Vedelveebi ülevaade

Vedel veeb on juhtiv WordPress ja hallatav WooCommerce hosting. Ehkki see pole mõeldud veebimajade omanikele, kelle eelarve on piiratud, pakub see veebimajutajat, mis pakub igal ajal garanteeritud töökindlust, kiirust ja tööaega.


Kui otsite võimsat hallatavat WordPressi või WooCommerce’i hostimislahendust alates kõigest 19 dollarist kuus, mis ei jää kunagi jõudlusele, töökindlusele ega tööajale alla, Vedel veeb võib olla just teie jaoks host.

Vedelveeb on suurepärane veebi veebisaidi omanikele, kes kasvavad hüppeliselt ja vajavad kogu aeg – 24/7/365.

Aitamaks teil seda otsust teha enne, kui hakkate investeerima oma raskelt teenitud sularaha, vaatan selles Liquid Web arvustuses kõike, mida neil on WordPressi suuremahuliste veebisaitide pakkumiseks.

Vedelveeb ei loo kiiruse tagamiseks vahemällu salvestamist, vaid pigem seda keskenduda PHP töötajatele mis vastutavad teie veebisaidi PHP täitmise eest. Igas kavas on vähemalt 10 PHP töötajat ja mõnel neist on kuni 300 PHP töötajat.

Kõigi hallatavate WordPressi hostimiskavadega on kaasas eelinstalleeritud pistikprogrammid, automaatsed värskendused, veebisaidi lavastamine, öised varukoopiad, iThemes sync, iThemes Security Pro, tasuta SSL ja kõik .

Vedelveeb peab tegema midagi õigesti (kiiruse ja klienditoe ümber):

vedel veebiülevaated

Pöördusin nende poole ja küsisin neilt kolme S-i hostimise, kiiruse, turvalisuse ja toe kohta:

Mis eristab Liquid Webi konkurentist, kui rääkida kolmest S-st – hostimisest, kiirusest, turvalisusest ja toest?

“Kui rääkida kolme S-st, mis on hostimine, kiirus, turvalisus ja tugi, siis Liquid Web paistab. Kõigile plaanidele on meil 59-sekundiline tugiteenuse reageerimise garantii, mis tagab kiire teenuse. Meie hallatud hostimine ja hallatud rakenduste pakkumised loodi individuaalselt, pidades silmas tänapäevase veebiprofessionaali kiirusnõudeid, ja see näitab: väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted on usaldanud meile oma äri juba üle 20 aasta. Turvalisuse tagamiseks pakume Mod Security, ja meil on mitu siin loetletud andme- ja turvasertifikaati ning need hõlmavad mitmeid parimate tavade turbeseadeid, mida me siis oma turbekontrolli tehnoloogia abil jälgime. ”
vedel veebilogo
Christie Chirinos – WooCommerce tootejuht Liquid Web’is

Kasutage koodi WHR40VIP ja saate KÕIGI hostimistoodete pealt kahe kuu jooksul 40% soodsamalt!

Mida see vedelveebi ülevaade hõlmab

 1. Funktsioonid

Siin käsitlen vedelveebi, eriti kui tegemist on veebimajutuse kolme S-ga; kiirus, turvalisus ja tugi.

 1. Hallatud WordPress

on üks nende silmapaistvatest toodetest ja siin ma ütlen teile, miks.

 1. Hallatud WooCommerce

on midagi, mida Liquid Web on spetsialiseerunud ja silma paistnud. Siin on see põhjus.

 1. Kas vedel veeb on hea?

Lõpuks panen viimases osas asjad kokku ja annan teada, kas .

Teave vedelveebi kohta

Liquid Web loodi 1997. aastal ja sellest ajast on kasvanud üheks kõige usaldusväärsemaks veebimajutust pakkuvateks ettevõteteks VPS, hallatav pilv, pühendatud ja hallatud WordPress ja WooCommerce hostimine lahendusi.

hostimisplaanid

See on ideaalne lahendus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele koos veebisaitide, kaupluste, rakenduste, kriitiliste saitide, disainerite, arendajate ja isegi digitaalagentuuridega.

Michiganis Lansingis asuv Liquid Web’i meeskond püüab olla kõige kasulikumad inimesed hostimises®. Teisisõnu: nad usuvad, et mida rohkem vajate oma ettevõtte kütmiseks tehnoloogiat, seda rohkem vajate asjatundlikke, hoolivaid inimesi, et teie jaoks olemas olla.

See ainulaadne veebimajutusettevõte kiitleb üle 30 000 klienti 130 riigist ja kasvab jätkuvalt igal aastal. Rääkimata sellest, et tema kuulsuse väide on selle valdkonna üks kõrgemaid lojaalsusmäärasid. Niisiis, kui otsite veebimajutusettevõtet, millele saaksite toetuda, peaksite kaaluma vedelat veebi.

umbes

Üks tähelepanuväärsemaid viise, kuidas Liquid Web ennast hostimistööstuses eraldab, on tihedast konkurentsist jagatud hostimise võidujooksust eemale astumine. Selle asemel otsustatakse pakkuda ainult kvaliteetseid, esmaklassilisi (mõtle kallimaid ja väärtuslikumaid) hostimisteenuseid, mille eest inimesed on nõus maksma.

