SiteGround verzus WP Engine

Nájdenie perfektného webhostingu pre vaše stránky WordPress je náročná práca.


Musíte sa plávať morom tisícov webových hostiteľov, ktorí predávajú presne tú istú nekvalitnú službu, aby ste našli pár vyhovujúcich vašim potrebám a samozrejme prispôsobili váš rozpočet..

siteground vs wp engine

Aj keď užší zoznam vyberiete najlepšie dva alebo tri, stále musíte urobiť ťažkú ​​voľbu a rozhodnúť sa, s kým chcete ísť.

SiteGround a WP Engine sú dvaja veľmi obľúbení a uznávaní hostitelia webových stránok.

A výber medzi jedným z nich môže byť ťažký.

Takže v tejto príručke sa budem venovať výhodám a nevýhodám týchto webových hostiteľov a toho, čo každý musí ponúknuť z hľadiska funkcií a výkonu.

Do konca tohto SiteGround verzus WP Engine v porovnaní, budete si môcť vybrať hostiteľa, ktorý je najlepší pre vaše potreby.

Konečné skóre

SiteGround

Konečné skóre

WP Engine

Je to naozaj blízke volanie, ale SiteGround je víťazom vďaka cenovo dostupnejším webhostingovým plánom, najmä pre hosťovanie malých a stredne veľkých stránok WordPress.

Hostingové plány

SiteGround ponúka služby, ktoré sú vhodné pre firmy Blogger a Stredne veľké podniky. Na rozdiel od programu SiteGround je služba WP Engine prvotriednou, spravovanou hostingovou službou WordPress.

Preto v tejto príručke porovnávam plán programu GoGeek spoločnosti SiteGround a osobný plán spoločnosti WP Engine.

Tu je rýchly pohľad na to, čo každý môže ponúknuť:

Plán GoGeek SiteGround

 • 100 000 návštevníkov mesačne
 • 30 GB voľného miesta na disku
 • Neobmedzené stránky WordPress
 • Neobmedzená šírka pásma (prenos dát)
 • Od 11,95 dolárov mesačne

Osobný plán motora WP

 • 25 000 návštevníkov mesačne
 • 10 GB voľného miesta na disku
 • 1 stránka WordPress.
 • Neobmedzená šírka pásma (prenos dát)
 • Od 29,00 dolárov mesačne

Poznámka: Do osobného plánu WP Engine môžete pridať ďalšie weby za 14,99 $ mesačne.

Vlastnosti

Spravovaný hosting WordPress vám uľahčí život. Nemusíte sa neustále obávať útokov hackerov alebo pádu vašich stránok. Váš webový hostiteľ bude monitorovať váš účet 24/7.

funkcie hostenia wordpress

Obaja z týchto webových hostiteľov ponúkajú ľahkú inštaláciu bezplatný certifikát SSL. Inštalácia certifikátu SSL na server môže byť veľkým problémom. Obaja z týchto webových hostiteľov ponúkajú inštaláciu certifikátu SSL jedným kliknutím.

Denné zálohy a bezplatná služba CDN sú dve prémiové funkcie, ktoré od hostiteľa Managed WordPress očakáva. Obaja z týchto webových hostiteľov ponúkajú zadarmo CDN a denné zálohy na všetky svoje plány.

Plán GoGeek SiteGround

SiteGround je známy svojou rýchlou prémiovou podporou. Ak ste niekedy boli zákazníkom služby SiteGround, mali by ste vedieť, že na väčšinu otázok odpovedia do 5 minút.

Plán GoGeek ponúka 10 GB miesta na disku a umožňuje 100 000 návštevníkov mesačne. To je viac ako dvojnásobok toho, čo ponúka WP Engine. Ponúkajú tiež funkciu s názvom SuperCacher čo je služba ukladania do vyrovnávacej pamäte ponúkaná vo všetkých plánoch.

Táto služba skracuje čas potrebný na vygenerovanie stránky o viac ako polovicu a viac ako dvojnásobok rýchlosti vášho webu.

Osobný plán motora WP

SiteGround ponúka oveľa viac serverových zdrojov ako WP Engine. Musíte si však uvedomiť, že spoločnosť WP Engine je poskytovateľom špičkových služieb. Aj keď neponúkajú toľko zdrojov (návštevníkov a miesto na disku) ako SiteGround, ponúkajú výnimočnú službu. Ich servery nie sú nikdy preplnené kvôli ich prísnym zásadám nepriepustnosti.

