Wix vs. GoDaddy

Wix Vs GoDaddy srovnání mezi hlavami, kde jsou přezkoumávány důležité funkce, jako je výkon, ceny, výhody a nevýhody, které vám pomohou rozhodnout se před registrací u jedné z těchto společností vytvářejících web a hostingových společností.


Celkové skóre

Wix

Celkové skóre

Pojď tati

Pokud by se jednalo o čistě soutěž o popularitu, pokud jde o to, který tvůrce webových stránek hledá více na Googlu, Wix nebo GoDaddy, vítězem by byl GoDaddy.

wix vs godaddy

Ale která společnost získává nejvíce vyhledávání na Googlu, je samozřejmě daleko od všeho, když najde dobrého tvůrce webových stránek.

Je to opravdu blízké volání, ale Pojď tati je lepší nástroj pro tvorbu webových stránek pro vytváření blogu nebo online obchodu. Další informace o zařízení Wix Vs GoDaddy najdete v níže uvedené srovnávací tabulce:

Porovnání Wix vs GoDaddy

přejeďte prstem doprava

Wix

Pojď tati

O:Wix.com je přední cloudová vývojová platforma s miliony uživatelů po celém světě. Wix je uživatelům na trhu znám jako neuvěřitelný tvůrce stránek s více než 70 kategoriemi šablon, úžasnou flexibilitou a obrovským snadným použitím. To je vhodné téměř pro všechny stránky.GoDaddy byl nedávno v médiích, zejména v televizních reklamách a tištěných médiích. Poskytuje doménová jména a webhosting, který je uživatelsky přívětivý, za rozumné ceny a působivé doby provozu.
Založeno v:20061997
Hodnocení BBB:A+A+
Adresa:Nemal Tel Aviv St 40, Izrael14455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefonní číslo:(800) 600-0949(480) 505-8877
Emailová adresa:[chráněn e-mailem]Nezapsáno
Typy podpory:Telefon, živá podpora, chat, lístekTelefon, živá podpora, chat, lístek, školení
Umístění datového centra / serveru:Evropa a Spojené státyPhoenix, Arizona
Měsíční cena:Od 4,92 $ měsíčněOd 4,99 $ měsíčně
Neomezený přenos dat:Ne (pouze prémiové plány)Ano (s výjimkou plánu ekonomiky)
Neomezené ukládání dat:NeAno (s výjimkou plánu ekonomiky)
Neomezené e-maily:NeAno (s výjimkou plánu ekonomiky)
Hostujte více domén:N / AAno (s výjimkou plánu ekonomiky)
Ovládací panel hostingu / rozhraní:Rozhraní WixcPanel
Záruka dostupnosti serveru:99,90%99,90%
Záruka vrácení peněz:14 dní30 dní
K dispozici dedikovaný hosting:NeAno
Bonusy & Extra:Spousta bezplatných šablon z čeho vybírat.Prémiový nástroj pro správu DNS (pouze konečný plán). Dvojnásobný výkon a paměť (pouze konečný plán). DudaMobile automaticky převede váš web na mobilní zařízení (všechny plány kromě ekonomiky). Certifikát SSL (pouze konečný plán). Accelerator webových stránek (pouze konečný plán). Certifikát SSL (pouze konečný plán). Malware Scanner (pouze konečný plán).
Dobrý: Snadné použití Drag & Drop Interface – Wix používá drag-and-drop systém WYSIWYG (to, co vidíte, je to, co získáte), který vám dává plnou kontrolu a náhled vašich webových stránek v reálném čase..
Profesionálně vypadající designy – Wix vám umožňuje vybírat z více než 510 úžasně stylových a plně přizpůsobitelných šablon založených na HTML5 a hrst šablon založených na formátu Flash.
Intuitivní funkce nápovědy – Wix je místem, kde vás provede oficiálními podpůrnými kanály a také přímo souvisejícími články podpory, které najdete kliknutím na tlačítka nápovědy / podpory viditelná téměř všude.
Skvělá dostupnost: Očekávali byste, že společnost, jako je GoDaddy, bude mít jednu z nejlepších provozuschopností v tomto oboru a dává jen fakt, že jsou tak obrovské. Ale ještě musím slyšet stížnost na GoDaddy uptime. Uptime je jedna z těch věcí, které od webhostingové společnosti očekáváte, a GoDaddy to dělá stylově.
Linux a Windows Hosting: GoDaddy je jedním z mála poskytovatelů hostingu, kteří vám dávají možnost jít spíše pro Windows než pro standardní operační systém Linux. Pokud máte webové stránky ASP.NET, toto je místo pro vás.
Velká technická podpora: Webhostingové společnosti znovu a znovu dostávají stížnosti na své zákaznické služby. Ať už je to nedostatek znalostí nebo obrovské čekací doby, ale GoDaddy s touto magií vytáhl králíka z klobouku. Mají absolutně nejlepší zákaznický servis.
Uživatelsky přívětivý: Většina GoDaddy je postavena na myšlence novějších koncových zákazníků. Všechny jejich nástroje jsou ???? nováček ???? přátelský. Osobně mám rád jejich cPanel, který by měl být v tomto okamžiku průmyslovým standardem. Všechno, co potřebuji, je na dosah ruky a nemám na své UX absolutně žádné stížnosti.
Špatný: Viditelné reklamy ve verzi zdarma
Wix obsahuje reklamní loga na boku a ve spodní části stránek vašeho webu, pokud používáte bezplatný plán.
Šablony nelze snadno změnit
V současné době neexistuje způsob, jak vyměnit šablony, aniž byste ztratili veškerou práci na přizpůsobení, kterou jste na svém webu provedli.
Není velká hodnota: Pokud GoDaddy chytíte za velkou reklamní akci, budete trochu rozrušeni cenami, které platíte. S nižšími balíčky služeb GoDaddy pro služby GoDaddy prostě nedosáhnete stejné úrovně výkonu. Ale pokud je chytíte v povýšení, vítěz výherní kuřecí večeře.
Vlastnosti online obchodu chybí: Pro mě by v tomto dni a věku neměly být přírůstky e-commerce nijak promyšlené. Měli byste dostat všechny zvonky a píšťalky, protože webhostingová společnost obvykle vezme kus svých peněz. U GoDaddy jim chybí loď s chybějícími funkcemi a chybami, které zaútočí na váš obchod v každém úhlu.
Souhrn:Usnadňují uživatelům navrhnout esteticky atraktivní a profesionální přítomnost na webu. Tvůrce webových stránek Wix má vše, co uživatelé potřebují k vytvoření zcela přizpůsobeného a vysoce kvalitního bezplatného webu, který využívá umělou inteligenci designu. Má velmi snadné rozhraní pro nové uživatele a přichází s obrovským výběrem šablon.V této službě webhostingu je k dispozici také skvělá podpora spolu s instalacemi aplikací na jedno kliknutí a dalšími. Stojí za zmínku, že je snadné použít registraci doménového jména spojené s hostingem. Uživatelé se nemusí starat o to, aby jejich webové stránky byly připraveny pro mobilní zařízení nebo aby si vybraly mezi Linuxem a Windows. Uživatelé mohou také přistupovat k účtům v mobilní aplikaci Go Daddy s vyladěnými webovými stránkami, aby uživatelům umožnili snadný přístup k informacím o účtu. Alternativy GoDaddy najdete zde.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map