Lõpuks vedel veeb annab tööd üle 250 inimesele+ administraatorid, insenerid ja tehnikud, kes on pühendunud ja volitatud teie elu lihtsamaks tegema, et saaksite keskenduda armastatud tööle (ja lasta neil ülejäänud teha). Vedela veebi jaoks on kõik teie äripotentsiaali toiteallikaks.

Kuid mida Liquid Web tegelikult pakub, mida teised odavamad veebihostid ei paku? Ja kas kõrgem hind on seda väärt? Sukeldume Vedelveebi ülevaade ja uuri:

Hosting funktsioonid

1. Täielikult hallatav hostimine

Pakkumine täielikult hallatud veebimajutus tähendab Vedelveeb teeb kõik teie heaks. See hõlmab kogu tarkvara värskendused ja turvaparandused, nii et teie veebisait töötab alati kiiresti ja pole kunagi ohtu seatud.

hallatav veebimajutus

Näiteks värskendab Liquid Web igal õhtul kõiki teie veebisaidil käitatavaid WordPressi pluginaid. Mis veelgi parem, seda tehakse spetsiaalses testimiskeskkonnas, et kaitsta oma veebisaiti pistikprogrammide haavatavuste eest ja seisakuid vältida. Kui meeskond on kõik selge, saadetakse teie värskendused reaalajas.

Liquid Web teeb ka suurepärast tööd, pakkudes veebisaitide omanikele võimalust luua kohandatud hostimislahendusi, mis vastavad nende kasvavatele vajadustele.

Näiteks on abi PCI ja HIPAA järgimisel, edasimüüjate hostimine, veebisaitide kaitse poodides ja palju muud saidiomanikele, kes otsivad midagi konkreetset.

Ja pealegi on iga kohandatud hostimislahendusega kaasas a pühendunud kontohaldur , mis teab kõike teie veebisaidi kohta ja teeb teie IT-meeskonnaga koostööd, et tagada sujuv hostimiskogemus.

2. Muljetavaldav PageSpeed

Kui soovite oma saidi külastajad rõõmu tunda (ja teisendada) ning pääseda Google’i esilehele ja seal püsida, peate oma veebisaidi kiireks laadimiseks.

Kiirete laadimisaegade puhul Liquid Web ei reeda!

Siin allpool on tulemus lehe kiiruse testi tegin.

Enne:

Lihtsal veebis, kus kasutati automaatselt genereeritud sisu ja kus oli sisse lülitatud Liquid Web’i sisseehitatud vahemälu, hostiti WordPressi demo-saiti.

laadimisajad enne optimeerimist

GTmetrixis laaditi sait sisse 0,9 sekundit. Pole üldse halb!

Pärast:

Lihtsalt Liquid Web’i soovitatud kiiruspluginate aktiveerimise ja konfigureerimise abil (Async JavaScripti, Automaatne optimeerimine, BJ Lazy Load, JPEG tihendamine) & PNG-pildid & Kommentaaride laisklaadimine – juba installitud, kuid mitte aktiveeritud):

WordPressi kiiruspluginad

Sellel on tohutu mõju lehekiirusele:

lehekülje kiirus pärast optimeerimist

GTmetrixis on sait nüüd laaditud 0,6 sekundit. See on 0,3 sekundit kiirem, see on muljetavaldav – ja KIIRE!

Kasutage koodi WHR40VIP ja saate KÕIGI hostimistoodete pealt kahe kuu jooksul 40% soodsamalt!

3. Suur jõudlus

Vedela veebi keskmine laadimisaeg on alla ühe sekundi, mis on hostimistööstusele üsna hea. Kuid kui jagate asjad andmekeskusteks (neist kolm peaks olema täpsed), leiate, et teie geograafilise asukoha põhjal on veebi kiirus palju parem:

 • USA keskpiirkond: 615 ms
 • USA lääneosa piirkond: 330ms
 • EL-i keskpiirkond: 867 ms

Vedel veeb ei peatu sellega. Lõppude lõpuks on kiire jõudlusega veebisaidil palju muud kui kiiruste laadimine.

Vaata:

 • Liquid Webil on üle 25 000 serveri eraomandis olevates põhikeskustes
 • Andmekeskustel on üleliigne jahutus, võrgud ja toide, mis tagavad tööaja ja kiiruse
 • Tier-1 ribalaiuse ühendus vähendab latentsusaega ja kiireid ühendusi globaalse Interneti kõigi punktidega
 • Eksperdid jälgivad võrgu jõudlust 24/7/365
 • Saate oma veebisaidil kasutamiseks sisseehitatud pildi optimeerimise lahenduse koos oma hostimispaketiga
 • Saadaval on HTTP / 2, mis mitte ainult ei suurenda saidi kiirust ja jõudlust, vaid aitab ka saidi turvalisusel

Ja lõpuks, Liquid Web toetab PHP 7. Ja see on hea ka seetõttu, et PHP 7.0 enam ei toetata, PHP 7.1 töötab ainult turvalisuse parandamise ajakavas ja PHP 7.2 on eeskujuks 2019. aasta lõpus..

