдяки Kinsta (огляд) ви отримуєте сервіс хостингу WordPress, який працює на базі Google Cloud Platform. Ви отримуєте Fort Knox як безпеку, швидкі сервери з швидкою основою, безкоштовні міграції сайтів, щоденні резервні копії. Все на повністю керованому та оптимізованому та безпечному стеку WordPress.

Ви дійсно не можете помилитися ні з однією компанією, але перед тим, як продовжувати та підписуватись, це Kinsta Vs WP Engine Огляд двох найпопулярніших хостингових сервісів VIP WordPress тут, щоб допомогти вам.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map