WP Engine проти GoDaddy

WP Engine Vs GoDaddy порівняння голова до голови, коли важливі функції, такі як ефективність, ціни, плюси та мінуси – переглядаються, щоб допомогти вам вибрати перед тим, як зареєструвати будь-якого з цих веб-хостинг-провайдерів.


проведіть праворуч

WP двигун

GoDaddy

Про:WP двигун це повністю керований, надійний та надійний хост WordPress, який пропонує дивовижні функції, такі як автоматичні оновлення безпеки, щоденні резервні копії, точки відновлення одним клацанням миші, автоматичне кешування + більшеGoDaddy останнім часом з’явився в ЗМІ, особливо в телерекламі та друкованих ЗМІ. Він надає доменні імена, а також веб-хостинг, який є зручним для користувачів, а також за розумними цінами та вражаючим часом роботи.
Заснований у:2010 рік1997 рік
Рейтинг BBB:А+А+
Адреса:504 Lavaca Street, Suite 1000, Austin, TX 7870114455 N. Hayden Rd. # 219 Скоттсдейл, AZ 85260
Телефонний номер:(512) 827-3500(480) 505-8877
Адреса електронної пошти:[захищено електронною поштою]Не перераховано
Типи підтримки:Телефон, підтримка в реальному часі, чат, квитокТелефон, підтримка в реальному часі, чат, квиток, навчання
Центр обробки даних / Розташування сервера:18 глобальних серверівФенікс, штат Арізона
Щомісячна ціна:Від $ 28,00 на місяцьВід $ 4,99 на місяць
Необмежена передача даних:НіТак (крім плану економіки)
Необмежене зберігання даних:НіТак (крім плану економіки)
Безлімітні електронні листи:НіТак (крім плану економіки)
Хост декількох доменів:Так (крім особистого плану)Так (крім плану економіки)
Панель управління / інтерфейс хостингу:Портал клієнтів WP EnginecPanel
Гарантія часу на сервер:99,90%99,90%
Гарантія повернення грошей:60 днів30 днів
Виділений хостинг доступний:ТакТак
Бонуси & Екстри:CDN (мережа доставки вмісту) включена в професійні та бізнес-плани. Технологія EverCache прискорює час завантаження сторінки. Перекладні встановлення та переказ рахунків. Безкоштовно давайте шифруємо сертифікат SSL. Інструмент тестування швидкості сторінки.Преміум інструмент управління DNS (лише остаточний план). Подвійна обробка потужності та пам’ять (лише остаточний план). DudaMobile автоматично перетворює ваш сайт на мобільний (усі плани, крім економії). Сертифікат SSL (лише остаточний план). Прискорювач веб-сайтів (лише остаточний план). Сертифікат SSL (лише остаточний план). Сканер зловмисного програмного забезпечення (лише остаточний план).
Добре: Оптимізовано для WordPress: WP Engine орієнтована на надання найкращого досвіду хостингу WordPress.
Шкала для розміру: розсувні інструменти WP Engine допоможуть вам знайти план, який найкраще відповідає вашим потребам.
Безпека, орієнтована на WordPress: WP Engine має пом’якшення DDoS та грубої сили, моніторинг мережі в режимі реального часу та постійну установку новітніх патчів та оновлень, щоб забезпечити максимальну безпеку вашого веб-сайту.
Чудовий час роботи: Ви очікуєте, що така компанія, як GoDaddy, матиме один з найкращих робочих моментів у цій галузі, що свідчить лише про те, що вони такі величезні. Але я ще не чув скарги на час роботи GoDaddy. Uptime – це одна з тих речей, від яких ви очікуєте, що компанія, що займається веб-хостингом, зможе поставити її і GoDaddy робить це зі стилем.
Хостинг для Linux та Windows: GoDaddy – один з рідкісних хостинг-провайдерів, який дає вам можливість скористатися Windows, а не стандартною операційною системою Linux. Якщо у вас є веб-сайти ASP.NET, це місце для вас.
Відмінна технічна підтримка: знову і знову веб-хостингові компанії отримують скарги на обслуговування клієнтів. Це нестача знань чи величезні терміни очікування, але GoDaddy з цією магією витягнув кролика з шапки. У них абсолютно найкраще обслуговування клієнтів.
Зручність у користуванні: Більшість GoDaddy побудована на основі ідеї нових кінцевих клієнтів. Всі їх інструменти – це новачок ???? доброзичливий. Особисто я люблю їхccanel, який має стати галузевим стандартом на даний момент. Все, що мені потрібно, є у мене під рукою, і я абсолютно не маю нарікань щодо їх UX.
Погане: Лише надає WordPress хостинг: WP Engine пропонує виключно керований хостинг WordPress.
Дорогі плани: плани WP Engine мають дорогий набір цінників. Але ви отримуєте те, за що платите, це чудова і якісна послуга.
Не велика цінність: Якщо ви не зловили GoDaddy на великій рекламній угоді, ви будете трохи засмучені цінами, які ви платите. Ви просто не отримуєте однаковий рівень продуктивності з пакетами послуг нижнього кінця GoDaddy. Але якщо ви їх спіймаєте в акції, курячий вечеря-переможець.
В Інтернет-магазині відсутні функції: для мене сьогодні, в цей день, і вік доповнення електронної комерції не повинно бути головним. Ви повинні отримати всі дзвіночки, тому що компанія, що займається веб-хостингом, як правило, бере частину своїх грошей. Для GoDaddy вони пропускають човен із відсутніми функціями та помилками, які просто атакують ваш магазин під будь-яким кутом.
Підсумок:За допомогою WP Engine (огляд) ви отримуєте дивовижні функції, такі як щоденне резервне копіювання та сканування шкідливого програмного забезпечення на брандмауер. Він також готовий до кеш-пам’яті SSL та відновлення CDN з відновленням в один клік. Зацікавлені клієнти можуть випробувати продукт тривалістю 60 днів, без ризику. Також для користувачів є доступ до плагіну міграції WP Engine для легкої передачі вашого сайту. Також є дуже корисне середовище для постановки, де можна перевірити теми чи плагіни.Також доступна ця веб-хостингова послуга – це чудова підтримка, а також встановлення додатка в один клік та багато іншого. Варто зазначити, що легко використовувати реєстрацію доменних імен у поєднанні з хостингом. Користувачам не потрібно турбуватися про те, чи готові їх веб-сайти для мобільних пристроїв чи вибір між Linux та Windows. Користувачі можуть також отримувати доступ до облікових записів мобільного додатка Go Daddy, коли веб-сайти налаштовуються, щоб користувачі могли легко отримувати доступ до інформації облікового запису. Ви можете знайти альтернативи GoDaddy тут.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map