Lisaks sellele peaks PHP 7.4 ilmuma eeldatavasti 2019. aasta novembris. Nii et kõigil veebihuvilistel, kes ei toeta PHP 7, pole teie saidi kiirust ja jõudlust meeles.

4. Kiireim WordPressi majutamine

Vedelveeb on loodud üks parimatest WordPressi hostimisplatvormidest seal muuta hostimine lihtsaks, et saaksite keskenduda oma saidi kasvatamisele. Nende täielikult hallatav WordPressi hostimine on terviklahendus ja parim valik missioonikriitiliste WordPress-saitide jaoks.

Igas kavas on eelinstalleeritud pistikprogrammid, automaatsed värskendused, veebisaidi kujundamine, öised varukoopiad, iThemes sync, iThemes Security Pro, tasuta SSL-sertifikaat ja lisafunktsioonid, mis sobivad igat tüüpi veebisaitidele.

Haldatava WordPressi hostimisruum on viimase paari aasta jooksul plahvatuslikult kasvanud, mis muudab teie hallatava WordPressi hostimisteenuse erinevaks ja paremaks?

„Meie hallatud WordPressi pakkumine loodi kaasaegse WordPressi arendaja vajadusi silmas pidades. WordPress ei ole enam ainult ajaveebide ja sisusaitide jaoks – paljud WordPressi saidid on täisajamiga rakendused ja vajavad ressursside käitamist sellisena. Meie hallatav WordPressi pakkumine ei sõltu tippkiiruse tagamiseks vahemällu salvestamisest, selle asemel oleme ehitanud terve platvormi, mis keskendub samaaegsetele taotlustele.

Dollari eest, Liquid Web pakub kõige suurema hulga PHP töötajaid madalaima hinnaga, võrreldes ülejäänud konkurentsiga. Liikmelisuse saitidel, teadetetahvlitel ja poodides on vedelveebile üleminekul dramaatilisi parandusi.

Kõigil hallatavatel WordPressi klientidel on meie 59-sekundiline tugivastuse garantii nii serverite kui ka WordPressiga seotud tugitaotluste jaoks ning tänu Liquid Web’i suhtele iThemesiga hõlmavad kõik hallatud WordPressi kavad iThemes Security Pro. Agentuuridele, vabakutselistele töötajatele ja kõigile teistele, kes ehitavad paljusid WordPressi saite, on meie hallatav WordPressi pakkumine väärtuse turuliider. ”
vedel veebilogo
Christie Chirinos – WooCommerce tootejuht Liquid Web’is

Nende hallatav WordPressi platvorm on olnud eritellimusel ehitatud maapinnast üles pakkuda kiirust ja usaldusväärsust. Nende platvorm ei sõltu tippkiiruse tagamiseks vahemällu salvestamisest, vaid keskendub samaaegsed taotlused ja suur hulk PHP töötajaid tagamaks, et teie WordPress-toega saidi jaoks on teil kõige kiirem, stabiilsem ja turvalisem teenus.

täielikult hallatav WordPressi hostimine

 • Ei mingeid ülemääraseid kasutustasusid, liikluspiiranguid ega mõõdetud lehevaatamisi
 • Pistikprogrammi automaatsed värskendused visuaalsete võrdlustega
 • Kasutatavatele pistikprogrammidele pole piiranguid (erinevalt WP Engineist ja Kinsta’st)
 • Tasuta pildi optimeerimise pistikprogramm, mis parandab lehe kiirust
 • Ööpäevased pistikprogrammi värskendused on testitud lavastuskeskkonnas (miks ei tee seda rohkem veebihostid?)
 • iThemes sync ja iThemes Security Pro
 • Tasuta saitide ränne, kus kogu meeskond on pühendunud teie praeguse hostist andmete migreerimisele.
 • Tööstusharu juhtivad garantiid, mida toetab 100% tööaeg muretu garantii. 100% tööaeg või nad krediteerivad teile summa 10x.
 • Täielik juurdepääs serverile ja arendaja tööriistad (SSH, Git ja WP-CLI)
 • Tasuta SSL-sertifikaadid
 • Lavastuspaigad
 • 24/7/365 telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse tugi

hallatud WordPressi juhtpaneel, sellel on kõik olulised omadused ja konfiguratsioonid:

hallatav WordPressi armatuurlaud

Hallatud WP hostimine kuulub komplekti tasuta iThemes Security Pro:

tasuta ithemes security pro

WordPressi hostimisplaanid algavad 19 dollarist kuus ilma varjatud tasudeta ja te pole kunagi lepingutesse lukustatud.