Ich zákaznícky servis ich získal 3 Stevie Awards. Sú jedným z poskytovateľov prémiových služieb s najvyšším hodnotením, ktorým dôverujú veľké značky, ako sú MyFitnessPal, Warby Parker a Instacart..

A rovnako ako služba SiteGround, ponúkajú aj službu prémiového ukladania do pamäte cache EverCache s každým plánom.

výkon

Výkon vášho hostiteľa webu záleží viac, ako si myslíte. Môžete vyskúšať všetky tipy a techniky, aby ste urýchlili svoje webové stránky, ale ak servery vášho hostiteľa webu nie sú optimalizované na výkon, nič nebude fungovať.

facebookový prieskumOboje SiteGround & WP Engine je vysoko odporúčaný v uzavretej skupine na Facebooku, kde sa takmer 7 000 členov venuje výhradne hosťovaniu WordPress

Pretože neexistuje spôsob, ako môže webový hostiteľ predvídať budúcnosť (viem, šokujúci!), Nie je možné udržiavať 100% dostupnosť. Aj veľké podniky ako Facebook, Microsoft a Google čelia časom prestojom svojich aplikácií.

Mali by ste však hľadať najmenej 99% dostupnosti a vždy by ste si mali skontrolovať pravidlá uptime webového hostiteľa skôr, ako to urobíte.

SiteGround a WP Engine investujú značné prostriedky do udržiavania prevádzkyschopnosti stránok svojich používateľov, a teda poskytujú 99% záruku dostupnosti.

Prevádzková doba siete SiteGround

SiteGround ponúka a 99,9% dostupnosti Zaručuje a má zavedenú monitorovaciu technológiu v reálnom čase, ktorá zisťuje zlyhania a upozorňuje tím.

Prevádzková doba motora WP

Keďže je WP Engine konkurenčným hostiteľom Premium WordPress, ponúka z hľadiska dostupnosti iba nič iné ako svojich konkurentov. Ľahko sa im darí ich udržiavať 99,9% dostupnosti rovnako ako SiteGround.

Okrem toho majú politiku nepriepustnosti. Na rozdiel od iných webových hostiteľov, ktorí doslova privlastňujú stovky zákazníkov na servery s veľmi obmedzenými zdrojmi, WP Engine nikdy neprepredá. Ich dohoda o úrovni služieb (SLA) zaručuje 99,95% dostupnosť, čo je omnoho viac, ako by ste mohli požadovať.

Rýchlosť stránok

homepage:

rýchlosť domovskej stránky

Stránka s cenami:

rýchlosť stránky tvorby cien na webe

Otáčky motora WP

homepage:

rýchlosť domovskej stránky wpengine

Stránka s cenami:

rýchlosť stránky s wpengine

Klady a zápory

Bez krátkeho zoznamu výhod a nevýhod nie je žiadna kontrola dokončená. Nižšie som rozdelil výhody, ktoré musíte zvážiť pre každého hostiteľa webu:

SiteGround GoGeek

Pros:

 • Plány sú omnoho lacnejšie ako WP Engine a ponúkajú oveľa viac serverových zdrojov.
 • Umožňuje 100 000 návštevníkom mesačne a ponúka 30 GB voľného miesta na disku.
 • Prémiová podpora s menej ako 5 minútami odozvy na väčšinu otázok.
 • Umožňuje neobmedzený prenos údajov.
 • Neobmedzený počet bezplatných e-mailových účtov pre vaše domény.
 • 30 dňová záruka vrátenia peňazí.
 • Bezplatná služba migrácie stránok.

Zápory:

 • Na rozdiel od WP Engine, SiteGround nie je poistné Spravuje poskytovateľa hostingu WordPress.
 • SiteGround ponúka iba 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. WP Engine ponúka 60-dňovú záruku.

WP Engine Personal

Pros:

 • Bezplatná služba vyčistenia po hacknutí. Internetová stránka bola napadnutá? Žiadny problém, odborníci spoločnosti WP Engine ju uvedú do prevádzky a budú pracovať za vás.
 • Prémiová hostingová služba WordPress.
 • Ocenená zákaznícka podpora.
 • Poskytuje 60-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Zápory:

 • Môže to byť nákladné, ak práve začínate ako blogger.
 • Zákazníkom osobného plánu sa poskytuje podpora iba prostredníctvom živého chatu.
 • Na rozdiel od lokality SiteGround sa neponúka žiadna migračná služba. Musíte manuálne nainštalovať bezplatný migračný doplnok, ktorý ponúka WP Engine.