5. Spetsiaalne WooCommerce’i hostimine

WooCommerce on enim kasutatud poodiplatvorm ja Liquid Web väidab, et nad on selle rajanud esmakordne kõik-ühes lahendus WooCommerce jaoks, millised konkurentide lahendused nagu Shopify.

veebikaubanduse hostimise võrdlus

See on midagi enamat kui lihtsalt WordPress + pistikprogramm WooCommerce. Nende hallatav WooCommerce’i hostimine on äärmiselt kiire ja usaldusväärne kuna platvorm on optimeeritud vähendama päringute koormusi 95%.

Mis teeb teie hallatava WooCommerce’i hostimise teistsuguseks kui konkursi pakutav WooCommerce’i hostimine?

„Liquid Web leiutas hallatava WooCommerce’i hostimise kontseptsiooni. Erinevalt võistlusest on Liquid Web’i hallatava WooCommendi hostimine palju enamat kui Hallatava WordPressi kavale installitud WooCommerce. Esiteks lõi Liquid Web kohandatud tellimustabelite pistikprogrammi, pistikprogrammi WooSimple ja mitmed muud pistikprogrammid, mis suurendavad saidi kiirust, vähendades WooCommerce’i päringute koormust 85%, lihtsustavad tootelehti ja lisavad WooCommerce’i rikkalikke funktsioone ning lisasid need igasse kavasse.

Lisaks on meil töötajad WooCommerce’i spetsialistid, kes vaatavad sissetulevaid WooCommerce’i kauplusi platvormil ja annavad edasisi soovitusi toimivuse suurendamiseks. See tähendab, et WooCommerce kauplused näevad Liquid Web-ile üleminekul dramaatilisi parandusi. Seejärel saab hallatud WooCommerce’i klient kasutada tootepartnerlusi, mille osas oleme mõne populaarsema WooCommerce’i teema ja pistikprogrammide autoritega läbi rääkinud, et kasutada selliseid funktsioone nagu tasuta makse töötlemine, hüljatud ostukorvi taastamine, täiustatud analüüs, sidusettevõtte turundus ja palju muud , ilma lisakuludeta – 6000 dollarit aastas.

Ja muidugi, meie hallatavatel WooCommerce’i klientidel on see 59-sekundiline tugitagatis serveri, WordPressi ja WooCommerce’iga seotud tugitaotlustele. See on üsna tähelepanuväärne. ”
vedel veebilogo
Christie Chirinos – WooCommerce tootejuht Liquid Web’is

Vedelveebi hallatava WooCommerce’i veebimajutus sisaldab järgmisi funktsioone:

 • Tabelid tellimuste andmete salvestamiseks, et vähendada päringu koormust kuni 95%
 • Jilt hüljatud ostukorvi e-posti teenused, e-kirju saab kohandada, klõpsates ühe hiireklõpsuga linki tagasi hüljatud ostukorvi ja ajakava juhtimise juurde.
 • 20+ jõudlustesti, mida saate kasutada liikluse suurenemiseks valmistumiseks
 • Tugi füüsilistele, digitaalsetele, piletikauplustele ja turupoodidele
 • Tasuta saidi „Valge kinnas” migratsioon
 • Sisseehitatud lehe ehitaja (Beaver Builder) saidi hõlpsaks loomiseks
 • Eelpakendatud Astra teema, mis on optimeeritud veebipoodide jaoks
 • Mobiili optimeerimine
 • Tasuta SSL-sertifikaat & iThemes Security Pro
 • Muretu automaatse pistikprogrammi värskendused visuaalsete võrdlustega
 • Rohkem kui 150 dollarit kuus tasuta tarkvara ja tööriistakomplekte

Liquid Web’i hallatav WooCommerce sisaldab järgmist kimbud, mis tulevad tasuta kõigi plaanidega:

 • BeaverBuilder – esmaklassiline leheehitaja pistikprogramm (väärtusega 99 dollarit aastas)
 • IconicWP – KÕIK nende WooCommerce’i lisatasu lisandmoodulid (väärtuses $ 200 + / aastas)
 • Jilt – lisatasu hüljatud ostukorvi pistikprogramm (väärtus 850 dollarit aastas)
 • AffiliateWP – lisatasu sidusettevõtte halduse pistikprogramm (väärtuses 99 dollarit kuus)
 • GlewAnalytics – poodianalüütika (väärtuses 199 USD kuus)

WooCommerce Beginner plaan algab kõigest 19 dollarist kuus, ilma varjatud tasudeta ja te pole kunagi lepingus kinni. Saate igal ajal oma vajadustele vastavaks täiendada või tühistada.

Vedelveebi kõrgemad jõudlusplaanid (Standard, Plus, Pro, & Enterprise) koos Glew.ioga. Glew.io (hinnaks 199 dollarit + kuus) on ülim analüüsi- ja aruandlustarkvara poodide turundajatele, võimaldades teil seda teha vaadake kõiki oma saidi analüüse ja turundada nagu hiiglaslik miljoni dollari suurune ettevõte. Kujutage näiteks ette, et saaksite oma kliente segmentida rühmadesse, nagu „kliendid, kes on kulutanud rohkem kui 500 dollarit, kuid pole viimase 6 kuu jooksul tagasi tulnud“ või „VIP-kliendid, kes kulutavad sel aastal üle 1000 dollari“, kõik klõpsates nuppu.

6. Lisatasu, sealhulgas sõbralikud inimesed

Vedela veebi tugi

Üks ebaolulisemaid asju vedelveebi puhul on see, mida ma nimetan “59” tugitagatiseks.

Võimalusena tõestada teile, et olete vedelveebi klient, pakub Liquid Web järgmisi 59 tugitagatist:

59 sekundi / minuti garantii

 • Infopunkti esialgne vastus: iga kord, kui saadate probleemipileti kasutajatoe süsteemi abil, saate tehnikult vastuse 30 minuti jooksul. Kui Liquid Web ei reageeri 59 minuti jooksul, krediteeritakse teile 10-kordselt aega, mis ületab SLA lubadust. Teisisõnu, kui teie pilet ületab 59-minutilise tugitagatise ühe tunni võrra, saate 10-tunnise hostikrediidi.
 • Telefoni vastamise aeg: reaalajas tugiteenuste agent vastab teie telefonikõnele 59 sekundi jooksul pärast selle osakonna valimist, kellega soovite rääkida. Kui ei, siis saate hostikrediiti, mis on 10-kordne garantiiaegse aja möödumiseni.
 • Reaalajas vestluse algne reageerimise aeg: reaalajas vestluse tugiteenuste esindaja vastab teie vestlusele 59 sekundi jooksul pärast teie valitud osakonna valimist ja vestluse eelse küsitluse küsimuste täitmist. Jällegi, kui Liquid Web ei täida 59-sekundilist garantiid, saate oma kontole hostimise krediiti kümme korda.

Pidage meeles ka seda, et vedel tugi on saadaval 24/7/365, nii et te ei pea kunagi muretsema abi saamise pärast, kui seda kõige rohkem vajate.

Liquid Webil on ka ajaveeb, teabebaas, WooCommerce Resource Center, sisu sõlmpunkt (sisu jaotamine hostimistüüpide kategooriatesse), poodide omanike podcast (nn Store Builders), veebiseminarid (juurdepääsetavad igal ajal) ja sündmuste rühm huvilistele osalemine WordPressi kogukonna üritustel.

Kas vajate veelgi rohkem abi? Võtke ühendust oma isikliku konsultandi või Liquid Web kontohalduriga ja küsige ära!

7. 100% toite ja võrgu tööaja garantii

Liquid Web liitub seal asuvate väheste veebimajutusettevõtetega, pakkudes 100% tööaja garantii. Teisisõnu lubab see, et kõik suuremad vedelveebivõrkude marsruutimisseadmed on kogu aeg globaalsest Internetist kättesaadavad.

100% võrgu- ja tööaja garantii

Muidugi on mõned erandid:

 • Planeeritud võrgu-, riist- või tarkvara hooldus
 • Pahatahtlikud rünnakud (näiteks suured DDoS-i rünnakud)
 • Teie veebisaidi või ettevõtte vastu võetud juriidilised toimingud
 • CPaneli väljaanded

Kui 100% tööaega on võimatu igaveseks saavutada, teeb Liquid Web tõesti väga head tööd, tehes seda peaaegu niikuinii. Tegelikult on Liquid Web sellel aastal kümne kuu jooksul töötanud muljetavaldava 99,997% -lise tööajaga.

Ja igaks juhuks, kui teil tekib huvi, pakub Liquid Web a 10-kordne krediit seisaku aja eest kõigile mõjutatud hostimisklientidele. Teisisõnu, kui teie veebisait väheneb ühe tunni jooksul, saate oma kontole 10-tunnise hostimiskrediidi.

8. Saidi tasuta rändamine

Kas sisemine kolimine vedelveebis või väline kolimine teisest veebimajutajast, Vedelveeb migreerib teie saidi tasuta oma hostimisplatvormile. Ja kui selle ekspertide meeskond ei saa teie saiti mingil põhjusel üle viia, võite olla kindel, et saate kogu tuge, mida meeskond teile selle välja töötamise ajal oskab pakkuda..

tasuta saitide ränne

Ehkki see ei pruugi veebisaitide omanikele pakkuda nii suurt funktsiooni ja võite isegi arvata, et see on hostimise valdkonnas standard, usaldage meid, kui ütleme, et see pole nii. Paljud veebimajutusettevõtted sunnivad teid oma saidi ise üle viima või nõuavad teie abistamiseks kopsakat tasu.