Viac informácií o WP Engine vs SiteGround nájdete v nižšie uvedenej porovnávacej tabuľke:

Tabuľka porovnania SiteGround a WP

Sitegroundwp motor
Spoločnosť bola založená v:20042010
Hodnotenie BBB:B+
adresa:Kancelária kancelárie, 8 Racho Petkov Kazandzhiata, Sofia 1776, Bulharsko504 Lavaca Street, Suite 1000, Austin, TX 78701
Telefónne číslo:(866) 605-2484(512) 827 – 3500
Emailová adresa:[Email protected][Email protected]
Typy podpory:Telefón, živá podpora, chat, lístokTelefón, živá podpora, chat, lístok
Dátové centrum:Chicago Illinois, Amsterdam Holandsko, Singapur a Londýn UKUSA, Spojené kráľovstvo a Japonsko
Mesačná cena:Od 11,95 dolárov mesačneOd 29,00 dolárov mesačne
Neobmedzený prenos dát:ÁnoÁno
Neobmedzené ukladanie údajov:žiadnyžiadny
Neobmedzený počet e-mailov:Ánožiadny
Hostiteľ viacerých domén:Ánožiadny
Ovládací panel:cPanelPortál klienta motora WP
Záruka dostupnosti servera:99,90%99,90%
Garancia vrátenia peňazí:30 dní60 dní
bonusy & extra:Sieť poskytujúca obsah CloudFlare (CDN). Bezplatné nástroje na zálohovanie a obnovenie (okrem plánu spustenia). Zadarmo súkromný SSL certifikát na jeden rok (okrem StartUp).CDN (Content Delivery Network) je súčasťou profesionálnych a obchodných plánov. Technológia EverCache zrýchľuje načítanie stránky. Prenosné inštalácie a prevod fakturácie. Zdarma Šifrujme SSL certifikát. Nástroj na testovanie rýchlosti stránky.
Dobrý:SiteGround obsahuje pokročilé funkcie, ako napríklad automatické denné zálohovanie, CloudFlare CDN a šifrovanie SSL certifikátov pri každom pláne. Optimalizované plány: SiteGround ponúka hostingové balíčky navrhnuté špeciálne pre špičkový výkon v systémoch na správu obsahu, ako sú WordPress, Drupal a Joomla, alebo platformy elektronického obchodu ako Magento, PrestaShop a WooCommerce. Fantastická podpora zákazníkov: SiteGround zaručuje takmer okamžité časy odpovedí vo všetkých svojich kanáloch podpory zákazníkov. Robustná záruka na dostupnosť: SiteGround vám sľubuje 99,99% dostupnosti.WP Engine je zameraný na poskytovanie najlepšieho možného zážitku s hostingom WordPress. Mierka veľkosti: Posuvné nástroje mierky WP Engine vám pomôžu nájsť plán, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Zabezpečenie zamerané na WordPress: WP Engine má DDoS a zmierňovanie sily hrubou silou, monitorovanie siete v reálnom čase a nepretržitú inštaláciu najnovších opráv a aktualizácií, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť vašich webových stránok..
Zlý:Obmedzené zdroje: Niektoré plány SiteGround s nižšími cenami sú zaťažené obmedzeniami, ako sú obmedzenia domén alebo úložných priestorov. Migrácie webových stránok Sluggish: Ak už máte existujúcu webovú stránku, početné sťažnosti používateľov naznačujú, že by ste sa mali pripraviť na dlhý proces prenosu so serverom SiteGround. Žiadny hosting Windows: Zvýšená rýchlosť servera SiteGround sa čiastočne spolieha na najmodernejšiu technológiu linkových kontajnerov, takže tu neočakávajte hosťovanie založené na systéme Windows.Iba hosťovanie WordPress: Služba WP Engine ponúka výhradne riadený hosting WordPress. Mocné drahé plány: Plány spoločnosti WP Engine prichádzajú s nákladnou sadou cenoviek, nehovoriac o obmedzení zdrojov.
ceny:Od 11,95 dolárov mesačneOd 29,00 dolárov mesačne

záver

Teraz by ste mohli pokračovať a prečítať si tisíce ďalších recenzií o službe SiteGround vs WP Engine. Ale bude pre vás ťažšie zvoliť si jedného z nich.

Na konci dňa bude mať vaše webové stránky záležať oveľa viac, než len vyberať dokonalého webhostingu v mori podobnosti.

Ak ste po spoľahlivom hostiteľovi služby WordPress a chcete pre svoj účet čo najviac zarobiť, choďte s programom SiteGround..

Ak ste profesionálny bloger alebo si myslíte, že vaše stránky budú potrebovať vysoko výkonného hostiteľa WordPress, WP Engine je vaša najlepšia stávka.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map