Kui soovite rännata WordPressi saidi (või saidid) Liquid Web’i hallatavale WordPressi hostimisplatvormile ise, saate kasutada tasuta pistikprogrammi Migration To Liquid Web WordPress. Pistikprogramm hoolitseb kõige eest, alates kõigi andmete kopeerimisest kuni konfiguratsioonifailide teisendamise ja selle vedelveebiserverisse importimiseni.

9. Tasuta DDoS-kaitse

Viimane asi, mida soovite käsitleda, on DDoS-i rünnak, mis viib teie saidi alla ja põhjustab teile müügi vähenemist või potentsiaalseid kliente.

tasuta ddos ​​kaitse

Sellepärast pakub Liquid Web kõigile veebisaitide omanikele võimaluse seda lubada tasuta Cloudflare CDN teenused (sealhulgas DDoS-kaitse) nende hostimiskontol. Cloudflare CDN-teenused pakuvad enamat kui saidi sisu edastamist kogu maailmas, kasutades kogu maailmas asuvaid servereid.

Kuid igaks juhuks, kui vajate värskendust, on siin peamised põhjused, miks tasuta CloudFlare CDN-teenuseid ära kasutada:

 • Teie suured video- või pildifailid aeglustavad teie saidi aeglustumist
 • Suur ribalaiuse kasutamine koormab ressursse
 • Tonni liiklust, kuid madalaid konversioonimäärasid saab kiirema sisu edastamisega parandada
 • Täiustage oma SEO jõupingutusi kiirema laadimisaja ja suurema kasutajate kaasamisega kohapeal

Kuid lisaks sellele isoleerib Cloudflare teie veebisaidi ja vähendab automaatselt pahatahtlikku liiklust, et DDoS-rünnak ei tooks teie veebisaiti alla.

Tegelikult on sellel täiustatud võimalus tagada õigustatud liikluse kaudu teie veebisaidile jõudmine isegi rünnaku ajal. Ja igaks juhuks, kui teie sait osaleb DDoS-rünnakus, usaldage, et Liquid Web teavitab teid sellest kohe.

Kas soovite midagi pisut võimsamat? Saate alati osta Liquid Web’i premium DDoS Attack Preventsiooniteenuseid, mis teevad järgmist:

 • Jälgige kogu veebis liiklust, mis teie saidile jõuab reaalajas
 • Enne rünnakute tuvastamist arukalt tuvastage ja reageerige ennetavalt
 • Puhastage ja eraldage kogu pahatahtlik liiklus enne, kui see jõuab teie infrastruktuuri kriitilisse kihti

Premium DDoS-i kaitse algab 99 dollarist kuus.

10. Tasuta SSL-sertifikaadid

SSL-sertifikaadid kaitsevad suurepäraselt:

 • Pangad, krediidiühistud või muud veebisaidid (näiteks WooCommerce kauplused), mis tegelevad finantstehingutega
 • Ühendused veebi või e-posti serveriga
 • Failiedastus (SFTP) arvutist serverisse
 • Veebirakenduste sisselogimised (kõik parooliga kaitstud veebisaidid)

SSL-sertifikaat krüpteerib teie hostiserveri ja kasutaja brauseri vahel edastatavad andmed nii, et keegi ei saaks seda protsessi käigus kinni hoida. Lisaks hoiab see ära teie Chrome’i märgistamise teie veebisaidil olekuga „Ei ole turvaline”.

tasuta ssl-sertifikaat

Õnneks, Liquid Web pakub kõigile hostitud klientidele tasuta SSL-sertifikaati, mis on tore näha, kuna paljud veebihostid võtavad selle nõutud teenuse eest lisatasu.

Vedelveebi hallatud WooCommerce ja Haldatud WordPress plaanid tulevad automaatselt kaasa tasuta Let’s Encrypt SSL oma primaarse domeeni jaoks, mille olete määranud juhtpaneelil, kui teie sait käivitatakse, või kui nimetate juhtpaneelil ümber oma peamise domeeni.

Hostimiskavad

Vedelveeb erineb enamikust veebihostidest selle poolest ei paku jagatud hostimist (nagu SiteGround ja Bluehost). Lubage mul korrata – vedelveeb ei paku jagatud hostimist.

Mida see pakub, on aga järgmist tüüpi veebimajutused: haldas pühendatud servereid, haldas VPS-i hostimist, haldas WordPressi ja haldas WooCommerce.

Niisiis, vaatame neid enne sukeldumist funktsioonidesse, mida võite oodata, kui kasutate oma veebi hostina Liquid Web.

Haldaja WordPress Hosting

Vedelveebidega hallatav WordPressi hostimine

Hallatud WordPressi hostimisteenused, mis seda kõike tõeliselt käsitlevad, võivad olla rasked. Kuid Liquid Webiga saate null ületustasusid, liikluse piirmäärad või mõõdetud lehevaatamised alustama. See tähendab, et saate jätkata oma WordPressi veebisaidi kasvatamist, kartmata, et teid lõigatakse ära teie enda edu tõttu.

WordPressi hostimisfunktsioonid

Lisaks saate hallatava WordPressi hostimisega järgmisi funktsioone:

 • PHP 7 tugi
 • Kiire kiirus 10 PHP töötajaga
 • Nginx
 • Sisseehitatud pildi optimeerimine
 • Tasuta saitide ränne nullseisakuga
 • Ööpäevased pistikprogrammi värskendused on testitud lavastuskeskkonnas (miks ei tee seda rohkem veebihostid?)
 • iThemes sync ja iThemes Security Pro
 • Serverile täielik juurdepääs
 • Automaatsed igapäevased varukoopiad (hoitakse välismaal 30 päeva jooksul)
 • Arendaja tööriistad (SSH, Git ja WP-CLI)
 • Tasuta SSL-sertifikaadid
 • Lavastuspaigad
 • 24/7/365 telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse tugi

hallatud WordPressi hostimise hinnad

Hallatud WordPressi hostimisplaanid algab 19 dollarist kuus ühe saidi jaoks

Kasutage koodi WHR40VIP ja saate KÕIGI hostimistoodete pealt kahe kuu jooksul 40% soodsamalt!

Hallatud WooCommerce’i hostimine

Vedelveebidega hallatav WooCommerce'i hostimine

Vedelveeb pakub neile, kellel on WooCommerce kauplustes spetsialiseeritud hallatavad WooCommerce’i hostimisteenused. Alustuseks mõistab Liquid Webi meeskond, et isegi kõrgekvaliteediliselt hallatav WordPressi hostimine ei pruugi teie pood vahemällu salvestada nii, nagu see peab olema. Seega võtavad nad teie saidi arukateks vahemällu salvestamiseks maksimaalse jõudluse ja erakordse kasutajakogemuse.

WooCommerce'i hostimisfunktsioonid

Vedelveeb pakub WooCommerce kaupluste omanikele järgmisi funktsioone:

 • Tabelid tellimuste andmete salvestamiseks, et vähendada päringu koormust kuni 95%
 • Jilt loobunud ostukorvist e-posti teenustest
 • 20+ jõudlustesti, mida saate kasutada liikluse suurenemiseks valmistumiseks
 • Tugi füüsilistele, digitaalsetele, piletikauplustele ja turupoodidele
 • Tasuta saidi „Valge kinnas” migratsioon
 • Sisseehitatud lehe ehitaja (Beaver Builder) saidi hõlpsaks loomiseks
 • Eelpakendatud Astra teema, mis on optimeeritud veebipoodide jaoks
 • Mobiili optimeerimine
 • Tasuta SSL-sertifikaat & iThemes Security Pro
 • Muretu automaatse pistikprogrammi värskendused visuaalsete võrdlustega
 • Rohkem kui 150 dollarit kuus tasuta tarkvara ja tööriistakomplekte

hallatavad veebikaubanduse hostimise hinnad

Hallatud WooCommerce’i hostimisplaane algab 19 dollarist kuus

Kasutage koodi WHR40VIP ja saate KÕIGI hostimistoodete pealt kahe kuu jooksul 40% soodsamalt!

Hallatud spetsiaalsed serverid

Vedelveebiga hallatavad spetsiaalsed serverid

Vedelveebi hallatav spetsiaalne serverimajutus tähendab, et teie veebisaidi andmeid ja faile hoitakse ühe üürniku serveris. Te ei pea kunagi ressursse jagama, saate oma hostimiskeskkonda kohandada ja saate oma hostimislahendust ehitada Linuxi või Windowsi abil (mida mitte iga veebi ei tee)..

Lisaks saate nautida järgmisi funktsioone:

 • Reaalajas jälgimine
 • 100% toite ja võrgu tööaja garantii
 • Standardne DDoS-kaitse
 • CloudFlare CDN teenused
 • Varukoopiad
 • Juurdepääs
 • Pühendatud IP-aadress
 • Äriklassi SSD-mäluseade maksimaalse jõudluse tagamiseks

Spetsiaalse serveri hostimisplaanid algab 199 dollarist kuus.

Kasutage koodi WHR40VIP ja saate KÕIGI hostimistoodete pealt kahe kuu jooksul 40% soodsamalt!

Hallatud VPS-i hostimine

Vedelveebidega hallatav VPS-i hostimine

Nende hallatav VPS-i hostimine väidab, et tema hallatav VPS-i hostimine teenused on kiiremad kui AWS või Rackspace (kaks juhtivat pilvemajanduse lahendust tööstuses), pakub Liquid Web veebisaitide omanikele vajalikku töökindlust ja täiustatud turvafunktsioone, nii et nad ei peaks kunagi muretsema.

Lisaks pakub VPS-i majutamine spetsiaalse serveri võimsust ja pilvemajutuse paindlikkust. Teisisõnu, see sobib suurepäraselt neile, kes vajavad spetsiaalse serveri juhtimist, kuid soovivad hoida kulusid madalal.

Siin on mõned tähelepanuväärsemad funktsioonid, mida saate Liquid Web VPS hostimisega:

 • Gigabaidine ribalaius
 • Piiramatu saitide arv
 • CloudFlare CDN teenused
 • Pühendatud IP-aadress
 • Kohalikud varukoopiad
 • Juurdepääs
 • Integreeritud tulemüür
 • DDoS kaitse
 • Lihtne skaleerimine üles või alla
 • cPanel, Plesk või Interworx
 • 100% toite ja võrgu tööaja garantii

VPS-i hostimiskavad algab 29 dollarist kuus.

Kasutage koodi WHR40VIP ja saate KÕIGI hostimistoodete pealt kahe kuu jooksul 40% soodsamalt!

Vedelate veebide plussid ja miinused

Siin olen loetlenud nende hallatavate WordPressi ja WooCommerce’i hostimisteenuste plussid ja miinused.

Hallatud WordPressi hostimise plussid:

 • Suure jõudlusega (PHP töötajad, SSD, PHP7, HTTP / 2, krüpteerime SSL ja Nginx)
 • Ei mingeid ülemääraseid tasusid ega lehevaatamiste ega liikluse piiranguid
 • Tasuta sünkroonimine iThemes (hallake mitut WordPressi saiti ühest armatuurlaualt) ja iThemes Security Pro
 • Tasuta sobivuse kujutise optimeerimise pistikprogramm
 • Ei ühtegi WordPressi teemat ega pistikprogrammi keeldu
 • Tasuta saidi „Valge kinnas” migratsioon
 • 100% tööaja garantii ja seisakute eest helde hüvitis
 • 24/7/365 tugi tähega 59 minutit / sekundit tagab
 • Odav stardikava alates 19 dollarist kuus

Hallatud WooCommerce’i hostimise plussid:

 • WooCommerce’i kiirus ja jõudlusele optimeeritud (SSD, PHP7, krüpteerime SSL, HTTP / 2, Nginx, Lakk & Redise vahemälu)
 • Kiire kiiruse tagamiseks 30–300 PHP töötajat
 • Komplekti kuulub tasuta kimp: Beaver Builderi lehe loomise pistikprogramm, kõik ikoonilised WP pistikprogrammid, Jilt hüljatud ostukorv, Affiliate WP ja Glew Analytics
 • Taskukohane algajaplaan alates 19 dollarist kuus, mis on WooCommerce täisfunktsionaalne
 • Tasuta PayPal & Triibude integreerimine kõigisse plaanidesse
 • Tasuta saidi „Valge kinnas” migratsioon

Hallatud WordPress ja WooCommerce Cons:

 • Kallimad (puudub odav jagatud hostimine; sobib neile, kes vajavad jõudlust, töökindlust ja tuge – ning maksavad selle eest ise)
 • Tasuta e-posti majutust (lisatasu lisandmoodul algab 1 dollarist kuus)
 • USA & Euroopa-kesksed; puuduvad andmekeskused Aasia Vaikse ookeani piirkonnas (CDN aitab siiski Aasia ja Vaikse ookeani piirkondade geograafilist hõlmatust)
 • Algaja WooCommerce’i pakettkork pakub 15 toodet piiramatu tehinguga või 150 tellimust kuus
 • Raha tagasi garantii puudub – kuigi lepingut pole ja saate selle igal ajal üles öelda

Kokkuvõte: kas vedel veeb on hea?

vedel veebiülevaade

Niisiis, kas Liquid Web on midagi head?

Jah, vedelveeb sobib suurepäraselt nende veebisaitide omanikele, kes kasvavad hüppeliselt ja vajavad garanteeritud töökindlus, kiirus ja tööaeg kogu aeg.

Vedelveeb erineb enamikust veebihostidest selle poolest ei paku jagatud hostimist. See muidugi tähendab, et nende hinnad on kõrgemad.

Tegelikult on vedel veeb omaenda liigas kui tegemist on veebimajutuse tüübiga, mida ta oma klientidele pakub. Selle asemel kasutatakse luksuslikku lähenemisviisi ja püütakse eristuda küllastunud tööstuses, mis püüab pakkuda veebisaitide omanikele samasuguseid teenuseid.

Vedelveeb muudab inimeste aitamise prioriteediks ja teie veebisaidi tõeliseks haldamiseks midagi, mida oodata. Lõppude lõpuks peab kõrgema hinnasildiga kui enamikul veebimajutajatel see pakkuma teile kõiki teenuseid, mida võiksite vajada eduka veebisaidi käitamiseks (pluss veel mõned!)

Kas soovite proovida vedelat veebi? Vaadake, kuidas Liquid Web aitab teie veebisaidil oma potentsiaali saavutada ja kasvab endiselt teie metsikuimatest unistustest kaugemale.

Kasutage koodi WHR40VIP ja saate KÕIKI hostimistooteid kahe kuu jooksul 40% soodsamalt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map